Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 14:58:50 vasta tsitaadiga

Kas Lock screenile annab ka ikoone panna? oleks hea kui sinihamba kiirfunktioon on/off saaks.

PS Kuidas häälvalimist aktiveerida?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 31.10.2011 20:58:35 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Kas Lock screenile annab ka ikoone panna? oleks hea kui sinihamba kiirfunktioon on/off saaks.


Eeldan, et seda mõtled
http://www.n9fanclub.com/2011/10/shortcuts-nokia-n9-meego-harmattan-12.html
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 22:11:46 vasta tsitaadiga

Teate, et kui N9 developer mode panna, lükatakse taustal sshd tööle ja teie telefon on võrgust üle ssh kättesaadav, vaikimisi parooliga rootme?

Teab keegi kas mõni mitte developer mode nõudev ssh klient on ka arenduses?

_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 31.10.2011 22:14:14 vasta tsitaadiga

XD kirjutas:
Teate, et kui N9 developer mode panna, lükatakse taustal sshd tööle ja teie telefon on võrgust üle ssh kättesaadav, vaikimisi parooliga rootme? Teab keegi kas mõni mitte developer mode nõudev ssh klient on ka arenduses?


Umm, sshd on vaikimisi IP-piiratud esiteks. Teiseks, vi /etc/ssh/sshd_config ja pane sshd nii paika kuidas iganes vaja on...

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2002




sõnum 01.11.2011 18:22:15 vasta tsitaadiga

Mis praegu mind tagasi hoidnud soetamas on Mobiili-ID toe puudumine/ ikaldunud kasutatavus. Samal põhjusel sai omal ajal mööda vaadataud ka N900'st kui asi välja tuli. Pea igapäevane rakendus mida kasutan.
_________________
Oleks ma ka nii tark kui mu naine takkajärgi..
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2011 21:40:40 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:


Eeldan, et seda mõtled
http://www.n9fanclub.com/2011/10/shortcuts-nokia-n9-meego-harmattan-12.html


Ei mõtle, Mõtlen, et kui teed ekraani lukust lahti siis sellel ekraanil oleksid ikoonid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bk
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2011




sõnum 01.11.2011 22:29:38 vasta tsitaadiga

N9 omanikud, mis te üldjoontes ütlete selle telefoni kohta, kas tasub soetada või mitte? soov on suur muretseda endale see telefon kuid hetkel ootan milla ja mis hinnaga ta tele2-te saabub müügile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 10:26:28 vasta tsitaadiga

Kui saaks sinihamba kiirlülituse, M-id ja häälvalimise tööle siis oleks bueno.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.11.2011 10:33:30 vasta tsitaadiga

Milles BT kiirlülitus seisneb?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 03.11.2011 10:57:23 vasta tsitaadiga

Kas on selle nokiale olemas ka mingi parem mp3 player.
Kaasas oleval puudub minuarust Ekvalaiser.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.11.2011 11:02:29 vasta tsitaadiga

Keenius kirjutas:
Kas on selle nokiale olemas ka mingi parem mp3 player.
Kaasas oleval puudub minuarust Ekvalaiser.
http://my-meego.com/software/applications.php?name=Sigma_Player&fldAuto=490&faq=2
Sel on ekvalaiser olemas, ise proovinud pole

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 03.11.2011 12:18:38 vasta tsitaadiga

Proovisin eesti layouti peale panna aga terminalis ütleb wget käsu peale not found.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 03.11.2011 12:21:26 vasta tsitaadiga

# devel-su
-> pass: rootme
# apt-get install wget
Sedasi saad wget'i. Tõenäoliselt tuleb see ka miskit sorti devel paketiga koos
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 12:26:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Milles BT kiirlülitus seisneb?


Selles nagu symbiani puhul programm nimega Quickbt, kui ekraani lukust maha võtad, siis appi ikoon desktopil kui vajutad siis aktiveerib/deaktiveerib sinihamba. Autoga sõites väga mugav asi, kui ununes autosse sisse istudes sisse lülitada. Ühekäega sõiduajal swaipida on ebamugav.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulutaja
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 03.11.2011 12:36:50 vasta tsitaadiga

peab mainima tõe huvides, et ostsin telefoni uuesti 5 päeva peale müüki tagasi, kuidagi liiga mugav oli toimetada, et sellisest kasutuskogemusest loobuda.
Las ta siis olla Iphone 4, SGS2 ja Nokia 701-le seltsiks.

