|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
09.11.2011 01:43:55
|
|
|
| ailux kirjutas: |
Huvitav kas see on normaalne et kaasas olev S2 org laadija ei suuda laadida, kui samal ajal mõnda mängu mängid, lihtsalt aku tühjeneb ja käseb rakenduse sulgeda. Et kui see normaalne, et kas siis kangema laadija soetamine aitaks ? Ja huvitav kogus selle jama juures on see, et laadial märgitud output 0.7A aga aku all oleval klepsul soovitatavaks märgitud 1A. |
Mängisin just ca 2h Plants vs Zombies-it kuni telefon oli USB-ga ühendatud ning voolu on suht sama palju sisse tulnud kui välja läinud (laadima pannes oli 13% ja 2h hiljem endiselt 13%). Peaks mingi päev laadijaga sama proovima.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
09.11.2011 02:31:53
|
|
|
Esmane üleminek Androidile on küll nüüd konarlik.
Keegi on siin kogenud seda, et telefon paneb lihtsalt pillid kotti kui natuke aega ei kasuta ja telefon idle'is on? Sai proovitud eri variante, mis google'ist leidsin ja pmst sama probleemi ees jätkuvalt. Peal on 2.3.4, sai korduvalt factory reset ka tehtud. Vahepeal täitsa pikalt funkas, siis jälle pani pillid kotti. Ei saa aru, mis seda põhjustab.
Homme läheb garantisse ilmselt. Ei saa telefoni telefonina kasutadagi, lihtsalt ei tööta.
Käivitub õnneks kiiresti, aga enne seda tuleb väga pikalt powerit all hoida (umbes nii kaua nagu siis kui restarti tahad teha).
~20 min tagasi juhtus uuesti, ei vaevunud enam sisse lülitama. Aga katsusin telefoni ja telefon on soe ülaosas. Nagu mingi elu käiks, aga ekraanil pilti pole : /
Help?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conx
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2002
|
09.11.2011 10:57:56
|
|
|
Nu kui on soe/kuum, siis sul seal sees "elu keeb". Et miski programm ajab seal omi asju ja sööb aku ära. Et arvatavasti oled peale factory resetti jälle sama asja käima tõmmanud...
Vaata mida sul see - Seaded- Teave telefoni kohta- Aku kasutus - näitab...
Ja aegajalt võid visata pilgu peale ka - Tegumihaldur nimelisele rakendusele.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waux
HV Guru

liitunud: 01.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 611 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
505 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ailux
HV vaatleja
liitunud: 22.06.2002
|
09.11.2011 17:44:21
|
|
|
Järgmine anomaalia tuli täna ilmsiks nii kui GPS anduri sisse lükkad, nett paneb kepsud kotti, lükkad gps anduri välja kasu ei miskit, alles siis hakkab nett käima kui ka andmesida sisse välja lükata. On kellelgi veel midagi sellist esinenud või on ainult minu isendil selline skunk sees? Ja GPSil sateliitide leidmine võtab terve igaviku ala pea 5 min, vanal x 5800 nokial võttis see vaid mõned sekundid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
09.11.2011 18:21:13
|
|
|
| conx kirjutas: |
Nu kui on soe/kuum, siis sul seal sees "elu keeb". Et miski programm ajab seal omi asju ja sööb aku ära. Et arvatavasti oled peale factory resetti jälle sama asja käima tõmmanud...
Vaata mida sul see - Seaded- Teave telefoni kohta- Aku kasutus - näitab...
Ja aegajalt võid visata pilgu peale ka - Tegumihaldur nimelisele rakendusele. |
Ei, ei ja ei.
Samsungipoolne viga tõenäoliselt (või siis Android?), läks täna garantiisse. Öeldi, et 1-2 nädalat. Eks näis siis.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bmw535
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2009
|
09.11.2011 22:01:18
|
|
|
| tonism kirjutas: |
| Seda Note-i tahaks käes proovida. S2 tundub küll ilusti kätte mahtuvat, aga kardan, et 5+" jääb juba paljuks. |
see 5 oleks paras sest hetkel see S-II jääb vaata tiba väikseks, et võiks suurem olla
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
09.11.2011 22:19:43
|
|
|
4.3" mulle sobib väga hästi, iPhone oma 3.5"-ga on veidi ebamugav.
