Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 14.11.2011 11:07:25 vasta tsitaadiga

Teine positiivne kogemus ka kirjas. Seekord kõige odavam post võetud. Polnud ise siin ja ei tea, millal täpselt jõudis, aga kokku 7-9 päeva tellimusest. thumbs_up.gif

Pakend endiselt veidi kummaline, aga toimib...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 27.11.2011 18:44:55 vasta tsitaadiga

Tellisin pühapäeva õhtul teleka ja järgmise nädala reede hommikuks oli kohal, seega üsna positiivne.
Mõned tähelepanekud siiski:
1) registreerumine pixmania lehel õnnestus kolmandal katsel (nagu eelpool kirjeldatud-ühtki veateadet ei anta aga parooli samuti mitte);
2) 3-4 päeva peale registreerumist pakuti ainsaks kohaletoimetamise viisiks mingit standard kullerit (nime ei mäleta) hinnaga a'la 78 euri,
pärast seda ilmusid standard kohaletoimetamine 10-ne euriga ja see kallim variant a' 100 vms;
3) DPD tracking number, mis pixmaniast saadeti ei hakanudki tööle. Pixmaniale kirjutasin neljap ja sain samal päeval vastuse, et oodake veel 1 päev siis algatame investigationi:)
Vat sihuke lugu siis.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004




sõnum 01.12.2011 14:06:37 vasta tsitaadiga

11.11.2011 Tegin tellimuse kolmele mälupulgale. Tracking näitab, et 14.11 on välja saadetud ja delivered. Võtsin selle kümne tööpäevase DHL mail budget delivery. Praeguseks pole ikka mitte midagi saanud. Eile siis hakkasin asja ajama. Kirjutasin klienditeenindus(at)pixmania.com vms meili oma murega. Suur oli minu imestus, kui vastus tuli inglise keeles. Jõudsin siis niikaugele, et saadeti mulle avalduse blankett, selle kohta, et pole kaupa kätte saanud. Ngu ma aru sain, siis pidid selle DHL-ile edastama. ID kaardi pilt paluti ka kaasa panna. Saatsin need eile oma allkirjaga ära ja mitte mingit vastust pole tulnud. Täna võtsin siis telefoni pihku, et helistan EESTI numbrile. Hakkasid reklaamid ja tilulilud käima, kästi nuppe vajutada ja lõppkokkuvõttes vastas ikkagi mingi Katrina vms. Vuristas inglise keelt mulle, ning minu eesti keele peale ütles, et ei saa kahjuks midagi aru. Mind võttis sõnatuks ja panin toru ära. Pole mu inglise keel kõnes ka nii väga ladus. Ja noh kui juba korra olen neile sinna peakorterisse meili saatnud, siis vist pole ka väga vahet. Lootsin lihtsalt maakeeli kellegagi sealt suhelda.
Vägisi hakkab tekkima tunne, et olen nii pulkadest, kui ka rahast ilma. Polnud just väike summa. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2011 14:40:33 vasta tsitaadiga

vahelduseks helista dhli ja vaata mis nemad vastavad

Pixmania kuidagi väga alla käinud, kui lugeda viimase aja postitusi thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004




sõnum 01.12.2011 17:24:55 vasta tsitaadiga

DHL väidab et minu nimele nende süsteemis ühtki saadetist pole ja soovitasid Eesti Postist uurida. Saabus ka Pixmaniast EESTIKEELNE icon_eek.gif meil, et minu saadetud avaldus on arvesse võetud ning nende poolt omakorda DHL-ile edastatud. No näis mis edasi saab.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 01.12.2011 17:28:56 vasta tsitaadiga

Pixmania probleemid ongi vist enamasti kulleriga seotud, mul on mulje jäänud. Ise pole peale varakevadist fiaskot enam julenud küll Pixmaniast midagi tellida.
_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 01.12.2011 20:21:41 vasta tsitaadiga

Eino kuulge, mis te tõesti arvate, et üle-Euroopaline online pood peaks suhtlema kõikides keeltes? Ma tean, et vahepeal seal isegi oli üks eesti keelt kõnelev isik tööl, aga arvatavasti ei tasunud see end ära. Samas, kui inglise keelt ei oska, siis äkki ei tasuks jamada selliste poodidega?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2011 20:46:16 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Eino kuulge, mis te tõesti arvate, et üle-Euroopaline online pood peaks suhtlema kõikides keeltes? Ma tean, et vahepeal seal isegi oli üks eesti keelt kõnelev isik tööl, aga arvatavasti ei tasunud see end ära. Samas, kui inglise keelt ei oska, siis äkki ei tasuks jamada selliste poodidega?