Ja veel, pannes säästurezhiimi aktiivseks, läks varasema 20% asemel öö jooksul, nüüd kõigest 3-4%.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 03.11.2011 15:08:35 vasta tsitaadiga

Eesti keele layout nüüd peal. Kas sellele telefonile on tulemas ka Eesti keelne menüü.
Olen seda telefoni nüüd kasutanud 2 päeva ja ei oska midagi halb ega head veel öelda loodame et on oma raha väärt.

Muide kas keegi teab kuidas seda *accuweather* uuesti kinni panna või välja lülitada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2011 18:18:57 vasta tsitaadiga

Accuweather on selliseks bloatiks muutunud, end nende enda rakenduse mina olin sunnitud lihtsalt maha võtma ja kasutama nende servereid läbi kolmanda osapoole. Ei olnud appis sulgemisvõimalust ja peale viimast uuendust hakkas asi end ise käima tõmbama. Jõuga sai küll seda teha, aga põhimõtte pärast juba keeldun sellist appi kasutamast. icon_neutral.gif
Platvorm küll teine, aga ma ei usu, et meego peal elu ilusam on.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 13:58:14 vasta tsitaadiga

Kas on põhjust müüa poole telefoniga pöörduda, et mobiilne ID ei tööta?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XD
HV kasutaja
XD

liitunud: 12.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 15:47:32 vasta tsitaadiga

Minul pole läbi katseeksituse õnnestunud mID'd tööle saada, kui mõnel on õnnestunud, siis kuulaks huviga mis imevigureid peab tegema selleks.
_________________
"Kui inimene ei ole rahul tarkvaraga, siis on probleem tõenäoliselt inimeses" M.J.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 07.11.2011 16:22:38 vasta tsitaadiga

Tänaseks on ilmunud ka FM raadio Tarkvara.
Proovisin järgi ja töötabki.

http://www.my-meego.com/software/applications.php?name=FM_Radio&fldAuto=488&faq=2
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.11.2011 16:24:34 vasta tsitaadiga

Keenius kirjutas:
Tänaseks on ilmunud ka FM raadio Tarkvara.
Proovisin järgi ja töötabki.
See vist ainult vastuvõtja ja mitte saatja?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 07.11.2011 16:31:05 vasta tsitaadiga

See on jah vastivõtja aga asi seegi. Vähemalt ei seisa see fm kivi nii sama .
Aga kas raudvaras on ka saatja sees olemas?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2011 17:18:07 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi, kuidas on selle mobiili id-ga ja häälvalimisega?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 14:08:05 vasta tsitaadiga

Nokia N9 gets huge OTA software update
http://nokiabuff.com/2011/11/08/nokia-n9-software-update-download-ota/
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.11.2011 14:43:56 vasta tsitaadiga

Hm, mul on moblas 39.5 ning see sisaldab kõiki 1.1 all kirjas olevaid asju. Samas vähemalt hetkel veel rohkem uuendusi ei pakutud, ehk siis lähema päeva-paari jooksul jõuab ka siia.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 08.11.2011 15:11:44 vasta tsitaadiga

mis mõttes "jõuab ka siia"? "siia" nagu N950? selle jaoks minu teada ei tule praegu midagi juurde, N9 sai nö feature parity praegu lihtsalt?
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.11.2011 15:20:09 vasta tsitaadiga

lkraav kirjutas:
mis mõttes "jõuab ka siia"? "siia" nagu N950? selle jaoks minu teada ei tule praegu midagi juurde, N9 sai nö feature parity praegu lihtsalt?
1.2 all kirjas olnud featureid pole nagu täheldanud oma aparaadil. Vast ainult universal copy-paste töötab. Samas ega ma pole ka eriti põhjalikult otsinud icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2006




sõnum 08.11.2011 17:06:59 vasta tsitaadiga

kas N9 mõnes Tallinna poes käega katsumiseks ka välja on pandud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 17:24:13 vasta tsitaadiga

dj kirjutas:
kas N9 mõnes Tallinna poes käega katsumiseks ka välja on pandud?


Järve keskuse Elionis on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2011 18:11:19 vasta tsitaadiga

Uuendused peal, aga ikka M-ID puhul ei ava klaviatuuri. Ilus text tuleb ette, et autoriseerimiskood see ja see, aga PIN koodi ei saa sisestada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2006




sõnum 08.11.2011 22:51:19 vasta tsitaadiga

kammisin täna keskuseid pidi ja leidsin Kristiine Elionist.
Jättis väga hea mulje... stiilne välimus, huvitav menüülahendus, mõnus interneti browsimine. Tundub, et see telefon tuleb vist oma vana Nokia 5800 XM asemele valida!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2011 12:10:10 vasta tsitaadiga

Kuidas videokõnet teha?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 09.11.2011 16:21:02 vasta tsitaadiga

Keegi võiks FM saatja ka käima ajada. (puudu on siis antenn ja tarkvara jutude järgi)
Saaksin selle N9 oma autos ka pidevalt kasutuses hoida.

