Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 13.12.2011 11:18:36 vasta tsitaadiga

Tuttaval pildi lahe sithi guild olema Frostclaw serveris, lähen checkin selle ära bounty hunteriga. Republicu jaoks üritan ka trooperi early accessi raames starting planetilt minema saada. Millegi pärast kõigile meeldib rohkem just sith, ma taas republic. Kui keegi leiab laheda enam vähem võrdse serveri, siis andke teada. Ei taha domineerival poolel olla ja vähemuses ka jama (sitem majandus)

Hea tip, mida osad ehk juba teavad. Et kohe alguses üritada spacesporti tõmmata ning otsida profession skill trainerid üles, iga traineri avastasmisega saab expi ja enam vähem kohe level 4. See pole see põhipoint, point on selles, et saad ka kohe endale siis skillid sebida ning juba n00b areas leveldada oma scavengit jne.

Ma pole ise seda proovind, lugesin peale betat redditist. Ei mäleta ka, et mis hinda küsisid selle õppimise eest, et kas kohe alguses piisavalt raha on.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 11:38:53 vasta tsitaadiga

Kalevlased on jah, Ahto City serveris, mingeid piiranguid poolte osas mäng ei tee, samas serveris võib olla sul sith ja empire character.

Republic guildi on mõistlikud soovijad teretulnud, webi kaudu asi enam ei käi, nii et ingame whisperite peale läheb asi üle.
Mängu käima minnes tulevad character nimed kirja ka kes inviteda saavad.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 11:52:20 vasta tsitaadiga

Ise lähen ka vist Ahto Citysse. Jedi Consular ja edasi Shadow on päris cool.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.12.2011 11:56:25 vasta tsitaadiga

Vaatan Ahto City esialgset guildide listi ja see on ikka väga tugevalt impeeriumi poolele kalduv server icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.12.2011 12:01:01 vasta tsitaadiga

ma võtan Smuggler
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 13.12.2011 12:21:47 vasta tsitaadiga

Shopto.net pani asja posti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.12.2011 14:09:31 vasta tsitaadiga

greendef kirjutas:
Shopto.net pani asja posti.

+1

Ise vist esialgu vähemalt Sith poolele icon_biggrin.gif

Massively's guide to SWTOR's launch and beyond: http://massively.joystiq.com/2011/12/12/massivelys-guide-to-swtors-launch-and-beyond/

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 13.12.2011 14:45:50 vasta tsitaadiga

Legions of Lettow , guild määrati sinna. Sith poole peal siis.
_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukemaim
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 13.12.2011 15:40:05 vasta tsitaadiga

Esimene sats Early Access meili saadeti ~20minti tagasi välja.

Ootaks ka infot selle kohta, kuhu eestlased kogunevad. Äkki mõni link juba olemasolevale Guildile?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andru201
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2002




sõnum 13.12.2011 15:57:22 vasta tsitaadiga

kalevlased on Ahto City serveris. Sinna võiks siis kõik minna ja kui piisavalt huvilisi, siis ka Empire poolele guild teha.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.12.2011 17:07:03 vasta tsitaadiga

http://www.swtor.com/server-status näitab et mitte ükski EU server pole veel üleval.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukemaim
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 13.12.2011 17:19:14 vasta tsitaadiga

Hmm...Tegin Pre-Orderi Amazonist juba Juulis. Sain sealt early access koodi (ja see on ilusti näha konto all et redeemed vms). Kas see tähendab, et ma olen nö early access kutse kõlbulik? Või on vaja veel mingi kood redeemida? Sesuhtes, et mängu füüsilist koopiat pole isegi veel "teele pandud" ja seega raha pole mult ka veel võetud.

Oskab keegi aidata?

Edit: st selline asi on siis olemas konto all "Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch" Piisab sellest et kutse saada?


viimati muutis kukemaim 13.12.2011 17:25:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 17:21:46 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
http://www.swtor.com/server-status näitab et mitte ükski EU server pole veel üleval.

