Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 141, 142, 143  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 09.11.2011 01:43:55 vasta tsitaadiga

ailux kirjutas:
Huvitav kas see on normaalne et kaasas olev S2 org laadija ei suuda laadida, kui samal ajal mõnda mängu mängid, lihtsalt aku tühjeneb ja käseb rakenduse sulgeda. icon_sad.gif Et kui see normaalne, et kas siis kangema laadija soetamine aitaks ? Ja huvitav kogus selle jama juures on see, et laadial märgitud output 0.7A aga aku all oleval klepsul soovitatavaks märgitud 1A.

Mängisin just ca 2h Plants vs Zombies-it kuni telefon oli USB-ga ühendatud ning voolu on suht sama palju sisse tulnud kui välja läinud (laadima pannes oli 13% ja 2h hiljem endiselt 13%). Peaks mingi päev laadijaga sama proovima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 02:31:53 vasta tsitaadiga

Esmane üleminek Androidile on küll nüüd konarlik.
Keegi on siin kogenud seda, et telefon paneb lihtsalt pillid kotti kui natuke aega ei kasuta ja telefon idle'is on? Sai proovitud eri variante, mis google'ist leidsin ja pmst sama probleemi ees jätkuvalt. Peal on 2.3.4, sai korduvalt factory reset ka tehtud. Vahepeal täitsa pikalt funkas, siis jälle pani pillid kotti. Ei saa aru, mis seda põhjustab.
Homme läheb garantisse ilmselt. Ei saa telefoni telefonina kasutadagi, lihtsalt ei tööta.
Käivitub õnneks kiiresti, aga enne seda tuleb väga pikalt powerit all hoida (umbes nii kaua nagu siis kui restarti tahad teha).
~20 min tagasi juhtus uuesti, ei vaevunud enam sisse lülitama. Aga katsusin telefoni ja telefon on soe ülaosas. Nagu mingi elu käiks, aga ekraanil pilti pole : /
Help?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 10:57:56 vasta tsitaadiga

Nu kui on soe/kuum, siis sul seal sees "elu keeb". Et miski programm ajab seal omi asju ja sööb aku ära. Et arvatavasti oled peale factory resetti jälle sama asja käima tõmmanud...
Vaata mida sul see - Seaded- Teave telefoni kohta- Aku kasutus - näitab...
Ja aegajalt võid visata pilgu peale ka - Tegumihaldur nimelisele rakendusele.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 15:49:28 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
waux, Kas sel jabra asjal mingi kodumaine link ka küljes on? Naisele äkki vaja sellist...

http://www.kannukas.ee/id/kataloog/act/seadista/toode/1060/
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailux
HV vaatleja

liitunud: 22.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 17:44:21 vasta tsitaadiga

Järgmine anomaalia tuli täna ilmsiks nii kui GPS anduri sisse lükkad, nett paneb kepsud kotti, lükkad gps anduri välja kasu ei miskit, alles siis hakkab nett käima kui ka andmesida sisse välja lükata. On kellelgi veel midagi sellist esinenud või on ainult minu isendil selline skunk sees? Ja GPSil sateliitide leidmine võtab terve igaviku ala pea 5 min, vanal x 5800 nokial võttis see vaid mõned sekundid. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 18:21:13 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Nu kui on soe/kuum, siis sul seal sees "elu keeb". Et miski programm ajab seal omi asju ja sööb aku ära. Et arvatavasti oled peale factory resetti jälle sama asja käima tõmmanud...
Vaata mida sul see - Seaded- Teave telefoni kohta- Aku kasutus - näitab...
Ja aegajalt võid visata pilgu peale ka - Tegumihaldur nimelisele rakendusele.
Ei, ei ja ei.
Samsungipoolne viga tõenäoliselt (või siis Android?), läks täna garantiisse. Öeldi, et 1-2 nädalat. Eks näis siis.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bmw535
HV vaatleja
Bmw535

liitunud: 27.10.2009




sõnum 09.11.2011 22:01:18 vasta tsitaadiga

tonism kirjutas:
Seda Note-i tahaks käes proovida. S2 tundub küll ilusti kätte mahtuvat, aga kardan, et 5+" jääb juba paljuks.

