Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 92, 93, 94  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.11.2011 22:16:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
In some cities, a citizen becomes a part of the economy by either logging or blacksmithing.


Keegi seletaks? Või on hype ja värk? (cooking ja millwork pidi ka olema as jobs, cut-out content?)

Olen küll üsna alguses explore'i suhtes, aga seni pole märganud.

1. Näiteks Riverwoodis-Whiterunis ka võimalik see?

2. Kas puid saab metsas langetada?

3. Blacksmith Apprentice ? kus mis?

4. Ei ole aru saanud veel, mis kasu on näiteks selle saeveskile logide peale laadimisest..
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 23:16:12 vasta tsitaadiga

Lol päris hea.Juba teist korda ründas mind draakon riverwoodis.Ja ka seekord tapsin peatänaval ära selle (eelmise skelett oli juba haihtunud icon_lol.gif )
Mis aga meeldiv üllatus oli oli see, et viskasin võtluse alates ühe spark staffi maha.Üks külaelanik korjas selle üles samal ajal kui ma võitlesin draakoniga ja killiski draakoni pmst ära icon_eek.gif icon_lol.gif

Staff ise jäigi kadunuks icon_lol.gif

Ja mis needus see on, et ma alati kõige suurema koopa suudan leida ja 2+ tundi seal ära kulutada eusa_think.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 23:28:27 vasta tsitaadiga

Kui whiteruni ära võtad koos ulfricuga, kas siis kuskil sulle sellepärast kohe kallale ka tullakse ? Kas seal samas linnas veel queste saab teha ? Ma lvl 45 ja pole main questi teinud veel üldse, tahaks nati edasi teha icon_lol.gif
tomorrow kirjutas:

Ja mis needus see on, et ma alati kõige suurema koopa suudan leida ja 2+ tundi seal ära kulutada eusa_think.gif

Hea ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 23:29:23 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Ja mis needus see on, et ma alati kõige suurema koopa suudan leida ja 2+ tundi seal ära kulutada eusa_think.gif


Eile õhtul hakkasin suhteliselt kaugele kappama, et üks quest ära teha. Ma pole siiamaani sinna jõudnud icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 15.11.2011 23:37:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
tomorrow kirjutas:

Ja mis needus see on, et ma alati kõige suurema koopa suudan leida ja 2+ tundi seal ära kulutada eusa_think.gif


Eile õhtul hakkasin suhteliselt kaugele kappama, et üks quest ära teha. Ma pole siiamaani sinna jõudnud icon_lol.gif
hea trikk: aja siht paika kompassi järgi ja vaota "c" klahvi, ise käi võileibu ja teed tegema... või tööle.... või puhkusele soojale maale. kui tagasi jõuad, siis selleks ajaks ongi tüüp sihtkohas
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 15.11.2011 23:39:33 vasta tsitaadiga

Rumal küsimus, aga kust maja saab endale maja soetada mängus? icon_redface.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 15.11.2011 23:40:47 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:

Kui whiteruni ära võtad koos ulfricuga, kas siis kuskil sulle sellepärast kohe kallale ka tullakse ? Kas seal samas linnas veel queste saab teha ? Ma lvl 45 ja pole main questi teinud veel üldse, tahaks nati edasi teha icon_lol.gif

spoilereid ära palun siia postita icon_smile.gif (tho see tundub suht light)

Hetkel ei tea keegi, kas saab veel teha või ei.. võibolla uued questid?

Igatahes, ära põe. Tee mäng läbi ja alusta uuesti peale paari modi ja DLCd, patchi icon_smile.gif


viimati muutis Ertai 16.11.2011 13:39:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2011 23:44:36 vasta tsitaadiga

Mul ronis üks draakon parasjagu kallale, kui Whitehold College courtyardis ühe tüübiga äri tegin. icon_biggrin.gif Lendas keset courtyardi ja pani mu äritehingutele oteses mõttes tule otsa. icon_lol.gif

Suht lampi need draakonid tõesti ründavad, selles suhtes ei või kunagi kindel olla, et ohutu on. Samas nad õnneks väga tugevad pole ning enamasti lendab kohalik wildlife ka neile kohe kallale või mistahes NPC-d.

Muidugi see oli huvitav, et Riverwoodis kah draakon maandus keset küla ja hakkas pihta.