Ma ei saanud beta testimise ajal ka aru, mis vahe on RP-PvE ja PvE serveri vahel icon_razz1.gif
Ise lähen PvE serverisse. Suvalisse.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullionu
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2011




sõnum 13.12.2011 17:39:28 vasta tsitaadiga

kukemaim kirjutas:
Hmm...Tegin Pre-Orderi Amazonist juba Juulis. Sain sealt early access koodi (ja see on ilusti näha konto all et redeemed vms). Kas see tähendab, et ma olen nö early access kutse kõlbulik? Või on vaja veel mingi kood redeemida? Sesuhtes, et mängu füüsilist koopiat pole isegi veel "teele pandud" ja seega raha pole mult ka veel võetud.

Oskab keegi aidata?

Edit: st selline asi on siis olemas konto all "Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch" Piisab sellest et kutse saada?


Kui sul mäng juba netist tõmmatud siis muud polegi kui oodata e-maili et võid mängu logida ja mängima hakata icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.12.2011 18:16:14 vasta tsitaadiga

Wave 2 saadeti välja, keegi pole siit veel saanud?

Edit: Kes vajab abi EU Serveri valikul võib lugeda seda: http://www.reddit.com/r/swtor/comments/n9xjq/european_what_servers_to_avoid/

Edit2:
Keegi äkki seletaks serverite erinevuse täpselt ära...

PVE - on siis questimine lihtsalt ja PVP ainult arenadel?
PVP - on siis combat server nagu ma saan aru aga kas igal pool käib combat siis ja kas ka sith/republic siseselt või ainult Sith vs Republic?
RP - on Role Play server aga what nagu???

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 13.12.2011 18:21:17 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:

Ma ei saanud beta testimise ajal ka aru, mis vahe on RP-PvE ja PvE serveri vahel icon_razz1.gif


RP = Role-Play ehk siis public channelites on üldiselt keelatud mingit "out of character" möla ajada. Ilmselt mingil määral laieneb käitumisele ka. Täpsemalt ei tea, kui rangelt neid reegleid jälgitakse. Pole ise RP serverites väga olnud. Muidu PvE serverist erineda ei tohiks.

Edit:
PvP - Tavaliselt tähendab 2 factioni vahelist open-world PvP'd. Ehk siis teatud tsoonides võidakse sind a la questimise ajal maha lüüa.
PvE - Open world PvP'd ei ole. Factionite vaheline sõda ainult @ Battleground / Warfront
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.12.2011 19:10:26 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Wave 2 saadeti välja, keegi pole siit veel saanud?

Senikaua kuni EU serverid maas on pole meil mõtet kutseid oodata.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukemaim
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 13.12.2011 19:18:47 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Mafia kirjutas:
Wave 2 saadeti välja, keegi pole siit veel saanud?

Senikaua kuni EU serverid maas on pole meil mõtet kutseid oodata.

Kuigi kuskil just Dev vastas, et ei sõltu regioonist see saatmine vaid early access koodi redeem kuupäevast (mõnes kohas vist isegi preoder kuupäevast).
Ehk siis isegi kui saadavad, siis saaks nagunii ainult US serverites mängida.

Kolmas laine saadetud. Täna siis tuleb üks veel icon_sad.gif

Tobe lugu. Tellisin Juulis aga redeemisin novembri alguses :S Kas sai üldse varem redeemida?


viimati muutis kukemaim 13.12.2011 19:21:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 13.12.2011 19:20:33 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:

Senikaua kuni EU serverid maas on pole meil mõtet kutseid oodata.

Osad EU serverid juba üleval. Lihtsalt server listis väike bugi. Kõige eelduste kohaselt need millel timezone N/A on EU omad.

