|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
07.12.2011 21:41:37
|
|
|
Olen tõeliselt hädas RU fontidega.Programm on aga kirjad on ?-gid.Mida teha,kas hakata mingit RU fontide paketti otsima või on veel mingi võimalus?OP system win7x32 ultimate ja win7x64 Pro.Vene keel on allalaetud ja aktiveeritud aga sellest on vähe.
Just tegin,restart ja läks.....aga ikka sama.Kas vaja ka programm uuesti installida?????Samas aga ühel progel tulid kirjad loetavaks,teisel aga mitte,notepad-il on on ka loetavad.Üldjuhul sobib ja saab lukku panna.
viimati muutis sama123 08.12.2011 00:26:33, muudetud 3 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.12.2011 22:30:37
|
|
|
control panel > change display language > administrative > language for non-unicode programs?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
07.12.2011 22:35:43
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
ikka heliga probleemid:
kaks kanalit kasutusel, emaplaadi sisseehitatud augud, kus on kõrvaklapid (kanal SPEAKERS) ja telekas, mis on videkaardi taga HDMI läbi (kanal TELEKAS)...
kui default on TELEKAS, siis viskab internetist tulevad helid klappidesse... firefoxis nt. ja kui firefoxiga mp3 mängida, mis arvuti peal on, siis mängib telekas rahulikult. a juutuub jne asjad, kõik klappides.
realteki audio panelid ja asjad võtsin maha kõik jms. vahepeal on iseensest korras. |
lisaks on klappides veel windowsisisesed helid. |
probleem endiselt
updatetud driverid, flash player jne...
aitab ainult arvuti restart vist selle probleemiga..
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
08.12.2011 12:48:08
|
|
|
| sama123 kirjutas: |
Olen tõeliselt hädas RU fontidega.Programm on aga kirjad on ?-gid.Mida teha,kas hakata mingit RU fontide paketti otsima või on veel mingi võimalus?OP system win7x32 ultimate ja win7x64 Pro.Vene keel on allalaetud ja aktiveeritud aga sellest on vähe.
Just tegin,restart ja läks.....aga ikka sama.Kas vaja ka programm uuesti installida?????Samas aga ühel progel tulid kirjad loetavaks,teisel aga mitte,notepad-il on on ka loetavad.Üldjuhul sobib ja saab lukku panna. |
Applocale võib ka proovida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
08.12.2011 14:34:28
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| sama123 kirjutas: |
Olen tõeliselt hädas RU fontidega.Programm on aga kirjad on ?-gid.Mida teha,kas hakata mingit RU fontide paketti otsima või on veel mingi võimalus?OP system win7x32 ultimate ja win7x64 Pro.Vene keel on allalaetud ja aktiveeritud aga sellest on vähe.
Just tegin,restart ja läks.....aga ikka sama.Kas vaja ka programm uuesti installida?????Samas aga ühel progel tulid kirjad loetavaks,teisel aga mitte,notepad-il on on ka loetavad.Üldjuhul sobib ja saab lukku panna. |
Applocale võib ka proovida. |
Tänan,win XP alla installisin (virtualmasinas),ikkagi ei tule tähti.Peab hakkama installikettaga jamama.Win7 all enamusel progedel tulid tähed välja,~10% jäi samaks.Venkudel on hulgi pisi vabavaralisi utilite elektrialal ja muidugi ka mujal.Tahaks vahetevahel kasutada aga ei saa kuna keel pole loetav.10% all on 2-3 portable utiliti ja saab ka ilma nendeta läbi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.12.2011 20:27:17
|
|
|
Spoiler 
| rmc kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
ikka heliga probleemid:
kaks kanalit kasutusel, emaplaadi sisseehitatud augud, kus on kõrvaklapid (kanal SPEAKERS) ja telekas, mis on videkaardi taga HDMI läbi (kanal TELEKAS)...
