Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 12:01:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:
drum & bass stiilis lood sisaldavad üldiselt ka bassi elemente

ise jäin ka ootama, et millal see mahlane bassline siis sisse kargab,
aga seda ei tulnudki... icon_cry.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2011 12:09:15 vasta tsitaadiga

see on d, mitte dnb
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 06.07.2011 20:31:56 vasta tsitaadiga

Ok minule endale meeldib nii , aga teen ka bassi juurde.
Ok sai siis natu täiustatud
http://www.youtube.com/watch?v=N_j7my7WuWc&feature=channel_video_title
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mortheus
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011




sõnum 09.07.2011 01:51:03 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/mortheus/demonstration-4

Teen siis uut lugu. Siin on väike näide, milline see saab olema. Kuulajad on heaks kiitnud. Peab meeldima!
PS. Kui keegi teab mingit lugu, mille vokaalid sobivad selle lauluga, PALUN andke teada! thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2011 22:03:42 vasta tsitaadiga

Tutikas elektrooniline rada. Siin kasutasin esimest korda oma uut analoogsünti...

http://soundcloud.com/madpac/butt-of-course-original-mix
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 15.07.2011 16:50:07 vasta tsitaadiga

Sai siis natu wremja tegelastest ka mussi tehtud icon_biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=hkSHw-HIRJQ
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2011 23:53:03 vasta tsitaadiga

FL järjekordne katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun.
_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 28.07.2011 20:02:19 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=4ljkawE-6Pk
dubstep thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 29.07.2011 05:40:00 vasta tsitaadiga

vaido6, algus oli paljulubav, aga ülejäänud lugu tundus suht tuim loop ja sub bassi ma ka ei kuulnud.. kuid siiski võrreldes su eelmiste lugudega on vist väike areng toimunud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 29.07.2011 21:51:03 vasta tsitaadiga

biba kirjutas:
FL järjekordne katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun.


see küll enam katsetus ei ole. pigem sobib raadiosse...


vaido6, oma meenutab elektroonilist möiraahvi reivi. vahepeal isegi kuulatav kuid e-möiraahvi lõik ei kõlba kuskile
tagasi üles
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2011 11:22:01 vasta tsitaadiga

Sügisel on mul ilmumas nö "minialbum" ehk EP. Reliis tuleb läbi bumpfoot.net netlabeli. Seniks saab neid lugusid kuulata siit: http://soundcloud.com/kaptenmusic
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 01.08.2011 14:21:09 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
vaido6, algus oli paljulubav, aga ülejäänud lugu tundus suht tuim loop ja sub bassi ma ka ei kuulnud.. kuid siiski võrreldes su eelmiste lugudega on vist väike areng toimunud. icon_rolleyes.gif

jah usun et sub bassi pole väga , kahjuks pole mul nii häid kõlareid ja tehnikat , parandasin küll panin natu bassi taha juurde aga jah kahjuks ma ise seda ei saa hästi kuulda ennem lähevad kõlarid lõhki icon_biggrin.gif
Aga siit midagi uuemat
http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-light
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2011 02:33:01 vasta tsitaadiga

Kuna pole ammu enam siin foorumis käinud siis viskan kah lingi mõne oma looga. Need on küll Work In Progress staadiumis aga full lenght - vaatab kas viitsin kunagi täitsa ära lõpetada. icon_smile.gif

http://soundcloud.com/trance-commando/

Vanemad lood, mis kõik on ka releasitud on sellel aadressil: http://www.myspace.com/trancecommando
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2011 21:20:48 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/progmotion/sneakers
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 26.08.2011 02:36:49 vasta tsitaadiga

raconteur, meeldib thumbs_up.gif

E: sellest WIP-st on mingi pikem versioon ka?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 07:56:29 vasta tsitaadiga

Tänane sünnipäevalaps laulab... http://soundcloud.com/madpac/ms-henno-pimedas-on-original
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mahesiga
HV vaatleja
Mahesiga

liitunud: 25.08.2011




sõnum 26.08.2011 20:17:44 vasta tsitaadiga

Teen asjaarmastaja tasemel muusikat FL Studio-ga.
www.soundcloud.com/andreipimean

_________________
Tänan tähelepanu eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomshore
HV kasutaja


liitunud: 20.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 20:55:39 vasta tsitaadiga

nokats thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raconteur
HV vaatleja
raconteur

liitunud: 22.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2011 21:21:21 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
raconteur, meeldib thumbs_up.gif

E: sellest WIP-st on mingi pikem versioon ka?


on olema live versioon mida saab midika ja Korg padkontroliga mängida, eks üritan ära "lindistada" kunagi icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kilpa
HV kasutaja
Kilpa

liitunud: 10.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2011 14:44:14 vasta tsitaadiga

