Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 17:54:21 vasta tsitaadiga

Hädaldamine jätta, hetkel on mäng üllatavalt tasakaalus, vähemasti ise pole kohenud et ükski relv või kit teisi omaks. Kõik on ikka mängijas ja tema oskustes kinni. Leidub ka neid kes püstoliga mööda mappe ringi uhavad ja kõiki pähe lasevad, elu on selline icon_cool.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.10.2011 18:06:34 vasta tsitaadiga

^this

Minuarust on ka kõik OK. Kui keegi närvidele käib, siis laske ta lihtsalt maha. Easy as that icon_razz.gif

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.10.2011 18:18:58 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
^this

Minuarust on ka kõik OK. Kui keegi närvidele käib, siis laske ta lihtsalt maha. Easy as that icon_razz.gif

Kõige rohkem käivadki närvi insenerid, kes jooksevad oma RPGdega ringi ja lasevad maha INIMESI mitte sõidukeid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:19:42 vasta tsitaadiga

hendrik32, miks närvidele käivad? minu arust on see üsna normaalne käitumine.
miks ma peaks raiskama aega relva vahetamisele kui mul parasjagu rpg laskevalmis on? icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:20:09 vasta tsitaadiga

Mis te närvitsete.. RPG-dega ringijooksvatele vantidele pole raske ära teha ju..
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:21:04 vasta tsitaadiga

neil on reageerimiseks ainult 1 lask icon_biggrin.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.10.2011 18:22:46 vasta tsitaadiga

Seda küll. aga kui neid on palju, siis põikle nende rakettide eest nagu loll ja tavaliselt hüppab kuskilt nurga tagant mingi automaadiga vant välja ja siis pole enam mul midagi väga teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:25:16 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Seda küll. aga kui neid on palju, siis põikle nende rakettide eest nagu loll ja tavaliselt hüppab kuskilt nurga tagant mingi automaadiga vant välja ja siis pole enam mul midagi väga teha.


Krt selleks et RPG-ga kedagi maha tappa peab praktiliselt pihta laskma või saama. Tankiga on veel hullem. RPG on alati hea just siis kui mingi vend majas tiksub ja sa tead et ta seal on, laks kirja ja kui see teda maha ei võta koos seinaga siis automaadituli peale seina irdumist kindlasti võtab icon_cool.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.10.2011 18:27:38 vasta tsitaadiga

Arvatavasti on asi minus, kuna ma ise ei kasuta kunagi raketiheitjaid inimeste peal vaid selle otstarbena nagu oli mõeldud ehk siis erinevate sõidukite võimetuks tegemisena.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:30:42 vasta tsitaadiga

kui on palju vastaseid kes on su vaateväljas ja hakkavad sind nimelt rpgdega laskma, siis täna jumalat - kui nad automaatidega lasevad, püsid sa tunduvalt lühema aja elus.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:30:55 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Arvatavasti on asi minus, kuna ma ise ei kasuta kunagi raketiheitjaid inimeste peal vaid selle otstarbena nagu oli mõeldud ehk siis erinevate sõidukite võimetuks tegemisena.


Ega sa punases ristis ei tööta, et inimesi hoidma pead!
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:32:47 vasta tsitaadiga

rpg ja smaw niidavad ka nö AOE damagega personali maha. Küll olnud neid triple kille kui tulistad mürsu kuhugi urgu või nurka kus passitakse. mano-i-mano on jah need võrdlemisi mõttetud, kui just tüüp kuskil majas ei peida, aga kamba kaevunud vastaste vastu on asi ületamatu. sellepärast ma ka inseneri hakkasin mängima, kuna karbiinid on väga head, ja lisaks on sul tööriistad sõidukite ja kaevunud vastaste vastu. betas ja BC2 s oli recon põhiklass, aga tead enam ei viitsi.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 31.10.2011 18:37:01 vasta tsitaadiga

Saan aru, et enamus HVlasi kasutavad mumblet? Keegi servu ip viitsib ka visata? Kuskil enne midagi nagu nägin, aga seda enam üles ei leia. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 31.10.2011 18:38:20 vasta tsitaadiga

