Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:04:09 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
toimib... thumbs_up.gif

beer_yum.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:10:33 vasta tsitaadiga

kes väga nälgas ja oodata ei jõua siis BF3 EU standard võtmed peale ostmist koheselt saatmiseks valmis - http://www.g2play.net/store/Battlefield-3-EA-Download-Manager.html
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 24.10.2011 21:11:57 vasta tsitaadiga

Jup,õige crack nüüd lõpuks väljas thumbs_up.gif icon_smile.gif
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:12:59 vasta tsitaadiga

krõps krõps kohta infot ? icon_rolleyes.gif saatke PS beer_yum.gif..tahaks natuke SP enne proovida kui ostan
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:13:03 vasta tsitaadiga

Sain ka CJS-keyst oma võtme kätte, vene võtme hinnaga eu key:) Proovin kohe selle superhideip ära

Edit: sellega ju ei saa tasuta. Peab programmi enne ostma

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.


viimati muutis lauri23 24.10.2011 21:15:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:13:14 vasta tsitaadiga

... ja nüüd kaklema.... boxing_smiley.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:14:16 vasta tsitaadiga

LauriMae, khm, kusssssss
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:15:56 vasta tsitaadiga

LauriMae kirjutas:
Jup,õige krõps-krõps nüüd lõpuks väljas thumbs_up.gif icon_smile.gif

Fixed!
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.10.2011 21:17:11 vasta tsitaadiga

Saab lõpuks teada, kui hästi mu epic komjuter seda pela veab minimum sätetel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:21:47 vasta tsitaadiga

fuck.Kas seda ilma originita saab ka installida ?icon_sad.gifVõi mulle natuke vale iso kätte sattunud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 24.10.2011 21:22:39 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
<b>piix</b>.Kas seda ilma originita saab ka installida ?icon_sad.gifVõi mulle natuke vale iso kätte sattunud.



Kas sa selle asja installisid ikka ennem ära?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:24:05 vasta tsitaadiga

lol tank teeb frontflip-i

Link


E: Mida peeti? Ei embenda ära?


viimati muutis EstBeast 24.10.2011 21:26:54, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:24:11 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
laulasmaa kirjutas:
<b>piix</b>.Kas seda ilma originita saab ka installida ?icon_sad.gifVõi mulle natuke vale iso kätte sattunud.



Kas sa selle asja installisid ikka ennem ära?

kui mõtled mängu SELLE ASJA all,siis mul ainult BF3 beta olemas.aga muidu ei saanud aru mis sa selle asja all mõtlesid.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 24.10.2011 21:26:03 vasta tsitaadiga

laulasmaa, Krõps-krõps nh, aga sul peab olema täismängu ISO.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:26:04 vasta tsitaadiga

krõps on fulli jaoks imo.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:27:29 vasta tsitaadiga

Väikemees kirjutas:
laulasmaa, Krõps-krõps nh, aga sul peab olema täismängu ISO.
Jep olemas.aga kui ma panen setup.exe dvd1 pealt siis lööb kohe origini lahti ning nõuab keyd..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Väikemees
HV kasutaja
Väikemees

liitunud: 05.01.2010




sõnum 24.10.2011 21:29:15 vasta tsitaadiga

laulasmaa, No aga on sul krõps ennem ära installitud? Siis peale seda installitakse täismäng.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:32:16 vasta tsitaadiga

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.. selline asi ..eks üritan.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:34:36 vasta tsitaadiga

Kahju, et ilma keyta ei saa mängu alla laadida originist... tuleb vist torrentid käima lasta, et oleks võtme ajaks olemas, aga seal nii aeglane kiirus praegu... Samas nüüd kui Krõps-krõps olemas on mul mõneks ajaks keyst üsna savi, tahaks homme peale tööd SP ära proovida, MPga on veel aega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:35:39 vasta tsitaadiga

PERSE ma olen nii ohmooon,kuidas ma ei saa hakkama selle mängu installimisega :S..Keegi saaks aitada ?PS
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:36:33 vasta tsitaadiga

Keegi palun võiks oma vpni trikki jagada. See superhideip on tasuline progra, ei lase koread valida.

Kas Originist redeemida mängu koodi võib eesti key-ga? Või kontrollib juba seal ip-d?

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:37:05 vasta tsitaadiga

+1
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:39:10 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
<b>piix</b> ma olen nii ohmooon,kuidas ma ei saa hakkama selle mängu installimisega :S..Keegi saaks aitada ?PS


Hakkad nüüd otsast peale RELOADED'i versiooni tõmbama, usun nende omal ilusasti õpetused juures.. minul tuleb ta praegu ilusasti 50kbit/s alla xD

Kes veel kah mängida ei saa, siis siin GameTrailer.com'i PC Review: http://www.gametrailers.com/video/pc-review-battlefield-3/722936

Ütlesid, et bugid sees, aga noh, juvist neil pole seda esimese-päeva-patchi.


viimati muutis Clover 24.10.2011 21:41:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:40:29 vasta tsitaadiga

see ju kurat 11 või 13GB suur :S
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.10.2011 21:42:45 vasta tsitaadiga

13
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.10.2011 21:44:44 vasta tsitaadiga

Ise ei hakka seda UUESTILAETUD väljalaset tõmbama (KÕUga võtaks see niikuinii pool sajandit aega) ning ootan kannatlikult oma võtme ära. (kuigi nälg on ikka piixuks suur icon_biggrin.gif)

viimati muutis hendrik32 24.10.2011 21:46:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:45:19 vasta tsitaadiga

pekki,siis peab key ära võtma,homme käbe ülekande tegema..
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:46:26 vasta tsitaadiga

