Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 16:37:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nüüd saab ka vastaste granaate tagasi loopida

Kas seda mitte ka teises osas juba teha ei saanud icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 20:37:39 vasta tsitaadiga

.. hea mäng jne aga nii putsis sihtimisega mängu pole ammu mänginud. tea kui see shooteri osa ära fixitakse siis on pms sama hea kui uncharted 2. icon_rolleyes.gif Pms igasugu "tulistamine" on antud hetkel küll paras lääägine piin. Hakkama saab aga mingit kiiret headshot streami ei ole võimalik teha kuna sihtida on võimatu.

kohati tüübile meeldib ka haakuda asjade külge (0 klahv) kui ei ole vaja (actioni ajal kui just lidud) ning siis kui hiilides vaja siis teps mitte ei tee seda thumbs_down.gif

vastased kah kohati nagu spawniks perse taha ehk siis meenutab mingit coop'i hard mode'i kus vastased spawnisid lampi igast august kuni "timer" läbi sai icon_lol.gif Ehk siis AI "cheatimise" tunne on kohati suht tugev yawn.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 20:46:59 vasta tsitaadiga

ma m6tlesin ka, et miks see sihtimine nii uimane on, 2kki on see tahtlikult tehtud, et sa rohkem l2hiv6itlust harrastaksid?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 00:07:16 vasta tsitaadiga

Mis seal harrastada... mida edasi mäng läheb seda võimatumaks muutuvad igasugu "shooting" kohad. Eelmistes uncharted mängudes oli asi rohkem skillis kinni. Nüüd pms on iga shooter koht paras võitlus puldiga ja ekraanil toimuva läägiga. Tunduks nagu mingit auto aim'erite derp crap'i taoks ehk siis kõige lihtsam, ebatõhus, viis on panna sihik kusagile vastase lähedusse ja hakata kuule raiskavalt lampi täristama. Üritad päid sihtida siis jäädkui seda sageli tegema. Ise olen saanud aga suht "ehku" peale tulevad. Online'is ei pidanud sama probleemi olema. -> http://www.play-mag.co.uk/general/uncharted-3-aiming-problems/ . Dead Zone vast paigast ära ja muud "kalad" sees eusa_think.gif

Kohati tunduks, kuna action liiga kiire siis ei ole 100% tõestust, et vastased ka spawnivad lampi kusagilt välja. Nagu GTA 4'ja taoks, kus võmmid ilmutasid end alati su seljataha. Korraks selja pöörad ja tagasi vaatan on jälle mõnes "action" kohas armee ees thumbs_down.gif. Võimalik et hüppavad kusagilt või ilmutavad end aga kohati tundub küll et teleporting device on vastastel tagataskust võtta thumbs_up.gif

Uncharted 2'es oli liikumine kah kuidagi sujuvam või "kindlam". Pidevalt on jama, et tegelane koperdab ja komistab selle asemel, et ette suunatud seina külge end haakida ja kuulide eest varjuda.


Loodetavasti fixitakse see ära... review kokkuvõtetes ei ole üheski kohas märganud selle suht "mängu lõhkuva" bugi olemasolu... $$$$ talks shit walks.


Levelid head
Story hea
Graafika hea (paar kohta tahaks hädasti ainult AA'd)


Pms uncharted ... mis seal siis ikka beer_yum.gif

-edit-

proovisin, online'is on asi enamvähem korras. saab täristada edukalt. ainult tegelaste lõustad on seekord low grafa peale keeratud ning ammot ja granaate võtab automaatselt ülesse isegi hard tasemega thumbs_down.gif icon_mad.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 19:03:55 vasta tsitaadiga

Esimesed 30 minutit icon_smile.gif
Kolme osana


Link


Veel üks video kõrbest... sõnatu lihtsalt!
Kummaline, et nii vähe inimesi siin postitanud mängust icon_biggrin.gif suht kindel aastamäng omas sanris..


