Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 23:00:24 nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema vasta tsitaadiga

Edit: Vaikselt liigub infot GTX 780 kohta, mis kasutab endiselt Kepleri GPU-d. Seega lisan siia lingikese ja muudan pealkirja ära icon_wink.gif
NVIDIA GeForce GTX 780 Will Utilize GK110 GPU


Märkasin, et uuele nVidia videokaardi seeriale polegi veel teemat, kuigi uue aasta Q1 lõpus peaks juba miskit uuest seeriast välja tulema.

Keplerit toodetakse siis 28nm tehnoloogial, arvata võib, et võimsuse ja voolutarve suhe tuleb päris hea. Eks näha ole, kuidas AMD sarnase HD7k seeriaga konkureerima hakkab.

Lugemist:
Nvidia Kepler GPUs to be Announced in December Says Report
RumorTT: NVIDIA's next-gen Kepler GPUs to hit before Christmas?
Xbitlabs - Hot Topic



viimati muutis pohmakas, 31.08.2012 02:32:37, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2011 23:47:30 vasta tsitaadiga

Panen aga jala siia maha, kuna otsustasin et 5-nda seeria tipp kaardid jätan vaheele ja suksutan 550Ti SLI-ga sinnamaani.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.11.2011 11:59:11 vasta tsitaadiga

Ootan juba huviga mis nvida pakkuma hakkab.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 22:42:25 vasta tsitaadiga

Paneme selle pildi siia ka siis

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2011 23:34:56 vasta tsitaadiga

Vaevalt et midagi sellist juhtub et ATi kaartidest midagi selgelt märgatavalt võimsuse poolest üle oleks...
Vaevalt et isegi midagi GPU arhitektuuri vallas suurt midagi muutub.
Tahaks mingit suuremat muutust näha puhtalt huvitavamaks asjade tegemise mõttes. icon_confused.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2011 17:53:09 vasta tsitaadiga

gan3bi postitatud pildi järgi on ju pool aastat aega enne kui tõmblema võiks hakata icon_rolleyes.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 20:35:31 vasta tsitaadiga

Kui te teete uue teema järgmise seeria kohta, siis linkige see ka eelmise seeria teemasse icon_exclaim.gif

Kõik ei uuri pidevalt uusi teemasi mis on tehtud icon_rolleyes.gif
Tegin selle praegu ise ära aga tasuks meelde jätta järgmine kord icon_exclaim.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=6788289#6788289

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 20:37:39 vasta tsitaadiga

ühesõnaga asjalikku uudatusi võiks oodata suvel gk104 alates icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 20:44:04 vasta tsitaadiga

Emaplaat tuleb vist nkn siis välja vahetada icon_razz.gif PCI-E3 siiski.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 30.11.2011 21:01:15 vasta tsitaadiga

PCI-E 2.0 ka kindlasti ei jää pidurkiks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2011 21:14:04 vasta tsitaadiga

silm peale
ot:
oleks võinud lingi visata vanasse teemasse icon_rolleyes.gif

tänud tomorrow thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2011 22:21:43 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha, otsisin seda teemat juba tükk aega tagasi ei arvanud, et nii kaua selle tegemine aega võtab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 12:14:52 vasta tsitaadiga

Kõlakate järgi tuleb 1024 CUDA cores. Ma isiklikult arvan, et 1024 kaart tuleb alles 2012 lõpus.

ot:
Lõpetage see "märkide maha panemine" ära, seda on tõeliselt tüütu lugeda ja kasutage selle asemel hoopis "lisa lemmikuks" nuppu
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2011 12:18:20 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Kõlakate järgi tuleb 1024 CUDA cores. Ma isiklikult arvan, et 1024 kaart tuleb alles 2012 lõpus.

ot:
Lõpetage see "märkide maha panemine" ära, seda on tõeliselt tüütu lugeda ja kasutage selle asemel hoopis "lisa lemmikuks" nuppu

ot:
kui ma vaatan vaid "vaata enda postitusi", siis pole halligi kasu lemmikutesse lisada.
Pakun, et enamus kasutab foorumit sama põhimõttega

