|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
20.10.2011 17:02:42
LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid |
|
|
Pressiteade Tallinn, Eesti, 20. oktoober 2011 – Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitles äsja Lõuna-Koreas Optimus LTE nutitelefoni, mille tehnilised näitajad loovad mobiiltelefonide arengus uue standardi. Nimelt on telefon varustatud 4,5-tollise üliterava True HD IPS displeiga, mille resolutsiooniks on tervelt 1280x720.
Maineka sertifikaadiagentuuri Intereki hiljutise raporti järgi on IPS displeid võrreldes AMOLEDiga eredamad, värvide osas täpsemad, energiasäästlikumad ja aku-sõbralikumad. True HD IPS pakub LG sõnul teistega võrreldes paremat resolutsiooni, kujutised ekraanil on selgemad ning värvid loomulikud ja tõetruud. Displei 16:9 formaat jäljendab teleritööstuses kasutatavat standardit. Teravamat ja selgemat teksti võimaldab 329 ppi punktitihedus (RGB resolutsioon).
Lisaks on True HD IPS ekraani tugevusteks automaatne värvide reguleerimine, mille teeb võimalikuks LG Mobile HD Graphic Engine tehnoloogia, ning HD Movie Editor, mis võimaldab luua HD-kvaliteedis videoklippe.
LG Mobile Communications Company presidendi Dr. Jong-seok Parki sõnul on nutitelefonid 4G LTE ajastu peamiseks meedia tarbimise platvormiks ning telefoniekraanide resolutsioon on seega muutumas järjest olulisemaks. „True HD IPS displeiga varustatud Optimus LTE seab oma tehniliste näitajatega mobiiltelefonide seas uue standardi, mis võimaldab kasutajal nautida selget ja detailset kõrgresolutsiooniga sisu ka nutitelefoni vahendusel,“ lisas ta.
LG Display’ga välja töötatud True HD IPS ekraan on edukas täiendus LG varasematele saavutustele, kuhu kuuluvad prillivaba 3D-displei Optimus 3D-l ja 700-nitine üliere NOVA ekraan Optimus Blackil.
LG Electronics, Inc.
LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) on üleilmne tehnoloogiainnovaator koduelektroonika, mobiilsidevahendite ja kodumasinate vallas. Firmas töötab üle 93 000 inimese enam kui 120 tegevusvaldkonnas. 2010. aastal moodustas müügikäive kokku 48,2 miljardit dollarit. LG koosneb neljast äriüksusest – kodune meelelahutus, mobiilsed lahendused, kodumasinad ning kliimaseadmed ja energialahendused. LG on üks maailma juhtivatest lameekraaniga telerite, mobiiltelefonide, kliimaseadmete, pesumasinate ja külmikute tootjatest. LG on sõlminud pikaajalise lepingu Vormel 1-ga, olles nende globaalseks partneriks ja ka tehnoloogia partneriks. Tänu sellele on LG omandanud eksklusiivsed turundusõigused. Täiendav informatsioon: www.lge.com
LG Electronics Mobile Communications Company
LG Electronics Mobile Communications Company on juhtiv mobiilkommunikatsiooni ettevõte. LG tooted, mida iseloomustavad moodne tehnoloogia ja uuenduslik disain, pakuvad optimaalseid mobiilsidelahendusi klientidele üle kogu maailma. Ettevõtte püüdleb konvergentsitehnoloogia ja mobiilse andmetöötluse poole, olles endiselt mobiilkommunikatsiooni liider tänu stiilsele disainile ja nutikale tehnoloogiale. Täiendav informatsioon: www.lge.com
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
20.10.2011 22:32:35
|
|
|
| Uus Samsung Galaxy Nexus ka juba 720p ekraaniga. Reolutsioon küll midagi hullult uut pole.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.10.2011 22:40:55
Re: LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid |
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Teravamat ja selgemat teksti võimaldab 329 ppi punktitihedus (RGB resolutsioon). |
Võrdluseks iphone4 3.5" ekraan on 326 ppi. Ehk siis nood uued 720p ekraanid on kõik "retina display" klassis kuid on see juures normaalsete mõõtmetega mitte mingid lukuaugud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
20.10.2011 22:54:29
|
|
|
| mõttetu on ju mingi 4.5 tolline ekraan,nagu tahvelarvutit kannaks kaasas,mai tea 3.5 tolliga väga rahul,üle nelja küll ei vaja.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
20.10.2011 22:59:39
|
|
|
Igaühele oma. Praegu saan probleemivabalt vasaku käega 4" peal sudokut mängida ka avatud klaviatuuriga. Oleks klaveri asemel ekraan oleks see 5"+. Kõik ei ole lapsekätega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kriimsilm
HV kasutaja

liitunud: 19.05.2002
|
20.10.2011 23:41:59
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| Uus Samsung Galaxy Nexus ka juba 720p ekraaniga. Reolutsioon küll midagi hullult uut pole. |
Galaxy Nexus kasutab Pentile "tehnoloogiat." Iga piksel koosneb 2-st alampikslist. Siin on lausa eraldi väljatoodud, et tegemist on RGB resolutsiooniga.
