|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
26.10.2011 09:32:00
|
|
|
Recommended on päris hirmuäratav.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
26.10.2011 09:45:30
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Recommended on päris hirmuäratav.  |
Mis mõttes? Pm piisab mitu aastat vanast rauast, et ilusti jooksutada.
Arvestades, et Quad Core on olnud juba pea 5 aastat mul olemas ning GTX 260 on ka juba 2a vana ning saab samuti võileiva hinnaga. - 4gb ram'i ka ju täiesti tavaline nähtus.
Arvatavasti pigistab peale mõningast modimist siiski tänapäeva tipp-rauast ka viimast välja, aga see suht tavaline. Vanilla jooksutamisega ei tohiks küll eriti kellelgi probleeme olla.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.10.2011 10:01:19
|
|
|
| Pakun, et reaalne recommended on ikka kõrgem, kui tahad @1920x1080 enam vähem korralikku FPS'i kätte saada. Samas, eks kõik sõltub selles, kui palju vaeva nad portimise peale kulutavad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.10.2011 10:02:20
|
|
|
| Kui too installisuurus on õige, peaks see mäng jooksma ka trükimasinal.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.10.2011 10:03:53
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kui too installisuurus on õige, peaks see mäng jooksma ka trükimasinal. |
Õige tähelepanek tõepoolest.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
26.10.2011 11:32:59
|
|
|
Scart, Huvitaval kombel on see siiani põhiargument olnud mängu mahategemiseks. Et kuidas sa 6GB sisse epic tekstuure ja contenti paned! Üldiselt on siiski kõik andmed neil arhiveeritud BSA-desse ja streamitakse sealt. Ma lusikat nurka selle 6GB pärast ei viskaks...oota vähemalt ära, kuni keegi PC versiooniga hands on teeb ja siis kuuluta maailmalõppu.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
26.10.2011 13:45:03
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kui too installisuurus on õige, peaks see mäng jooksma ka trükimasinal. |
Kogu req spec l6hnab gamebryo 1.5 j2rgi, mitte uue engine'i j2rgi.
Ma spets pole yhtegi gameplay videot vaadanud, keegi oskab 8elda, kas lubatud dynamic lightning on v2hemalt sees?
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.10.2011 14:45:09
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Scart, Huvitaval kombel on see siiani põhiargument olnud mängu mahategemiseks. Et kuidas sa 6GB sisse epic tekstuure ja contenti paned! Üldiselt on siiski kõik andmed neil arhiveeritud BSA-desse ja streamitakse sealt. Ma lusikat nurka selle 6GB pärast ei viskaks...oota vähemalt ära, kuni keegi PC versiooniga hands on teeb ja siis kuuluta maailmalõppu. |
Kuue giga sisse ei saa mitte mingil kujul mahtuda tekstuurid, mis oleks midagigi väärt. Matemaatika vastu on isegi Bethesda võimetu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
26.10.2011 14:50:31
|
|
|
Qarl's texture back Oblivioni jaoks oli vist mingi üle 3 Giga. Seda siis ainult tekstuurid põhiliselt. Ning seegi ei hõlmanud kõiki tekstuure.
Ma ei tea suurt midagi kokku pakkimisest aga tundub jah kaheldav, et selle 6GB sisse tänapäeva mõistes tasemel graafika mahub. Aga kes teab, antud juhul oleksin igati rõõmus, kui nad üllataksid.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
26.10.2011 15:47:07
|
|
|
Scart, No siis ära osta mängu kui oled juba ette ära pettunud. Teisalt, sinu arust on Rage ja BF3 best thing since sliced bread niiet meie maitsed ei peagi ühtima. Agree to disagree.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.10.2011 15:56:43
|
|
|
| madfury kirjutas: |
| Scart, No siis ära osta mängu kui oled juba ette ära pettunud. Teisalt, sinu arust on Rage ja BF3 best thing since sliced bread niiet meie maitsed ei peagi ühtima. Agree to disagree. |
Mis Ragel peaks viga olema? Tegu on pesueht kvaliteet-ID mänguga, mille shooting mehhaanika on täiesti kuldne. See, et ta nägi kergelt hapu välja, on omaette tehnoloogiline teema ja siin lahkamisele ei kuulu. Ma ei mäletagi täpselt, millal viimane kord oli relvadel nii hea tunnetus ja impact + väga viisakalt tehtud tabamusejärgsed animatsioonid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
26.10.2011 16:06:11
|
|
|
Scart, tore ju et meeldib. Kuid mõista et nii mõnedki (siinkohal ka mina) peavad seda mängu ehtsaks sitakäkiks.
