|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kumba pakiautomaatide süsteemi eelistad? |
| Itella SmartPOST |
|
79% |
[ 442 ] |
| Omniva Post24 |
|
15% |
[ 87 ] |
| DPD |
|
4% |
[ 27 ] |
|
| hääli kokku : 556 |
|
| autor |
|
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
07.04.2011 14:37:07
|
|
|
| kas on üldse ühtegi arvutifirmat/poodi mis smartpostiga saadab pakke praegu?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
07.04.2011 14:56:16
|
|
|
nojah, neile on see ju kasulik, kuna transport on alati neil juppide hinna sisse pandud.
aga rohkem ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
12.04.2011 12:33:12
|
|
|
Alates tänasest on Otepää Maxima SmartPOSTi pakiautomaati paki saatmine
vaid 1€!
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
22.04.2011 14:01:29
|
|
|
Täna panin Rapla Maximas Smartposti automaati paki, ja kui kapiuks avanes paki sisse panemiseks, oli seal juba saabunud pakk ees . Oleks ma "PAHA" inimene olnud, oleks selle paki omale võtnud (noh nii huvi pärast) ja enda oma asemele pannud. Aga panin kenasti kapiukse kinni, tühistasin oma paki saatmise ja proovisin algusest. Teisel korral pakkus uut kappi ilma pakita .
Enam ei tundugi nii usaldusväärne. Kuigi endiselt minu lemmik paki saatmise viis.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
22.04.2011 14:04:42
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| kas on üldse ühtegi arvutifirmat/poodi mis smartpostiga saadab pakke praegu? |
Modikomp ka.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.04.2011 14:34:27
|
|
|
| K3ndu kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
| kas on üldse ühtegi arvutifirmat/poodi mis smartpostiga saadab pakke praegu? |
Modikomp ka. |
Nad said ~10K firma tellimusi tänu sellele. Oli puhkuste aeg ja ELS'i peale loota ei saanud(tuleb ju nii kuidas juhtub vahepeal).
Lasin saata kodule kõige lähemasse automaati ja tassisin träna koju - panin ajaviiteks kasti kokku ja paar päeva hiljem tööle minnes jäi vaid windowsi panek. Linuxiga arvutid sain muidugi ka kodus ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
22.04.2011 17:24:23
|
|
|
| timok kirjutas: |
Täna panin Rapla Maximas Smartposti automaati paki, ja kui kapiuks avanes paki sisse panemiseks, oli seal juba saabunud pakk ees . Oleks ma "PAHA" inimene olnud, oleks selle paki omale võtnud (noh nii huvi pärast) ja enda oma asemele pannud. Aga panin kenasti kapiukse kinni, tühistasin oma paki saatmise ja proovisin algusest. Teisel korral pakkus uut kappi ilma pakita .
Enam ei tundugi nii usaldusväärne. Kuigi endiselt minu lemmik paki saatmise viis. |
Selline situatsioon võib paraku vabalt juhtuda ka eelnevalt seda kapiust kasutanud inimese eksimuse tõttu. Näiteks, kui keegi tühistab oma saatmise aga jätab paki siiski kappi. Peale tühistamist ei ole süsteemi jaoks selle ukse taha midagi registreeritud - kapp on "vaba" ja nii võidakse seda pakkuda järgmistele klientidele.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
22.04.2011 21:54:53
|
|
|
| Alan kirjutas: |
| timok kirjutas: |
Täna panin Rapla Maximas Smartposti automaati paki, ja kui kapiuks avanes paki sisse panemiseks, oli seal juba saabunud pakk ees . Oleks ma "PAHA" inimene olnud, oleks selle paki omale võtnud (noh nii huvi pärast) ja enda oma asemele pannud. Aga panin kenasti kapiukse kinni, tühistasin oma paki saatmise ja proovisin algusest. Teisel korral pakkus uut kappi ilma pakita .