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 01.12.2011 12:25:20 vasta tsitaadiga

märk maha icon_wink.gif

/edit

jeesus188 kirjutas:
Firefly kirjutas:
Kõlakate järgi tuleb 1024 CUDA cores. Ma isiklikult arvan, et 1024 kaart tuleb alles 2012 lõpus.

ot:
Lõpetage see "märkide maha panemine" ära, seda on tõeliselt tüütu lugeda ja kasutage selle asemel hoopis "lisa lemmikuks" nuppu

ot:
kui ma vaatan vaid "vaata enda postitusi", siis pole halligi kasu lemmikutesse lisada.
Pakun, et enamus kasutab foorumit sama põhimõttega


just
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2011 12:38:44 vasta tsitaadiga

Pange tähele, et nii NV kui AMD tulevad 28nm peal välja esialgu ainult suht-koht low-end kaartidega. TSMC'l ei paista 28nm just teab kui hästi veel minevat ehkki tõenäoliselt aasta keskpaigaks saadakse tõesti nii kaugele et võib juba ka suuremaid kive toota ilma et praagiprotsent üleliiga suur oleks.

Ehk siis teisisõnu, kes ootavad high-end kaarte võivad suht rahulikult järgmise suveni raha koguda sõltumata mis tootja vidinaid osta plaanitakse icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 12:43:48 vasta tsitaadiga

DX12 kaarte ei tulegi 2012 lõpus?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 12:48:07 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
DX12 kaarte ei tulegi 2012 lõpus?

DX11.1 tuleb uue generatsiooni kaartidega.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2011 13:08:40 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
DX12 kaarte ei tulegi 2012 lõpus?

DX11.1 tuleb uue generatsiooni kaartidega.

kas see on pisike update võrreldes dx11-ga või on midagi tõsiselt muudetud?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 13:27:14 vasta tsitaadiga

jeesus188, ei tohi midagi tõsiselt muuta ju, konsoolimängud peavad enamvähem samad ikkagi välja nägema icon_lol.gif SÜGAVALT loodan, et uued konsoolid on DX12 toega, kui mitte, siis on järjekordne 10aastat feili oodata.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2011 13:34:01 vasta tsitaadiga

DX versioonid pole eales konsoolide puhul eksisteerinud kuna praktiliselt mitte keegi ei hakka ressursse raiskama ning kirjutavad otse rauale, mitte läbi mingi abstraktse API. Põhimõtteliselt võiks väita, et PS3 omab rohkem feature kui dx12's eales olema hakkab icon_smile.gif


Also, Serious Sam 3 on puhas DX9 mäng. Mis sealt puudu on mis eksisteerib mõnes uuemas DX11 omas? icon_wink.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2011 13:47:39 vasta tsitaadiga

Milleks siis pc-le dx vaja on?
Võiks ka kirjutada otse rauale icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2011 13:52:36 vasta tsitaadiga

kuna pc'del on muutuv raud, konsoolidel konstantne kogu nende eluea jooksul.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2011 13:54:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
kuna pc'del on muutuv raud, konsoolidel konstantne kogu nende eluea jooksul.

Jälle targem, tänud info eest thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 01.12.2011 17:48:17 vasta tsitaadiga

Ei usu et suveni peab ootama, AMD HD 7970 vms saab vabalt veel talvekuudel kätte!
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2011 17:50:24 vasta tsitaadiga

Et siis nad tulevad otse 7900 seeriaga välja ning jätavad 7800 vahele?

Samuti arvestades kaua Eestis suvi saabub siis sõltuvalt definitsioonist võib vast tõesti öelda, et talvel võib juba miskit näha saada icon_lol.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 17:52:20 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Firefly kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
DX12 kaarte ei tulegi 2012 lõpus?