Blacksmith löödi mättasse. icon_eek.gif - Mingi laps kisas veel kõrval "Argh, dead body" icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 15.11.2011 23:57:57 vasta tsitaadiga

See on küll nõme, et iga koll mu hobust esimesena ründab. Ja isegi kui ma neid peksan ei lase nad hobusest lahti. Väikseid jõuan veel piisavalt kiiresti tappa aga kõvemad kollid panevad mu hobuse liiga kiiresti magama. Ilmselt on see bug, sest isegi draakonid ründavad etem hobust, kes seisab kaugel eemal. Pean nende kahe järgi jooksma.
Ignore my fucking horse modi oleks vaja!!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 00:18:13 vasta tsitaadiga

Archangel kirjutas:
Mul ronis üks draakon parasjagu kallale, kui Whitehold College courtyardis ühe tüübiga äri tegin. icon_biggrin.gif Lendas keset courtyardi ja pani mu äritehingutele oteses mõttes tule otsa. icon_lol.gif

Suht lampi need draakonid tõesti ründavad, selles suhtes ei või kunagi kindel olla, et ohutu on. Samas nad õnneks väga tugevad pole ning enamasti lendab kohalik wildlife ka neile kohe kallale või mistahes NPC-d.

Muidugi see oli huvitav, et Riverwoodis kah draakon maandus keset küla ja hakkas pihta.

Blacksmith löödi mättasse. icon_eek.gif - Mingi laps kisas veel kõrval "Argh, dead body" icon_lol.gif


Heh, ma miski lvl 6 olin omadega, siis tuli mingi mage college questi järel jäistes mägedes 1 kallale, täiesti ihuüksi, esimese hooga lõi ofc mättasse mind, siis aga sain asjale nõksu taha.
kuidagi sain ennast nurga taha peitu, ja tema tükk maad eemale jäj seisma, ja purskas aga oma breathi kui ma pea välja pistsin nurga tagant icon_biggrin.gif,
jõudsin ühe noole lasta, ja siis pidi jälle nurga taha peitu minema, et mitte väga haiged saada , rinse and repeat icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 00:23:03 vasta tsitaadiga

Winterhold colldegis vist üldkasutatavad voodid?.Läksin magava tibiga rääkima.Ta tõusis voodist üles ja keset juttu tuli kiilakas ja keeras tema asemele magama icon_lol.gif

Vaadake, et te loete ka The Lusty Argonian Maid icon_razz.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 00:45:00 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Vaadake, et te loete ka The Lusty Argonian Maid icon_razz.gif


Meie ajal peab pilte näitama, lugeda enam ei osata.

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 16.11.2011 00:52:55 vasta tsitaadiga

Mul mingi 35 tundi mängitud ja umbes 1/4 maailma on läbi kammitud icon_smile.gif

Über mäng krt.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 00:53:49 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
Rumal küsimus, aga kust maja saab endale maja soetada mängus? icon_redface.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 01:02:11 vasta tsitaadiga

Mul tekkis täitsa Party Style RPG tunne juba.

Kaaslane + koer + summon + mina = 4-ne party. icon_biggrin.gif


Aga krt, nüüd löödi koer maha. icon_sad.gif - Ju siis päris surematu ei ole. Kui hakkab surma saama siis jookseb minema ja taastub. Aga kui ikka mõni eriti ülbe boss, kes oneshottib siis pole mõtet vist kaasa vedada. Eks teinekord tean.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 01:07:33 vasta tsitaadiga

Arusaamatuid asju juhtub ikka. Whiterunis muutus järsku täiesti lambist Uthgerd vaenulikuks ja nüüd ei saagi enam kõrtsi minna. Õnneks tegin Redguardi questi just enne ära, seega istugu seal. Riverwoodis muutus too haldjast archer samuti niisama ja omal algatusel kurjaks, tegin talle keset linna peatänavat kõigi silme all otsa peale ja isegi bountyt ei saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 01:56:43 vasta tsitaadiga

Ei saa ikka üldse kurta raisk. Mäng on ikka vihaselt tunde neelanud icon_biggrin.gif
Draakonid meeldivad eriti. Tõmblesin mingit questi tegema üle mäe kuskil lume peal rahulikult. Tuiasin ringi seal järsku hakkas mingi möll pihta draakon andis leeki ja siis lihtsalt hammustas ja viskas vastu puud laibaks. icon_biggrin.gif Ikka nalja saab. Winterholdi college platsile lendas ka üks aga sellele tõmmati npcde poolt kott pähe.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 02:08:23 vasta tsitaadiga

Seda mängu võikski mängima jääda icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 16.11.2011 02:13:02 vasta tsitaadiga

Väga kahtlane bugi mul. Magicka ei vähene... korraks väheneb, aga hetkega laeb täis. Põhimõtteliselt jooksen frost bolt ühes käes ja fire bolt teises käes ringi ja tapan rahulikult mammuteid ja giante, mingeid potioneid pole vaja... tulista nagu torust tuleb. Tegin alterationit omale 10 levelit lihtsalt klikkides juurde...

