|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
04.11.2009 18:45:23
|
|
|
krt mis kala on.
drivud on mul jah värskeimad. analoogi leiab.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
04.11.2009 19:31:03
|
|
|
| Kas neid CyberLink koodekeid on võimalik eraldi ka tõmmata, ilma et peaks TerraTec'i softi peale panema? Või kui ei, siis miks ei taha mul softi installides installikas mu koodi õigeks lugeda? Olen mõlemasse lahtrisse proovinud neid kirjutada, aga ütleb, et vale kood.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
04.11.2009 19:41:49
|
|
|
Kui pead silmas neid Terateci(cyberlinki) h.264 koodekeid, siis saab ka eraldi paigaldada. Aga, et windowsi all saaksid teise partei koodekit kasutada siis selle progega saab defailt seadeid kontrollida ja muuta.
Windows XP Video Decoder Checkup Utility
Sellele ei saanud pihta, et mis kood ja kuhu. Enda terrateci sfoft ja koodek mingit koodi ei küsi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
04.11.2009 19:46:02
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Kui pead silmas neid Terateci(cyberlinki) h.264 koodekeid, siis saab ka eraldi paigaldada. Aga, et windowsi all saaksid teise partei koodekit kasutada siis selle progega saab defailt seadeid kontrollida ja muuta.
Windows XP Video Decoder Checkup Utility
Sellele ei saanud pihta, et mis kood ja kuhu. Enda terrateci sfoft ja koodek mingit koodi ei küsi. |
Kui siin valida, et sisestada kood, siis tuleb ette selline aken, aga sinna mu kood ei sobi mis plaadi ümbrisepeale on kleebitud.
On neid koodekeid võimalik ka kusagilt ametlikult tõmmata?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
04.11.2009 20:42:32
|
|
|
peale postiindeksi sisestamist:
"downloadable guide not available" jne.
proovinud erinevadi indekseid.
krt ei saa ju selles ka jama olla. dvbviewer toimib.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
05.11.2009 00:14:22
|
|
|
| [VaHuR] kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
Kui pead silmas neid Terateci(cyberlinki) h.264 koodekeid, siis saab ka eraldi paigaldada. Aga, et windowsi all saaksid teise partei koodekit kasutada siis selle progega saab defailt seadeid kontrollida ja muuta.
Windows XP Video Decoder Checkup Utility
Sellele ei saanud pihta, et mis kood ja kuhu. Enda terrateci sfoft ja koodek mingit koodi ei küsi. |
Kui siin valida, et sisestada kood, siis tuleb ette selline aken, aga sinna mu kood ei sobi mis plaadi ümbrisepeale on kleebitud.
On neid koodekeid võimalik ka kusagilt ametlikult tõmmata? |
Seal esimesel lehel ei pane linnukest sinna kasti ja korras. Ma ei tea mille jaoks noid koode seal vaja võiks minna. Mina pole kunagi pannud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002

|
06.11.2009 00:30:40
|
|
|
32Bit W7 all kõik kanalid olemas
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.11.2009 21:10:25
|
|
|
| Otsisin siit teemast kuid ei leidnud vastust. Kuidas ma saaksin puldi DVBViewer'iga tööle? On küll TerraTec T3, kuid arvan, et tegevus peaks sama olema kui mõne teise puldiga. "Remote Control Editor"-isse muidu DVBViwer'i panin sisse.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.11.2009 22:03:51
|
|
|
Vaata ega remote control editoris Options TAB all pole linnukest "Exlusive for" ees. kui on, võta ära.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.11.2009 23:44:55
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Vaata ega remote control editoris Options TAB all pole linnukest "Exlusive for" ees. kui on, võta ära. |
Oli küll, aga äravõtmine ei muutnud midagi.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j6ukur
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Serio
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2004
|
10.11.2009 21:15:57
|
|
|
| Ehk oskab keegi öelda, miks ei leia ühtegi tasuta kanalit WMC all? Discoverid ja isegi Hustler on olemas krüptitud kujul aga ETV, Kanal2, TV3 jne puuduvad. Kasutusel Win 7 ja installitud ülaltoodud uued win7 driverid
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.11.2009 19:52:00
|
|
|
Ee kuidas saab nii et terrateci softiga poleks pilt venitatud üle ekraani laiali? Teiste softidega ei ole nii. Isegi kui ma seadetes panen seal 4:3 siis on pilt ikka üle ekraani laiali venitatud. Õigeks saan vaid nii et kui panen monitori 4:3 modesse ja pärast vaatamist tagasi 16:9 peale...
