|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
13.12.2011 11:18:36
|
|
|
Tuttaval pildi lahe sithi guild olema Frostclaw serveris, lähen checkin selle ära bounty hunteriga. Republicu jaoks üritan ka trooperi early accessi raames starting planetilt minema saada. Millegi pärast kõigile meeldib rohkem just sith, ma taas republic. Kui keegi leiab laheda enam vähem võrdse serveri, siis andke teada. Ei taha domineerival poolel olla ja vähemuses ka jama (sitem majandus)
Hea tip, mida osad ehk juba teavad. Et kohe alguses üritada spacesporti tõmmata ning otsida profession skill trainerid üles, iga traineri avastasmisega saab expi ja enam vähem kohe level 4. See pole see põhipoint, point on selles, et saad ka kohe endale siis skillid sebida ning juba n00b areas leveldada oma scavengit jne.
Ma pole ise seda proovind, lugesin peale betat redditist. Ei mäleta ka, et mis hinda küsisid selle õppimise eest, et kas kohe alguses piisavalt raha on.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
13.12.2011 11:38:53
|
|
|
Kalevlased on jah, Ahto City serveris, mingeid piiranguid poolte osas mäng ei tee, samas serveris võib olla sul sith ja empire character.
Republic guildi on mõistlikud soovijad teretulnud, webi kaudu asi enam ei käi, nii et ingame whisperite peale läheb asi üle.
Mängu käima minnes tulevad character nimed kirja ka kes inviteda saavad.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
13.12.2011 11:52:20
|
|
|
| Ise lähen ka vist Ahto Citysse. Jedi Consular ja edasi Shadow on päris cool.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.12.2011 11:56:25
|
|
|
Vaatan Ahto City esialgset guildide listi ja see on ikka väga tugevalt impeeriumi poolele kalduv server
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
13.12.2011 12:01:01
|
|
|
ma võtan Smuggler
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
13.12.2011 12:21:47
|
|
|
| Shopto.net pani asja posti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
13.12.2011 14:45:50
|
|
|
Legions of Lettow , guild määrati sinna. Sith poole peal siis.
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukemaim
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2006
|
13.12.2011 15:40:05
|
|
|
Esimene sats Early Access meili saadeti ~20minti tagasi välja.
Ootaks ka infot selle kohta, kuhu eestlased kogunevad. Äkki mõni link juba olemasolevale Guildile?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andru201
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
13.12.2011 15:57:22
|
|
|
| kalevlased on Ahto City serveris. Sinna võiks siis kõik minna ja kui piisavalt huvilisi, siis ka Empire poolele guild teha.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukemaim
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2006
|
13.12.2011 17:19:14
|
|
|
Hmm...Tegin Pre-Orderi Amazonist juba Juulis. Sain sealt early access koodi (ja see on ilusti näha konto all et redeemed vms). Kas see tähendab, et ma olen nö early access kutse kõlbulik? Või on vaja veel mingi kood redeemida? Sesuhtes, et mängu füüsilist koopiat pole isegi veel "teele pandud" ja seega raha pole mult ka veel võetud.
Oskab keegi aidata?
Edit: st selline asi on siis olemas konto all "Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch" Piisab sellest et kutse saada?
viimati muutis kukemaim 13.12.2011 17:25:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
13.12.2011 17:21:46
|
|
|
Ma ei saanud beta testimise ajal ka aru, mis vahe on RP-PvE ja PvE serveri vahel
Ise lähen PvE serverisse. Suvalisse.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bullionu
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2011
|
13.12.2011 17:39:28
|
|
|
| kukemaim kirjutas: |
Hmm...Tegin Pre-Orderi Amazonist juba Juulis. Sain sealt early access koodi (ja see on ilusti näha konto all et redeemed vms). Kas see tähendab, et ma olen nö early access kutse kõlbulik? Või on vaja veel mingi kood redeemida? Sesuhtes, et mängu füüsilist koopiat pole isegi veel "teele pandud" ja seega raha pole mult ka veel võetud.
Oskab keegi aidata?
Edit: st selline asi on siis olemas konto all "Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch" Piisab sellest et kutse saada? |
Kui sul mäng juba netist tõmmatud siis muud polegi kui oodata e-maili et võid mängu logida ja mängima hakata
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
13.12.2011 18:16:14
|
|
|
Wave 2 saadeti välja, keegi pole siit veel saanud?
Edit: Kes vajab abi EU Serveri valikul võib lugeda seda: http://www.reddit.com/r/swtor/comments/n9xjq/european_what_servers_to_avoid/
Edit2:
Keegi äkki seletaks serverite erinevuse täpselt ära...
