|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mikkvirk
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2010
|
15.09.2011 22:03:12
Vindictus |
|
|
| Nüüd on siis closed beta väljas. On soov saada closed beta keyd. Kas kellelgi on anda. Otsisin netis aga ei leinud, kuna igalpool olid need otsas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
15.09.2011 23:46:33
|
|
|
Natuke infot mängu kohta ei võind panna?
http://vindictus.nexon.net/
http://en.wikipedia.org/wiki/Vindictus
| tsitaat: |
| Vindictus (Korean: 마비노기 영웅전, Mabinogi Heroes) is a hack and slash MMORPG (massively multiplayer online role-playing game) created by devCAT, an internal studio of Korean free-to-play game publisher Nexon. Vindictus is a prequel to the popular MMORPG Mabinogi and is known as Mabinogi Heroes in South Korea. Vindictus takes place in the same setting used in Mabinogi, but is placed chronologically several hundred years prior to the first game during a period of war and strife. Nexon America, Nexon's North American division, announced the new name on March 12, 2010 at the Game Developers' Conference in San Francisco.[1] |
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
16.09.2011 23:51:53
|
|
|
Palju selliseid mänge juba on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
17.09.2011 00:02:03
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Palju selliseid mänge juba on?  |
532,5
ei tegelt see natuke teistsugune kui teised.(nii nad räägivad kõik muidugi)
aga noh..jah aasia stiil ei istu mulle isiklikult.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
18.09.2011 10:58:11
|
|
|
Mina sain Vindictuse closed beta key facenooki gamespok.uk lehelt. Juba alguses oli Nexonil probleeme weebi ja mängu ülesse saamisega, aga see pole vist nii olulinegi üldse. Mäng ise, nagu eespool mainitud siis jah - mitte midagi uut. Mulle isiklikult meenutas väga "Black Prophecy't" gameplay mõttes. Pisike küla ja dungeonid, mine madista.
Grindimist on enam kui küll, eks vist oleneb kuidas sa mängid ka. Full set armorit tahad siis pead samu dungeone ikka päris mitu korda tegema. Kogu mängu põhimõte ongi grind... endless.
Mingi exploration on ka, aga see on hetkel lukus - seega ei oska kommenteerida mida see tähendab, võibolla mingi pvp värk.
Graafika on rõvedalt ilus peab mainima, kuna tegemist on siiski DX9 mänguga. Combatid on ka head, mingeid spetsiaalseid lööke või spelle pole. ainult klaver ja hiir, nagu "assasin's creed" kes mänginud.
Kõik mis maas vedeleb saab kasutada vaenlase tapmiseks ja kui liiga palju sisse saad siis lendab armor kildudeks seljas.
Plussid on grafa ja combat samas endless grinding mulle ei istu.
Paar pilti ka.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
19.09.2011 22:10:53
|
|
|
Sai ka seda mängitud, eelmine aasta vist. Siis oli EU veel keelatud. Graafika on jah väga kõva ja üldiselt meeldiv laamendamine.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mikkvirk
HV vaatleja
liitunud: 13.01.2010
|
20.09.2011 15:04:12
|
|
|
| Kuskilt lugesin et 6. okt tuleb open beta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
05.10.2011 22:32:07
|
|
|
Olen siis ka seda päevakese mänginud (pre-launch). Täna tuli välja kolmas klass, maag. Kuna ma täna alles alustasin siis võtsin maagi ka kohe. Hetkel lvl 11 ja no ma ei tea, ei istu see maag, selline võitlusest eemal tundub olevat, spämmi muudkui seda magic missile ja paari teist spelli ja kõik, jura. Loodetavasti läheb paremaks lvl 24 juures kui saab temaga vikatit kasutama hakata.
Mäng ise meenutab natuke guild warsi, sellessuhtes, et linnas on kõik inimesed koos, teed sadamas oma questi party 1-4 inimest ja jooksed dungeoni läbi.
ING Hiir ja Mousse lisage kui koos mängida tahate
viimati muutis crazyxman 07.10.2011 19:17:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WuLong
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2010
|
06.10.2011 14:56:20
|
|
|
Olen stabiilselt mänginud nüüd.
Juhul kui keegi tahab küsida midagi või mis iganes siis kontakteeruge.
