Omal ka nüüd mõnda aega üks GTX 570 , no täiesti müstiline kaart, 3dmark vantage laseb 930core , 3dmark 01 850-870 core olenevalt testist , 3dmark 03 850 core , 3dmark 06 stock üle selle ei kannata ja 3dmark 05 jookseb GT2-s kokku igas asendis :S _________________ Sven Suigussaar Photography
Omal ka nüüd mõnda aega üks GTX 570 , no täiesti müstiline kaart, 3dmark vantage laseb 930core , 3dmark 01 850-870 core olenevalt testist , 3dmark 03 850 core , 3dmark 06 stock üle selle ei kannata ja 3dmark 05 jookseb GT2-s kokku igas asendis :S
tomorrow, milleks GTX560 nime all? et ühel inimesel töötab kaart nagu 570 ja teisel nagu õige 560? päris segane, mingid tähed võiks asja eristada ikka, või nime pole avalikustatud? _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Selle uue kaardi nimi peaks olema 560 ti 448. Mõistlikum oleks siiski olnud panna nimeks 565 vms või GTX 570 448 sest see kaart on ikkagi ju rohkem GTX 570 kui 560 ti. Praegune GTX 560 ti on hoopis teine kaart ja ühist selle uuega on võibolla ainult hind.
tomorrow, milleks GTX560 nime all? et ühel inimesel töötab kaart nagu 570 ja teisel nagu õige 560? päris segane, mingid tähed võiks asja eristada ikka, või nime pole avalikustatud?
Paistab, et tulebki GTX 560 Ti 448 Cores nime all. Oleks tõesti võinud olla mingi GTX 570SE või LE, kuna tegemist on ju äranuditud GF110-ga s.o sama GPU, mis GTX570.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Omal ka nüüd mõnda aega üks GTX 570 , no täiesti müstiline kaart, 3dmark vantage laseb 930core , 3dmark 01 850-870 core olenevalt testist , 3dmark 03 850 core , 3dmark 06 stock üle selle ei kannata ja 3dmark 05 jookseb GT2-s kokku igas asendis :S
Kuidas siis nii et igas testis erinev max. kiirus? Väga kahtlane.
Omal ka nüüd mõnda aega üks GTX 570 , no täiesti müstiline kaart, 3dmark vantage laseb 930core , 3dmark 01 850-870 core olenevalt testist , 3dmark 03 850 core , 3dmark 06 stock üle selle ei kannata ja 3dmark 05 jookseb GT2-s kokku igas asendis :S
Kuidas siis nii et igas testis erinev max. kiirus? Väga kahtlane.
See sparkle kaart ongi väga kahtlane , samas mängudes on täitsa ok _________________ Sven Suigussaar Photography
tomorrow, gtx 200 seerial oli enamustel 896 mbt mälu ja pold porno midagi mina olin enda kunagisega väga rahul.
tsitaat:
Take a GeForce GTX 570, disable one shader processor cluster and boom that's the GeForce GTX 560 Ti 448 core.
Nime valik on nvidial tõesti väga imelik, sellel gtx 560ti 448 core editionil. _________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
http://www.ox.ee/est/product/380840
Keegi veel kuskil 560ti 448 eesti hindu leidnud on? Selle raha eest tundub ikka marumõttetu ja peab ti ikka valima.
Pixmaniast saab sellest odavamalt 570 suisa http://www.pixmania.com/ee/ee/r/gtx-570 lisaks samas hinnas päris püssid 570 veel
Krt see 448 core võiks 570 hindu ka kuidagi mõjutada ja ise oluliselt odavam olla
OXis tavaliselt korralik protsent juurde pandud, pealegi see ASUSE DCII mudel pole just kõige odavam arvatavsti. Vaadates amazon hindu, siis hinnad on ligi 300 dollarit. Eeldaks ikka et hind tuleb sinna 245€-260€ juurte. Muidu oleks ju täiesti mõttetu kaart...
Ma kuskilt nagu lugesin, et neid kaarte ei toodeta väga palju, muidugi võin ka eksida. Võibolla oli see mingi teatud firma nn. non ref. 448 kohta.
omgwtf, hinnad on ka seal tõusnud. Kunagi vaatasin, et koos saatmisega sai INNO 3d gtx570 mingi 255€ eest kätte.
