|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
01.12.2003 21:10:46
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Jälle üks noorte telefon  |
= pask?
Või mõtlesid sa seda positiivselt?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
01.12.2003 21:16:37
|
|
|
ilus on küll....endal kah huvi selle vastu...üks siimens oli veel uus...ja hind kaa über
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
01.12.2003 21:17:17
|
|
|
mc60 kah päris ilus...
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
01.12.2003 21:19:26
|
|
|
Märkasin ise ka seda
Loodame, et Tele2 nende hindadega mingit udu ei pane ja pärast need üle 4k näiteks ei kasva
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
01.12.2003 21:26:04
|
|
|
Ei ütleks pask. Lihtsalt noortetelefon.
Minule mittevajalikud asjad. Pole vaja
üleliigseid tulukesi ja kellukesi.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
01.12.2003 21:27:31
|
|
|
MC60 muidu paistab isegi korralikum kui see. Koos järelmaksuga siis midagi 3k kanti. Polegi väga hull kui arvestada et koos digikaga...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resnick
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2003
|
01.12.2003 21:28:51
|
|
|
...irda'd pole
_________________ kangekaelset on raske puua |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
01.12.2003 21:30:20
|
|
|
kui kohe 1,8k sisse visata on....näiteks mina üle 1,5k telefoni eest mingil juhul ei maksaks
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
01.12.2003 21:30:39
|
|
|
Siemensitele mingit datakaablit ei saa juurde osta ve?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resnick
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2003
|
01.12.2003 21:34:36
|
|
|
| tsitaat: |
Siemensitele mingit datakaablit ei saa juurde osta ve?
|
ei no loomulikult saab aga irda mugavam ja kokkuvõttes. kui juba kord soetatud, ka odavam...
_________________ kangekaelset on raske puua |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
01.12.2003 21:37:24
|
|
|
| esmapilgul tundub natu kahtlane - suts nõrk aku - 630mAh. javat pole, aga mängud on. kaamerat saab külge pookida. gprs on(class 4 - 3+1 timesloti), aga modemit pole (nagu 3510). eks ta jah ole paras paras popp ja noortepärane klots, millel välimust isegi oleks aga sisu pealt IMHO koonerdatud. no hind kah muidugi hea. ja sinna näikse kenasti võimalusi lisatud, mille pealt ikka edaspidi kah teenida saab, kasvõi nonjava mängud.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
13.12.2003 21:57:25
|
|
|
... tea, kas ainult mulle tundub, aga C62 ekraan vaat, et tiba paremgi, kui Nokia hetke müügihittidel 6100 ja 6610. Kuratlikult kahju, et Siemens sellel mudelil Java lukku on keeranud, muidu oleks see laksult enimmüüdud mudel. Menüüd on hästi lihtsad ja loogilised vaat, et mugavamad kasutada, kui Nokia'l, kuna põhimenüü ikoonid on kõik ühel ekraanil ära toodud, ning peale piskut tutvumist on kõik selge nagu vesi ! GPRS toimib üllatavalt hästi ja kiiresti, kahjuks nuditud mudelina, ei oma telefon modemit ja arvuti internetistamisest, midagi välja ei tule. Ütleks, et selle mudeliga suutis Siemens mind täiesti üllatada, kahju vaid, et Java lukus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
13.12.2003 23:16:26
|
|
|
| täpsema info saamiseks ei hakka praegu ringi kaevama, aga esmase info järgi seal java puudub, et siis need mängud ja mis seal kõik on, on mingi x platformi peal. tegeleikult mul pole aimugi, palju rahvast reaalselt enda jaavarakendusi uuendaud või juurde toppinud on. rahavatelefoniks - siemensi 3510(i) analoogiks - võib ta siisski mu meelest saada.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
13.12.2003 23:20:37
|
|
|
| oot et siis kindlalt java pole, imelik enamus esmofon, hallo, tele2 väidavad et java on, kodulehekülg üldse selle kohta midagi ei väida, aga kas siis 3100 on java. Kas java tähendab seda et saab uusi mänge tõmmata. Oot ja netis saab ka ju ikka käia.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
14.12.2003 00:37:42
