Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 60, 61, 62  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad?
Itella SmartPOST
79%
 79%  [ 442 ]
Omniva Post24
15%
 15%  [ 87 ]
DPD
4%
 4%  [ 27 ]
hääli kokku : 556

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 14:37:07 vasta tsitaadiga

kas on üldse ühtegi arvutifirmat/poodi mis smartpostiga saadab pakke praegu?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 14:38:02 vasta tsitaadiga

ox.ee saadab.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 14:56:16 vasta tsitaadiga

nojah, neile on see ju kasulik, kuna transport on alati neil juppide hinna sisse pandud.
aga rohkem ei ole?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2011 15:08:12 vasta tsitaadiga

http://smartpost.ee/et/eraklient/mis-on-pakiautomaat/liitunud-poed.html
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 12.04.2011 12:33:12 vasta tsitaadiga

Alates tänasest on Otepää Maxima SmartPOSTi pakiautomaati paki saatmine
vaid 1€!
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 14:01:29 vasta tsitaadiga

Täna panin Rapla Maximas Smartposti automaati paki, ja kui kapiuks avanes paki sisse panemiseks, oli seal juba saabunud pakk ees icon_biggrin.gif. Oleks ma "PAHA" inimene olnud, oleks selle paki omale võtnud (noh nii huvi pärast) ja enda oma asemele pannud. Aga panin kenasti kapiukse kinni, tühistasin oma paki saatmise ja proovisin algusest. Teisel korral pakkus uut kappi ilma pakita icon_smile.gif.
Enam ei tundugi nii usaldusväärne. Kuigi endiselt minu lemmik paki saatmise viis.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 14:04:42 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
kas on üldse ühtegi arvutifirmat/poodi mis smartpostiga saadab pakke praegu?


Modikomp ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.04.2011 14:34:27 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
kas on üldse ühtegi arvutifirmat/poodi mis smartpostiga saadab pakke praegu?


Modikomp ka.

Nad said ~10K firma tellimusi tänu sellele. Oli puhkuste aeg ja ELS'i peale loota ei saanud(tuleb ju nii kuidas juhtub vahepeal).
Lasin saata kodule kõige lähemasse automaati ja tassisin träna koju - panin ajaviiteks kasti kokku ja paar päeva hiljem tööle minnes jäi vaid windowsi panek. Linuxiga arvutid sain muidugi ka kodus ära teha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 17:24:23 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
Täna panin Rapla Maximas Smartposti automaati paki, ja kui kapiuks avanes paki sisse panemiseks, oli seal juba saabunud pakk ees icon_biggrin.gif. Oleks ma "PAHA" inimene olnud, oleks selle paki omale võtnud (noh nii huvi pärast) ja enda oma asemele pannud. Aga panin kenasti kapiukse kinni, tühistasin oma paki saatmise ja proovisin algusest. Teisel korral pakkus uut kappi ilma pakita icon_smile.gif.
Enam ei tundugi nii usaldusväärne. Kuigi endiselt minu lemmik paki saatmise viis.


Selline situatsioon võib paraku vabalt juhtuda ka eelnevalt seda kapiust kasutanud inimese eksimuse tõttu. Näiteks, kui keegi tühistab oma saatmise aga jätab paki siiski kappi. Peale tühistamist ei ole süsteemi jaoks selle ukse taha midagi registreeritud - kapp on "vaba" ja nii võidakse seda pakkuda järgmistele klientidele.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2011 21:54:53 vasta tsitaadiga

Alan kirjutas:
timok kirjutas:
Täna panin Rapla Maximas Smartposti automaati paki, ja kui kapiuks avanes paki sisse panemiseks, oli seal juba saabunud pakk ees icon_biggrin.gif. Oleks ma "PAHA" inimene olnud, oleks selle paki omale võtnud (noh nii huvi pärast) ja enda oma asemele pannud. Aga panin kenasti kapiukse kinni, tühistasin oma paki saatmise ja proovisin algusest. Teisel korral pakkus uut kappi ilma pakita icon_smile.gif.
Enam ei tundugi nii usaldusväärne. Kuigi endiselt minu lemmik paki saatmise viis.


