Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 17:02:42 LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid vasta tsitaadiga


Pressiteade Tallinn, Eesti, 20. oktoober 2011 – Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) esitles äsja Lõuna-Koreas Optimus LTE nutitelefoni, mille tehnilised näitajad loovad mobiiltelefonide arengus uue standardi. Nimelt on telefon varustatud 4,5-tollise üliterava True HD IPS displeiga, mille resolutsiooniks on tervelt 1280x720.

Maineka sertifikaadiagentuuri Intereki hiljutise raporti järgi on IPS displeid võrreldes AMOLEDiga eredamad, värvide osas täpsemad, energiasäästlikumad ja aku-sõbralikumad. True HD IPS pakub LG sõnul teistega võrreldes paremat resolutsiooni, kujutised ekraanil on selgemad ning värvid loomulikud ja tõetruud. Displei 16:9 formaat jäljendab teleritööstuses kasutatavat standardit. Teravamat ja selgemat teksti võimaldab 329 ppi punktitihedus (RGB resolutsioon).

Lisaks on True HD IPS ekraani tugevusteks automaatne värvide reguleerimine, mille teeb võimalikuks LG Mobile HD Graphic Engine tehnoloogia, ning HD Movie Editor, mis võimaldab luua HD-kvaliteedis videoklippe.

LG Mobile Communications Company presidendi Dr. Jong-seok Parki sõnul on nutitelefonid 4G LTE ajastu peamiseks meedia tarbimise platvormiks ning telefoniekraanide resolutsioon on seega muutumas järjest olulisemaks. „True HD IPS displeiga varustatud Optimus LTE seab oma tehniliste näitajatega mobiiltelefonide seas uue standardi, mis võimaldab kasutajal nautida selget ja detailset kõrgresolutsiooniga sisu ka nutitelefoni vahendusel,“ lisas ta.

LG Display’ga välja töötatud True HD IPS ekraan on edukas täiendus LG varasematele saavutustele, kuhu kuuluvad prillivaba 3D-displei Optimus 3D-l ja 700-nitine üliere NOVA ekraan Optimus Blackil.


LG Electronics, Inc.
LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) on üleilmne tehnoloogiainnovaator koduelektroonika, mobiilsidevahendite ja kodumasinate vallas. Firmas töötab üle 93 000 inimese enam kui 120 tegevusvaldkonnas. 2010. aastal moodustas müügikäive kokku 48,2 miljardit dollarit. LG koosneb neljast äriüksusest – kodune meelelahutus, mobiilsed lahendused, kodumasinad ning kliimaseadmed ja energialahendused. LG on üks maailma juhtivatest lameekraaniga telerite, mobiiltelefonide, kliimaseadmete, pesumasinate ja külmikute tootjatest. LG on sõlminud pikaajalise lepingu Vormel 1-ga, olles nende globaalseks partneriks ja ka tehnoloogia partneriks. Tänu sellele on LG omandanud eksklusiivsed turundusõigused. Täiendav informatsioon: www.lge.com

LG Electronics Mobile Communications Company
LG Electronics Mobile Communications Company on juhtiv mobiilkommunikatsiooni ettevõte. LG tooted, mida iseloomustavad moodne tehnoloogia ja uuenduslik disain, pakuvad optimaalseid mobiilsidelahendusi klientidele üle kogu maailma. Ettevõtte püüdleb konvergentsitehnoloogia ja mobiilse andmetöötluse poole, olles endiselt mobiilkommunikatsiooni liider tänu stiilsele disainile ja nutikale tehnoloogiale. Täiendav informatsioon: www.lge.com

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 22:32:35 vasta tsitaadiga

Uus Samsung Galaxy Nexus ka juba 720p ekraaniga. Reolutsioon küll midagi hullult uut pole.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.10.2011 22:40:55 Re: LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Teravamat ja selgemat teksti võimaldab 329 ppi punktitihedus (RGB resolutsioon).
Võrdluseks iphone4 3.5" ekraan on 326 ppi. Ehk siis nood uued 720p ekraanid on kõik "retina display" klassis kuid on see juures normaalsete mõõtmetega mitte mingid lukuaugud icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 20.10.2011 22:54:29 vasta tsitaadiga

mõttetu on ju mingi 4.5 tolline ekraan,nagu tahvelarvutit kannaks kaasas,mai tea 3.5 tolliga väga rahul,üle nelja küll ei vaja.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 20.10.2011 22:59:39 vasta tsitaadiga

Igaühele oma. Praegu saan probleemivabalt vasaku käega 4" peal sudokut mängida ka avatud klaviatuuriga. Oleks klaveri asemel ekraan oleks see 5"+. Kõik ei ole lapsekätega icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriimsilm
HV kasutaja
kriimsilm

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 23:41:59 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Uus Samsung Galaxy Nexus ka juba 720p ekraaniga. Reolutsioon küll midagi hullult uut pole.


