Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 245, 246, 247 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:26:06 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Minge ka seenele õige uus patch 3.9 kiga mida praegu sikutab icon_eek.gif

endal näitab 4,2GB
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:30:59 vasta tsitaadiga

Mutiq kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
Minge ka seenele õige uus patch 3.9 kiga mida praegu sikutab icon_eek.gif

endal näitab 4,2GB

Kummaline icon_eek.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:34:14 vasta tsitaadiga

Võib-olla keelefailide vahe?

Aga selles mõttes on ju hea, et nii palju uuendavad. Ehk kaovad veadki ära...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:36:49 vasta tsitaadiga

ikkagi annan kuldmedli selliste vigade eest icon_rolleyes.gif
kuid loodan, et chatbox on nüüd väiksem m2ngus sees
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:43:51 vasta tsitaadiga

Ai vänt.. Annab kiskuda Kõuga icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.12.2011 11:45:18 vasta tsitaadiga

Kas selle pätsiga ei tule ka karkandi mapiuuendused?? sellepärast ka ehk nii suur päts
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:46:17 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Ai vänt.. Annab kiskuda Kõuga icon_lol.gif


kas sa mängid kõu-ga ? müts maha siis su ees mees.sellega mängimine on vist päris närvesööv tegevus, on sul ruuter või kasutad kõu pulka?
ja kuidas siis mängutulemused ka on icon_question.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 06.12.2011 11:48:38 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Ohooo icon_biggrin.gif


Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'lehysHD' (for 0 minutes) ... Sorry, players from Estonia are not allowed." [Admin Decision]

[NLS]-[1000+ TICKETS]-[AMSTERDAM]


Vot nii icon_biggrin.gif


Ehk paned kirja ka selle, milline mänguversioon sul on?

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:49:02 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Ai vänt.. Annab kiskuda Kõuga icon_lol.gif


kas sa mängid kõu-ga ? müts maha siis su ees mees.sellega mängimine on vist päris närvesööv tegevus, on sul ruuter või kasutad kõu pulka?
ja kuidas siis mängutulemused ka on icon_question.gif

Mängin jah kõuga. Ning ruuteriga, kõige esimene ruuter, mis Kõu ühendusega kaasa tuli, kandiline plastikjunn kahe antenniga.
Parema netiga oleksid mängutulemused kindlasti paremad, praeguseid tulemusi leiad battlelogist Kiissel nime alt.


viimati muutis pohmakas, 06.12.2011 12:17:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:51:42 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
Kas selle pätsiga ei tule ka karkandi mapiuuendused?? sellepärast ka ehk nii suur päts

Kui ma ei eksi siis peaks karkand tulema 13-ndal. kuid ega ma ka tea neid viimaseid uudiseid icon_razz1.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:53:03 vasta tsitaadiga

Jah, patch sisaldab ka mappacki, sellepärast ongi nii suur. Õigel kuupäeval mappack lihtsalt aktiveeritakse. Sama moodi oli ju BC2 puhul.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 11:55:34 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Jah, patch sisaldab ka mappacki, sellepärast ongi nii suur. Õigel kuupäeval mappack lihtsalt aktiveeritakse. Sama moodi oli ju BC2 puhul.

Vat ei tea kuidas bc2-s oli sest lisapaki võtme soetasin ma kõvasti hiljem kui see lisapakk ilmus icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 06.12.2011 12:23:09 vasta tsitaadiga

Uuriks küll kirjutatud poste aga neid liigapalju seega küsin üle.
Kas endiselt pole BF3`es offline mode`i kus saab sõdida bottide vastu?

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 12:24:53 vasta tsitaadiga

Draco, ei.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 12:27:25 vasta tsitaadiga

Ei ole ja ega ei tule ka ma kaldun arvama sp on ainult

igatahes on uus patch peal kuid main server on maas
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 06.12.2011 12:38:37 vasta tsitaadiga

Tundub, et Origin tahab saada jälle restarti. Siis alles saab aru, et patch on olemas.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 12:40:02 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Tundub, et Origin tahab saada jälle restarti. Siis alles saab aru, et patch on olemas.

selle peale ma ei tulnudki, aga vaatame kohe üle icon_smile.gif tnx hüva soovituse eest :p
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 12:47:39 vasta tsitaadiga

Battlelog on ka maas ju, ega te ei saa nii või naa mängima minna.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 12:50:49 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Battlelog on ka maas ju, ega te ei saa nii või naa mängima minna.

jah ei aidanud ka restart B.log siiski maas icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 06.12.2011 12:57:02 vasta tsitaadiga

Et kui mängida veel ei saa, siis ei tasu ka uuendada? icon_biggrin.gif

Minul hakkas Origin igatahes kohe pärast restarti patchi tirima, battlelogi maas olek teda ei sega.

