|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
01.11.2011 19:42:51
.................................... |
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:19:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
01.11.2011 21:12:22
|
|
|
| Internet Explorer on installeeritud? Mälu järgi olid need seotud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.11.2011 18:17:32
|
|
|
Win 98-l on IE 4 vaikimisi installitud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
02.11.2011 19:20:15
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:19:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
03.11.2011 00:09:29
|
|
|
| Sama asja saad ka IE tools menüüst ju?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
03.11.2011 00:16:44
|
|
|
Enne win xp polnudki wifi manageri ju.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
03.11.2011 09:22:09
|
|
|
Internet Optionsit aetakse taga
Mismoodi see wifiga seotud on, hetkel ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
03.11.2011 12:00:01
Re: Win 98 neti probleem. |
|
|
| antsus1000 kirjutas: |
...
Sellepärast pole võimalik ka wifisse minna. |
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
03.11.2011 19:11:50
|
|
|
| No ja mille pärast siis? Seal Internet Options all pole midagi wifile iseloomulikku.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
03.11.2011 19:33:47
|
|
|
| Miki-Hiir kirjutas: |
| No ja mille pärast siis? Seal Internet Options all pole midagi wifile iseloomulikku. |
Connection wizard, dial up settings, lan settings. Esimese abil peaks vist saama wifi käima.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
04.11.2011 08:36:56
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:18:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
04.11.2011 15:45:25
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:18:48, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
04.11.2011 15:50:15
|
|
|
| Pane windows 7 peale pole muret
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
04.11.2011 16:03:09
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:17:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
04.11.2011 16:42:37
|
|
|
Mai mõelnudki tõsiselt
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mehaanic
Aeg Maha 2a

liitunud: 22.02.2004
|
04.11.2011 18:03:35
|
|
|
| mis raud sel siis on?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
04.11.2011 18:05:08
|
|
|
Ehk oleks aeg siis uuendusele möelda kui isegi xp seal peal ei jookse.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
04.11.2011 18:32:28
|
|
|
.....................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:16:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
04.11.2011 19:37:11
|
|
|
| antsus1000 kirjutas: |
| No, see oli mõeldud garaazi, et kõlarid taha ja saab tümpsu, ning vajadusel ka netti. (tegu läpakaga) |
Ja wifi kaardi draiverid on peal või, arvata on, et pole, siis pole ka kuidagi võimalik wifise saada, kõigepealt peaksid tuvastama mis wifi kaardiga tegu, seejärel ehk leiame sellele ka koos google abiga W98_le sobivad draiverid ja edasine peaks juba lihtne olema.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
04.11.2011 20:00:17
|
|
|
Vanematel Wifi kaartidel-pulkadel käis Windows 9x draiveritega kaasas wifi utiliit kaardi seadistamiseks ja soovi korral systray ikooni tekitamiseks - nagu praegu on (vähemalt XP jaoks) olemas näiteks Broadcom utiliit ja Edimax utiliit jms, mis XP puhul on Windowsi Wifi managerile paremaks alternatiiviks. Win 9x puhul on selline utiliit ainsaks võimaluseks kaart käima saada ja kui kaart on liiga uus, et Win 9x draivereid omada, siis jääb vaid üks valik - mõni Linuxiline (eeldusel, et Linuxis on võimalik see kaart käima saada - enamasti on). Lubuntu on vanadele masinatele sobiv liigsete kellade-viledeta distro.
Win 98 on netis kolamiseks niikuinii auke täis kui šveitsi juust - see muutuks päris kähku viirustepesaks, botiks ja teistele nuhtluseks, eriti kui näiteks avalikku Elioni Wifisse otse ühenduma peaksid. NAT ruuteri taga peaks ehk sutsu paremini vastu, aga ka veeb on igasugu nuhtlust täis ning Win98 peal Chromet ega Firefoxi käima sa ka ei saa, jääb vaid ebaturvaline IE6, mis tänapäeval paljusid veebilehti enam korralikult ei näitagi, rääkimata pahalaste külgekorjamisest. Win 98 on siiski ajaloo prügikasti jaoks vaid sobiv tänapäeval.