Kvaliteet on viimane asi mida selle mängu puhul mainida võiks.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
26.10.2011 16:07:02
|
|
|
See 6GB tundub ikka kahtlane küll, eks peab(nagunii) modderitele lootma
Oblivion ilma modideta oli ikka suht peldik küll
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
26.10.2011 16:07:55
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Scart, tore ju et meeldib. Kuid mõista et nii mõnedki (siinkohal ka mina) peavad seda mängu ehtsaks sitakäkiks.
Kvaliteet on viimane asi mida selle mängu puhul mainida võiks.  |
Nimeta siis palun mõni selle põlvkonna mäng, millel oleks kvaliteetsem gunplay. Jutt ei käi graafikast, stoorist või art stiilist. Jutt käib gunplayst.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
26.10.2011 16:33:55
|
|
|
Esiteks tahan kohe öelda, et Rage relvade hääled on täiesti masendavad "kaks skeletoni sigivad plekkämbris" kõlaga. Pumbal peaks ikka oma mats, mitte pling. Ainuke asi, mis mulle Rages tõsiselt meeldis, olid karakterite vigastuste animatsioonid ja mudelid. Lonkamised, upitamised, roomamised olid väga shefid. Gunplay küll midagi erilist ei ole iseenesest. Tavaline "tulista kuni vaenlasel hp otsa saab". Ja kui võtta üldpilti (tekstuurid, staatiline lighting (wtf?), lühike sisu ning invisible walls) siis on see täiesti keskpärane mäng, kindlasti mitte midagi erilist. Ma ei viitsi Rage teemal pikalt vaielda sellepärast ma ka pole Rage teemasse midagi kirjutanud.
Mina arvan, et Skyrim saab olema hoopis parem mäng RPGde kontekstis, kui Rage oli FPSide kontekstis.
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
26.10.2011 16:34:25
|
|
|
| Teil läheb jutt suht ot, kuid lisan ka siia otsa - Skyrimi 6gb tuleb tõenäoliselt kordades sisukam ja põnevam kui Rage 20gb. Mängu story pikkusest ei tasu rääkidagi. Aga ei õhuta siin vaidlust (mis kuhugi ei vii) edasi - igaühele oma (osadele meeldib Bf3 SP interaktiivne film ka).
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
26.10.2011 16:38:57
|
|
|
| Eks see vilkuv textuur võtab topelt mahu ka.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asdasd
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2002
|
26.10.2011 16:46:47
|
|
|
| Jah, vahepeal näed "pehmemat" ökotekstuuri mis ikka sööb topelt gb kettal omnom.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005

|
27.10.2011 09:48:00
|
|
|
| asdasd kirjutas: |
| Teil läheb jutt suht ot, kuid lisan ka siia otsa - Skyrimi 6gb tuleb tõenäoliselt kordades sisukam ja põnevam kui Rage 20gb. Mängu story pikkusest ei tasu rääkidagi. Aga ei õhuta siin vaidlust (mis kuhugi ei vii) edasi - igaühele oma (osadele meeldib Bf3 SP interaktiivne film ka). |
Selgelt õhutad ju
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
27.10.2011 10:20:03
|
|
|
Rahu, mehed, skyrim omab kõik muu seebiks.
Parim kommentaar 11.11.11 launchi kohta so far on olnud stiilis:
" F.U. Bethesda, you only gave me 2 weeks to play BF3:( "
_________________ Winter is coming...
viimati muutis NeroEST 27.10.2011 10:59:44, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
27.10.2011 10:34:38
|
|
|
Skyrim on Bethseda lipulaev, seda ei tohi nad mingil põhjusel põhja lasta - ja nad teavad seda!
6GB v mitte, küllap hästi kompressiti + see uus tehnoloogia neil ju siis aitab nii palju kaasa.
11.11 näeme ära, seniks hoidke kõva!
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.10.2011 11:38:17
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
6GB v mitte, küllap hästi kompressiti + see uus tehnoloogia neil ju siis aitab nii palju kaasa.
|
Mis uus tehnoloogia?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markxy10
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2009
|
27.10.2011 11:47:31
|
|
|
| 6gb ilmselt ainult selle pärast, et xkast360 saab ainult kahekihilisi dvd-sid lugeda. (8,5 gb umb) Kindlasti on kompressioon arenenud aga põhifaktor on see imo.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
27.10.2011 12:14:33
|
|
|
| Ehk on ka võimalus mingeid HD tekstuure tõmmata nagu mõndade uute mängude puhul?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
27.10.2011 12:15:25
|
|
|
| Erx15 kirjutas: |
| Ehk on ka võimalus mingeid HD tekstuure tõmmata nagu mõndade uute mängude puhul? |
Kindlasti on, kui community need valmis saab
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Archangel
HV veteran

liitunud: 15.08.2007
|
27.10.2011 12:35:35
|
|
|
Eks ta selline paras laiskus on. Keegi ei keela PC versioonile mõned lisad külge pookida. Aga see ei ole ju sobilik, et välja tuua konsoolide nõrkusi ja nii nende müüki alla tõmmata...