Saab öelda, et LG telefonil on 50% rohkem alampiksleid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
20.10.2011 23:51:03
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Igaühele oma. Praegu saan probleemivabalt vasaku käega 4" peal sudokut mängida ka avatud klaviatuuriga. Oleks klaveri asemel ekraan oleks see 5"+. Kõik ei ole lapsekätega  |
Kasutamise mugavus on üks asi. Telefoni kaasas kandmise mugavus juba teine jutt...
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
21.10.2011 00:44:43
|
|
|
Kuskil oli see välja kalkuleeritud, et keskmise inimese käelabale peaks 3,5-tollise ekraaniga aparaat kõige optimaalsem olema. Vähemalt nutitelefoni staatust õigustavat isendit silmas pidades.
Endal telefonil 4.3 tolli ja aeg-ajalt kuidagi kipub telefon vingerdama käes, kui kõige kainem pole. Samas pikkust 192 cm+ ja sõrmedki just kõige lühemad pole. Pidudel käin ikka oma vana hea w880i-ga, mis on väike, mahub kenasti taskusse ja minu käelaba jaoks palju kodusem.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.10.2011 11:10:25
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| Kasutamise mugavus on üks asi. Telefoni kaasas kandmise mugavus juba teine jutt... |
Mulle mahub ka Kindle taskusse, mis see näkane telefon siis ära pole
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
21.10.2011 11:12:28
|
|
|
Endal on 3.2" ekraaniga telefon, vöiks suurem olla ausaltöeldes.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.10.2011 11:13:56
|
|
|
See, et ta mahub, ei tähenda, et seda mugav seal kanda on.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
21.10.2011 11:16:02
|
|
|
Ei tea, ei kanna mingeid liibuikaid, mahuvad nii telefon, rahakott ja teine 3" ekraaniga telefon ühte taskusse ära ja ebamugavust ei tekita.
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.10.2011 11:16:23
|
|
|
| The_Boss kirjutas: |
| See, et ta mahub, ei tähenda, et seda mugav seal kanda on. |
Jah, kindlet on pisut ebamugav püksitaskus hoida (kui just põlve all olevasse ei torka) kuid põuetaskus pole häda miskit. Samas telefoni koha pealt mahtus vana 3510i vabalt tasku ning too oli umbes-täpselt 3x paksem. "Pindala" poolest ei tohiks kellelgi probleeme olla ka 5-6" telefoniga (eeldusel et pole mõttetuid plastikservi ekraani äärtes a'la iphone) taskus hoidmisega kui just ei kanna mingeid liibukaid. Igatahes igasugune ving telefonide suuruse üle on suuresti pseudoprobleem.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
21.10.2011 11:16:56
|
|
|
4,5" on norm, üle selle läheb juba asi käest ära Endal 4" ja arvan, et võiks isegi suurem olla, palju mõnusam qwerty peal trükkida siis, rääkimata muudest asjadest
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.10.2011 11:51:15
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| The_Boss kirjutas: |
| See, et ta mahub, ei tähenda, et seda mugav seal kanda on. |
Jah, kindlet on pisut ebamugav püksitaskus hoida (kui just põlve all olevasse ei torka) kuid põuetaskus pole häda miskit. Samas telefoni koha pealt mahtus vana 3510i vabalt tasku ning too oli umbes-täpselt 3x paksem. "Pindala" poolest ei tohiks kellelgi probleeme olla ka 5-6" telefoniga (eeldusel et pole mõttetuid plastikservi ekraani äärtes a'la iphone) taskus hoidmisega kui just ei kanna mingeid liibukaid. Igatahes igasugune ving telefonide suuruse üle on suuresti pseudoprobleem. |
Ei vingugi nende suuruse üle. Praegused telefonid on veel küllalt paraja suurusega (ka 4.5"), aga kui see kasv edasi läheb...Pole ka probleemi, valin lihtsalt sobiva suurusega telefoni.
