Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 14:52:06 vasta tsitaadiga

Täitsa huvitav. Mis leheküljed neid key'sid välja praegu juba annavad? Kas võtit mitte ei saa väljalaske kuupäeval?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:21:44 vasta tsitaadiga

Mängud ja keyd need on savi. Kui serverid ja battlelog live ei lähe siis mängida ei saa. Pole siin raske mõista
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:39:06 vasta tsitaadiga

Ohjah - sellisest asjast nagu singleplayer oled kuulnud?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:48:24 vasta tsitaadiga

Ülemus otsustas mulle ka pre-orderi kinkida lõpuks, plaadiversioon siis. icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:58:03 vasta tsitaadiga

6 tundi SP? Kuidagi vähe ei ole?
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:58:45 vasta tsitaadiga

lkits kirjutas:
Ohjah - sellisest asjast nagu singleplayer oled kuulnud?


Keda see single player kotib. Toda võib alati tõmmata ja mängida - kui sa kursis pole siis peale single playeri on veel co-op, peale single playeri on veel single playeri achieventid ja muu tilulilu, nagu dog-tagid ja muu selline, mis läheb kõik battlelogi.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:00:53 vasta tsitaadiga

Kui ise lased päeval trassereid tavalisest automaadist siis küll ei näe lähidistantsidel. Kõrvalt vaatad siis juba näeb. Pimedas jõuab ka enda ma näha juba.
Samas BF3 on nagu kõik kuulid trasserid või veel heledamad. Ei usu et see igas olukorras väga kasulik oleks... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.10.2011 16:03:17 vasta tsitaadiga

XT kirjutas:
heikis kirjutas:
Scart kirjutas:
...


suht haige paintball ju (ei pea silmas bulletdropi). kuuli lendamas päise päeva ajal küll näha ei ole. saaks aru, et hämar ja tracer, siis ehk veel.


Oled ise trasserit lasnud või näinud? Väga hästi on päeval näha.

Link


Mida sa targutad?

On loogiline sinu meelest, et snaiperrelval on trasseerivad kuulid? Ja igaüks pidemes? Hah..
Ja mäng jääbki mänguks, ei maksa üle keema hakata, eks icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:05:38 vasta tsitaadiga

Ei ole 6h SP-d vähe, arvestades seda, et BF ongi ju rohkem MP jaoks mõeldud.
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:13:06 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
http://www.dsogaming.com/news/battlefield-3-pc-leaked-12-days-before-official-release/
Vot sulle nalja.

tsitaat:
Console versions are safe – for now at least. The leaked PC version is 9.96GB in size and its single player portion is fully playable.

icon_rolleyes.gif vaevalt, BS

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:27:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Mida sa targutad?

On loogiline sinu meelest, et snaiperrelval on trasseerivad kuulid? Ja igaüks pidemes? Hah..
Ja mäng jääbki mänguks, ei maksa üle keema hakata, eks


Sa tulid mängust loogilisust otsima? Äkki häirib sind see ka et meedik paddlega venna ellu äratab. või 4 meetri kõrguse putka otsast alla hüppad tõmbab langevarju lahti??
Siis ilmselt ei ole BF3 sinu teema.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
udupea
HV vaatleja
udupea

liitunud: 14.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:51:11 vasta tsitaadiga

XT kirjutas:
tsitaat:
Mida sa targutad?

On loogiline sinu meelest, et snaiperrelval on trasseerivad kuulid? Ja igaüks pidemes? Hah..
Ja mäng jääbki mänguks, ei maksa üle keema hakata, eks


Sa tulid mängust loogilisust otsima? Äkki häirib sind see ka et meedik paddlega venna ellu äratab. või 4 meetri kõrguse putka otsast alla hüppad tõmbab langevarju lahti??
Siis ilmselt ei ole BF3 sinu teema.