Galaxy Nexus kasutab Pentile "tehnoloogiat." Iga piksel koosneb 2-st alampikslist. Siin on lausa eraldi väljatoodud, et tegemist on RGB resolutsiooniga.
Saab öelda, et LG telefonil on 50% rohkem alampiksleid.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2011 23:51:03 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Igaühele oma. Praegu saan probleemivabalt vasaku käega 4" peal sudokut mängida ka avatud klaviatuuriga. Oleks klaveri asemel ekraan oleks see 5"+. Kõik ei ole lapsekätega icon_smile.gif


Kasutamise mugavus on üks asi. Telefoni kaasas kandmise mugavus juba teine jutt...

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.10.2011 00:44:43 vasta tsitaadiga

Kuskil oli see välja kalkuleeritud, et keskmise inimese käelabale peaks 3,5-tollise ekraaniga aparaat kõige optimaalsem olema. Vähemalt nutitelefoni staatust õigustavat isendit silmas pidades.

Endal telefonil 4.3 tolli ja aeg-ajalt kuidagi kipub telefon vingerdama käes, kui kõige kainem pole. Samas pikkust 192 cm+ ja sõrmedki just kõige lühemad pole. icon_smile.gif Pidudel käin ikka oma vana hea w880i-ga, mis on väike, mahub kenasti taskusse ja minu käelaba jaoks palju kodusem.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 11:10:25 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Kasutamise mugavus on üks asi. Telefoni kaasas kandmise mugavus juba teine jutt...
Mulle mahub ka Kindle taskusse, mis see näkane telefon siis ära pole icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 11:12:28 vasta tsitaadiga

Endal on 3.2" ekraaniga telefon, vöiks suurem olla ausaltöeldes.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 11:13:56 vasta tsitaadiga

See, et ta mahub, ei tähenda, et seda mugav seal kanda on.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 11:16:02 vasta tsitaadiga

Ei tea, ei kanna mingeid liibuikaid, mahuvad nii telefon, rahakott ja teine 3" ekraaniga telefon ühte taskusse ära ja ebamugavust ei tekita.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 11:16:23 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
See, et ta mahub, ei tähenda, et seda mugav seal kanda on.
Jah, kindlet on pisut ebamugav püksitaskus hoida (kui just põlve all olevasse ei torka) kuid põuetaskus pole häda miskit. Samas telefoni koha pealt mahtus vana 3510i vabalt tasku ning too oli umbes-täpselt 3x paksem. "Pindala" poolest ei tohiks kellelgi probleeme olla ka 5-6" telefoniga (eeldusel et pole mõttetuid plastikservi ekraani äärtes a'la iphone) taskus hoidmisega kui just ei kanna mingeid liibukaid. Igatahes igasugune ving telefonide suuruse üle on suuresti pseudoprobleem.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 11:16:56 vasta tsitaadiga

4,5" on norm, üle selle läheb juba asi käest ära icon_wink.gif Endal 4" ja arvan, et võiks isegi suurem olla, palju mõnusam qwerty peal trükkida siis, rääkimata muudest asjadest icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 11:51:15 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
The_Boss kirjutas:
See, et ta mahub, ei tähenda, et seda mugav seal kanda on.
Jah, kindlet on pisut ebamugav püksitaskus hoida (kui just põlve all olevasse ei torka) kuid põuetaskus pole häda miskit. Samas telefoni koha pealt mahtus vana 3510i vabalt tasku ning too oli umbes-täpselt 3x paksem. "Pindala" poolest ei tohiks kellelgi probleeme olla ka 5-6" telefoniga (eeldusel et pole mõttetuid plastikservi ekraani äärtes a'la iphone) taskus hoidmisega kui just ei kanna mingeid liibukaid. Igatahes igasugune ving telefonide suuruse üle on suuresti pseudoprobleem.


