Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 92, 93, 94  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.10.2011 09:32:00 vasta tsitaadiga

Recommended on päris hirmuäratav. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 09:45:30 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Recommended on päris hirmuäratav. icon_neutral.gif


Mis mõttes? Pm piisab mitu aastat vanast rauast, et ilusti jooksutada. icon_cool.gif

Arvestades, et Quad Core on olnud juba pea 5 aastat mul olemas ning GTX 260 on ka juba 2a vana ning saab samuti võileiva hinnaga. icon_biggrin.gif - 4gb ram'i ka ju täiesti tavaline nähtus. icon_razz.gif

Arvatavasti pigistab peale mõningast modimist siiski tänapäeva tipp-rauast ka viimast välja, aga see suht tavaline. Vanilla jooksutamisega ei tohiks küll eriti kellelgi probleeme olla.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 10:01:19 vasta tsitaadiga

Pakun, et reaalne recommended on ikka kõrgem, kui tahad @1920x1080 enam vähem korralikku FPS'i kätte saada. Samas, eks kõik sõltub selles, kui palju vaeva nad portimise peale kulutavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 10:02:20 vasta tsitaadiga

Kui too installisuurus on õige, peaks see mäng jooksma ka trükimasinal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 10:03:53 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui too installisuurus on õige, peaks see mäng jooksma ka trükimasinal.

Õige tähelepanek tõepoolest. icon_razz.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.10.2011 11:32:59 vasta tsitaadiga

Scart, Huvitaval kombel on see siiani põhiargument olnud mängu mahategemiseks. Et kuidas sa 6GB sisse epic tekstuure ja contenti paned! Üldiselt on siiski kõik andmed neil arhiveeritud BSA-desse ja streamitakse sealt. Ma lusikat nurka selle 6GB pärast ei viskaks...oota vähemalt ära, kuni keegi PC versiooniga hands on teeb ja siis kuuluta maailmalõppu.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 26.10.2011 13:45:03 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kui too installisuurus on õige, peaks see mäng jooksma ka trükimasinal.

Kogu req spec l6hnab gamebryo 1.5 j2rgi, mitte uue engine'i j2rgi.
Ma spets pole yhtegi gameplay videot vaadanud, keegi oskab 8elda, kas lubatud dynamic lightning on v2hemalt sees?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 14:45:09 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Scart, Huvitaval kombel on see siiani põhiargument olnud mängu mahategemiseks. Et kuidas sa 6GB sisse epic tekstuure ja contenti paned! Üldiselt on siiski kõik andmed neil arhiveeritud BSA-desse ja streamitakse sealt. Ma lusikat nurka selle 6GB pärast ei viskaks...oota vähemalt ära, kuni keegi PC versiooniga hands on teeb ja siis kuuluta maailmalõppu.


Kuue giga sisse ei saa mitte mingil kujul mahtuda tekstuurid, mis oleks midagigi väärt. Matemaatika vastu on isegi Bethesda võimetu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 14:50:31 vasta tsitaadiga

Qarl's texture back Oblivioni jaoks oli vist mingi üle 3 Giga. Seda siis ainult tekstuurid põhiliselt. Ning seegi ei hõlmanud kõiki tekstuure. icon_biggrin.gif

Ma ei tea suurt midagi kokku pakkimisest aga tundub jah kaheldav, et selle 6GB sisse tänapäeva mõistes tasemel graafika mahub. Aga kes teab, antud juhul oleksin igati rõõmus, kui nad üllataksid. icon_cool.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.10.2011 15:47:07 vasta tsitaadiga

Scart, No siis ära osta mängu kui oled juba ette ära pettunud. Teisalt, sinu arust on Rage ja BF3 best thing since sliced bread niiet meie maitsed ei peagi ühtima. Agree to disagree.
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 15:56:43 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:
Scart, No siis ära osta mängu kui oled juba ette ära pettunud. Teisalt, sinu arust on Rage ja BF3 best thing since sliced bread niiet meie maitsed ei peagi ühtima. Agree to disagree.


