Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 07.12.2011 21:41:37 vasta tsitaadiga

Olen tõeliselt hädas RU fontidega.Programm on aga kirjad on ?-gid.Mida teha,kas hakata mingit RU fontide paketti otsima või on veel mingi võimalus?OP system win7x32 ultimate ja win7x64 Pro.Vene keel on allalaetud ja aktiveeritud aga sellest on vähe.
Just tegin,restart ja läks.....aga ikka sama.Kas vaja ka programm uuesti installida?????Samas aga ühel progel tulid kirjad loetavaks,teisel aga mitte,notepad-il on on ka loetavad.Üldjuhul sobib ja saab lukku panna.


viimati muutis sama123 08.12.2011 00:26:33, muudetud 3 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 22:30:37 vasta tsitaadiga

control panel > change display language > administrative > language for non-unicode programs?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2011 22:35:43 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
rmc kirjutas:
ikka heliga probleemid:

kaks kanalit kasutusel, emaplaadi sisseehitatud augud, kus on kõrvaklapid (kanal SPEAKERS) ja telekas, mis on videkaardi taga HDMI läbi (kanal TELEKAS)...
kui default on TELEKAS, siis viskab internetist tulevad helid klappidesse... firefoxis nt. ja kui firefoxiga mp3 mängida, mis arvuti peal on, siis mängib telekas rahulikult. a juutuub jne asjad, kõik klappides.

realteki audio panelid ja asjad võtsin maha kõik jms. vahepeal on iseensest korras.


lisaks on klappides veel windowsisisesed helid.



probleem endiselt

updatetud driverid, flash player jne...
aitab ainult arvuti restart vist selle probleemiga..

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 12:48:08 vasta tsitaadiga

sama123 kirjutas:
Olen tõeliselt hädas RU fontidega.Programm on aga kirjad on ?-gid.Mida teha,kas hakata mingit RU fontide paketti otsima või on veel mingi võimalus?OP system win7x32 ultimate ja win7x64 Pro.Vene keel on allalaetud ja aktiveeritud aga sellest on vähe.
Just tegin,restart ja läks.....aga ikka sama.Kas vaja ka programm uuesti installida?????Samas aga ühel progel tulid kirjad loetavaks,teisel aga mitte,notepad-il on on ka loetavad.Üldjuhul sobib ja saab lukku panna.

Applocale võib ka proovida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 08.12.2011 14:34:28 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
sama123 kirjutas:
Olen tõeliselt hädas RU fontidega.Programm on aga kirjad on ?-gid.Mida teha,kas hakata mingit RU fontide paketti otsima või on veel mingi võimalus?OP system win7x32 ultimate ja win7x64 Pro.Vene keel on allalaetud ja aktiveeritud aga sellest on vähe.
Just tegin,restart ja läks.....aga ikka sama.Kas vaja ka programm uuesti installida?????Samas aga ühel progel tulid kirjad loetavaks,teisel aga mitte,notepad-il on on ka loetavad.Üldjuhul sobib ja saab lukku panna.

Applocale võib ka proovida.


Tänan,win XP alla installisin (virtualmasinas),ikkagi ei tule tähti.Peab hakkama installikettaga jamama.Win7 all enamusel progedel tulid tähed välja,~10% jäi samaks.Venkudel on hulgi pisi vabavaralisi utilite elektrialal ja muidugi ka mujal.Tahaks vahetevahel kasutada aga ei saa kuna keel pole loetav.10% all on 2-3 portable utiliti ja saab ka ilma nendeta läbi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 20:27:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


panin just värskelt arvuti käima ja ikka sama keiss, def output TELEKAS ja firefoxist tulevad saundid (streamivad) ikka kanalist SPEAKERS.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 21:00:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


panin just värskelt arvuti käima ja ikka sama keiss, def output TELEKAS ja firefoxist tulevad saundid (streamivad) ikka kanalist SPEAKERS.