Ära unusta seda maagilist repair tooli, mis mõne hetkega kõik korda teeb (:
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:59:09 vasta tsitaadiga

True dat! icon_biggrin.gif Tankile kasvab teras selga tagasi ja kopterile tulevad uued labad icon_cool.gif

/OT
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.10.2011 18:02:36 vasta tsitaadiga

XT kirjutas:
tsitaat:
Mida sa targutad?

On loogiline sinu meelest, et snaiperrelval on trasseerivad kuulid? Ja igaüks pidemes? Hah..
Ja mäng jääbki mänguks, ei maksa üle keema hakata, eks


Sa tulid mängust loogilisust otsima? Äkki häirib sind see ka et meedik paddlega venna ellu äratab. või 4 meetri kõrguse putka otsast alla hüppad tõmbab langevarju lahti??
Siis ilmselt ei ole BF3 sinu teema.


edit: lugesin veidi mööda paari postitust, peace.


viimati muutis Ertai 17.10.2011 18:04:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TaskuNuga
HV vaatleja

liitunud: 28.08.2010




sõnum 17.10.2011 18:03:31 vasta tsitaadiga

SP ainult 6h icon_eek.gif Algul lubati vähematl 12 tunnist (ühes intervjuus üteldi ära, et tuleb keskmisest pikem singel player). Eks nad siis arvasid, et kõik peavad vähemalt kaks korda läbi mängima.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:11:05 vasta tsitaadiga

Mnjah, kuidas kellelegi, Imo SP mängib korra või kaks läbi ja sellise mängu puhul on 90% rõhk siiski MP-l.
Samas kindlasti leidub ka neid kes ainult SP läbi mängivad mitu korda ja MPd kas üldse ei puutu või väga minimaalselt.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:22:18 vasta tsitaadiga

mida te ohite siin. keegi speedrunnis 6h läbi ja pasundab netis, ning kõigil kohe püksid paksu täis. oodake mäng ära (ametlik!) ja siis mängige ise läbi ning kui siis on "6h", siis kukkuge hädaldama. nagu lasteaed...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 17.10.2011 18:33:22 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
mida te ohite siin. keegi speedrunnis 6h läbi ja pasundab netis, ning kõigil kohe püksid paksu täis. oodake mäng ära (ametlik!) ja siis mängige ise läbi ning kui siis on "6h", siis kukkuge hädaldama. nagu lasteaed...


6-tunnine taimer jookseb nurgas ... kauem mängida ei tohi icon_lol.gif

_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:36:37 vasta tsitaadiga

Kust seda beetat saab?
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:38:22 vasta tsitaadiga

monty11, thumbs_up.gif pwnage, thumbs_up.gif korralik genereerimine ikka käib siin icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 17.10.2011 18:39:19 vasta tsitaadiga

pwnage, keyd jäädki ootama! Netis juba täisversioon olemas.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:47:04 vasta tsitaadiga

Aa, beetale ka keyd vaja, siis thumbs_down.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:48:57 vasta tsitaadiga

beta ammu läbi...seda ei ole võimalik enam mängida
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 17.10.2011 18:50:19 vasta tsitaadiga

Kogu tõde Battlefieldist: COD fanboy võtab sõna icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:55:06 vasta tsitaadiga

aceopel kirjutas:
Kogu tõde Battlefieldist: COD fanboy võtab sõna icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei äge vana on...
"You suck, you suck like battlefield 3" icon_lol.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 17.10.2011 18:55:58 vasta tsitaadiga

aceopel kirjutas:
Kogu tõde Battlefieldist: COD fanboy võtab sõna icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Päeva nali ilmselt. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:56:50 vasta tsitaadiga

Obvious troll is obvious
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
0rpheus
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:59:05 vasta tsitaadiga

Johan11 kirjutas:
huvitav, et 16 per team oli bf2-s populaarsem kui 32 per team. Nüüd teevad kaardid veelgi suuremaks? varsti on see MMOFPS

Ei ole sellist asja küll täheldanud, ise kah ainult 64p serverites mänginud, 32 tundub kuidagi liiga tühi
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:59:24 vasta tsitaadiga