hea loogika...
et kui inglise keelt ei oska, viska papp eesti poodi thumbs_down.gif
camoon, kui poleks probleemi, poleks vaja yldse suhelda icon_idea.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m
Kreisi kasutaja
m

liitunud: 01.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2011 21:18:32 vasta tsitaadiga

Tellisin klapid selle odavama postiga(23.nov-01.dets). Ikka toodi dpd kulleriga kohale ja seekord siis teisele aadressile mis tellimuses kirjas.
Helistati hommikul küsiti kas aadress see ja see ja kas kodus, ütlesin ei ole kodus olen tööl ja toodi ilusti töö juurde.
Pakend tip-top.
See oli siis kolmas kokkupuude pixmaniaga siis vist.
Aga kurat kus ma vihkan seda allkirja kirjutamist sinna nö. puuteekraanile.

_________________
Müün erinevaid klaase, peegleid ja klaaspakette.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 01.12.2011 21:23:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
krist2an kirjutas:
Eino kuulge, mis te tõesti arvate, et üle-Euroopaline online pood peaks suhtlema kõikides keeltes? Ma tean, et vahepeal seal isegi oli üks eesti keelt kõnelev isik tööl, aga arvatavasti ei tasunud see end ära. Samas, kui inglise keelt ei oska, siis äkki ei tasuks jamada selliste poodidega?

hea loogika...
et kui inglise keelt ei oska, viska papp eesti poodi thumbs_down.gif
camoon, kui poleks probleemi, poleks vaja yldse suhelda icon_idea.gif

Väikese riigi mure. Samas ikkagi, naiivne oleks eeldada, et maailmas saab eesti keeles 100% hakkama... Muidugi oleks tore, kui neil oleks eestikeelne teenindaja, aga mõtle nüüd ise, kui palju tema töölhoidmine maksaks ning kas see tasuks end ära. Vaevalt...

Ja tarneprobleem on enamasti DPD poolne, seega Pixmaniat ei saa süüdistada.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.12.2011 21:33:58 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
krist2an kirjutas:
Eino kuulge, mis te tõesti arvate, et üle-Euroopaline online pood peaks suhtlema kõikides keeltes? Ma tean, et vahepeal seal isegi oli üks eesti keelt kõnelev isik tööl, aga arvatavasti ei tasunud see end ära. Samas, kui inglise keelt ei oska, siis äkki ei tasuks jamada selliste poodidega?

hea loogika...
et kui inglise keelt ei oska, viska papp eesti poodi thumbs_down.gif
camoon, kui poleks probleemi, poleks vaja yldse suhelda icon_idea.gif

Väikese riigi mure. Samas ikkagi, naiivne oleks eeldada, et maailmas saab eesti keeles 100% hakkama... Muidugi oleks tore, kui neil oleks eestikeelne teenindaja, aga mõtle nüüd ise, kui palju tema töölhoidmine maksaks ning kas see tasuks end ära. Vaevalt...

Ja tarneprobleem on enamasti DPD poolne, seega Pixmaniat ei saa süüdistada.

dpd syydistamine on 2 otsaga asi...
rohkem infot oleks vaja

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004




sõnum 01.12.2011 23:08:48 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Eino kuulge, mis te tõesti arvate, et üle-Euroopaline online pood peaks suhtlema kõikides keeltes? Ma tean, et vahepeal seal isegi oli üks eesti keelt kõnelev isik tööl, aga arvatavasti ei tasunud see end ära. Samas, kui inglise keelt ei oska, siis äkki ei tasuks jamada selliste poodidega?

Kui pood on võtnud vaevaks tõlkida oma sisu eesti keelde, kui klienditoe telefoni nr viitab tallinna numbrile ja kui meiliaadress samuti eesti keelne, siis on kuidagi enesest mõistetav, et ma ootan sealt ka sama keelset vastust.
Kui eesti keelset kliendituge ei suudeta pakkuda, siis oleks võinud leht samuti jääda inglise keelseks ja mitte reklaamida end kui üleeuroopalist veebipoodi. Oleks paiknenud, siis seal kus ta oleks paiknenud, kokkuvõttes sel ju vahet pole. Poleks vanad eestlased oma nina sinna toppinud ja ei peaks hundiratast viskama, tegemaks selgeks, et on soov oma kaup kätte saada.