Wave 3 saadeti hetk tagasi välja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.12.2011 19:22:48 vasta tsitaadiga

Söön oma enda sõnasid sest ma sain just kutse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kukemaim
HV vaatleja

liitunud: 22.04.2006




sõnum 13.12.2011 19:56:06 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Söön oma enda sõnasid sest ma sain just kutse icon_biggrin.gif


Mis kuupäevaga sul pre-order ja early access code on? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.12.2011 21:30:16 vasta tsitaadiga

kukemaim kirjutas:
gemini kirjutas:
Söön oma enda sõnasid sest ma sain just kutse icon_biggrin.gif


Mis kuupäevaga sul pre-order ja early access code on? icon_razz1.gif

23.07
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 13.12.2011 23:16:17 vasta tsitaadiga

Viies "laine" sai sisse, täna rohkem ei tule. Homme uued.

Kuigi ametlik foorum täis küllaltki vihaseid ootajaid, siis ma arvan et viga pole midagi. Usun et kui kõik läheb hästi siis ehk homme lastakse rohkem pre-ordereid sisse kui täna. Meeles tuleb pidada et see alles esimene päev seitsmest.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 13.12.2011 23:30:36 vasta tsitaadiga

Kuhu Eesti PVE komuun ligub muidu? icon_razz1.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 13.12.2011 23:57:59 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Kuhu Eesti PVE komuun ligub muidu? icon_razz1.gif

ma arvan et suurem osa läheb ikka Ahto City serverisse
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 01:02:12 vasta tsitaadiga

Ahto on PVP
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 14.12.2011 01:59:51 vasta tsitaadiga

Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud icon_smile.gif Hetkel Kalevlastes 3 liiget.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clone^
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 14.12.2011 02:39:36 vasta tsitaadiga

Kus kohast kõige mugavam mäng soetada oleks? Early accessi vist enam enne 16. detsembrit ei saa jah?

Kui keegi soovib oma mängu, koos early accessiga müüa, pakuks kohe mängu hinna + kompensatsioon vastavalt kokkuleppele icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 14.12.2011 03:04:34 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud icon_smile.gif Hetkel Kalevlastes 3 liiget.

esimene õhtu peaks ikka lvl 25 ära tegema! ;P

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 14.12.2011 09:03:19 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
gemini kirjutas:
Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud icon_smile.gif Hetkel Kalevlastes 3 liiget.

esimene õhtu peaks ikka lvl 25 ära tegema! ;P


Teeks ära isegi, aga keegi peab järgmine päev tööd kah tegema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.12.2011 10:18:59 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ahto on PVP

mis siis et pvp see ei tähenda et pve ei toimu, võiks eestlaasi ikka nii palju uhte serverisse saada kui võimalik siis tuleks guild ka midagi välja
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 10:24:10 vasta tsitaadiga

Ühineks nendega, kes sätivad end kuskile PvE serverisse.

PS icon_exclaim.gif Originist ei saa meie regiooni inimesed osta icon_razz1.gif Aga kuidas hakkab olema GTC ostmisega icon_question.gif Peab hakkama ostma läbi teiste lehtede ?
Ma ise ei taha kogu pakki füüsiliselt osta. Ainult koodi.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bullionu
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2011




sõnum 14.12.2011 10:38:49 vasta tsitaadiga

Dvx kirjutas:
Igatahes uurisin facebookist nende lehte ja leidsin sellise pildi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna mul näitas order ikka, et:
Not yet dispatched
Dispatch Estimate: 19 Dec 2011
Delivery Estimate: 22 Dec 2011 - 4 Jan 2012

Siis võtsin ka amazon.co.uk-ga ühendust ning alguses kinnitas, chat assistant, et neil pole kuidagi võimalik seda mängu varem välja saata ning kindlalt saadetakse välja alles 19 detsember siis niipea kui ma seda pilti näitasin ta paar korda kinnitas, et ikka 19 tuleb kuni järsku väitis, et just sai "updated info" ja, et mulle dispatchitakse mäng 15 detsember.

Loodame, et siis saadetakse 15 välja ehk jõuab siis 20 paiku ka tallinasse.