Võiks ainult resolutsioon ka vastav olla
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
09.11.2011 23:49:15
|
|
|
| 00bandiit0 - kas pikslid on hästi näha? (pean silmas S2-te)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
10.11.2011 00:20:22
|
|
|
Silmatorkavad küll pole, eks kui otsida, siis on piksleid näha küll. Aga ka 1.5a iPhone 4 "retina"-ekraani kasutanud sõber leidis SGS2 ekraani üllatavalt heana. Ja tema oli alguses vägagi vaimustuses sellest "nähtamatute pikslite" värgist, oleks arvanud, et harjus nii ära, et pikslite esinemine on kohe häiriv.
Kasutuses ei häiri pikslid, brauseri pilt võiks teravam olla ja mahukam. Harjusin ära, et 3.5" peal oli 960x640 ja nüüd ekraanisuuruse kasvuga oleks võinud resolutsioon ka kasvada. Või siis samaväärne olla, jõle mõnus, kui kõik lehed nii hästi ära mahuvad ekraanile.
Aga mugavaim asi on kirjutamine selle ekraaniga ikka lausa lust võrreldes väiksema ekraaniga.
Kasutades midagi häirivat selles osas polnud. Ekraan oli meeldivalt kirgas ja ilus vaadata . Pigem märkasin seda, et kui ekraan otse ees pole, on pilt sinakas. Praktilises kasutuses see ei sega, aga niisama vaadates kvaliteedi kohta just parimat see ei räägi.
Pmst kuna ise teadsin, et S2-l peaks pikslid silmale nähtavad olema, uurisin pisut lähemalt ekraani. Muidu ei märkaks midagi ilmselt.
Aga noh, kasutamist vaevu 3 päeva, sest täna läks garantiisse. Loodetavasti läheb kähku, lubati 1-2 nädalaga korda teha. Loodetavasti siis sama mure enam ei esine.
Keegi teab, kas vaevutakse remontima või antakse lihtsalt uus mudel vastu nagu iPhone'ide puhul?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.11.2011 01:01:42
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
Silmatorkavad küll pole, eks kui otsida, siis on piksleid näha küll. Aga ka 1.5a iPhone 4 "retina"-ekraani kasutanud sõber leidis SGS2 ekraani üllatavalt heana. Ja tema oli alguses vägagi vaimustuses sellest "nähtamatute pikslite" värgist, oleks arvanud, et harjus nii ära, et pikslite esinemine on kohe häiriv.
Kasutuses ei häiri pikslid, brauseri pilt võiks teravam olla ja mahukam. Harjusin ära, et 3.5" peal oli 960x640 ja nüüd ekraanisuuruse kasvuga oleks võinud resolutsioon ka kasvada. Või siis samaväärne olla, jõle mõnus, kui kõik lehed nii hästi ära mahuvad ekraanile.
Aga mugavaim asi on kirjutamine selle ekraaniga ikka lausa lust võrreldes väiksema ekraaniga.
Kasutades midagi häirivat selles osas polnud. Ekraan oli meeldivalt kirgas ja ilus vaadata . Pigem märkasin seda, et kui ekraan otse ees pole, on pilt sinakas. Praktilises kasutuses see ei sega, aga niisama vaadates kvaliteedi kohta just parimat see ei räägi.
Pmst kuna ise teadsin, et S2-l peaks pikslid silmale nähtavad olema, uurisin pisut lähemalt ekraani. Muidu ei märkaks midagi ilmselt.
Aga noh, kasutamist vaevu 3 päeva, sest täna läks garantiisse. Loodetavasti läheb kähku, lubati 1-2 nädalaga korda teha. Loodetavasti siis sama mure enam ei esine.