see 5 oleks paras sest hetkel see S-II jääb vaata tiba väikseks, et võiks suurem olla icon_razz1.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 22:19:43 vasta tsitaadiga

4.3" mulle sobib väga hästi, iPhone oma 3.5"-ga on veidi ebamugav.
Võiks ainult resolutsioon ka vastav olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 23:49:15 vasta tsitaadiga

00bandiit0 - kas pikslid on hästi näha? (pean silmas S2-te)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 00:20:22 vasta tsitaadiga

Silmatorkavad küll pole, eks kui otsida, siis on piksleid näha küll. Aga ka 1.5a iPhone 4 "retina"-ekraani kasutanud sõber leidis SGS2 ekraani üllatavalt heana. Ja tema oli alguses vägagi vaimustuses sellest "nähtamatute pikslite" värgist, oleks arvanud, et harjus nii ära, et pikslite esinemine on kohe häiriv.
Kasutuses ei häiri pikslid, brauseri pilt võiks teravam olla ja mahukam. Harjusin ära, et 3.5" peal oli 960x640 ja nüüd ekraanisuuruse kasvuga oleks võinud resolutsioon ka kasvada. Või siis samaväärne olla, jõle mõnus, kui kõik lehed nii hästi ära mahuvad ekraanile.
Aga mugavaim asi on kirjutamine selle ekraaniga ikka thumbs_up.gif lausa lust võrreldes väiksema ekraaniga.
Kasutades midagi häirivat selles osas polnud. Ekraan oli meeldivalt kirgas ja ilus vaadata thumbs_up.gif. Pigem märkasin seda, et kui ekraan otse ees pole, on pilt sinakas. Praktilises kasutuses see ei sega, aga niisama vaadates kvaliteedi kohta just parimat see ei räägi.
Pmst kuna ise teadsin, et S2-l peaks pikslid silmale nähtavad olema, uurisin pisut lähemalt ekraani. Muidu ei märkaks midagi ilmselt.

Aga noh, kasutamist vaevu 3 päeva, sest täna läks garantiisse. Loodetavasti läheb kähku, lubati 1-2 nädalaga korda teha. Loodetavasti siis sama mure enam ei esine.
Keegi teab, kas vaevutakse remontima või antakse lihtsalt uus mudel vastu nagu iPhone'ide puhul?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2011 01:01:42 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
Silmatorkavad küll pole, eks kui otsida, siis on piksleid näha küll. Aga ka 1.5a iPhone 4 "retina"-ekraani kasutanud sõber leidis SGS2 ekraani üllatavalt heana. Ja tema oli alguses vägagi vaimustuses sellest "nähtamatute pikslite" värgist, oleks arvanud, et harjus nii ära, et pikslite esinemine on kohe häiriv.
Kasutuses ei häiri pikslid, brauseri pilt võiks teravam olla ja mahukam. Harjusin ära, et 3.5" peal oli 960x640 ja nüüd ekraanisuuruse kasvuga oleks võinud resolutsioon ka kasvada. Või siis samaväärne olla, jõle mõnus, kui kõik lehed nii hästi ära mahuvad ekraanile.
Aga mugavaim asi on kirjutamine selle ekraaniga ikka thumbs_up.gif lausa lust võrreldes väiksema ekraaniga.
Kasutades midagi häirivat selles osas polnud. Ekraan oli meeldivalt kirgas ja ilus vaadata thumbs_up.gif. Pigem märkasin seda, et kui ekraan otse ees pole, on pilt sinakas. Praktilises kasutuses see ei sega, aga niisama vaadates kvaliteedi kohta just parimat see ei räägi.
Pmst kuna ise teadsin, et S2-l peaks pikslid silmale nähtavad olema, uurisin pisut lähemalt ekraani. Muidu ei märkaks midagi ilmselt.

