|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
31.10.2011 14:58:50
|
|
|
Kas Lock screenile annab ka ikoone panna? oleks hea kui sinihamba kiirfunktioon on/off saaks.
PS Kuidas häälvalimist aktiveerida?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
31.10.2011 22:11:46
|
|
|
Teate, et kui N9 developer mode panna, lükatakse taustal sshd tööle ja teie telefon on võrgust üle ssh kättesaadav, vaikimisi parooliga rootme?
Teab keegi kas mõni mitte developer mode nõudev ssh klient on ka arenduses?
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
31.10.2011 22:14:14
|
|
|
| XD kirjutas: |
| Teate, et kui N9 developer mode panna, lükatakse taustal sshd tööle ja teie telefon on võrgust üle ssh kättesaadav, vaikimisi parooliga rootme? Teab keegi kas mõni mitte developer mode nõudev ssh klient on ka arenduses? |
Umm, sshd on vaikimisi IP-piiratud esiteks. Teiseks, vi /etc/ssh/sshd_config ja pane sshd nii paika kuidas iganes vaja on...
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2002
|
01.11.2011 18:22:15
|
|
|
Mis praegu mind tagasi hoidnud soetamas on Mobiili-ID toe puudumine/ ikaldunud kasutatavus. Samal põhjusel sai omal ajal mööda vaadataud ka N900'st kui asi välja tuli. Pea igapäevane rakendus mida kasutan.
_________________ Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi.. |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
01.11.2011 21:40:40
|
|
|
Ei mõtle, Mõtlen, et kui teed ekraani lukust lahti siis sellel ekraanil oleksid ikoonid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bk
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2011
|
01.11.2011 22:29:38
|
|
|
| N9 omanikud, mis te üldjoontes ütlete selle telefoni kohta, kas tasub soetada või mitte? soov on suur muretseda endale see telefon kuid hetkel ootan milla ja mis hinnaga ta tele2-te saabub müügile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
03.11.2011 10:26:28
|
|
|
| Kui saaks sinihamba kiirlülituse, M-id ja häälvalimise tööle siis oleks bueno.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.11.2011 10:33:30
|
|
|
Milles BT kiirlülitus seisneb?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
03.11.2011 10:57:23
|
|
|
Kas on selle nokiale olemas ka mingi parem mp3 player.
Kaasas oleval puudub minuarust Ekvalaiser.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.11.2011 11:02:29
|
|
|
| Keenius kirjutas: |
Kas on selle nokiale olemas ka mingi parem mp3 player.
Kaasas oleval puudub minuarust Ekvalaiser. |
http://my-meego.com/software/applications.php?name=Sigma_Player&fldAuto=490&faq=2
Sel on ekvalaiser olemas, ise proovinud pole
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
03.11.2011 12:18:38
|
|
|
| Proovisin eesti layouti peale panna aga terminalis ütleb wget käsu peale not found.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
03.11.2011 12:21:26
|
|
|
# devel-su
-> pass: rootme
# apt-get install wget |
Sedasi saad wget'i. Tõenäoliselt tuleb see ka miskit sorti devel paketiga koos
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
03.11.2011 12:26:35
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Milles BT kiirlülitus seisneb? |
Selles nagu symbiani puhul programm nimega Quickbt, kui ekraani lukust maha võtad, siis appi ikoon desktopil kui vajutad siis aktiveerib/deaktiveerib sinihamba. Autoga sõites väga mugav asi, kui ununes autosse sisse istudes sisse lülitada. Ühekäega sõiduajal swaipida on ebamugav.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulutaja
HV vaatleja
liitunud: 16.05.2011
|
03.11.2011 12:36:50
|
|
|
peab mainima tõe huvides, et ostsin telefoni uuesti 5 päeva peale müüki tagasi, kuidagi liiga mugav oli toimetada, et sellisest kasutuskogemusest loobuda.
Las ta siis olla Iphone 4, SGS2 ja Nokia 701-le seltsiks.