|
|
|
Java tähendab et ta toetab Java rakendusi. Kui mängud on progetud Javas, siis tähendab toetab ta ka neid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
14.12.2003 00:50:54
|
|
|
... vaevalt nad mingi muu platvormi peal on, kui Java, ilmselt Siemens lihtsalt Java mingil täiesti arusaamatul põhjusel kinni keeranud või tahavad hakata ainult oma kanalite kaudu nö. "väikse" tasu eest tiba moditud mänge/softi pakkuma ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Novembre
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
14.12.2003 04:03:16
|
|
|
| Paar sõna viskan ka. See telefon on ehitadud vana ericssoni 3618 detailidel kuskil X-maal. Ei ole päris Siemensi toodang. Lingid hiljem. Kes näpinud on kiidavad ekraani ja sõimavad klaviatuuri. No jah -20 postitust jälle. HV ruulib. No olgu hilja ja päris kaine ka pole.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
15.12.2003 18:55:39
|
|
|
Väga sümpaatne telefon on. Väga ilusti mängib polüfooniat ja pildikvaliteet on viimase peal. Kõik eluks vajalik ta olemas
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
speeder
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2003
|
15.12.2003 23:11:33
|
|
|
aga peris odav telefon ma mõtlen hinna suhtes ja esmamulje tundub hea
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
15.12.2003 23:52:49
|
|
|
TELE2 on ikka eriliselt nõmeda pildi leidnud sinna
Hea et taustavalgus põleb, muidu ei oleks üldse midagi aru saada
Tegelikult on telefon ju päris kenake:
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
16.12.2003 00:30:16
|
|
|
| ee, eestis müüakse aint valgetvärvi ,aga siis jäävaki need paar mängu sinna simensi menüüse, et uusi ei saagi rohkem siis või, noh jah see nagu ju jama, aga kas java on rohkem selline tarkvaraline asi või siis tuleb telefon spetsealselt, ümber ehitada, et äkki tuleb mingi uuem versioon kus on java peal. Aga palju seal mälu peal on.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
16.12.2003 00:34:25
|
|
|
vähe vana WAP pole peal uue telfoni kohta või
põhimõtteliselt võiks küsida,et mis tal üldse peal on?!
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resnick
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2003
|
16.12.2003 00:35:12
|
|
|
| tsitaat: |
ee, eestis müüakse aint valgetvärvi ,aga siis jäävaki need paar mängu sinna simensi menüüse, et uusi ei saagi rohkem siis või, noh jah see nagu ju jama, aga kas java on rohkem selline tarkvaraline asi või siis tuleb telefon spetsealselt, ümber ehitada, et äkki tuleb mingi uuem versioon kus on java peal. Aga palju seal mälu peal on.
|
...siin mingi tuhat korda juba räägitud, et java lukus c62-l...olemas on aga lukus...
_________________ kangekaelset on raske puua |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
16.12.2003 00:52:27
|
|
|
| aah noh, seda lahti saab ka teha või, mingi uue versiooniga. Aga kas keegi seda omab ka, tahaks teada kuidas see aku kaan seal telefoni peal püsib, käib ta ikka mingi klõpsuga kinni, eelmisel käis küll närvidele, tuli koguaeg lahti see ericsson r600
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
16.12.2003 09:15:29
|
|
|
uvuitav kas sama asi kehtib m55 kohta ka...et java lukus
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.12.2003 09:58:35
|
|
|
| -Infra- kirjutas: |
uvuitav kas sama asi kehtib m55 kohta ka...et java lukus  |
... kust Sa seda välja lugenud oled ? M55-l kohe kindlasti pole Java lukus, küll on appide telefoni laadimisega rohkem keemiat ja kõige paremini sobiks selleks otstarbeks datakaabel ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
16.12.2003 12:30:41
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| -Infra- kirjutas: |
uvuitav kas sama asi kehtib m55 kohta ka...et java lukus  |
... kust Sa seda välja lugenud oled ? M55-l kohe kindlasti pole Java lukus, küll on appide telefoni laadimisega rohkem keemiat ja kõige paremini sobiks selleks otstarbeks datakaabel ... |
ma polegi ju seda kuskilt lugenud ...see oli nagu rohkem küsimuse moodi .