Selline situatsioon võib paraku vabalt juhtuda ka eelnevalt seda kapiust kasutanud inimese eksimuse tõttu. Näiteks, kui keegi tühistab oma saatmise aga jätab paki siiski kappi. Peale tühistamist ei ole süsteemi jaoks selle ukse taha midagi registreeritud - kapp on "vaba" ja nii võidakse seda pakkuda järgmistele klientidele.


Siiski paistis selle paki peal olema kleeps, mis on juba saabunud pakkidel.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 16:11:23 vasta tsitaadiga

timok, aga anna sellest SmartPosti klienditeenindusele teada icon_idea.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2011 18:41:51 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
timok, aga anna sellest SmartPosti klienditeenindusele teada icon_idea.gif


Tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 01.07.2011 20:07:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab öelda,et kas smartposti pakid hilinevad ka ? Mul oleks pidanud pakk täna kell 17.00 tulema aga ei tulnud. icon_confused.gif on võimalus et tuleb homme ?
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 20:09:27 vasta tsitaadiga

LauriMae kirjutas:
Kas keegi oskab öelda,et kas smartposti pakid hilinevad ka ? Mul oleks pidanud pakk täna kell 17.00 tulema aga ei tulnud. icon_confused.gif on võimalus et tuleb homme ?
Helista klienditeenindusse.

Mul ka pidi pakk tulema aga sõnumit ei ole. Kõne sinna ja sain koodi kätte, pakk oli kohal aga sõnumi saatmisega oli mingi jama olnud.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 01.07.2011 20:15:07 vasta tsitaadiga

kas see on klienditeeniduse number ? +372 53 495 775 seal smartposti leheküljel 2 numbrit info all.
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2011 20:33:48 vasta tsitaadiga

(+372) 43 54 547
(+372) 53 495 775
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 01.07.2011 20:38:54 vasta tsitaadiga

Okei,helistasin ning sain smartpostist vajaliku infi teada,tuli välja et mulle üritatakse tünga teha.
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matu21
HV Guru
matu21

liitunud: 24.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 08:43:36 vasta tsitaadiga

Tore näha, et SP toimib nii kenasti, et pea poolteist kuud pole keegi midagi siin kobisenud icon_razz.gif
_________________
Kõik, mis mul müügiks on, küsi julgelt soodushinda : www.digimarket.ee
Kõiki kaupasid saan müüa ka järelmaksuga thumbs_up.gif
Kasutatud arvutid ja laptopid Tartus, Vanemuise 43
Kommentaarid: 1393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1057
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2011 13:34:43 vasta tsitaadiga

Teab keegi tuleb Saaremaale laupäeviti ja pühapäeviti ka pakid kohale?
Kodulehe järgi ei tule, aga minu mäletamist mööda olen laupäeval saanud paki.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 16.08.2011 17:59:43 vasta tsitaadiga

Nägin täna kuidas SP kutt pakkide järel käis. Tüüp lihtsalt loopis neid pakke kärusse. thumbs_down.gif
Ma saan aru, et peab hoolitsema ise ka pakkide turvalisuse eest aga see on ka liig kui tüüp neid enam-vähem üle õla ja altkätt viskab. icon_eek.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zafari
HV veteran
zafari

liitunud: 02.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 18:20:45 vasta tsitaadiga

Peaks äkki klienditeenindusele ära märkima selle. Ei ole just tore sülearvuteid sellise meetodiga saata. Samas siiani pole ühegi pakiga probleeme olnud, isegi karpide nurgad korras.
Kommentaarid: 246 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 198
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 18:28:12 vasta tsitaadiga

zafari kirjutas:
Peaks äkki klienditeenindusele ära märkima selle. Ei ole just tore sülearvuteid sellise meetodiga saata. Samas siiani pole ühegi pakiga probleeme olnud, isegi karpide nurgad korras.