Keegi teab, kas vaevutakse remontima või antakse lihtsalt uus mudel vastu nagu iPhone'ide puhul? |
asendu smobla ei antud ?
ma oleks küll suure kisaga nõudnud, asi 3 päeva vana ja juba annab otsasid
kas nagu kvaliteedi kontrolli enam ei ole olemas tehastes või rappuvad nad lennukis end vigaseks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
10.11.2011 01:10:09
|
|
|
Mul oma seib oli olemas, polnud vajadust kisada. Veidi logiseb, aga ajab asja ära. Ausalt öeldes mul mugavam enda telefoniga.
Päris nii polnud, ostsin siit foorumist selle peaaegu kasutamata seisus. Sellegipoolest üsna uus riistapuu, septembri alguses algselt ostetud. Minu käes oli 3 päeva.
Peaks selle müüjaga ühendust võtma, mulle ta küll midagi sellisest probleemist ei maininud, aga mul ilmnes esimese kasutuspooltunni jooksul
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
10.11.2011 10:53:59
|
|
|
Mul on viimased kaks päeva selline jama onlnud, et kui tahad numbreid valijasse kirjutada, siis iga numbri järel läheb mingi 10 sekki aega, sest kontrollib samal ajal kõikvõimalikud numbrid läbi et kindlaks teha kas kellelgi on sama number. Suhteliselt segav, et kui tahad kellelegi helistada, siis numbri valimiseks läheb minut aega. Ehk keegi teab, kas sellele on mingi ravi või olen ma äkki endal softi peeti keeranud erinevate rootide ja muude katsetustega ja peaks hoopis väikse reseti asjale tegema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.11.2011 11:19:23
|
|
|
| eltso kirjutas: |
Mul on viimased kaks päeva selline jama onlnud, et kui tahad numbreid valijasse kirjutada, siis iga numbri järel läheb mingi 10 sekki aega, sest kontrollib samal ajal kõikvõimalikud numbrid läbi et kindlaks teha kas kellelgi on sama number. Suhteliselt segav, et kui tahad kellelegi helistada, siis numbri valimiseks läheb minut aega. Ehk keegi teab, kas sellele on mingi ravi või olen ma äkki endal softi peeti keeranud erinevate rootide ja muude katsetustega ja peaks hoopis väikse reseti asjale tegema  |
kui sul ei ole just 10000+ numbrit, siis arvatavasti midagi peetis jah
Endal küll mingit jama pole, töötab kiirelt ja korralikult. Aega võtab täpselt nii palju kui 7 numbri trykkimine aega võtab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
10.11.2011 11:20:08
|
|
|
Mu telefon oli mu käes 5 minutit olnud kui avastasin et menüü nupu valgustus ei põle ja EMTsse garantiisse viisin. Asendustelefoni küsisin ka, a selle kohta nad ütlesid et neil ainult mingeid vanu nokiaid anda.
Igatahes 2 nädalat läks aega ja vahetati terve esipaneel välja, mitte ei saanud uut telefoni.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
10.11.2011 11:59:02
|
|
|
Tundub, et peab siis mingil hetkel laskma jälle softi üle
Edit: Ja nüüd proovides töötab jälle valatult
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
10.11.2011 18:48:32
|
|
|
Kas on normaalne, kui ma hommikul laadimast võtan, siis mingi kella 6 paiku koju jõudes pean juba laadija otsa pistma, et ära ei sureks.
ja teine asi...
kui telefon aku tühjenemisest sussid nurka viskab, siis peab ~ pool tundi saba otsas istuma enne, kui suudab ennast korralikult käima tõmmata. Ei leidnud mingit reservi optionit ka kuskilt.
Juurinud jmt pole teinud. Oskab keegi mingi hea õpetuse anda selle kohta? see mingine Gingerbreak näiteks ei jaga matsu lahti.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.11.2011 19:27:35
|
|
|
GSMArena: 8 megapixel smartphone mega shootout: Picture this
| tsitaat: |
| The Samsung Galaxy S II is the runner up when it comes to overall performance - its still camera and camcorder beat the others most of the time. It used to be the standard-setter for 8MP/1080p mobile cameras but after 8 long (in tech terms) months on the market, it's time to cede that title. |
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bmw535
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2009
|
10.11.2011 20:21:21
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
Kas on normaalne, kui ma hommikul laadimast võtan, siis mingi kella 6 paiku koju jõudes pean juba laadija otsa pistma, et ära ei sureks.
ja teine asi...
kui telefon aku tühjenemisest sussid nurka viskab, siis peab ~ pool tundi saba otsas istuma enne, kui suudab ennast korralikult käima tõmmata. Ei leidnud mingit reservi optionit ka kuskilt.
