Hädaldamine jätta, hetkel on mäng üllatavalt tasakaalus, vähemasti ise pole kohenud et ükski relv või kit teisi omaks. Kõik on ikka mängijas ja tema oskustes kinni. Leidub ka neid kes püstoliga mööda mappe ringi uhavad ja kõiki pähe lasevad, elu on selline
Minuarust on ka kõik OK. Kui keegi närvidele käib, siis laske ta lihtsalt maha. Easy as that _________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
hendrik32, miks närvidele käivad? minu arust on see üsna normaalne käitumine.
miks ma peaks raiskama aega relva vahetamisele kui mul parasjagu rpg laskevalmis on? _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Seda küll. aga kui neid on palju, siis põikle nende rakettide eest nagu loll ja tavaliselt hüppab kuskilt nurga tagant mingi automaadiga vant välja ja siis pole enam mul midagi väga teha.
Seda küll. aga kui neid on palju, siis põikle nende rakettide eest nagu loll ja tavaliselt hüppab kuskilt nurga tagant mingi automaadiga vant välja ja siis pole enam mul midagi väga teha.
Krt selleks et RPG-ga kedagi maha tappa peab praktiliselt pihta laskma või saama. Tankiga on veel hullem. RPG on alati hea just siis kui mingi vend majas tiksub ja sa tead et ta seal on, laks kirja ja kui see teda maha ei võta koos seinaga siis automaadituli peale seina irdumist kindlasti võtab
Arvatavasti on asi minus, kuna ma ise ei kasuta kunagi raketiheitjaid inimeste peal vaid selle otstarbena nagu oli mõeldud ehk siis erinevate sõidukite võimetuks tegemisena.
kui on palju vastaseid kes on su vaateväljas ja hakkavad sind nimelt rpgdega laskma, siis täna jumalat - kui nad automaatidega lasevad, püsid sa tunduvalt lühema aja elus. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Arvatavasti on asi minus, kuna ma ise ei kasuta kunagi raketiheitjaid inimeste peal vaid selle otstarbena nagu oli mõeldud ehk siis erinevate sõidukite võimetuks tegemisena.
Ega sa punases ristis ei tööta, et inimesi hoidma pead!
rpg ja smaw niidavad ka nö AOE damagega personali maha. Küll olnud neid triple kille kui tulistad mürsu kuhugi urgu või nurka kus passitakse. mano-i-mano on jah need võrdlemisi mõttetud, kui just tüüp kuskil majas ei peida, aga kamba kaevunud vastaste vastu on asi ületamatu. sellepärast ma ka inseneri hakkasin mängima, kuna karbiinid on väga head, ja lisaks on sul tööriistad sõidukite ja kaevunud vastaste vastu. betas ja BC2 s oli recon põhiklass, aga tead enam ei viitsi. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Inseneer RPG-ega on üldiselt kohas kus inimesed uuesti ilmuvad.
Üldiselt neid palju kui vastasel ainult 1 lipp alles ja kõik ilmuvad seal. Siis 100% pool tiimi on koheselt inseneerid ja kindlasti RPG.
Kui selliste infot üle vaadata siis põhirelval on vähe kasutust enamasti kille tehtud RPG-ega
Miinipilduja on a la snaiper, istud ja uhad. Mõtle kui me kõik istume nurka maha ja hakkame uhama? Kes enne oma peenise pikenduse püsti saab, see võidab. Issand kui tore! Selle asemel võis parem salli kududa!
Kuidas saab miinipildujaga metros üldse tulistada? Seal ju enamus tegevust siseruumides (tunnelis)? Mis see miin lendab nigu kärbes, lae alt ve?
Ma aga alustan siis homme lõpuks ometi "Operatsioon BF3" lühifilmi tegemist Julm kuidas ikka tegemist, et kuskil filmida saada aga õnneks on olemas palju lahedaid inimesi, kes mõistavad filmimist
Igaljuhul peaksin Battlefield 3-e lühifilmi ja ülevaate valmis saama nädala lõpuks!