kui default on TELEKAS, siis viskab internetist tulevad helid klappidesse... firefoxis nt. ja kui firefoxiga mp3 mängida, mis arvuti peal on, siis mängib telekas rahulikult. a juutuub jne asjad, kõik klappides.
realteki audio panelid ja asjad võtsin maha kõik jms. vahepeal on iseensest korras. |
lisaks on klappides veel windowsisisesed helid. |
probleem endiselt
updatetud driverid, flash player jne...
aitab ainult arvuti restart vist selle probleemiga.. |
panin just värskelt arvuti käima ja ikka sama keiss, def output TELEKAS ja firefoxist tulevad saundid (streamivad) ikka kanalist SPEAKERS.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2011 21:00:02
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Spoiler 
| rmc kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
ikka heliga probleemid:
kaks kanalit kasutusel, emaplaadi sisseehitatud augud, kus on kõrvaklapid (kanal SPEAKERS) ja telekas, mis on videkaardi taga HDMI läbi (kanal TELEKAS)...
kui default on TELEKAS, siis viskab internetist tulevad helid klappidesse... firefoxis nt. ja kui firefoxiga mp3 mängida, mis arvuti peal on, siis mängib telekas rahulikult. a juutuub jne asjad, kõik klappides.
realteki audio panelid ja asjad võtsin maha kõik jms. vahepeal on iseensest korras. |
lisaks on klappides veel windowsisisesed helid. |
probleem endiselt
updatetud driverid, flash player jne...
aitab ainult arvuti restart vist selle probleemiga.. |
panin just värskelt arvuti käima ja ikka sama keiss, def output TELEKAS ja firefoxist tulevad saundid (streamivad) ikka kanalist SPEAKERS. |
mul lükkab ikka helid ymber kui panen tv peale, pidin midagi nats näppima, aga paika sain (mul veel jama, et üks kõlar monitoril ka, sellest sain kuidagi jagu, et heli sinna ei laseks yldse)
hetkel teleka peale suunatud ja seaded pildi peal
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.12.2011 21:02:00
|
|
|
mul vist firefoxi plugini plugin containeri jama, sest see on see, mis seda heli tekitab, ehk liigun asjaga firefoxi alla vist
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
09.12.2011 00:46:52
|
|
|
| mhei, just vastupidi, sa peaksid parooli looma. Kasutajanimi on sinu sisselogimisnimi ja parooliks selle parool.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mhei
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2009
|
09.12.2011 00:54:56
|
|
|
proovitud ka seda aga ikka ei midagi.....
_________________ ツ |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.12.2011 11:32:34
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| mhei, just vastupidi, sa peaksid parooli looma. Kasutajanimi on sinu sisselogimisnimi ja parooliks selle parool. |
ükspäev just mõtlesin, et, kas sellist varianti ei ole, et eraldi userit ja passi creatida selle jaoks või peaks selleks tegema accoundi ikkagi ja siis hidema welcome screenilt näiteks ?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
09.12.2011 11:37:29
|
|
|
rmc, ei oska öelda. Mina olen tahtnud Windowsi kaugtöölaua jaoks eraldi kasutajanime ja parooli, sest elementaarne teadus on see, et oma paroole ei tohiks kellelegi jagada. Aga ma ju Windowsisse login sisse oma parooliga. Peaksin seda ajutiselt muutma, aga milleks.
rmc küsimus on asjakohane.
mhei, mul käib ka see probleem perioodiliselt. Hetkel on see periood, kus asjad toimivad probleemideta. Võid proovida tulemüüri ajutist väljalülitamist mõlemal läpakal.
viimati muutis LiivaneLord 09.12.2011 11:39:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.12.2011 11:38:38
|
|
|
endal sama asi, et ei taha jagada asja, loogiline nagu oleks, et creatid võrgukülalistele accoundi või mitu, ent ilma lisapagasita (e. ainult useri ja passi)..
