|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
15.11.2011 22:16:42
|
|
|
| tsitaat: |
| In some cities, a citizen becomes a part of the economy by either logging or blacksmithing. |
Keegi seletaks? Või on hype ja värk? (cooking ja millwork pidi ka olema as jobs, cut-out content?)
Olen küll üsna alguses explore'i suhtes, aga seni pole märganud.
1. Näiteks Riverwoodis-Whiterunis ka võimalik see?
2. Kas puid saab metsas langetada?
3. Blacksmith Apprentice ? kus mis?
4. Ei ole aru saanud veel, mis kasu on näiteks selle saeveskile logide peale laadimisest..
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
15.11.2011 23:16:12
|
|
|
Lol päris hea.Juba teist korda ründas mind draakon riverwoodis.Ja ka seekord tapsin peatänaval ära selle (eelmise skelett oli juba haihtunud )
Mis aga meeldiv üllatus oli oli see, et viskasin võtluse alates ühe spark staffi maha.Üks külaelanik korjas selle üles samal ajal kui ma võitlesin draakoniga ja killiski draakoni pmst ära
Staff ise jäigi kadunuks
Ja mis needus see on, et ma alati kõige suurema koopa suudan leida ja 2+ tundi seal ära kulutada
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
15.11.2011 23:28:27
|
|
|
Kui whiteruni ära võtad koos ulfricuga, kas siis kuskil sulle sellepärast kohe kallale ka tullakse ? Kas seal samas linnas veel queste saab teha ? Ma lvl 45 ja pole main questi teinud veel üldse, tahaks nati edasi teha
| tomorrow kirjutas: |
Ja mis needus see on, et ma alati kõige suurema koopa suudan leida ja 2+ tundi seal ära kulutada  |
Hea ju
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.11.2011 23:29:23
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Ja mis needus see on, et ma alati kõige suurema koopa suudan leida ja 2+ tundi seal ära kulutada  |
Eile õhtul hakkasin suhteliselt kaugele kappama, et üks quest ära teha. Ma pole siiamaani sinna jõudnud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thenoob
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2011
|
15.11.2011 23:39:33
|
|
|
Rumal küsimus, aga kust maja saab endale maja soetada mängus?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
15.11.2011 23:40:47
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
Kui whiteruni ära võtad koos ulfricuga, kas siis kuskil sulle sellepärast kohe kallale ka tullakse ? Kas seal samas linnas veel queste saab teha ? Ma lvl 45 ja pole main questi teinud veel üldse, tahaks nati edasi teha
|
spoilereid ära palun siia postita (tho see tundub suht light)
Hetkel ei tea keegi, kas saab veel teha või ei.. võibolla uued questid?
Igatahes, ära põe. Tee mäng läbi ja alusta uuesti peale paari modi ja DLCd, patchi
viimati muutis Ertai 16.11.2011 13:39:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
15.11.2011 23:44:36
|
|
|
Mul ronis üks draakon parasjagu kallale, kui Whitehold College courtyardis ühe tüübiga äri tegin. Lendas keset courtyardi ja pani mu äritehingutele oteses mõttes tule otsa.
Suht lampi need draakonid tõesti ründavad, selles suhtes ei või kunagi kindel olla, et ohutu on. Samas nad õnneks väga tugevad pole ning enamasti lendab kohalik wildlife ka neile kohe kallale või mistahes NPC-d.
Muidugi see oli huvitav, et Riverwoodis kah draakon maandus keset küla ja hakkas pihta.
Blacksmith löödi mättasse. - Mingi laps kisas veel kõrval "Argh, dead body"
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
15.11.2011 23:57:57
|
|
|
See on küll nõme, et iga koll mu hobust esimesena ründab. Ja isegi kui ma neid peksan ei lase nad hobusest lahti. Väikseid jõuan veel piisavalt kiiresti tappa aga kõvemad kollid panevad mu hobuse liiga kiiresti magama. Ilmselt on see bug, sest isegi draakonid ründavad etem hobust, kes seisab kaugel eemal. Pean nende kahe järgi jooksma.
