|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kaarta
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2008
|
06.07.2011 12:01:04
|
|
|
| tsitaat: |
| drum & bass stiilis lood sisaldavad üldiselt ka bassi elemente |
ise jäin ka ootama, et millal see mahlane bassline siis sisse kargab,
aga seda ei tulnudki...
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
06.07.2011 12:09:15
|
|
|
see on d, mitte dnb
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mortheus
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2011
|
09.07.2011 01:51:03
|
|
|
http://soundcloud.com/mortheus/demonstration-4
Teen siis uut lugu. Siin on väike näide, milline see saab olema. Kuulajad on heaks kiitnud. Peab meeldima!
PS. Kui keegi teab mingit lugu, mille vokaalid sobivad selle lauluga, PALUN andke teada!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biba
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
24.07.2011 23:53:03
|
|
|
FL järjekordne katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun.
_________________ Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas. |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
29.07.2011 05:40:00
|
|
|
vaido6, algus oli paljulubav, aga ülejäänud lugu tundus suht tuim loop ja sub bassi ma ka ei kuulnud.. kuid siiski võrreldes su eelmiste lugudega on vist väike areng toimunud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
29.07.2011 21:51:03
|
|
|
| biba kirjutas: |
| FL järjekordne katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun. |
see küll enam katsetus ei ole. pigem sobib raadiosse...
vaido6, oma meenutab elektroonilist möiraahvi reivi. vahepeal isegi kuulatav kuid e-möiraahvi lõik ei kõlba kuskile
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
01.08.2011 11:22:01
|
|
|
| Sügisel on mul ilmumas nö "minialbum" ehk EP. Reliis tuleb läbi bumpfoot.net netlabeli. Seniks saab neid lugusid kuulata siit: http://soundcloud.com/kaptenmusic
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
01.08.2011 14:21:09
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
vaido6, algus oli paljulubav, aga ülejäänud lugu tundus suht tuim loop ja sub bassi ma ka ei kuulnud.. kuid siiski võrreldes su eelmiste lugudega on vist väike areng toimunud.  |
jah usun et sub bassi pole väga , kahjuks pole mul nii häid kõlareid ja tehnikat , parandasin küll panin natu bassi taha juurde aga jah kahjuks ma ise seda ei saa hästi kuulda ennem lähevad kõlarid lõhki
Aga siit midagi uuemat
http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-light
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
26.08.2011 02:36:49
|
|
|
raconteur, meeldib
E: sellest WIP-st on mingi pikem versioon ka?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mahesiga
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tomshore
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raconteur
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2005
|
26.08.2011 21:21:21
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
raconteur, meeldib
E: sellest WIP-st on mingi pikem versioon ka? |
on olema live versioon mida saab midika ja Korg padkontroliga mängida, eks üritan ära "lindistada" kunagi
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kilpa
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Villemk2
HV veteran

liitunud: 10.11.2010
|
13.09.2011 19:24:10
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| biba kirjutas: |
| FL järjekordne katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun. |
see küll enam katsetus ei ole. pigem sobib raadiosse...