loodame win8 peale
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
09.12.2011 13:29:48
|
|
|
| part24 kirjutas: |
Ei noh, see oleks arusaadav muidugi, aga mul on ühe ketta peal 7 ja teise ketta peal XP ja mõlemad töötavad, siis kui üks VÕI teine süsteemis on. Kui aga mõlemad korraga süsteemis sees, siis kargab püsti 7 ja ei anna mitte mingisuguseid valikuid, Idee järele peaks mingisugusest F... klahvist saama buudivalikud küll, saab kah, aga buudivalikud seisnevad muutumatult selles, kas buutida olematult floppi kettalt, CD-ROMilt või HDD-lt, aga mitte KAHELT kõvakettalt, millised mõlemid ilma teiseta lähevad üles kohe. Mässand nigu loll (õigupoolest miks nagu?) ja tulemust ei ole.
Ai püha pahandus, loll sai ise targemaks- BIOSis on ju valida, kas masin töötab 32-biti peal või 64-biti peal! No ja kui ühe või teise peal, siis teine ju tõusta ei saa! IRW, küll üks inime võib vanas eas ikke loll olla!  |
Kui masinas op.system nii 32x kui 64x oleks õigem 32x systemi jooksutada virtualmasinas kaovad jamad.Parim masin mis olen leidnud on ikka vana hea VMwareWorkstation.Saavad olla mõlemad korrga lahti ja vajadusel klikiga ühest teise minna.64GB SSD-le mahtus win7x32 ultimate ja XPx32.XP-le on antud 10GB ja piisab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
09.12.2011 22:22:33
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 16:19:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipboy
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
11.12.2011 18:09:39
|
|
|
Probleem Win 7-ga. Süsteem sööb kettamahtu nii, et kahe kuuga on 60 GB ketas täis. Kuigi nähtavaid andmeid on kettal vaid 16GB. ja tegelikkuses ei salvestata sinna teadlikult mitte kunagi midagi juurde.
Tundidepikkuse HV-s tulhamise järel olen aru saanud, et hiberfil.sys ja pagefile.sys võiks võtta mõningaid GB kõvakettast, aga mis võiks võtta 44GB paari kuuga täiesti uues arvutis, milles kasutatakse vaid üht primitiivset programmi? Kas needsamad failid võiks ka niisuoreks kasvada? kuidas neist vabaneda nii et nad enam tagasi ei tulekski?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
11.12.2011 18:11:16
|
|
|
System Restore taastepunktide seaded võiks üle vaadata. Ja ega mingit backup süsteemi pole rakendatud - see võib ka edukalt perioodilise backupi käigus mõnuga ketast ampsata.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
11.12.2011 19:09:32
|
|
|
| vipboy kirjutas: |
| Probleem Win 7-ga. Süsteem sööb kettamahtu? |
Kasuta ccleanerit puhastab neti sirvijate temp katalooge http://www.piriform.com/ccleaner/download/slim
ja software distribution/download kausta võid ka tühjendada seal updated mis ise ei kustu ja kui on mingi pakendi arvuti siis tihtipeale palju kasutut tarkvara
kaasas puhas install korrastaks asja.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.12.2011 00:23:22
|
|
|
vipboy, Firefox võib ka tuimalt oma ajutisi faile gigades tekitada. Nagu juba eespool soovitati, kasuta cclenerit http://www.piriform.com/ccleaner ja kui FF 'süüdi', siis piira tema lubatud andmemahtu seadetest.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
12.12.2011 23:53:05
|
|
|
| Piraadid, valvel olla!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
13.12.2011 00:00:42
|
|
|
ei tea mul orig win pole muret
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.12.2011 00:44:41
|
|
|
homme siis suur tõenäosus erroreid saada
isiklikult orikas win
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.12.2011 00:50:52
|
|
|
Orikatele ei saa siin abi anda, kuid kõikidele teistele saab. Hoiame siis homseks näpud soojas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
13.12.2011 10:40:24
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| Piraadid, valvel olla! |
Tegid mingi nali või?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.12.2011 18:49:21
|
|
|
| softis kirjutas: |
| LiivaneLord kirjutas: |
| Piraadid, valvel olla! |
Tegid mingi nali või?  |
See selgub siis, kui torm (loe: värskendused) on üle elatud. Siinmail on hetkel vaikus.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.12.2011 20:38:26
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Kordan veelkord, et ükski neist uuendustest ei puuduta kuidagi windowsi aktivatsioonisüsteemi  |