Aga noh, kasutamist vaevu 3 päeva, sest täna läks garantiisse. Loodetavasti läheb kähku, lubati 1-2 nädalaga korda teha. Loodetavasti siis sama mure enam ei esine.
Keegi teab, kas vaevutakse remontima või antakse lihtsalt uus mudel vastu nagu iPhone'ide puhul?

asendu smobla ei antud ?
ma oleks küll suure kisaga nõudnud, asi 3 päeva vana ja juba annab otsasid thumbs_down.gif
kas nagu kvaliteedi kontrolli enam ei ole olemas tehastes või rappuvad nad lennukis end vigaseks icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 01:10:09 vasta tsitaadiga

Mul oma seib oli olemas, polnud vajadust kisada. Veidi logiseb, aga ajab asja ära. Ausalt öeldes mul mugavam enda telefoniga.
Päris nii polnud, ostsin siit foorumist selle peaaegu kasutamata seisus. Sellegipoolest üsna uus riistapuu, septembri alguses algselt ostetud. Minu käes oli 3 päeva.
Peaks selle müüjaga ühendust võtma, mulle ta küll midagi sellisest probleemist ei maininud, aga mul ilmnes esimese kasutuspooltunni jooksul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 10.11.2011 10:53:59 vasta tsitaadiga

Mul on viimased kaks päeva selline jama onlnud, et kui tahad numbreid valijasse kirjutada, siis iga numbri järel läheb mingi 10 sekki aega, sest kontrollib samal ajal kõikvõimalikud numbrid läbi et kindlaks teha kas kellelgi on sama number. Suhteliselt segav, et kui tahad kellelegi helistada, siis numbri valimiseks läheb minut aega. Ehk keegi teab, kas sellele on mingi ravi või olen ma äkki endal softi peeti keeranud erinevate rootide ja muude katsetustega ja peaks hoopis väikse reseti asjale tegema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2011 11:19:23 vasta tsitaadiga

eltso kirjutas:
Mul on viimased kaks päeva selline jama onlnud, et kui tahad numbreid valijasse kirjutada, siis iga numbri järel läheb mingi 10 sekki aega, sest kontrollib samal ajal kõikvõimalikud numbrid läbi et kindlaks teha kas kellelgi on sama number. Suhteliselt segav, et kui tahad kellelegi helistada, siis numbri valimiseks läheb minut aega. Ehk keegi teab, kas sellele on mingi ravi või olen ma äkki endal softi peeti keeranud erinevate rootide ja muude katsetustega ja peaks hoopis väikse reseti asjale tegema icon_biggrin.gif

kui sul ei ole just 10000+ numbrit, siis arvatavasti midagi peetis jah icon_smile.gif
Endal küll mingit jama pole, töötab kiirelt ja korralikult. Aega võtab täpselt nii palju kui 7 numbri trykkimine aega võtab thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 11:20:08 vasta tsitaadiga

Mu telefon oli mu käes 5 minutit olnud kui avastasin et menüü nupu valgustus ei põle ja EMTsse garantiisse viisin. Asendustelefoni küsisin ka, a selle kohta nad ütlesid et neil ainult mingeid vanu nokiaid anda. icon_sad.gif
Igatahes 2 nädalat läks aega ja vahetati terve esipaneel välja, mitte ei saanud uut telefoni.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 10.11.2011 11:59:02 vasta tsitaadiga

Tundub, et peab siis mingil hetkel laskma jälle softi üle icon_biggrin.gif

Edit: Ja nüüd proovides töötab jälle valatult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 10.11.2011 18:48:32 vasta tsitaadiga

Kas on normaalne, kui ma hommikul laadimast võtan, siis mingi kella 6 paiku koju jõudes pean juba laadija otsa pistma, et ära ei sureks.

ja teine asi...
kui telefon aku tühjenemisest sussid nurka viskab, siis peab ~ pool tundi saba otsas istuma enne, kui suudab ennast korralikult käima tõmmata. Ei leidnud mingit reservi optionit ka kuskilt.

Juurinud jmt pole teinud. Oskab keegi mingi hea õpetuse anda selle kohta? see mingine Gingerbreak näiteks ei jaga matsu lahti.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 19:27:35 vasta tsitaadiga

GSMArena: 8 megapixel smartphone mega shootout: Picture this

tsitaat:
The Samsung Galaxy S II is the runner up when it comes to overall performance - its still camera and camcorder beat the others most of the time. It used to be the standard-setter for 8MP/1080p mobile cameras but after 8 long (in tech terms) months on the market, it's time to cede that title.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bmw535
HV vaatleja
Bmw535

liitunud: 27.10.2009




sõnum 10.11.2011 20:21:21 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Kas on normaalne, kui ma hommikul laadimast võtan, siis mingi kella 6 paiku koju jõudes pean juba laadija otsa pistma, et ära ei sureks.

ja teine asi...
kui telefon aku tühjenemisest sussid nurka viskab, siis peab ~ pool tundi saba otsas istuma enne, kui suudab ennast korralikult käima tõmmata. Ei leidnud mingit reservi optionit ka kuskilt.

