Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 18:45:23 vasta tsitaadiga

krt mis kala on.
drivud on mul jah värskeimad. analoogi leiab.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 19:31:03 vasta tsitaadiga

Kas neid CyberLink koodekeid on võimalik eraldi ka tõmmata, ilma et peaks TerraTec'i softi peale panema? Või kui ei, siis miks ei taha mul softi installides installikas mu koodi õigeks lugeda? Olen mõlemasse lahtrisse proovinud neid kirjutada, aga ütleb, et vale kood.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 04.11.2009 19:41:49 vasta tsitaadiga

Kui pead silmas neid Terateci(cyberlinki) h.264 koodekeid, siis saab ka eraldi paigaldada. Aga, et windowsi all saaksid teise partei koodekit kasutada siis selle progega saab defailt seadeid kontrollida ja muuta.
Windows XP Video Decoder Checkup Utility

Sellele ei saanud pihta, et mis kood ja kuhu. Enda terrateci sfoft ja koodek mingit koodi ei küsi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 19:46:02 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kui pead silmas neid Terateci(cyberlinki) h.264 koodekeid, siis saab ka eraldi paigaldada. Aga, et windowsi all saaksid teise partei koodekit kasutada siis selle progega saab defailt seadeid kontrollida ja muuta.
Windows XP Video Decoder Checkup Utility

Sellele ei saanud pihta, et mis kood ja kuhu. Enda terrateci sfoft ja koodek mingit koodi ei küsi.

Kui siin valida, et sisestada kood, siis tuleb ette selline aken, aga sinna mu kood ei sobi mis plaadi ümbrisepeale on kleebitud.

On neid koodekeid võimalik ka kusagilt ametlikult tõmmata?
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2009 20:42:32 vasta tsitaadiga

peale postiindeksi sisestamist:
"downloadable guide not available" jne.
proovinud erinevadi indekseid.

krt ei saa ju selles ka jama olla. dvbviewer toimib.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2009 00:14:22 vasta tsitaadiga

[VaHuR] kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kui pead silmas neid Terateci(cyberlinki) h.264 koodekeid, siis saab ka eraldi paigaldada. Aga, et windowsi all saaksid teise partei koodekit kasutada siis selle progega saab defailt seadeid kontrollida ja muuta.
Windows XP Video Decoder Checkup Utility

Sellele ei saanud pihta, et mis kood ja kuhu. Enda terrateci sfoft ja koodek mingit koodi ei küsi.

Kui siin valida, et sisestada kood, siis tuleb ette selline aken, aga sinna mu kood ei sobi mis plaadi ümbrisepeale on kleebitud.

On neid koodekeid võimalik ka kusagilt ametlikult tõmmata?
Seal esimesel lehel ei pane linnukest sinna kasti ja korras. Ma ei tea mille jaoks noid koode seal vaja võiks minna. Mina pole kunagi pannud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2009 00:30:40 vasta tsitaadiga

32Bit W7 all kõik kanalid olemas icon_eek.gif
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 21:10:25 vasta tsitaadiga

Otsisin siit teemast kuid ei leidnud vastust. Kuidas ma saaksin puldi DVBViewer'iga tööle? On küll TerraTec T3, kuid arvan, et tegevus peaks sama olema kui mõne teise puldiga. "Remote Control Editor"-isse muidu DVBViwer'i panin sisse.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 22:03:51 vasta tsitaadiga

Vaata ega remote control editoris Options TAB all pole linnukest "Exlusive for" ees. kui on, võta ära.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2009 23:44:55 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Vaata ega remote control editoris Options TAB all pole linnukest "Exlusive for" ees. kui on, võta ära.