Ja veel, pannes säästurezhiimi aktiivseks, läks varasema 20% asemel öö jooksul, nüüd kõigest 3-4%.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
03.11.2011 15:08:35
|
|
|
Eesti keele layout nüüd peal. Kas sellele telefonile on tulemas ka Eesti keelne menüü.
Olen seda telefoni nüüd kasutanud 2 päeva ja ei oska midagi halb ega head veel öelda loodame et on oma raha väärt.
Muide kas keegi teab kuidas seda *accuweather* uuesti kinni panna või välja lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
03.11.2011 18:18:57
|
|
|
Accuweather on selliseks bloatiks muutunud, end nende enda rakenduse mina olin sunnitud lihtsalt maha võtma ja kasutama nende servereid läbi kolmanda osapoole. Ei olnud appis sulgemisvõimalust ja peale viimast uuendust hakkas asi end ise käima tõmbama. Jõuga sai küll seda teha, aga põhimõtte pärast juba keeldun sellist appi kasutamast.
Platvorm küll teine, aga ma ei usu, et meego peal elu ilusam on.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
07.11.2011 13:58:14
|
|
|
| Kas on põhjust müüa poole telefoniga pöörduda, et mobiilne ID ei tööta?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XD
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2006
|
07.11.2011 15:47:32
|
|
|
Minul pole läbi katseeksituse õnnestunud mID'd tööle saada, kui mõnel on õnnestunud, siis kuulaks huviga mis imevigureid peab tegema selleks.
_________________ "Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J. |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.11.2011 16:24:34
|
|
|
| Keenius kirjutas: |
Tänaseks on ilmunud ka FM raadio Tarkvara.
Proovisin järgi ja töötabki. |
See vist ainult vastuvõtja ja mitte saatja?
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
07.11.2011 16:31:05
|
|
|
See on jah vastivõtja aga asi seegi. Vähemalt ei seisa see fm kivi nii sama .
Aga kas raudvaras on ka saatja sees olemas?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
07.11.2011 17:18:07
|
|
|
| Aga ikkagi, kuidas on selle mobiili id-ga ja häälvalimisega?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.11.2011 14:43:56
|
|
|
Hm, mul on moblas 39.5 ning see sisaldab kõiki 1.1 all kirjas olevaid asju. Samas vähemalt hetkel veel rohkem uuendusi ei pakutud, ehk siis lähema päeva-paari jooksul jõuab ka siia.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
08.11.2011 15:11:44
|
|
|
mis mõttes "jõuab ka siia"? "siia" nagu N950? selle jaoks minu teada ei tule praegu midagi juurde, N9 sai nö feature parity praegu lihtsalt?
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2006
|
08.11.2011 17:06:59
|
|
|
| kas N9 mõnes Tallinna poes käega katsumiseks ka välja on pandud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
08.11.2011 17:24:13
|
|
|
| dj kirjutas: |
| kas N9 mõnes Tallinna poes käega katsumiseks ka välja on pandud? |
Järve keskuse Elionis on.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
08.11.2011 18:11:19
|
|
|
| Uuendused peal, aga ikka M-ID puhul ei ava klaviatuuri. Ilus text tuleb ette, et autoriseerimiskood see ja see, aga PIN koodi ei saa sisestada.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dj
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2006
|
08.11.2011 22:51:19
|
|
|
kammisin täna keskuseid pidi ja leidsin Kristiine Elionist.
Jättis väga hea mulje... stiilne välimus, huvitav menüülahendus, mõnus interneti browsimine. Tundub, et see telefon tuleb vist oma vana Nokia 5800 XM asemele valida!
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
09.11.2011 12:10:10
|
|
|
| Kuidas videokõnet teha?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
09.11.2011 16:21:02
|
|
|
Keegi võiks FM saatja ka käima ajada. (puudu on siis antenn ja tarkvara jutude järgi)
Saaksin selle N9 oma autos ka pidevalt kasutuses hoida.
Kas keegi on veel oma N9 uuendused peale pannud?