Esimene dubstep katsetus, peab mingi midi klaveri leidma kusagilt... endale tundub suht igava võtu aga eks mul on veel palju õppida ka.
http://www.youtube.com/watch?v=zab8aczzEjE
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 13.09.2011 19:08:03 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/quiet-shell/skrillex-scary-monsters-and
siin siis minu esimene remix


Siin siis minu teine remix
NOISIA Yeahhhhhhhh icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif
http://soundcloud.com/quiet-shell/noisia-shellshock-ft-foreign
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Villemk2
HV veteran
Villemk2

liitunud: 10.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2011 19:24:10 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
biba kirjutas:
FL järjekordne katsetus. Kes iganes kuulata viitsib - konstruktiivset kriitikat palun.


see küll enam katsetus ei ole. pigem sobib raadiosse...


vaido6, oma meenutab elektroonilist möiraahvi reivi. vahepeal isegi kuulatav kuid e-möiraahvi lõik ei kõlba kuskile


"biba" saada Raadio2 see lugu, nad mängivad seal demosid vahepeal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 14.09.2011 03:20:37 vasta tsitaadiga

raconteur kirjutas:
HighEnd kirjutas:
raconteur, meeldib thumbs_up.gif

E: sellest WIP-st on mingi pikem versioon ka?


on olema live versioon mida saab midika ja Korg padkontroliga mängida, eks üritan ära "lindistada" kunagi icon_smile.gif

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 15:12:57 vasta tsitaadiga

Sain ühe hausikaga hakkama jälle: http://soundcloud.com/madpac/calling-original-mix
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 08:45:00 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/grey-cat

Vaikselt tiksub soundi juurde.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 22:46:51 vasta tsitaadiga

Madpac toodab vähemalt kvaliteet kraami. icon_wink.gif Mitte nagu enamus mingid wannabe dubstep-i mehed. icon_lol.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 22:53:22 vasta tsitaadiga

No seda minagi. Viimane majalugu on tal jälle väga teemasse thumbs_up.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 20.09.2011 23:07:18 vasta tsitaadiga

Kassmees, kuulasin mõnda lugu, täitsa huvitavat kraami leidub. thumbs_up.gif

E: Minupoolt ka üle pika aja üks sügavam maja rada: http://www.upload.ee/files/1674444/shopfilter_madness.mp3.html
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
biba
HV kasutaja
biba

liitunud: 23.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 07:11:15 vasta tsitaadiga

nokats kirjutas:
Sain ühe hausikaga hakkama jälle: http://soundcloud.com/madpac/calling-original-mix

Great and love it thumbs_up.gif

_________________
Hingepeegel
Esimene samm vabaduseni on teadvustada endale, et elame manipuleeritud maailmas.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amperloom
Kreisi kasutaja
Amperloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 18:59:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Üle pika aja tuli tuju peale korra.
Mida arvate?

_________________
TehnikaUudised - VirtuaalRuum
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 18:15:44 vasta tsitaadiga

nokats kirjutas:
Sain ühe hausikaga hakkama jälle: http://soundcloud.com/madpac/calling-original-mix

Eile kõlas R2's see lugu.
http://www.youtube.com/watch?v=IUF9ggUdfow

Tänud poisid!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eq666
HV vaatleja

liitunud: 14.05.2010




sõnum 27.09.2011 18:21:30 sai kah midad tehtud taas vasta tsitaadiga

Sai kah midad üle pika aja tehtud
http://www.youtube.com/watch?v=TBOTHsa2ghk&feature=channel_video_title
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nokats
HV vaatleja
nokats

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 02:31:24 vasta tsitaadiga

killuke rannateemalist haussi siis sügisesse...
http://www.youtube.com/watch?v=iX4KBtsHUpI
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 30.09.2011 05:12:08 vasta tsitaadiga

nokats, väga positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mortheus
HV vaatleja

liitunud: 05.07.2011




sõnum 07.10.2011 18:31:46 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/mortheus/demo-project-1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.10.2011 19:14:22 vasta tsitaadiga

Mortheus, pane sinna lõppu sujuv mahasõit. järsk lõpetus ei ole hea.
tagasi üles
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 13.10.2011 10:08:22 vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-atmos3
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 23:36:46 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-atmos3

Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villain
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2011




sõnum 14.10.2011 13:05:40 Saarstyle Maffia vasta tsitaadiga

http://soundcloud.com/saarstylemaffia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 16.10.2011 10:05:53 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-atmos3

Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema.

Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi icon_cool.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 16.10.2011 14:32:05 vasta tsitaadiga

vaido6, tead mis. kuulakon kurente. need on oluliselt paremad. eriti Mortheus ja nokats

sinu viga on see et sa lase loope liiga kaua. tüütab ära ja kipun kanalit vahetama. ishkur'i lehel oli sarnastes *STEP lärmi näidetes miski meloodia olemas.

kõige rohkem meeldiks Country, Disco, italo ja jpop.
tagasi üles
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 17:58:48 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-atmos3

Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema.

Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi icon_cool.gif
Usun, et tean muusikast palju rohkem kui sina. icon_wink.gif Endal on juba 11 aastat produtseerimise kogemust seljataga seega tean mida räägin. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 16.10.2011 19:58:41 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-atmos3

Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema.

Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi icon_cool.gif
Usun, et tean muusikast palju rohkem kui sina. icon_wink.gif Endal on juba 11 aastat produtseerimise kogemust seljataga seega tean mida räägin. icon_wink.gif

Ok sheeri siis mingi enda loomingut.
Aga jah jäi ütlemata et juhul kui sellist muusikat üldse tead ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2011 20:03:09 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
http://soundcloud.com/quiet-shell/quiet-shell-atmos3

Igav ja üheülbaline loopi ketramine. Dubstepis võiks kah ikka mingi meloodia olla kasvõi breakdown-is. Seike suvaliste helidega pudru ja kapsad on liiga igav teema.

Nja peaks mainima et muusikast ei tea sa küll midagi icon_cool.gif
Usun, et tean muusikast palju rohkem kui sina. icon_wink.gif Endal on juba 11 aastat produtseerimise kogemust seljataga seega tean mida räägin. icon_wink.gif

Ok sheeri siis mingi enda loomingut.
Aga jah jäi ütlemata et juhul kui sellist muusikat üldse tead ?


Pane youtube Trance Commando. Leiad ikka miskit. icon_wink.gif Aga minu stiil on sinu omast erinev seega pole mõtet niisama tatti pritsima hakata a la mingi tränapede jms crap-i. Suhtugem tolerantselt igasse stiili. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 17.10.2011 14:58:39 vasta tsitaadiga

No vot seda jah , samas saan minu öelda sama mis sina (Igav ja üheülbaline loopi ketramine) , aga vot stiil on ikka väga erinev nii et jah las ta olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 17.10.2011 15:42:41 vasta tsitaadiga

vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.

Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 17.10.2011 19:20:51 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.

Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen icon_biggrin.gif

jap seda küll aega läheb sellega õpin aina juurde siis mõtlen jah et vanades lauludes seda üldse pole jne aga jah saan aru mis mõtled icon_biggrin.gif
kuulan vahest enda kõige esimesi niiüelda lugusi paneb naerma küll icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:22:45 vasta tsitaadiga

vaido6 kirjutas:
HighEnd kirjutas:
vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.

Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen icon_biggrin.gif

jap seda küll aega läheb sellega õpin aina juurde siis mõtlen jah et vanades lauludes seda üldse pole jne aga jah saan aru mis mõtled icon_biggrin.gif
kuulan vahest enda kõige esimesi niiüelda lugusi paneb naerma küll icon_lol.gif icon_lol.gif

Kriitika abil sa õpidki ja arendad end. Seega ära pane pahaks kui palju kriitikat saad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaido6
HV kasutaja
vaido6

liitunud: 17.06.2009




sõnum 18.10.2011 16:34:09 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
vaido6 kirjutas:
HighEnd kirjutas:
vaido6, ma arvan, et kui tegeled muusika tegemisega edasi ja kuulad aasta pärast mõnda oma vana träkki siis saad aru mida su praegustest lugudest arvatakse.

Ma vahest kuulan oma esimesi üritusi ja naeran omaette, et mv ma kunagi tootnud olen icon_biggrin.gif

jap seda küll aega läheb sellega õpin aina juurde siis mõtlen jah et vanades lauludes seda üldse pole jne aga jah saan aru mis mõtled icon_biggrin.gif
kuulan vahest enda kõige esimesi niiüelda lugusi paneb naerma küll icon_lol.gif icon_lol.gif

Kriitika abil sa õpidki ja arendad end. Seega ära pane pahaks kui palju kriitikat saad. icon_wink.gif

Jap see õige jutt tegelt thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Aga muidu selline küsimus ma küll foorumist ei leidnud sellele eraldi teemat , et kust saab eestist normaalse hindadaega dj pulte ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 18.10.2011 16:38:55 vasta tsitaadiga

vaido6, www.thomann.de
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Omalooming - Lisage enda (või bändi) tehtud laulud siia!!! mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.