WTF ... näitab, et downloadib 3,9 GB-d :S

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 12:58:16 vasta tsitaadiga

Kes ostsid zpsy käest tavaversiooni, ehk siis mitte LE, siis nendele informatsiooniks, et zpsyl tuleb B2K ka eraldi müüki ning hinnaks 12-13€.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 06.12.2011 12:59:04 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
meesmetsast kirjutas:
Scuall kirjutas:
BC2 enne viimast patchi oli 4000+ ikka nutune. Arvata võib, et bf3 seda enam. 5000+ ehk hakkaks looma aga esimene pudelikael oleks CPU ja teie GPU. Mälu pole nii väga määrav.


Ok lappasin siin kiiruga ringi ja mõtleisn, et vahetaks välja siis ...............

Athlon II X4 640 + Sapphire HD 6870 1GB + 2 giga mälu juurde, siis peaks vast kärama.

Ahjaa, mängu peaks kah vist ostma icon_wink.gif

Sõbral mul X4 640 + HD 5850 1GB + 4GB RAM ja jookseb väga ilusti.


endal ka sama conf. X4 640 ja 6870 +4GB RAM, väga optimaalne, mäng jookseb high peal @ 1920x1080 ainult AA keerasin pisut maha. ainuke asi aet tahaks veel 4giga rami juurde panna et mape laadiks kiiremini (loodan et see võiks aidata)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 13:05:43 vasta tsitaadiga

RU versioon tirib minul 4.2GB patchi.
nii SSD'le on lisaks nüüd 4GB rami ehk siis kokku 8GB ja laadimisajad on ikka umbes 15sec aga mäng hakkas pisut paremini jooksma tundub vähemalt. mängimise aeg on üle 5GB ram ka kasutsel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 13:08:28 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
Et kui mängida veel ei saa, siis ei tasu ka uuendada? icon_biggrin.gif

Minul hakkas Origin igatahes kohe pärast restarti patchi tirima, battlelogi maas olek teda ei sega.

WTF ... näitab, et downloadib 3,9 GB-d :S

Kes ütles,et ei tasu.Loe eelnevat txt mul ammu uuendus tehtud
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 06.12.2011 13:10:34 vasta tsitaadiga

El-Fuego, loe pigem minu postitusele eelnenud Lauri postitust icon_wink.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 13:27:34 vasta tsitaadiga

monty11 kirjutas:
El-Fuego, loe pigem minu postitusele eelnenud Lauri postitust icon_wink.gif

Julgen oletada, et see Lauri txt oli eelneva txt järg.Tõesti ei viitsi tyhjast tähjast riidu kiskuda icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.12.2011 14:00:09 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Olen nüüd paar päeva mängnud stingeri ja igladega, 8 raketiga saab 2 disabledit.
Kui üks surnud support ka kuskil lähedal on, siis on pro, võtad tema kiti, viskad ammo boxi endale ja engiks tagasi, kiusad edasi neid lennukeid ja koptereid.
Range on väike, anti missle varustust on palju (Flares ja IR Smoke) , suht keeruline on locki saada.
Paugu saab kirja, kopter lendab madalale, lennuk kõrgemale ja kui tagasi ranges on, on elud täis ja lasevad edasi.