Igal juhul tuleks väärast käitumisest teada anda! Hea oleks, kui seda teeks inimene kes konkreetset kullerit märkas, et ta oskaks klienditeenindusele öelda kus ja millal see juhtus, kuna kullereid on mitu.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 18:29:53 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Nägin täna kuidas SP kutt pakkide järel käis. Tüüp lihtsalt loopis neid pakke kärusse. thumbs_down.gif

Olen ka näinud... kuidas viskas esimesed paar kärusse mingi 20cm kõrguselt, kuhi kõrgem oli pani juba ilusti.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 18:36:52 vasta tsitaadiga

Märkasin lõunakas välisseina ääres sarnaseid asju Eesti Posti poolt. Kas ongi siis järele tehtud SmartPosti?

Aga SmartPosti kohta minul veel ühtegi complainti pole. Alates SP ilmumist polegi muudmoodi pmst pakke saatnudki.


Tuli meelde, et ühes foorumis tehti teema SP kohta, kui need just valmis ehitati. Üks uuris, kas need on usaldatavad. Teine vastas: Muidugi on, mu isa ehitas neid icon_biggrin.gif

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 18:38:49 vasta tsitaadiga

Smartpost müüb tehnoloogiat. Smartposti enda võrk kuulub Itellale.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alan
HV veteran
Alan

liitunud: 12.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 18:58:53 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Smartpost müüb tehnoloogiat. Smartposti enda võrk kuulub Itellale.


Smartpost ei müü tehnoloogiat, seda teeb Cleveron (www.cleveron.ee).
SmartPOSTi klienditeenindus ja kullerid on ikkagi eestis ja pakkidega mitte eriti hoolsalt käitunud kulleritest tuleks teada anda - nii saab teenuse kvaliteet paraneda. Kui keegi ei teavita, siis võib see kuller hooletult edasi lasta.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2011 19:12:55 vasta tsitaadiga

mõtteapsakas
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 03:47:56 vasta tsitaadiga

Mille vastu te teatate? Et klient eksis tingimuste vastu?
smartpost.ee kirjutas:
Pakend loetakse transpordi jaoks sobivaks, kui:
väline pakend kannatab diagonaalis kukkumist 80 cm kõrguselt;

JOKK
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 08:16:25 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Mille vastu te teatate? Et klient eksis tingimuste vastu?
smartpost.ee kirjutas:
Pakend loetakse transpordi jaoks sobivaks, kui:
väline pakend kannatab diagonaalis kukkumist 80 cm kõrguselt;

JOKK


Nende tingimustega on täpselt nii, nagu meie praeguse demokraatiaga üldse. Reaalselt peaks ju olema siiski nii, et need tingimused on tõesti viimaseks kaitseabinõuks juhuks, kui on juhtunud õnnetus. Küll aga ei tähenda see seda, et kuller peakski pakkide töötlemisel jälgima reeglit, et kõiki pakke võib 80 cm kõrguselt maha pillata, vaid pigem võiks see jääda siiski erandiks, mitte kohustuslikuks käitumismaneeriks.

Eesmärgiks on ju ikkagi kliendi teenindamine ja pakkida saatmine, mitte tingimustest kinni pidamine. See on ka põhjus, miks mina isiklikult Eesti Posti väldin niipalju, kui vähegi võimalik. Neid absoluutselt ei huvita teenuse sisu, vaid aetakse ainult näpuga järge tingimustes ja oma õigustes.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.08.2011 08:21:18 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Mille vastu te teatate? Et klient eksis tingimuste vastu?
smartpost.ee kirjutas:
Pakend loetakse transpordi jaoks sobivaks, kui:
väline pakend kannatab diagonaalis kukkumist 80 cm kõrguselt;

JOKK


JOKK on siis kui väline pakend terve on 80cm kõrguselt kukkudes.
Sisemine asi võib ikka puruneda ju...

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 12:18:12 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Küll aga ei tähenda see seda, et kuller peakski pakkide töötlemisel jälgima reeglit, et kõiki pakke võib 80 cm kõrguselt maha pillata, vaid pigem võiks see jääda siiski erandiks, mitte kohustuslikuks käitumismaneeriks.