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 16.11.2011 21:10:59 vasta tsitaadiga

eelmine uncharted sai aasta GOTY ja 3 osa meeldis mulle isiklikut tiba rohkem isegi kui 2osa nii et võiks nimetada kindlasti üheks aasta parimaks mänguks,omas zanris kindlasti,selliseid põnevaid seiklus mänge polegi teisi momendil mis nii head oleks
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2011 16:25:36 vasta tsitaadiga

Kvaliteet thumbs_up.gif

http://www.upload.ee/files/1823208/uncharted3bugs.avi.html

Lemmik koht on see kuidas kõik AI vastased kärvavad hobuste tulekul ilma, et keegi ühtegi lasku oleks lasknud beer_yum.gif

mp''s on ka lahe vaadata kuidas vastased end ilmutavad suitsu pilve saatel... houdini'd vist kõik eusa_think.gif ..
Uncharted 2 on sellest asjast mp coop'i osas igast otsast üle... level disain, vastaste spawnimine, raskus aste, relvade auto pick-up 'i puudumine jne jne.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 21.11.2011 21:30:34 vasta tsitaadiga

Just lõpetasin ja ainult kiidusõnad, iga osa läheb järjest paremaks, seda ei juhtu pea, et üldse /filmid/sarjad/mängud, lõpus ootasin natukene väljakutsuvamat "lõppmängu" aga samas ongi vb hea, et lõpus ajusid läbi panda icon_biggrin.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 23:51:42 vasta tsitaadiga

Uncharted 3 aiming controls to be patched:
http://www.eurogamer.net/articles/2011-11-21-uncharted-3-aiming-controls-to-be-patched

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2011 11:38:49 vasta tsitaadiga

sain ka just hard-iga l2bi, nüüd teen v2ikse pausi ja siis proovin uuesti, vist saab nüüd 2kki uue raskustasemega l2bi teha? viimase run-iga tahaks k6ik aarded ka yles leida, siiani vist mingi 60 ringis leitud.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2011 23:18:45 vasta tsitaadiga

http://www.gamepro.com/article/news/225026/does-uncharted-2s-multiplayer-look-better-than-uncharted-3s/
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.11.2011 02:11:00 vasta tsitaadiga

Nüüd sain teada, et uncharted 3 toetab 3D, see on lihtsalt uskumatu milline kvaliteet sellel 3D on, ma mängin selle kindasti uuesti 3D läbi thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2011 06:21:22 vasta tsitaadiga

Taavi©, nõustun icon_biggrin.gif sai ise samal telekal vaadatud ja noo 3D on ULME HEA icon_exclaim.gif icon_eek.gif peaks täiesti uuesti läbi pelama 3D-s..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 25.11.2011 10:20:24 vasta tsitaadiga

3d leegid seal põlevas majas olid mõnusad :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2011 18:44:16 vasta tsitaadiga

on sellel 3D-l vahet ka mis 3D telekaga vaatad? GT5 3D enda active 3D teleka peal nägi küll kuidagi "vale" välja (pmst olematu).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2011 19:46:33 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Uncharted 3 loodi 3D-d silmas pidades! GT5-le topiti lihtsalt mingi pooletoobine aretis külge.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 25.11.2011 21:01:39 vasta tsitaadiga

Taavi© kirjutas:
Nüüd sain teada, et uncharted 3 toetab 3D, see on lihtsalt uskumatu milline kvaliteet sellel 3D on, ma mängin selle kindasti uuesti 3D läbi thumbs_up.gif

Kas sa siis karbi pealt enne ei vaadanud, et toetab? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2011 21:16:08 vasta tsitaadiga

Nikson, karp on minu käes icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2011 08:28:45 vasta tsitaadiga

ka nüüd väha pelatud ja peaks mainima et buge on küll tunduvalt rohkem kui U2es. Küll kipun mingitesse kohtadesse kinni jääma, mainimata ei saa jätta ka ülilolli AId, kes lihtsalt jokseb edasi-tagasi ringi. Natukene pettunud aga loodetavasti story kompenseerib selle.
3D kohta nii palju, et on ok aga peab kasutama õigetes kohtades, muidu suht häiriv(maja põlemise koht oli tõesti lahe).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2011 08:30:47 vasta tsitaadiga

Minu ülevaade icon_smile.gif

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 14:06:36 vasta tsitaadiga

uus patch on v2ljas thumbs_up.gif
http://www.naughtydog.com/site/post/uncharted_3_patch_102_notes/
tsitaat:
Uncharted 3 – Patch 1.02

Single Player

General

Movie cutscene viewer added (in the Bonuses menu, Single-Player only)

Technical

Fixed the missing Motion Blur effects (for Single Player only)
“Alternate Aim Settings” added to the Options menu under Camera options (for Single Player only)



Multiplayer

General

Settings bug fixed: all controls being set to flipped mode setting will no longer change all controls back to default