Ignore my fucking horse modi oleks vaja!!
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
16.11.2011 00:18:13
|
|
|
| Archangel kirjutas: |
Mul ronis üks draakon parasjagu kallale, kui Whitehold College courtyardis ühe tüübiga äri tegin. Lendas keset courtyardi ja pani mu äritehingutele oteses mõttes tule otsa.
Suht lampi need draakonid tõesti ründavad, selles suhtes ei või kunagi kindel olla, et ohutu on. Samas nad õnneks väga tugevad pole ning enamasti lendab kohalik wildlife ka neile kohe kallale või mistahes NPC-d.
Muidugi see oli huvitav, et Riverwoodis kah draakon maandus keset küla ja hakkas pihta.
Blacksmith löödi mättasse. - Mingi laps kisas veel kõrval "Argh, dead body"  |
Heh, ma miski lvl 6 olin omadega, siis tuli mingi mage college questi järel jäistes mägedes 1 kallale, täiesti ihuüksi, esimese hooga lõi ofc mättasse mind, siis aga sain asjale nõksu taha.
kuidagi sain ennast nurga taha peitu, ja tema tükk maad eemale jäj seisma, ja purskas aga oma breathi kui ma pea välja pistsin nurga tagant ,
jõudsin ühe noole lasta, ja siis pidi jälle nurga taha peitu minema, et mitte väga haiged saada , rinse and repeat
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2011 00:45:00
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Vaadake, et te loete ka The Lusty Argonian Maid  |
Meie ajal peab pilte näitama, lugeda enam ei osata.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sigakoer
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2004
|
16.11.2011 00:52:55
|
|
|
Mul mingi 35 tundi mängitud ja umbes 1/4 maailma on läbi kammitud
Über mäng krt.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
16.11.2011 01:02:11
|
|
|
Mul tekkis täitsa Party Style RPG tunne juba.
Kaaslane + koer + summon + mina = 4-ne party.
Aga krt, nüüd löödi koer maha. - Ju siis päris surematu ei ole. Kui hakkab surma saama siis jookseb minema ja taastub. Aga kui ikka mõni eriti ülbe boss, kes oneshottib siis pole mõtet vist kaasa vedada. Eks teinekord tean.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2011 01:07:33
|
|
|
Arusaamatuid asju juhtub ikka. Whiterunis muutus järsku täiesti lambist Uthgerd vaenulikuks ja nüüd ei saagi enam kõrtsi minna. Õnneks tegin Redguardi questi just enne ära, seega istugu seal. Riverwoodis muutus too haldjast archer samuti niisama ja omal algatusel kurjaks, tegin talle keset linna peatänavat kõigi silme all otsa peale ja isegi bountyt ei saanud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
16.11.2011 01:56:43
|
|
|
Ei saa ikka üldse kurta raisk. Mäng on ikka vihaselt tunde neelanud
Draakonid meeldivad eriti. Tõmblesin mingit questi tegema üle mäe kuskil lume peal rahulikult. Tuiasin ringi seal järsku hakkas mingi möll pihta draakon andis leeki ja siis lihtsalt hammustas ja viskas vastu puud laibaks. Ikka nalja saab. Winterholdi college platsile lendas ka üks aga sellele tõmmati npcde poolt kott pähe.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
16.11.2011 02:08:23
|
|
|
Seda mängu võikski mängima jääda
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
16.11.2011 02:13:02
|
|
|
Väga kahtlane bugi mul. Magicka ei vähene... korraks väheneb, aga hetkega laeb täis. Põhimõtteliselt jooksen frost bolt ühes käes ja fire bolt teises käes ringi ja tapan rahulikult mammuteid ja giante, mingeid potioneid pole vaja... tulista nagu torust tuleb. Tegin alterationit omale 10 levelit lihtsalt klikkides juurde...
