Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2011 02:07:21 vasta tsitaadiga

Kõne klienditeenindusse ja ära lase hämada "kasutajate arvu tõusust", saada info tehnikutele. Võrgus on mingi kala sees, mis tuleb lahendada Tele2 tehnikute poolt, mitte lõputult ruuterile restarti tehes.

Hotmailiga ei ole endal siismaani probleeme olnud.

Edit: Täna jõudis siis asi lõpuks tehnikuteni. Sain sealt kõne. Kuna hetkel oli kõik korras, siis nad midagi väga uurima puurima ei hakanudki. Lihtsalt tõdesid, et reedel tehti kohalikule mastile restart ja kuna minu pool hetkel probleeme pole, siis justkui kõik on korras. See, et mast kaks päeva järjest normaalseks tööks manuaalset restarti vajas ei paistnud tehnikut eriti probleemina tunduvat. Kas teised, kellel sama probleem siin foorumis esines ikka helistasid klienditeenindusse? Digi foorumisse ilmus ka üks sama sisuline teema. Samas ma ise helistasin mitmel päeval sama probleemiga ja lõpptulemusena tehti lihtsalt iga kord mastile resa ja wsjoo.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2011 06:09:29 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:

Sellest Tele2 online intervjuust ei ole midagi kuulda olnud? Pealkiri muudeti ära, et toimub 30-ndal novembril, aga arhiivist endiselt välja pole tõstetud icon_rolleyes.gif

Toimub küll, küsi seal aga oma küsimus ära thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2011 12:07:26 vasta tsitaadiga

Küsimus ammu juba küsitud. Õhtupoole läheb veel mõni juurde.
Vastuste tulemine oli kahtluse all, kui teema arhiivis oli.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otttt
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2011 19:51:24 vasta tsitaadiga

Mul praegu kesklinnas avanevad ainult eesti lehed.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 29.11.2011 20:04:40 vasta tsitaadiga

http://www.emt.ee/ avaneb?
http://www.diil.ee/
simpel samuti


viimati muutis urri 29.11.2011 20:09:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otttt
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2011 20:57:51 vasta tsitaadiga

Jep, .ee lõpulised toimivad, aga näiteks paypal.com või slashdot.com ei avane.
Helistasin Tele2-e klienditeenindusse ja palusin tehnikutele edasi öelda, et jama on.

mobileinternet.tele2.ee ja internet.tele2.ee

asendasin wap.tele2.ee

nüüd tulevad välismaalt hostitud lehed ette.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 30.11.2011 13:08:37 vasta tsitaadiga

otttt kirjutas:
Jep, .ee lõpulised toimivad, aga näiteks paypal.com või slashdot.com ei avane.
Helistasin Tele2-e klienditeenindusse ja palusin tehnikutele edasi öelda, et jama on.

mobileinternet.tele2.ee ja internet.tele2.ee

asendasin wap.tele2.ee

nüüd tulevad välismaalt hostitud lehed ette.


thumbs_up.gif

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 13:27:02 vasta tsitaadiga

MEELDETULETUS: TELE2 ONLINE intervjuu TÄNA 14.00 - 16.00! Esita oma küsimus mobiilse interneti, selle tuleviku ja leviala kohta
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 02.12.2011 09:13:11 vasta tsitaadiga

google ja fb ühendust ei saa thumbs_down.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 14:36:20 vasta tsitaadiga

fb ei ole elu :=>
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 02.12.2011 14:38:33 vasta tsitaadiga

kuid on beer_yum.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 02.12.2011 14:40:02 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
fb ei ole elu :=>


HV's mõtetute kommentaaride jagamine pole samuti.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 15:21:57 vasta tsitaadiga

no ära siis jaga
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 02.12.2011 20:11:19 vasta tsitaadiga

OT: pole veel kordagi seda moluraamatu lehte avanud, isegi siis kui ... icon_wink.gif
teemasse: vahepeal oli siin Kuusalu mastis jamasid teatud lehtetele..
tundub et jälle korras...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 02.12.2011 20:14:49 vasta tsitaadiga

See lõustaraamat isegi avaneb, aga gmail mtte ... nii ei saa rallit sõita thumbs_down.gif
(asukoht Puhja valla põllud)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!