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.12.2003 12:58:14
|
|
|
| -Infra- kirjutas: |
ma polegi ju seda kuskilt lugenud ...see oli nagu rohkem küsimuse moodi . |
... see oli nö. retooriline küsimus
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
16.12.2003 17:24:57
|
|
|
Kas siis keegi maailmas ei oska tõesti telefoni softi lahti modida ja sinna Java võimalust lisada või peab ka raudvaras midagi teistmoodi olema
PS!
Häkkimisest me ei räägi !
DigeBeni
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
16.12.2003 18:36:09
|
|
|
| resnick kirjutas: |
| ...siin mingi tuhat korda juba räägitud, et java lukus c62-l...olemas on aga lukus... |
aga mina tahaks näha ühte tõsiselt võetavad linki, mis seda kinnitab. mina 10min googeldamise järel seda leida ei suutnud . hästi sobiks ka mairo22 või mõne teise asjas sees oleva pädevama inimese kommentaar.
kusjuures miks seda, et tollel tõesti javat pole, nii rakse uskuda on? konkreetesele rauale kompiletet softiüllitised on ju ikkagi kordi kiiremad, kui java bitecode käiamine (kui ma just millestki üsna valeseti aru pole saanud... ). samas näiteid mitte-java tarkvarast peaks ju küll olema - nokia javata mängud, in-fusio.. softiarenduspaltvorm on neile aparaatidele ju niigi loodud, miks siis piirduda vaid kalendrite ja screensaveritega? ja miks ma ei usu java olemasolusse antud isendil? kus siin idee on - raisata suht kallist mälumoodulit javamasina peale, kuid ei keerata lahti appide laadimist läbi wapi? kes sellest võidab?selle asemel võib ju selle lahmaka "kettamahuga", mis javast üle jääb, midagi muud ette võtta, näiteks täita see popide pildikeste ja ikoonidega. ja kui seal tõesti oleks mingil põhjusel java, midp2 ja puha, siis ilmselt harjutakseid skylord ja hunnik teisi andekaid gsm friike selle peal kätt, ja varsti oleksid ka kraanid lahti.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
16.12.2003 20:10:17
|
|
|
... väga vähe usutav, et Siemens on nüüd ainult selle ühe mudeli jaoks mingit muud softi kasutanud, kui Java ja selle lahti keeramise värgiga ei pruugi lood üldse mitte nii lihtsad olla, et modid tiba ja ongi valma ! Ma pakun, et kui selle telefoni soft baseeruks millegil muul, kui Java, siis pasundataks sellest ka Siemens'i kodulehel. Arvan, et tegemist lihtsalt Siemensi lollusega või piraatlusevastase kampaaniaga (paljud Java mängud on muideks tasulised, aga neid saab siiski väga hõlpsasti netist kätte), et kui pirad, siis teed seda vähemalt kallima mudelgi vms. IMHO väga ootamatu käik Siemens'i poolt igal-juhul, kuna C55 oli ju Java olemas ja see mudel peaks olema sama seeria uuem põlvkond ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mumuu
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2002
|
17.12.2003 20:59:36
|
|
|
| keegi tark võiks öelda kas c60 datakaabel c62-le sobib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
21.12.2003 17:18:02
|
|
|
Mehed, seletage nüüd mulle ära: kas seda neetud javat on vaja siis pmst ainult mängude kakkumiseks või on muud kasulikku tast ka (tooge näiteid)?
Ma saan aru, et java keeles progetud stuffi saab alla laadida, aga mida siis konkreetselt?