Kas on ka midagi hullemaks või paremaks läinud?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
09.11.2011 19:34:34
|
|
|
anxalicious küttis eile peale. esimene kommentaar oli "sinised notification ikoonid? nii koledad" rohkem nagu eriti midagi
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kulutaja
HV vaatleja
liitunud: 16.05.2011
|
09.11.2011 23:23:28
|
|
|
tõmmates peale fm mängija ja upgreidides tarkvara, hakkas telefon "puhkeasendis" 36 mah eelneva 6 mah asemel võtma.
Väike reset aitas hädast välja, aega pole veel piisavalt mööda tiksunud, et uue keskmise kohta midagi täpset öelda.
Kella 3-st öösel, 9-ni hommikul, oli 0 või 1% kukkunud.Ennist läks ööga ca5%, kui mu mälu mind ei peta.
Eks homme hommikul täheldab uuesti.
kuidagi hea tunne on kui asi kestab.
Androidiga oli pidev stress.
Samas, kui sgs2-l kõik tagant ära võtta, 3g kaasaarvatud, siis kulub ka päevas kõigest 20%, nii et, android on täitsa mõistlik, kui teda ei kasuta.
viimati muutis kulutaja 09.11.2011 23:29:15, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2011 23:24:50
|
|
|
Skype üle 3g taustal jooksis oli energiakulu idles ~100mAh, active ainult 2x kõrgem
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
09.11.2011 23:47:27
|
|
|
| kulutaja kirjutas: |
upgreidides tarkvara, hakkas telefon "puhkeasendis" 36 mah eelneva 6 mah asemel võtma.
|
täheldasin ka seda
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2011 09:26:24
|
|
|
Vat mis tähendab tõeliselt avatud platform
Spoiler 
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
10.11.2011 10:31:50
|
|
|
[quote="Bumer"][quote="kulutaja"]upgreidides tarkvara, hakkas telefon "puhkeasendis" 36 mah eelneva 6 mah asemel võtma.
[/quote]
Mis moodi te seda näete telefonist kui palju tarbib Voolu?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
10.11.2011 10:35:55
|
|
|
| Keenius kirjutas: |
Mis moodi te seda näete telefonist kui palju tarbib Voolu? |
Tõmba Nokia store'ist battery usage programm.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
10.11.2011 12:13:08
|
|
|
Kirjutasin ID.ee'sse
| tsitaat: |
2011-11-10 09:08:03 - SK Klienditugi Vastus SK Klienditoelt
Tere
Täname Teid kirja eest.
Nokia N9'st töötab küll Mobiil-ID aga selle korrektseks toimimiseks tuleks Mobiil-ID rakendus enne käivitada telefoni menüüst. Teiste sõnadega, enne kui hakkate Mobill-ID'ga kuhugile sisselogima/allkirjastama, siis palun käivitage mobiiltelfoni menüüst Mobiil-ID kasutamiseks mõeldud rakendus (app).
Saime ka Nokialt infot, et selle kuu jooksul lubati update'i (uuendust) sellele rakendusele, mis välistab tulevikus vajaduse appi käsitsi käivitamiseks, vaid telefon teab ise, millal seda vaja kasutada.
Infot soovitame kindlasti küsida ka oma mobiilsideoperaatori käest.
Lisaküsimuste või murede korral, palun andke meile teada ning vastame meeleldi.
Parimate soovidega
Anne Babadzan
SK Klienditugi
ID-kaardi abiliin 1777 |
Toimib nii, kui kontroll koodi näen siis vajutada ok ja avaneb lahter kuhu kirjutada pin
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
10.11.2011 16:28:43
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Vat mis tähendab tõeliselt avatud platform
Spoiler 
|
Kas võib eeldada, et kõik mis N950 peal käima aetakse saab ka varsti N9-le peale venitada või on N950 nii palju rohkem avatud ja häkitav? Mõtlen siis erinevaid op.süsteeme.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2011 16:32:38
|
|
|
Softi vaatepunktist on tegu praktiliselt identsete aparaatidega, lihtsalt ühel riistvaraline klaver ning puudub NFC.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
10.11.2011 17:01:00
|
|
|
afair nende pillide bootloaderid on piisavalt erinevad, et selle kallal on kuttidel töö praegu veel pooleli.