Juurinud jmt pole teinud. Oskab keegi mingi hea õpetuse anda selle kohta? see mingine Gingerbreak näiteks ei jaga matsu lahti. |
Ma olen 6h ka tühjaks tõmband, sõltub mida sa teed, mul oli tol hetkel nagu server mis tegi mitmeid toimetusi korraga. endal pildi tasku viskad siis laadija taha ning lülitan sisse, miskit häda pole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
10.11.2011 20:30:40
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
Kas on normaalne, kui ma hommikul laadimast võtan, siis mingi kella 6 paiku koju jõudes pean juba laadija otsa pistma, et ära ei sureks.
ja teine asi...
kui telefon aku tühjenemisest sussid nurka viskab, siis peab ~ pool tundi saba otsas istuma enne, kui suudab ennast korralikult käima tõmmata. Ei leidnud mingit reservi optionit ka kuskilt.
Juurinud jmt pole teinud. Oskab keegi mingi hea õpetuse anda selle kohta? see mingine Gingerbreak näiteks ei jaga matsu lahti. |
Võiksid ka mainida, kui palju sa kasutad telefoni selle aja jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
10.11.2011 20:47:22
|
|
|
| Kas teil originaal kalendri märkmed endast märku annavad? Minu omal pole need kunagi toiminud. Isegi vist originaal ROMiga mitte aga selles pole ma enam päris 100% kindel, kuna kasutasin seda väga lühikest aega.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
10.11.2011 21:18:53
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
| Võiksid ka mainida, kui palju sa kasutad telefoni selle aja jooksul. |
Trillian jooksvalt online, vahel ka skype, paar korda foursquare check-in, vahest teen 5min mängu, tund aega tetherdan...
Ekraani heledus on suht madalal.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.11.2011 21:19:17
|
|
|
Olen ka nüüd üks õnnelik SGSII omanik.
Saatsin oma I9000 garantiise ja vastu sain I9100 peale kuu aega ootamist.
Hetkel mõtlen millist rommi peale panna, ehk kellelgi häid soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.11.2011 21:38:46
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Olen ka nüüd üks õnnelik SGSII omanik.
Saatsin oma I9000 garantiise ja vastu sain I9100 peale kuu aega ootamist.
Hetkel mõtlen millist rommi peale panna, ehk kellelgi häid soovitusi? |
lucky bastard
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
11.11.2011 07:51:17
|
|
|
| djpvx kirjutas: |
| 00bandiit0 kirjutas: |
| Võiksid ka mainida, kui palju sa kasutad telefoni selle aja jooksul. |
Trillian jooksvalt online, vahel ka skype, paar korda foursquare check-in, vahest teen 5min mängu, tund aega tetherdan...
Ekraani heledus on suht madalal. |
Suhteliselt loogiline sel juhul. Kui telefoni ikka täiel määral kasutada, siis ega teda kauaks ei ole. Ise olen aru saanud, et kui S2-te kasutada kui nutitelefoni, siis on 1-2 päeva vastupidamist normaalne. Kui seda aga kasutada Gps-i, läpaka või mängukonsoolina, siis ma arvan, et keegi ei loodagi, et aku vastupidavus sel juhul peaks pikem olema
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juuser
Aeg Maha 2a
liitunud: 04.12.2002
|
11.11.2011 11:02:41
|
|
|
CheckRom Revolution ikka üle prahi Aku kestvus üks parimaid, samuti on kaasas KitchenPro app mille kaudu väga mugav peale
lasta erinevaid theme, kerneleid jpm.
| Jann1 kirjutas: |
Olen ka nüüd üks õnnelik SGSII omanik.
