Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
autor
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
24.10.2011 21:04:09
võtas-uxu kirjutas:
toimib...
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
60
tagasi üles
KuriVaiM1
HV veteran
liitunud: 10.12.2006
Kommentaarid: 71 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
66
tagasi üles
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
24.10.2011 21:11:57
Jup,õige crack nüüd lõpuks väljas
_________________ The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
6 ::
2 ::
23
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:12:59
krõps krõps kohta infot ? saatke PS ..tahaks natuke SP enne proovida kui ostan
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
lauri23
HV veteran
liitunud: 17.01.2005
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
villu70
HV Guru
liitunud: 19.12.2006
24.10.2011 21:13:14
... ja nüüd kaklema....
Kommentaarid: 142 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
122
tagasi üles
KuriVaiM1
HV veteran
liitunud: 10.12.2006
Kommentaarid: 71 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
66
tagasi üles
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
24.10.2011 21:15:56
LauriMae kirjutas:
Jup,õige krõps-krõps nüüd lõpuks väljas
Fixed!
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
60
tagasi üles
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
24.10.2011 21:17:11
Saab lõpuks teada, kui hästi mu epic komjuter seda pela veab minimum sätetel
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
15
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:21:47
fuck.Kas seda ilma originita saab ka installida ? Või mulle natuke vale iso kätte sattunud.
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
Väikemees
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2010
24.10.2011 21:22:39
laulasmaa kirjutas:
<b>piix</b>.Kas seda ilma originita saab ka installida ? Või mulle natuke vale iso kätte sattunud.
Kas sa selle asja installisid ikka ennem ära?
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
EstBeast
HV veteran
liitunud: 04.12.2008
24.10.2011 21:24:05
lol tank teeb frontflip-i
VIDEO
Link
E: Mida peeti? Ei embenda ära?
viimati muutis EstBeast 24.10.2011 21:26:54, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 87 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
2 ::
6 ::
69
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:24:11
Väikemees kirjutas:
laulasmaa kirjutas:
<b>piix</b>.Kas seda ilma originita saab ka installida ? Või mulle natuke vale iso kätte sattunud.
Kas sa selle asja installisid ikka ennem ära?
kui mõtled mängu SELLE ASJA all,siis mul ainult BF3 beta olemas.aga muidu ei saanud aru mis sa selle asja all mõtlesid.
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
Väikemees
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2010
24.10.2011 21:26:03
laulasmaa , Krõps-krõps nh, aga sul peab olema täismängu ISO.
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
rmc
Aeg Maha 2n
liitunud: 28.06.2005
24.10.2011 21:26:04
krõps on fulli jaoks imo.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
182
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:27:29
Väikemees kirjutas:
laulasmaa , Krõps-krõps nh, aga sul peab olema täismängu ISO.
Jep olemas.aga kui ma panen setup.exe dvd1 pealt siis lööb kohe origini lahti ning nõuab keyd..
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
Väikemees
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2010
24.10.2011 21:29:15
laulasmaa , No aga on sul krõps ennem ära installitud? Siis peale seda installitakse täismäng.
Kommentaarid: 8 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
8
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:32:16
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.. selline asi ..eks üritan.
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
Clover
HV veteran
liitunud: 26.03.2009
24.10.2011 21:34:36
Kahju, et ilma keyta ei saa mängu alla laadida originist... tuleb vist torrentid käima lasta, et oleks võtme ajaks olemas, aga seal nii aeglane kiirus praegu... Samas nüüd kui Krõps-krõps olemas on mul mõneks ajaks keyst üsna savi, tahaks homme peale tööd SP ära proovida, MPga on veel aega
Kommentaarid: 112 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
103
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:35:39
PERSE ma olen nii ohmooon,kuidas ma ei saa hakkama selle mängu installimisega :S..Keegi saaks aitada ?PS
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
lauri23
HV veteran
liitunud: 17.01.2005
Kommentaarid: 29 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
29
tagasi üles
XT
HV kasutaja
liitunud: 04.05.2005
24.10.2011 21:37:05
+1
Kommentaarid: 45 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
42
tagasi üles
Clover
HV veteran
liitunud: 26.03.2009
24.10.2011 21:39:10
laulasmaa kirjutas:
<b>piix</b> ma olen nii ohmooon,kuidas ma ei saa hakkama selle mängu installimisega :S..Keegi saaks aitada ?PS
Hakkad nüüd otsast peale RELOADED'i versiooni tõmbama, usun nende omal ilusasti õpetused juures.. minul tuleb ta praegu ilusasti 50kbit/s alla xD
Kes veel kah mängida ei saa, siis siin GameTrailer.com'i PC Review: http://www.gametrailers.com/video/pc-review-battlefield-3/722936
Ütlesid, et bugid sees, aga noh, juvist neil pole seda esimese-päeva-patchi.