viimati muutis marcor1 02.12.2011 20:21:13, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urri
Kreisi kasutaja
urri

liitunud: 20.01.2004




sõnum 02.12.2011 20:16:55 vasta tsitaadiga

gmail Kuusalu metsas avaneb
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 20:19:27 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
See lõustaraamat isegi avaneb, aga gmail mtte ... nii ei saa rallit sõita thumbs_down.gif
Proovi google DNS-ga icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 02.12.2011 22:50:27 vasta tsitaadiga

Google ee avaneb, sisselogimine mitte. Tööpost -las olla. beer_yum.gif
edit: jälle liigub.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 03.12.2011 09:41:10 vasta tsitaadiga

gmail mul jälle ei tööta no mida icon_evil.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 10:33:59 vasta tsitaadiga

Minul Gmail justkui töötab

Restart ruuterile/pulgale. Kui peale seda tööle ei hakka, siis kõne klienditeenindusse ja kindlasti tehnikutele vastav avaldus. Viimane kord ei hakanud tehnik asja edasi uurima, sest sellel hetkel kõik töötas kenasti ja teistest samalaadsetest probleemidest tema teadlik ei olnud (siia lugema ka ei olnud nõus tulema, sest see on mingi outside info, mida ta kontrollida ei saa). Ehk jõuab neile millalgi kohale, et viga on nende võrgus. Iga inimese kohta, kes siin probleemist kirjutavad on lademetes tele2 kliente, kes siinset foorumit ei kasuta, klienditeenindusse ei helista ja lihtsalt ohkavad, kui osad lehed ei tööta.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 11:37:29 vasta tsitaadiga

osad lehed nagu gmail jne ei mahu lihtsalt sellesse ÜLISUURDE mahupiirangusse 30GB. tele2 tuumikvõrk on suuteline edastama vaid 30GB ööpäevas. ja punkt.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 15:44:42 vasta tsitaadiga

Pidin ka majanduslikel kaalutlustel loobuma EMT internetist nig kuna telefon nagunii omab netipaketti, siis võtsin selle hotspoti oma, et las jagab arvutile ka. Ega tegelikult ei saa asjaga üldse rahul olla. Hetkel näiteks ei pääse speedtest.net lehele, Dorpbox ei lähe online ja Google Talk samuti mitte... Panin siis VPNi järgi ja kõik läks ilusti tööle. Kasutaks seda kogu aeg, kuid VPN server istub mul kodus ning seal on kiirusepiirang 1 Mbit...
Ma ei tea, kas sellest saab üheseid järeldusi teha, kuid mulle tundub, et Tele2 piirab ühendusi ning väga oskamatult, pannes kinni ka olulised netirakendused icon_rolleyes.gif
Nüüd küsiks küll Tele2-lt, et millest selline mittetöötamine tingitud on ning viimasel ajal järjest tihendamini võib siin sellest probleemist lugeda.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 17:50:11 vasta tsitaadiga

Hetkel avaneb küll Gmail korralikult icon_rolleyes.gif On mõni sait mis kellelgi hetkel ei avane? Prooviks järgi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 03.12.2011 19:17:10 vasta tsitaadiga

no ei avane, mul jumalast puhas win ja ma pole esimest aastat arvutikasutaja, okse tuleb peale kui mõtlen sellele et peabki hakkama klienditeenendusega suhtlema sest see juba tiba ülemõistusekäiv icon_evil.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 00:44:24 vasta tsitaadiga

Sattusin täna mingi eriti terava pliiatsi otsa klienditeeninduses. Palus teha käsurealt probleemsele lehele ping. Kuna see tulemusi ei andnud, siis läks sellele otsa käsurealt "tracert probleemneleht". Tracert tulemus kopeerida tekstifaili ja saata koos tracert tegemise aja ja muu lisainfoga internet@tele2.ee.

Täna oli probleemiks www.9gag.com. Kadumine toimus hoobilt. Vajutasin Opera avalehel www.9gag.com linki ja leht avanes probleemideta. Järgmisel hetkel tahtsin minna vanemate postituste juurde ja leht oli kadunud minu arvuti jaoks. Ping tulemusi ei andnud. Sai ka ruuterile restart tehtud ilma tulemusteta. Klienditeenistusel avanes sama leht korrektselt samal ajal, kui mina lehega mingit ühendust ei saanund. Paistab, et hetkel on sellel lehel küll mingi kamm, aga probleemi tekkimise ajal see klienditeenindusel avanes ja minul mitte.