Enamik aega magicka pulka ei näitagi, lihtsalt täis koguaeg.
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FraanCh
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2006
|
16.11.2011 02:15:11
|
|
|
| Mis level ma olema pean, et dawnbreaker questi teha?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
16.11.2011 02:22:36
|
|
|
| Bluebull kirjutas: |
Väga kahtlane bugi mul. Magicka ei vähene... korraks väheneb, aga hetkega laeb täis. Põhimõtteliselt jooksen frost bolt ühes käes ja fire bolt teises käes ringi ja tapan rahulikult mammuteid ja giante, mingeid potioneid pole vaja... tulista nagu torust tuleb. Tegin alterationit omale 10 levelit lihtsalt klikkides juurde...
Enamik aega magicka pulka ei näitagi, lihtsalt täis koguaeg. |
Peaks olema ühe winterholdi questi tasu. Maagia all kõige alumise valiku all peaks kõik see ilusti kirjas olema.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
16.11.2011 02:29:46
|
|
|
kurask, kell on pool kaks öösel. See mäng on küll nagu narkootikum
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
16.11.2011 02:31:03
|
|
|
Aaa, tulin jah Winterholdist just, ju siis ei pannud tähele, kui mind tasustati
_________________ "Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
16.11.2011 03:57:29
|
|
|
Sai siis ka mäng soetatud ja praegu tiksub vaikselt steamis, hommikuks on kohal
Tekkis küsimus, et kas on asju/ faile mida peaks enne mängimist näppima/muutma, et mäng jookseks sujuvamalt ?
Ja ka sellest modi'st oleks kasu?
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=123
Läpakas siis:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5750 @ 2.00GHz
Ram 3 GB
GeForce 8600M GS
Windows 7 32 bit
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
16.11.2011 04:46:56
|
|
|
Epic. Kõik mis mul öelda on mängu kohta.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
16.11.2011 09:27:19
|
|
|
oh jah neid unetuid aegu,
ikka naljalt varakult ei saa aruvuti tagant ära
peab leppima 5-6h magamisega öösel
ja ma veel tagasihoidlikult, alles lvl 10, elu vaja ka elada
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
16.11.2011 09:35:44
|
|
|
| Button kirjutas: |
elu vaja ka elada  |
Mõtled sa nüüd Skyrimis või siin?
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
16.11.2011 09:55:12
|
|
|
Üks asi mis häirib(vb ka bug?), et kui murda kaaslasega majja, ja majas sees olles tahan talle mingit käsku anda (wait here või trade), siis ei ava menüüd vaid ülteb "you are not supposed to be here". Üldiselt vist kui miskeid asju varastama minna, siis mõttekam kaaslane üldse uksetaha jätta
Üks asi veel, et maagiga on tegelt võrdlemisi nõme mängida, pole seda epic loot ootamist niipalju, kõik ägedamad asjad mis saan, ei sobi niiehknii mulle.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
16.11.2011 10:21:37
|
|
|
Maagi mängimine ei peagi kerge olema See vähemalt minu arvamus. Ma ise jõudsin level 35ni aga olen jõudnud kahte linna ainult ja kui Whiteruni questid olen suuremosalt ära teinud, siis Riftenis alles alustasin. Ma küll ei tea, kui hulluks asi peale level 50läheb, aga praegust tempot vaadates jooksen ma peaga vastu 75 hardcapi.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
othello
HV vaatleja
liitunud: 02.04.2009
|
16.11.2011 10:25:34
|
|
|
Väga mõnus tunne oli, kui sain selle draakoni finishing cut-scene (ronib pähe, hüppab ja annab üle kurgi) enda meisterdatud iron daggeriga, millele olin veel Soul-Trap´i külge enchantinud. Kahjuks mul polnud nii head Soul-Gemi, mis Sahlokniri hinge oleks kinni püüdnud. Ja siis taipasin, et ega draakoni hinge Soul-Trapiga ei saagi ju. Dovahkiin ise ongi üks suur "Soul-Gem"...