Mis Ragel peaks viga olema? Tegu on pesueht kvaliteet-ID mänguga, mille shooting mehhaanika on täiesti kuldne. See, et ta nägi kergelt hapu välja, on omaette tehnoloogiline teema ja siin lahkamisele ei kuulu. Ma ei mäletagi täpselt, millal viimane kord oli relvadel nii hea tunnetus ja impact + väga viisakalt tehtud tabamusejärgsed animatsioonid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 26.10.2011 16:06:11 vasta tsitaadiga

Scart, tore ju et meeldib. Kuid mõista et nii mõnedki (siinkohal ka mina) peavad seda mängu ehtsaks sitakäkiks.
Kvaliteet on viimane asi mida selle mängu puhul mainida võiks. icon_smile.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 16:07:02 vasta tsitaadiga

See 6GB tundub ikka kahtlane küll, eks peab(nagunii) modderitele lootma icon_wink.gif
Oblivion ilma modideta oli ikka suht peldik küll icon_smile.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 16:07:55 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Scart, tore ju et meeldib. Kuid mõista et nii mõnedki (siinkohal ka mina) peavad seda mängu ehtsaks sitakäkiks.
Kvaliteet on viimane asi mida selle mängu puhul mainida võiks. icon_smile.gif


Nimeta siis palun mõni selle põlvkonna mäng, millel oleks kvaliteetsem gunplay. Jutt ei käi graafikast, stoorist või art stiilist. Jutt käib gunplayst.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 26.10.2011 16:33:55 vasta tsitaadiga

Esiteks tahan kohe öelda, et Rage relvade hääled on täiesti masendavad "kaks skeletoni sigivad plekkämbris" kõlaga. Pumbal peaks ikka oma mats, mitte pling. Ainuke asi, mis mulle Rages tõsiselt meeldis, olid karakterite vigastuste animatsioonid ja mudelid. Lonkamised, upitamised, roomamised olid väga shefid. Gunplay küll midagi erilist ei ole iseenesest. Tavaline "tulista kuni vaenlasel hp otsa saab". Ja kui võtta üldpilti (tekstuurid, staatiline lighting (wtf?), lühike sisu ning invisible walls) siis on see täiesti keskpärane mäng, kindlasti mitte midagi erilist. Ma ei viitsi Rage teemal pikalt vaielda sellepärast ma ka pole Rage teemasse midagi kirjutanud.

Mina arvan, et Skyrim saab olema hoopis parem mäng RPGde kontekstis, kui Rage oli FPSide kontekstis.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 16:34:25 vasta tsitaadiga

Teil läheb jutt suht ot, kuid lisan ka siia otsa - Skyrimi 6gb tuleb tõenäoliselt kordades sisukam ja põnevam kui Rage 20gb. Mängu story pikkusest ei tasu rääkidagi. Aga ei õhuta siin vaidlust (mis kuhugi ei vii) edasi - igaühele oma (osadele meeldib Bf3 SP interaktiivne film ka).
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 26.10.2011 16:38:57 vasta tsitaadiga

Eks see vilkuv textuur võtab topelt mahu ka.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2011 16:46:47 vasta tsitaadiga

Jah, vahepeal näed "pehmemat" ökotekstuuri mis ikka sööb topelt gb kettal omnom.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 27.10.2011 09:48:00 vasta tsitaadiga

asdasd kirjutas:
Teil läheb jutt suht ot, kuid lisan ka siia otsa - Skyrimi 6gb tuleb tõenäoliselt kordades sisukam ja põnevam kui Rage 20gb. Mängu story pikkusest ei tasu rääkidagi. Aga ei õhuta siin vaidlust (mis kuhugi ei vii) edasi - igaühele oma (osadele meeldib Bf3 SP interaktiivne film ka).


Selgelt õhutad ju icon_idea.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 27.10.2011 10:20:03 vasta tsitaadiga

Rahu, mehed, skyrim omab kõik muu seebiks.