Juurinud jmt pole teinud. Oskab keegi mingi hea õpetuse anda selle kohta? see mingine Gingerbreak näiteks ei jaga matsu lahti.

Ma olen 6h ka tühjaks tõmband, sõltub mida sa teed, mul oli tol hetkel nagu server mis tegi mitmeid toimetusi korraga. endal pildi tasku viskad siis laadija taha ning lülitan sisse, miskit häda pole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 20:30:40 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Kas on normaalne, kui ma hommikul laadimast võtan, siis mingi kella 6 paiku koju jõudes pean juba laadija otsa pistma, et ära ei sureks.

ja teine asi...
kui telefon aku tühjenemisest sussid nurka viskab, siis peab ~ pool tundi saba otsas istuma enne, kui suudab ennast korralikult käima tõmmata. Ei leidnud mingit reservi optionit ka kuskilt.

Juurinud jmt pole teinud. Oskab keegi mingi hea õpetuse anda selle kohta? see mingine Gingerbreak näiteks ei jaga matsu lahti.
Võiksid ka mainida, kui palju sa kasutad telefoni selle aja jooksul.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 10.11.2011 20:47:22 vasta tsitaadiga

Kas teil originaal kalendri märkmed endast märku annavad? Minu omal pole need kunagi toiminud. Isegi vist originaal ROMiga mitte aga selles pole ma enam päris 100% kindel, kuna kasutasin seda väga lühikest aega.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 10.11.2011 21:18:53 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
Võiksid ka mainida, kui palju sa kasutad telefoni selle aja jooksul.

Trillian jooksvalt online, vahel ka skype, paar korda foursquare check-in, vahest teen 5min mängu, tund aega tetherdan...
Ekraani heledus on suht madalal.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 21:19:17 vasta tsitaadiga

Olen ka nüüd üks õnnelik SGSII omanik.
Saatsin oma I9000 garantiise ja vastu sain I9100 icon_biggrin.gif icon_cool.gif peale kuu aega ootamist.

Hetkel mõtlen millist rommi peale panna, ehk kellelgi häid soovitusi?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.11.2011 21:38:46 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Olen ka nüüd üks õnnelik SGSII omanik.
Saatsin oma I9000 garantiise ja vastu sain I9100 icon_biggrin.gif icon_cool.gif peale kuu aega ootamist.

Hetkel mõtlen millist rommi peale panna, ehk kellelgi häid soovitusi?

lucky bastard thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 11.11.2011 07:51:17 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
00bandiit0 kirjutas:
Võiksid ka mainida, kui palju sa kasutad telefoni selle aja jooksul.

Trillian jooksvalt online, vahel ka skype, paar korda foursquare check-in, vahest teen 5min mängu, tund aega tetherdan...
Ekraani heledus on suht madalal.

Suhteliselt loogiline sel juhul. Kui telefoni ikka täiel määral kasutada, siis ega teda kauaks ei ole. Ise olen aru saanud, et kui S2-te kasutada kui nutitelefoni, siis on 1-2 päeva vastupidamist normaalne. Kui seda aga kasutada Gps-i, läpaka või mängukonsoolina, siis ma arvan, et keegi ei loodagi, et aku vastupidavus sel juhul peaks pikem olema icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 11.11.2011 11:02:41 vasta tsitaadiga

CheckRom Revolution ikka üle prahi thumbs_up.gif Aku kestvus üks parimaid, samuti on kaasas KitchenPro app mille kaudu väga mugav peale
lasta erinevaid theme, kerneleid jpm.

Jann1 kirjutas:
Olen ka nüüd üks õnnelik SGSII omanik.
Saatsin oma I9000 garantiise ja vastu sain I9100 icon_biggrin.gif icon_cool.gif peale kuu aega ootamist.