Igatahes, see finishing blow draakonile daggeriga pakkus wow momendi (muidugi enne olin seda Sahlokniri ikka tükk aega muude relvadega tümitanud, aga õnnestus siiski esimesel korral). Ja neid wow momente on ikka palju selles mängus.
Trollide eest olen seni ära jooksnud (hetkel lvl 12), kuid kuskil sattus näppu raamat, kus õpetatakse neile säru tegema. Olen raamatutest juba mitu questi ka leidnud, aga pole nende alustamiseni veel jõudnud. Kogu aeg jääb midagi põnevat teele...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
16.11.2011 10:46:42
|
|
|
Läksin mingis linnas baari jooma. Ärkasin üles teisel pool kaarti suures linnas. - Quest: A Night to Remember.
Ärkasin mingis templis kus nunn kisas ja ütles, et lõpetaksin jumalanna kuju kallistamise ja asjade loopimise. - Astusin uksest välja ja suht nina ees stabbiti kedagi selga. Nice Morning indeed. Kohe rodu uusi queste. Bljät. Sinna linna plaanisin minna vbl 20h pärast.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
16.11.2011 11:06:16
|
|
|
| Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
16.11.2011 11:45:31
|
|
|
Mida olen tähele pannud ja veits häirib on see, kui omandad Draakoni aura või õpid uue Shouti juurde, siis Hiiglased ja Mammutid spawnivad sinu juurde, taevast alla kukkudes.. WTF! Ning kõige pullim on see, et see on suht 50/50, kas ta jääb ellu või saab surma,kui kukub taevast Mingi 3 korda olen ise näinud seda.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
16.11.2011 11:46:52
|
|
|
| othello kirjutas: |
| Väga mõnus tunne oli, kui sain selle draakoni finishing cut-scene (ronib pähe, hüppab ja annab üle kurgi) enda meisterdatud iron daggeriga, millele olin veel Soul-Trap´i külge enchantinud. Kahjuks mul polnud nii head Soul-Gemi, mis Sahlokniri hinge oleks kinni püüdnud. Ja siis taipasin, et ega draakoni hinge Soul-Trapiga ei saagi ju. Dovahkiin ise ongi üks suur "Soul-Gem"... |
Draakonid resistivad soul trappi imo.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
16.11.2011 12:05:47
|
|
|
Kui visuaalsete modidega savegame viia üle vanilla peale, kas siis crashib vms ? Või kui näiteks expansion tuleb.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
16.11.2011 12:17:34
|
|
|
Njaa kus krt oli see mäng eelmine aasta?.. kui polnud veel peret ja asju ...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
16.11.2011 12:22:35
|
|
|
| white kirjutas: |
Njaa kus krt oli see mäng eelmine aasta?.. kui polnud veel peret ja asju ...  |
Osta veel paar arvutit ja pane mängima
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
16.11.2011 12:26:03
|
|
|
Igastahes ise üritan ajada... light armor.. 2h sword ja sneak skillide kombinatsiooni minimaalse magickuga. Sneak attack selja tagant käib 2h mõõgaga. eks kuni saan selle x15dam skilli daggerile. Küsimus, et kas Light Armorile jäämine on ikka jätkusuutlik tegevus selles mängus? Ise lvl 10
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
16.11.2011 12:32:17
|
|
|
Ise olen 16 ja lightis... ja imo on light täiesti jätkusuutlik, arvestades et hiljem tuleb ka stamina regen perk jms. Ise kavatsen küll lightiks jääda.