Oli küll, aga äravõtmine ei muutnud midagi.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j6ukur
Kreisi kasutaja
j6ukur

liitunud: 16.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 00:54:17 vasta tsitaadiga

Täna kaesin - terrateci ftp-s on vista / win 7 jaoks uued draiverid väljas: ftp://ftp.terratec.com/Receiver/Cinergy_T_USB_XXS_HD/Update/ samas minu 64 bit win7 all see koos home cinema 6.11-ga endiselt ei jookse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Serio
HV kasutaja
Serio

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2009 21:15:57 vasta tsitaadiga

Ehk oskab keegi öelda, miks ei leia ühtegi tasuta kanalit WMC all? Discoverid ja isegi Hustler on olemas krüptitud kujul aga ETV, Kanal2, TV3 jne puuduvad. Kasutusel Win 7 ja installitud ülaltoodud uued win7 driverid
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 19:52:00 vasta tsitaadiga

Ee kuidas saab nii et terrateci softiga poleks pilt venitatud üle ekraani laiali? Teiste softidega ei ole nii. Isegi kui ma seadetes panen seal 4:3 siis on pilt ikka üle ekraani laiali venitatud. Õigeks saan vaid nii et kui panen monitori 4:3 modesse ja pärast vaatamist tagasi 16:9 peale...

Asi ainult nii terrateci softiga, teised näitavad õieti...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 20:02:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

õieti...

õigesti

Aga muidu aidata ei oska, ise pole THC juba tükk aega kasutanud, kuna see lihtsalt ei tööta

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 21:20:48 vasta tsitaadiga

Mis mõttes ta üle ekraani venitatud on? Fullscreen? Monitor ise on 16:9?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 21:42:53 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Mis mõttes ta üle ekraani venitatud on? Fullscreen? Monitor ise on 16:9?


4:3 pilt on venitatud 16:9. Monitor jah 16:9. Inimesed paksud jne asjad.

Win Media Centeriga näiteks OK. Aga harjunud kasutama THC ja sooviks edasi kasutada kuivadi pildi normaalseks tagasi saaks.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2009 21:48:23 vasta tsitaadiga

Njaa, kahjuks pole hetkel laiekraani käepärast. Kui meeles on, saaks homme korra tööl proovida. Aspect ratio on muidu auto? Ja THC enda seadetes on monitor määratud kui 16:9?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 02:32:49 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Njaa, kahjuks pole hetkel laiekraani käepärast. Kui meeles on, saaks homme korra tööl proovida. Aspect ratio on muidu auto? Ja THC enda seadetes on monitor määratud kui 16:9?

Aspect Ratio on jah auto.
A kust ma sealt seda veel määran et monitor 16:9 (käisin küll seadetes lingi liikumas a silma ei jäänud sellist kohta)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.11.2009 10:58:31 vasta tsitaadiga

Ühest teisest populaarsest foorumist..

roska kirjutas:
Starmaniga on nüüd selline seis, et peagi seotakse kaardid digibokside ja CAM-dega ära. See tähendab seda, et ainult Starmani poolt heakskiidetud seadmetega saab edaspidi nende teenuseid kasutada. Seetõttu soovitan osta CAM-i Starmani esindusest, nendel pidi see seal nüüdsest müügil olema. Vastasel juhul võib juhtuda see, et ostad täna 799 EEKi eest CAM, mis enam poole aasta pärast ei pruugi Starmani võrgus töötada. See puudutab nii nende kaabel-TVd kui ka Zuumi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 12:22:09 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Dijital kirjutas:
Njaa, kahjuks pole hetkel laiekraani käepärast. Kui meeles on, saaks homme korra tööl proovida. Aspect ratio on muidu auto? Ja THC enda seadetes on monitor määratud kui 16:9?

Aspect Ratio on jah auto.
A kust ma sealt seda veel määran et monitor 16:9 (käisin küll seadetes lingi liikumas a silma ei jäänud sellist kohta)

Peast täpselt ei mäleta, aga seadetes vist oli selline sakk (tore sõna eks) nagu User Interface vms. Siis seal vasakul pool all otsas on võimalik see ekraani suhe paika panna.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2009 16:28:54 vasta tsitaadiga

jah leidsin. Oligi tolles asi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karukas123
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2009




sõnum 19.11.2009 18:39:41 vasta tsitaadiga

Kust seda mudelit hetkel kõige soodsamalt saada oleks ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 15:00:13 vasta tsitaadiga

Tere!

Siin päris mitu lehekülge tagasin sain ma endale koodekid kuid, neid kahjuks enam sealt alla laadida ei saa. Seega kas keegi saaks anda mulle täpselt nod samad koodekid? Palun!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 15:13:59 vasta tsitaadiga

karukas123, tasub vist vaadata hoopis Terratec T3 poole, sest XXS saadavusega on nagu on.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2009 15:17:11 vasta tsitaadiga

kikas kirjutas:
Tere!