Hetkel mõtlen millist rommi peale panna, ehk kellelgi häid soovitusi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 11.11.2011 20:10:39 vasta tsitaadiga

Mul 2 päeva olnud kasutusel "Bezke IceCreamed XWKJ1" ROM. Vaieldamatult parim, mis olen proovinud (Lite'ning ja SensatioN olid varasemalt).
Kui kalendri meelespead ka tööle saaks, siis polekski millegi üle kurta enam icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 20:14:34 vasta tsitaadiga

Mobiil-ID töötab?
ivar80 kirjutas:
Mul 2 päeva olnud kasutusel "Bezke IceCreamed XWKJ1" ROM. Vaieldamatult parim, mis olen proovinud (Lite'ning ja SensatioN olid varasemalt).
Kui kalendri meelespead ka tööle saaks, siis polekski millegi üle kurta enam icon_smile.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar80
HV kasutaja
ivar80

liitunud: 25.10.2004




sõnum 11.11.2011 21:14:21 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Mobiil-ID töötab?


Kui esimene kord proovisin, siis ei töötanud. Läksin korraks Mobiil-ID rakendusse sisse ja vist korraks ka Blokeeri lahti menüüsse, seejärel läksin rakendusest välja. Pärast seda on toiminud kenasti, vist mingi 4-5 korda olen pärast seda kasutanud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2011 23:48:58 vasta tsitaadiga

ivar80 kirjutas:
Six kirjutas:
Mobiil-ID töötab?


Kui esimene kord proovisin, siis ei töötanud. Läksin korraks Mobiil-ID rakendusse sisse ja vist korraks ka Blokeeri lahti menüüsse, seejärel läksin rakendusest välja. Pärast seda on toiminud kenasti, vist mingi 4-5 korda olen pärast seda kasutanud.

Checkromiga töötab m-id ideaalselt ilma kõrvaliste probleemideta. Homme panen ka viimase versiooni peale icon_smile.gif
Rom ise on tõesti kiire ja hea ning köik toimib.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 12.11.2011 13:00:04 vasta tsitaadiga

Mul hakkab järjest rohkem interneti ühendus närvidele käima, kui olla toas või autos vms, noo siis on võimatu interneti ühendust telefoniga saada. Telefoni ei näpi siis mingi ajapärast vaikselt läheb H peale ja siis vahest hakkab kohe tööle internet vahest läheb aega. Aga nii kui võtta telefon kätte( surma gripp on väga tugev sellel telefonil ) sis loobib kohe levi nulli ja E levi ka nullis ja siis hakkab vaikselt E levi ülesse tulema, aga E leviga internet ei toimi üldse,, ei lae isegi marketi esilehte ära, võib kasvõi 10minti market ees laadida, mitte midagi ei toimu. Pidevalt käib mingi **** E ja H vahel ja nett ei toimi. aga kui olla linnas ja õues siis toimib. Mõnes kohas saab toas nii ilusti olla kui lukustada 3g levisse ära ja hoida telefoni kaamera poolt kinni ainult siis saab rahulikult netis olla...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 14:05:25 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Mul hakkab järjest rohkem interneti ühendus närvidele käima, kui olla toas või autos vms, noo siis on võimatu interneti ühendust telefoniga saada. Telefoni ei näpi siis mingi ajapärast vaikselt läheb H peale ja siis vahest hakkab kohe tööle internet vahest läheb aega. Aga nii kui võtta telefon kätte( surma gripp on väga tugev sellel telefonil ) sis loobib kohe levi nulli ja E levi ka nullis ja siis hakkab vaikselt E levi ülesse tulema, aga E leviga internet ei toimi üldse,, ei lae isegi marketi esilehte ära, võib kasvõi 10minti market ees laadida, mitte midagi ei toimu. Pidevalt käib mingi **** E ja H vahel ja nett ei toimi. aga kui olla linnas ja õues siis toimib. Mõnes kohas saab toas nii ilusti olla kui lukustada 3g levisse ära ja hoida telefoni kaamera poolt kinni ainult siis saab rahulikult netis olla...

