kas sa mängid kõu-ga ? müts maha siis su ees mees.sellega mängimine on vist päris närvesööv tegevus, on sul ruuter või kasutad kõu pulka?
ja kuidas siis mängutulemused ka on
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'lehysHD' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Estonia are not allowed." [Admin Decision]
[NLS]-[1000+ TICKETS]-[AMSTERDAM]
Vot nii
Ehk paned kirja ka selle, milline mänguversioon sul on? _________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
kas sa mängid kõu-ga ? müts maha siis su ees mees.sellega mängimine on vist päris närvesööv tegevus, on sul ruuter või kasutad kõu pulka?
ja kuidas siis mängutulemused ka on
Mängin jah kõuga. Ning ruuteriga, kõige esimene ruuter, mis Kõu ühendusega kaasa tuli, kandiline plastikjunn kahe antenniga.
Parema netiga oleksid mängutulemused kindlasti paremad, praeguseid tulemusi leiad battlelogist Kiissel nime alt.
viimati muutis pohmakas, 06.12.2011 12:17:25, muudetud 1 kord
Uuriks küll kirjutatud poste aga neid liigapalju seega küsin üle.
Kas endiselt pole BF3`es offline mode`i kus saab sõdida bottide vastu? _________________ Purgatory Judgement
Tundub, et Origin tahab saada jälle restarti. Siis alles saab aru, et patch on olemas. _________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Et kui mängida veel ei saa, siis ei tasu ka uuendada?
Minul hakkas Origin igatahes kohe pärast restarti patchi tirima, battlelogi maas olek teda ei sega.
WTF ... näitab, et downloadib 3,9 GB-d :S _________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
BC2 enne viimast patchi oli 4000+ ikka nutune. Arvata võib, et bf3 seda enam. 5000+ ehk hakkaks looma aga esimene pudelikael oleks CPU ja teie GPU. Mälu pole nii väga määrav.
Ok lappasin siin kiiruga ringi ja mõtleisn, et vahetaks välja siis ...............
Athlon II X4 640 + Sapphire HD 6870 1GB + 2 giga mälu juurde, siis peaks vast kärama.
Ahjaa, mängu peaks kah vist ostma
Sõbral mul X4 640 + HD 5850 1GB + 4GB RAM ja jookseb väga ilusti.
endal ka sama conf. X4 640 ja 6870 +4GB RAM, väga optimaalne, mäng jookseb high peal @ 1920x1080 ainult AA keerasin pisut maha. ainuke asi aet tahaks veel 4giga rami juurde panna et mape laadiks kiiremini (loodan et see võiks aidata)
RU versioon tirib minul 4.2GB patchi.
nii SSD'le on lisaks nüüd 4GB rami ehk siis kokku 8GB ja laadimisajad on ikka umbes 15sec aga mäng hakkas pisut paremini jooksma tundub vähemalt. mängimise aeg on üle 5GB ram ka kasutsel
El-Fuego, loe pigem minu postitusele eelnenud Lauri postitust _________________ Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein
Olen nüüd paar päeva mängnud stingeri ja igladega, 8 raketiga saab 2 disabledit.
Kui üks surnud support ka kuskil lähedal on, siis on pro, võtad tema kiti, viskad ammo boxi endale ja engiks tagasi, kiusad edasi neid lennukeid ja koptereid.
Range on väike, anti missle varustust on palju (Flares ja IR Smoke) , suht keeruline on locki saada.
Paugu saab kirja, kopter lendab madalale, lennuk kõrgemale ja kui tagasi ranges on, on elud täis ja lasevad edasi.
Viimasel ajal on neid palju kes lennukitega snaipreid teevad.
Tulevad kuskilt karupeest ja tõmbavad enda gatling guniga maha. Lennuk tõmbab maha metsas oleva infantry, makes sense.
sul pole õrna aimugi KUI overpowered lennukid on
Lisaks sinu mainitud probleemidele: AA rakettide eest saab kõrvale põigelda IR flaresid kasutamata! Lihtsalt manöövriga. Lasin ühe sellise tüübi pihta kõik stingerid välja järjest. Tal ei olnud flaresid ning ükski rakett talle pihta ei saanud, kuigi ta tiirutas otse pea kohal. (Seda oskan nüüd mina ka teha, nii 80%. Lendan nüüd fire extinguisheriga)
Ei pea mainima, et tal piisas ühest valangust kuulipildujast et õhku tõsvad lennukid ja helikopterid ära streifida. Ning selles patchis tehakse see veel kergemaks _________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Paistab, et vene keyga on jälle sama jama mis eelmine patch. Et heli on aga pilt on must ees. Loodetavasti mingi pisike paarimegane lisapatch parandab asja ära.