mul lükkab ikka helid ymber kui panen tv peale, pidin midagi nats näppima, aga paika sain (mul veel jama, et üks kõlar monitoril ka, sellest sain kuidagi jagu, et heli sinna ei laseks yldse)
hetkel teleka peale suunatud ja seaded pildi peal
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 21:02:00 vasta tsitaadiga

mul vist firefoxi plugini plugin containeri jama, sest see on see, mis seda heli tekitab, ehk liigun asjaga firefoxi alla vist
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 09.12.2011 00:36:06 vasta tsitaadiga

kuidas saada kahte läpparit ühendusse ?? olen juba läbi google proovinud, aga need mis seal ei anna tulemust...
nimelt kodus 2 läpparit ühe rooteri otsas.
kui tahan töö läpparist oma läpakast mingeid pilte tõmmata siis lööb siukese akna :
Spoiler Spoiler Spoiler


ainuke mis on parooli al, on wifi ühendus...
läpparid on ilma paroolita...
olen juba kõike proovinud aga tolku midagi icon_evil.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 00:46:52 vasta tsitaadiga

mhei, just vastupidi, sa peaksid parooli looma. Kasutajanimi on sinu sisselogimisnimi ja parooliks selle parool.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 09.12.2011 00:54:56 vasta tsitaadiga

proovitud ka seda aga ikka ei midagi.....
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 11:32:34 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
mhei, just vastupidi, sa peaksid parooli looma. Kasutajanimi on sinu sisselogimisnimi ja parooliks selle parool.


ükspäev just mõtlesin, et, kas sellist varianti ei ole, et eraldi userit ja passi creatida selle jaoks või peaks selleks tegema accoundi ikkagi ja siis hidema welcome screenilt näiteks ?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 11:37:29 vasta tsitaadiga

rmc, ei oska öelda. Mina olen tahtnud Windowsi kaugtöölaua jaoks eraldi kasutajanime ja parooli, sest elementaarne teadus on see, et oma paroole ei tohiks kellelegi jagada. Aga ma ju Windowsisse login sisse oma parooliga. Peaksin seda ajutiselt muutma, aga milleks.

rmc küsimus on asjakohane.

mhei, mul käib ka see probleem perioodiliselt. Hetkel on see periood, kus asjad toimivad probleemideta. Võid proovida tulemüüri ajutist väljalülitamist mõlemal läpakal.


viimati muutis LiivaneLord 09.12.2011 11:39:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2011 11:38:38 vasta tsitaadiga

endal sama asi, et ei taha jagada asja, loogiline nagu oleks, et creatid võrgukülalistele accoundi või mitu, ent ilma lisapagasita (e. ainult useri ja passi)..

loodame win8 peale icon_razz.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 09.12.2011 13:29:48 vasta tsitaadiga

part24 kirjutas:
Ei noh, see oleks arusaadav muidugi, aga mul on ühe ketta peal 7 ja teise ketta peal XP ja mõlemad töötavad, siis kui üks VÕI teine süsteemis on. Kui aga mõlemad korraga süsteemis sees, siis kargab püsti 7 ja ei anna mitte mingisuguseid valikuid, Idee järele peaks mingisugusest F... klahvist saama buudivalikud küll, saab kah, aga buudivalikud seisnevad muutumatult selles, kas buutida olematult floppi kettalt, CD-ROMilt või HDD-lt, aga mitte KAHELT kõvakettalt, millised mõlemid ilma teiseta lähevad üles kohe. Mässand nigu loll (õigupoolest miks nagu?) ja tulemust ei ole.