Viimasel ajal on neid palju kes lennukitega snaipreid teevad.
Tulevad kuskilt karupeest ja tõmbavad enda gatling guniga maha. thumbs_down.gif Lennuk tõmbab maha metsas oleva infantry, makes sense. icon_confused.gif

sul pole õrna aimugi KUI overpowered lennukid on
Lisaks sinu mainitud probleemidele: AA rakettide eest saab kõrvale põigelda IR flaresid kasutamata! Lihtsalt manöövriga. Lasin ühe sellise tüübi pihta kõik stingerid välja järjest. Tal ei olnud flaresid ning ükski rakett talle pihta ei saanud, kuigi ta tiirutas otse pea kohal. (Seda oskan nüüd mina ka teha, nii 80%. Lendan nüüd fire extinguisheriga)

Ei pea mainima, et tal piisas ühest valangust kuulipildujast et õhku tõsvad lennukid ja helikopterid ära streifida. Ning selles patchis tehakse see veel kergemaks thumbs_down.gif

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceWeasy
HV kasutaja
IceWeasy

liitunud: 15.10.2004




sõnum 06.12.2011 14:03:55 vasta tsitaadiga

Paistab, et vene keyga on jälle sama jama mis eelmine patch. Et heli on aga pilt on must ees. Loodetavasti mingi pisike paarimegane lisapatch parandab asja ära.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 14:04:06 vasta tsitaadiga

alec kirjutas:
Leinö kirjutas:
Olen nüüd paar päeva mängnud stingeri ja igladega, 8 raketiga saab 2 disabledit.
Kui üks surnud support ka kuskil lähedal on, siis on pro, võtad tema kiti, viskad ammo boxi endale ja engiks tagasi, kiusad edasi neid lennukeid ja koptereid.
Range on väike, anti missle varustust on palju (Flares ja IR Smoke) , suht keeruline on locki saada.
Paugu saab kirja, kopter lendab madalale, lennuk kõrgemale ja kui tagasi ranges on, on elud täis ja lasevad edasi.

Viimasel ajal on neid palju kes lennukitega snaipreid teevad.
Tulevad kuskilt karupeest ja tõmbavad enda gatling guniga maha. thumbs_down.gif Lennuk tõmbab maha metsas oleva infantry, makes sense. icon_confused.gif

sul pole õrna aimugi KUI overpowered lennukid on
Lisaks sinu mainitud probleemidele: AA rakettide eest saab kõrvale põigelda IR flaresid kasutamata! Lihtsalt manöövriga. Lasin ühe sellise tüübi pihta kõik stingerid välja järjest. Tal ei olnud flaresid ning ükski rakett talle pihta ei saanud, kuigi ta tiirutas otse pea kohal. (Seda oskan nüüd mina ka teha, nii 80%. Lendan nüüd fire extinguisheriga)

Ei pea mainima, et tal piisas ühest valangust kuulipildujast et õhku tõsvad lennukid ja helikopterid ära streifida. Ning selles patchis tehakse see veel kergemaks thumbs_down.gif

Väga kena sest inimene ei olegi loomult ja sünnilt lendama mõeldud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mutiq
HV kasutaja

liitunud: 22.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 14:07:53 vasta tsitaadiga

IceWeasy kirjutas:
Paistab, et vene keyga on jälle sama jama mis eelmine patch. Et heli on aga pilt on must ees. Loodetavasti mingi pisike paarimegane lisapatch parandab asja ära.

Eelmise plaastriga oli OK nüüd must pilt jah heli
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.12.2011 14:11:07 vasta tsitaadiga

Hurraa!
Uus Battlelog nüüd saab filtreerida pakju täpsemalt
k.a. minu lemmik setting Friendly fire on ja 100% health!
ning üksikute riikide kaupa!

_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 14:15:47 vasta tsitaadiga

Euroopa regiooni alla on pandud Saudi Araabia ja Iisrael thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suht noob
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2010




sõnum 06.12.2011 14:17:32 vasta tsitaadiga

Jip sama jama. Vene keyga heli on, pilt must
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 14:20:08 vasta tsitaadiga

Jep, ei aidanu se vana "plaaster" selle uue pätsiga nüüd, pilt must.
----
4.2gb oblää päris hiiglaslikud mapid peavad need uued olema siis : D

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 14:28:12 vasta tsitaadiga

Huvitav, et LE ja tavaversiooni patch on sama suur ja B2K mõlemas sees.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.12.2011 14:32:20 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Huvitav, et LE ja tavaversiooni patch on sama suur ja B2K mõlemas sees.
Sama oli BC2 puhul, Vietnam oli mingi patchi sees sõltumata sellest kas sa ostsid
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 14:39:59 vasta tsitaadiga