Praeguseni on probleemid tekkinud mingite täiesti suva lehtedega, millest otsest puudust ei tunne. Kui see probleem peaks mingil hetkel töömeili aadressi käsile võtma, siis hakkaks vist juukseid katkuma. Kõige hullem on see, et isegi probleemi algallikas või probleemne lüli on tuvastamata.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 04.12.2011 09:16:04 vasta tsitaadiga

gmail minul ikka ei tööta no nuta või naera aga ei tööta
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 04.12.2011 18:49:19 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
osad lehed nagu gmail jne ei mahu lihtsalt sellesse ÜLISUURDE mahupiirangusse 30GB. tele2 tuumikvõrk on suuteline edastama vaid 30GB ööpäevas. ja punkt.


Hm, olemata Tele2 leival usun ma et nad suudavad enamat. See ka tingimustes kirjas.
St nad lausa ütlevad sulle "selle raha eest edastame 30 GB". Kui sa maksaks enam,
siis edastaks nad rohkem.

Asi on lihtsalt selles, palju selle raha eest on mõistlik teenust pakkuda, just arvestades vajadust võrku
investeerida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 18:54:00 vasta tsitaadiga

Ei tea mis teema teil nende gsmarenade ja gmailidega on. 2 päeva mis kasutasin ei tulnud ette mitte ühtegi lehte, mida avanud poleks. Kaasaarvatud gmail ja gsmarena mis kenasti avanseid ja samuti speedtestiga mitte mingit probleemi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 19:05:28 vasta tsitaadiga

vana_urr kirjutas:
RCC kirjutas:
osad lehed nagu gmail jne ei mahu lihtsalt sellesse ÜLISUURDE mahupiirangusse 30GB. tele2 tuumikvõrk on suuteline edastama vaid 30GB ööpäevas. ja punkt.


Hm, olemata Tele2 leival usun ma et nad suudavad enamat. See ka tingimustes kirjas.
St nad lausa ütlevad sulle "selle raha eest edastame 30 GB". Kui sa maksaks enam,
siis edastaks nad rohkem.

Asi on lihtsalt selles, palju selle raha eest on mõistlik teenust pakkuda, just arvestades vajadust võrku
investeerida.


Hmm. See 30 GB kuus kehtib nii Internet Arvutis Small paketile hinnaga 5,93€ kui ka internet Arvutis Extra Large paketile hinnaga 21,95€ kuus. Kui palju veel peab maksma, et nad rohkem edastama hakkaksid? Lepinguline klient peab ostma kõnekaardi ja siis sellega skeemitama hakkama? Lepinguline klient ei saa isegi päevapiletit osta.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 04.12.2011 19:11:33 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
vana_urr kirjutas:
RCC kirjutas:
osad lehed nagu gmail jne ei mahu lihtsalt sellesse ÜLISUURDE mahupiirangusse 30GB. tele2 tuumikvõrk on suuteline edastama vaid 30GB ööpäevas. ja punkt.


Hm, olemata Tele2 leival usun ma et nad suudavad enamat. See ka tingimustes kirjas.
St nad lausa ütlevad sulle "selle raha eest edastame 30 GB". Kui sa maksaks enam,
siis edastaks nad rohkem.

Asi on lihtsalt selles, palju selle raha eest on mõistlik teenust pakkuda, just arvestades vajadust võrku
investeerida.


Hmm. See 30 GB kuus kehtib nii Internet Arvutis Small paketile hinnaga 5,93€ kui ka internet Arvutis Extra Large paketile hinnaga 21,95€ kuus. Kui palju veel peab maksma, et nad rohkem edastama hakkaksid? Lepinguline klient peab ostma kõnekaardi ja siis sellega skeemitama hakkama? Lepinguline klient ei saa isegi päevapiletit osta.


Nad ju tegelikult müüvad sulle kiirust, mitte mahtu. reaalselt selle 30 GB mahuni ilmselt jõuavad miski alla 5% kasutajaid
ehk see pole mure. Kui sa võtad mitu paketti, saad niimitu korda 30 GB (jah, saan aru et see skeemitamine on nonsenss,
aga nad on mahtu sulle nõus ka rohkem müüma).