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kala1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2006

|
16.11.2011 12:40:23
|
|
|
13 draakonit maha nottinud, fast travel kuskile metsa ja juba lendab, mitte et see halb oleks
Viimati lendas mingi draakon yle ja lampi seljataha ilmus draakon kes just surma sai
_________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier. |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morfea
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2005
|
16.11.2011 13:07:59
|
|
|
| Ravenclaw kirjutas: |
| Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha? |
Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.11.2011 13:31:11
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Maagi mängimine ei peagi kerge olema See vähemalt minu arvamus. Ma ise jõudsin level 35ni aga olen jõudnud kahte linna ainult ja kui Whiteruni questid olen suuremosalt ära teinud, siis Riftenis alles alustasin. Ma küll ei tea, kui hulluks asi peale level 50läheb, aga praegust tempot vaadates jooksen ma peaga vastu 75 hardcapi. |
Mismõttes? Kas kollid levelduvad kaasa siin mängus?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
16.11.2011 13:41:47
|
|
|
Jep, tagasihoidlikult leveldavad. Hunt on siiski hunt ja mingi hetk ei paku pinget, aga osad bandiitod leveldavad uhkelt kaasa. Kui just pure mage ei mängi niiet kõik perkid aint mingisse maagia pusse panna, siis ei ole kerge maagiga. Alati võid kiteda või maastiku kasutada muidugi, kuid nö ausalt mängides on üpris keeruline. Eks kindlasti ole mingid overpowered spellikombod (isiklik lemmik on flame atronarch+firecloack+empowered fireball/firestorm) kuid niisama suskida lev1 või lev2 spellidega on suitsiid.
Aga selle eest on maagiga ülilõbus ja väga vaheldusrikas. Ei ole attack+block korda n või siis sniik+stab+run. Spelle on lihtsalt nii palju, et igasugu tsirkust saab teha, avastamisrõõm jäägu mängijatele
Oma eelmise postiga mõtlesin tegelt seda, et mängus on nii palju teha ja ma pole isegi kaugelt veel poole peal aga levelid tulevad natuke liiga kiiresti. Võibolla siis kui põhiskillid on ära leveldatud ja softcap vastas, siis aeglustub asi tunduvalt.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
16.11.2011 13:47:43
|
|
|
| morfea kirjutas: |
| Ravenclaw kirjutas: |
| Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha? |
Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:) |
kui ma ei eksi on whiterunis sees ka puude lõhkumise koht olemas.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ravenclaw
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2004
|
16.11.2011 14:00:27
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
| morfea kirjutas: |
| Ravenclaw kirjutas: |
| Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha? |
Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:) |
kui ma ei eksi on whiterunis sees ka puude lõhkumise koht olemas. |
kas seal pead kellegi käest enne ala mingi questi laadse asja võtma et nad sulle pappi hakkaks viskama? või võtad kirve kätte ja pärast igat mingit lõhkumist hakkab kulda tulema?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
16.11.2011 14:29:58
|
|
|
[quote="Ertai"]
| Ravenclaw kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
| morfea kirjutas: |
| Ravenclaw kirjutas: |
| Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha? |
Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:) |
kui ma ei eksi on whiterunis sees ka puude lõhkumise koht olemas. |
kas seal pead kellegi käest enne ala mingi questi laadse asja võtma et nad sulle pappi hakkaks viskama? või võtad kirve kätte ja pärast igat mingit lõhkumist hakkab kulda tulema? |
mingit questi ei ole, aga võtad kirve kätte ja puud viid vist baaripidajale Sleeping Giant Innis ja ütled, I got some firewood.
edit: puude lõhkumiskoht on sealsamas ühe poe maja taga - tee kõrval. [Belethor's General Goods]
vist oli nii.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
16.11.2011 14:37:15
|
|
|
| white kirjutas: |
Igastahes ise üritan ajada... light armor.. 2h sword ja sneak skillide kombinatsiooni minimaalse magickuga. Sneak attack selja tagant käib 2h mõõgaga. eks kuni saan selle x15dam skilli daggerile. Küsimus, et kas Light Armorile jäämine on ikka jätkusuutlik tegevus selles mängus? Ise lvl 10 |
Backstabi eest saab daggeriga 30x damage ka
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|