Sama masina peal võib täiesti turvaline Linux siiski edasi toimetada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WAV
HV veteran
liitunud: 02.03.2010
|
04.11.2011 22:13:14
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Win 98 on netis kolamiseks niikuinii auke täis kui šveitsi juust - see muutuks päris kähku viirustepesaks, botiks ja teistele nuhtluseks, eriti kui näiteks avalikku Elioni Wifisse otse ühenduma peaksid. NAT ruuteri taga peaks ehk sutsu paremini vastu, aga ka veeb on igasugu nuhtlust täis ning Win98 peal Chromet ega Firefoxi käima sa ka ei saa, jääb vaid ebaturvaline IE6, mis tänapäeval paljusid veebilehti enam korralikult ei näitagi, rääkimata pahalaste külgekorjamisest. Win 98 on siiski ajaloo prügikasti jaoks vaid sobiv tänapäeval. |
Tegelikult on Win98 tänase seisuga muutunud üpris turvaliseks veebisurfimise opsüsteemiks, kuna valdav enamus kaasaegseid viiruseid ja muid pahalasi ei oska Win98 süsteemiga mitte kuidagi ühilduda ega käivituda. Mul naabritädi kasutab praegugi - kinkisin kunagi talle ühe iidvana masina ja viimase mitme aastaga pole ükski pahalane midagi halba teinud, kuigi kasutaja on täiesti low-level ja käib igasugustel jumal teab mis saitidel ringi. Brauseriks on üpris uus Opera, see on ainus brauser mille uuemad versioonid ka Win98 peal toimivad. Kuni mingi 10.8X versioonini isegi ilma KernelEx installimata. Tänapäeva veebilehtede renderdumisega probleemi pole, kiirus on isegi muljetavaldav. Flashi'i kasutamisest tuleb küll hoiduda, seal juba muud mäluprobleemid. Kuigi osalt isegi saab flash'iga hakkama ka. WiFi osas siiski aidata ei oska, pole kunagi proovinud 98 masinaid WiFi kaudu tööle saada, pole vajadust olnud, lihtsam vedada kaabliots kui hakata selle probleemiga mässama.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
05.11.2011 17:51:38
|
|
|
See võib olla juba küll, et kuna Win9x masinaid on nii väheks jäänud, on ka neile sobivaid viiruseid vähemaks jäänud
Selle turvalisust täiesti up-to-date Linuxiga aga kindlasti võrrelda ei anna ja probleem Wifi käimasaamisega võib Windows 98-ga olla isegi tõenäolisem. Flashi jaoks võib paraku rohkem võhma tõepoolest vaja minna (eriti Linuxis), kuigi tarkvaralist piirangut selle jooksutamiseks ei ole.
Wifi käimasaamine Win98 puhul sõltub puhtalt sellest, kas on kaart/pulk nii vana, et Win 98 draiverid eksisteerivad - nendega on wifi manager win 98 jaoks kaasas vaikimisi. Olen Win 98 masinal Buffalo PCMCIA 802.11b kaarti mitu aastat järjest kasutanud kunagi. Paraku ei tea nii vana kaart midagi WPA krüptost, nii et seda kasutada võiks ehk veel kusagil nagunii avatud Wifi võrgus, kus veel 802.11b-ga ühilduvus välja pole lülitatud (võib tõmmata muidugi kõigi teiste ühendused sama AP küljes ka 802.11b peale )
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
05.11.2011 19:03:01
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:18:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
05.11.2011 19:05:57
|
|
|
Kasuta ikka setup.exe't vms.