Kas sul on order staatus ka muutunud või on ikka sama?

Dispatch Estimate: 19 Dec 2011
Delivery Estimate: 22 Dec 2011 - 4 Jan 2012
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 10:47:53 vasta tsitaadiga

Miks peaks keegi PVE serverisse minema PVP asemel? :S
Ma saaks aru kui räägitakse RPG serverisse minemisest icon_razz.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 14.12.2011 10:56:08 vasta tsitaadiga

Hüljatud (Empire) on Luka Sene serverisse määratud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 11:03:16 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Miks peaks keegi PVE serverisse minema PVP asemel? :S
Ma saaks aru kui räägitakse RPG serverisse minemisest icon_razz.gif

Ma ei taha, et tuleb mingi mats ja lööb mu maha täiesti lambist icon_razz1.gif
PvEs saan surma, kui lähen ise nokkima.
Teisisõnu - ei meeldi PvP icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pro
HV kasutaja

liitunud: 03.05.2004




sõnum 14.12.2011 11:52:27 vasta tsitaadiga

leidsin sellise asja Hungarian: Unofficial Hungarian PvP Server: Ahto City
_________________
In game name:lusikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 12:34:11 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Miks peaks keegi PVE serverisse minema PVP asemel? :S
Ma saaks aru kui räägitakse RPG serverisse minemisest icon_razz.gif


Et mitte world pvp d teha ? gänki saada .. etc


tsitaat:
Teisisõnu - ei meeldi PvP icon_rolleyes.gif
+1


Ja kui kuhugi PVE serverisse rohkem eestlasi läheb siis öelge mulle ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 13:37:14 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ühineks nendega, kes sätivad end kuskile PvE serverisse.

PS icon_exclaim.gif Originist ei saa meie regiooni inimesed osta icon_razz1.gif Aga kuidas hakkab olema GTC ostmisega icon_question.gif Peab hakkama ostma läbi teiste lehtede ?
Ma ise ei taha kogu pakki füüsiliselt osta. Ainult koodi.


link
Siit saab gametime, 11€ kuus tuleb seda kasutades.

Mängu ostmise saitideks ole niipalju mees et viitsid threadis paar kolm lehekülge tagasi ka lugeda, mitte ei hüppa 10x küsitud küsimusega lõppu lihtsalt.
See käib ka eestlaste guildi otsijate pihta.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 14.12.2011 14:39:51 vasta tsitaadiga

Eile uurisin seda teemat: "EU, whats servers to avoid" Pmst siis üks PVE valik võiks olla: Nightmare Lands (PVE) ka PC Gamer UK Guild läheb sinna

Väike server guide (English serveritele, mitte kõik):

Ahto City (PVP) - Eesti kommuun, Ungari PVP guildid.
Basilisk Droid (PVP) - Palju UK ja Iiri guilde, osa vene guilde soovib ka sinna üle minna.
Bloodworthy (PVP) - Kogu skandinaavia kommuun liigub sinna.
Chuundari (PVP) - Väga suured vene guildid ja alliancid pesitsevad seal, pmst pea 100% Empire on vene guildide käes. Tunnistatud unofficial Russia serveriks
Hidden Beks (PVE) - Arvatakse et rahvusvaheline EU PVE server.
Hydian Way (PVE) - Samuti EU PVE server, ole mingitest suurematest kommuunidest juttu olnud.
Legions of Lettow (PVP) - Väga suur osa UK ja Iiri rahvast läheb sinna lisaks ka kogu Tšehhi PVP rahvas.
Nightmare Lands (PVE) - Palju UK ja Ungari guilde, ka 3 vene guildi icon_biggrin.gif
Niman (PVP) - Üks suur vene alliance, lisaks palju UK guilde.
The Red Eclipse (PVE) - Hispaania PVE guildid.
The Ravager (PVP) - Poola ning muu balkani rahvas liigub sinna ja ka osa suuri vene guilde.
Tomb of Freedon Nadd (PVP) - Hispaania PVP guildid.