Saatsin oma I9000 garantiise ja vastu sain I9100 peale kuu aega ootamist.
Hetkel mõtlen millist rommi peale panna, ehk kellelgi häid soovitusi? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
11.11.2011 20:10:39
|
|
|
Mul 2 päeva olnud kasutusel "Bezke IceCreamed XWKJ1" ROM. Vaieldamatult parim, mis olen proovinud (Lite'ning ja SensatioN olid varasemalt).
Kui kalendri meelespead ka tööle saaks, siis polekski millegi üle kurta enam
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
11.11.2011 20:14:34
|
|
|
Mobiil-ID töötab?
| ivar80 kirjutas: |
Mul 2 päeva olnud kasutusel "Bezke IceCreamed XWKJ1" ROM. Vaieldamatult parim, mis olen proovinud (Lite'ning ja SensatioN olid varasemalt).
Kui kalendri meelespead ka tööle saaks, siis polekski millegi üle kurta enam  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
11.11.2011 21:14:21
|
|
|
| Six kirjutas: |
Mobiil-ID töötab?
|
Kui esimene kord proovisin, siis ei töötanud. Läksin korraks Mobiil-ID rakendusse sisse ja vist korraks ka Blokeeri lahti menüüsse, seejärel läksin rakendusest välja. Pärast seda on toiminud kenasti, vist mingi 4-5 korda olen pärast seda kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
11.11.2011 23:48:58
|
|
|
| ivar80 kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Mobiil-ID töötab?
|
Kui esimene kord proovisin, siis ei töötanud. Läksin korraks Mobiil-ID rakendusse sisse ja vist korraks ka Blokeeri lahti menüüsse, seejärel läksin rakendusest välja. Pärast seda on toiminud kenasti, vist mingi 4-5 korda olen pärast seda kasutanud. |
Checkromiga töötab m-id ideaalselt ilma kõrvaliste probleemideta. Homme panen ka viimase versiooni peale
Rom ise on tõesti kiire ja hea ning köik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.11.2011 13:00:04
|
|
|
| Mul hakkab järjest rohkem interneti ühendus närvidele käima, kui olla toas või autos vms, noo siis on võimatu interneti ühendust telefoniga saada. Telefoni ei näpi siis mingi ajapärast vaikselt läheb H peale ja siis vahest hakkab kohe tööle internet vahest läheb aega. Aga nii kui võtta telefon kätte( surma gripp on väga tugev sellel telefonil ) sis loobib kohe levi nulli ja E levi ka nullis ja siis hakkab vaikselt E levi ülesse tulema, aga E leviga internet ei toimi üldse,, ei lae isegi marketi esilehte ära, võib kasvõi 10minti market ees laadida, mitte midagi ei toimu. Pidevalt käib mingi **** E ja H vahel ja nett ei toimi. aga kui olla linnas ja õues siis toimib. Mõnes kohas saab toas nii ilusti olla kui lukustada 3g levisse ära ja hoida telefoni kaamera poolt kinni ainult siis saab rahulikult netis olla...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
12.11.2011 14:05:25
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| Mul hakkab järjest rohkem interneti ühendus närvidele käima, kui olla toas või autos vms, noo siis on võimatu interneti ühendust telefoniga saada. Telefoni ei näpi siis mingi ajapärast vaikselt läheb H peale ja siis vahest hakkab kohe tööle internet vahest läheb aega. Aga nii kui võtta telefon kätte( surma gripp on väga tugev sellel telefonil ) sis loobib kohe levi nulli ja E levi ka nullis ja siis hakkab vaikselt E levi ülesse tulema, aga E leviga internet ei toimi üldse,, ei lae isegi marketi esilehte ära, võib kasvõi 10minti market ees laadida, mitte midagi ei toimu. Pidevalt käib mingi **** E ja H vahel ja nett ei toimi. aga kui olla linnas ja õues siis toimib. Mõnes kohas saab toas nii ilusti olla kui lukustada 3g levisse ära ja hoida telefoni kaamera poolt kinni ainult siis saab rahulikult netis olla... |