Sa mõne teise telefoniga oled proovinud? nn "surma gripp" ma isiklikult oma telefonil ei ole täheldanud, hoides kahe käega ümber telefoni ja levi ei kao kuskile.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 12.11.2011 14:12:20 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
symmi kirjutas:
Mul hakkab järjest rohkem interneti ühendus närvidele käima, kui olla toas või autos vms, noo siis on võimatu interneti ühendust telefoniga saada. Telefoni ei näpi siis mingi ajapärast vaikselt läheb H peale ja siis vahest hakkab kohe tööle internet vahest läheb aega. Aga nii kui võtta telefon kätte( surma gripp on väga tugev sellel telefonil ) sis loobib kohe levi nulli ja E levi ka nullis ja siis hakkab vaikselt E levi ülesse tulema, aga E leviga internet ei toimi üldse,, ei lae isegi marketi esilehte ära, võib kasvõi 10minti market ees laadida, mitte midagi ei toimu. Pidevalt käib mingi **** E ja H vahel ja nett ei toimi. aga kui olla linnas ja õues siis toimib. Mõnes kohas saab toas nii ilusti olla kui lukustada 3g levisse ära ja hoida telefoni kaamera poolt kinni ainult siis saab rahulikult netis olla...

Sa mõne teise telefoniga oled proovinud? nn "surma gripp" ma isiklikult oma telefonil ei ole täheldanud, hoides kahe käega ümber telefoni ja levi ei kao kuskile.
teise telefoniga pole proovinud, võibolla garantiis midagi keerati perse vms, sest ekraan ka virvendab kui aku üle 70% on ja teatud heledus peal.. Telefon on hea kui toimib, aga noo ülipalju olen jamanud selle telefoniga. 3x kõigepealt käis garantiis siis anti uus ja see uus käis ka veel garantiis ja nüüd kui aega leian viin uuesti.. Sellessuhtes on samsung täis pask..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiitise
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 14:24:33 vasta tsitaadiga

Ma siis olen üks vähestest, kellel pole telefoniga probleeme icon_smile.gif lucky me icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 12.11.2011 14:30:01 vasta tsitaadiga

tiitise kirjutas:
Ma siis olen üks vähestest, kellel pole telefoniga probleeme icon_smile.gif lucky me icon_exclaim.gif
Ja veel selline probleem ka et vahest kui telefon välja ja sisse lülitada ei tunne enam sim kaarti ära. Lihtsalt lülitab sisse levi kohal ring ja joon läbi. siis tuleb aku ära võtta tagant ja uuesti külge panna ja siis peaks tööle hakkama vahest ei hakka siis ka ja peab kordama tegevust..
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 14:52:16 vasta tsitaadiga

Ei ütleks, et telefoniga mõni probleem oleks ja üldse on rahulolijad pigem vait. Kisa teevad hädalised. Kui telefon on vigane, siis vii garantiiremonti. Kui sama viga kordub, siis on sul õigus nõuda seadme väljavahetamist. Kui müüja blokib, siis on meil olemas Tarbijakaitseamet. Ei maksa elu ise keerulisemaks teha.
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eltso
HV veteran
eltso

liitunud: 03.02.2010




sõnum 12.11.2011 15:26:57 vasta tsitaadiga

Trillian on muide mega akusööja, panin ka endale selle taustale tiksuma ja üüberkiirelt võtab aku tühjaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 16:43:59 vasta tsitaadiga

Kuidas sellel telefonil prose clocki oskab teha? I9000 sain 1,6ghz aga kas sellel on keegi rohkem saanud?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2011 19:32:27 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Kuidas sellel telefonil prose clocki oskab teha? I9000 sain 1,6ghz aga kas sellel on keegi rohkem saanud?

tõmba vastav rom, seal juba asjad olemas, vaid vajuta nuppu, 1,6ghz on nats karm sellele moblale
1,4 24/7 pole probleem, aga akut sööb palju ja otsest vajadust pole, lihtsalt proovisin icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustmantel
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2009




sõnum 12.11.2011 19:56:38 vasta tsitaadiga

waux proovis minu arust seda ja sai mingi 1,7 peale tööle.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hullmees
HV kasutaja
hullmees

liitunud: 19.01.2003




sõnum 12.11.2011 20:05:30 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Ei ütleks, et telefoniga mõni probleem oleks ja üldse on rahulolijad pigem vait. Kisa teevad hädalised. Kui telefon on vigane, siis vii garantiiremonti. Kui sama viga kordub, siis on sul õigus nõuda seadme väljavahetamist. Kui müüja blokib, siis on meil olemas Tarbijakaitseamet. Ei maksa elu ise keerulisemaks teha.