Inf fail annab ainult draiverid, mitte programmi, mis ühendust hallata suudab.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
06.11.2011 14:27:51
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:19:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.11.2011 15:38:56
|
|
|
| Uued failid peaks saama Windowsi installeri CD plaadi pealt. Win98SE korral on need viidatud failid WIN98_30.CAB ja WIN98_45.CAB sees.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
07.11.2011 15:30:41
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:19:51, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
07.11.2011 17:48:03
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:20:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2011 18:14:26
|
|
|
Tuleb teha nn. boot CD, ehk siis Win9x käivitusdisketi tõmmis peab olema plaadil "õige koha peal". Enamus CD plaadi kirjutusprogramme oskab sellise CD plaadi valmis teha, disketi või selle image pead aga ise eelnevalt valmis tegema.
Või sul see originaalplaadi ISO olemas? Siis kirjutussofti menüüst valid "burn image" ja ongi plaat valmis.
Aga et setupx.dll vigane? Sõltub sellest, mis puhul Windows seda väidab.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
07.11.2011 18:17:21
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:20:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2011 18:22:34
|
|
|
| antsus1000 kirjutas: |
| lasin windowsil vigaseid faile otsida ja viskas selle ette. |
Siis ei maksa seda tõsiselt võtta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
07.11.2011 21:03:08
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:20:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2011 21:10:35
|
|
|
| Ma ei saanud vist päris hästi aru. Kas see Win98 installikas on sul ühe suure failina seal CD plaadi peal ja faili laiend on ISO? Siis ei peagi ju lugema.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
07.11.2011 21:15:49
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:20:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2011 21:39:17
|
|
|
Selle ISO faili salvestad kõvakettale, käivitad CD plaadi kirjutusprogrammi, valid menüüst "burn image", näitad selle ISO faili ette ja sulle kirjutatakse töötav CD plaat ning selle plaadi pealt siis installid Win98.
Ja see installimine siis toimub nii, et paned CD plaadi seadmesse, teed arvutile restardi, üsna arvuti uuesti käivitumise alguses kästakse vajutada tühikuklahvi CD pealt buutimiseks (sina vajutad) ja siis läheb selle plaadi pealt arvuti käima. Installimine peaks vist automaatselt algama ja kui ei alga, siis kirjutad käsureale SETUP ning vajutad enterit.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
07.11.2011 21:47:29
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:21:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.11.2011 22:16:46
|
|
|
CD plaati ketrab seetõttu, et pole buutiv plaat, plaadil on vaid üks mõttetu fail.
Aga selle msnp32.dll faili oled ilmselt arvutist kustutanud, seetõttu seda iga kord taga otsitaksegi. See konkreetne fail asub näiteks Win98SE installikal NET7.CAB faili sees, võib vajadusel sealt taastada. Kas vaid selle faili taastamine võrguühendust korda teeb, ei tea, seal võib ju midagi muud veel kadunud olla.
Soovitaks viia arvuti inimese kätte, kellel asjast mingigi ettekujutus on, ise sa ilmselt jäädki seda asja torkima.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlackOps14
HV vaatleja
liitunud: 25.06.2011
|
14.11.2011 01:40:23
|
|
|
Ma ei tea kas see aitab sind aga mina üritasin panna natuke aeg tagasi 13a vanale ibm 600le netti peale. Driveri installimisel tulid aknad mis ütlesid, et mingid failid on puudu ja panin xp uuesti peale ning alles siis driverid sain peale. Kuna läpaka sisu nii vana siis saab ainult paroolita wifis käia kahjuks ja loobusin sellepärast ka neti peale panekust. Neti jaoks kasutasin wifi kaarti ja pulka. Kui wifisse ühendasin siis ei tulnud mitte mingisugust parooli lahtrit ka mitte. Loodan, et aitasin sind selle jutuga
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
22.11.2011 22:16:16
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:22:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
22.11.2011 22:49:19
|
|
|
| antsus1000 kirjutas: |
.....
Aga kui proovin panna peale win 95, siis läheks OS peale? (On vaja suvalist OS-i sinna peale) |
Win98 oli algusest peale jama, Win98SE oli see õige mis töötas ( Win98SE oli arvatavasti sul ka enne seal peal) ja Win95 oli ka päris mitu versiooni.
