|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
02.12.2011 23:41:50
|
|
|
norm queue on jälle.
loodan, et estimated time valetab ikka ja ei pea 6 h ootama , )
käivad need weekend beta testid juba närvi, muidu küll järjekorras ootama ei pea
edit: nüüd näitab juba 1 päev 21h , )
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.12.2011 23:23:17
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
05.12.2011 03:37:39
|
|
|
päris humoorikas, arvestades, et hetkel ükski macro ei tööta...
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
05.12.2011 06:41:35
|
|
|
| nardae kirjutas: |
| päris humoorikas, arvestades, et hetkel ükski macro ei tööta... |
mõtlesin ise kah sama, ja üks vingus, et miks ta 14 nupulist hiirt ei tunnista mäng, hmm. Hea marketing nipp w : D
Mäng ise meeldib juba rohkem kui alguses. Midagi värsket wowi asemele.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Abazel
HV vaatleja
liitunud: 13.04.2006
|
05.12.2011 17:15:52
|
|
|
| Minul toimib razer naga probleemideta swtor'is.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
05.12.2011 20:15:51
|
|
|
Ma saan aru, et mõned said rohkem, kui ühe nv "testida"
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
06.12.2011 00:24:58
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
Ma saan aru, et mõned said rohkem, kui ühe nv "testida"  |
nädalavahetuse teste oli kokku viis vist, neid nimetati closed beta testideks küll jne kuid seal käis vaid serverite stresstestimine ja nii.
General testing kus istusid meie mõistes õiged valitud beta testerid kestis päris mitu kuud jah.
Lõppes täna.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
06.12.2011 00:45:42
|
|
|
Amazonis on selline kena märge orderi peal
The following item will arrive after 25 Dec 2011.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
06.12.2011 21:20:10
|
|
|
In preparation for the official release of Star Wars: The Old Republic, we wanted to make sure that everyone has the correct game client installed on their machine.
If you participated in our Game Testing Program before November 25th, we recommend that you uninstall the game testing client (refer to instructions below) and then download and install the launch game client. .. You will need 27GB of free space to install the launch game client. The actual size of the game client file will be smaller.
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=714124
lootus sureb viimasena
---------------------------------------------------------------
Kuna keegi midagi öelnud vahepeal pole pean uue info vanasse posti lisama, ei lubata uut teha!
---------------------------------------------------------------
grace confirmed, period unknown
There will be a period after launch day in which those who have pre-ordered will be able to continue playing before entering their Game Code. More information on this will be made available closer to launch.
http://www.swtor.com/community/showthread.php?p=8064577#edit8064577
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priido
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2005
|
06.12.2011 21:41:18
|
|
|
Ei saa aru miks Razeriga mingi diil tehti. Razeri gear (eriti hiired) sureb vähemalt minu käes suhteliselt kiiresti maha. Sõbral vastupidine lugu, et surevad Razeri klaviatuurid maha. Loodan, et Steelseriesilt ka midagi analoogset tuleb. Ju vägistan liiga palju hiirt aga näet, Steelseries peab ilusti vastu
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
07.12.2011 12:40:31
|
|
|
Mu Razer Copperhead on.. ummm... 4-5a ehk vana
Ei vaheta oma Razerit ühegi teise hiire vastu
Ja Logitech G15 vahetan ehk kunagi G19 vastu, või ei vahetagi.
Ei hakka ostma uusi analoogseid seadmeid puht selle pärast, et mängu värvides ja logodega on
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
07.12.2011 22:48:10
|
|
|
kust praegu kõige soodsam digital copy muretseda oleks?
_________________ www.simracing.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.12.2011 23:02:37
|
|
|
| argottt kirjutas: |
| kust praegu kõige soodsam digital copy muretseda oleks? |
Kui on Paypali konto olemas, peaks saama osta VPNiga USA Origini poest. Seal on 59 taala.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
07.12.2011 23:53:57
|
|
|
| 59 taala on soodne? ei tea palju siis mittesoodne maksab?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incx
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001
|
08.12.2011 00:27:10
|
|
|
150 taala plus ~25 transpordiks plus ~30 import feede ettemaksuks
_________________ I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
08.12.2011 00:39:39
|
|
|
| Scart, origin ei lase ju paypaliga pre-orderida:(
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.12.2011 00:41:42
|
|
|
| argottt kirjutas: |
| 59 taala on soodne? ei tea palju siis mittesoodne maksab? |
Sa võid alati osta 56 euriga EU Originist. 59 taala on natuke üle 45 euri ja kui võtmesaidid müüvad seda 44 euriga, siis on tõesti 60 taalane ost Originist mõttekam.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
08.12.2011 01:17:47
|
|
|
Early Game Access* will begin on December 13th at 7:00AM EST, 2011 and ends on December 19th, 2011 at 10:01PM EST. During this time, we will be emailing invitations to join Early Game Access based on the order in which you redeemed your Pre-Order Code. Pre-load the game client now, so you're ready to play when your Early Game Access invitation arrives. Note that download time can vary and may take awhile.