Kas taolised uuendused pole mitte varjatud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
13.12.2011 20:42:30
|
|
|
| LiivaneLord kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Kordan veelkord, et ükski neist uuendustest ei puuduta kuidagi windowsi aktivatsioonisüsteemi  |
Kas taolised uuendused pole mitte varjatud? |
Ei ole, viimane oli äkki või oli see ka ainus win 7-el kb971033 ja selle ees polnud isegi linnukest valitud kuigi ta oli tähtsate nimekirjas.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
13.12.2011 20:44:31
|
|
|
Sellest praegusest, viimasest Turvaaukude kinnilappimiste uuendus-paketist veel niipalju, et "käsitsi uuenduste otsimise all Check for updates" olid juppide kaupa juba ammuilma needsamad Parandused olemas.
Ning neile, kes uuendused järjest peale installisid, polegi seda praegust värsket paranduspaketti olemas, kuna kõik augud on juba varem ära lapitud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vipboy
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2003
|
13.12.2011 22:10:42
|
|
|
| aldios kirjutas: |
| vipboy kirjutas: |
| Probleem Win 7-ga. Süsteem sööb kettamahtu? |
Kasuta ccleanerit puhastab neti sirvijate temp katalooge http://www.piriform.com/ccleaner/download/slim
ja software distribution/download kausta võid ka tühjendada seal updated mis ise ei kustu ja kui on mingi pakendi arvuti siis tihtipeale palju kasutut tarkvara
kaasas puhas install korrastaks asja. |
Tänud nõuannete eest, aga probleemist lahti pole saanud.
1,5GB sai võidetud tagasi kui kustutasin ära pagefile.sys ja nüüd ka kõik sleepid ja muud naljad välja lülitatud.
CCleaner leidis kokku kõigist tempides ja logidest jne u. 100 MB mida võiks kustutada.
Tähtis lisainfo veel: antud arvuti töötab kinnises sisevõrgus, millel internetiga ühendus puudub!
Aga siiski jääb ruumi iga päevaga vähemaks- paarisaja MB kaupa.
Väike selgitav pilt olukorrast:
Kas kellegi on ideid, kus on peidus see nähtamatu 40GB? Kuidas sellest vabaneda?
| painkillah kirjutas: |
| System Restore taastepunktide seaded võiks üle vaadata. Ja ega mingit backup süsteemi pole rakendatud - see võib ka edukalt perioodilise backupi käigus mõnuga ketast ampsata. |
Paistis, et pole midagi rakendatud ja seadetes igasugused Restore võimalused välja lülitatud. Aga ei julge selles ka päris kindel olla- äkki ei vaadanud kõike oäris õieti.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
13.12.2011 22:46:31
|
|
|
Kasuta windirstati saad kettal olevad kaustad faild ilusti suuruse järjekorda sortida failitüüpide ja muude parameetrite alusel http://windirstat.info/download.html
Esimene scan võtab veidkikene aega ja windirstat võib vähe uimane olla olenevalt masina konfist.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
13.12.2011 23:25:02
|
|
|
| vipboy, defragmendi kõvaketas (või on see SSD?). Samuti kiika korraks ka Disk management'i.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
13.12.2011 23:57:34
|
|
|
Defragment sellist ruumi tagasi vist tuua ei suuda tuua pigem kaotab veidi veel ja kui kasutada siis piriformi defraggerit vast on parem kui wini enda oma.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
14.12.2011 00:06:25
|
|
|
ccleaneri wipe free space ei aita?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| tagasi üles |
|
 |
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"
liitunud: 20.06.2006
|
14.12.2011 01:17:35
|
|
|
| Jah, aga kus see 37 GB vaba ruum on, kui seda reaalselt pole. :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aldios
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
14.12.2011 01:28:25
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
| ccleaneri wipe free space ei aita? |
See kahjuks ei kustuta midagi ära vaid kirjutab üle vabaruumi selliselt ,et sealt oleks asju raskem taastada.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
part24
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2008
|
14.12.2011 01:40:24
|
|
|
viimati muutis part24 19.09.2013 15:51:03, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
14.12.2011 03:43:28
|
|
|
Ohh, see eilne Win7 update oli muidugi omaette saavutus.
