Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 02.12.2011 23:41:50 vasta tsitaadiga

norm queue on jälle.
loodan, et estimated time valetab ikka ja ei pea 6 h ootama , )
käivad need weekend beta testid juba närvi, muidu küll järjekorras ootama ei pea

edit: nüüd näitab juba 1 päev 21h , )

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 23:23:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 04.12.2011 15:38:49 vasta tsitaadiga

Kena stiilne gear: http://www.swtor.com/news/news-article/20111202-1
icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 05.12.2011 03:37:39 vasta tsitaadiga

päris humoorikas, arvestades, et hetkel ükski macro ei tööta...
_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 06:41:35 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
päris humoorikas, arvestades, et hetkel ükski macro ei tööta...

mõtlesin ise kah sama, ja üks vingus, et miks ta 14 nupulist hiirt ei tunnista mäng, hmm. Hea marketing nipp w : D
Mäng ise meeldib juba rohkem kui alguses. Midagi värsket wowi asemele.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abazel
HV vaatleja

liitunud: 13.04.2006




sõnum 05.12.2011 17:15:52 vasta tsitaadiga

Minul toimib razer naga probleemideta swtor'is.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 20:15:51 vasta tsitaadiga

Ma saan aru, et mõned said rohkem, kui ühe nv "testida" icon_question.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 00:24:58 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Ma saan aru, et mõned said rohkem, kui ühe nv "testida" icon_question.gif


nädalavahetuse teste oli kokku viis vist, neid nimetati closed beta testideks küll jne kuid seal käis vaid serverite stresstestimine ja nii.

General testing kus istusid meie mõistes õiged valitud beta testerid kestis päris mitu kuud jah.
Lõppes täna.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 06.12.2011 00:45:42 vasta tsitaadiga

Amazonis on selline kena märge orderi peal icon_biggrin.gif

The following item will arrive after 25 Dec 2011.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 21:20:10 vasta tsitaadiga

In preparation for the official release of Star Wars: The Old Republic, we wanted to make sure that everyone has the correct game client installed on their machine.

If you participated in our Game Testing Program before November 25th, we recommend that you uninstall the game testing client (refer to instructions below) and then download and install the launch game client. .. You will need 27GB of free space to install the launch game client. The actual size of the game client file will be smaller.
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=714124

lootus sureb viimasena icon_smile.gif
---------------------------------------------------------------
Kuna keegi midagi öelnud vahepeal pole pean uue info vanasse posti lisama, ei lubata uut teha!
---------------------------------------------------------------
grace confirmed, period unknown

There will be a period after launch day in which those who have pre-ordered will be able to continue playing before entering their Game Code. More information on this will be made available closer to launch.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=8064577#edit8064577
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 21:41:18 vasta tsitaadiga

Ei saa aru miks Razeriga mingi diil tehti. Razeri gear (eriti hiired) sureb vähemalt minu käes suhteliselt kiiresti maha. Sõbral vastupidine lugu, et surevad Razeri klaviatuurid maha. Loodan, et Steelseriesilt ka midagi analoogset tuleb. Ju vägistan liiga palju hiirt aga näet, Steelseries peab ilusti vastu icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 12:40:31 vasta tsitaadiga

Mu Razer Copperhead on.. icon_rolleyes.gif ummm... 4-5a ehk vana icon_wink.gif
Ei vaheta oma Razerit ühegi teise hiire vastu icon_razz1.gif

Ja Logitech G15 vahetan ehk kunagi G19 vastu, või ei vahetagi.
Ei hakka ostma uusi analoogseid seadmeid puht selle pärast, et mängu värvides ja logodega on icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 07.12.2011 22:48:10 vasta tsitaadiga

kust praegu kõige soodsam digital copy muretseda oleks?
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 23:02:37 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kust praegu kõige soodsam digital copy muretseda oleks?


Kui on Paypali konto olemas, peaks saama osta VPNiga USA Origini poest. Seal on 59 taala.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 07.12.2011 23:53:57 vasta tsitaadiga

59 taala on soodne? ei tea palju siis mittesoodne maksab?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incx
HV kasutaja
incx

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 00:27:10 vasta tsitaadiga

150 taala plus ~25 transpordiks plus ~30 import feede ettemaksuks icon_biggrin.gif
_________________
I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 00:39:39 vasta tsitaadiga

Scart, origin ei lase ju paypaliga pre-orderida:(
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 00:41:42 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
59 taala on soodne? ei tea palju siis mittesoodne maksab?