DX11.1 tuleb uue generatsiooni kaartidega.

kas see on pisike update võrreldes dx11-ga või on midagi tõsiselt muudetud?

tsitaat:
DirectX 11.1 is included in Windows 8. It supports WDDM 1.2 for increased performance, features tighter integration of Direct2D, Direct3D, and DirectCompute, and includes DirectXMath, XAudio2, and XInput libraries from the XNA framework. It also features stereoscopic 3D support for gaming and video.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.12.2011 18:39:23 vasta tsitaadiga

Ehk siis umbes nagu AMD-l oli DX10.1 vms? icon_rolleyes.gif Mida aga Härrad alguses ei aktsepteerinud,kuid hiljem vist mingid juustud said toe.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 19:13:54 vasta tsitaadiga

omgwtf, Nvidia oli see kes 10.1 blokkis ja jonnis nagu väike tita. Vaatamata sellele, et 10.1 parandas jõudlust kasutajate jaoks.
Aga DX 11.1 ei tundu nagu must have olevat, kuigi mingist jõudlusekasvust räägitakse. Kui tuleb las tuleb.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 01.12.2011 19:22:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Vaatamata sellele, et 10.1 parandas jõudlust kasutajate jaoks
Konkreetseid numbreid selle kohta ka näha on kusagil?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 01.12.2011 19:53:33 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
omgwtf, Nvidia oli see kes 10.1 blokkis ja jonnis nagu väike tita. Vaatamata sellele, et 10.1 parandas jõudlust kasutajate jaoks.
Aga DX 11.1 ei tundu nagu must have olevat, kuigi mingist jõudlusekasvust räägitakse. Kui tuleb las tuleb.


No härrade all pidasingi silmas nvidia bosse icon_cool.gif AMD,d ometi härradeks ei nimetaks icon_lol.gif
Ainus perfi kasv oli vist mingis HAWX vms juras icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 23:19:36 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Vaatamata sellele, et 10.1 parandas jõudlust kasutajate jaoks
Konkreetseid numbreid selle kohta ka näha on kusagil?

http://www.rage3d.com/articles/assassinscreed/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2011 23:47:56 vasta tsitaadiga

see 1024 coret pannakse siis ühte kiipi?
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 00:17:47 vasta tsitaadiga

Villemk2 kirjutas:
see 1024 coret pannakse siis ühte kiipi?

Loomulikult, see lihtsalt ei tule aasta alguses.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 01:05:13 vasta tsitaadiga

See nagu GTX 590, ainult, et ühes kiibis, pole mingit SLId ja ilmselt tuleb ka perf per W kõvasti parem thumbs_up.gif

Thumbs up Nvidia thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2011 02:43:04 vasta tsitaadiga

Nagu praktiliselt iga generatsioon, niiet selles mõttes ei midagi uut. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 01:40:04 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Nagu praktiliselt iga generatsioon, niiet selles mõttes ei midagi uut. icon_rolleyes.gif

Mida uut sa tahaksid siis?
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.12.2011 01:53:12 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel, mõtlesid ikka läbi enne, kui selle küsimuse esitasid? icon_smile.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 08:32:57 vasta tsitaadiga

Vist mõtlesin. Ma ei näe, mida praegustel kaartidel nii väga puudu on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 10:45:57 vasta tsitaadiga

progress peab olema. fanaatikud ostavad ikka uue tippkaardi, vahet pole kas eelmine jääb nõrgaks või mitte.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 14:25:01 vasta tsitaadiga

Perfi kasv tuleb kindlasti ju, samuti voolutarbe-perfi suhe kindlasti paraneb, SLI skaleeruvus paraneb. Ainuke asi, mille ära võiks kaotada ka hinna-perfi suhte parandamiseks, oleks see physixi junn, mis on nii iidne ja vähesed mängud kasutavad seda, kuid annab hinnale paraja kopika juurde.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2011 14:28:07 vasta tsitaadiga

samas physix annab Nvidiale ATI ees osades mängudes suure eelise.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.12.2011 14:32:30 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Ainuke asi, mille ära võiks kaotada ka hinna-perfi suhte parandamiseks, oleks see physixi junn, mis on nii iidne ja vähesed mängud kasutavad seda, kuid annab hinnale paraja kopika juurde
Sul vist pole vähimatki aimu mida see endast kujutab kui sellist joga välja ajad icon_rolleyes.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.12.2011 16:53:50 vasta tsitaadiga

Lauri Kiissel kirjutas:
Perfi kasv tuleb kindlasti ju, samuti voolutarbe-perfi suhe kindlasti paraneb, SLI skaleeruvus paraneb. Ainuke asi, mille ära võiks kaotada ka hinna-perfi suhte parandamiseks, oleks see physixi junn, mis on nii iidne ja vähesed mängud kasutavad seda, kuid annab hinnale paraja kopika juurde.