PVE - on siis questimine lihtsalt ja PVP ainult arenadel?
PVP - on siis combat server nagu ma saan aru aga kas igal pool käib combat siis ja kas ka sith/republic siseselt või ainult Sith vs Republic?
RP - on Role Play server aga what nagu???
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
13.12.2011 18:21:17
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Ma ei saanud beta testimise ajal ka aru, mis vahe on RP-PvE ja PvE serveri vahel
|
RP = Role-Play ehk siis public channelites on üldiselt keelatud mingit "out of character" möla ajada. Ilmselt mingil määral laieneb käitumisele ka. Täpsemalt ei tea, kui rangelt neid reegleid jälgitakse. Pole ise RP serverites väga olnud. Muidu PvE serverist erineda ei tohiks.
Edit:
PvP - Tavaliselt tähendab 2 factioni vahelist open-world PvP'd. Ehk siis teatud tsoonides võidakse sind a la questimise ajal maha lüüa.
PvE - Open world PvP'd ei ole. Factionite vaheline sõda ainult @ Battleground / Warfront
|
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.12.2011 19:10:26
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
| Wave 2 saadeti välja, keegi pole siit veel saanud? |
Senikaua kuni EU serverid maas on pole meil mõtet kutseid oodata.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukemaim
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2006
|
13.12.2011 19:18:47
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| Mafia kirjutas: |
| Wave 2 saadeti välja, keegi pole siit veel saanud? |
Senikaua kuni EU serverid maas on pole meil mõtet kutseid oodata. |
Kuigi kuskil just Dev vastas, et ei sõltu regioonist see saatmine vaid early access koodi redeem kuupäevast (mõnes kohas vist isegi preoder kuupäevast).
Ehk siis isegi kui saadavad, siis saaks nagunii ainult US serverites mängida.
Kolmas laine saadetud. Täna siis tuleb üks veel
Tobe lugu. Tellisin Juulis aga redeemisin novembri alguses :S Kas sai üldse varem redeemida?
viimati muutis kukemaim 13.12.2011 19:21:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
13.12.2011 19:20:33
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Senikaua kuni EU serverid maas on pole meil mõtet kutseid oodata. |
Osad EU serverid juba üleval. Lihtsalt server listis väike bugi. Kõige eelduste kohaselt need millel timezone N/A on EU omad.
Wave 3 saadeti hetk tagasi välja.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.12.2011 19:22:48
|
|
|
Söön oma enda sõnasid sest ma sain just kutse
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kukemaim
HV vaatleja
liitunud: 22.04.2006
|
13.12.2011 19:56:06
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Söön oma enda sõnasid sest ma sain just kutse  |
Mis kuupäevaga sul pre-order ja early access code on?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.12.2011 21:30:16
|
|
|
| kukemaim kirjutas: |
| gemini kirjutas: |
Söön oma enda sõnasid sest ma sain just kutse  |
Mis kuupäevaga sul pre-order ja early access code on?  |
23.07
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
13.12.2011 23:16:17
|
|
|
Viies "laine" sai sisse, täna rohkem ei tule. Homme uued.
Kuigi ametlik foorum täis küllaltki vihaseid ootajaid, siis ma arvan et viga pole midagi. Usun et kui kõik läheb hästi siis ehk homme lastakse rohkem pre-ordereid sisse kui täna. Meeles tuleb pidada et see alles esimene päev seitsmest.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
13.12.2011 23:30:36
|
|
|
Kuhu Eesti PVE komuun ligub muidu?
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
13.12.2011 23:57:59
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Kuhu Eesti PVE komuun ligub muidu?  |
ma arvan et suurem osa läheb ikka Ahto City serverisse
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
14.12.2011 01:02:12
|
|
|
| Ahto on PVP
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
14.12.2011 01:59:51
|
|
|
Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud Hetkel Kalevlastes 3 liiget.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Clone^
HV kasutaja
liitunud: 15.04.2003
|
14.12.2011 02:39:36
|
|
|
Kus kohast kõige mugavam mäng soetada oleks? Early accessi vist enam enne 16. detsembrit ei saa jah?