Gameplay

Medal streaks won’t reset if the host migrates to another user
Blindfire targeting adjusted so that opposing players past a certain vertical angle above and below won’t be hit.
Allow grenade throw while scoped
Tuned Pull Down range from 1.5 meters to 2.0 meters
Lowered the player running speed when players run ‘n gun by approximately 15%
Slightly increased the turn radius of run ‘n gun
Slightly decreased the turning speed during Sprint

Technical

Fixed an infrequent hunter spawning issue in Hunter Arena when the match round switches
Fixed several cinema crashes
Locked fast-forwarding on convoy sequence in Airstrip TDM and train sequence on London Underground TDM to 3x maximum in Cinema Mode
Fixed certain cameras in Kick Offs and Pull Downs
Fixed a late join skin bug with locked content
Fixed a split-screen Buddy treasure pickup bug
Fixed duplicate medal problem causing bad tabulation of a few medals to the player’s career stats

User Interface

Objective points now show up in the player’s Competitive statistics tab instead of the Cooperative statistics tab
Added a Facebook Sign Out option
Added the Add Friend functionality in the Facebook tab
Fixed voice icon for mics not appearing in Matchmaking lobby
Adding missing weapon stats tracking for certain weapons that were not being recorded to the player stats
Fix for not displaying the entire Online ID within the “Players” column of any leaderboard.
Fix for a user having an online ID containing fifteen or more characters created in uppercase format and actively using a voice comm device.

Server

Matchmaking now waits for double the number of players in the biggest party in the room to be present before starting a game (to prevent parties from being split frequently)
Players no longer able to join party that is already in Matchmaking
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 12.12.2011 17:27:01 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=qLGxubfC1Ik&feature=player_embedded

unchartedi tegijatelt siis on jälle midagi põnevat oodata ehk juba järgmisel aastal.
survival horror......meenutab will smith i I'm legendi ainult need väärakad jooksevad ka päevavalguses ringi icon_smile.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2012 11:02:15 vasta tsitaadiga

http://www.joystiq.com/2012/02/20/co-op-shade-survival-mode-coming-to-uncharted-3/

EDIT:

Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2012 19:50:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hi, The next patch (1.08) is coming very soon. We'll have a full list of all the changes that will happen as soon as it's been fully tested and signed off. One very important item we want to inform you about right now is your cinema files.


http://www.ps3news.com/playstation-3-psn-news/uncharted-3-ps3-patch-1-08-incoming-save-your-cinema-files-now/
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 15:57:33 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks antud mäng konsooli pistetud ja läbi mängitud - IMO seeria parim osa, kuigi mitte perfektne.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 18:30:21 vasta tsitaadiga

küsiks et kus otsast ta "perfektne" on. online on küll suht jura võrreldes eelnevaga. AI spawnib mingi tossu pilve saatel sinna kuhu tahab, selle asemel et "illusioon" luua, et keegi kusagilt kaugelt tuleb ja ronib mitte ei cheadi ja spawni just "sinu selja taha", et mingitki väljakutset pakkuda.
online mudelid on kah suht meh graafiliselt. ja game mode'id odavad. Nagu WTF eelnevate mängude pea villain'id toodi lihtsalt lampi tagasi ja siis... visati nad jälle välja. Eelmised coop'id etc olid ikka kuidagi sp'ga seotud või seostatavad ja ei olnud selliseid ajuvabadusi.
mp's võetakse automaatselt granaate jms ülesse... debiilne. pangu siis juba auto aim jms värgid kah juurde.

sp on sama teema suht, ai spawnib lampi igast urkast välja. enam ei teki tunnet, et tüübid tulevad kusagilt abivägedena või on paigutatud strateegiliselt paika selleks, et kavalam mängija saaks mapist ülevaate ning selle tõttu saab paremini lahingus hakkama. mitu levelit on sedasi et ai lihtsalt tuimalt spawnib igast august ning peedistab nii kuidas jaksab.

sihtimine õnneks tehti korda, see oli alguses totaalne debiilsus okse.gif

Lõpp oli suht joke.