Awww, mul ka pilt must. zpsyyy!!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alec
HV kasutaja
alec

liitunud: 26.02.2003




sõnum 06.12.2011 14:44:37 vasta tsitaadiga

EvilKatarn, kui mangule repair install teed, siis saad vähemalt vene keeles mängida niikaua
_________________
You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suht noob
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2010




sõnum 06.12.2011 14:51:34 vasta tsitaadiga

https://rapidshare.com/files/3566558748/BF3_Dec6.rar
tõmmake endale ja asendage failid. toimib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 06.12.2011 14:53:24 vasta tsitaadiga

suht noob kirjutas:
https://rapidshare.com/files/3566558748/BF3_Dec6.rar
tõmmake endale ja asendage failid. toimib.

kas see toimib ka siis kui nullist uuele mängule peale panen?
Või pean panema ver 1.0 lang fix > ver 1.01 lang fix > ja see sinu link?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suht noob
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2010




sõnum 06.12.2011 14:54:45 vasta tsitaadiga

inc kirjutas:
suht noob kirjutas:
https://rapidshare.com/files/3566558748/BF3_Dec6.rar
tõmmake endale ja asendage failid. toimib.

kas see toimib ka siis kui nullist uuele mängule peale panen?
Või pean panema ver 1.0 lang fix > ver 1.01 lang fix > ja see sinu link?


Selle kohta ei oska midagi öelda. srrry
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vostro
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2010




sõnum 06.12.2011 14:56:19 vasta tsitaadiga

oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 15:11:06 vasta tsitaadiga

Vostro kirjutas:
oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!!


Jah, juba siis oli olemas ja iga uue pätsuga samuti. tasub natuke ringi vaadata.

alec kirjutas:

Lisaks sinu mainitud probleemidele: AA rakettide eest saab kõrvale põigelda IR flaresid kasutamata! Lihtsalt manöövriga. Lasin ühe sellise tüübi pihta kõik stingerid välja järjest. Tal ei olnud flaresid ning ükski rakett talle pihta ei saanud, kuigi ta tiirutas otse pea kohal. (Seda oskan nüüd mina ka teha, nii 80%. Lendan nüüd fire extinguisheriga)
thumbs_down.gif


Ehk õpetad kuidas? icon_wink.gif


viimati muutis Killerwave 06.12.2011 15:15:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 06.12.2011 15:11:21 vasta tsitaadiga

Vostro kirjutas:
oot kas on mingi viimane patsh olemas??? Prooviks ka vene keyle ehk hakkab tööle seni oktoobrikuust saadik heli on pilt must. juba kahetsen et ostsin selle f.. vene key!!

Peale igat plaastrit on tulnud kohe ka vene võtmele lisaplaaster ja pole kordagi pidanud üle tunni ajagi peale plaastri paigaldamist musta ekraani taluma, seega tuleb rohkem foorumit lugeda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 15:19:32 vasta tsitaadiga

4.2GB icon_eek.gif

Oeh, oleks pidanud varem tõmbama panema!


PC'l peal laguneb nüüd ka Caspianis tower ära!

Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 15:32:54 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/files/1869276/Update2.rar.html
Peale selle kui update on ära teinud visake faili sisu mängu pea kausta (endal on näiteks C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3) ja salvestage üle kõik failid mis küsib.

Just proovisin, kõik töötab.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 15:33:54 vasta tsitaadiga

Kas INRV on ka nuditud?
zpsy kirjutas:
http://www.upload.ee/files/1869276/Update2.rar.html
Peale selle kui update on ära teinud visake faili sisu mängu pea kausta (endal on näiteks C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3) ja salvestage üle kõik failid mis küsib.

Just proovisin, kõik töötab.



thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 15:43:12 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
Kas INRV on ka nuditud?

On küll, aga siiski suht hästi näeb minu arust.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 15:48:07 vasta tsitaadiga

suht noob kirjutas:
https://rapidshare.com/files/3566558748/BF3_Dec6.rar
tõmmake endale ja asendage failid. toimib.

Tänud, thumbs_up.gif
---
se 4,2 giga tuli 12,4mb/sec -iga. ehk siis max mis nett kannatab
---
mängus esimene hea asi mis nägin oli kohe, et chatbox oli kenasti üleval vasakul ja vist isegi pisem nati. thumbs_up.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]


viimati muutis scarface 06.12.2011 15:51:28, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2011 15:48:22 vasta tsitaadiga

Ei tea kas zypsy back to karkandi kah müüma hakkab?
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 245, 246, 247 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.