Inseneer RPG-ega on üldiselt kohas kus inimesed uuesti ilmuvad.
Üldiselt neid palju kui vastasel ainult 1 lipp alles ja kõik ilmuvad seal. Siis 100% pool tiimi on koheselt inseneerid ja kindlasti RPG.
Kui selliste infot üle vaadata siis põhirelval on vähe kasutust enamasti kille tehtud RPG-ega
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:39:59 vasta tsitaadiga

Munapea kirjutas:
Saan aru, et enamus HVlasi kasutavad mumblet? Keegi servu ip viitsib ka visata? Kuskil enne midagi nagu nägin, aga seda enam üles ei leia. icon_smile.gif

195.250.189.111 port 64738
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 18:45:34 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
Miinipilduja on a la snaiper, istud ja uhad. Mõtle kui me kõik istume nurka maha ja hakkame uhama? Kes enne oma peenise pikenduse püsti saab, see võidab. Issand kui tore! Selle asemel võis parem salli kududa!

Kuidas saab miinipildujaga metros üldse tulistada? Seal ju enamus tegevust siseruumides (tunnelis)? Mis see miin lendab nigu kärbes, lae alt ve?

No metros saab väga hästi miinipildujat kasutada, alguses on tegevus õues. Kohapeal sa küll sellega passida ei saa, arvad et vastasel ei ole minipildujat? Tavaliselt ikka 3 pauku ja kähku jehkat uuele kohale. Sees vahetad mp claymore vastu, see töötab siseruumides väga hästi.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 31.10.2011 18:54:46 vasta tsitaadiga

krt müstika icon_sad.gif
1.5 päeva sai korralikult mängitud.
Metroos sain otse tabamuse RPG-elt ja enam mäng tööle ei lähe, must ekraan laadimise ajal icon_sad.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 31.10.2011 18:56:57 vasta tsitaadiga

Mürsk lõi ekraani sodiks icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:00:28 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
krt müstika icon_sad.gif
1.5 päeva sai korralikult mängitud.
Metroos sain otse tabamuse RPG-elt ja enam mäng tööle ei lähe, must ekraan laadimise ajal icon_sad.gif

Haha icon_lol.gif Mingi väga hardcore server oli vist. Said surma ja jäädki surnuks. Uue mängu ostma vms

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.10.2011 19:02:00 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Napsi kirjutas:
krt müstika icon_sad.gif
1.5 päeva sai korralikult mängitud.
Metroos sain otse tabamuse RPG-elt ja enam mäng tööle ei lähe, must ekraan laadimise ajal icon_sad.gif

Haha icon_lol.gif Mingi väga hardcore server oli vist. Said surma ja jäädki surnuks. Uue mängu ostma vms

+1 icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:03:33 vasta tsitaadiga

Ma aga alustan siis homme lõpuks ometi "Operatsioon BF3" lühifilmi tegemist icon_biggrin.gif Julm kuidas ikka tegemist, et kuskil filmida saada aga õnneks on olemas palju lahedaid inimesi, kes mõistavad filmimist thumbs_up.gif
Igaljuhul peaksin Battlefield 3-e lühifilmi ja ülevaate valmis saama nädala lõpuks! icon_smile.gif

Kogu lühifilm on 0€ eelarvega kuigi pean siiski oma taskust tiba maksma icon_razz.gif Igatahes thx kõigile, kes kaasa aidanud siiamaani icon_smile.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeanman
Kreisi kasutaja
jeanman

liitunud: 30.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:10:51 vasta tsitaadiga

Le Inc , ma pole pool aastat rahu saand, ütle palun mis tossav asi sul seal avataril on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.10.2011 19:15:39 vasta tsitaadiga

jeanman kirjutas:
Le Inc , ma pole pool aastat rahu saand, ütle palun mis tossav asi sul seal avataril on icon_biggrin.gif

OT:
See peaks olema Tartu Lohkva katlamaja icon_razz.gif
http://www.fortumtartu.ee/uploaded/tunnus05_02.jpg


viimati muutis Magic 31.10.2011 19:18:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:17:31 vasta tsitaadiga

OT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 31.10.2011 19:18:56 vasta tsitaadiga

ATI OMANIKELE

Uus preview väljas mingisugune.
http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=4145423 <= siin poole lehe peal on lingid kust tirida saab.

KASUTADA OMAL VASTUTUSEL.

Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 31.10.2011 19:19:27 vasta tsitaadiga

kasutaja01 kirjutas:
OT:
Spoiler Spoiler Spoiler

Osadel inimestel magnetväli nii tugev, et arvuti jookseb kokku icon_wink.gif
-----
Redikate kirjutas:
ATI OMANIKELE
Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.

Päris jõhker boost ju... teste vaadates muidu tundus nvidia mõttekam.


viimati muutis Magic 31.10.2011 19:21:13, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 31.10.2011 19:19:28 vasta tsitaadiga

Mis sorti rahvast seal mumble serveris on ka? Uusi tulijaid võetakse ikka normaalselt vastu? Tahaks vähe teamplayd teha kellegagi, aga kui sealne rahvas väga sõbralik pole siis nthx.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.10.2011 19:23:20 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
Mis sorti rahvast seal mumble serveris on ka? Uusi tulijaid võetakse ikka normaalselt vastu? Tahaks vähe teamplayd teha kellegagi, aga kui sealne rahvas väga sõbralik pole siis nthx.

Kõik on sõbrad , õpetame ja aitame kah : )

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 31.10.2011 19:23:58 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
ATI OMANIKELE

Uus preview väljas mingisugune.
http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=4145423 <= siin poole lehe peal on lingid kust tirida saab.

KASUTADA OMAL VASTUTUSEL.

Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.


proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:30:27 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
Redikate kirjutas:
ATI OMANIKELE

Uus preview väljas mingisugune.
http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=4145423 <= siin poole lehe peal on lingid kust tirida saab.

KASUTADA OMAL VASTUTUSEL.

Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.


proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.

link
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:32:26 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Ma aga alustan siis homme lõpuks ometi "Operatsioon BF3" lühifilmi tegemist icon_biggrin.gif Julm kuidas ikka tegemist, et kuskil filmida saada aga õnneks on olemas palju lahedaid inimesi, kes mõistavad filmimist thumbs_up.gif
Igaljuhul peaksin Battlefield 3-e lühifilmi ja ülevaate valmis saama nädala lõpuks! icon_smile.gif

Kogu lühifilm on 0€ eelarvega kuigi pean siiski oma taskust tiba maksma icon_razz.gif Igatahes thx kõigile, kes kaasa aidanud siiamaani icon_smile.gif

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HellWalKeR
HV kasutaja
HellWalKeR

liitunud: 20.11.2006




sõnum 31.10.2011 19:33:28 vasta tsitaadiga

RPGde vihkajatele:
Hea juhus oli, kus RPG päästis kindlast surmast.
Snaiper oli oma 500m eemal ja meie lagedal ainult ühe majakesega katteks. Võtsin oma RPG, panin nurga enamvähem paika ja kütsin talle raketiga pasunasse thumbs_up.gif


viimati muutis HellWalKeR 31.10.2011 21:30:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Misfits
Kreisi kasutaja
Misfits

liitunud: 25.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:36:06 vasta tsitaadiga

Sai kah täna mäng ostetud .
Venekeelne versioon ja tegin õpetuse järgi englishiks.
Ühessegi servusse pole sisse saanud? *Coulndt establish connection*


viimati muutis Misfits 31.10.2011 20:58:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:37:05 vasta tsitaadiga

Praegu oli selline bug, et roundi lõpus ei läinud skoor nulli vaid luges kille sealt edasi kust eelmine lõppes.
pärst anti veel eelmise roundi tanki ja helika punktid kah, kuigi bazaari rushis neid polegi üldse.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:48:06 vasta tsitaadiga

Napsi kirjutas:
Redikate kirjutas:
ATI OMANIKELE

Uus preview väljas mingisugune.
http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=4145423 <= siin poole lehe peal on lingid kust tirida saab.

KASUTADA OMAL VASTUTUSEL.

Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.


proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.


Teen proovi.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 19:56:13 vasta tsitaadiga

SP sai prooviks mõned missioonid tehtud aga vaadates siin foorumis palju mängus bug-e ja muud jama on, siis ei hakka oma närve kohe MP-ga rikkuma

Kuidas muidu SP vs MP fps on?