Ai püha pahandus, loll sai ise targemaks- BIOSis on ju valida, kas masin töötab 32-biti peal või 64-biti peal! No ja kui ühe või teise peal, siis teine ju tõusta ei saa! IRW, küll üks inime võib vanas eas ikke loll olla! icon_lol.gif

Kui masinas op.system nii 32x kui 64x oleks õigem 32x systemi jooksutada virtualmasinas kaovad jamad.Parim masin mis olen leidnud on ikka vana hea VMwareWorkstation.Saavad olla mõlemad korrga lahti ja vajadusel klikiga ühest teise minna.64GB SSD-le mahtus win7x32 ultimate ja XPx32.XP-le on antud 10GB ja piisab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 09.12.2011 22:22:33 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 16:19:01, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipboy
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 18:09:39 vasta tsitaadiga

Probleem Win 7-ga. Süsteem sööb kettamahtu nii, et kahe kuuga on 60 GB ketas täis. Kuigi nähtavaid andmeid on kettal vaid 16GB. ja tegelikkuses ei salvestata sinna teadlikult mitte kunagi midagi juurde.

Tundidepikkuse HV-s tulhamise järel olen aru saanud, et hiberfil.sys ja pagefile.sys võiks võtta mõningaid GB kõvakettast, aga mis võiks võtta 44GB paari kuuga täiesti uues arvutis, milles kasutatakse vaid üht primitiivset programmi? Kas needsamad failid võiks ka niisuoreks kasvada? kuidas neist vabaneda nii et nad enam tagasi ei tulekski?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 18:11:16 vasta tsitaadiga

System Restore taastepunktide seaded võiks üle vaadata. Ja ega mingit backup süsteemi pole rakendatud - see võib ka edukalt perioodilise backupi käigus mõnuga ketast ampsata.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 19:09:32 vasta tsitaadiga

vipboy kirjutas:
Probleem Win 7-ga. Süsteem sööb kettamahtu?


Kasuta ccleanerit puhastab neti sirvijate temp katalooge http://www.piriform.com/ccleaner/download/slim
ja software distribution/download kausta võid ka tühjendada seal updated mis ise ei kustu ja kui on mingi pakendi arvuti siis tihtipeale palju kasutut tarkvara
kaasas puhas install korrastaks asja.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 00:23:22 vasta tsitaadiga

vipboy, Firefox võib ka tuimalt oma ajutisi faile gigades tekitada. Nagu juba eespool soovitati, kasuta cclenerit http://www.piriform.com/ccleaner ja kui FF 'süüdi', siis piira tema lubatud andmemahtu seadetest.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.12.2011 23:40:39 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news/microsoft-rolls-out-14-patches-this-tuesday-/


oh jumal küll icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2011 23:53:05 vasta tsitaadiga

Piraadid, valvel olla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 13.12.2011 00:00:42 vasta tsitaadiga

ei tea mul orig win pole muret icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 00:44:41 vasta tsitaadiga

homme siis suur tõenäosus erroreid saada icon_lol.gif
isiklikult orikas win

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 00:50:52 vasta tsitaadiga

Orikatele ei saa siin abi anda, kuid kõikidele teistele saab. Hoiame siis homseks näpud soojas. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 02:33:47 vasta tsitaadiga

Millest te räägite siin?

Tegu on puhtalt turvaaukude parandamisega icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 13.12.2011 10:40:24 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Piraadid, valvel olla!


Tegid mingi nali või? icon_rolleyes.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 18:49:21 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Piraadid, valvel olla!


Tegid mingi nali või? icon_rolleyes.gif

See selgub siis, kui torm (loe: värskendused) on üle elatud. Siinmail on hetkel vaikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 20:30:36 vasta tsitaadiga

Kordan veelkord, et ükski neist uuendustest ei puuduta kuidagi windowsi aktivatsioonisüsteemi icon_exclaim.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 20:38:26 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Kordan veelkord, et ükski neist uuendustest ei puuduta kuidagi windowsi aktivatsioonisüsteemi icon_exclaim.gif

Kas taolised uuendused pole mitte varjatud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 20:42:30 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Kordan veelkord, et ükski neist uuendustest ei puuduta kuidagi windowsi aktivatsioonisüsteemi icon_exclaim.gif

Kas taolised uuendused pole mitte varjatud?