Ma lihtsalt tahan öelda, et ma ei tea poode, kus maksad ukse peal 6 EUR ja saad kaasa võtta kõik mis meeldib.
Või miks siis autoostjad kunagi ei kurda, et makstes shkoda raha, ei saa ferrarit.
ka mobiilneti juures on kirjas "hind = Y ja maht = Z", võta või jäta.

aga mobiilneti juures pidev urin et "maksan vähe", "maksan vähem kui traadiga" ja ikka ei saa piiramatult kasutada.
Kõlab nagu Kreeka majandusime, mis nüüd põhja läinud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 19:12:16 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Lepinguline klient ei saa isegi päevapiletit osta.
Saab. (Muidugi sel juhul ei tohi netipaketti olla icon_razz.gif)
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 20:55:01 vasta tsitaadiga

mobiilineti juures maksan summa summaarum ,OLULISELT rohkem kui traadiga neti eest ning nad võivad müüa kiirust, aga enamikes kohtades ei ole neil ka kiirust? mida nad siis õigupoolest müüvad?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 21:05:50 vasta tsitaadiga

Õhku? icon_cool.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 04.12.2011 21:27:28 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
gmail minul ikka ei tööta no nuta või naera aga ei tööta


Proovi näiteks "Opera"-t - FF ei ava, Opera avab (avg ja spybot, väidavad süsteemi puhta olevat?).
edit:nüüd tegi FF ka kohe lahti ...

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 04.12.2011 21:46:32 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
mobiilineti juures maksan summa summaarum ,OLULISELT rohkem kui traadiga neti eest ning nad võivad müüa kiirust, aga enamikes kohtades ei ole neil ka kiirust? mida nad siis õigupoolest müüvad?


Ma ei oska küll öelda, milliseid teenuseid sa ostad/võrdled, lihtsalt et faktiliselt vaadata.

Et saada ka aru sellest, mida sa nimetad kiiruse puudumiseks etc. või teisalt - mida sa eeldad...

St emotsioone on raske võrrelda ja hinnata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 04.12.2011 22:26:22 vasta tsitaadiga

Pigem võib oletada, et kui osad lehed ei vane, siis on ikkagi Tele2 võrgus midagi sassis / vigane ning siis lehed, mille kood on vigaseks muutunud - ei saagi avaneda.

Pilt kah siis sellisest lehest, kus kood sassis on ja mida arvutis õigesti avada ei saa.
---------------------------
PS: Pildi peal pole küll Tele2, vaid on konkurendi mõne nädala tagused probleemid ja need probleemide korral tunnistas konkurent küll, et vead on olemas ja hakkasid süsteemi remontima.

Pilt ise siis: http://www.upload.ee/image/1864916/vigane_info.png
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erik S
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 04.12.2011 23:05:50 vasta tsitaadiga

Kuidas kogemused 30 GB piiranguga on? Hakkavad nad kiirust nii kergelt piirama, arvestades, et üldsegi mitte kõik ei pruugi sinnani välja küündida?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 23:13:15 vasta tsitaadiga

Pealju peale nad piiravad? 256 Kbps?
512 KBps võiks piiriks jääda. Tollega surfab enam-vähem ära. 256 Kbps saab kh enam-vähem hakkama kui opera turbot kasutada.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 23:18:25 vasta tsitaadiga

Saksa opekad piiravad 64k peale icon_smile.gif
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 23:22:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
alates 30 GB andmesidemahu täitumisest kalendrikuus, võib Tele2 vähendada kuni jooksva kalendrikuu lõpuni teenuspaketis sisalduvat andmesideteenuse maksimumkiirust kiiruseni 200kbit/s allalaadimisel ja 64 kbit/s üleslaadimisel


Sisuliselt meilamajanduseks piisab, aga mingist mugavast surfamisest enam unistada ei maksaks.
Kalendrikuu kipub tele2-s kestma järgmise kuu kolmanda päevani.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 04.12.2011 23:24:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Nimi:
Number: Tele2
Sisu:
Hea klient! Anname teada, et Tele2 interneti kasutamise tingimuste järgi on internetikasutuse m6istlikuks piiriks 30GB andmemahtu kuus. Olete käesoleval kuul kasutanud sellest 80%. 30GB täitumisel saate teenust edasi kasutada, kuid interneti kiirus langeb 200 kbit/sek-ni. Paketip6hine interneti kasutamise kiirus taastub automaatselt järgmisest kalendrikuust. Tele2



Mõistlik kah - kui pidevalt torrentis/videostriimis ei istu siis 30 on ok.
Aga gmailiga sama kamm hetkel - ff ei saa, Opera saab.