Kui keegi soovib oma mängu, koos early accessiga müüa, pakuks kohe mängu hinna + kompensatsioon vastavalt kokkuleppele
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
14.12.2011 03:04:34
|
|
|
| gemini kirjutas: |
Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud Hetkel Kalevlastes 3 liiget. |
esimene õhtu peaks ikka lvl 25 ära tegema! ;P
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
14.12.2011 09:03:19
|
|
|
| nardae kirjutas: |
| gemini kirjutas: |
Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud Hetkel Kalevlastes 3 liiget. |
esimene õhtu peaks ikka lvl 25 ära tegema! ;P |
Teeks ära isegi, aga keegi peab järgmine päev tööd kah tegema
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
14.12.2011 10:18:59
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| Ahto on PVP |
mis siis et pvp see ei tähenda et pve ei toimu, võiks eestlaasi ikka nii palju uhte serverisse saada kui võimalik siis tuleks guild ka midagi välja
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
14.12.2011 10:24:10
|
|
|
Ühineks nendega, kes sätivad end kuskile PvE serverisse.
PS Originist ei saa meie regiooni inimesed osta Aga kuidas hakkab olema GTC ostmisega Peab hakkama ostma läbi teiste lehtede ?
Ma ise ei taha kogu pakki füüsiliselt osta. Ainult koodi.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bullionu
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2011
|
14.12.2011 10:38:49
|
|
|
| Dvx kirjutas: |
Igatahes uurisin facebookist nende lehte ja leidsin sellise pildi:
Spoiler 
Kuna mul näitas order ikka, et:
Not yet dispatched
Dispatch Estimate: 19 Dec 2011
Delivery Estimate: 22 Dec 2011 - 4 Jan 2012
Siis võtsin ka amazon.co.uk-ga ühendust ning alguses kinnitas, chat assistant, et neil pole kuidagi võimalik seda mängu varem välja saata ning kindlalt saadetakse välja alles 19 detsember siis niipea kui ma seda pilti näitasin ta paar korda kinnitas, et ikka 19 tuleb kuni järsku väitis, et just sai "updated info" ja, et mulle dispatchitakse mäng 15 detsember.
Loodame, et siis saadetakse 15 välja ehk jõuab siis 20 paiku ka tallinasse. |
Kas sul on order staatus ka muutunud või on ikka sama?
Dispatch Estimate: 19 Dec 2011
Delivery Estimate: 22 Dec 2011 - 4 Jan 2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2011 10:47:53
|
|
|
Miks peaks keegi PVE serverisse minema PVP asemel? :S
Ma saaks aru kui räägitakse RPG serverisse minemisest
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
14.12.2011 10:56:08
|
|
|
| Hüljatud (Empire) on Luka Sene serverisse määratud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
14.12.2011 11:03:16
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Miks peaks keegi PVE serverisse minema PVP asemel? :S
Ma saaks aru kui räägitakse RPG serverisse minemisest  |
Ma ei taha, et tuleb mingi mats ja lööb mu maha täiesti lambist
PvEs saan surma, kui lähen ise nokkima.
Teisisõnu - ei meeldi PvP
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pro
HV kasutaja
liitunud: 03.05.2004
|
14.12.2011 11:52:27
|
|
|
leidsin sellise asja Hungarian: Unofficial Hungarian PvP Server: Ahto City
_________________ In game name:lusikas |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madest
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2002
|
14.12.2011 12:34:11
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Miks peaks keegi PVE serverisse minema PVP asemel? :S
Ma saaks aru kui räägitakse RPG serverisse minemisest  |
Et mitte world pvp d teha ? gänki saada .. etc
| tsitaat: |
Teisisõnu - ei meeldi PvP  |
+1
Ja kui kuhugi PVE serverisse rohkem eestlasi läheb siis öelge mulle ka
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
14.12.2011 13:37:14
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Ühineks nendega, kes sätivad end kuskile PvE serverisse.
PS Originist ei saa meie regiooni inimesed osta Aga kuidas hakkab olema GTC ostmisega Peab hakkama ostma läbi teiste lehtede ?
Ma ise ei taha kogu pakki füüsiliselt osta. Ainult koodi. |
link
Siit saab gametime, 11€ kuus tuleb seda kasutades.
Mängu ostmise saitideks ole niipalju mees et viitsid threadis paar kolm lehekülge tagasi ka lugeda, mitte ei hüppa 10x küsitud küsimusega lõppu lihtsalt.
See käib ka eestlaste guildi otsijate pihta.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
14.12.2011 14:39:51
|
|
|
Eile uurisin seda teemat: "EU, whats servers to avoid" Pmst siis üks PVE valik võiks olla: Nightmare Lands (PVE) ka PC Gamer UK Guild läheb sinna
Väike server guide (English serveritele, mitte kõik):
Ahto City (PVP) - Eesti kommuun, Ungari PVP guildid.
Basilisk Droid (PVP) - Palju UK ja Iiri guilde, osa vene guilde soovib ka sinna üle minna.