Siin päris mitu lehekülge tagasin sain ma endale koodekid kuid, neid kahjuks enam sealt alla laadida ei saa. Seega kas keegi saaks anda mulle täpselt nod samad koodekid? Palun!

Ei tea, mis koodekeid sa täpsemalt mõtled, aga nt dvsupport.net lehelt HD Pack 2.2- seal on enamus MPEG4-AVC koodekeid olemas. Või siis ffdshow koodekid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VilX
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2005




sõnum 24.01.2010 02:30:22 vasta tsitaadiga

VilX kirjutas:
VilX kirjutas:
Sattusin huvitava probleemi otsa. Sai peale pandud Win7 RTM ja nüüd ei leia Windows Media Center enam pulka üles, RC all aga töötas väga ilusti.
Driverid kõik ilusti peal, device manageris tundub kõik korras olevat. Terrateci enda soft leiab pulga üles.
Mida ette võtta?

Istun ikka sama targalt. Pole siiani lahendust leidnud.
Kas keegi kasutab kooslust Terratec XXS + Media Center + Windows 7? On kellelgi ideid, mida ette võtta? Tasuks ehk proovida vanemaid Terrateci drivereid?

Leidsin mingi aeg vea üles, annan siin ka teada, nimelt ei meeldinud Media Center'ile millegipärast arvuti ning pulga vahel olev USB pikendus.
Ilma pikenduseta kõik toimib.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2010 10:05:38 vasta tsitaadiga

Mul ka selle pikendusjunniga probleeme esinenud
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 02:50:31 vasta tsitaadiga

Mul selle pikendusega(sai proovitud veel paari teist pikendust ka) ei leidnud XP ühtegi kanalit. 7-ga pole proovinud.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 11:25:11 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul täiesti suvaline (vähemalt tundub nii) 5m USB pikendus, mis istub veel omakorda korpuse esipaneelile toodud USB pesas ja pole probleeme olnud. XP siis OS-iks.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2010 11:45:30 vasta tsitaadiga

Mul tegelikult algul selle 10cm jupiga asi töötas probleemideta, nüüd on see vist nii ära painutatud vms, et esineb kohati häireid
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 02.05.2010 21:56:56 vasta tsitaadiga

On keegi seda antenni proovinud selle kaasasoleva jupi asemel ?
link: http://www.ox.ee/est/product/207156
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2010 22:51:39 vasta tsitaadiga

tiit26 kirjutas:
On keegi seda antenni proovinud selle kaasasoleva jupi asemel ?
link: http://www.ox.ee/est/product/207156

Kas sul seal asukohas levi nii kehv, et kaasasolevaga ei näita midagi?
Kui napilt näitab või napilt jääb signaalituevust väheseks, siis enne prooviks sellist; samas kui levi tõepoolest nii nõrk, et võimendiga antenni vaja, siis peaks põhimõtteliselt iga võimendiga toaantenn sobima, näiteks selline. 400 eeku on minu arvates veidi palju antenni eest, samas kui levi tõepoolest nii kehv (pole aidanud toaantenni aknale lähemale tõstmine ja parem suunamine jms) ja eelpool toodud "parabool" on liiga kobakas, siis ega vist muud üle jää.
Iseenesest peaks see antenn sobima.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.05.2010 23:15:17 vasta tsitaadiga

Tahaks vaadata mugavalt läpakaga telerit, kuid meie oludes need "antennijupid" pilti ette ei suuda manada.
Kui pole just õnnistatud asukohaga tugevas leviväljas.
Endal on tolle terrateci jupikese asemel kolm korda pikem "jupike" No teletorni läheduses ikka näeb, eriti veel, kui antenn magnetiga külmiku seinale paigaldada.
Annab korraliku levi, ilma külmikuta ikka hakib vahel icon_wink.gif .