Proovi beta variandiga siis. Peaks töötama. _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Mingi teema on sellega, et osalt see GTX560 lisamata jah. Ehk on vana versioon. Biosi update'i ei tahaks teha.
900 peal töötas igatahes ka default pingega...
mälu neil Ti-ga sama?
Sain ka afterburneri tööle (beta 9).
core 991. fan 50% ja temp idle 21 ja max 48 (85%) (jahedas kohas arvuti )
Kuhu need GTX560 üldse klokkuvad õhuga... suht lampi ostsin kõige odavama.
Teatud 560 on suht haiged jah,vahepeal 460 SLI peal olles oli just see plaani põhjuseks minna 560 SLI peale üle Aga 570 segas vahele. Mõned lasevad savilt 1000 corega 24/7,kuigi leidus ka ükskikuid 460 mis tegid sama
Sain ka afterburneri tööle (beta 9).
core 991. fan 50% ja temp idle 21 ja max 48 (85%)
krt mul ei ole toas ka nii jahe, et 21c kätte saada _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Sain ka afterburneri tööle (beta 9).
core 991. fan 50% ja temp idle 21 ja max 48 (85%) (jahedas kohas arvuti )
Kuhu need GTX560 üldse klokkuvad õhuga... suht lampi ostsin kõige odavama.
max 48 on küll nati ulme kui kuskil kütteta ruumis klokid siis jah. A see 990 on juba väga hea isegi mul hakkab üle 920 ebastabiilseks muutuma. _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
Arvuti keldris... stabiilsus nii ja naa jah. Kui X4 kätte saan näeb paremini... hetkel GPU jääb ikka prose taha.
Sims 3 kokku ei jooksnud 990 peal
Assassins Creed 2 järgmine... krt need uued mängud nii suured.
Jõhker raip ikka. 560 ja 3 sloti _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Oskab keegi tark öelda, miks läpaka kaartidel, näiteks GTX560M on vaja 3GB videomälu, samas palju võimsamal 560Ti kaardil on 1GB videomälu, viimane suudab tunduvalt rohkem selle suurel resol vajamineva videomäluga teha kui teine, puhtalt GPU võimsus... _________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
softis, Nimi on ju vaid 560, muidu pole sellel kaardil GTX560ga midagi ühist. Tegemist nuditud GTX570 kaardiga. Ja sellest tulenevalt kasutatakse sama jahutust mis GTX570l.
Oskab keegi tark öelda, miks läpaka kaartidel, näiteks GTX560M on vaja 3GB videomälu, samas palju võimsamal 560Ti kaardil on 1GB videomälu, viimane suudab tunduvalt rohkem selle suurel resol vajamineva videomäluga teha kui teine, puhtalt GPU võimsus...
Minu 560TI-l on seega 2,8gb mälu
Suht masendav müügi trikk tegelikkuses :S Küsiks siin kohal, et kas see RAMist tulev ''lisa'' mälu mõjutab ka kuidagi midagi? Et kas RAM loovutab vabatahtlikult ära osa videole?
Et kas RAM loovutab vabatahtlikult ära osa videole?
See on seadistatav biosest aga võib ka olla sülekate puhul tootja poolt kuidagi fixitud.
Üldjuhul peaks see siiski näitama maksimaalset võimalikku osa, mis on mainimata jäetud kirjelduses.
Minu 560TI-l on seega 2,8gb mälu
Suht masendav müügi trikk tegelikkuses :S Küsiks siin kohal, et kas see RAMist tulev ''lisa'' mälu mõjutab ka kuidagi midagi? Et kas RAM loovutab vabatahtlikult ära osa videole?
Seda saab BIOSis näiteks seadistada palju videole RAMi ära antakse. Kasu on kui näiteks video tekstuurid integreeritud video mälusse ära ei mahu. Üldjuhul rakendus, mis suudab ~3GB tekstuure tekitada tänapäevase integreeritud video peal eriti nobedalt liikuma ei kipu, AMD A8-3850 oma HD6550ga vast ideaalsel juhul välja arvatud.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.