Asi ainult nii terrateci softiga, teised näitavad õieti...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.11.2009 21:42:53
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Mis mõttes ta üle ekraani venitatud on? Fullscreen? Monitor ise on 16:9? |
4:3 pilt on venitatud 16:9. Monitor jah 16:9. Inimesed paksud jne asjad.
Win Media Centeriga näiteks OK. Aga harjunud kasutama THC ja sooviks edasi kasutada kuivadi pildi normaalseks tagasi saaks.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
15.11.2009 21:48:23
|
|
|
Njaa, kahjuks pole hetkel laiekraani käepärast. Kui meeles on, saaks homme korra tööl proovida. Aspect ratio on muidu auto? Ja THC enda seadetes on monitor määratud kui 16:9?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.11.2009 02:32:49
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Njaa, kahjuks pole hetkel laiekraani käepärast. Kui meeles on, saaks homme korra tööl proovida. Aspect ratio on muidu auto? Ja THC enda seadetes on monitor määratud kui 16:9? |
Aspect Ratio on jah auto.
A kust ma sealt seda veel määran et monitor 16:9 (käisin küll seadetes lingi liikumas a silma ei jäänud sellist kohta)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
16.11.2009 10:58:31
|
|
|
Ühest teisest populaarsest foorumist..
| roska kirjutas: |
| Starmaniga on nüüd selline seis, et peagi seotakse kaardid digibokside ja CAM-dega ära. See tähendab seda, et ainult Starmani poolt heakskiidetud seadmetega saab edaspidi nende teenuseid kasutada. Seetõttu soovitan osta CAM-i Starmani esindusest, nendel pidi see seal nüüdsest müügil olema. Vastasel juhul võib juhtuda see, et ostad täna 799 EEKi eest CAM, mis enam poole aasta pärast ei pruugi Starmani võrgus töötada. See puudutab nii nende kaabel-TVd kui ka Zuumi. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
16.11.2009 12:22:09
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Dijital kirjutas: |
| Njaa, kahjuks pole hetkel laiekraani käepärast. Kui meeles on, saaks homme korra tööl proovida. Aspect ratio on muidu auto? Ja THC enda seadetes on monitor määratud kui 16:9? |
Aspect Ratio on jah auto.
A kust ma sealt seda veel määran et monitor 16:9 (käisin küll seadetes lingi liikumas a silma ei jäänud sellist kohta) |
Peast täpselt ei mäleta, aga seadetes vist oli selline sakk (tore sõna eks) nagu User Interface vms. Siis seal vasakul pool all otsas on võimalik see ekraani suhe paika panna.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.11.2009 16:28:54
|
|
|
jah leidsin. Oligi tolles asi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karukas123
HV vaatleja
liitunud: 19.11.2009
|
19.11.2009 18:39:41
|
|
|
| Kust seda mudelit hetkel kõige soodsamalt saada oleks ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vahelduvool
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
17.12.2009 15:00:13
|
|
|
Tere!
Siin päris mitu lehekülge tagasin sain ma endale koodekid kuid, neid kahjuks enam sealt alla laadida ei saa. Seega kas keegi saaks anda mulle täpselt nod samad koodekid? Palun!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
17.12.2009 15:13:59
|
|
|
karukas123, tasub vist vaadata hoopis Terratec T3 poole, sest XXS saadavusega on nagu on.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
17.12.2009 15:17:11
|
|
|
| kikas kirjutas: |
Tere!
Siin päris mitu lehekülge tagasin sain ma endale koodekid kuid, neid kahjuks enam sealt alla laadida ei saa. Seega kas keegi saaks anda mulle täpselt nod samad koodekid? Palun! |
Ei tea, mis koodekeid sa täpsemalt mõtled, aga nt dvsupport.net lehelt HD Pack 2.2- seal on enamus MPEG4-AVC koodekeid olemas. Või siis ffdshow koodekid
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VilX
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2005
|
24.01.2010 02:30:22
|
|
|
| VilX kirjutas: |
| VilX kirjutas: |
Sattusin huvitava probleemi otsa. Sai peale pandud Win7 RTM ja nüüd ei leia Windows Media Center enam pulka üles, RC all aga töötas väga ilusti.
Driverid kõik ilusti peal, device manageris tundub kõik korras olevat. Terrateci enda soft leiab pulga üles.
Mida ette võtta? |
Istun ikka sama targalt. Pole siiani lahendust leidnud.
Kas keegi kasutab kooslust Terratec XXS + Media Center + Windows 7? On kellelgi ideid, mida ette võtta? Tasuks ehk proovida vanemaid Terrateci drivereid? |
Leidsin mingi aeg vea üles, annan siin ka teada, nimelt ei meeldinud Media Center'ile millegipärast arvuti ning pulga vahel olev USB pikendus.