Kas keegi on veel oma N9 uuendused peale pannud?
Kas on ka midagi hullemaks või paremaks läinud?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 09.11.2011 19:34:34 vasta tsitaadiga

anxalicious küttis eile peale. esimene kommentaar oli "sinised notification ikoonid? nii koledad" rohkem nagu eriti midagi icon_arrow.gif
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kulutaja
HV vaatleja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 09.11.2011 23:23:28 vasta tsitaadiga

tõmmates peale fm mängija ja upgreidides tarkvara, hakkas telefon "puhkeasendis" 36 mah eelneva 6 mah asemel võtma.
Väike reset aitas hädast välja, aega pole veel piisavalt mööda tiksunud, et uue keskmise kohta midagi täpset öelda.
Kella 3-st öösel, 9-ni hommikul, oli 0 või 1% kukkunud.Ennist läks ööga ca5%, kui mu mälu mind ei peta.
Eks homme hommikul täheldab uuesti.
kuidagi hea tunne on kui asi kestab.
Androidiga oli pidev stress.
Samas, kui sgs2-l kõik tagant ära võtta, 3g kaasaarvatud, siis kulub ka päevas kõigest 20%, nii et, android on täitsa mõistlik, kui teda ei kasuta.


viimati muutis kulutaja 09.11.2011 23:29:15, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2011 23:24:50 vasta tsitaadiga

Skype üle 3g taustal jooksis oli energiakulu idles ~100mAh, active ainult 2x kõrgem icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 09.11.2011 23:47:27 vasta tsitaadiga

kulutaja kirjutas:
upgreidides tarkvara, hakkas telefon "puhkeasendis" 36 mah eelneva 6 mah asemel võtma.


täheldasin ka seda
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2011 09:26:24 vasta tsitaadiga

Vat mis tähendab tõeliselt avatud platform icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 10.11.2011 10:31:50 vasta tsitaadiga

[quote="Bumer"][quote="kulutaja"]upgreidides tarkvara, hakkas telefon "puhkeasendis" 36 mah eelneva 6 mah asemel võtma.
[/quote]



Mis moodi te seda näete telefonist kui palju tarbib Voolu?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 10.11.2011 10:35:55 vasta tsitaadiga

Keenius kirjutas:

Mis moodi te seda näete telefonist kui palju tarbib Voolu?


Tõmba Nokia store'ist battery usage programm.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 12:13:08 vasta tsitaadiga

Kirjutasin ID.ee'sse
tsitaat:
2011-11-10 09:08:03 - SK Klienditugi Vastus SK Klienditoelt
Tere

Täname Teid kirja eest.

Nokia N9'st töötab küll Mobiil-ID aga selle korrektseks toimimiseks tuleks Mobiil-ID rakendus enne käivitada telefoni menüüst. Teiste sõnadega, enne kui hakkate Mobill-ID'ga kuhugile sisselogima/allkirjastama, siis palun käivitage mobiiltelfoni menüüst Mobiil-ID kasutamiseks mõeldud rakendus (app).

Saime ka Nokialt infot, et selle kuu jooksul lubati update'i (uuendust) sellele rakendusele, mis välistab tulevikus vajaduse appi käsitsi käivitamiseks, vaid telefon teab ise, millal seda vaja kasutada.

Infot soovitame kindlasti küsida ka oma mobiilsideoperaatori käest.

Lisaküsimuste või murede korral, palun andke meile teada ning vastame meeleldi.

Parimate soovidega

Anne Babadzan
SK Klienditugi
ID-kaardi abiliin 1777


Toimib nii, kui kontroll koodi näen siis vajutada ok ja avaneb lahter kuhu kirjutada pin
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 10.11.2011 16:28:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Vat mis tähendab tõeliselt avatud platform icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kas võib eeldada, et kõik mis N950 peal käima aetakse saab ka varsti N9-le peale venitada või on N950 nii palju rohkem avatud ja häkitav? Mõtlen siis erinevaid op.süsteeme.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2011 16:32:38 vasta tsitaadiga