Pärast update valmissaamist keeras omatahtsi ekraani 4:3 reso hoopis 16:9 variandi peale
(ei mina ei teinud midagi, lasin lihtsalt updatel automaatselt toimetada ja nii ta välja tuli)
Siis oli vaja käsitsi seda tagasi sättida.
Ilmselt oli põhjustajaks Intel HD graafika update moodul, mis ka selle Win7 update koosseisus muuhulgas tuli.
Muid anomaaliaid seekord esialgu ei täheldanud.
(eelmise kuu suurem update tegi näiteks bootimise aja 8s võrra pikemaks, mu senise 24s asemel 32s).
Kipub juba kerge hirm peale tulema, et mida iga järgnev update peesse keerata kavatseb...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
14.12.2011 10:13:53
|
|
|
| vipboy kirjutas: |
Paistis, et pole midagi rakendatud ja seadetes igasugused Restore võimalused välja lülitatud. Aga ei julge selles ka päris kindel olla- äkki ei vaadanud kõike oäris õieti. |
Vaata üle Control panel->System->Advanced System settings->System Protection TAB
Mis on System Protection nimekirjas probleemse kõvaketta taga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
14.12.2011 11:14:39
|
|
|
Vaba ruumi kadumisel võiks suuremate laiutajate leidmisel abiks olla spacesniffer (admin õigustes käima lasta). On tasuta ja erinevalt vanast ja hallist ning tasulisest spacemongerist saab ka 64-bit 7 peal edukalt hakkama.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
14.12.2011 20:29:25
Veel pagefile-st |
|
|
Win7 valiku korral hakkas pagefile laiutama ja oli 3,3GB.Seadsin suurustesse 400-1500MB.Milline on virtualmälu optimaalne suurus x32system-il?Kas antud antud näitajad on optimaalsed?
Vaadates mahtu oli nüüd alampiiril s.o.400MB.Kas pagefiile maht on sõltuvuses op.mälu mahuga.Kuna saadaolev op.mälu on 3,3GB siis oli enne ka pagefile 3,3GB.
Arvuti M90 prose T7600 RAM 4GB SSD 64GB
viimati muutis sama123 14.12.2011 20:42:09, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
14.12.2011 20:34:17
|
|
|
kas mul on mõistlik profiiliarvuti puhul kasutada suurt pagefile'i (hetkel 8gb, soovitab üldse 12gb..), rami on 8gb
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
14.12.2011 20:58:50
|
|
|
| rmc kirjutas: |
kas mul on mõistlik profiiliarvuti puhul kasutada suurt pagefile'i (hetkel 8gb, soovitab üldse 12gb..), rami on 8gb  |
Nu endal on 8GB RAM ja pagefile on tehtud 512MB, nii igaks juhuks...probleeme pole tekkinud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.12.2011 20:58:58
|
|
|
rmc, sõltub palju max mälu kasutusse läheb? Kui tead, et füüsilisest peaks enamvähem kogu aeg piisama, võid ju suht pisikese faili teha, nt. 500MB - 1GB.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.12.2011 20:59:16
|
|
|
rmc, ei. paar giga võid igaks juhuks hoida, ma aeg-ajalt ikka jooksen softi otsa, mis tahab pagefile.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|