Lvl 44 Fiona IGN "Kimberly".
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
07.10.2011 06:36:43
|
|
|
Mindless fun. Väga huvitav vaheldus enamus samalaadsetele mängudele.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
10.10.2011 02:18:12
|
|
|
Vahelduseks päris tore seda mängida
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DelMar
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2007
|
13.10.2011 19:04:36
|
|
|
| Proovisin kah ja tõesti mõnus vaheldus neid kolle seal hakkida. IGN - kindral
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
13.10.2011 19:43:01
|
|
|
Peaks vist olema jah, kuna endal nett just kõige parem ei ole siis party listi suurus kahe inimesega on paras, kui rohkem siis hakkab teistel lag'ima. Otsige mängus guild listis estonia, eestlased võiksid sinna koguneda, saaks juttu puhuda
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WuLong
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2010
|
17.10.2011 03:17:50
|
|
|
19ndal peaks midagi toimuma.
Loodetavasti content update.
Ma ei suuda(kannata) enam neid episode maxida.
Guildi aga ei soovi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
20.10.2011 00:35:55
|
|
|
halloween event kah käimas, saab igasugu mõttetut nänni koguda.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
20.10.2011 15:38:30
|
|
|
Kellelgi veel peale igat missi välja viskab?
Ning kui ise pole Party algataja, siis julmalt lagib?
I5 ja Ati HD5650M
Sõbral poole lahjem läpakas ning jookseb ilusti ning graafika ka ilusam (nvidia kaart)
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
21.10.2011 17:27:52
|
|
|
lkits, me mõlemad sama võrgu taga.
Kahtlusdasin isegi NOD32e enda tulemüüri. Keerasin kõik kinni, kuid siis hakkas juba Party loomisel crashima
Proovisin läbi IE mängu käivitad (hackshieldi käivitab läbi neti browseri nagu ma aru saan?; muidu kasutasin käivitamiseks Firefoxi), kuid tulemus sama.
Crashi reportis on märksõnaks ka ainult APPCRASH.
Oleks seal crash reportis midagi ati kohta kirjas, siis kahtlustaks videokaardi drivereid (viimased + mängu Rage clitch fix driverid).
Mõistus otsas. Video drivereid igatahes maha kiskuma ei hakka, uut windowsit peale ei pane, google ka targemaks ei tee.
Mängu-Minu-Läpaka viga: Mingi tihend lekib
Unustasin mainida, et mul EU versioon. Alguses sai USA versiooni läbi proxy mängitud, kuid see ei kannatanud isegi kriitikat.
[LISA] Anomaaliad on lõppenud. Safariga mäng käima ja jookseb ludinal
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DelMar
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2007
|
22.10.2011 09:57:55
|
|
|
| Killer-Bea palju rahvast sul guilids on? üks eestlaste guild on veel - Estonia ja seal mingi 10 inimest vms.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
22.10.2011 15:10:31
|
|
|
Läks aega mis läks aga jõudsin siis maagiga lõpuks 24 Ja peale seda kui mõned dungeonid vikatiga ära tegin, tundus asi kuidagi väga igav ja huvi mängu vastu kahanes :S Proovin mingi moment teiste klassidega ka 24 jõuda ja vaatan siis kui põnev on.
Pean mainima, et mina mängu läbi browseri ei lähe, deskdopilt mäng käima ja login mängus sees sisse ja korras. Veebilehega oli ikka väga tüütu mässata
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarts608
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
22.10.2011 23:32:17
|
|
|
crazyxman, Imelik. Nii palju kui ma ennist asjaga majandasin, siis sai ainult läbi browseri asja käima. Muidu viskas kohe erroreid ja dont send reporte. Ja shortcutis on ka browseri käivitus koos lehe aadressiga sees...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crazyxman
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2008
|
23.10.2011 00:54:55
|
|
|
| mnjaa oli kaks shortcuti, ühega viskas veebilehele aga teine laadis mängu kohe käima. Eino kui nüüd aus olla siis ma päris kindel ei ole kuidas see teine shortcut tekkis ...
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WuLong
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2010
|
23.10.2011 18:53:39
|
|
|
OOt mis?
Läbi browseri saab ka =D?