Total cost of products: £39.99
Delivery charge: £2.95
VAT included: £7.16
Order Total: £42.94
et siis 59 taala on vist jah soodne
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
08.12.2011 01:44:07
|
|
|
tuleb välja, et nüüd kutid on kustutanud oma "grace period" info postituse millest ma eespool copy paste tegin, koos selle lingiga, ja nüüd tevitatakse, et ei mingit grace periodi peale 20. detsembrit.. them asses..
Ning kohti kust mängu osta on paari eelneva lehe peal lingitud korduvalt, viitsigem ikka tiba vaadata threadi ka.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
08.12.2011 11:47:35
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| argottt kirjutas: |
| 59 taala on soodne? ei tea palju siis mittesoodne maksab? |
Sa võid alati osta 56 euriga EU Originist. 59 taala on natuke üle 45 euri ja kui võtmesaidid müüvad seda 44 euriga, siis on tõesti 60 taalane ost Originist mõttekam. |
http://www.mmoga.com/Star-Wars-The-Old-Republic/SWTOR-Key-Gamecard/
istub sealt sebitud mäng kenasti mul originis juba ja ootab oma aega. Oli vaja ainult pre-order kood swtor'i kodukal sisestada, tundub et muu on kenasti originiga integreeritud.
Kuigi jah hästi läheb, kui päev paar early accessi saab, praegu pole isegi vist mõtet enam üritada sellega osta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
08.12.2011 21:02:25
|
|
|
In Europe, game copies will be available at retail starting on December 15, 2011.
http://www.swtor.com/community/showthread.php?t=724271
this launch i tell you.. is funny, stuff keeps changing every day.
Igatahes, äkki saab mängu selverist enne 20. detsembrit
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.12.2011 21:47:48
|
|
|
| Kes on just prekoodi saanud või saamas, ärge seda sisse taguge. Bioware'i amatöörlus saavutab uusi tippe ning nüüd kaotati viimase mainteance'iga ära posu preordereid ja uued preorderid ei lähe lihtsalt läbi, kuid kood loetakse kasutatuks. Istun nüüd ise samas paadis. Originis on mul TORi standardversiooni preorder, veebilehel ei ole midagi ja Bioware'i repid foorumis ei saa üldse aru, mis toimub ja võtit uuesti sisse lüües teatatakse, et see on juba kasutusel.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
09.12.2011 00:49:00
|
|
|
kas ma mäletan valesti.. aga sulle see mäng ju ei meeldinud ; )
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.12.2011 09:26:01
|
|
|
Nagu selgus peale massiivset kolme päeva foorumipaanikat ja lugematuid ticketeid ja mida ja nüüd ka kinnitada saan - sisestatud võtmed ei ilmugi üldse veebis konto halduse lehel nähtavale enne kui mäng juba laivis. Launcherisse logis õhtul sisse ja mäng on tõmmatud ja redis to go.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olxter
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2005
|
09.12.2011 09:36:59
|
|
|
| mille pagana pärast see CE kast nii suur on? midagi sees? keeks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
09.12.2011 09:44:04
|
|
|
| olxter kirjutas: |
| mille pagana pärast see CE kast nii suur on? midagi sees? keeks? |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
09.12.2011 17:40:12
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Nagu selgus peale massiivset kolme päeva foorumipaanikat ja lugematuid ticketeid ja mida ja nüüd ka kinnitada saan - sisestatud võtmed ei ilmugi üldse veebis konto halduse lehel nähtavale enne kui mäng juba laivis. Launcherisse logis õhtul sisse ja mäng on tõmmatud ja redis to go.