Aga jah mapid kenad, levelid head, õhkkond hea jne. Gameplay oli vaid suht odavam versioon uncharted 2'e online coop'i - survival süsteemist. Pms terve mäng oli tunne nagu mängiks üksi, koos bottiga uncharted 2'e online survival mode'i. icon_rolleyes.gif

ps: bugid olid selles osas kah lahedad ... eriti lahe oli kui pidid selle tõttu mitu korda mängu viimasest save'ist uuesti alustmaa ennem kui edasi sai (kõrbe missioon oli endal selline). Üks boss oli võidetav sedasi, et tüüp kadus seina sisse ja lihtsalt jalutasid tast mööda. Vastasel juhul peedistati sind ikka sajaga isegi normal mode'is ja kui natukenegi elus püsisid spawnisid vandid suvalt peale. (u2 olen crushing'uga lõdvalt ära teinud). Kuid seal oli süüdi ka suuresti debiilne läägiga sihtimine mida ei olnud võimalik normaalselt kasutada.


imo uncharted 2 on igati parem kui see 3 osa. juba liikumine ja reageerimine oli parem. 3 osas pidevalt tropp ei saanud aru kuhu seina varju pugeda või mida teha. mitu korda sai selle pärast surma.


Pole halb mäng, parem kui mõni teine aga siiski asi läks nagu alla mäge võrreldes eelnavatega ja asi kaotas detailsust.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 18:43:45 vasta tsitaadiga

angel, ma ju kirjutasin, et mäng ei ole perfektne icon_rolleyes.gif Kaaslased on "lollid kui lauajalad" + bugid.
P.S jutt käis SP'st, kuna MP pole mänginud ja ei plaani seda tehagi...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2012 19:06:27 vasta tsitaadiga

kes siin perfektsust taga ajab... ise lootsin samat taset igast otsast näha mida oli näha 2 osas. algusest peale oli juba näha, et midagi läks nihu. alustades müstiliselt lääg sihtimisest lõpetades bugidega. eelnevates osades antud probleeme ei olnud.

kaaslaste "loll kui lauajalg" värki ei maininud, rohkem käis pinda see kuidas nad sulle ette "söödeti". natuke liiga "fake"'iks kiskus asi.


uncharted 2 online oli üks väheseid online mänge mida üldse ps3 peal viitsisin taguda. eriti kõvad olid igasugu coop lahendused. see uus on mingi odav "mis iganes" koopia rohkem kui uncharted.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 14:21:12 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2012-04-24-uncharted-3-drakes-deception-game-of-the-year-edition-announced
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2012 17:46:20 vasta tsitaadiga

hm varsti ei tasu mänge uuena enam osta kuna full versioon tuleb kuude pärast alles välja icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2012 09:14:01 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
hm varsti ei tasu mänge uuena enam osta kuna full versioon tuleb kuude pärast alles välja icon_lol.gif

Need GOTY-sse lisatud DLC-d koosnevad praktiliselt skinnidest ainult ja paar multiplayeri mappi, ehk siis mängu kohalt üsna mõttetu kraam.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2012 12:42:57 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.05.2012 12:49:42 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks mäng läbi tehtud. Ütleks, et level design ja pilt oli nii ilus, et terve aeg mängisin suure naeratusega.
Pisut clumsyle kontrollile annab ka andeks. Mängu lõpuks sain granaatide tagasiloopimisele ka pihta. (ei märganud, et valge ala sees liigub pisikene roheline nool, vaid arvasin, et kogu valge ala ise liigubki)

Story oli mängu suurem let-down. Mõnus oli muidugi, et sarnaseid missioone oli U2ga, kus teises osas sumpasid lumes, viimases osas kõrbes.
Kõrbe missioon alates lennuki kukkumisest kuni peaaegu lõpuni oli väga võimas. Esimest korda laevavraki missiooni nähes... wow.. wooooowwww.

Aga lõpp... väga suur letdown, story oleks nagu Naughty Dogil ära ununenud, pisut parandas sully ja drake'i vaheline tekst päris viimases cutscenes, kuid lõpp-lahendus oli kuidagi väga kuiv.

Seetõttu ei saa 10/10st anda isegi mitte tänu epic awesome graafikale.
9/10st.
Graafika ja level design vaata, et parem kui U2, kuid story grammi võrra kehvem.

Sellest hoolimata Portal 2 järel aasta 2011 paremuselt teine mäng.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.05.2012 08:48:09 vasta tsitaadiga

Mängin seda viimased mitu päeva 55" ekraanil 3D-s ja nüüd saan aru miks hr. Platoon (HDTanel) oma ülevaates selle mängu 3D pildist nii vaimustatult rääkis. Tõesti ülivinge! 5+ elamus. Metsad, linnad jne. on kõik super! Avastasin üleskorjatud esemete vaatamise ekraanist väljaulatuvas 3D-s, detailsus ja muu on väga ilus, lihtsalt imetlen ehteid icon_biggrin.gif.
Ülilollid vastased on selle mängu kõige suurem thumbs_down.gif , samas jätab aega rohkem pildi imetlemiseks.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImSander
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 22:24:23 vasta tsitaadiga