Õnneks on community piisavalt hea, et kui aus olla siis on tõenäosus paremat kvaliteeti just modijatelt oodata, kui Dev'idelt endilt. Sest nende arusaam mängijate soovidest on tihtipeale ikka väga moonutatud. Nähakse ebanormaalselt kaua vaeva asjadega ning lõpptulemus on tihti "meh". Hea kui raha veel ei küsita.
Eks Dev'id teavad vbl ise kah, et keskmine mängur ei jaga nendest graafika detailidest üldse niipalju matsu lahti, et nuriseda ning küll detailihoorad teevad modid käbe valmis. Milleks ikka ise vaeva näha.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
27.10.2011 13:06:22
|
|
|
| Cromaclear kirjutas: |
| Erx15 kirjutas: |
| Cromaclear kirjutas: |
| Ertai kirjutas: |
| Erx15 kirjutas: |
Imo oleks mõistlikum ikka karbiversioon ligi võtta, sel on palju suurem väärtus minu silmis.
Huvitav kas ka eestis perorderit tehes saab selle riidest kaardi kaasa? Vaatasin et eesti ja game.co.uk preodreihinnad erinevad vaid mõni eurot, nii et võttes siit toote oleks kindlam, et see läbi praeguse steami kasutaja aktiveerub. |
tahaks ka füüsilist koopiat seekord, et selle cloth mapi saaks. Regioonide kohta muidugi ei tea.. päris nõme, kui ei regaks steamis, kui inglismaalt tellid vmt.. peab uurima, targemad sheerige inffi! |
Meile teadaoleva info põhjal antud (standard) versioon riidest kaarti jmt. ei sisalda sain vastuseks |
Ka preorderitud variant siis? |
Pole sellele kohta veel vastust tulnud, ehk ma annan teada kui mingi info liigub. |
On midagi ehk juba teada?
Eestist kõige odavam oleks ilmselt võtta mäng GameStarist?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aunus
Aeg maha 1p
liitunud: 27.11.2010
|
27.10.2011 19:46:23
|
|
|
| See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
27.10.2011 19:58:10
|
|
|
| aunus kirjutas: |
| See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem. |
?????
nii see asi nüüd küll ei käi
_________________
| tsitaat: |
Mingi paks pihv paugub siin
|
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
27.10.2011 21:00:17
|
|
|
| aunus kirjutas: |
| See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem. |
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuttyTecc
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2009
|
27.10.2011 21:44:16
|
|
|
| aunus kirjutas: |
| See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem. |
Kas sa üritad väita, et neile, kes ostavad Stiimist(etc.) mängu siis on vaja koguaeg midagi striimida või need, kes ostavad boxed koopia neil peab koguaeg plaat sees olema, kuna infot loetakse plaadilt pidevalt ?
E: lol, panin ise ka haledalt pange just.
viimati muutis NuttyTecc 27.10.2011 21:50:20, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
27.10.2011 21:50:33
|
|
|
| Ta ei tea millest ta räägib. Kõvakettal võib sul olla väga vähe vaba ruumi, kuna page file hõivab nagunii juba kindla osa kõvaketta mahust (windows 7'es vastavalt installitud RAM'i kogusele). Ükski mäng ei nõua, et sul peale mängu installimist veel mingi ekstra vaba ruum peab olema.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paulie
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.10.2011 03:22:17
|
|
|
Eks näis kudas see välja kukub.Minu kogemus on ikka see, et kui miski on liiga hea, et tõsi olla, siis on kuskil midagi ohverdatud - kõvasti
Ja selle asemel, et lihtsalt öelda - me oleme paremad kui teie, võiks keegi tehnilise poole eest vastutav isik välja käia mis ime kompressiooni nad kasutavad mis audio ja video enam kui kaks korda väiksemaks pakib.Ja veel enam kuidas see mängu jõudlust mõjutab, sest tavaliselt saab teha ühte kahest - kas kergelt pakitud content, et vajalik sealt kiiresti välja lugeda või raskelt pakitud content millel on performance hit, kuna mäng peab suutma vajalikku kraami sealt välja lugeda on the fly
Aga jah.Eks näis kuidas see implementeeritud on.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NuttyTecc
HV vaatleja
liitunud: 28.12.2009
|
28.10.2011 15:36:15
|
|
|
| madfury kirjutas: |
Day1 ost endiselt. |
Kui küsida tohib, siis miks mitte preorder ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madfury
HV veteran

liitunud: 05.09.2004
|
28.10.2011 15:40:06
|
|
|
NuttyTecc, Siin on lihtsalt arusaamatus terminites. Day1 ost tähendab seda, et väljalaskepäeval on mul see mäng käes. Sinna alla käivad ka preorderid
_________________ Avatar by Flacko |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
30.10.2011 14:30:53
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
30.10.2011 15:47:40
|
|
|
Arvatavasti võetakse varsti maha see video, nii et kui soov alles hoida, siis downloadige kiirelt.