Spoiler 
|
Vaatasin mina ka korra oma managementis "Pre-order" alla ning kadunud on sealt mängu kirje, varem oli, nüüd ainult:
Early Game Access
Color Stone (Virtual Item)
Code redemptioni all on 2 kirjet:
11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch
11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Standard Edition Pre-Order
Seega tõega jääb loota, et ei teki probleeme 20ndal, kui peaks key aktiveeruma.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nardae
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2004
|
11.12.2011 13:23:01
|
|
|
"Good news! Your order has been despatched and will be delivered soon. "
et siis eila sain sellise kirja game.co.uk'st
_________________ Anar kaluva tielyanna! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
11.12.2011 13:28:14
|
|
|
| karvane kirjutas: |
Code redemptioni all on 2 kirjet:
11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Early Game Access: Ready to patch
11.30.2011 Star Wars™: The Old Republic™ Standard Edition Pre-Order |
Mul on nüüd sama. Seega hakkame sinuga teisipäeval ootama kirja, mis teataks ligipääsu saamisest Early Accessi
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kikaskilla
HV kasutaja

liitunud: 29.02.2008
|
11.12.2011 13:47:11
|
|
|
Tellisin endale ära Progames/Andricost. Peaks 22. kohale jõudma, väga ei hooli sellest varajasest sissepääsust
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
11.12.2011 17:05:32
|
|
|
Ma tellisin HMV-st (UK) sest olen sealt korra ühe filmi ostnud, pole veel TORi teele pannud, ikka veel Open Order. Aga pole ka midagi katki kui peale 20ndat tuleb, vaikselt muidugi loodan et järgmise nädala alguses pannakse äkki teele.
Ootan siingi early access algust, ma muidugi alles paar nädalat tagasi preorderisin et vaevalt ma üle 1-2 päeva saan. Need kes betasid kuidas muidu serverite lag oli? On Ameerika serverid ka siin mängitava kiirusega?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
incx
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2001
|
11.12.2011 18:06:55
|
|
|
EU serverites oli ping ~55-75ms, viimasel nädalavahetusel US (east coast vist) ~160-200ms. Normaalse mängimise ajal suht midagi ei märka, üksikud lagspiked olid, aga pigem tulenevalt koormustestist ja kõriauguni täis serveritest.
_________________ I have never understood the female capacity to avoid a direct answer to any question.
-- Spock, "This Side of Paradise", stardate 3417.3 |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greendef
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2004

|
12.12.2011 12:00:23
|
|
|
| nardae kirjutas: |
"Good news! Your order has been despatched and will be delivered soon. "
et siis eila sain sellise kirja game.co.uk'st |
Deem, oleks ka pidanud sealt võtma siis. Lootus veel kadunud muidugi pole, shopto.net võttis laupäeval kaardilt raha maha, loodetavasti pannakse ka täna-homme posti.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dvx
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2010
|
12.12.2011 14:03:16
|
|
|
Igatahes uurisin facebookist nende lehte ja leidsin sellise pildi:
Spoiler 
Kuna mul näitas order ikka, et:
Not yet dispatched
Dispatch Estimate: 19 Dec 2011
Delivery Estimate: 22 Dec 2011 - 4 Jan 2012
Siis võtsin ka amazon.co.uk-ga ühendust ning alguses kinnitas, chat assistant, et neil pole kuidagi võimalik seda mängu varem välja saata ning kindlalt saadetakse välja alles 19 detsember siis niipea kui ma seda pilti näitasin ta paar korda kinnitas, et ikka 19 tuleb kuni järsku väitis, et just sai "updated info" ja, et mulle dispatchitakse mäng 15 detsember.
Loodame, et siis saadetakse 15 välja ehk jõuab siis 20 paiku ka tallinasse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
12.12.2011 19:47:27
|
|
|
| tsitaat: |
About the early access:
people who activated their key in;
June / July, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 13th 2011.
August, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 13th 2011.
September, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 14th 2011.
October, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 14th 2011.
November,will get access to the game 6.59 am (GMT +1) / dec. 15th 2011.
Everyone else gets access on the 15th around 6 pm GMT +1 |
Ise saan 14 siis
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
12.12.2011 20:56:49
|
|
|
| Assigned to Server Ahto City
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
12.12.2011 21:32:16
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
| tsitaat: |
About the early access:
people who activated their key in;
June / July, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 13th 2011.
August, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 13th 2011.
September, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 14th 2011.
October, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 14th 2011.
November,will get access to the game 6.59 am (GMT +1) / dec. 15th 2011.
Everyone else gets access on the 15th around 6 pm GMT +1 |
|
Kahtlen sügavalt selle listi õigsuses. Stephen Reid on pidevalt twitteris korrutanud et ei avaldata millal keegi saab.