Seda nüüd küll, aga keegi ei saa öelda, et teda pole hoiatatud. Ma olen nõus, et neid poleks nagu ilus loopida. Selleks peabki õigesti pakkima, et kui kulleril on s*tt tuju ja ta loobib neid pakke, jääks su esemed terveks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2011 14:19:13 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Nägin täna kuidas SP kutt pakkide järel käis. Tüüp lihtsalt loopis neid pakke kärusse. thumbs_down.gif

Teadmatus on õnnistus - asjad käivadki nii; sattusid nüüd lihtsalt ise pealt seda nägema...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
botdog
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2011




sõnum 25.08.2011 08:55:35 vasta tsitaadiga

Minu teada on SmartPost nüüd tingimusi muutnud ja pakk peab kannatama 50cm kõrguselt kukkumist. Ise põhjendavad nad seda automaatsortimissüsteemi iseärasustega.

Olen SmartPosti kasutanud juba mõnda aega ja väga aktiivselt. Senimaani olennende teenusega täitsa rahul. thumbs_up.gif

_________________
Lelo ... Fun Factory ... Tenga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 25.08.2011 10:43:53 vasta tsitaadiga

botdog kirjutas:
Minu teada on SmartPost nüüd tingimusi muutnud ja pakk peab kannatama 50cm kõrguselt kukkumist. Ise põhjendavad nad seda automaatsortimissüsteemi iseärasustega.

Olen SmartPosti kasutanud juba mõnda aega ja väga aktiivselt. Senimaani olennende teenusega täitsa rahul. thumbs_up.gif


Koduleht ütleb, et kukkumist kannatavaks kõrguseks on 80 cm.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 18:16:36 vasta tsitaadiga

Hunnik tänavakivisi pakki lisaks (mingid lapikud suured 6 nurksed vms on hea kaaluga) ja vevalt et keegi loopida jõuab icon_biggrin.gif

EDIT: sain mingi kordusteate et mu paki hoiuaeg lõpeb 28 august. Ok tean et 1 pakk otsimata aga tolle paki uksekood hoopis teine võrreldes sellega mis nüüd kordusteates on. et wtf? icon_confused.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2011 19:00:36 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hunnik tänavakivisi pakki lisaks (mingid lapikud suured 6 nurksed vms on hea kaaluga) ja vevalt et keegi loopida jõuab icon_biggrin.gif

EDIT: sain mingi kordusteate et mu paki hoiuaeg lõpeb 28 august. Ok tean et 1 pakk otsimata aga tolle paki uksekood hoopis teine võrreldes sellega mis nüüd kordusteates on. et wtf? icon_confused.gif


äkki genereeritakse automaatselt uus kood

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 19:05:30 vasta tsitaadiga

Ja kui küsimusi tekib, siis saab alati SmartPosti helistada ja uurida täpsemalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2011 22:08:19 vasta tsitaadiga

Väga palju juba seda teenust kasutanud, ning siiani pole kordagi probleemi olnud. Ükskord isegi helistati ja öeldi, et pakk viibib, kuna saatja oli miski susserdise teinud ja vabandati kenasti.

Üldiselt 5+

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 00:46:46 vasta tsitaadiga

Ühte teise teemasse kirjutasin ning oli juba päris ammu see idee...

tsitaat:

Võiks smartpostile palve saata, et nad süsteemi natuke muudaks. Et kui pakk on kohal, saab paki saaja sõnumi ning kui pakk on saaja poolt kätte saadud/automaadist välja võetud, saab paki saatja sõnumi. Läheb vist neile natuke kulukamaks, aga vähemalt on saatja rohkem informeeritud.


See tuleb posti teel ärimisega sessuhtes kasuks, et saatja on alati informeeritud sellest, kas saaja on paki kätte saanud või mitte. See oleks väga palju kordi mind vaevast säästnud selle ise järgi uurimisel.

Muidugi see oleks ka hea, kui paki posti panemisel saab saaja teate, et pakk on posti pandud ning sel kuupäeval ja sel kellaajal on arvatavasti kohal, aga jah, see oleks juba LIIGA palju tahetud.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 08:22:05 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Ühte teise teemasse kirjutasin ning oli juba päris ammu see idee...

tsitaat:

Võiks smartpostile palve saata, et nad süsteemi natuke muudaks. Et kui pakk on kohal, saab paki saaja sõnumi ning kui pakk on saaja poolt kätte saadud/automaadist välja võetud, saab paki saatja sõnumi. Läheb vist neile natuke kulukamaks, aga vähemalt on saatja rohkem informeeritud.