Enam ei tundugi nii usaldusväärne. Kuigi endiselt minu lemmik paki saatmise viis. |
Selline situatsioon võib paraku vabalt juhtuda ka eelnevalt seda kapiust kasutanud inimese eksimuse tõttu. Näiteks, kui keegi tühistab oma saatmise aga jätab paki siiski kappi. Peale tühistamist ei ole süsteemi jaoks selle ukse taha midagi registreeritud - kapp on "vaba" ja nii võidakse seda pakkuda järgmistele klientidele. |
Siiski paistis selle paki peal olema kleeps, mis on juba saabunud pakkidel.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
23.04.2011 18:41:51
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
timok, aga anna sellest SmartPosti klienditeenindusele teada  |
Tehtud
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
|
01.07.2011 20:07:40
|
|
|
Kas keegi oskab öelda,et kas smartposti pakid hilinevad ka ? Mul oleks pidanud pakk täna kell 17.00 tulema aga ei tulnud. on võimalus et tuleb homme ?
_________________ The best revenge is massive success. |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ragnar7474
HV veteran
liitunud: 14.03.2006
|
01.07.2011 20:09:27
|
|
|
| LauriMae kirjutas: |
Kas keegi oskab öelda,et kas smartposti pakid hilinevad ka ? Mul oleks pidanud pakk täna kell 17.00 tulema aga ei tulnud. on võimalus et tuleb homme ? |
Helista klienditeenindusse.
Mul ka pidi pakk tulema aga sõnumit ei ole. Kõne sinna ja sain koodi kätte, pakk oli kohal aga sõnumi saatmisega oli mingi jama olnud.
_________________ O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte. |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
|
01.07.2011 20:15:07
|
|
|
kas see on klienditeeniduse number ? +372 53 495 775 seal smartposti leheküljel 2 numbrit info all.
_________________ The best revenge is massive success. |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
01.07.2011 20:33:48
|
|
|
(+372) 43 54 547
(+372) 53 495 775
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
|
01.07.2011 20:38:54
|
|
|
Okei,helistasin ning sain smartpostist vajaliku infi teada,tuli välja et mulle üritatakse tünga teha.
_________________ The best revenge is massive success. |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matu21
HV Guru

liitunud: 24.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1393 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
1057 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
12.08.2011 13:34:43
|
|
|
Teab keegi tuleb Saaremaale laupäeviti ja pühapäeviti ka pakid kohale?
Kodulehe järgi ei tule, aga minu mäletamist mööda olen laupäeval saanud paki.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.08.2011 17:59:43
|
|
|
Nägin täna kuidas SP kutt pakkide järel käis. Tüüp lihtsalt loopis neid pakke kärusse.
Ma saan aru, et peab hoolitsema ise ka pakkide turvalisuse eest aga see on ka liig kui tüüp neid enam-vähem üle õla ja altkätt viskab.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zafari
HV veteran

liitunud: 02.09.2002
|
16.08.2011 18:20:45
|
|
|
| Peaks äkki klienditeenindusele ära märkima selle. Ei ole just tore sülearvuteid sellise meetodiga saata. Samas siiani pole ühegi pakiga probleeme olnud, isegi karpide nurgad korras.
|
|
| Kommentaarid: 246 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
198 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
16.08.2011 18:28:12
|
|
|
| zafari kirjutas: |
| Peaks äkki klienditeenindusele ära märkima selle. Ei ole just tore sülearvuteid sellise meetodiga saata. Samas siiani pole ühegi pakiga probleeme olnud, isegi karpide nurgad korras. |
Igal juhul tuleks väärast käitumisest teada anda! Hea oleks, kui seda teeks inimene kes konkreetset kullerit märkas, et ta oskaks klienditeenindusele öelda kus ja millal see juhtus, kuna kullereid on mitu.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
16.08.2011 18:29:53
|
|
|
| softis kirjutas: |
Nägin täna kuidas SP kutt pakkide järel käis. Tüüp lihtsalt loopis neid pakke kärusse.
|
Olen ka näinud... kuidas viskas esimesed paar kärusse mingi 20cm kõrguselt, kuhi kõrgem oli pani juba ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
16.08.2011 18:36:52
|
|
|
Märkasin lõunakas välisseina ääres sarnaseid asju Eesti Posti poolt. Kas ongi siis järele tehtud SmartPosti?