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thenoob
HV kasutaja
thenoob

liitunud: 20.09.2011




sõnum 17.10.2011 19:01:47 vasta tsitaadiga

Kahju, et selle klipi alla kommentaare ei saa panna. Päris naljakas oleks ilmselt seda flamemist lugeda. Aga ilmselt on selle inimese näol tõesti tegu trolliga või on ta ajukahjustusega ? Mitte, et ma hetkel codi raskelt maha teeks, aga tema väited, et graafika on mõlemal sama, bf seerias on ainult 3 mängu ja muu siuke jura mis ta seletas on kül BS.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:04:03 vasta tsitaadiga

Korralik vend ikka!rofl.gif


Kahju jah, et kommentaarid keelatud, oleks veel korraliku kõhutäie naerda saanud. icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 17.10.2011 19:07:28 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
aceopel kirjutas:
Kogu tõde Battlefieldist: COD fanboy võtab sõna icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Ei äge vana on...
"You suck, you suck like battlefield 3" icon_lol.gif


kutt vähemalt üritas argumenteerida, selle eest plusspunktid talle.
- spawntime väiksem, kohene andmine jne, milleks siis vaja veel maju lõhkuda, mapid väiksemad, tight action-packed.

mõnele meeldib selline vähem taktikalisem mäng, kus saab ainult kuuli kerre kütta kiirelt ja ilma pikema mõtlemiseta.

Fanboy fanboyks, selliste videode postitamine siia teemase on ka üpris trollimise alla kuuluv ja see teema on ise ka fännpoidest upakil, kes irvitavad iga CODi kutu sõnavõtu peale icon_smile.gif

Ikka ei saa üle, igaüks mängib oma mängu ja milleks see fakin' hate ? Mina mängin BF3e, milleks üldse kotib mingi teiste vendade igin, mida see muudab?
Tavaliselt inimesed, kes muidu nõrgad vaimselt ja alaväärsuskompleksidega, ongi need irvitajad või postitajad, kui juba mentally väga piixus icon_smile.gif

võiks vähe arukamaid teemapostitusi siia teha, uued update'id, screenid, jm info, oma kogemus,
nii läbuks teema ära läinud kohati, et näe vaeva, et mõni tera pa*a seest ka üles leida icon_smile.gif

vahel on muidugi huvitav ja naljakas mõne fännpoi ranti kuulata icon_smile.gif, aga enamasti pigem kahju, kui piixus mõni vend on

have fun thumbs_up.gif

P.S. kusagil keegi maha lüüakse/lastakse selle COD vs BF3 jama pärast, nõrga enesehinnangu ja omavahelise sitapildumise tulemusena. Kas just Eestis, aga eks näha ole!


viimati muutis Ertai 17.10.2011 19:09:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:09:42 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
XT kirjutas:
heikis kirjutas:
Scart kirjutas:
...


suht haige paintball ju (ei pea silmas bulletdropi). kuuli lendamas päise päeva ajal küll näha ei ole. saaks aru, et hämar ja tracer, siis ehk veel.


Oled ise trasserit lasnud või näinud? Väga hästi on päeval näha.
Spoiler Spoiler Spoiler


Mida sa targutad?

On loogiline sinu meelest, et snaiperrelval on trasseerivad kuulid? Ja igaüks pidemes? Hah..
Ja mäng jääbki mänguks, ei maksa üle keema hakata, eks icon_smile.gif


Eesti kaitseväes näiteks meie snaipri jagu sai trassereid lasta ja lasti kah, kuna kaliiber on sama mis KSP'l
ja galil'ga päeval trasserit lastud sai siis ise küll ei näinud
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:13:47 vasta tsitaadiga

Aga tuju teeb ikkagi heaks icon_lol.gif Poh kas ta COD või mõne muu mängu fänn või lihtsalt mäöngude vihkaja aga sellsied videod on hale naljakad.
Tõsi ta on et ega enne mängu väljatulekut siin foorumis palju tarka infot ei liigu peale trollimise ja leaked versioonide üle arutamise icon_neutral.gif