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 20:01:59 vasta tsitaadiga

dud66, eks MP-s kukub suuremas madinas FPS kõvasti. Kuid muidu peaks suht 1:1-le olema.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Napsi
HV kasutaja
Napsi

liitunud: 01.02.2007




sõnum 31.10.2011 20:08:06 vasta tsitaadiga

Leidsin vist oma probleemi asukohta.
Ati 4890-el läheb vasakult 2 leed põlema, kas keegi teab mis tähendab ?
Temp idles on 42. mängus vist tõuseb+ 20-30
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 31.10.2011 20:09:21 vasta tsitaadiga

kellelgi peale minu veel speedtouch ruuteriga probleeme? Pidevalt teeb mängu ajal rr, sai isegi reset tehtud ja ikka jamab. On mingit fixi asjale?
OT:mumble rahvas paistab täitsa normaalne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 20:18:24 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
kellelgi peale minu veel speedtouch ruuteriga probleeme? Pidevalt teeb mängu ajal rr, sai isegi reset tehtud ja ikka jamab. On mingit fixi asjale?
OT:mumble rahvas paistab täitsa normaalne thumbs_up.gif

sama jama on juhtunud, pigem vist ruuteri viga.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 20:18:35 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Napsi kirjutas:
Redikate kirjutas:
ATI OMANIKELE

Uus preview väljas mingisugune.
http://forums.guru3d.com/showthread.php?p=4145423 <= siin poole lehe peal on lingid kust tirida saab.

KASUTADA OMAL VASTUTUSEL.

Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.


proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.


Teen proovi.


Ei midagi. Sama asi.
Proovin CAP4 installida.

//
Tulemus endiselt 0. Peab leppima ühe kaardiga, kuni fix välja tuleb.


viimati muutis Lord Ami 31.10.2011 20:42:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 31.10.2011 20:21:17 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
kellelgi peale minu veel speedtouch ruuteriga probleeme? Pidevalt teeb mängu ajal rr, sai isegi reset tehtud ja ikka jamab. On mingit fixi asjale?


Proovi ruuteris upnp välja lülitada
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 20:57:03 vasta tsitaadiga

Misfits kirjutas:
Sai kah täna mäng ostetud .Venekeelne versioon ja tegin õpetuse järgi englishiks.
Mis sinna mängu lähebki nii kaua sisse?
Tanki pilt ees ja midagi ei toimu ning Multis üldse must pilt.

Ning videovent käib täistuuridel.

Valesse kausta panid osad failid ma arvan. Täpselt samamoodi oli ka mul siis. Ütle parem, kas installisid default kausta C kettal, või panid mujale?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.10.2011 21:23:58 vasta tsitaadiga

mindiga 12 gb tõmmata on ikka :O icon_evil.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 31.10.2011 21:26:18 vasta tsitaadiga

Kellel probleeme erinevate sõidukitega (juhtimine, unlockid), mina sain abi kui läksin nii 10 mängijaga serveritesse ja lihtsalt harjutasin seal, kukkusin alla, jälle üles jne... Saab palju kiiremini kui kuskil 64 matsiga serveris. Hetkelgi harjutan veel jeti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaska
HV kasutaja
vaska

liitunud: 11.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 21:29:45 vasta tsitaadiga

Kurat . nii võimas mäng ikka icon_biggrin.gif
Kui keegi coopi tahab siis lisage : Hapukurk0
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vostro
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2010




sõnum 31.10.2011 21:48:11 ERROR vasta tsitaadiga

Miks selline ERROR ette tuleb olen kaks korda uninstallinu ja installinud ja sama seis, sai siit ostetud CD key
Manus
Errorist pilt
Errorist pilt

Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2011 21:53:40 vasta tsitaadiga

vaska, lisa mind "HDTanel" teeks meelsasti Co-Op!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tcih
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007




sõnum 31.10.2011 22:01:01 vasta tsitaadiga

thenoob kirjutas:
Mis sorti rahvast seal mumble serveris on ka? Uusi tulijaid võetakse ikka normaalselt vastu? Tahaks vähe teamplayd teha kellegagi, aga kui sealne rahvas väga sõbralik pole siis nthx.


ise olen uus ning superkoba, mõistvad inimesed on seal icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 31.10.2011 22:07:21 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
mindiga 12 gb tõmmata on ikka :O icon_evil.gif

Kellele icon_eek.gif , kellele icon_cool.gif
Minul tõmbas ühe ööga ära.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 188, 189, 190 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.