Sa võid alati osta 56 euriga EU Originist. 59 taala on natuke üle 45 euri ja kui võtmesaidid müüvad seda 44 euriga, siis on tõesti 60 taalane ost Originist mõttekam.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 08.12.2011 01:17:47 vasta tsitaadiga

Early Game Access* will begin on December 13th at 7:00AM EST, 2011 and ends on December 19th, 2011 at 10:01PM EST. During this time, we will be emailing invitations to join Early Game Access based on the order in which you redeemed your Pre-Order Code. Pre-load the game client now, so you're ready to play when your Early Game Access invitation arrives. Note that download time can vary and may take awhile.




Total cost of products: £39.99
Delivery charge: £2.95
VAT included: £7.16
Order Total: £42.94

et siis 59 taala on vist jah soodne

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 01:44:07 vasta tsitaadiga

tuleb välja, et nüüd kutid on kustutanud oma "grace period" info postituse millest ma eespool copy paste tegin, koos selle lingiga, ja nüüd tevitatakse, et ei mingit grace periodi peale 20. detsembrit.. them asses..

Ning kohti kust mängu osta on paari eelneva lehe peal lingitud korduvalt, viitsigem ikka tiba vaadata threadi ka.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 08.12.2011 11:47:35 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
argottt kirjutas:
59 taala on soodne? ei tea palju siis mittesoodne maksab?


Sa võid alati osta 56 euriga EU Originist. 59 taala on natuke üle 45 euri ja kui võtmesaidid müüvad seda 44 euriga, siis on tõesti 60 taalane ost Originist mõttekam.


http://www.mmoga.com/Star-Wars-The-Old-Republic/SWTOR-Key-Gamecard/

istub sealt sebitud mäng kenasti mul originis juba ja ootab oma aega. Oli vaja ainult pre-order kood swtor'i kodukal sisestada, tundub et muu on kenasti originiga integreeritud.

Kuigi jah hästi läheb, kui päev paar early accessi saab, praegu pole isegi vist mõtet enam üritada sellega osta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 21:02:25 vasta tsitaadiga

In Europe, game copies will be available at retail starting on December 15, 2011.

http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=724271

this launch i tell you.. is funny, stuff keeps changing every day.
Igatahes, äkki saab mängu selverist enne 20. detsembrit icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 21:47:48 vasta tsitaadiga

Kes on just prekoodi saanud või saamas, ärge seda sisse taguge. Bioware'i amatöörlus saavutab uusi tippe ning nüüd kaotati viimase mainteance'iga ära posu preordereid ja uued preorderid ei lähe lihtsalt läbi, kuid kood loetakse kasutatuks. Istun nüüd ise samas paadis. Originis on mul TORi standardversiooni preorder, veebilehel ei ole midagi ja Bioware'i repid foorumis ei saa üldse aru, mis toimub ja võtit uuesti sisse lüües teatatakse, et see on juba kasutusel.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 09.12.2011 00:49:00 vasta tsitaadiga

kas ma mäletan valesti.. aga sulle see mäng ju ei meeldinud ; )
_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 01:51:34 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
kas ma mäletan valesti.. aga sulle see mäng ju ei meeldinud ; )

see on scart, harju ära, talle meeldib lõuata kui kohe mesi pähe ei voola, sattus alustades igavaimasse start areasse ja suutis mingid bugid ka otsa leida ja oligi piisav olemas icon_biggrin.gif

in other news, mõnel on juba CE box lauapeal kodus icon_smile.gif

http://www.darthhater.com/forums/forum-home/general-discussion/23949-my-ce-box-have-arived

ning ei, mitte minul icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 09:26:01 vasta tsitaadiga

Nagu selgus peale massiivset kolme päeva foorumipaanikat ja lugematuid ticketeid ja mida ja nüüd ka kinnitada saan - sisestatud võtmed ei ilmugi üldse veebis konto halduse lehel nähtavale enne kui mäng juba laivis. Launcherisse logis õhtul sisse ja mäng on tõmmatud ja redis to go.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 09.12.2011 09:36:59 vasta tsitaadiga

mille pagana pärast see CE kast nii suur on? midagi sees? keeks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 09.12.2011 09:44:04 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
mille pagana pärast see CE kast nii suur on? midagi sees? keeks?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 09.12.2011 14:23:36 vasta tsitaadiga

9.67 EUR http://www.amazon.it/Star-Wars-Old-Republic-Standard/dp/B005DS06YE/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1323429041&sr=8-7 icon_lol.gif

Edit: see võeti küll kähku maha icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 09.12.2011 17:40:12 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nagu selgus peale massiivset kolme päeva foorumipaanikat ja lugematuid ticketeid ja mida ja nüüd ka kinnitada saan - sisestatud võtmed ei ilmugi üldse veebis konto halduse lehel nähtavale enne kui mäng juba laivis. Launcherisse logis õhtul sisse ja mäng on tõmmatud ja redis to go.