Ei vingugi nende suuruse üle. Praegused telefonid on veel küllalt paraja suurusega (ka 4.5"), aga kui see kasv edasi läheb...Pole ka probleemi, valin lihtsalt sobiva suurusega telefoni.
6" telefoni ma mitte kuidagi ei kujuta ette püksitaskus... Külmemal ajal poleks see probleem, aga suvel pole siis küll telefoni kuhugi panna.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.10.2011 12:12:40 vasta tsitaadiga

Üle 4'' seadmeid tuleks nimetada siiski pihuarvutiteks, mitte telefonideks.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 12:14:46 vasta tsitaadiga

Moblast teeb pihuarvuti mitte ekraani suurus vaid riistvara seal sees.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 12:18:22 vasta tsitaadiga

Kas mitte tänapäeva telefonid pole juba küllalt hea riistvaraga? On ju kahetuumalised prosed näiteks sees..
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 12:22:20 vasta tsitaadiga

Ja järjest paremaks läheb. Kuid tihti tuuakse kasutusmugavus ohviks kahjuks. Kui saaks näiteks W995 kuues tänapäevaseid funktsioone oleksin sillas. beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 21.10.2011 12:43:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Moblast teeb pihuarvuti mitte ekraani suurus vaid riistvara seal sees.
N900/N950 on telefon või pihuarvuti sinu arvestuse järgi?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 12:44:50 vasta tsitaadiga

Pihuarvutid mil on telefoni featurid külge poogitud. Kuigi mõlema puhul on suureks osaks ka see, mida on sul võimalik nendega softi tasemel ära teha. Võimalus suvalist ARM'ile porditud Linuxi nodi jooksutada on asi milleni teised telefonid senini ei küündi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 12:47:24 vasta tsitaadiga

... kõik kaasaegsed nutitelefonid on pihuarvutid icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 12:48:51 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... kõik kaasaegsed nutitelefonid on pihuarvutid icon_rolleyes.gif
Niivõrd-kuivõrd. Rõhuv enamus noist on äärmiselt piiratud võrreldes nonde kahega.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 21.10.2011 12:49:55 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
(<font size=-1><i>tegelikult tahtsin kirjutada</font></i> =>)<b>mõ<font color=red>tt</font>etu</b> on ju mingi 4.5 tolline ekraan,nagu tahvelarvutit kannaks kaasas,mai tea 3.5 tolliga väga rahul,üle nelja küll ei vaja.


no oleneb 3,5" ju, iphonel on palju kasutamata ekraanipinda, samas 4,3" on enamus pinnast kasutatud ja iphonest ainult paar mm suurem. Mõned pildid siin minu htc sensation mis on 4,3" vs naabri iphone 4:

http://img849.imageshack.us/img849/7857/img4592y.jpg <-- kõrvuti

http://img846.imageshack.us/img846/5384/img4593x.jpg <-- iphone htc sensationi peal

http://img12.imageshack.us/img12/2752/img4597zh.jpg <-- ekraani/pildi suuruse erinevus
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 12:54:59 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... kõik kaasaegsed nutitelefonid on pihuarvutid icon_rolleyes.gif
Niivõrd-kuivõrd. Rõhuv enamus noist on äärmiselt piiratud võrreldes nonde kahega.

... pole mõtet juuksekarva lõhki ajada, mingi spetsiifilise funktsionaalsuse puudumine ei muuda üldist kasutusfunktsionaalsust, mis vastab täiesti omaaegsete pihuarvutite omale, pigem on tänu tehnoloogia arengule funktsionaalsust kamaluga juurde tulnud ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.10.2011 12:58:13 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
mingi spetsiifilise funktsionaalsuse puudumine ei muuda üldist kasutusfunktsionaalsust, mis vastab täiesti omaaegsete pihuarvutite omale
Yeah, omaaegsetele. Ajad muutuvad ning praegu eeldan ma tõsisest pihuarvutist märksa enam kui näiteks 5-10a tagasi icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2011 14:37:14 vasta tsitaadiga

... kui me räägime pihuarvutitest, siis tähendab see paratamatult rääkimist minevikus sest tänaseks on tegemist juba välja surnud nähtusega. Samas asja idee ei ole ajas kuidagi devalveerunud, lihtsalt kokku sulandunud erinevatesse teistesse tehnloloogilistesse lahendustesse nagu telefonid ja tahvelarvutid. Võimekus üksinda ei defineeri pihuarvuti olemust, see loob vaid võimaluse pihuarvuti olemuse üle võtmiseks. Telefonide ja pihuarvutite kokku sulandumine algas hetkest, kui kasutaja sai hakata ise looma ja kujundama oma töökeskkonda, paigaldama programme, looma-muutma sisu ehk telefon hakkas täitma paljus samu funktsioone nagu arvuti, mis aga ongi pihuarvuti idee ja mõte. Nüüdseks on telefonid aga praktiliselt 100% üle võtnud kogu pihuarvuti kasutusvaldkonna, seega saabki öelda, et eilne pihuarvuti on tänane nutitelefon ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smart50
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2010




sõnum 22.10.2011 23:15:23 vasta tsitaadiga

ebareaalne jutt et üle 4.5 ekraaniga isendeid mingi mugav taskus hoida jne,tassige siis ipadi taskus omal kui nii hea on.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2011 23:28:12 vasta tsitaadiga

smart50 kirjutas:
ebareaalne jutt et üle 4.5 ekraaniga isendeid mingi mugav taskus hoida jne,tassige siis ipadi taskus omal kui nii hea on.