Aga SmartPosti kohta minul veel ühtegi complainti pole. Alates SP ilmumist polegi muudmoodi pmst pakke saatnudki.
Tuli meelde, et ühes foorumis tehti teema SP kohta, kui need just valmis ehitati. Üks uuris, kas need on usaldatavad. Teine vastas: Muidugi on, mu isa ehitas neid
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
16.08.2011 18:38:49
|
|
|
| Smartpost müüb tehnoloogiat. Smartposti enda võrk kuulub Itellale.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
16.08.2011 18:58:53
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Smartpost müüb tehnoloogiat. Smartposti enda võrk kuulub Itellale. |
Smartpost ei müü tehnoloogiat, seda teeb Cleveron (www.cleveron.ee).
SmartPOSTi klienditeenindus ja kullerid on ikkagi eestis ja pakkidega mitte eriti hoolsalt käitunud kulleritest tuleks teada anda - nii saab teenuse kvaliteet paraneda. Kui keegi ei teavita, siis võib see kuller hooletult edasi lasta.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
16.08.2011 19:12:55
|
|
|
| mõtteapsakas
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.08.2011 03:47:56
|
|
|
Mille vastu te teatate? Et klient eksis tingimuste vastu?
| smartpost.ee kirjutas: |
Pakend loetakse transpordi jaoks sobivaks, kui:
väline pakend kannatab diagonaalis kukkumist 80 cm kõrguselt; |
JOKK
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
17.08.2011 08:16:25
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Mille vastu te teatate? Et klient eksis tingimuste vastu?
| smartpost.ee kirjutas: |
Pakend loetakse transpordi jaoks sobivaks, kui:
väline pakend kannatab diagonaalis kukkumist 80 cm kõrguselt; |
JOKK |
Nende tingimustega on täpselt nii, nagu meie praeguse demokraatiaga üldse. Reaalselt peaks ju olema siiski nii, et need tingimused on tõesti viimaseks kaitseabinõuks juhuks, kui on juhtunud õnnetus. Küll aga ei tähenda see seda, et kuller peakski pakkide töötlemisel jälgima reeglit, et kõiki pakke võib 80 cm kõrguselt maha pillata, vaid pigem võiks see jääda siiski erandiks, mitte kohustuslikuks käitumismaneeriks.
Eesmärgiks on ju ikkagi kliendi teenindamine ja pakkida saatmine, mitte tingimustest kinni pidamine. See on ka põhjus, miks mina isiklikult Eesti Posti väldin niipalju, kui vähegi võimalik. Neid absoluutselt ei huvita teenuse sisu, vaid aetakse ainult näpuga järge tingimustes ja oma õigustes.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
17.08.2011 08:21:18
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
Mille vastu te teatate? Et klient eksis tingimuste vastu?
| smartpost.ee kirjutas: |
Pakend loetakse transpordi jaoks sobivaks, kui:
väline pakend kannatab diagonaalis kukkumist 80 cm kõrguselt; |
JOKK |
JOKK on siis kui väline pakend terve on 80cm kõrguselt kukkudes.
Sisemine asi võib ikka puruneda ju...