Kellel sellist nõtrust vaja läheb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
08.11.2011 21:43:41
|
|
|
| DelMar kirjutas: |
| Killer-Bea palju rahvast sul guilids on? üks eestlaste guild on veel - Estonia ja seal mingi 10 inimest vms. |
Meil on guildis 45 kasutajat. Osadel on 2-3 tegelast ja osad on kes tulid ja kadusid või on lihtsalt hõivatud päris eluga, online ajad ka erinevad aga umbes nii primetimes on meid 10-15. Selle mängu huvitav külg ongi et ei pea just mingi guildi liige olema, et kuskile jõuda.
Omavahel muidugi tore eesti keeles muliseda, LegacyofEstonia kellel soovi on, põhisuhtluskanal mängu chatt ja skaip.
Hetkel muud tegevust eriti ei tehtagi, daily dungeon ja raha farmimine.
Selle ühenduse kohta;
Olen läbi browseri korra paar proovinud, imelik minna. Kasutan siiski mängu launcherit nagu normaalselt, mingeid disconecte pole olnud väga. Kuna mäng on tõesti P2P siis kõiksugu neti hüppamised mõjutavad suht palju. Sama on lagiga, masinas asi kinni pole kui just väga juust ei ole, samas minu profiilis olev masin jookseb ilusasti max grafaga, ja 4jale eestlasele saab ka mängu hostida. 12alla 1 üless (0.8 +/-). Põhiline ongi korraliku ja stabiilse ühendusega host, siis ei lagi keegi ja mäng jookseb sujuvalt.
Episode 5 läbi, tuleb jääda 7ndat detsembrit ootama.
| kjaups kirjutas: |
lkits, me mõlemad sama võrgu taga.
Kahtlusdasin isegi NOD32e enda tulemüüri. Keerasin kõik kinni, kuid siis hakkas juba Party loomisel crashima
Proovisin läbi IE mängu käivitad (hackshieldi käivitab läbi neti browseri nagu ma aru saan?; muidu kasutasin käivitamiseks Firefoxi), kuid tulemus sama.
Crashi reportis on märksõnaks ka ainult APPCRASH.
Oleks seal crash reportis midagi ati kohta kirjas, siis kahtlustaks videokaardi drivereid (viimased + mängu Rage clitch fix driverid).
Mõistus otsas. Video drivereid igatahes maha kiskuma ei hakka, uut windowsit peale ei pane, google ka targemaks ei tee.
Mängu-Minu-Läpaka viga: Mingi tihend lekib
Unustasin mainida, et mul EU versioon. Alguses sai USA versiooni läbi proxy mängitud, kuid see ei kannatanud isegi kriitikat.
[LISA] Anomaaliad on lõppenud. Safariga mäng käima ja jookseb ludinal  |
Grafaga ei ole siin mängus palju pistmist, see on Counter strike, ehk siis puhtalt prose mäng, räägivad et heavily modified aga ei ole. Olen ka ise teste teinud ja ainuke mis koormust saab ja korralikult on prose. Grafa on sul põhimõtteliselt idles. Miks sul mäng browseritega käivitades crashib ei oska aimata. Minul siiamaani closed beta klient mis updatesid saanud vaid. Guildi kaaslane aga sai mingi errori mille kohta Nexon ei ole tarka vastanud, reinstall aitas lahedada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
23.01.2012 12:20:41
|
|
|
Proovin ka täna ära, palju hetkel ei oota aga eks aeg näitab.
Keegi oskab nagu midagi pvp kohta ka rääkida selles mängus?
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer-Bea
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2006
|
23.01.2012 12:29:41
|
|
|
| Hetkel on pvp läbi event'i. 4v4 ja 2 bossi kes üksteist klobivad, saad siis kas aidata bossi tappa või peksad teist teami. Tulevikus tuleb ka Castle wars, milline see välja nägema hakkab, ei oska öelda.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Yankuonu
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2011
|
27.01.2012 11:53:26
|
|
|
Kuhu on jäänud loogika, igas mängus kus on "Gender Lock" tehakse Main Tank pisikeseks 13aastaseks tüdrukuks, õrn ja habras Mage class tehakse bieberiks.... juhe jookseb kokku.