Spoiler Spoiler Spoiler


Vaatasin mina ka korra oma managementis "Pre-order" alla ning kadunud on sealt mängu kirje, varem oli, nüüd ainult:

Early Game Access
Color Stone (Virtual Item)

Code redemptioni all on 2 kirjet:

11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch
11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Standard Edition Pre-Order

Seega tõega jääb loota, et ei teki probleeme 20ndal, kui peaks key aktiveeruma.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nardae
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2004




sõnum 11.12.2011 13:23:01 vasta tsitaadiga

"Good news! Your order has been despatched and will be delivered soon. "

et siis eila sain sellise kirja game.co.uk'st

_________________
Anar kaluva tielyanna!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 13:28:14 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:

Code redemptioni all on 2 kirjet:

11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch
11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Standard Edition Pre-Order


Mul on nüüd sama. Seega hakkame sinuga teisipäeval ootama kirja, mis teataks ligipääsu saamisest Early Accessi icon_cool.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 13:47:11 vasta tsitaadiga

Tellisin endale ära Progames/Andricost. Peaks 22. kohale jõudma, väga ei hooli sellest varajasest sissepääsust icon_cool.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 11.12.2011 17:05:32 vasta tsitaadiga

Ma tellisin HMV-st (UK) sest olen sealt korra ühe filmi ostnud, pole veel TORi teele pannud, ikka veel Open Order. Aga pole ka midagi katki kui peale 20ndat tuleb, vaikselt muidugi loodan et järgmise nädala alguses pannakse äkki teele.

Ootan siingi early access algust, ma muidugi alles paar nädalat tagasi preorderisin et vaevalt ma üle 1-2 päeva saan. Need kes betasid kuidas muidu serverite lag oli? On Ameerika serverid ka siin mängitava kiirusega?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
incx
HV kasutaja
incx

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 18:06:55 vasta tsitaadiga

EU serverites oli ping ~55-75ms, viimasel nädalavahetusel US (east coast vist) ~160-200ms. Normaalse mängimise ajal suht midagi ei märka, üksikud lagspiked olid, aga pigem tulenevalt koormustestist ja kõriauguni täis serveritest.
_________________
I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
greendef
HV kasutaja
greendef

liitunud: 05.08.2004




sõnum 12.12.2011 12:00:23 vasta tsitaadiga

nardae kirjutas:
"Good news! Your order has been despatched and will be delivered soon. "

et siis eila sain sellise kirja game.co.uk'st

Deem, oleks ka pidanud sealt võtma siis. Lootus veel kadunud muidugi pole, shopto.net võttis laupäeval kaardilt raha maha, loodetavasti pannakse ka täna-homme posti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dvx
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2010




sõnum 12.12.2011 14:03:16 vasta tsitaadiga

Igatahes uurisin facebookist nende lehte ja leidsin sellise pildi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuna mul näitas order ikka, et:
Not yet dispatched
Dispatch Estimate: 19 Dec 2011
Delivery Estimate: 22 Dec 2011 - 4 Jan 2012

Siis võtsin ka amazon.co.uk-ga ühendust ning alguses kinnitas, chat assistant, et neil pole kuidagi võimalik seda mängu varem välja saata ning kindlalt saadetakse välja alles 19 detsember siis niipea kui ma seda pilti näitasin ta paar korda kinnitas, et ikka 19 tuleb kuni järsku väitis, et just sai "updated info" ja, et mulle dispatchitakse mäng 15 detsember.

Loodame, et siis saadetakse 15 välja ehk jõuab siis 20 paiku ka tallinasse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 12.12.2011 19:47:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
About the early access:

people who activated their key in;

June / July, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 13th 2011.
August, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 13th 2011.
September, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 14th 2011.
October, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 14th 2011.
November,will get access to the game 6.59 am (GMT +1) / dec. 15th 2011.

Everyone else gets access on the 15th around 6 pm GMT +1

Ise saan 14 siis icon_smile.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 20:56:49 vasta tsitaadiga

Assigned to Server Ahto City
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 12.12.2011 21:32:16 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
tsitaat:
About the early access:

people who activated their key in;

June / July, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 13th 2011.
August, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 13th 2011.
September, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 14th 2011.
October, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 14th 2011.
November,will get access to the game 6.59 am (GMT +1) / dec. 15th 2011.

Everyone else gets access on the 15th around 6 pm GMT +1


Kahtlen sügavalt selle listi õigsuses. Stephen Reid on pidevalt twitteris korrutanud et ei avaldata millal keegi saab.