Ilma pikenduseta kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
25.01.2010 02:50:31
|
|
|
Mul selle pikendusega(sai proovitud veel paari teist pikendust ka) ei leidnud XP ühtegi kanalit. 7-ga pole proovinud.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
25.01.2010 11:25:11
|
|
|
Huvitav, mul täiesti suvaline (vähemalt tundub nii) 5m USB pikendus, mis istub veel omakorda korpuse esipaneelile toodud USB pesas ja pole probleeme olnud. XP siis OS-iks.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
02.05.2010 22:51:39
|
|
|
Kas sul seal asukohas levi nii kehv, et kaasasolevaga ei näita midagi?
Kui napilt näitab või napilt jääb signaalituevust väheseks, siis enne prooviks sellist; samas kui levi tõepoolest nii nõrk, et võimendiga antenni vaja, siis peaks põhimõtteliselt iga võimendiga toaantenn sobima, näiteks selline. 400 eeku on minu arvates veidi palju antenni eest, samas kui levi tõepoolest nii kehv (pole aidanud toaantenni aknale lähemale tõstmine ja parem suunamine jms) ja eelpool toodud "parabool" on liiga kobakas, siis ega vist muud üle jää.
Iseenesest peaks see antenn sobima.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
02.05.2010 23:15:17
|
|
|
Tahaks vaadata mugavalt läpakaga telerit, kuid meie oludes need "antennijupid" pilti ette ei suuda manada.
Kui pole just õnnistatud asukohaga tugevas leviväljas.
Endal on tolle terrateci jupikese asemel kolm korda pikem "jupike" No teletorni läheduses ikka näeb, eriti veel, kui antenn magnetiga külmiku seinale paigaldada.
Annab korraliku levi, ilma külmikuta ikka hakib vahel .
Üldiselt on toaantennidele kulutatud raha mahavisatud raha, kuna levitingimuste muutudes ei pruugi igapäevaselt kvaliteetset signaali lihtsalt olla.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiit26
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2003
|
04.05.2010 22:00:19
|
|
|
Panin vist metsa natuke Mul vaja paremat autoantenni selle jupi asemele, aga see vist ei sobigi. Kuigi iminapp on tal olemas.
Äkki keegi teab mõnda eestist saadavat vähe võimekamat autoantenni ?
Levi kohta ei oska midagi öelda praegu, sest pole veel pulk käeski. Aga lugedes foorumeid, on vähe tõenäoline, et ilma antennita või selle väikse jupiga Põltsamaa kandis mingit levi leiaks.
|
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
288 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.05.2010 22:21:13
|
|
|
| tiit26 kirjutas: |
Panin vist metsa natuke Mul vaja paremat autoantenni selle jupi asemele, aga see vist ei sobigi. Kuigi iminapp on tal olemas.
Äkki keegi teab mõnda eestist saadavat vähe võimekamat autoantenni ?
Levi kohta ei oska midagi öelda praegu, sest pole veel pulk käeski. Aga lugedes foorumeid, on vähe tõenäoline, et ilma antennita või selle väikse jupiga Põltsamaa kandis mingit levi leiaks. |
No mina saan vabas õhus 60km kaugusel selle pulgaga pildi ette (stabiilse pildi) (peale seda kui valgjärve sagedus madalamale viidi ja võimsust tõsteti).
Kuigi kui sõidu ajal näites vahtida tahad siis ilmselt võib ära unustada. Pole küll proovinud kuid ilmselt metsade vahel kaob pilt eest. Kui sõidu pealt üldse mingit pilti DVB-T näitab (ilmselt kuni 70km/h või sinna kanti näitab - keegi kunagi katsetas kh a ei mäleta enam kus foorumis. Kuskil 80 km/h juures hakkas vist pilt hakkima.). DVB-H rohkem liikumise pealt vaatamiseks mõeldud. DVB-T rohkem kindla asukoha teema.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
12.11.2011 17:22:47
|
|
|
Ilmselt see TerraTec Cinergy T USB XXS HD-d ei toeta ja HD versiooni enam ei toodeta
Muud variandid on jälle teistpidi puudustega
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.11.2011 18:30:51
|
|
|
Kui seda terrateci softi kasutad siis võib juhtuda et ei lase HD kanaleid vaadata (tarkvaraline piirang). Samas mingi teise x softiga peaks vabalt toimima.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
12.11.2011 22:26:37
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Kui seda terrateci softi kasutad siis võib juhtuda et ei lase HD kanaleid vaadata (tarkvaraline piirang). Samas mingi teise x softiga peaks vabalt toimima. |
Terrateci soft on ise mõttetuks monstrumiks muutunud, küll aga laseb ta eesti digi-tvd vaadata, piisab ainult ükskõik millisest h264 koodekist sinu arvutis ja näitad Terrateci programmis ette selle olemasolu. Töötab. tarkvaralised piirangud on ainult koodeki puudumine, ei muu.