Enamik aega magicka pulka ei näitagi, lihtsalt täis koguaeg.

_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.11.2011 02:15:11 vasta tsitaadiga

Mis level ma olema pean, et dawnbreaker questi teha?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 02:22:36 vasta tsitaadiga

Bluebull kirjutas:
Väga kahtlane bugi mul. Magicka ei vähene... korraks väheneb, aga hetkega laeb täis. Põhimõtteliselt jooksen frost bolt ühes käes ja fire bolt teises käes ringi ja tapan rahulikult mammuteid ja giante, mingeid potioneid pole vaja... tulista nagu torust tuleb. Tegin alterationit omale 10 levelit lihtsalt klikkides juurde...

Enamik aega magicka pulka ei näitagi, lihtsalt täis koguaeg.


Peaks olema ühe winterholdi questi tasu. Maagia all kõige alumise valiku all peaks kõik see ilusti kirjas olema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 16.11.2011 02:29:46 vasta tsitaadiga

kurask, kell on pool kaks öösel. See mäng on küll nagu narkootikum
_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 16.11.2011 02:31:03 vasta tsitaadiga

Aaa, tulin jah Winterholdist just, ju siis ei pannud tähele, kui mind tasustati icon_razz.gif
_________________
"Believe you can, believe you can't; either way, you're right." - Henry Ford
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 02:43:06 vasta tsitaadiga

See on minu arvates must have mod: http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=180

Astusin öösel välja fantastiliste virmalistega taeva alla ja suu jäi lahti icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crazyxman
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008




sõnum 16.11.2011 03:57:29 vasta tsitaadiga

Sai siis ka mäng soetatud ja praegu tiksub vaikselt steamis, hommikuks on kohal thumbs_up.gif
Tekkis küsimus, et kas on asju/ faile mida peaks enne mängimist näppima/muutma, et mäng jookseks sujuvamalt ?

Ja ka sellest modi'st oleks kasu?
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=123

Läpakas siis:
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5750 @ 2.00GHz
Ram 3 GB
GeForce 8600M GS
Windows 7 32 bit
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 16.11.2011 04:46:56 vasta tsitaadiga

Epic. Kõik mis mul öelda on mängu kohta.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 09:27:19 vasta tsitaadiga

oh jah neid unetuid aegu,
ikka naljalt varakult ei saa aruvuti tagant ära icon_biggrin.gif
peab leppima 5-6h magamisega öösel icon_biggrin.gif
ja ma veel tagasihoidlikult, alles lvl 10, elu vaja ka elada icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 09:35:44 vasta tsitaadiga

Button kirjutas:
elu vaja ka elada icon_smile.gif


Mõtled sa nüüd Skyrimis või siin?
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 09:54:40 vasta tsitaadiga

Elder Scrolls V: Skyrim - Epic Trailer Music
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 09:55:12 vasta tsitaadiga

Üks asi mis häirib(vb ka bug?), et kui murda kaaslasega majja, ja majas sees olles tahan talle mingit käsku anda (wait here või trade), siis ei ava menüüd vaid ülteb "you are not supposed to be here". Üldiselt vist kui miskeid asju varastama minna, siis mõttekam kaaslane üldse uksetaha jätta icon_biggrin.gif
Üks asi veel, et maagiga on tegelt võrdlemisi nõme mängida, pole seda epic loot ootamist niipalju, kõik ägedamad asjad mis saan, ei sobi niiehknii mulle.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.11.2011 10:21:37 vasta tsitaadiga