viimati muutis Clover 24.10.2011 21:41:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
103
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:40:29
see ju kurat 11 või 13GB suur :S
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
24.10.2011 21:42:45
13
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
15
tagasi üles
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
24.10.2011 21:44:44
Ise ei hakka seda UUESTILAETUD väljalaset tõmbama (KÕUga võtaks see niikuinii pool sajandit aega) ning ootan kannatlikult oma võtme ära. (kuigi nälg on ikka piixuks suur )
viimati muutis hendrik32 24.10.2011 21:46:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
12
tagasi üles
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
24.10.2011 21:45:19
pekki,siis peab key ära võtma,homme käbe ülekande tegema..
Kommentaarid: 96 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
1 ::
87
tagasi üles
LKits
HV Guru
liitunud: 06.09.2007
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
13
tagasi üles
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
24.10.2011 21:48:07
Mul vale .iso
Nüüd peab lootma zspy peale
viimati muutis Mercury 24.10.2011 21:48:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
60
tagasi üles
HDTanel
Overclocker
liitunud: 15.12.2002
24.10.2011 21:48:11
Teema läheb küll kinni kohe siin
_________________Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
4 ::
3 ::
496
tagasi üles
Clover
HV veteran
liitunud: 26.03.2009
24.10.2011 21:48:37
Ise ostsin kah täna õhtul zpsy käest võtme, aga tegin hilja ülekande, enne homset raha üle ei lähe niiet võtit pole lootust täna näha. Samas vahet pole ju kas võti on või ei, peab hakkama ju tõmbama nagunii. Sama hästi võin praegu LAETUD versiooni alla lasta, kui key jagamine viibib, saan vähemalt SP ära mängida. Nett hea, 50Mbit/s, aga nujh, kui seedereid tuhandeid, siis need torrentid venivad nagu on..
viimati muutis Clover 24.10.2011 21:50:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
103
tagasi üles
Pätu
HV Guru
liitunud: 18.07.2006
24.10.2011 21:48:55
No kannatage need neli päeva nüüd ära
Kommentaarid: 115 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
89
tagasi üles
Killzone88
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2006
24.10.2011 21:52:06
Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole.
50.- on see mäng väärt.
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
13
tagasi üles
Ertai
HV veteran
liitunud: 11.05.2007
24.10.2011 21:52:53
Clover kirjutas:
Ise ostsin kah täna õhtul zpsy käest võtme, aga tegin hilja ülekande, enne homset raha üle ei lähe niiet võtit pole lootust täna näha. Samas vahet pole ju kas võti on või ei, peab hakkama ju tõmbama nagunii. Sama hästi võin praegu LAETUD versiooni alla lasta, kui key jagamine viibib, saan vähemalt SP ära mängida. Nett hea, 50Mbit/s, aga nujh, kui seedereid tuhandeid, siis need torrentid venivad nagu on..
no ma kandsin zypsyle seekord swedist sebi 1h tagasi vmt.. saatsin ilusti faili, et olen ülekande teinud
Tuleb key esimesel võimalusel!!
Kommentaarid: 52 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
47
tagasi üles
caarel123
HV veteran
liitunud: 14.12.2006
24.10.2011 21:54:15
zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!
kuid Sp proovin nii või naa reloadi poolt ära
nagunii kui oleksin reliisi päevani oodanud, oleks sp-d vb järgmisel aastal proovinud:D
kuid nüüd on vähe,aöt võimalus enne läbi teha kui mp peale lendab
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
74
tagasi üles
Lovvi
HV veteran
liitunud: 20.01.2009
24.10.2011 21:55:59
caarel123 kirjutas:
zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!
kuid Sp proovin nii või naa reloadi poolt ära
nagunii kui oleksin reliisi päevani oodanud, oleks sp-d vb järgmisel aastal proovinud:D
kuid nüüd on vähe,aöt võimalus enne läbi teha kui mp peale lendab
Lubas ju varem..