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 00:09:40 vasta tsitaadiga

kas siis ple mitte rohkem FFi viga? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 05.12.2011 00:10:02 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
tsitaat:
alates 30 GB andmesidemahu täitumisest kalendrikuus, võib Tele2 vähendada kuni jooksva kalendrikuu lõpuni teenuspaketis sisalduvat andmesideteenuse maksimumkiirust kiiruseni 200kbit/s allalaadimisel ja 64 kbit/s üleslaadimisel


Sisuliselt meilamajanduseks piisab, aga mingist mugavast surfamisest enam unistada ei maksaks.
Kalendrikuu kipub tele2-s kestma järgmise kuu kolmanda päevani.


Mis on "surfamine", mis teeb 19 GB päevas??? torrent + online video??

Offtopic:
Ilmselt hea taustaks lugeda seda http://www.cisco.com/en/US/solutions/collateral/ns341/ns525/ns537/ns705/ns827/white_paper_c11-520862.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 01:24:43 vasta tsitaadiga

19GB päevas clown.gif Bait ja bitt sul segi ei läinud icon_question.gif
200 kilo bitti sekundis ehk väljamaa keeli:
200 Kbps
= 25.00 KB/s
= 200.00 Kbps
= 24.41 KiB/s
= 90.00 MB/h
= 1.50 MB/min
Speedtest näitas selle puhul megakiirust 0,2 Mbps. Kahjuks tulemus ei salvestunud ja speedtesti tulemust siin näidata ei ole, sest ei jõudnud ära oodata, et ka upload oma tormijooksu lõpetaks.

http://web.forret.com/tools/filesize.asp?speed=200&unit=Kbps&dur=86400
2,2 Gb päevas võib mõnele sigapalju tunduda, aga see on päev = 24 tundi= 1440 minutit = 86400 sekundit. Kui on vaja ainult meile vaadata, siis normaalkiiruse 5 sekundit asemel veedan ma 2 minutit uute meilide olemasolu kontrollimisele. Igasugused Youtuubid ja muud sellised võid kohe ära unustada. Postimees.ee-s jõuad kõik pealkirjad läbi lugeda, enne, kui leht laadimise lõpetab (kui lõpetab). Youtuubis saad vaadata avalehte (kui see lõpuks ette sõidab) ja pärast laadimisaknas ussi mängida. HinnaVaatluse foorumis võid kogu lehekülje läbi lugeda, enne, kui viimase lugemata (selleks hetkeks küll juba loetud) posti ette viskab. Kui Windows otsustab sel hetkel ka mõne uuenduse alla sikutada, siis võid ka meilide vaatamise ära unustada thumbs_up.gif. Ei tundu just "megasurfamise" moodi.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 10:52:01 vasta tsitaadiga

2,2 giga on mõnele aparaadile väike soojendus, nii paar minutit, siis hakatakse tööle terades, sadades terades, mitte mingi ülisuur 30gb
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 14:08:23 vasta tsitaadiga

njah, hetkel ajan Google Musicusse oma muusikakausta üles.
Tele2 netiga võtaks asi kergelt 3 kuud tänu sellele 30gb piirangule icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 05.12.2011 17:18:23 vasta tsitaadiga

aga minul gmail jälle ei tööta ja ma ei tea mida teha, peksa peaga vastu monitori, no ei taha ma hakata oma närve raiskama selle NÕMEDA klienditeeninduse peale kannatan icon_cry.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 17:21:19 vasta tsitaadiga

Proovi Operat icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 17:39:11 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
aga minul gmail jälle ei tööta ja ma ei tea mida teha, peksa peaga vastu monitori, no ei taha ma hakata oma närve raiskama selle NÕMEDA klienditeeninduse peale kannatan icon_cry.gif


Siit foorumist keegi sulle mastile restarti tegema ei hakka (endal probleemsed lehed hakkasid peale seda uuesti tööle). See klienditeenindus on ainuke võimalus probleemile mingitki lahendust saada.

Kui helistada ei taha, siis tee käsurealt "tracert www.gmail.com" Tulemus kopeeri meili ja saada koos tracert tegemise aja ja kohaga internet@tele2.ee. Meili pane kindlasti juurde ka muu taustainfo (enda kontaktid, tele2 internetikaardi number, kasutusel olev ruuter jne)

Siin masti all gmail töötab ja tracert annab tulemuseks
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 05.12.2011 17:49:58 vasta tsitaadiga

salatoimik, ja töötabki, kas siis pean rebase põõsasse viskama ja inteligentsete inimeste Operale üleminema? Milles siis kamm?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  TELE2 M-Internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.