Siiski ühe asjaga kipun nõus olema, et isegi need kes alles nüüd pre-orderisid saavad ehk rohkem kui 1 päeva. Kipun nii arvama (umbes nii 17ndal parimal juhul pakun). Samas nagu eelmises postis mainisin olen ka mina üks nendest hilistest tellijatest, ja isegi kui tuleb ainult 1 early access päev siis pole ka midagi viga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
12.12.2011 21:56:24
|
|
|
Siia juurde muidugi märkida seda et servereid lisatakse juurde, need ainult need mis vajalik guildide assignmentiks. (We're adding many more. What you saw today is the number of servers required for guild placement. - SR Twitter).
Aga siiski hea list, mida rohkem infot seda parem. Ise kipun natuke pelgama et lähemad serverid väga täis, aga eks paistab.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
12.12.2011 22:20:43
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
| tsitaat: |
About the early access:
people who activated their key in;
June / July, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 13th 2011.
August, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 13th 2011.
September, will get access to the game at 6.59 am (GMT +1) / dec. 14th 2011.
October, will get access to the game at 5.59 pm (GMT +1) / dec. 14th 2011.
November,will get access to the game 6.59 am (GMT +1) / dec. 15th 2011.
Everyone else gets access on the 15th around 6 pm GMT +1 |
Ise saan 14 siis  |
Ma ka avaldaks arvamust, et kui asjale bioware sourcet juurde pole võtta siis ärme pane sellist infi, et poleks järgmine nostradamuse foorumi info kuskilt mille allikast ei tea keegi midagi
Kui koguaeg korrutati et teevad mitu wave'i päevas ja ütlevad sulle päeval kui sa ligi saad, et saad, siis why on earth järsku selline kannakas peaks toimuma.
It can happen ofc but then lets have a source
--
ps: RUScorp @ The Ravager
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
12.12.2011 23:37:07
|
|
|
See ei ole jah ametlik info päris, kuigi pidavat pärinema EA foorumist aga anyway...
Keegi teab kas early accessist hakkab juba kuu lugema või alles kui release date on vms?
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
argottt
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2006
|
12.12.2011 23:38:40
|
|
|
kuhu poole enamus rahvas suundub? ise kisun sinna sithi poolele. võiks siis mingi serveri ka juba välja valida.
_________________ www.simracing.ee |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xmaster
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004
|
12.12.2011 23:57:42
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
See ei ole jah ametlik info päris, kuigi pidavat pärinema EA foorumist aga anyway...
Keegi teab kas early accessist hakkab juba kuu lugema või alles kui release date on vms?  |
20. detsembrist või kui hiljem paned boxi koodi sisse siis sellest päevast mil koodi paned. EGA kood annab ja kasutab vaid early päevi.
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kris1
HV kasutaja
liitunud: 16.05.2011
|
12.12.2011 23:59:38
|
|
|
| Mafia kirjutas: |
Keegi teab kas early accessist hakkab juba kuu lugema või alles kui release date on vms?  |
Peaks olema sellest ajast kui paned mängukoodi (ja muud andmed) sisse (ehk siis 20ndast). Minumeelest ei saagi seda koodi varem sisse panna, aga võin ka eksida.
Ise olen Republic poolel, ja esimene karakter Jedi. Veel mõtlen kas Jedi Knight või Consular, aga arvatavasti Consular (ja sealt Sage).
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
13.12.2011 09:59:45
|
|
|
| argottt kirjutas: |
| kuhu poole enamus rahvas suundub? ise kisun sinna sithi poolele. võiks siis mingi serveri ka juba välja valida. |
| xmaster kirjutas: |
| Assigned to Server Ahto City |
Ehk siis republicu poolel paistab Ahto City Kalevlaste peakohaks saama
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
13.12.2011 10:00:50
|
|
|
| Kris1 kirjutas: |
Ise olen Republic poolel, ja esimene karakter Jedi. Veel mõtlen kas Jedi Knight või Consular, aga arvatavasti Consular (ja sealt Sage). |
+1
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T6nu
HV vaatleja
liitunud: 31.08.2006
|
13.12.2011 10:52:13
|
|
|
Katsun ka täna preorderi ära teha. Ehk saab nädalavahetusel mängida juba.
Huvi pakub Sith Inquisitor, ehk siis kui Sith kuhugi serverisse kogunema hakkab, andke teada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|