Taustapildid, helinad jms saab ju GPRS-iga. Muidu kaalun tõsiselt selle ostmist, kas keegi tooks mingi mõjuva põhjuse mitte osta. näiteks nagu sama raha eest mingit paremat telefoni ei saa v (mitte 535 )?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
21.12.2003 20:39:17
|
|
|
mis on kasulik? kas java baasil web baruser on kasulik? st et siis mitte wapi lehitseja, vaid ikka html renderdaja. kas takistite värvikoodi kalkulaator on kasulik (mul olemas )? kas stopperid ja taimerid on kasulikud? kas java peale ehitet jabber/msn/irc on kasulik? kas java telnet ja vnc klient on kasulik?
julgen arvata, et suurmale osale telefoniomanikest on ülalmainitud rakendustes suht sügavalt savi. ja muide midlet.org'i viite oleks ka lingikogust saanud. et siis mine ja vaata ise, kas sul säält midagi vaja võiks minna. no muidugi on ka veel terve rida tasulisi vidinaid. kui vaja, tehakse sulle tellimuse peale majaroboti juhtprogramm ka telefonile ja javas.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF
viimati muutis marqs 22.12.2003 00:08:27, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tobler
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2002
|
21.12.2003 20:46:38
|
|
|
| ilus näeb välja küll , reso on kah väga hea (128x128) aga akud on sitad (vähemalt sellel isendil), 1päev näppimist ja tahab laadimist. väike OT: keegi M55 oskab kommenteerida?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart
HV kasutaja

liitunud: 07.01.2003
|
21.12.2003 23:10:45
|
|
|
| tobler kirjutas: |
| ilus näeb välja küll , reso on kah väga hea (128x128) aga akud on sitad (vähemalt sellel isendil), 1päev näppimist ja tahab laadimist. väike OT: keegi M55 oskab kommenteerida? |
möh ? aku 1 päev ? mida villa ?
see oli ikka peale seda, kui kätte sai, polnud veel laadinud ?
nimelt, endal ka plaan see osta
EDIT: vaatasin seda täna tele2's. minu meelest on see korpus üldse teistsugune, kui seal EMTi või Tele2'e pildi peal
Poes oli selline täitsa valge ja öeldi, et teist värvi pole ka...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
22.12.2003 00:39:43
|
|
|
Eestis vist ei olegi kuskil originaalis teist värvi korpust. ja telefoni aku küll 1 päevaga tühjaks ei saa...laseb ikka nädalake jutti kui mõõdukalt kasutada
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chillbill
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2003
|
24.12.2003 01:35:03
|
|
|
| -Infra- kirjutas: |
Eestis vist ei olegi kuskil originaalis teist värvi korpust. ja telefoni aku küll 1 päevaga tühjaks ei saa...laseb ikka nädalake jutti kui mõõdukalt kasutada  |
ei ole jah
ise küsisin esmofonist, öeldi, et uue laadungi tulekuga (jaanuaris) tulevad ka teistusugused korpused.
ja aku alguses peab jah nii 1 päeva, aga tark inimene on manuaalist lugenud, et aku saavutab oma täismahutavuse alles peale ~5 (vist oli) korda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
25.12.2003 13:24:32
|
|
|
| Kas keegi oskaks võrrelda c62 ja 535 ekraane. Mul oleks vaja võrdlusemomenti, 535 olen näppinud, aga c62 mitte?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Infra-
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2003
|
26.12.2003 12:44:02
|
|
|
Niipalju kui mina olen mõlemat telefoni näppinud, on Siemens Displei poolest parema mulje jätnud. Tal on palju teravam, kontrastsem displei kui Alcatelil...Funktsionaalsuselt jääb ka siemens tugevalt peale.