Üldiselt on toaantennidele kulutatud raha mahavisatud raha, kuna levitingimuste muutudes ei pruugi igapäevaselt kvaliteetset signaali lihtsalt olla.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit26
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2003




sõnum 04.05.2010 22:00:19 vasta tsitaadiga

Panin vist metsa natuke icon_smile.gif Mul vaja paremat autoantenni selle jupi asemele, aga see vist ei sobigi. Kuigi iminapp on tal olemas.
Äkki keegi teab mõnda eestist saadavat vähe võimekamat autoantenni ?
Levi kohta ei oska midagi öelda praegu, sest pole veel pulk käeski. Aga lugedes foorumeid, on vähe tõenäoline, et ilma antennita või selle väikse jupiga Põltsamaa kandis mingit levi leiaks.
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 288
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 22:21:13 vasta tsitaadiga

tiit26 kirjutas:
Panin vist metsa natuke icon_smile.gif Mul vaja paremat autoantenni selle jupi asemele, aga see vist ei sobigi. Kuigi iminapp on tal olemas.
Äkki keegi teab mõnda eestist saadavat vähe võimekamat autoantenni ?
Levi kohta ei oska midagi öelda praegu, sest pole veel pulk käeski. Aga lugedes foorumeid, on vähe tõenäoline, et ilma antennita või selle väikse jupiga Põltsamaa kandis mingit levi leiaks.
No mina saan vabas õhus 60km kaugusel selle pulgaga pildi ette (stabiilse pildi) (peale seda kui valgjärve sagedus madalamale viidi ja võimsust tõsteti).
Kuigi kui sõidu ajal näites vahtida tahad siis ilmselt võib ära unustada. Pole küll proovinud kuid ilmselt metsade vahel kaob pilt eest. Kui sõidu pealt üldse mingit pilti DVB-T näitab (ilmselt kuni 70km/h või sinna kanti näitab - keegi kunagi katsetas kh a ei mäleta enam kus foorumis. Kuskil 80 km/h juures hakkas vist pilt hakkima.). DVB-H rohkem liikumise pealt vaatamiseks mõeldud. DVB-T rohkem kindla asukoha teema.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 20:00:21 vasta tsitaadiga

Kui pikka aega polnud seda pulka eriti kuskilt saada, siis nüüd vaatasin huvi pärast Ox.ee lehte ja neil täitsa olemas jälle. Küll ainult XXS mitte-HD variant, ent siiski.

Seda pulka (lisaks mõningatele teistele) muideks saab kasutada ka näiteks osade Dreambox'ide DVB-T tuunerina.

EDIT:
Heh, vaatan, et "väike poiss" on endale "väikevenna" saanud:
http://www.terratec.net/en/products/Cinergy_T_Stick_Mini_119553.html

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 17:22:47 vasta tsitaadiga

Ilmselt see TerraTec Cinergy T USB XXS HD-d ei toeta ja HD versiooni enam ei toodeta icon_rolleyes.gif
Muud variandid on jälle teistpidi puudustega icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 17:36:04 vasta tsitaadiga

Cass, vaata uuemaid mudeleid.
Nt. TerraTec T3 - http://www.terratec.net/en/products/TERRATEC_T3_83463.html?premium=1
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 18:17:26 vasta tsitaadiga

Cass kirjutas:
Ilmselt see TerraTec Cinergy T USB XXS HD-d ei toeta ja HD versiooni enam ei toodeta icon_rolleyes.gif
Muud variandid on jälle teistpidi puudustega icon_neutral.gif

icon_neutral.gif
"HD" ja tavalise vahe oli minuteada ainult kaasasolevas tarkvaras.

Pulgast ei tohiks küll HD-võimelisus sõltuda.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 18:30:51 vasta tsitaadiga

Kui seda terrateci softi kasutad siis võib juhtuda et ei lase HD kanaleid vaadata (tarkvaraline piirang). Samas mingi teise x softiga peaks vabalt toimima.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.11.2011 22:26:37 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui seda terrateci softi kasutad siis võib juhtuda et ei lase HD kanaleid vaadata (tarkvaraline piirang). Samas mingi teise x softiga peaks vabalt toimima.