Parim kommentaar 11.11.11 launchi kohta so far on olnud stiilis:

" F.U. Bethesda, you only gave me 2 weeks to play BF3:( "

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 27.10.2011 10:59:44, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 27.10.2011 10:34:38 vasta tsitaadiga

Skyrim on Bethseda lipulaev, seda ei tohi nad mingil põhjusel põhja lasta - ja nad teavad seda!

6GB v mitte, küllap hästi kompressiti + see uus tehnoloogia neil ju siis aitab nii palju kaasa.

11.11 näeme ära, seniks hoidke kõva! icon_wink.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 11:38:17 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:

6GB v mitte, küllap hästi kompressiti + see uus tehnoloogia neil ju siis aitab nii palju kaasa.


Mis uus tehnoloogia?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 11:47:31 vasta tsitaadiga

6gb ilmselt ainult selle pärast, et xkast360 saab ainult kahekihilisi dvd-sid lugeda. (8,5 gb umb) Kindlasti on kompressioon arenenud aga põhifaktor on see imo.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:10:33 vasta tsitaadiga

No siis võiks ju olla 8GB, mitte 6 icon_smile.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.10.2011 12:14:33 vasta tsitaadiga

Ehk on ka võimalus mingeid HD tekstuure tõmmata nagu mõndade uute mängude puhul?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:15:25 vasta tsitaadiga

Erx15 kirjutas:
Ehk on ka võimalus mingeid HD tekstuure tõmmata nagu mõndade uute mängude puhul?

Kindlasti on, kui community need valmis saab icon_wink.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 12:35:35 vasta tsitaadiga

Eks ta selline paras laiskus on. Keegi ei keela PC versioonile mõned lisad külge pookida. Aga see ei ole ju sobilik, et välja tuua konsoolide nõrkusi ja nii nende müüki alla tõmmata... icon_rolleyes.gif

Õnneks on community piisavalt hea, et kui aus olla siis on tõenäosus paremat kvaliteeti just modijatelt oodata, kui Dev'idelt endilt. Sest nende arusaam mängijate soovidest on tihtipeale ikka väga moonutatud. Nähakse ebanormaalselt kaua vaeva asjadega ning lõpptulemus on tihti "meh". Hea kui raha veel ei küsita. icon_biggrin.gif

Eks Dev'id teavad vbl ise kah, et keskmine mängur ei jaga nendest graafika detailidest üldse niipalju matsu lahti, et nuriseda ning küll detailihoorad teevad modid käbe valmis. Milleks ikka ise vaeva näha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 27.10.2011 13:06:22 vasta tsitaadiga

Cromaclear kirjutas:
Erx15 kirjutas:
Cromaclear kirjutas:
Ertai kirjutas:
Erx15 kirjutas:
Imo oleks mõistlikum ikka karbiversioon ligi võtta, sel on palju suurem väärtus minu silmis.
Huvitav kas ka eestis perorderit tehes saab selle riidest kaardi kaasa? Vaatasin et eesti ja game.co.uk preodreihinnad erinevad vaid mõni eurot, nii et võttes siit toote oleks kindlam, et see läbi praeguse steami kasutaja aktiveerub.


tahaks ka füüsilist koopiat seekord, et selle cloth mapi saaks. Regioonide kohta muidugi ei tea.. päris nõme, kui ei regaks steamis, kui inglismaalt tellid vmt.. peab uurima, targemad sheerige inffi!icon_smile.gif


Meile teadaoleva info põhjal antud (standard) versioon riidest kaarti jmt. ei sisalda sain vastuseks

Ka preorderitud variant siis?
Pole sellele kohta veel vastust tulnud, ehk ma annan teada kui mingi info liigub.

On midagi ehk juba teada?
Eestist kõige odavam oleks ilmselt võtta mäng GameStarist?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aunus
Aeg maha 1p

liitunud: 27.11.2010




sõnum 27.10.2011 19:46:23 vasta tsitaadiga

See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 27.10.2011 19:58:10 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem.