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
17.08.2011 12:18:12
|
|
|
| Rasmus kirjutas: |
| Küll aga ei tähenda see seda, et kuller peakski pakkide töötlemisel jälgima reeglit, et kõiki pakke võib 80 cm kõrguselt maha pillata, vaid pigem võiks see jääda siiski erandiks, mitte kohustuslikuks käitumismaneeriks. |
Seda nüüd küll, aga keegi ei saa öelda, et teda pole hoiatatud. Ma olen nõus, et neid poleks nagu ilus loopida. Selleks peabki õigesti pakkima, et kui kulleril on s*tt tuju ja ta loobib neid pakke, jääks su esemed terveks.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.08.2011 14:19:13
|
|
|
| softis kirjutas: |
Nägin täna kuidas SP kutt pakkide järel käis. Tüüp lihtsalt loopis neid pakke kärusse.
|
Teadmatus on õnnistus - asjad käivadki nii; sattusid nüüd lihtsalt ise pealt seda nägema...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
botdog
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2011
|
25.08.2011 08:55:35
|
|
|
Minu teada on SmartPost nüüd tingimusi muutnud ja pakk peab kannatama 50cm kõrguselt kukkumist. Ise põhjendavad nad seda automaatsortimissüsteemi iseärasustega.
Olen SmartPosti kasutanud juba mõnda aega ja väga aktiivselt. Senimaani olennende teenusega täitsa rahul.
_________________ Lelo ... Fun Factory ... Tenga |
|
| tagasi üles |
|
 |
D3ff
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
25.08.2011 10:43:53
|
|
|
| botdog kirjutas: |
Minu teada on SmartPost nüüd tingimusi muutnud ja pakk peab kannatama 50cm kõrguselt kukkumist. Ise põhjendavad nad seda automaatsortimissüsteemi iseärasustega.
Olen SmartPosti kasutanud juba mõnda aega ja väga aktiivselt. Senimaani olennende teenusega täitsa rahul.  |
Koduleht ütleb, et kukkumist kannatavaks kõrguseks on 80 cm.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.08.2011 18:16:36
|
|
|
Hunnik tänavakivisi pakki lisaks (mingid lapikud suured 6 nurksed vms on hea kaaluga) ja vevalt et keegi loopida jõuab
EDIT: sain mingi kordusteate et mu paki hoiuaeg lõpeb 28 august. Ok tean et 1 pakk otsimata aga tolle paki uksekood hoopis teine võrreldes sellega mis nüüd kordusteates on. et wtf?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
25.08.2011 19:00:36
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hunnik tänavakivisi pakki lisaks (mingid lapikud suured 6 nurksed vms on hea kaaluga) ja vevalt et keegi loopida jõuab
EDIT: sain mingi kordusteate et mu paki hoiuaeg lõpeb 28 august. Ok tean et 1 pakk otsimata aga tolle paki uksekood hoopis teine võrreldes sellega mis nüüd kordusteates on. et wtf?  |
äkki genereeritakse automaatselt uus kood
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
25.08.2011 19:05:30
|
|
|
Ja kui küsimusi tekib, siis saab alati SmartPosti helistada ja uurida täpsemalt
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
25.08.2011 22:08:19
|
|
|
Väga palju juba seda teenust kasutanud, ning siiani pole kordagi probleemi olnud. Ükskord isegi helistati ja öeldi, et pakk viibib, kuna saatja oli miski susserdise teinud ja vabandati kenasti.
Üldiselt 5+
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
26.08.2011 00:46:46
|
|
|
Ühte teise teemasse kirjutasin ning oli juba päris ammu see idee...
| tsitaat: |
Võiks smartpostile palve saata, et nad süsteemi natuke muudaks. Et kui pakk on kohal, saab paki saaja sõnumi ning kui pakk on saaja poolt kätte saadud/automaadist välja võetud, saab paki saatja sõnumi. Läheb vist neile natuke kulukamaks, aga vähemalt on saatja rohkem informeeritud.
|
See tuleb posti teel ärimisega sessuhtes kasuks, et saatja on alati informeeritud sellest, kas saaja on paki kätte saanud või mitte. See oleks väga palju kordi mind vaevast säästnud selle ise järgi uurimisel.