Cybelinki PowerDVD olemasolul on ka koodek olemas, või siis ffdshow.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
13.11.2011 00:50:26
|
|
|
Perspektiivis on plaan see pulk panna salvestama ja tekitada HTPC lahendus.
Kui nüüd tõesti asi vaid softi taga kinni on siis küll saab erinevate softidega ka hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
16.11.2011 23:39:20
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
...
Cybelinki PowerDVD olemasolul on ka koodek olemas, või siis ffdshow. |
ffdshow puuduseks on kokkujooksmine vigase andmevoo või .ts faili puhul.
Sellest suhtes tasuline CoreAVC tunduvalt töökindlam.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.11.2011 15:18:11
|
|
|
Terrateci enda softiga peaks ju need cyberlinki koodekit kohe kaasa tulema (minul küll tulid) Minuarust parimad, kuid mitte just lahjale masinale.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
17.11.2011 15:35:55
|
|
|
salatoimik, jah, HD seal toote nimes seda Cyberlinki kaasatulevat koodekit tähendabki.
Samas oli nendega ka mingied probleeme mu mäletamist mööda, kas viskas kanalivahetusel ekraani teinekord mustaks vms.
Ise viimased paar aastat DVBViewer + CoreAVC kasutaja ning väga rahul.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
18.11.2011 14:36:18
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
salatoimik, jah, HD seal toote nimes seda Cyberlinki kaasatulevat koodekit tähendabki.
Samas oli nendega ka mingied probleeme mu mäletamist mööda, kas viskas kanalivahetusel ekraani teinekord mustaks vms.
Ise viimased paar aastat DVBViewer + CoreAVC kasutaja ning väga rahul. |
Terrateci T3 pulk soetatud ja midagi isegi näitab.
Miskipärast ei taha aga DVBViewer mitte ühtegi kanalit leida.
CoreAVC on paigaldatud.
Keegi võiks jagada konfi faili ja kanalite faili
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.11.2011 15:21:09
|
|
|
Muideks veel lisaks. Endal sai mõni aeg tagasi teinegi USB DVB-T pulk soetatud.
Samal ajal kui terratec võtab selle kaasasolnud antenniga kenasti pildi ette ning ei haki ega miskit (põlvas, antud toa aknad ei jää valgjärve masti poole) sai tolle teise pulgaga (proovisin terrateci antenniga) ette heal juhul vaid mingi hakkiva pildi. (kahjuks ei meenu hetkel mis krdi pulk oli, pole ka käepärast hetkel)
Seega - terratec maksab küll vähe rohkem kuid kvaliteeti on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.11.2011 16:26:40
|
|
|
Cass, antenn ikka korralik taga? Kanaliotsinguks on üldjuhul veidi paremat signaali vaja kui niisama vaatamiseks.
Panid ikka otsimisel, et 'Scan range'?
Konfifaili võiks ju jagada, aga see on saatjati erinev? Ise asun Tallinna teletorni levialas.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cass
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2003
|
18.11.2011 16:35:42
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Cass, antenn ikka korralik taga? Kanaliotsinguks on üldjuhul veidi paremat signaali vaja kui niisama vaatamiseks.
Panid ikka otsimisel, et 'Scan range'?
Konfifaili võiks ju jagada, aga see on saatjati erinev? Ise asun Tallinna teletorni levialas. |
Iseenesest on Kristiine saatja lähemal mulle (Kolde pst. kandis). Korralikumat antenni hetkel pole võtta aga kui Terrateci oma antenn. Terrateci oma pleyeriga vaatan, siis signaali ja kvaliteedi näitajad saab 100%
Pildi sai kenasti ette ka windowsi media centeriga.
DVBvieweriga sai otsingus mitmeid variante proovida. peaasjalikult 530 sagedust. (kirjade järgi peaks olema see sagedus)
Seadetes on veel ka üksjagu erinevaid kohtasid kus saab koodekeid valida ja pole veel päris pihta saanud kus mida valima peaks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.11.2011 16:56:40
|
|
|
Cass, kanalid peaks ta siiski ilma igasugu koodekitetagi leidma, võid juhtuda, et pilti ja/või heli lihtsalt ei tule.
Sagedus jäta määramata, see minut-paar kauem otsimist.
Saan sulle vajadusel hiljem kodust ekraanitõmmise saata, mismoodi mul seadistatud on.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|