?????

nii see asi nüüd küll ei käi

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 21:00:17 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem.

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuttyTecc
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2009




sõnum 27.10.2011 21:44:16 vasta tsitaadiga

aunus kirjutas:
See 6gb ruumi tähendab seda, et peale mängu installi peab jääma kõvakettale vähemalt 6gb ruumi, mäng ise muidugi palju suurem.


Kas sa üritad väita, et neile, kes ostavad Stiimist(etc.) mängu siis on vaja koguaeg midagi striimida või need, kes ostavad boxed koopia neil peab koguaeg plaat sees olema, kuna infot loetakse plaadilt pidevalt ?

E: lol, panin ise ka haledalt pange just.


viimati muutis NuttyTecc 27.10.2011 21:50:20, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2011 21:50:33 vasta tsitaadiga

Ta ei tea millest ta räägib. Kõvakettal võib sul olla väga vähe vaba ruumi, kuna page file hõivab nagunii juba kindla osa kõvaketta mahust (windows 7'es vastavalt installitud RAM'i kogusele). Ükski mäng ei nõua, et sul peale mängu installimist veel mingi ekstra vaba ruum peab olema.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paulie
Kreisi kasutaja
Paulie

liitunud: 06.08.2005




sõnum 27.10.2011 22:12:25 vasta tsitaadiga

http://www.product-reviews.net/2011/10/26/skyrim-small-install-size-for-pc-bethesda-bragging-rights/
'Nuff said.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2011 03:22:17 vasta tsitaadiga

Eks näis kudas see välja kukub.Minu kogemus on ikka see, et kui miski on liiga hea, et tõsi olla, siis on kuskil midagi ohverdatud - kõvasti icon_confused.gif
Ja selle asemel, et lihtsalt öelda - me oleme paremad kui teie, võiks keegi tehnilise poole eest vastutav isik välja käia mis ime kompressiooni nad kasutavad mis audio ja video enam kui kaks korda väiksemaks pakib.Ja veel enam kuidas see mängu jõudlust mõjutab, sest tavaliselt saab teha ühte kahest - kas kergelt pakitud content, et vajalik sealt kiiresti välja lugeda või raskelt pakitud content millel on performance hit, kuna mäng peab suutma vajalikku kraami sealt välja lugeda on the fly icon_rolleyes.gif

Aga jah.Eks näis kuidas see implementeeritud on.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 28.10.2011 09:14:10 vasta tsitaadiga

http://www.g4tv.com/videos/55960/the-elder-scrolls-5-skyrim-video-preview/?quality=hd
Minu jaoks oli uut videot päris palju. UI-d ei näidata, kuid on vist kindel, et tegu oli xkasti versiooniga. Nii või naa ütleks ma selle peale, et mäng näeb täiesti talutav välja ning kui uskuda kommenteerijaid, siis isegi 2kuud vanas buildis ei olnud texture popi. Day1 ost endiselt.

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuttyTecc
HV vaatleja

liitunud: 28.12.2009




sõnum 28.10.2011 15:36:15 vasta tsitaadiga

madfury kirjutas:

Day1 ost endiselt.


Kui küsida tohib, siis miks mitte preorder ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 28.10.2011 15:40:06 vasta tsitaadiga

NuttyTecc, Siin on lihtsalt arusaamatus terminites. Day1 ost tähendab seda, et väljalaskepäeval on mul see mäng käes. Sinna alla käivad ka preorderid icon_smile.gif
_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 14:30:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 15:47:40 vasta tsitaadiga

Arvatavasti võetakse varsti maha see video, nii et kui soov alles hoida, siis downloadige kiirelt.

http://saveyoutube.com/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:15:26 vasta tsitaadiga

Nati disappoint tundub olevat icon_confused.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:17:39 vasta tsitaadiga

Ei tundu väga ilusa pildiga mäng videolt. Aga mängida tahan ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:22:44 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi see, et sind automaatselt kohe mingite vendadega ühte kampa surutakse. Võiks olla võimalus, et ei pea selle tüübi järgi jooksma, vaid lähed oma teed. Loodetavasti mängu edenedes on ka rohkem valiku vabadust.