Maagi mängimine ei peagi kerge olema icon_smile.gif See vähemalt minu arvamus. Ma ise jõudsin level 35ni aga olen jõudnud kahte linna ainult ja kui Whiteruni questid olen suuremosalt ära teinud, siis Riftenis alles alustasin. Ma küll ei tea, kui hulluks asi peale level 50läheb, aga praegust tempot vaadates jooksen ma peaga vastu 75 hardcapi.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
othello
HV vaatleja

liitunud: 02.04.2009




sõnum 16.11.2011 10:25:34 vasta tsitaadiga

Väga mõnus tunne oli, kui sain selle draakoni finishing cut-scene (ronib pähe, hüppab ja annab üle kurgi) enda meisterdatud iron daggeriga, millele olin veel Soul-Trap´i külge enchantinud. Kahjuks mul polnud nii head Soul-Gemi, mis Sahlokniri hinge oleks kinni püüdnud. Ja siis taipasin, et ega draakoni hinge Soul-Trapiga ei saagi ju. Dovahkiin ise ongi üks suur "Soul-Gem"...
Igatahes, see finishing blow draakonile daggeriga pakkus wow momendi (muidugi enne olin seda Sahlokniri ikka tükk aega muude relvadega tümitanud, aga õnnestus siiski esimesel korral). Ja neid wow momente on ikka palju selles mängus.
Trollide eest olen seni ära jooksnud (hetkel lvl 12), kuid kuskil sattus näppu raamat, kus õpetatakse neile säru tegema. Olen raamatutest juba mitu questi ka leidnud, aga pole nende alustamiseni veel jõudnud. Kogu aeg jääb midagi põnevat teele...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 10:46:42 vasta tsitaadiga

Läksin mingis linnas baari jooma. Ärkasin üles teisel pool kaarti suures linnas. icon_lol.gif - Quest: A Night to Remember. icon_biggrin.gif

Ärkasin mingis templis kus nunn kisas ja ütles, et lõpetaksin jumalanna kuju kallistamise ja asjade loopimise. icon_lol.gif - Astusin uksest välja ja suht nina ees stabbiti kedagi selga. Nice Morning indeed. Kohe rodu uusi queste. Bljät. Sinna linna plaanisin minna vbl 20h pärast. icon_lol.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 11:05:30 vasta tsitaadiga

Tore, sain ka UI käest omatud eile. Debuffide ja active aurade bar võiks olla ikkagi silme ees koguaeg, mitte peidetud kusagile maagia menüüsse.
Nimelt üks hetk kõrtsist hommikul välja jalutades selgus, et olen täisvereline vampiir ja uksetaga terve vihane küla tõrvikute ja harkidega.. Damn you quicksaving! icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Vylx 16.11.2011 11:06:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 11:06:16 vasta tsitaadiga

Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 11:45:31 vasta tsitaadiga

Mida olen tähele pannud ja veits häirib on see, kui omandad Draakoni aura või õpid uue Shouti juurde, siis Hiiglased ja Mammutid spawnivad sinu juurde, taevast alla kukkudes.. WTF! Ning kõige pullim on see, et see on suht 50/50, kas ta jääb ellu või saab surma,kui kukub taevast icon_razz.gif Mingi 3 korda olen ise näinud seda.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 16.11.2011 11:46:52 vasta tsitaadiga

othello kirjutas:
Väga mõnus tunne oli, kui sain selle draakoni finishing cut-scene (ronib pähe, hüppab ja annab üle kurgi) enda meisterdatud iron daggeriga, millele olin veel Soul-Trap´i külge enchantinud. Kahjuks mul polnud nii head Soul-Gemi, mis Sahlokniri hinge oleks kinni püüdnud. Ja siis taipasin, et ega draakoni hinge Soul-Trapiga ei saagi ju. Dovahkiin ise ongi üks suur "Soul-Gem"...


Draakonid resistivad soul trappi imo.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 12:05:47 vasta tsitaadiga

Kui visuaalsete modidega savegame viia üle vanilla peale, kas siis crashib vms ? Või kui näiteks expansion tuleb.
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 16.11.2011 12:17:34 vasta tsitaadiga

Njaa kus krt oli see mäng eelmine aasta?.. kui polnud veel peret ja asju ... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 12:22:35 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
Njaa kus krt oli see mäng eelmine aasta?.. kui polnud veel peret ja asju ... icon_neutral.gif

Osta veel paar arvutit ja pane mängima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 16.11.2011 12:26:03 vasta tsitaadiga

Igastahes ise üritan ajada... light armor.. 2h sword ja sneak skillide kombinatsiooni minimaalse magickuga. Sneak attack selja tagant käib 2h mõõgaga. icon_biggrin.gif eks kuni saan selle x15dam skilli daggerile. Küsimus, et kas Light Armorile jäämine on ikka jätkusuutlik tegevus selles mängus? Ise lvl 10
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 16.11.2011 12:32:17 vasta tsitaadiga

Ise olen 16 ja lightis... ja imo on light täiesti jätkusuutlik, arvestades et hiljem tuleb ka stamina regen perk jms. Ise kavatsen küll lightiks jääda.
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 12:40:23 vasta tsitaadiga

13 draakonit maha nottinud, fast travel kuskile metsa ja juba lendab, mitte et see halb oleks icon_smile.gif
Viimati lendas mingi draakon yle ja lampi seljataha ilmus draakon kes just surma sai icon_rolleyes.gif

_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morfea
HV kasutaja
morfea

liitunud: 26.09.2005




sõnum 16.11.2011 13:07:59 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha?


Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.11.2011 13:31:11 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Maagi mängimine ei peagi kerge olema icon_smile.gif See vähemalt minu arvamus. Ma ise jõudsin level 35ni aga olen jõudnud kahte linna ainult ja kui Whiteruni questid olen suuremosalt ära teinud, siis Riftenis alles alustasin. Ma küll ei tea, kui hulluks asi peale level 50läheb, aga praegust tempot vaadates jooksen ma peaga vastu 75 hardcapi.


Mismõttes? Kas kollid levelduvad kaasa siin mängus?

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 16.11.2011 13:41:47 vasta tsitaadiga

Jep, tagasihoidlikult leveldavad. Hunt on siiski hunt ja mingi hetk ei paku pinget, aga osad bandiitod leveldavad uhkelt kaasa. Kui just pure mage ei mängi niiet kõik perkid aint mingisse maagia pusse panna, siis ei ole kerge maagiga. Alati võid kiteda või maastiku kasutada muidugi, kuid nö ausalt mängides on üpris keeruline. Eks kindlasti ole mingid overpowered spellikombod (isiklik lemmik on flame atronarch+firecloack+empowered fireball/firestorm) kuid niisama suskida lev1 või lev2 spellidega on suitsiid.
Aga selle eest on maagiga ülilõbus ja väga vaheldusrikas. Ei ole attack+block korda n või siis sniik+stab+run. Spelle on lihtsalt nii palju, et igasugu tsirkust saab teha, avastamisrõõm jäägu mängijatele icon_razz.gif

Oma eelmise postiga mõtlesin tegelt seda, et mängus on nii palju teha ja ma pole isegi kaugelt veel poole peal aga levelid tulevad natuke liiga kiiresti. Võibolla siis kui põhiskillid on ära leveldatud ja softcap vastas, siis aeglustub asi tunduvalt.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.11.2011 13:47:43 vasta tsitaadiga

morfea kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha?


Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:)

kui ma ei eksi on whiterunis sees ka puude lõhkumise koht olemas.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 14:00:27 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
morfea kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha?


Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:)

kui ma ei eksi on whiterunis sees ka puude lõhkumise koht olemas.

kas seal pead kellegi käest enne ala mingi questi laadse asja võtma et nad sulle pappi hakkaks viskama? või võtad kirve kätte ja pärast igat mingit lõhkumist hakkab kulda tulema?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 16.11.2011 14:29:58 vasta tsitaadiga

[quote="Ertai"]
Ravenclaw kirjutas:
Ertai kirjutas:
morfea kirjutas:
Ravenclaw kirjutas:
Kas Witheruni juures ka kuskil puu tööd (puid lõhkuda vms) saab teha?


Whiterunist läänes (Silent moon camp vms lähedal on mingi bandidos cave ja selle ees on krives ja pakk)...off u go:)

kui ma ei eksi on whiterunis sees ka puude lõhkumise koht olemas.

kas seal pead kellegi käest enne ala mingi questi laadse asja võtma et nad sulle pappi hakkaks viskama? või võtad kirve kätte ja pärast igat mingit lõhkumist hakkab kulda tulema?


mingit questi ei ole, aga võtad kirve kätte ja puud viid vist baaripidajale Sleeping Giant Innis ja ütled, I got some firewood.
edit: puude lõhkumiskoht on sealsamas ühe poe maja taga - tee kõrval. [Belethor's General Goods]

vist oli nii.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 14:37:15 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
Igastahes ise üritan ajada... light armor.. 2h sword ja sneak skillide kombinatsiooni minimaalse magickuga. Sneak attack selja tagant käib 2h mõõgaga. icon_biggrin.gif eks kuni saan selle x15dam skilli daggerile. Küsimus, et kas Light Armorile jäämine on ikka jätkusuutlik tegevus selles mängus? Ise lvl 10

Backstabi eest saab daggeriga 30x damage ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 92, 93, 94  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.