Mul selline jäma, et tahaks mängu mängida, aga new game valides jääbki mäng laadima. Mäng on ise promo versioon.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 22:29:28 vasta tsitaadiga

ImSander, kas plaat ise terve ja puhas icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImSander
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2012 22:35:12 vasta tsitaadiga

beastbeats, on
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 26.07.2012 09:00:34 vasta tsitaadiga

ImSander, sõbral aitas see, kui võttis võrgu kaabli ära konsooli küljest
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ImSander
HV vaatleja

liitunud: 04.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2012 00:35:35 vasta tsitaadiga

aivo80, mul ei aita :/ .
EDIT: KORRAS icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2012 11:23:27 vasta tsitaadiga

http://blog.eu.playstation.com/2012/08/07/uncharted-3s-biggest-patch-ever-detailed/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 26.12.2012 01:05:19 vasta tsitaadiga

Kas uncharted seerial on mingi läbiv lugu ka? Et kas jääks millegist ilma kui kohe kolmandast osast alustad?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2012 01:20:26 vasta tsitaadiga

soovitatav oleks 1 ja 2 osa kah eelnevalt ära mängida. midagi ülimalt ilma ei jää aga vast saab parema ülevaate story elementidest.

imo 2 osa oli ka parem 3 osast nii story kui gameplay osas , 3 osa on kohati suht 2 osa mp coop mats mis ei lõppe enne ära kui mäng läbi icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villem01
HV vaatleja

liitunud: 29.08.2011




sõnum 27.12.2012 17:27:57 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
soovitatav oleks 1 ja 2 osa kah eelnevalt ära mängida. midagi ülimalt ilma ei jää aga vast saab parema ülevaate story elementidest.

imo 2 osa oli ka parem 3 osast nii story kui gameplay osas , 3 osa on kohati suht 2 osa mp coop mats mis ei lõppe enne ära kui mäng läbi icon_rolleyes.gif


Tänan!
Aga kuna ma ei suutnud kiusatusele vastu panna siis sisestasin plaadi masinasse icon_smile.gif
Tundub päris põnev ja arvatavasti tuleb tagurpidi järjekorras nad nüüd ära mängida...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 01.01.2013 20:35:36 vasta tsitaadiga

Villem01 kirjutas:
angel kirjutas:
soovitatav oleks 1 ja 2 osa kah eelnevalt ära mängida. midagi ülimalt ilma ei jää aga vast saab parema ülevaate story elementidest.

imo 2 osa oli ka parem 3 osast nii story kui gameplay osas , 3 osa on kohati suht 2 osa mp coop mats mis ei lõppe enne ära kui mäng läbi icon_rolleyes.gif


Tänan!
Aga kuna ma ei suutnud kiusatusele vastu panna siis sisestasin plaadi masinasse icon_smile.gif
Tundub päris põnev ja arvatavasti tuleb tagurpidi järjekorras nad nüüd ära mängida...



Imo kolmas oli kõige nõrgem osa:/
Nii, et sul on väga head mängud ootamas icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scaryx
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007




sõnum 02.01.2013 11:10:55 vasta tsitaadiga

Naughty Dog ‏@Naughty_Dog

Happy New Year! Who is ready for the #TheLastofUs launch? May 7 2013. Mark it down. Big #Uncharted3 news soon too!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 11:58:42 vasta tsitaadiga

uncharted 4 pole juba mingeid uusi kõlakaid? Loodetavasti näeb see ilmavalgust juba uuel konsoolil.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 12:12:13 vasta tsitaadiga

xxlmaster, Naughty Dog ütles peale 3-ndat osa, et neile aitab ja teevad vahelduseks muid mänge...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 12:14:02 vasta tsitaadiga

Nojh, ega ausalt öeldes 3nda osaga ammendas kergelt ära ka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 17:15:45 vasta tsitaadiga

xxlmaster, wtf? Üks väheseid sarju, mis ei ammenda ennast.. 3D-s oli asi ka ikka ülivõimas.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2013 18:34:34 vasta tsitaadiga

No pisut pausi ei tee üldse paha. Kuigi mulle seeria tohutult meeldib, siis kolmas osa tundus pigem kui samm tagasi. Teine osa on siiani sarja parim.
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Uncharted 3: Drake's Deception mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.