SLI nagunii väga paigas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.12.2011 13:53:24 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Ainuke asi, mille ära võiks kaotada ka hinna-perfi suhte parandamiseks, oleks see physixi junn, mis on nii iidne ja vähesed mängud kasutavad seda, kuid annab hinnale paraja kopika juurde
Sul vist pole vähimatki aimu mida see endast kujutab kui sellist joga välja ajad icon_rolleyes.gif


PhysX jookseb ju shaderite pealt. Mida rohkem shadereid, seda parem potentsiaalne füüsikakiirendus. Kui "physixi junn" ära kaotada, ei jääks kaardi jõudlusest enam midagi alles icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2011 19:51:07 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Lauri Kiissel kirjutas:
Ainuke asi, mille ära võiks kaotada ka hinna-perfi suhte parandamiseks, oleks see physixi junn, mis on nii iidne ja vähesed mängud kasutavad seda, kuid annab hinnale paraja kopika juurde
Sul vist pole vähimatki aimu mida see endast kujutab kui sellist joga välja ajad icon_rolleyes.gif


PhysX jookseb ju shaderite pealt. Mida rohkem shadereid, seda parem potentsiaalne füüsikakiirendus. Kui "physixi junn" ära kaotada, ei jääks kaardi jõudlusest enam midagi alles icon_wink.gif

Arusaadav icon_wink.gif Pole selle physixi olemusse väga süvenenud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 16:26:49 vasta tsitaadiga

Physxi saaks normaalse koodi korral ka edukalt CPU pealt nobedalt jooksutada aga see selleks. TSMC ei saanud on 28nm transse õigeks ajaks vormi ja isegi AMD low ja midrange kaarte ei saada suure tõenäosusega detsembriks müüki. nVidial peaks seega ka ikka kuid minema, enne kui midagi asjalikku välja tuleb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.12.2011 16:36:06 vasta tsitaadiga

Optimist kirjutas:
Physxi saaks normaalse koodi korral ka edukalt CPU pealt nobedalt jooksutada aga see selleks
Sõltub millist füüsikat silmas peetakse ning millistel prosedel seda jooksutatakse icon_smile.gif
Üks kindel boonus GPU füüsika puhul on, et pole tarvidust suurtes kogustes koordinaadiinfot CPU-GPU vahet edasi-tagasi liigutada vaid võib kõike GPUs hoida. Lisaks ka lihtsamad particle system'id aka effects physics on piisavalt lihtsad süsteemid, et GPUd jõuavad neid vägagi edukalt läbi hekseldada oluliselt efektiivsemalt kui CPU.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
HV veteran
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2011 16:39:59 vasta tsitaadiga

ot:
Ho Ho kirjutas:
...Lisaks ka lihtsamad particle system'id aka effects physics on piisavalt lihtsad süsteemid, et GPUd jõuavad neid vägagi edukalt läbi hekseldada oluliselt efektiivsemalt kui CPU.
See efektiivsus kannatab tugevasti, kui kasutajal on CPU tuumad anyway idles. Las see teema jääb, ei hakka OTga threadi risustama
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 10:34:21 vasta tsitaadiga

600-seeria esimesed linnukesed kah väljas:

Nvidia Quietly Intros First GeForce 600M graphics cards
http://www.techpowerup.com/156369/Nvidia-Quietly-Intros-First-GeForce-600M-graphics-cards.html

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_lol.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema mine lehele 1, 2, 3 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.