4.3" ekraaniga HTC DHD labidas mahub taskusse ideaalselt, asi siis 0.2" võrra suurema ekraaniga tükki kaasas tassida. Pole vaja mingeid skinny jeanse meesterahval kanda.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matt
HV kasutaja
matt

liitunud: 19.02.2003




sõnum 23.10.2011 22:27:58 vasta tsitaadiga

.. kellel on laste näpud või naiste teksad, ostku vastavalt ka mõni naistekas, aka Wildfire või iphone 4 (heas mõttes) icon_biggrin.gif
Kes aga suudab ka 4,3" asja käes hoida ja seda nautida, siis nt. pintsaku sisetaskus kandes pole seda tundagi (SGSII kohta vähemalt kehtib see küll)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.10.2011 19:34:15 Re: LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tanel kirjutas:
Teravamat ja selgemat teksti võimaldab 329 ppi punktitihedus (RGB resolutsioon).
Võrdluseks iphone4 3.5" ekraan on 326 ppi. Ehk siis nood uued 720p ekraanid on kõik "retina display" klassis kuid on see juures normaalsete mõõtmetega mitte mingid lukuaugud icon_smile.gif
lisaks mõlemad LG ekraanid
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2011 20:57:12 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
4,5" on norm, üle selle läheb juba asi käest ära icon_wink.gif Endal 4" ja arvan, et võiks isegi suurem olla, palju mõnusam qwerty peal trükkida siis, rääkimata muudest asjadest icon_smile.gif



Ma usun, et arenguruumi veel on. Loodetavasti jõuab neil tootjatel kunagi ajudesse, et ekraani võiks nihutada servast servani. Praegu on isegi tippmudelitel hunnik mõttetut musta plastmassi äärtes. Olen kuulnud neid vastuväiteid, et mikrofone, kaameraid, kõlareid, igasugu nupupudi ei saa mujale panna. Saab küll. Mikrid võib panna külgedesse ja näokaamera nihutada täitsa serva. Nupud võib viia virtuaalseks või panna kõik külje peale, et saaks filmi ajal kasutada ekraani lisapinda.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Batukhan
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2005




sõnum 26.10.2011 16:44:31 vasta tsitaadiga

SEE on tulevikutehnoloogiaga displei: http://nextbigfuture.com/2011/10/toshiba-develops-498-pixels-per-inch.html
Võrdluseks, see LG uus displei on 327ppi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.10.2011 16:59:22 vasta tsitaadiga

Batukhan kirjutas:
SEE on tulevikutehnoloogiaga displei: http://nextbigfuture.com/2011/10/toshiba-develops-498-pixels-per-inch.html
Võrdluseks, see LG uus displei on 327ppi


nüüd pangu sama suhtarv pixleid 30" LCD molu peale ja ma oleks sillas icon_razz1.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 17:01:00 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
nüüd pangu sama suhtarv pixleid 30" LCD molu peale ja ma oleks sillas icon_razz1.gif
Siis enam pole kui saad teada millist videokaarti sul tarvis on selle pildi liigutamiseks icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 26.10.2011 17:05:37 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
SurfData kirjutas:
nüüd pangu sama suhtarv pixleid 30" LCD molu peale ja ma oleks sillas icon_razz1.gif
Siis enam pole kui saad teada millist videokaarti sul tarvis on selle pildi liigutamiseks icon_smile.gif


selleks ajaks kui nad selle lõpuks välja munevad on videod ammu juba võimsamad icon_razz1.gif 30" resolutsioon on juba miski 10 aastakest olnud 2560x1600, pole mitte mingit arengut. Hind on ka suht muutumatu viimased 3 aastakest, enne seda oli 2x kallim, kuid võrreldes praeguste 27" on siiski liiga kallis. Igatsen väga ammu endale suure resoga suurt monitori, hetkel pean 26" ja 1920x1200 resoga hakkama saama ja tundub et veel pikki aastaid icon_sad.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 26.10.2011 17:10:08 vasta tsitaadiga

12800x8000 oleks "kerge" overkill vajades ~50x enam arvutusjõudu ja ribalaiust kui 1080p icon_smile.gif

Aga muus osas nõustun, asjaliku resoga SUURT monitori (või kaht icon_razz.gif) tahaks isegi kuid €1k+ 2560x1600 eest väga ei kipu välja köhima.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.12.2011 10:19:46 vasta tsitaadiga

2560x1440 saab ju 600€ eest
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.