6" telefoni ma mitte kuidagi ei kujuta ette püksitaskus... Külmemal ajal poleks see probleem, aga suvel pole siis küll telefoni kuhugi panna.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.10.2011 12:12:40
|
|
|
| Üle 4'' seadmeid tuleks nimetada siiski pihuarvutiteks, mitte telefonideks.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.10.2011 12:14:46
|
|
|
Moblast teeb pihuarvuti mitte ekraani suurus vaid riistvara seal sees.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.10.2011 12:18:22
|
|
|
Kas mitte tänapäeva telefonid pole juba küllalt hea riistvaraga? On ju kahetuumalised prosed näiteks sees..
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
21.10.2011 12:22:20
|
|
|
Ja järjest paremaks läheb. Kuid tihti tuuakse kasutusmugavus ohviks kahjuks. Kui saaks näiteks W995 kuues tänapäevaseid funktsioone oleksin sillas.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
21.10.2011 12:43:30
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Moblast teeb pihuarvuti mitte ekraani suurus vaid riistvara seal sees. |
N900/N950 on telefon või pihuarvuti sinu arvestuse järgi?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.10.2011 12:44:50
|
|
|
Pihuarvutid mil on telefoni featurid külge poogitud. Kuigi mõlema puhul on suureks osaks ka see, mida on sul võimalik nendega softi tasemel ära teha. Võimalus suvalist ARM'ile porditud Linuxi nodi jooksutada on asi milleni teised telefonid senini ei küündi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.10.2011 12:47:24
|
|
|
... kõik kaasaegsed nutitelefonid on pihuarvutid
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.10.2011 12:48:51
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... kõik kaasaegsed nutitelefonid on pihuarvutid  |
Niivõrd-kuivõrd. Rõhuv enamus noist on äärmiselt piiratud võrreldes nonde kahega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.10.2011 12:54:59
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... kõik kaasaegsed nutitelefonid on pihuarvutid  |
Niivõrd-kuivõrd. Rõhuv enamus noist on äärmiselt piiratud võrreldes nonde kahega. |
... pole mõtet juuksekarva lõhki ajada, mingi spetsiifilise funktsionaalsuse puudumine ei muuda üldist kasutusfunktsionaalsust, mis vastab täiesti omaaegsete pihuarvutite omale, pigem on tänu tehnoloogia arengule funktsionaalsust kamaluga juurde tulnud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.10.2011 12:58:13
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| mingi spetsiifilise funktsionaalsuse puudumine ei muuda üldist kasutusfunktsionaalsust, mis vastab täiesti omaaegsete pihuarvutite omale |
Yeah, omaaegsetele. Ajad muutuvad ning praegu eeldan ma tõsisest pihuarvutist märksa enam kui näiteks 5-10a tagasi
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.10.2011 14:37:14
|
|
|
... kui me räägime pihuarvutitest, siis tähendab see paratamatult rääkimist minevikus sest tänaseks on tegemist juba välja surnud nähtusega. Samas asja idee ei ole ajas kuidagi devalveerunud, lihtsalt kokku sulandunud erinevatesse teistesse tehnloloogilistesse lahendustesse nagu telefonid ja tahvelarvutid. Võimekus üksinda ei defineeri pihuarvuti olemust, see loob vaid võimaluse pihuarvuti olemuse üle võtmiseks. Telefonide ja pihuarvutite kokku sulandumine algas hetkest, kui kasutaja sai hakata ise looma ja kujundama oma töökeskkonda, paigaldama programme, looma-muutma sisu ehk telefon hakkas täitma paljus samu funktsioone nagu arvuti, mis aga ongi pihuarvuti idee ja mõte. Nüüdseks on telefonid aga praktiliselt 100% üle võtnud kogu pihuarvuti kasutusvaldkonna, seega saabki öelda, et eilne pihuarvuti on tänane nutitelefon ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smart50
HV vaatleja
liitunud: 30.01.2010
|
22.10.2011 23:15:23
|
|
|