http://saveyoutube.com/
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
30.10.2011 16:17:39
|
|
|
Ei tundu väga ilusa pildiga mäng videolt. Aga mängida tahan ikka
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
30.10.2011 16:22:44
|
|
|
Mulle ei meeldi see, et sind automaatselt kohe mingite vendadega ühte kampa surutakse. Võiks olla võimalus, et ei pea selle tüübi järgi jooksma, vaid lähed oma teed. Loodetavasti mängu edenedes on ka rohkem valiku vabadust.
Peaks ka mainima, et jube oli vaadata, kuidas see tüüp mängis. Esiteks, karakteri nimeks pani "Mike". Kujutlusvõimet vist üldse pole. Teiseks, käis ringi nagu silmaklappidega hobune, absoluutselt ringi ei vaadanud ega uurinud, kas kusagilt midagi kasulikku võiks leida. Nagu mingit FPS mängu mängiks...
| Sakurai kirjutas: |
Ei tundu väga ilusa pildiga mäng videolt. Aga mängida tahan ikka  |
Konsooli versiooniga tegemist seal. Ja tasub meeles pidada, et open world mängud ei saagi graafika valdkonnas võistelda mingite scriptitud ja lineaarsete tunneli shooteritega.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
30.10.2011 16:26:45
|
|
|
Ja kui see teine tüüp kontrollis neid väravaid, siis ta seisis lihtsalt nende ees ja ütles *It's locked.* Mingit animatsiooni või actionit ei olnud üldse. Ja kogu see Intro on ikka puhas konsoolivärk noh Jääme siin seisma, just tapsime 2 tüüpi ära.. äkki uuriks kas neil võtit on. Jäime jälle siin seisma, otsi potioneid
A noh kurat teab mis ajast see footage on, elame näeme
viimati muutis Velociraptor 30.10.2011 16:28:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
30.10.2011 16:27:58
|
|
|
| Ega enne ei saa midagi väga kindlat öelda kui ise olen mänginud. On saanud kaua oodata seda, loodame et oli väärt
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
30.10.2011 16:45:38
|
|
|
hetkel jääb mulje, et tuleb puhas konsooliport... kas just kehv sisult, aga graafiliselt alla ootuste
---
Pigem on ilmselt idee vana mängu graafika modelitega liugu lasta... viimane aasta on toonud ikka totaalseid faile graafika seisukohast kuna ei viitsita PC-le teha paraleelarendust.
Kuigi arvestades PC võimsust on ikka jube tore teha lihtsalt copy-paste...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
30.10.2011 16:48:49
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| hetkel jääb mulje, et tuleb puhas konsooliport... kas just kehv sisult, aga graafiliselt alla ootuste |
Miks RPG'd graafika pärast mängida?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
30.10.2011 16:55:06
|
|
|
Eelnev video on lõpuks maha võetud, vaatab, kaua see üleval püsib...
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
30.10.2011 17:03:07
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Nooled lendasid kuidagi vähe aga see vist olematu skilliga seotud. |
Olematu oli siin mängija enda, mitte karakteri skill. Tüüp vist esimest korda kasutas vibu. Esiteks trampis karu lähedale ja ajas ta üles, selle asemel, et kasutada vibu eelist ja kaugelt tulistada, teiseks ei tõmmanud vibu vinna, vaid lihtsalt klõpsis tulistamis nuppu nagu mingi idioot.
Kõige tobedam on asja juures see, et ta sai ikkagi karust väga lõdvalt jagu. Kas tõesti on vaja mänge nii lihtsaks teha, et ka selle tüübi sugused käperdised ilma raskusteta hakkama saavad?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|