Olen nüüd paar päeva mängnud stingeri ja igladega, 8 raketiga saab 2 disabledit.
Kui üks surnud support ka kuskil lähedal on, siis on pro, võtad tema kiti, viskad ammo boxi endale ja engiks tagasi, kiusad edasi neid lennukeid ja koptereid.
Range on väike, anti missle varustust on palju (Flares ja IR Smoke) , suht keeruline on locki saada.
Paugu saab kirja, kopter lendab madalale, lennuk kõrgemale ja kui tagasi ranges on, on elud täis ja lasevad edasi.
Viimasel ajal on neid palju kes lennukitega snaipreid teevad.
Tulevad kuskilt karupeest ja tõmbavad enda gatling guniga maha. Lennuk tõmbab maha metsas oleva infantry, makes sense.
sul pole õrna aimugi KUI overpowered lennukid on
Lisaks sinu mainitud probleemidele: AA rakettide eest saab kõrvale põigelda IR flaresid kasutamata! Lihtsalt manöövriga. Lasin ühe sellise tüübi pihta kõik stingerid välja järjest. Tal ei olnud flaresid ning ükski rakett talle pihta ei saanud, kuigi ta tiirutas otse pea kohal. (Seda oskan nüüd mina ka teha, nii 80%. Lendan nüüd fire extinguisheriga)
Ei pea mainima, et tal piisas ühest valangust kuulipildujast et õhku tõsvad lennukid ja helikopterid ära streifida. Ning selles patchis tehakse see veel kergemaks
Väga kena sest inimene ei olegi loomult ja sünnilt lendama mõeldud
Paistab, et vene keyga on jälle sama jama mis eelmine patch. Et heli on aga pilt on must ees. Loodetavasti mingi pisike paarimegane lisapatch parandab asja ära.
Hurraa!
Uus Battlelog nüüd saab filtreerida pakju täpsemalt
k.a. minu lemmik setting Friendly fire on ja 100% health!
ning üksikute riikide kaupa! _________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Jep, ei aidanu se vana "plaaster" selle uue pätsiga nüüd, pilt must.
----
4.2gb oblää päris hiiglaslikud mapid peavad need uued olema siis : D _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Huvitav, et LE ja tavaversiooni patch on sama suur ja B2K mõlemas sees.
Sama oli BC2 puhul, Vietnam oli mingi patchi sees sõltumata sellest kas sa ostsid _________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
EvilKatarn, kui mangule repair install teed, siis saad vähemalt vene keeles mängida niikaua _________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!!
oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!!
Jah, juba siis oli olemas ja iga uue pätsuga samuti. tasub natuke ringi vaadata.
alec kirjutas:
Lisaks sinu mainitud probleemidele: AA rakettide eest saab kõrvale põigelda IR flaresid kasutamata! Lihtsalt manöövriga. Lasin ühe sellise tüübi pihta kõik stingerid välja järjest. Tal ei olnud flaresid ning ükski rakett talle pihta ei saanud, kuigi ta tiirutas otse pea kohal. (Seda oskan nüüd mina ka teha, nii 80%. Lendan nüüd fire extinguisheriga)
Ehk õpetad kuidas?
viimati muutis Killerwave 06.12.2011 15:15:19, muudetud 1 kord
oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!!
Peale igat plaastrit on tulnud kohe ka vene võtmele lisaplaaster ja pole kordagi pidanud üle tunni ajagi peale plaastri paigaldamist musta ekraani taluma, seega tuleb rohkem foorumit lugeda
http://www.upload.ee/files/1869276/Update2.rar.html
Peale selle kui update on ära teinud visake faili sisu mängu pea kausta (endal on näiteks C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3) ja salvestage üle kõik failid mis küsib.
http://www.upload.ee/files/1869276/Update2.rar.html
Peale selle kui update on ära teinud visake faili sisu mängu pea kausta (endal on näiteks C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3) ja salvestage üle kõik failid mis küsib.
Tänud,
---
se 4,2 giga tuli 12,4mb/sec -iga. ehk siis max mis nett kannatab
---
mängus esimene hea asi mis nägin oli kohe, et chatbox oli kenasti üleval vasakul ja vist isegi pisem nati. _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
viimati muutis scarface 06.12.2011 15:51:28, muudetud 2 korda
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.