Edit: Täna tuli teade et DHL on mu paki ära kaotanud. Lasin uue saata. Ootame icon_biggrin.gif


viimati muutis jõuluvana 02.12.2011 16:39:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullmeez
HV veteran

liitunud: 19.08.2002




sõnum 01.12.2011 23:33:12 vasta tsitaadiga

Mina ei soovitaks, pakk oli DPD käes viga saanud, 1 asi pakist puudu, Pixmaniale 2 kirja ei mingit vastust, siis kõne 10 päeva hiljem ja tuli lõpuks meil et kahjuks on kaebuste esitamise aeg möödas! DPD aga oleks nõus paki hüvitama aga selleks on neil vaja Pixmania poolt avaldust või nõuet, ehk siis suht pointless firma minu silmis. Neil seal see paki kindustus, mis on suhteliselt kallis, seda ei võtnud, ju siis need kes ei võta seda kindlustust, nendest on täiesti suva.
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Peak
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2010




sõnum 02.12.2011 19:01:23 vasta tsitaadiga

Ka ei soovita seda Pixmaniat grammigi. Tellisin 04.11.2011 telefoni silikoon case´i. Odavaima postiga e. 10 päeva jooksul pidi tulema. 16.11 pakki polnud. Meilisin. Vastasid, et said laekumise alles 09.11.2011. Aga OK. Siis öeldi, et kaup läheb teele 18.11.2011, miks siis, ei selgitatud. Täna on 02.12.2011 ja pakki pole. Pidevalt soovitati vaadata mingisse Pix&Me iseteenindusse aga sellesse logimine (registreerimisel sisestatud andmetega) ei õnnestu. Samuti ei õnnestu uue parooli tellimine. Minu jaoks on see Pixmania absoluutne rämps ja isegi kui ma saan 2012 aasta sees selle neetud vidina, siis sitamaitse suus ei unune.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.12.2011 00:01:03 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Ma tean, et vahepeal seal isegi oli üks eesti keelt kõnelev isik tööl, aga arvatavasti ei tasunud see end ära.
See inimene oli seal praktikal. Ilmselt nad võtaks küll 1 eesti keelt valdava inimese aga kes viitsib prantsusmaale või kus see putka asub, minna?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004




sõnum 03.12.2011 18:03:07 vasta tsitaadiga

Tundub, et neil siiski on keegi eestlane seal olemas. Eile tuli mulle kaks eesti keelset meili, mis olid täiesti korrektsed, mitte google translate'i sünnitised. Kummagile meilile otse vastata ei saanud. Viidati vastamiseks jälle sinna costumer care aadressile kust siis täna tuli jälle inglise keelne meil sisuga:
"We would like to advise you to contact the Customer Service team for Estonia, who will be able to assist you. You can contact them via this link: http://www.pixmania.com/ee/ee/c_action/faq_clients/index.html or over the phone at +372 68 68 813"
Mida ma koguaeg omast arust teinud olen.... Ei saa siiski kindel olla, et nad aru said sellest, et soovisin uut pakki. Täiesti surnud ring. kopp.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peak
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2010




sõnum 05.12.2011 18:31:04 vasta tsitaadiga

Peak kirjutas:
Ka ei soovita seda Pixmaniat grammigi. Tellisin 04.11.2011 telefoni silikoon case´i. Odavaima postiga e. 10 päeva jooksul pidi tulema. 16.11 pakki polnud. Meilisin. Vastasid, et said laekumise alles 09.11.2011. Aga OK. Siis öeldi, et kaup läheb teele 18.11.2011, miks siis, ei selgitatud. Täna on 02.12.2011 ja pakki pole. Pidevalt soovitati vaadata mingisse Pix&Me iseteenindusse aga sellesse logimine (registreerimisel sisestatud andmetega) ei õnnestu. Samuti ei õnnestu uue parooli tellimine. Minu jaoks on see Pixmania absoluutne rämps ja isegi kui ma saan 2012 aasta sees selle neetud vidina, siis sitamaitse suus ei unune.