Väga hea et hädalised kisa teevad, see näitabki et viimasel ajal antud mudel on üsna probleemne kvaliteedi koha pealt ja ehk mõni kes on plaaninud seda võileiba endale soetada mõtleb siiski ümber ja ostab mingi teise analoogse pilli !!!
Kaldun arvama et enamus kisaks nii et vähe kui neil oleks ka vigane telefon ostmisest peale (eriti veel kui oled kuu aega telefoni omanik ja sellest kuust oled saanud telefoni kasutada 24 tundi, kuna ülejäänud aja istub telefon kuskil mingite LAMMASTE riiulil kes ei suuda viga tuvastada) ja veel teadmiseks et müüja ei remondi ise telefone, selleks on tootja poolt tunnustatud firma (Mobitec Service).

Viimasel ajal hakkan üha rohkem näritud õuna poole vaatama, kuna see mida pilukad üritavad kvaliteet toote pähe kalli raha eest müüa on viimasel ajal ikka päris p*sk mitte enam s*tt isegi !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2011 20:07:41 vasta tsitaadiga

et siis esimesed miljon mudelit olid kvaliteetsed ja sealt edasi pullikaka? icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 20:13:50 vasta tsitaadiga

Mul tuttavatel päris mitmel SG2, pole ühtegi neist näinud siin kirjutamas...samuti pole ühelgi ühtegi probleemi olnud...hullmees su teooria on ikka täis BS
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Keikz!
HV kasutaja
Keikz!

liitunud: 23.09.2006




sõnum 12.11.2011 20:14:46 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
Ei ütleks, et telefoniga mõni probleem oleks ja üldse on rahulolijad pigem vait. Kisa teevad hädalised. Kui telefon on vigane, siis vii garantiiremonti. Kui sama viga kordub, siis on sul õigus nõuda seadme väljavahetamist. Kui müüja blokib, siis on meil olemas Tarbijakaitseamet. Ei maksa elu ise keerulisemaks teha.


Täiesti vait ja rahul:D paremat telefoni ma ei ole leidnud, kuigi kõik uuemad läbi näppind thumbs_up.gif
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2011 20:16:50 vasta tsitaadiga

works fine icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 20:20:13 vasta tsitaadiga

Muidu pole muret, tarkvara ja riistvara pole alt vedanud kuid väline koostekvaliteet on küll nadi, tehakse taha mingi läikiv rant mille peale telefon laual olles toetub ja see kulub ju kohe ära ükskõik kui hästi ka telefoni ei hoita.
Klaas hakkab iseeenesest vasakust servast lahti tulema. Suht anaal on kallis telefon osta ja siis esimese paari kuu jooksul lihtsalt garantiisse saata klaasi vahetamiseks. Kellelgi siin vähemalt garantii alla läks, saadan ka lähiajal enda oma sinna.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 20:35:33 vasta tsitaadiga

Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2011 20:43:02 vasta tsitaadiga

CWM abiks.
Jann1 kirjutas:
Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2011 20:45:48 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust.

mismis?
kui sul CMW olemas, siis pane recovery ja asi olemas
kui mitte, siis Volume up button, the Home button and the Power button at the same time icon_wink.gif
sul üks nupp puudu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juuser
Aeg Maha 2a

liitunud: 04.12.2002




sõnum 12.11.2011 21:01:52 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif Kustkohast sa selle IceCream-i S2-le välja võlud? Minu teada ei ole küll veel ühtegi rom-i S2-le väljas.

Jann1 kirjutas:
Hetkel jääb omal taipu puudu, aga kuidas ma saan installida zip-i sd kaardilt? Tahan uut icecreamy peale panna aga ei saa installitud sd-lt mob on nüüdseks rooditud. aga nool üles home ja power ei jaga seda zip installimis voimalust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung I9100 Galaxy S II mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 141, 142, 143  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.