aga pmst see ülalolev on piisav näide miks ma arvan jätkuvalt et oma apastraadi suremise pärast pole vaja muret tunda hoolimata MSi igasuguste köite koomale tõmbamistest. ainult juhul kui see 500-600 euri viimane rendi/liisingu+söögiraha pole. hea et vähemalt selle käputäie geniaalsete nokiainimeste töö tulemus oli piisavalt kaugel, et isegi elopacalypse saabumine ei suutnud release'i ära hävitada.
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
viimati muutis lkraav 10.11.2011 23:41:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
10.11.2011 18:35:33
|
|
|
Aga ikkagi kutid, pange häälvalimine ja videokõne ka tööle
link
Kasulik vidin, ei pea laadijaid kodus ja autos ringi vahetama.
Ise sain Tartus sepa keskuse Akordist 2 euriga, aga tuleb kohapeal proovida, et kas ikka töötab. Mul esimene oli seest lühises ja ei laadinud, vahetati ringi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ehhr
HV vaatleja
liitunud: 12.03.2008
|
10.11.2011 19:04:58
|
|
|
Just seda ma mõtlesingi, et kas N9-l näiteks bootloader ei piira.Aga hea teada, et asjaga tegeletakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bk
HV vaatleja
liitunud: 01.11.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
waader
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2010
|
12.11.2011 21:06:59
|
|
|
Olles verivärske N9 omanik on tekkinud mõned probleemid, äkki keegi mõistab aidata.
1. Kõigepealt, kas ja kuidas saab määrata kiirvalimisklahve?
2. Teine suur mure on, et ei saa kasutada muud netivõimalust kui ainult läbi wifi. Ei ole aru saanud mismoodi saaks kasutada niiöelda mobiilset internetti?
3. Samuti ootasin ca 20 minutit Drive rakendusega GPS`i ja ei saanudki navigeerima (ilmselt seotud kuidagi eelmise probleemiga).
4. Kust saab kaitsekile N9 ekraanile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
12.11.2011 22:44:43
|
|
|
| waader kirjutas: |
Olles verivärske N9 omanik on tekkinud mõned probleemid, äkki keegi mõistab aidata.
1. Kõigepealt, kas ja kuidas saab määrata kiirvalimisklahve?
2. Teine suur mure on, et ei saa kasutada muud netivõimalust kui ainult läbi wifi. Ei ole aru saanud mismoodi saaks kasutada niiöelda mobiilset internetti?
3. Samuti ootasin ca 20 minutit Drive rakendusega GPS`i ja ei saanudki navigeerima (ilmselt seotud kuidagi eelmise probleemiga).
4. Kust saab kaitsekile N9 ekraanile. |
1. afaik siis Contactside favorites asendab kiirvalimist. @Änx küsi sama asja ja mina ei suutnud tuvastada, et favorites mingitmoodi kehvem/aeglasem oleks.
2. mobiilioperaator peaks access pointi infod automaagiliselt telefoni saatma, peale mida on valikutes konkreetselt olemas "Elisa internet" või misiganes. selle automaagiliseks kasutamiseks lülita veel "use this network automatically" eraldi sisse, defaultina hoitakse 3g käsitsi valitavana. igatahes kui access pointi pole, siis uuri intarwebsis mida teha või helista klienditoesse.
3. mis gpsi puutub, siis minu põhiline beef on praegu, et gpsil on tõsiselt probleeme enda käimatõmbamisega kui "background connections" on välja lülitatud. a la tõmbad forskveeri käima, küsib küll leviala, aga gps peale seda asukohta üles ei võta. paned backgroundi connectionid peale, relaunchid appi, asukoht mõne sekundiga käes. annoying. katseta seda lülitit igatahes.
4. sellega pole kursis
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keenius
HV vaatleja
liitunud: 18.03.2005
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|