Jagage mulle ka seda krõpsu - saatke PS, palun.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:48:07 vasta tsitaadiga

Mul vale .iso icon_neutral.gif
Nüüd peab lootma zspy peale icon_redface.gif


viimati muutis Mercury 24.10.2011 21:48:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:48:11 vasta tsitaadiga

Teema läheb küll kinni kohe siin icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:48:37 vasta tsitaadiga

Ise ostsin kah täna õhtul zpsy käest võtme, aga tegin hilja ülekande, enne homset raha üle ei lähe niiet võtit pole lootust täna näha. Samas vahet pole ju kas võti on või ei, peab hakkama ju tõmbama nagunii. Sama hästi võin praegu LAETUD versiooni alla lasta, kui key jagamine viibib, saan vähemalt SP ära mängida. Nett hea, 50Mbit/s, aga nujh, kui seedereid tuhandeid, siis need torrentid venivad nagu on..

viimati muutis Clover 24.10.2011 21:50:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:48:55 vasta tsitaadiga

No kannatage need neli päeva nüüd ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 24.10.2011 21:52:06 vasta tsitaadiga

Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole. icon_lol.gif
50.- on see mäng väärt. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 24.10.2011 21:52:53 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Ise ostsin kah täna õhtul zpsy käest võtme, aga tegin hilja ülekande, enne homset raha üle ei lähe niiet võtit pole lootust täna näha. Samas vahet pole ju kas võti on või ei, peab hakkama ju tõmbama nagunii. Sama hästi võin praegu LAETUD versiooni alla lasta, kui key jagamine viibib, saan vähemalt SP ära mängida. Nett hea, 50Mbit/s, aga nujh, kui seedereid tuhandeid, siis need torrentid venivad nagu on..


no ma kandsin zypsyle seekord swedist sebi 1h tagasi vmt.. saatsin ilusti faili, et olen ülekande teinud icon_smile.gif
Tuleb key esimesel võimalusel!!
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.10.2011 21:54:15 vasta tsitaadiga

zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!
kuid Sp proovin nii või naa reloadi poolt ära
nagunii kui oleksin reliisi päevani oodanud, oleks sp-d vb järgmisel aastal proovinud:D
kuid nüüd on vähe,aöt võimalus enne läbi teha icon_cool.gif kui mp peale lendab

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:55:59 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!
kuid Sp proovin nii või naa reloadi poolt ära
nagunii kui oleksin reliisi päevani oodanud, oleks sp-d vb järgmisel aastal proovinud:D
kuid nüüd on vähe,aöt võimalus enne läbi teha icon_cool.gif kui mp peale lendab

Lubas ju varem..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:56:40 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!


Not really. Kas täna õhtul või homme hommikul.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 24.10.2011 21:56:50 vasta tsitaadiga

13mb/s tuleb mäng icon_cool.gif ei kurda
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:57:23 vasta tsitaadiga

lauri23, XT,
te midagi "kurikaelte lahest" olete kuulnud..... seal see super-hide ka olemas. icon_cool.gif
mina tõmbasin igavusest pb-st 15 giga suure versiooni mängust ja ei mingit installi ega midagi
.... .exe-le copy paste ja minul funkab täiega.

ongi hea ennem MP-d näpud sookjaks lasta SP-s
zypsi lubas mulle meilitsi ,et 27 jagatakse keyd laiali


viimati muutis villu70 24.10.2011 22:01:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 21:57:39 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:
Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole. icon_lol.gif
50.- on see mäng väärt. thumbs_up.gif


räägi natuke lähemalt, et oskaksin äkki canceldada oma tellimuse

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.10.2011 21:58:15 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole. icon_lol.gif
50.- on see mäng väärt. thumbs_up.gif


räägi natuke lähemalt, et oskaksin äkki canceldada oma tellimuse


originist pre-order, arvatavasti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.10.2011 21:59:05 vasta tsitaadiga

kus, kuna ,millal?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aku01
HV kasutaja
aku01

liitunud: 08.08.2006




sõnum 24.10.2011 21:59:11 vasta tsitaadiga

Ise võtan küll asja rahulikult. Minu mäng pandi täna igatahes posti, nüüd tuleb ainult oodata. Loen parem kuidas siin halatakse icon_razz.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.10.2011 22:01:51 vasta tsitaadiga

jep zypsi jagab vähe varem laiali icon_biggrin.gif sp jääb vist proovimata
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.10.2011 22:02:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
caarel123 kirjutas:
zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!


Not really. Kas täna õhtul või homme hommikul.


tundub, et jääb homse peale ?
tuleb pikk tööpäev icon_cry.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterGTX
HV vaatleja

liitunud: 26.02.2009




sõnum 24.10.2011 22:05:08 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Jagage mulle ka seda krõpsu - saatke PS, palun.
mulle ka siis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 24.10.2011 22:07:38 vasta tsitaadiga

http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/tulistamine/battlefield3pc

Ei tea kumb siis tuleb icon_biggrin.gif

Kord LE tuleb siis ei tule ja nüüd juba saab LE koduka järgi. icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:08:15 vasta tsitaadiga

Kes mänginud juba, rääkige kuidas jookseb... Max graafika, mis rig jne?
On mingi vahe Betaga?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 24.10.2011 22:08:45 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Meshboy28 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole. icon_lol.gif
50.- on see mäng väärt. thumbs_up.gif


räägi natuke lähemalt, et oskaksin äkki canceldada oma tellimuse


originist pre-order, arvatavasti.
Jah LE.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 22:10:01 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.