Kogu lühifilm on 0€ eelarvega kuigi pean siiski oma taskust tiba maksma Igatahes thx kõigile, kes kaasa aidanud siiamaani _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Mis sorti rahvast seal mumble serveris on ka? Uusi tulijaid võetakse ikka normaalselt vastu? Tahaks vähe teamplayd teha kellegagi, aga kui sealne rahvas väga sõbralik pole siis nthx.
Mis sorti rahvast seal mumble serveris on ka? Uusi tulijaid võetakse ikka normaalselt vastu? Tahaks vähe teamplayd teha kellegagi, aga kui sealne rahvas väga sõbralik pole siis nthx.
Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.
proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.
Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.
proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.
Ma aga alustan siis homme lõpuks ometi "Operatsioon BF3" lühifilmi tegemist Julm kuidas ikka tegemist, et kuskil filmida saada aga õnneks on olemas palju lahedaid inimesi, kes mõistavad filmimist
Igaljuhul peaksin Battlefield 3-e lühifilmi ja ülevaate valmis saama nädala lõpuks!
Kogu lühifilm on 0€ eelarvega kuigi pean siiski oma taskust tiba maksma Igatahes thx kõigile, kes kaasa aidanud siiamaani
RPGde vihkajatele:
Hea juhus oli, kus RPG päästis kindlast surmast.
Snaiper oli oma 500m eemal ja meie lagedal ainult ühe majakesega katteks. Võtsin oma RPG, panin nurga enamvähem paika ja kütsin talle raketiga pasunasse
viimati muutis HellWalKeR 31.10.2011 21:30:44, muudetud 1 kord
Praegu oli selline bug, et roundi lõpus ei läinud skoor nulli vaid luges kille sealt edasi kust eelmine lõppes.
pärst anti veel eelmise roundi tanki ja helika punktid kah, kuigi bazaari rushis neid polegi üldse. _________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it... ss
Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.
proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.
Leidsin vist oma probleemi asukohta.
Ati 4890-el läheb vasakult 2 leed põlema, kas keegi teab mis tähendab ?
Temp idles on 42. mängus vist tõuseb+ 20-30
kellelgi peale minu veel speedtouch ruuteriga probleeme? Pidevalt teeb mängu ajal rr, sai isegi reset tehtud ja ikka jamab. On mingit fixi asjale?
OT:mumble rahvas paistab täitsa normaalne
kellelgi peale minu veel speedtouch ruuteriga probleeme? Pidevalt teeb mängu ajal rr, sai isegi reset tehtud ja ikka jamab. On mingit fixi asjale?
OT:mumble rahvas paistab täitsa normaalne
Siinpoolt läks perf paremaks igatahes, fps tõusis 10+.
proovitud. minu meelest midagi küll ei muutunud.
Endal oli 11.9 peal selle peal sai probleemideta mängida.
11.10 on veel beta, lubasid küll täna välja lasta kuid näha veel pole.
Teen proovi.
Ei midagi. Sama asi.
Proovin CAP4 installida.
//
Tulemus endiselt 0. Peab leppima ühe kaardiga, kuni fix välja tuleb.
viimati muutis Lord Ami 31.10.2011 20:42:52, muudetud 1 kord
Sai kah täna mäng ostetud .Venekeelne versioon ja tegin õpetuse järgi englishiks.
Mis sinna mängu lähebki nii kaua sisse?
Tanki pilt ees ja midagi ei toimu ning Multis üldse must pilt.
Ning videovent käib täistuuridel.
Valesse kausta panid osad failid ma arvan. Täpselt samamoodi oli ka mul siis. Ütle parem, kas installisid default kausta C kettal, või panid mujale?
Kellel probleeme erinevate sõidukitega (juhtimine, unlockid), mina sain abi kui läksin nii 10 mängijaga serveritesse ja lihtsalt harjutasin seal, kukkusin alla, jälle üles jne... Saab palju kiiremini kui kuskil 64 matsiga serveris. Hetkelgi harjutan veel jeti.
Mis sorti rahvast seal mumble serveris on ka? Uusi tulijaid võetakse ikka normaalselt vastu? Tahaks vähe teamplayd teha kellegagi, aga kui sealne rahvas väga sõbralik pole siis nthx.
ise olen uus ning superkoba, mõistvad inimesed on seal
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.