vaido6, oma meenutab elektroonilist möiraahvi reivi. vahepeal isegi kuulatav kuid e-möiraahvi lõik ei kõlba kuskile |
"biba" saada Raadio2 see lugu, nad mängivad seal demosid vahepeal
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
14.09.2011 03:20:37
|
|
|
| raconteur kirjutas: |
| HighEnd kirjutas: |
raconteur, meeldib
E: sellest WIP-st on mingi pikem versioon ka? |
on olema live versioon mida saab midika ja Korg padkontroliga mängida, eks üritan ära "lindistada" kunagi  |
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
20.09.2011 22:46:51
|
|
|
Madpac toodab vähemalt kvaliteet kraami. Mitte nagu enamus mingid wannabe dubstep-i mehed.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
biba
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
21.09.2011 07:11:15
|
|
|
Great and love it
_________________ Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas. |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amperloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eq666
HV vaatleja
liitunud: 14.05.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nokats
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
30.09.2011 05:12:08
|
|
|
nokats, väga positiivne
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mortheus
HV vaatleja
liitunud: 05.07.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
07.10.2011 19:14:22
|
|
|
| Mortheus, pane sinna lõppu sujuv mahasõit. järsk lõpetus ei ole hea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
13.10.2011 23:36:46
|
|
|
Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villain
HV vaatleja
liitunud: 14.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
16.10.2011 10:05:53
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema. |
Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
16.10.2011 14:32:05
|
|
|
vaido6, tead mis. kuulakon kurente. need on oluliselt paremad. eriti Mortheus ja nokats
sinu viga on see et sa lase loope liiga kaua. tüütab ära ja kipun kanalit vahetama. ishkur'i lehel oli sarnastes *STEP lärmi näidetes miski meloodia olemas.
kõige rohkem meeldiks Country, Disco, italo ja jpop.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.10.2011 17:58:48
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema. |
Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi  |
Usun, et tean muusikast palju rohkem kui sina. Endal on juba 11 aastat produtseerimise kogemust seljataga seega tean mida räägin.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
16.10.2011 19:58:41
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema. |
Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi  |
Usun, et tean muusikast palju rohkem kui sina. Endal on juba 11 aastat produtseerimise kogemust seljataga seega tean mida räägin.  |
Ok sheeri siis mingi enda loomingut.
Aga jah jäi ütlemata et juhul kui sellist muusikat üldse tead ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.10.2011 20:03:09
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema. |
Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi  |
Usun, et tean muusikast palju rohkem kui sina. Endal on juba 11 aastat produtseerimise kogemust seljataga seega tean mida räägin.  |
Ok sheeri siis mingi enda loomingut.
Aga jah jäi ütlemata et juhul kui sellist muusikat üldse tead ? |
Pane youtube Trance Commando. Leiad ikka miskit. Aga minu stiil on sinu omast erinev seega pole mõtet niisama tatti pritsima hakata a la mingi tränapede jms crap-i. Suhtugem tolerantselt igasse stiili.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
17.10.2011 14:58:39
|
|
|
No vot seda jah , samas saan minu öelda sama mis sina (Igav ja üheülbaline loopi ketramine) , aga vot stiil on ikka väga erinev nii et jah las ta olla
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
17.10.2011 15:42:41
|
|
|
vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.
Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
17.10.2011 19:20:51
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.
Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen  |
jap seda küll aega läheb sellega õpin aina juurde siis mõtlen jah et vanades lauludes seda üldse pole jne aga jah saan aru mis mõtled
kuulan vahest enda kõige esimesi niiüelda lugusi paneb naerma küll
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
17.10.2011 20:22:45
|
|
|
| vaido6 kirjutas: |
| HighEnd kirjutas: |
vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.
Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen  |
jap seda küll aega läheb sellega õpin aina juurde siis mõtlen jah et vanades lauludes seda üldse pole jne aga jah saan aru mis mõtled
kuulan vahest enda kõige esimesi niiüelda lugusi paneb naerma küll  |
Kriitika abil sa õpidki ja arendad end. Seega ära pane pahaks kui palju kriitikat saad.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaido6
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2009
|
18.10.2011 16:34:09
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| vaido6 kirjutas: |
| HighEnd kirjutas: |
vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.
Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen  |
jap seda küll aega läheb sellega õpin aina juurde siis mõtlen jah et vanades lauludes seda üldse pole jne aga jah saan aru mis mõtled
kuulan vahest enda kõige esimesi niiüelda lugusi paneb naerma küll  |
Kriitika abil sa õpidki ja arendad end. Seega ära pane pahaks kui palju kriitikat saad.  |
Jap see õige jutt tegelt
Aga muidu selline küsimus ma küll foorumist ei leidnud sellele eraldi teemat , et kust saab eestist normaalse hindadaega dj pulte ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|