Siiski ühe asjaga kipun nõus olema, et isegi need kes alles nüüd pre-orderisid saavad ehk rohkem kui 1 päeva. Kipun nii arvama (umbes nii 17ndal parimal juhul pakun). Samas nagu eelmises postis mainisin olen ka mina üks nendest hilistest tellijatest, ja isegi kui tuleb ainult 1 early access päev siis pole ka midagi viga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 21:48:11 vasta tsitaadiga

http://www.darthhater.com/articles/swtor-news/19789-guild-deployment-server-assignments

combineeritakse serverite listi, assignetutest, täiendamisel koguaeg vms.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 12.12.2011 21:56:24 vasta tsitaadiga

xmaster kirjutas:
http://www.darthhater.com/articles/swtor-news/19789-guild-deployment-server-assignments

combineeritakse serverite listi, assignetutest, täiendamisel koguaeg vms.

Siia juurde muidugi märkida seda et servereid lisatakse juurde, need ainult need mis vajalik guildide assignmentiks. (We're adding many more. What you saw today is the number of servers required for guild placement. - SR Twitter).

Aga siiski hea list, mida rohkem infot seda parem. Ise kipun natuke pelgama et lähemad serverid väga täis, aga eks paistab.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 22:20:43 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
tsitaat:
About the early access:

people who activated their key in;

June / July, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 13th 2011.
August, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 13th 2011.
September, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 14th 2011.
October, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 14th 2011.
November,will get access to the game 6.59 am (GMT +1) / dec. 15th 2011.

Everyone else gets access on the 15th around 6 pm GMT +1

Ise saan 14 siis icon_smile.gif


Ma ka avaldaks arvamust, et kui asjale bioware sourcet juurde pole võtta siis ärme pane sellist infi, et poleks järgmine nostradamuse foorumi info kuskilt mille allikast ei tea keegi midagi icon_smile.gif
Kui koguaeg korrutati et teevad mitu wave'i päevas ja ütlevad sulle päeval kui sa ligi saad, et saad, siis why on earth järsku selline kannakas peaks toimuma.
It can happen ofc but then lets have a source icon_smile.gif

--
ps: RUScorp @ The Ravager
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 12.12.2011 23:37:07 vasta tsitaadiga

See ei ole jah ametlik info päris, kuigi pidavat pärinema EA foorumist aga anyway...

Keegi teab kas early accessist hakkab juba kuu lugema või alles kui release date on vms? icon_razz1.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argottt
Kreisi kasutaja
argottt

liitunud: 20.12.2006




sõnum 12.12.2011 23:38:40 vasta tsitaadiga

kuhu poole enamus rahvas suundub? ise kisun sinna sithi poolele. võiks siis mingi serveri ka juba välja valida.
_________________
www.simracing.ee
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xmaster
HV kasutaja
xmaster

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 23:57:42 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
See ei ole jah ametlik info päris, kuigi pidavat pärinema EA foorumist aga anyway...

Keegi teab kas early accessist hakkab juba kuu lugema või alles kui release date on vms? icon_razz1.gif


20. detsembrist või kui hiljem paned boxi koodi sisse siis sellest päevast mil koodi paned. EGA kood annab ja kasutab vaid early päevi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 12.12.2011 23:59:38 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:

Keegi teab kas early accessist hakkab juba kuu lugema või alles kui release date on vms? icon_razz1.gif

Peaks olema sellest ajast kui paned mängukoodi (ja muud andmed) sisse (ehk siis 20ndast). Minumeelest ei saagi seda koodi varem sisse panna, aga võin ka eksida.

Ise olen Republic poolel, ja esimene karakter Jedi. Veel mõtlen kas Jedi Knight või Consular, aga arvatavasti Consular (ja sealt Sage).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 13.12.2011 09:59:45 vasta tsitaadiga

argottt kirjutas:
kuhu poole enamus rahvas suundub? ise kisun sinna sithi poolele. võiks siis mingi serveri ka juba välja valida.


xmaster kirjutas:
Assigned to Server Ahto City


Ehk siis republicu poolel paistab Ahto City Kalevlaste peakohaks saama icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 10:00:50 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:

Ise olen Republic poolel, ja esimene karakter Jedi. Veel mõtlen kas Jedi Knight või Consular, aga arvatavasti Consular (ja sealt Sage).

+1
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nu
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2006




sõnum 13.12.2011 10:52:13 vasta tsitaadiga

Katsun ka täna preorderi ära teha. Ehk saab nädalavahetusel mängida juba.

Huvi pakub Sith Inquisitor, ehk siis kui Sith kuhugi serverisse kogunema hakkab, andke teada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Wars: The Old Republic mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.