Ei ole, viimane oli äkki või oli see ka ainus win 7-el kb971033 ja selle ees polnud isegi linnukest valitud kuigi ta oli tähtsate nimekirjas.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.12.2011 20:44:31 vasta tsitaadiga

Sellest praegusest, viimasest Turvaaukude kinnilappimiste uuendus-paketist veel niipalju, et "käsitsi uuenduste otsimise all Check for updates" olid juppide kaupa juba ammuilma needsamad Parandused olemas.

Ning neile, kes uuendused järjest peale installisid, polegi seda praegust värsket paranduspaketti olemas, kuna kõik augud on juba varem ära lapitud. icon_cool.gif beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipboy
HV vaatleja


liitunud: 11.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 22:10:42 vasta tsitaadiga

aldios kirjutas:
vipboy kirjutas:
Probleem Win 7-ga. Süsteem sööb kettamahtu?


Kasuta ccleanerit puhastab neti sirvijate temp katalooge http://www.piriform.com/ccleaner/download/slim
ja software distribution/download kausta võid ka tühjendada seal updated mis ise ei kustu ja kui on mingi pakendi arvuti siis tihtipeale palju kasutut tarkvara
kaasas puhas install korrastaks asja.


Tänud nõuannete eest, aga probleemist lahti pole saanud.
1,5GB sai võidetud tagasi kui kustutasin ära pagefile.sys ja nüüd ka kõik sleepid ja muud naljad välja lülitatud.
CCleaner leidis kokku kõigist tempides ja logidest jne u. 100 MB mida võiks kustutada.
Tähtis lisainfo veel: antud arvuti töötab kinnises sisevõrgus, millel internetiga ühendus puudub!
Aga siiski jääb ruumi iga päevaga vähemaks- paarisaja MB kaupa.
Väike selgitav pilt olukorrast:

Kas kellegi on ideid, kus on peidus see nähtamatu 40GB? Kuidas sellest vabaneda?

painkillah kirjutas:
System Restore taastepunktide seaded võiks üle vaadata. Ja ega mingit backup süsteemi pole rakendatud - see võib ka edukalt perioodilise backupi käigus mõnuga ketast ampsata.

Paistis, et pole midagi rakendatud ja seadetes igasugused Restore võimalused välja lülitatud. Aga ei julge selles ka päris kindel olla- äkki ei vaadanud kõike oäris õieti.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 22:46:31 vasta tsitaadiga

Kasuta windirstati saad kettal olevad kaustad faild ilusti suuruse järjekorda sortida failitüüpide ja muude parameetrite alusel http://windirstat.info/download.html
Esimene scan võtab veidkikene aega ja windirstat võib vähe uimane olla olenevalt masina konfist.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 23:25:02 vasta tsitaadiga

vipboy, defragmendi kõvaketas (või on see SSD?). Samuti kiika korraks ka Disk management'i.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2011 23:57:34 vasta tsitaadiga

Defragment sellist ruumi tagasi vist tuua ei suuda tuua pigem kaotab veidi veel ja kui kasutada siis piriformi defraggerit vast on parem kui wini enda oma.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 14.12.2011 00:06:25 vasta tsitaadiga

ccleaneri wipe free space ei aita?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 01:17:35 vasta tsitaadiga

Jah, aga kus see 37 GB vaba ruum on, kui seda reaalselt pole. :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aldios
HV kasutaja
aldios

liitunud: 25.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 01:28:25 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
ccleaneri wipe free space ei aita?
See kahjuks ei kustuta midagi ära vaid kirjutab üle vabaruumi selliselt ,et sealt oleks asju raskem taastada.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 14.12.2011 01:40:24 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif

viimati muutis part24 19.09.2013 15:51:03, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAV
HV veteran

liitunud: 02.03.2010




sõnum 14.12.2011 03:43:28 vasta tsitaadiga

Ohh, see eilne Win7 update oli muidugi omaette saavutus.
Pärast update valmissaamist keeras omatahtsi ekraani 4:3 reso hoopis 16:9 variandi peale icon_smile.gif
(ei mina ei teinud midagi, lasin lihtsalt updatel automaatselt toimetada ja nii ta välja tuli)
Siis oli vaja käsitsi seda tagasi sättida.
Ilmselt oli põhjustajaks Intel HD graafika update moodul, mis ka selle Win7 update koosseisus muuhulgas tuli.