Edit:
Mingeid sügavamat sisu kas sellel mängul on või muutb midagi huvitavamaks teatud lvl-ini jõudes, siiani up to 20 on suht koht korduv ja sarnane eemlmisele lvl-ile jne.
Keegi oskab valgustada mis tulemas või muutumas peaks lähitulevikus olema kui lvlitega kõrgemaks veel viitsiks ronida:
1. Mingeid event-e?
2. omapärasemaid map-e?
3. muud?
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!" |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
11.08.2012 08:52:26
|
|
|
Tervitus ka minu poolt. Sai siis ka mängu proovitud. Olin varem mängust kuulnud/lugenud, kuid siis see veel euroopale avatud polnud ja proxyhäkki ma ka ei teinud. Esmamulje on täitsa ok. Dungeon crawler tüüp on meeldiv, ei pea metsas, suurel mapil uitama ja oravaid tapma. Enamus NPC-sid on ka 2-3 kohas kõik koos, seega, ei pea ka neid eraldi külastama. Asi on otsekohene ja sihikindel - ainult edasi Grindi on muidugi palju, eriti, kui tahta korralikult craftida. See, et tank klass, 1 neist, naine on, eriti ei häiri, kuigi jah, gender lock on pisut tobe. Varsti peaks vibumees lisanduma, ning season 2, peaks tulema veel üks assassin tegelane (naine). Graafika on täitsa kena, isegi üllatavalt kena. Meeldib ka gruppides olev suhtumine, pole üleolevaid või niisama räuskavaid tegelasi, kuigi jah, olen veel madal level ja hetkel lahtiolevad katakombid on lihtsad ka üksikmängijale (normal-i peal )
Esmamulje siis 4/5.
Vabandust, kui jutt sai liialt pudru ja kapsad, ärkasin just hiljuti
ahjaa, mis evente puudutab, siis kodulehel on enam-vähem kirjas, mis ja kuna.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtro
HV veteran

liitunud: 17.10.2003
|
26.10.2012 09:37:08
|
|
|
Ise suht suur fan, mänginud esimesest päevast kui closed beta avati.
Kuid pean mainima, et sellist mängu nagu Vindictus EU-s releasetud pole ja ilmselt ka ei saa olema. Eu-s on Vindictus XE mis "premierist" ikka veidi erinev.
Hetkel 4 char
Level 70 Lann (IGN xtro)
Level 70 Karok (IGN Decompose)
Level 69 Evi (IGN Mustlesk)
Level 56 Kai (IGN Shadowbend) (tuli eu 2 päeva tagasi, hetkel OP char).
Väga straight forward mäng mis mulle iseenesest meeldib.
Levelite saamiseks väga grindima ei pea, gear saamiseks mõnikord peab, AP saamiseks peab aga suht jõhkrat grind tegema.
Igal charil on suht erinev combat style. Mängu lihtsus sõltub väga palju heast reaktsioonist, heast nettiühendusest ning võimest õppida ja meeles pidada bosside käitumismustreid.
Transformation on suht lahe, saad 2 min olla kas Dark knight või Holy paladin mis annab võitluses suure eelise. Lisan siis ka traileri:
http://www.youtube.com/watch?v=UFYgbmYdiLU
Karokil ja Kai-l on bosside ahistamiseks ka special nippid, karok saab suuremate bosside mõnesid rünnakuid peatada ja bossi mõnda aega kinni hoida. Kai aga "moundib" pikkalilöödud bossi ja laseb hunniku nooli kukklase.
Julgen soovitada küll, free to play ja vähemalt mõnda aega on kindlasti fun. Ise ikka päris pikalt mänginud ja igav pole seni hakanud.
Legacy of Estonia vist suht suur guild ka juba, ise olen enda väikses guildis koos paari sõbraga (Ultramarines). HV-lasi ikka aitan kui ühendust võttate, põhiliselt olen online hetkel Kai-ga (Shadowbend).
Edit: Kolmapäeval tuli välja siis Episode 1 viimane osa. Ehk hunnik uusi dragon raide. Käimas ka halloween event kus nänni saab. Nexonile kohaselt olid ka serverid päev peale update rõõmsalt maas ja õhtupoole toimisid vaid mööndustega
_________________ 30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist? |
|
| Kommentaarid: 453 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
343 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|