Jah ma ei imsetaks tõesti kui keegi korralikult peksa saab selles fänboy sõjas icon_razz.gif
Kui nad juba omavahel üksteisele kallale lähevad kui üks teise ära omab ja natuke trollib...alles oli uudis kus mingi 30+ aastates mees jälitas mingit poisiklutti kes talle pähe tegi mängus ja siis kallale tungis kui see nolk koos emaga tänaval patseeris. icon_eek.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:15:14 vasta tsitaadiga

Ise ongi üsna raske lähidistantsil trasserit näha, kõrvalt vaatajal või sihtmärgil aga võimalik trasserit näha küll. Kõik oleneb ilmastikust ja taustast jne. Aga las see jutt kah jääb, Ertail õigus et siin teemas kipub nii pasaks kätte. Osaliselt olen ise kah süüdi.

SRY for OT
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:32:35 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Kust seda beetat saab?


Kust te vennad ärkate 10 päeva kui beta möödas ja full gameni on paar nädalat jäänud.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 17.10.2011 19:37:27 vasta tsitaadiga

järgmine nädal siis tuleb välja (lõpus)
eks siis nädalavahetus läheb jälle kaotsi icon_biggrin.gif
betat mängisin kahe nädalavahetusega kokku peaaegu samapalju kui black opsi 3 kuuga icon_biggrin.gif beer_yum.gif

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:45:50 vasta tsitaadiga

EI tule ju. 28 tuleb välja euroopas.

21 okt saab preloadida.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 17.10.2011 19:47:31 vasta tsitaadiga

28 ongi järgmine nädal..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:47:59 vasta tsitaadiga

ma ei mõista miks peab mäng erineval ajal välja tulema euroopas ja usas, sama preload ju kõigil miks ei või korraga anda???
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:52:49 vasta tsitaadiga

Ühe nVidia LAN 6-l käinud inimese korralikud muljed! Mõned punktid mis mina tõin välja, aga ka palju, palju sügavamaid asju. icon_razz.gif
tsitaat:
I just got back from the GeForce LAN that was held in Oakland and thought I would share some of my thoughts after getting to play lots and lots of BF3 on the latest build they had there. Hope this brain dump helps to ease the wait for 10/25, if only for a little bit.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:56:18 vasta tsitaadiga

Nitrub kirjutas:
ma ei mõista miks peab mäng erineval ajal välja tulema euroopas ja usas, sama preload ju kõigil miks ei või korraga anda???


Sest Euroopas stardivad mängud neljapäeval ja reedel, USAs aga esmaspäev/teisipäev.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 19:58:27 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
pwnage kirjutas:
Kust seda beetat saab?


Kust te vennad ärkate 10 päeva kui beta möödas ja full gameni on paar nädalat jäänud.


Alles nüüd avastasin, et uus mäng tulemas icon_lol.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:00:16 vasta tsitaadiga

Kas kui arvuti vedas beta napilt välja siis veab ta ka fulli? Kuna keegi mainis et beta nõudis rohkem arvutilt
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:02:59 vasta tsitaadiga

kas ei kannata launchini selliste küsimustega. praegu täiesti randomilt igaüks pakub mis sülg suhu toob.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 17.10.2011 20:08:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:09:10 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
betat mängisin kahe nädalavahetusega kokku peaaegu samapalju kui black opsi 3 kuuga icon_biggrin.gif beer_yum.gif

icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:14:41 vasta tsitaadiga

Killzone88 kirjutas:


Spoiler Spoiler Spoiler



I LOL'd icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kohe näha et esitluse tegija on PC vend
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:24:52 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:

Kahju jah, et kommentaarid keelatud, oleks veel korraliku kõhutäie naerda saanud. icon_wink.gif

üsna igavad kommentaarid olid. keegi ei sõimanud eriti kui n00b ja gay välja arvata. imelik, et ta ära keelas.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 20:26:03 vasta tsitaadiga

fanboy vs fanboy teema. igaüks õigustab ja sõimab ja lõpuks on paras sõda jälle lahti.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.