See tuleb posti teel ärimisega sessuhtes kasuks, et saatja on alati informeeritud sellest, kas saaja on paki kätte saanud või mitte. See oleks väga palju kordi mind vaevast säästnud selle ise järgi uurimisel.

Muidugi see oleks ka hea, kui paki posti panemisel saab saaja teate, et pakk on posti pandud ning sel kuupäeval ja sel kellaajal on arvatavasti kohal, aga jah, see oleks juba LIIGA palju tahetud.


Selliseid ideid saaks ju kindlasti rakendada lisatasu eest.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 11:57:11 vasta tsitaadiga

Samas üks sönum ju maksab ainult möne sendi...see kallim osa oleks ju programmeerimine või mis...ja see oleks kah ühekordne kulutus.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 17:57:03 vasta tsitaadiga

Ärikliendil on selline info juba nagunii olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 21:37:05 vasta tsitaadiga

Smartposti'l vist mingi süsteemiviga olnud, täna tuli isale sms, et tal pakk automaatis. Tuli üks pakk Ostast ja see sama pakk oli juba ammu kätte saadud, kuid see müüja müüb palju seda ühte sama asja. Tegelikkuses ei oleks tohtind see pakk meile tulla, vaid kellelegi teisele, kuid andmebaasis ilmselt mingi vana sissekanne. Siis just 5 minutit tagasi helistati ja päriti selle kohta, ja siis öeldi, et süsteemi viga olnud.icon_biggrin.gif

On kellelgi veel olnud tänase päeva jooksul sellist asja?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 21:40:03 vasta tsitaadiga

Ma sain täna igatahes ilusasti oma pakid kätte..
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 21:46:55 vasta tsitaadiga

Paki saab kätte ilmselt, kuid paistab, et asukohad olid sassi läinud.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 21:52:39 vasta tsitaadiga

See oli paar kuud tagasi, kui sain ühe sama paki kohta eri päevadel sõnumi, et kohale tulnud. Esimese sõnumiga läksin sama päev järgi, teine sõnum tuli kas järgmine või ülejärgmine päev. Teise paki kohta tuli ka sõnum. Õnneks võtsin teise paki enne välja, kui seda "reposti" hakkasin sisse toksima. 3 korda proovisin, pandi automaat lukku mingiks ajaks icon_biggrin.gif alles siis märkasin, et üle-eelmine sõnum oli sama koodiga.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 04.11.2011 22:08:16 vasta tsitaadiga

Minul pole pakkidega kunagi jamasid olnud SP. Korra oleks Koogimeistreis jätnud keila peale, vot siis ma ei teaks mida tegema oleks pidand icon_biggrin.gif. Aga õnneks tädi helistas ja küsis üle et kas ikka Raplasse, kuna korra refreshisin miskit ja mu eemine valik läks Raplalt Keila peale. Õnnetusi juhtub icon_razz.gif, SPd ei süüdista.

Tea mis juhtub kui kogemata tellidki valesse kohta, kas pakk tuuakse tagasi sinna "poodi" ja saan lasta "uuesti" saata?

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 08.12.2011 12:09:58 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel ei teadnud, siis saab saadetist nüüd smartpostis jälgida, selleks on vajalik triipkood:)
http://www.smartpost.ee/et/eraklient/saadetise-otsing.html
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mais
Piiratud kasutaja
Mais

liitunud: 11.10.2010




sõnum 08.12.2011 12:11:11 vasta tsitaadiga

revo1 kirjutas:
Kui keegi veel ei teadnud, siis saab saadetist nüüd smartpostis jälgida, selleks on vajalik triipkood:)
http://www.smartpost.ee/et/eraklient/saadetise-otsing.html
thumbs_up.gif

Väga hea asi tehtud, post24 tegi muidugi ennem selle variandi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
revo1
HV kasutaja
revo1

liitunud: 22.06.2009




sõnum 08.12.2011 12:15:25 vasta tsitaadiga

post24 tuli hiljem turule ja mina isiklikult pole post24 teenuseid kasutanud, kuigi ta mul natukene lähemal.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Pakiautomaatide üldteema (SmartPOST, Post24, DPD) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 60, 61, 62  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.