Muidugi see oleks ka hea, kui paki posti panemisel saab saaja teate, et pakk on posti pandud ning sel kuupäeval ja sel kellaajal on arvatavasti kohal, aga jah, see oleks juba LIIGA palju tahetud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
26.08.2011 08:22:05
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
Ühte teise teemasse kirjutasin ning oli juba päris ammu see idee...
| tsitaat: |
Võiks smartpostile palve saata, et nad süsteemi natuke muudaks. Et kui pakk on kohal, saab paki saaja sõnumi ning kui pakk on saaja poolt kätte saadud/automaadist välja võetud, saab paki saatja sõnumi. Läheb vist neile natuke kulukamaks, aga vähemalt on saatja rohkem informeeritud.
|
See tuleb posti teel ärimisega sessuhtes kasuks, et saatja on alati informeeritud sellest, kas saaja on paki kätte saanud või mitte. See oleks väga palju kordi mind vaevast säästnud selle ise järgi uurimisel.
Muidugi see oleks ka hea, kui paki posti panemisel saab saaja teate, et pakk on posti pandud ning sel kuupäeval ja sel kellaajal on arvatavasti kohal, aga jah, see oleks juba LIIGA palju tahetud. |
Selliseid ideid saaks ju kindlasti rakendada lisatasu eest.
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
26.08.2011 11:57:11
|
|
|
Samas üks sönum ju maksab ainult möne sendi...see kallim osa oleks ju programmeerimine või mis...ja see oleks kah ühekordne kulutus.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
26.08.2011 17:57:03
|
|
|
Ärikliendil on selline info juba nagunii olemas
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
04.11.2011 21:37:05
|
|
|
Smartposti'l vist mingi süsteemiviga olnud, täna tuli isale sms, et tal pakk automaatis. Tuli üks pakk Ostast ja see sama pakk oli juba ammu kätte saadud, kuid see müüja müüb palju seda ühte sama asja. Tegelikkuses ei oleks tohtind see pakk meile tulla, vaid kellelegi teisele, kuid andmebaasis ilmselt mingi vana sissekanne. Siis just 5 minutit tagasi helistati ja päriti selle kohta, ja siis öeldi, et süsteemi viga olnud.
On kellelgi veel olnud tänase päeva jooksul sellist asja?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
04.11.2011 21:40:03
|
|
|
| Ma sain täna igatahes ilusasti oma pakid kätte..
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3ndu
HV Guru

liitunud: 25.10.2009
|
04.11.2011 21:46:55
|
|
|
| Paki saab kätte ilmselt, kuid paistab, et asukohad olid sassi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
04.11.2011 21:52:39
|
|
|
See oli paar kuud tagasi, kui sain ühe sama paki kohta eri päevadel sõnumi, et kohale tulnud. Esimese sõnumiga läksin sama päev järgi, teine sõnum tuli kas järgmine või ülejärgmine päev. Teise paki kohta tuli ka sõnum. Õnneks võtsin teise paki enne välja, kui seda "reposti" hakkasin sisse toksima. 3 korda proovisin, pandi automaat lukku mingiks ajaks alles siis märkasin, et üle-eelmine sõnum oli sama koodiga.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
04.11.2011 22:08:16
|
|
|
Minul pole pakkidega kunagi jamasid olnud SP. Korra oleks Koogimeistreis jätnud keila peale, vot siis ma ei teaks mida tegema oleks pidand . Aga õnneks tädi helistas ja küsis üle et kas ikka Raplasse, kuna korra refreshisin miskit ja mu eemine valik läks Raplalt Keila peale. Õnnetusi juhtub , SPd ei süüdista.
Tea mis juhtub kui kogemata tellidki valesse kohta, kas pakk tuuakse tagasi sinna "poodi" ja saan lasta "uuesti" saata?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mais
Piiratud kasutaja

liitunud: 11.10.2010
|
08.12.2011 12:11:11
|
|
|
Väga hea asi tehtud, post24 tegi muidugi ennem selle variandi
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
revo1
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2009
|
08.12.2011 12:15:25
|
|
|
| post24 tuli hiljem turule ja mina isiklikult pole post24 teenuseid kasutanud, kuigi ta mul natukene lähemal.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|