Kommentaarid: 61 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
58
tagasi üles
Scart
HV Guru
liitunud: 04.02.2002
24.10.2011 21:56:40
caarel123 kirjutas:
zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!
Not really. Kas täna õhtul või homme hommikul.
Kommentaarid: 119 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
5 ::
2 ::
101
tagasi üles
ertr2
HV Guru
liitunud: 19.06.2008
24.10.2011 21:56:50
13mb/s tuleb mäng ei kurda
Kommentaarid: 67 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
65
tagasi üles
villu70
HV Guru
liitunud: 19.12.2006
24.10.2011 21:57:23
lauri23 , XT ,
te midagi "kurikaelte lahest" olete kuulnud..... seal see super-hide ka olemas.
mina tõmbasin igavusest pb-st 15 giga suure versiooni mängust ja ei mingit installi ega midagi
.... .exe-le copy paste ja minul funkab täiega.
ongi hea ennem MP-d näpud sookjaks lasta SP-s
zypsi lubas mulle meilitsi ,et 27 jagatakse keyd laiali
viimati muutis villu70 24.10.2011 22:01:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 142 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
122
tagasi üles
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
24.10.2011 21:57:39
Killzone88 kirjutas:
Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole.
50.- on see mäng väärt.
räägi natuke lähemalt, et oskaksin äkki canceldada oma tellimuse
_________________ Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
40
tagasi üles
madness
HV veteran
liitunud: 11.10.2004
24.10.2011 21:58:15
Meshboy28 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole.
50.- on see mäng väärt.
räägi natuke lähemalt, et oskaksin äkki canceldada oma tellimuse
originist pre-order, arvatavasti.
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
caarel123
HV veteran
liitunud: 14.12.2006
24.10.2011 21:59:05
kus, kuna ,millal?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
74
tagasi üles
aku01
HV kasutaja
liitunud: 08.08.2006
24.10.2011 21:59:11
Ise võtan küll asja rahulikult. Minu mäng pandi täna igatahes posti, nüüd tuleb ainult oodata. Loen parem kuidas siin halatakse
Kommentaarid: 27 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
caarel123
HV veteran
liitunud: 14.12.2006
24.10.2011 22:01:51
jep zypsi jagab vähe varem laiali sp jääb vist proovimata
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
74
tagasi üles
madness
HV veteran
liitunud: 11.10.2004
24.10.2011 22:02:45
Scart kirjutas:
caarel123 kirjutas:
zypsi jagab nagunii võtmed alles 27 laiali!!
Not really. Kas täna õhtul või homme hommikul.
tundub, et jääb homse peale ?
tuleb pikk tööpäev
Kommentaarid: 13 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
masterGTX
HV vaatleja
liitunud: 26.02.2009
24.10.2011 22:05:08
lkits kirjutas:
Jagage mulle ka seda krõpsu - saatke PS, palun.
mulle ka siis
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
2
tagasi üles
Lehys
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.07.2011
Kommentaarid: 11 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
11
tagasi üles
duxdery
HV veteran
liitunud: 13.05.2011
24.10.2011 22:08:15
Kes mänginud juba, rääkige kuidas jookseb... Max graafika, mis rig jne?
On mingi vahe Betaga?
Kommentaarid: 75 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
63
tagasi üles
Killzone88
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2006
24.10.2011 22:08:45
madness kirjutas:
Meshboy28 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Oi ma olen õnnelik ,et sellist jama ei ole.
50.- on see mäng väärt.
räägi natuke lähemalt, et oskaksin äkki canceldada oma tellimuse
originist pre-order, arvatavasti.
Jah LE.
Kommentaarid: 20 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
13
tagasi üles
villu70
HV Guru
liitunud: 19.12.2006
24.10.2011 22:10:01
Spoiler
Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
122
tagasi üles