Ise olen alati nii teinud, et kõigepealt kettale formati teinud fat32 failisüsteemiga, siis Win98SE install katalogi kettale kopeerinud, flopilt arvuti käima lasknud ja sealt kettal olevast Win98SE katalogist setup käima lasknud, mitte kusagilt CD pealt nagu tänapäeval kombeks on Windowsi installimisel.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
22.11.2011 22:54:47
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:22:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
22.11.2011 23:04:47
|
|
|
| antsus1000 kirjutas: |
| Marie kirjutas: |
| antsus1000 kirjutas: |
.....
Aga kui proovin panna peale win 95, siis läheks OS peale? (On vaja suvalist OS-i sinna peale) |
Win98 oli algusest peale jama, Win98SE oli see õige mis töötas ( Win98SE oli arvatavasti sul ka enne seal peal) ja Win95 oli ka päris mitu versiooni.
Ise olen alati nii teinud, et kõigepealt kettale formati teinud fat32 failisüsteemiga, siis Win98SE install katalogi kettale kopeerinud, flopilt arvuti käima lasknud ja sealt kettal olevast Win98SE katalogist setup käima lasknud, mitte kusagilt CD pealt nagu tänapäeval kombeks on Windowsi installimisel. |
Enne oli ikka Win 98 First Edition peal, pole kuskile mujale ketast külge panna ja flopikettaid ning kirjutajaid ka pole veel väheb valmis ketast.
Np kui win 95-ga läheks tööle siis teeks plaadi valmis ja laseks peale. (peaasi et läheb tööle) |
Plaadi pealt saab ju samuti Windows install kataloogi kettale kopeerida ja alglaadimisel käsu anda C:\WIN98\setup.exe ja kõik peaks toimima, hetkel sul lihtsalt ei leita peale arvuti taaskäivitamist enam Windows Instal kausta kuna CD lugeja poole ei suuda tavaliselt Win98 enam peale taaskäivitamist pöörduda, Win95 puhul oleks sul sama jama kui sa installika CD pealt käima laseksid, peale esimest restarti enam instalikat ei leita, nagu praegu sul just juhtunud on.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
22.11.2011 23:10:01
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:22:36, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
22.11.2011 23:26:17
|
|
|
| antsus1000 kirjutas: |
...
Ja kuidas ma need failid kettale kopeerin kui arvuti käima ei lähe? |
Win 98 bootiv CD on sul nagu olemas, võid sinna juurde veel asjade lihtsustamiseks näiteks pisikese failihalduri Volkov Commander panna, üldiselt läbi interneti väga raske õpetada kuidas üht ürgset Win98 kunagi paigaldati, endal selline Win98 CD kunagi ammu kokku klopsitud ja suvalisele arvutile Win98 alati peale saadud, ja alati olen nii teinud, CD masinasse, sealt boodin masina üles, annan käsu fdisk, vormindan ketta, käsk vc\vc tavaliselt olen sellega Volkov Commander_i käima saanud, kopeerin CD pealt Volkov Commander_i abiga WIN98 katalogi kõvakettale, ja siis käsk C:\WIN98\setup.exe ja edasi sujub juba kõik nagu valatult.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
23.11.2011 15:05:33
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:22:55, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
23.11.2011 17:18:01
|
|
|
Win98 või Win95 , kust sa neid isosid välja koogid, ise teed või, kui on CD olemas saad sealt ju installi katalogi kas või enda arvuti kettale kopeerida ja ise oma ära nägemist mööda vastava bootiva CD teha, ha-ha ei oska, aga enne just hõiskasid, et võid ise Win95 CD teha, internet on õpetusi täis kuidas ise bootivat CD_d teha ja kõiksugu vajaminevat kraami sinna oma äranägemist mööda paigutada,
bootivasse ossa paneks ise boot98se.exe flopi sisu http://www.shaneo.com/bootdisks/
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antsus1000
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2010
|
23.11.2011 17:46:57
|
|
|
....................................
viimati muutis antsus1000 22.03.2015 13:22:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|