Softi vaatepunktist on tegu praktiliselt identsete aparaatidega, lihtsalt ühel riistvaraline klaver ning puudub NFC.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 10.11.2011 17:01:00 vasta tsitaadiga

afair nende pillide bootloaderid on piisavalt erinevad, et selle kallal on kuttidel töö praegu veel pooleli.

aga pmst see ülalolev on piisav näide miks ma arvan jätkuvalt et oma apastraadi suremise pärast pole vaja muret tunda hoolimata MSi igasuguste köite koomale tõmbamistest. ainult juhul kui see 500-600 euri viimane rendi/liisingu+söögiraha pole. hea et vähemalt selle käputäie geniaalsete nokiainimeste töö tulemus oli piisavalt kaugel, et isegi elopacalypse saabumine ei suutnud release'i ära hävitada.

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".


viimati muutis lkraav 10.11.2011 23:41:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2011 18:35:33 vasta tsitaadiga

Aga ikkagi kutid, pange häälvalimine ja videokõne ka tööle beer_yum.gif

link

Kasulik vidin, ei pea laadijaid kodus ja autos ringi vahetama.
Ise sain Tartus sepa keskuse Akordist 2 euriga, aga tuleb kohapeal proovida, et kas ikka töötab. Mul esimene oli seest lühises ja ei laadinud, vahetati ringi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ehhr
HV vaatleja

liitunud: 12.03.2008




sõnum 10.11.2011 19:04:58 vasta tsitaadiga

Just seda ma mõtlesingi, et kas N9-l näiteks bootloader ei piira.Aga hea teada, et asjaga tegeletakse icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bk
HV vaatleja

liitunud: 01.11.2011




sõnum 10.11.2011 22:41:26 vasta tsitaadiga

Elisa on lajatanud päris ahvatleva pakkumise http://elisa.ee/et/Eraklient/Pood/p/nokia/n9-16gb#
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waader
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2010




sõnum 12.11.2011 21:06:59 vasta tsitaadiga

Olles verivärske N9 omanik on tekkinud mõned probleemid, äkki keegi mõistab aidata.
1. Kõigepealt, kas ja kuidas saab määrata kiirvalimisklahve?
2. Teine suur mure on, et ei saa kasutada muud netivõimalust kui ainult läbi wifi. Ei ole aru saanud mismoodi saaks kasutada niiöelda mobiilset internetti?
3. Samuti ootasin ca 20 minutit Drive rakendusega GPS`i ja ei saanudki navigeerima (ilmselt seotud kuidagi eelmise probleemiga).
4. Kust saab kaitsekile N9 ekraanile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 12.11.2011 22:44:43 vasta tsitaadiga

waader kirjutas:
Olles verivärske N9 omanik on tekkinud mõned probleemid, äkki keegi mõistab aidata.
1. Kõigepealt, kas ja kuidas saab määrata kiirvalimisklahve?
2. Teine suur mure on, et ei saa kasutada muud netivõimalust kui ainult läbi wifi. Ei ole aru saanud mismoodi saaks kasutada niiöelda mobiilset internetti?
3. Samuti ootasin ca 20 minutit Drive rakendusega GPS`i ja ei saanudki navigeerima (ilmselt seotud kuidagi eelmise probleemiga).
4. Kust saab kaitsekile N9 ekraanile.


1. afaik siis Contactside favorites asendab kiirvalimist. @Änx küsi sama asja ja mina ei suutnud tuvastada, et favorites mingitmoodi kehvem/aeglasem oleks.
2. mobiilioperaator peaks access pointi infod automaagiliselt telefoni saatma, peale mida on valikutes konkreetselt olemas "Elisa internet" või misiganes. selle automaagiliseks kasutamiseks lülita veel "use this network automatically" eraldi sisse, defaultina hoitakse 3g käsitsi valitavana. igatahes kui access pointi pole, siis uuri intarwebsis mida teha või helista klienditoesse.
3. mis gpsi puutub, siis minu põhiline beef on praegu, et gpsil on tõsiselt probleeme enda käimatõmbamisega kui "background connections" on välja lülitatud. a la tõmbad forskveeri käima, küsib küll leviala, aga gps peale seda asukohta üles ei võta. paned backgroundi connectionid peale, relaunchid appi, asukoht mõne sekundiga käes. annoying. katseta seda lülitit igatahes.
4. sellega pole kursis

_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keenius
HV vaatleja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 12.11.2011 23:55:57 vasta tsitaadiga

On olemas koht kus saab ekraanile kile tellida.

http://www.kaitsekiled.ee/nokia/-nokia-n9-kaitsekile-tappisloigatud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  NOKIA N9 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.