_________________ The Biggest, The Best, Better Than The Rest |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andru201
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2002
|
26.12.2003 13:03:07
|
|
|
| aga kas seda JAVAT pole võimalik kuidagi avada
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
27.12.2003 16:58:21
|
|
|
Muidu inimesed, kes seda näppind on, kuidas on ekraan võrreldes ütleme Nokia 3200 ja Siemens M55-ga? Ja kas nupustik ja menüüd on mugavad üldiselt?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.12.2003 22:42:41
|
|
|
| Cobra[EST] kirjutas: |
| Muidu inimesed, kes seda näppind on, kuidas on ekraan võrreldes ütleme Nokia 3200 ja Siemens M55-ga? Ja kas nupustik ja menüüd on mugavad üldiselt? |
... ehk peaks HV veterani staatuse millegi krõbedama vastu vahetama ? C62 ekraani ja muu sellise kohta on siin teemas rohkem, kui 1x märkusi tehtud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
27.12.2003 23:24:09
|
|
|
No kommentaarid a'la "Hea ekraan on" ei ütle mulle mitte midagi. Küsisin just võrdlusmomenti telefonidega, mida olen näppinud. Klaveri kohta ei leidnud ühtki kommentaari teistkordsel läbilugemisel. Kuna mobile-review.com'is samuti veel asja pole old ja Googlist mõnda muud reviewd kah ei leidnud, mõtlesin et küsin mõnelt inimeselt kes kokku puutund äkki Is that a fucking crime these days?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.12.2003 01:20:28
|
|
|
... saad nii nagu küsid, teinekord ole täpsem ! Mainisin nagu võrdlust 6100-ga ja mulle meeldis C62 ekraan rohkem, väike reso ei torka nii silma, kui Nokia puhul, värvid on kirkamad ja selgemad. Nupud võivad küll vanakooli telefoni omaniku jaoks tiba harjumatud tunduda, aga ei midagi liiga äärmuslikku. Menüü peaks olema igaühele arusaadav, peamenüü on mahutatud ikoonidena ühele ekraanile ja nende kaudu seadmine on lihtsaim, mida Siemens'i puhul varem näinud olen. Kuuldavus on mõlemapoolselt hea, helinad kvaliteetsemad, kui Nokial, ning GPRS märgatavalt kiirem. Kui telefonil oleks IR ja Java, võiks see olla minu järgmine telefon, kuna muus osas on C62 täiesti tasemel ...
... siin kah tiba juttu:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=70812
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mumuu
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2002
|
28.12.2003 16:51:07
|
|
|
| küsiks siis veelkord kas c60 datakaabel sobib c62-le ja m55-le
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
28.12.2003 19:11:22
|
|
|
Heh, ma ostin siis ära selle telefööni. Mõnusalt väike ja kerge, hää joosta, ei hüppa üles alla nagu mõne vanamuti tissid.
Nuppudest: Klahvistik on küllalt väike ja ebamugav, kuid elab üle.
Ekraan on 535-est kõvasti parem (väiksem, aga reso on sama), m55 ei tasu rääkidagi. 3200 ei oska võrrelda, sest ple käppinud teda.
Tele2 tädi lubas mulle, et Java töötab ja mänge 'n stuffi peaks saama alla laadida.
Küsige kui veel midagi teada tahate, ei oska rohkem eriti midagi öelda.
Aga kas keegi oskab mulle öelda sellise asja kohta:
seadistasin telefoni GPRS-i ära, panin avalehele ja ütleb mulle, et ühendab. Ok, saansiis avalehele, vaatan vähe ringi ja panen "lõpeta sirvimine"
Tema mulle et "ühendan". Mõtlesin, et mida sa mul ühendad siin, aga ootasin ära. Siis ütleb, et kõne kestus 00,59 sek vms
Mis krdi kõne??? Kas ta läks siis WAPiga vms? Või peabki nii ütlema? Ei saa aru
Keegi oskab aidata?
Ja veel üks asi: kaua ma teda siis lõppude lõpuks esimesel korral laadima pean?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
28.12.2003 19:27:04
|
|
|
1. Tele2 tädi ei teadnud, mida rääkis, C62-l puudub Java aplikatsiionide telefoni lisamise võimalus, küll saab lisada pilte ja helinaid;
2. kui GPRS pole aktiveeritud, siis püüab telefon internetiühenduse luua sissehelistamiskeskuse kaudu (nagu tavamodemiga) ning makasad iga minuti eest;
3. esimesed 3 laadimist oleks soovitav teha 12-16h ja lasta aku enne järgmist laadimist täielikult tühjeneda nii, et telefon lülitab ennast ise välja.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|