Bloodworthy (PVP) - Kogu skandinaavia kommuun liigub sinna.
Chuundari (PVP) - Väga suured vene guildid ja alliancid pesitsevad seal, pmst pea 100% Empire on vene guildide käes. Tunnistatud unofficial Russia serveriks
Hidden Beks (PVE) - Arvatakse et rahvusvaheline EU PVE server.
Hydian Way (PVE) - Samuti EU PVE server, ole mingitest suurematest kommuunidest juttu olnud.
Legions of Lettow (PVP) - Väga suur osa UK ja Iiri rahvast läheb sinna lisaks ka kogu Tšehhi PVP rahvas.
Nightmare Lands (PVE) - Palju UK ja Ungari guilde, ka 3 vene guildi
Niman (PVP) - Üks suur vene alliance, lisaks palju UK guilde.
The Red Eclipse (PVE) - Hispaania PVE guildid.
The Ravager (PVP) - Poola ning muu balkani rahvas liigub sinna ja ka osa suuri vene guilde.
Tomb of Freedon Nadd (PVP) - Hispaania PVP guildid.
Saksa ja prantsuse serveritesse läheb ilmselt vastav rahvas seega neid me english serverites väga ei kohta. Aga jah siin siis väike info, nendele, kes ei talu ühte või teist suurt kommuuni kes serveri üle võtavad ja public chatis käib ainult mingi arusaamatu möla
_________________ Bawse
viimati muutis Mafia 14.12.2011 17:27:09, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.12.2011 16:11:26
|
|
|
Mafia, selle tabeli põhjal peaks liikuma hoopis bloodworthy serverisse
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
14.12.2011 16:49:56
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Ahto City (PVP) - Eesti PVP kommuun?, Ungari PVP kommuun.
|
Paar märkust, esiteks, pvp server ei piira pve tegevust märgatavalt, kuuldavasti gankimine polnd betas mingi mainitav teema ja pve põhiliselt on siiski instad/raidid kus sind keegi ei puutu.
Samuti wowis ei olnud mingit "special pve commuuni" millest ma kuulnud oleksin suuremat kui kalevid-hüljatud, ja mõlemad elasid pvp serveris.
Ja eespool keegi mainis et hüljatute sith empire guild on kuskil.
Et ära nimodi päris välja kuuluta mingit "pvp kommuuni" - kui tegelikult oli valik selline selleks, et kõik saaksid guildis teha milleks huvi on.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
14.12.2011 17:20:47
|
|
|
Juuli lõpu rahvas hakkas sisse saama redditi järgi.
Mulle tuli MMOGA'st ostetud mängu võti kohale, peale regamist siis pandi veel fakti ette, et vaja kas krediitkaart regada või GTC ära kasutada, tegin viimase samas saidist ostetuna. Peale seda teatas et olen subscribed.
Seega peate arvestama, et lihtsalt mängu võtme sisestamisega ei lase ta teil 30 päeva mängida. Tahab mingit kinnitust, et olete ka "subscribed".
Seega hiljemalt 20ndal olen mängus.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
14.12.2011 17:27:48
|
|
|
| Paistab, et praegu lasti sisse kuni 5 augustini. Ise tegin preorderi 22-l juulil, aga lollakas registreerisin koodi alles 10 august, loodetavasti järgmise lainega siis saan mängima.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
14.12.2011 17:29:58
|
|
|
| xmaster kirjutas: |
Et ära nimodi päris välja kuuluta mingit "pvp kommuuni" - kui tegelikult oli valik selline selleks, et kõik saaksid guildis teha milleks huvi on. |
Ok muutsin ära Ise pole veel serverit ära valida suutnud tho
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
14.12.2011 17:36:33
|
|
|
| gemini kirjutas: |
| nardae kirjutas: |
| gemini kirjutas: |
Esimene õhtu sai siis lvl12-ga lõpetatud Hetkel Kalevlastes 3 liiget. |
esimene õhtu peaks ikka lvl 25 ära tegema! ;P |
Teeks ära isegi, aga keegi peab järgmine päev tööd kah tegema  |
milleks siis kolleegid on ; )
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004
|
14.12.2011 18:06:54
|
|
|
| AAaand I'm in, Fuck yeah!
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
14.12.2011 18:10:22
|
|
|
Kas Ahto Citys on mõni Eesti Imperial Guild ka?
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
14.12.2011 18:13:06
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
| Kas Ahto Citys on mõni Eesti Imperial Guild ka? |
ei tea et keegi oleks teinud või plaaniks teha
2nd invite wave on väljas, 21th august confirmed et sai sisse
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|