| ebareaalne jutt et üle 4.5 ekraaniga isendeid mingi mugav taskus hoida jne,tassige siis ipadi taskus omal kui nii hea on.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RvD
Kreisi kasutaja
liitunud: 31.05.2002
|
22.10.2011 23:28:12
|
|
|
| smart50 kirjutas: |
| ebareaalne jutt et üle 4.5 ekraaniga isendeid mingi mugav taskus hoida jne,tassige siis ipadi taskus omal kui nii hea on. |
4.3" ekraaniga HTC DHD labidas mahub taskusse ideaalselt, asi siis 0.2" võrra suurema ekraaniga tükki kaasas tassida. Pole vaja mingeid skinny jeanse meesterahval kanda.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matt
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003
|
23.10.2011 22:27:58
|
|
|
.. kellel on laste näpud või naiste teksad, ostku vastavalt ka mõni naistekas, aka Wildfire või iphone 4 (heas mõttes)
Kes aga suudab ka 4,3" asja käes hoida ja seda nautida, siis nt. pintsaku sisetaskus kandes pole seda tundagi (SGSII kohta vähemalt kehtib see küll)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
24.10.2011 19:34:15
Re: LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid |
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
| Teravamat ja selgemat teksti võimaldab 329 ppi punktitihedus (RGB resolutsioon). |
Võrdluseks iphone4 3.5" ekraan on 326 ppi. Ehk siis nood uued 720p ekraanid on kõik "retina display" klassis kuid on see juures normaalsete mõõtmetega mitte mingid lukuaugud  |
lisaks mõlemad LG ekraanid
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
24.10.2011 20:57:12
|
|
|
| martin366 kirjutas: |
4,5" on norm, üle selle läheb juba asi käest ära Endal 4" ja arvan, et võiks isegi suurem olla, palju mõnusam qwerty peal trükkida siis, rääkimata muudest asjadest  |
Ma usun, et arenguruumi veel on. Loodetavasti jõuab neil tootjatel kunagi ajudesse, et ekraani võiks nihutada servast servani. Praegu on isegi tippmudelitel hunnik mõttetut musta plastmassi äärtes. Olen kuulnud neid vastuväiteid, et mikrofone, kaameraid, kõlareid, igasugu nupupudi ei saa mujale panna. Saab küll. Mikrid võib panna külgedesse ja näokaamera nihutada täitsa serva. Nupud võib viia virtuaalseks või panna kõik külje peale, et saaks filmi ajal kasutada ekraani lisapinda.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Batukhan
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
26.10.2011 16:59:22
|
|
|
nüüd pangu sama suhtarv pixleid 30" LCD molu peale ja ma oleks sillas
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.10.2011 17:01:00
|
|
|
| SurfData kirjutas: |
nüüd pangu sama suhtarv pixleid 30" LCD molu peale ja ma oleks sillas  |
Siis enam pole kui saad teada millist videokaarti sul tarvis on selle pildi liigutamiseks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SurfData
HV Guru

liitunud: 19.05.2006
|
26.10.2011 17:05:37
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| SurfData kirjutas: |
nüüd pangu sama suhtarv pixleid 30" LCD molu peale ja ma oleks sillas  |
Siis enam pole kui saad teada millist videokaarti sul tarvis on selle pildi liigutamiseks  |
selleks ajaks kui nad selle lõpuks välja munevad on videod ammu juba võimsamad 30" resolutsioon on juba miski 10 aastakest olnud 2560x1600, pole mitte mingit arengut. Hind on ka suht muutumatu viimased 3 aastakest, enne seda oli 2x kallim, kuid võrreldes praeguste 27" on siiski liiga kallis. Igatsen väga ammu endale suure resoga suurt monitori, hetkel pean 26" ja 1920x1200 resoga hakkama saama ja tundub et veel pikki aastaid
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
26.10.2011 17:10:08
|
|
|
12800x8000 oleks "kerge" overkill vajades ~50x enam arvutusjõudu ja ribalaiust kui 1080p
Aga muus osas nõustun, asjaliku resoga SUURT monitori (või kaht ) tahaks isegi kuid €1k+ 2560x1600 eest väga ei kipu välja köhima.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
02.12.2011 10:19:46
|
|
|
| 2560x1440 saab ju 600€ eest
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|