Muid anomaaliaid seekord esialgu ei täheldanud.
(eelmise kuu suurem update tegi näiteks bootimise aja 8s võrra pikemaks, mu senise 24s asemel 32s).

Kipub juba kerge hirm peale tulema, et mida iga järgnev update peesse keerata kavatseb...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.12.2011 10:06:32 vasta tsitaadiga

Windows 7 Update-de arv oli ilus "null" icon_cool.gif , küll ilmusid "Check for updates" alla 8 pisikest parandust Office 2007 tarbeks.

Kui internetti uskuda, siis suurematest uuendustest on väljas Silverlight 5 ja vot see võib siis millalgi Windows 7 Updatesse ilmuda.
http://microsoftfeed.com/2011/download-silverlight-5-and-silverlight-5-toolkit/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 10:13:53 vasta tsitaadiga

vipboy kirjutas:

Paistis, et pole midagi rakendatud ja seadetes igasugused Restore võimalused välja lülitatud. Aga ei julge selles ka päris kindel olla- äkki ei vaadanud kõike oäris õieti.

Vaata üle Control panel->System->Advanced System settings->System Protection TAB
Mis on System Protection nimekirjas probleemse kõvaketta taga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 11:14:39 vasta tsitaadiga

Vaba ruumi kadumisel võiks suuremate laiutajate leidmisel abiks olla spacesniffer (admin õigustes käima lasta). On tasuta ja erinevalt vanast ja hallist ning tasulisest spacemongerist saab ka 64-bit 7 peal edukalt hakkama.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 14.12.2011 20:29:25 Veel pagefile-st vasta tsitaadiga

Win7 valiku korral hakkas pagefile laiutama ja oli 3,3GB.Seadsin suurustesse 400-1500MB.Milline on virtualmälu optimaalne suurus x32system-il?Kas antud antud näitajad on optimaalsed?
Vaadates mahtu oli nüüd alampiiril s.o.400MB.Kas pagefiile maht on sõltuvuses op.mälu mahuga.Kuna saadaolev op.mälu on 3,3GB siis oli enne ka pagefile 3,3GB.
Arvuti M90 prose T7600 RAM 4GB SSD 64GB


viimati muutis sama123 14.12.2011 20:42:09, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 20:34:17 vasta tsitaadiga

kas mul on mõistlik profiiliarvuti puhul kasutada suurt pagefile'i (hetkel 8gb, soovitab üldse 12gb..), rami on 8gb icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 20:58:50 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kas mul on mõistlik profiiliarvuti puhul kasutada suurt pagefile'i (hetkel 8gb, soovitab üldse 12gb..), rami on 8gb icon_smile.gif


Nu endal on 8GB RAM ja pagefile on tehtud 512MB, nii igaks juhuks...probleeme pole tekkinud... icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 20:58:58 vasta tsitaadiga

rmc, sõltub palju max mälu kasutusse läheb? Kui tead, et füüsilisest peaks enamvähem kogu aeg piisama, võid ju suht pisikese faili teha, nt. 500MB - 1GB.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2011 20:59:16 vasta tsitaadiga

rmc, ei. paar giga võid igaks juhuks hoida, ma aeg-ajalt ikka jooksen softi otsa, mis tahab pagefile.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2011 01:36:11 vasta tsitaadiga

Vaikimisi seatakse/soovitatakse 1,5x RAM suurust pagefile. Ehk siis 8GB RAM korral soovitatakse 12GB PF.
Üldse see PF on aja jäänuk ja selle võiks (MS) üldse ära kaotada teatud RAM suurusest icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 294, 295, 296 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.