Sa mõne teise telefoniga oled proovinud? nn "surma gripp" ma isiklikult oma telefonil ei ole täheldanud, hoides kahe käega ümber telefoni ja levi ei kao kuskile.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.11.2011 14:12:20
|
|
|
| tiitise kirjutas: |
| symmi kirjutas: |
| Mul hakkab järjest rohkem interneti ühendus närvidele käima, kui olla toas või autos vms, noo siis on võimatu interneti ühendust telefoniga saada. Telefoni ei näpi siis mingi ajapärast vaikselt läheb H peale ja siis vahest hakkab kohe tööle internet vahest läheb aega. Aga nii kui võtta telefon kätte( surma gripp on väga tugev sellel telefonil ) sis loobib kohe levi nulli ja E levi ka nullis ja siis hakkab vaikselt E levi ülesse tulema, aga E leviga internet ei toimi üldse,, ei lae isegi marketi esilehte ära, võib kasvõi 10minti market ees laadida, mitte midagi ei toimu. Pidevalt käib mingi **** E ja H vahel ja nett ei toimi. aga kui olla linnas ja õues siis toimib. Mõnes kohas saab toas nii ilusti olla kui lukustada 3g levisse ära ja hoida telefoni kaamera poolt kinni ainult siis saab rahulikult netis olla... |
Sa mõne teise telefoniga oled proovinud? nn "surma gripp" ma isiklikult oma telefonil ei ole täheldanud, hoides kahe käega ümber telefoni ja levi ei kao kuskile. |
teise telefoniga pole proovinud, võibolla garantiis midagi keerati perse vms, sest ekraan ka virvendab kui aku üle 70% on ja teatud heledus peal.. Telefon on hea kui toimib, aga noo ülipalju olen jamanud selle telefoniga. 3x kõigepealt käis garantiis siis anti uus ja see uus käis ka veel garantiis ja nüüd kui aega leian viin uuesti.. Sellessuhtes on samsung täis pask..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiitise
HV kasutaja
liitunud: 04.03.2005
|
12.11.2011 14:24:33
|
|
|
Ma siis olen üks vähestest, kellel pole telefoniga probleeme lucky me
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
12.11.2011 14:30:01
|
|
|
| tiitise kirjutas: |
Ma siis olen üks vähestest, kellel pole telefoniga probleeme lucky me  |
Ja veel selline probleem ka et vahest kui telefon välja ja sisse lülitada ei tunne enam sim kaarti ära. Lihtsalt lülitab sisse levi kohal ring ja joon läbi. siis tuleb aku ära võtta tagant ja uuesti külge panna ja siis peaks tööle hakkama vahest ei hakka siis ka ja peab kordama tegevust..
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
12.11.2011 14:52:16
|
|
|
Ei ütleks, et telefoniga mõni probleem oleks ja üldse on rahulolijad pigem vait. Kisa teevad hädalised. Kui telefon on vigane, siis vii garantiiremonti. Kui sama viga kordub, siis on sul õigus nõuda seadme väljavahetamist. Kui müüja blokib, siis on meil olemas Tarbijakaitseamet. Ei maksa elu ise keerulisemaks teha.