Saksa ja prantsuse serveritesse läheb ilmselt vastav rahvas seega neid me english serverites väga ei kohta. Aga jah siin siis väike info, nendele, kes ei talu ühte või teist suurt kommuuni kes serveri üle võtavad ja public chatis käib ainult mingi arusaamatu möla icon_smile.gif

_________________
Bawse


viimati muutis Mafia 14.12.2011 17:27:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 16:11:26 vasta tsitaadiga

Mafia, selle tabeli põhjal peaks liikuma hoopis bloodworthy serverisse icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 16:14:11 vasta tsitaadiga

hmm.. ma siis otsisin ja leidsin sellise lehe:
http://www.mmogarden.com/169-star-wars-the-old-republic-90-days-time-card-global.html

See on ainuke leht, kus pakutakse 90 päeva kaarti. On see autente icon_question.gif Võtaks siis selle, aga kahtlen vähe, kuna igalpool mujal pakutakse max 60 päeva omi. icon_confused.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 16:49:56 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:

Ahto City (PVP) - Eesti PVP kommuun?, Ungari PVP kommuun.


Paar märkust, esiteks, pvp server ei piira pve tegevust märgatavalt, kuuldavasti gankimine polnd betas mingi mainitav teema ja pve põhiliselt on siiski instad/raidid kus sind keegi ei puutu.
Samuti wowis ei olnud mingit "special pve commuuni" millest ma kuulnud oleksin suuremat kui kalevid-hüljatud, ja mõlemad elasid pvp serveris.
Ja eespool keegi mainis et hüljatute sith empire guild on kuskil.
Et ära nimodi päris välja kuuluta mingit "pvp kommuuni" - kui tegelikult oli valik selline selleks, et kõik saaksid guildis teha milleks huvi on.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 14.12.2011 17:20:47 vasta tsitaadiga

Juuli lõpu rahvas hakkas sisse saama redditi järgi.

Mulle tuli MMOGA'st ostetud mängu võti kohale, peale regamist siis pandi veel fakti ette, et vaja kas krediitkaart regada või GTC ära kasutada, tegin viimase samas saidist ostetuna. Peale seda teatas et olen subscribed.

Seega peate arvestama, et lihtsalt mängu võtme sisestamisega ei lase ta teil 30 päeva mängida. Tahab mingit kinnitust, et olete ka "subscribed".

Seega hiljemalt 20ndal olen mängus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 14.12.2011 17:27:48 vasta tsitaadiga

Paistab, et praegu lasti sisse kuni 5 augustini. Ise tegin preorderi 22-l juulil, aga lollakas registreerisin koodi alles 10 august, loodetavasti järgmise lainega siis saan mängima.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 14.12.2011 17:29:58 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:

Et ära nimodi päris välja kuuluta mingit "pvp kommuuni" - kui tegelikult oli valik selline selleks, et kõik saaksid guildis teha milleks huvi on.

Ok muutsin ära icon_smile.gif Ise pole veel serverit ära valida suutnud tho icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 14.12.2011 17:36:33 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
nardae kirjutas:
gemini kirjutas:
Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud icon_smile.gif Hetkel Kalevlastes 3 liiget.

esimene õhtu peaks ikka lvl 25 ära tegema! ;P


Teeks ära isegi, aga keegi peab järgmine päev tööd kah tegema icon_biggrin.gif


milleks siis kolleegid on ; )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 14.12.2011 18:06:54 vasta tsitaadiga

AAaand I'm in, Fuck yeah!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 14.12.2011 18:10:22 vasta tsitaadiga

Kas Ahto Citys on mõni Eesti Imperial Guild ka?
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 18:13:06 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Kas Ahto Citys on mõni Eesti Imperial Guild ka?

ei tea et keegi oleks teinud või plaaniks teha

2nd invite wave on väljas, 21th august confirmed et sai sisse
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.