Täna, 05.12.2011 ehk kuu ja üks päev hiljem teatas Pixmania, et tõenäoliselt jõuab minu tellitud pakk täna nende enda lattu ja homme saadetakse välja, mis tähendab, et taaskord umbes 10 päeva tuleb oodata. Samas poldud ka kindel, kas see pakk ikka jõuab täna nende lattu või mitte. Sama lugu - kästakse pöörduda customer care´i. Täiesti haige klienditeenindusega mõttetu koht - ei midagi enamat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2011 20:33:08 vasta tsitaadiga

jõuluvana kirjutas:
Tundub, et neil siiski on keegi eestlane seal olemas. Eile tuli mulle kaks eesti keelset meili, mis olid täiesti korrektsed, mitte google translate'i sünnitised. Kummagile meilile otse vastata ei saanud. Viidati vastamiseks jälle sinna costumer care aadressile kust siis täna tuli jälle inglise keelne meil sisuga:
"We would like to advise you to contact the Customer Service team for Estonia, who will be able to assist you. You can contact them via this link: http://www.pixmania.com/ee/ee/c_action/faq_clients/index.html or over the phone at +372 68 68 813"
Mida ma koguaeg omast arust teinud olen.... Ei saa siiski kindel olla, et nad aru said sellest, et soovisin uut pakki. Täiesti surnud ring. kopp.gif
Et siis eestisse mingi putka suutnud püsti panna icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2011 18:04:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jõuluvana kirjutas:
Tundub, et neil siiski on keegi eestlane seal olemas. Eile tuli mulle kaks eesti keelset meili, mis olid täiesti korrektsed, mitte google translate'i sünnitised. Kummagile meilile otse vastata ei saanud. Viidati vastamiseks jälle sinna costumer care aadressile kust siis täna tuli jälle inglise keelne meil sisuga:
"We would like to advise you to contact the Customer Service team for Estonia, who will be able to assist you. You can contact them via this link: http://www.pixmania.com/ee/ee/c_action/faq_clients/index.html or over the phone at +372 68 68 813"
Mida ma koguaeg omast arust teinud olen.... Ei saa siiski kindel olla, et nad aru said sellest, et soovisin uut pakki. Täiesti surnud ring. kopp.gif
Et siis eestisse mingi putka suutnud püsti panna icon_cool.gif


Vaevalt, et eestis see putka. Vanasti oli neil juba seal keegi eestlane tööl. Eks see eesti koodiga telefoni number istub skype otsas. Igatahes see minu meelest juba ammune teema ja isegi kirja saanud sellelt mitte google trantslatorilt icon_biggrin.gif

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
elg234
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2011




sõnum 14.12.2011 20:42:00 vasta tsitaadiga

Kuidas hindate pixmania´t ?
_________________
http://disney.eu/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2011 21:12:22 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/firms/pixmania/
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 295
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002




sõnum 15.12.2011 14:43:34 vasta tsitaadiga

icon_evil.gif Kõige värdjam e-kauplus, mida ma olen kasutanud. Panen siia oma kogemuse tänase päeva seisuga.

Laupäeval, 10.12 tellisin fotoka, maksin Swedbanki deebet+ kaardiga (mis saigi sel otstarbel soetatud, kuna krediitikaarti mul pole). Kõik oli kena, meili peale tuli tellimuse kinnitus ja kontol broneeriti vastav summa. Edasi oli vaikus. Pixmania trackingu lehel näitab et tellimus ootab nende klienditeeninduse kinnitust. Peale mitmeid e-maile nõudsid nad mult id-kaardi koopiat ja mingit panga väljavõtet "extract of bank account..". Swedbankist ei osatud ka seletada mis see on ja soovitati selliste kaupmeestega mitte äri teha. Saatsin neile nüüd kurja (ent viisaka) maili ja palusin pull ära lõpetada, tellimus tühistada ja raha broneering maha võtta. Nüüd on siis jälle paar päeva ootamist. thumbs_down.gif

_________________
Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2011 14:53:20 vasta tsitaadiga

Pixmanias sai ju otse ka maksta, või on vahepeal midagi ymber tehtud?
Ostsin aasta alguses 6970 gpu ja enda arust küll krediitkaardiga ei maksnud icon_rolleyes.gif
Ah krt seda teab enam icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itimees
Kreisi kasutaja
itimees

liitunud: 20.02.2002




sõnum 15.12.2011 15:04:26 vasta tsitaadiga

mul oli olude sunnil ainuke variant krediit, sest võrdlemisi kallis ost ja netipangal oli limiit peal.
_________________
Kunagi pole aega korralikult teha, aga alati on aega ümber teha
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006




sõnum 15.12.2011 15:07:52 vasta tsitaadiga

Sai ka just hommikul 500€ eest teler tellitud, eks näis kuidas kulgeb icon_lol.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pixmania mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.