Terrateci soft on ise mõttetuks monstrumiks muutunud, küll aga laseb ta eesti digi-tvd vaadata, piisab ainult ükskõik millisest h264 koodekist sinu arvutis ja näitad Terrateci programmis ette selle olemasolu. Töötab. tarkvaralised piirangud on ainult koodeki puudumine, ei muu.
Cybelinki PowerDVD olemasolul on ka koodek olemas, või siis ffdshow.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2011 00:50:26 vasta tsitaadiga

Perspektiivis on plaan see pulk panna salvestama ja tekitada HTPC lahendus.
Kui nüüd tõesti asi vaid softi taga kinni on siis küll saab erinevate softidega ka hakkama. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2011 23:39:20 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
...
Cybelinki PowerDVD olemasolul on ka koodek olemas, või siis ffdshow.
ffdshow puuduseks on kokkujooksmine vigase andmevoo või .ts faili puhul.
Sellest suhtes tasuline CoreAVC tunduvalt töökindlam.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 15:18:11 vasta tsitaadiga

Terrateci enda softiga peaks ju need cyberlinki koodekit kohe kaasa tulema (minul küll tulid) icon_rolleyes.gif Minuarust parimad, kuid mitte just lahjale masinale.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2011 15:35:55 vasta tsitaadiga

salatoimik, jah, HD seal toote nimes seda Cyberlinki kaasatulevat koodekit tähendabki.
Samas oli nendega ka mingied probleeme mu mäletamist mööda, kas viskas kanalivahetusel ekraani teinekord mustaks vms. icon_rolleyes.gif
Ise viimased paar aastat DVBViewer + CoreAVC kasutaja ning väga rahul.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 14:36:18 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
salatoimik, jah, HD seal toote nimes seda Cyberlinki kaasatulevat koodekit tähendabki.
Samas oli nendega ka mingied probleeme mu mäletamist mööda, kas viskas kanalivahetusel ekraani teinekord mustaks vms. icon_rolleyes.gif
Ise viimased paar aastat DVBViewer + CoreAVC kasutaja ning väga rahul.


Terrateci T3 pulk soetatud ja midagi isegi näitab.
Miskipärast ei taha aga DVBViewer mitte ühtegi kanalit leida.

CoreAVC on paigaldatud.
Keegi võiks jagada konfi faili ja kanalite faili icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 15:21:09 vasta tsitaadiga

Muideks veel lisaks. Endal sai mõni aeg tagasi teinegi USB DVB-T pulk soetatud.

Samal ajal kui terratec võtab selle kaasasolnud antenniga kenasti pildi ette ning ei haki ega miskit (põlvas, antud toa aknad ei jää valgjärve masti poole) sai tolle teise pulgaga (proovisin terrateci antenniga) ette heal juhul vaid mingi hakkiva pildi. (kahjuks ei meenu hetkel mis krdi pulk oli, pole ka käepärast hetkel)

Seega - terratec maksab küll vähe rohkem kuid kvaliteeti on thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 16:26:40 vasta tsitaadiga

Cass, antenn ikka korralik taga? Kanaliotsinguks on üldjuhul veidi paremat signaali vaja kui niisama vaatamiseks.
Panid ikka otsimisel, et 'Scan range'?

Konfifaili võiks ju jagada, aga see on saatjati erinev? Ise asun Tallinna teletorni levialas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 16:35:42 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Cass, antenn ikka korralik taga? Kanaliotsinguks on üldjuhul veidi paremat signaali vaja kui niisama vaatamiseks.
Panid ikka otsimisel, et 'Scan range'?

Konfifaili võiks ju jagada, aga see on saatjati erinev? Ise asun Tallinna teletorni levialas.


Iseenesest on Kristiine saatja lähemal mulle (Kolde pst. kandis). Korralikumat antenni hetkel pole võtta aga kui Terrateci oma antenn. Terrateci oma pleyeriga vaatan, siis signaali ja kvaliteedi näitajad saab 100%
Pildi sai kenasti ette ka windowsi media centeriga.
DVBvieweriga sai otsingus mitmeid variante proovida. peaasjalikult 530 sagedust. (kirjade järgi peaks olema see sagedus)

Seadetes on veel ka üksjagu erinevaid kohtasid kus saab koodekeid valida ja pole veel päris pihta saanud kus mida valima peaks.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2011 16:56:40 vasta tsitaadiga

Cass, kanalid peaks ta siiski ilma igasugu koodekitetagi leidma, võid juhtuda, et pilti ja/või heli lihtsalt ei tule.
Sagedus jäta määramata, see minut-paar kauem otsimist.
Saan sulle vajadusel hiljem kodust ekraanitõmmise saata, mismoodi mul seadistatud on.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Terratec Cinergy T USB XXS HD mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.