Peaks ka mainima, et jube oli vaadata, kuidas see tüüp mängis. Esiteks, karakteri nimeks pani "Mike". Kujutlusvõimet vist üldse pole. Teiseks, käis ringi nagu silmaklappidega hobune, absoluutselt ringi ei vaadanud ega uurinud, kas kusagilt midagi kasulikku võiks leida. Nagu mingit FPS mängu mängiks... icon_rolleyes.gif
Sakurai kirjutas:
Ei tundu väga ilusa pildiga mäng videolt. Aga mängida tahan ikka icon_biggrin.gif

Konsooli versiooniga tegemist seal. Ja tasub meeles pidada, et open world mängud ei saagi graafika valdkonnas võistelda mingite scriptitud ja lineaarsete tunneli shooteritega.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:26:45 vasta tsitaadiga

Ja kui see teine tüüp kontrollis neid väravaid, siis ta seisis lihtsalt nende ees ja ütles *It's locked.* Mingit animatsiooni või actionit ei olnud üldse. icon_rolleyes.gif Ja kogu see Intro on ikka puhas konsoolivärk noh icon_exclaim.gif Jääme siin seisma, just tapsime 2 tüüpi ära.. äkki uuriks kas neil võtit on. Jäime jälle siin seisma, otsi potioneid yawn.gif
A noh kurat teab mis ajast see footage on, elame näeme icon_rolleyes.gif


viimati muutis Velociraptor 30.10.2011 16:28:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:27:58 vasta tsitaadiga

Ega enne ei saa midagi väga kindlat öelda kui ise olen mänginud. On saanud kaua oodata seda, loodame et oli väärt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 30.10.2011 16:45:38 vasta tsitaadiga

hetkel jääb mulje, et tuleb puhas konsooliport... kas just kehv sisult, aga graafiliselt alla ootuste
---
Pigem on ilmselt idee vana mängu graafika modelitega liugu lasta... viimane aasta on toonud ikka totaalseid faile graafika seisukohast kuna ei viitsita PC-le teha paraleelarendust.
Kuigi arvestades PC võimsust on ikka jube tore teha lihtsalt copy-paste...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:48:49 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
hetkel jääb mulje, et tuleb puhas konsooliport... kas just kehv sisult, aga graafiliselt alla ootuste

Miks RPG'd graafika pärast mängida? icon_confused.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:52:38 vasta tsitaadiga

Gameplay poolelt ok.Täitsa TES vibe icon_smile.gif
Nooled lendasid kuidagi vähe aga see vist olematu skilliga seotud.

Kes ei taha esimest 25min ära spoilida ei soovita vaadata icon_exclaim.gif
Samas midagi üllatavalt ka polnud asjade kulgemises.Mõnus, et juba alguses saab kõvasti looti korjata thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 16:55:06 vasta tsitaadiga

Eelnev video on lõpuks maha võetud, vaatab, kaua see üleval püsib...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2011 17:03:07 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Nooled lendasid kuidagi vähe aga see vist olematu skilliga seotud.

Olematu oli siin mängija enda, mitte karakteri skill. Tüüp vist esimest korda kasutas vibu. Esiteks trampis karu lähedale ja ajas ta üles, selle asemel, et kasutada vibu eelist ja kaugelt tulistada, teiseks ei tõmmanud vibu vinna, vaid lihtsalt klõpsis tulistamis nuppu nagu mingi idioot. icon_rolleyes.gif

Kõige tobedam on asja juures see, et ta sai ikkagi karust väga lõdvalt jagu. Kas tõesti on vaja mänge nii lihtsaks teha, et ka selle tüübi sugused käperdised ilma raskusteta hakkama saavad?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Elder Scrolls V: Skyrim mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 92, 93, 94  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.