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eltso
HV veteran

liitunud: 03.02.2010
|
12.11.2011 15:26:57
|
|
|
| Trillian on muide mega akusööja, panin ka endale selle taustale tiksuma ja üüberkiirelt võtab aku tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
12.11.2011 16:43:59
|
|
|
| Kuidas sellel telefonil prose clocki oskab teha? I9000 sain 1,6ghz aga kas sellel on keegi rohkem saanud?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
12.11.2011 19:32:27
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Kuidas sellel telefonil prose clocki oskab teha? I9000 sain 1,6ghz aga kas sellel on keegi rohkem saanud? |
tõmba vastav rom, seal juba asjad olemas, vaid vajuta nuppu, 1,6ghz on nats karm sellele moblale
1,4 24/7 pole probleem, aga akut sööb palju ja otsest vajadust pole, lihtsalt proovisin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustmantel
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2009
|
12.11.2011 19:56:38
|
|
|
| waux proovis minu arust seda ja sai mingi 1,7 peale tööle.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hullmees
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003
|
12.11.2011 20:05:30
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
| Ei ütleks, et telefoniga mõni probleem oleks ja üldse on rahulolijad pigem vait. Kisa teevad hädalised. Kui telefon on vigane, siis vii garantiiremonti. Kui sama viga kordub, siis on sul õigus nõuda seadme väljavahetamist. Kui müüja blokib, siis on meil olemas Tarbijakaitseamet. Ei maksa elu ise keerulisemaks teha. |
Väga hea et hädalised kisa teevad, see näitabki et viimasel ajal antud mudel on üsna probleemne kvaliteedi koha pealt ja ehk mõni kes on plaaninud seda võileiba endale soetada mõtleb siiski ümber ja ostab mingi teise analoogse pilli !!!
Kaldun arvama et enamus kisaks nii et vähe kui neil oleks ka vigane telefon ostmisest peale (eriti veel kui oled kuu aega telefoni omanik ja sellest kuust oled saanud telefoni kasutada 24 tundi, kuna ülejäänud aja istub telefon kuskil mingite LAMMASTE riiulil kes ei suuda viga tuvastada) ja veel teadmiseks et müüja ei remondi ise telefone, selleks on tootja poolt tunnustatud firma (Mobitec Service).
Viimasel ajal hakkan üha rohkem näritud õuna poole vaatama, kuna see mida pilukad üritavad kvaliteet toote pähe kalli raha eest müüa on viimasel ajal ikka päris p*sk mitte enam s*tt isegi !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
12.11.2011 20:07:41
|
|
|
et siis esimesed miljon mudelit olid kvaliteetsed ja sealt edasi pullikaka?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
12.11.2011 20:13:50
|
|
|
Mul tuttavatel päris mitmel SG2, pole ühtegi neist näinud siin kirjutamas...samuti pole ühelgi ühtegi probleemi olnud...hullmees su teooria on ikka täis BS
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keikz!
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2006
|
12.11.2011 20:14:46
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
| Ei ütleks, et telefoniga mõni probleem oleks ja üldse on rahulolijad pigem vait. Kisa teevad hädalised. Kui telefon on vigane, siis vii garantiiremonti. Kui sama viga kordub, siis on sul õigus nõuda seadme väljavahetamist. Kui müüja blokib, siis on meil olemas Tarbijakaitseamet. Ei maksa elu ise keerulisemaks teha. |
Täiesti vait ja rahul:D paremat telefoni ma ei ole leidnud, kuigi kõik uuemad läbi näppind
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
12.11.2011 20:16:50
|
|
|
works fine
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
12.11.2011 20:20:13
|
|
|
Muidu pole muret, tarkvara ja riistvara pole alt vedanud kuid väline koostekvaliteet on küll nadi, tehakse taha mingi läikiv rant mille peale telefon laual olles toetub ja see kulub ju kohe ära ükskõik kui hästi ka telefoni ei hoita.
Klaas hakkab iseeenesest vasakust servast lahti tulema. Suht anaal on kallis telefon osta ja siis esimese paari kuu jooksul lihtsalt garantiisse saata klaasi vahetamiseks. Kellelgi siin vähemalt garantii alla läks, saadan ka lähiajal enda oma sinna.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
12.11.2011 20:35:33
|
|
|
| Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
12.11.2011 20:43:02
|
|
|
CWM abiks.
| Jann1 kirjutas: |
| Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
12.11.2011 20:45:48
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust. |
mismis?
kui sul CMW olemas, siis pane recovery ja asi olemas
kui mitte, siis Volume up button, the Home button and the Power button at the same time
sul üks nupp puudu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juuser
Aeg Maha 2a
liitunud: 04.12.2002
|
12.11.2011 21:01:52
|
|
|
Kustkohast sa selle IceCream-i S2-le välja võlud? Minu teada ei ole küll veel ühtegi rom-i S2-le väljas.
| Jann1 kirjutas: |
| Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|