Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 12.06.2011 12:32:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.06.2011 14:52:46 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
"Instinct which allows you to see silhouettes of NPC's through walls and obstacles, and also shows the path they're taking" -> totaal derp raskus aste, võiks nagu olla juures selline awwwesssome nupp nagu "auto pilot".
ega sa juhuslikult witcher 2 CAT potionit pimedas kasutanud? nägi ka elukaid läbi seinte icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
nautisid pela sedasi, kuidas devid ette nägid ja ei kirunud?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 12.06.2011 15:36:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Instinct which allows you to see silhouettes of NPC's through walls and obstacles, and also shows the path they're taking" -> totaal derp raskus aste, võiks nagu olla juures selline awwwesssome nupp nagu "auto pilot".
sa võid ju kõik need välja lülitada kui sa ei soovi..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 17:23:58 vasta tsitaadiga

Mehed - milleks keerutada? Asja teeb pruuni mateeria ehk Kane&Lynchi valmis koodinud ahvide seltskond, kes droppisid mister 47 ehk David Batesoni, ei palunud tagasi Jesper Kydi ning teevad mängumaailma klassikast actionit täis "uue kooli" bajeviki. Mitte ükski Hitmani kallal eales töötanud IO töötaja ei tee uut Hitmani. See peaks ütlema kõik. 5hitman, mitte Hitman.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2011 19:36:54 vasta tsitaadiga

Scart, Source?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 22.06.2011 17:57:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 18:11:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif ja samas hea icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_cry.gif aga loodetavasti mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2011 18:45:19 vasta tsitaadiga

Ma tahangi actionit täis uue kooli Hitmani : p Mõlemad Kane & Lynch-id meeldisid. 7/10. Ainult mega lühikesed.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 15:46:48 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 18:01:06 vasta tsitaadiga

Terve gameplay:


Link

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 18:40:58 vasta tsitaadiga

Sweeet! icon_cool.gif


Hipid ja sõõrik oli icon_lol.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.10.2011 18:44:16 vasta tsitaadiga

Ha, seda oli entertaining vaadata, kuid see through walls ja graafika hullem kui blood money?icon_razz.gif

mnjaa...
box gamers should be happy tho...

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 19:08:37 vasta tsitaadiga

Eks PC peal näeb see kindlasti palju parem.
Seda "see through walls" ei peagi kasutama kui ei taha ju kah icon_smile.gif
Ennast mäng huvitab väga, kohe tuli isu blood money ei tea mitmes kord läbi teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 10.10.2011 19:53:37 vasta tsitaadiga

Kahjuks on hitman mäng oma vundamendi täiesti ära lammutanud ja ehitatud hoopis teine mäng.
Varem seisnes hitman kellegi maha tapmises nüüd aga nüüd on mingi splinter celli taoline mäng .... ja miks on vaja mängjal näha kuhu täpselt vaenlane liigub.
Aga see hipi koht oli küll hea kui mingi tüüp püüdis terveid kanepi taimeid peldiku potist alla ajada, omal kõrval toas pool tuba kanepit täis icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 20:02:37 vasta tsitaadiga

... oleks siis splinter celli toaline mäng mis koosnes plaanimisest, nähtamatu olemisest, sihtmärgi täitmisest ise nähtamatuks jäädes, varustuse arukast kasutamisest, passimisest nurga taga jälgides vastaste liikumist, vastaste ülekuulamist

splinter cell lõhuti ju tõsiselt ära alates 4'jandast osast (AI oli idioot, sitem kui 1-3AI vigadest kokku mis sest et derp hype ajab vastu), gameplay kaotas sisukuse, gameplay'd kärbiti kõvasti ära. Conviction on üldse mingi click and point debiilikute meelelahutus mille reaalne seos splinter cell'iga on suht 0%.

Kui põhi süsteem on paigas, mäng on keerukas ja raske, põhi rõhm on sihtmärk @ kedagi teist ei puud, mitmet sorti reaalsed lahendused (mitte see et üks lahendus on lüüa nuiaga ja teine lahendus on maha lasta OMFG valikuvõimalused missugused) siis on asjal veel lootust icon_rolleyes.gif

Aga kui hitman hakkab kõiki maha laskma siis milles point? Odavam oleks ju sõjavägi peale saata ja saab asjad tehtud. Hitman kes kõiki kõmmutab avalikult ei ole just eriti "privaatne" ja tõhus icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Man
HV kasutaja
The Man

liitunud: 20.01.2010




sõnum 10.10.2011 20:03:18 vasta tsitaadiga

Õige Hitman oleks esimese tüübi, kes kappide vahele tuli, riided võtnud ja minema jalutanud. Kogu see mööbli kallistamine ja seintel rippumine ja suvaliste võmmide nottimine ja skriptitud helikopter on mõttetus.
_________________
Press A to disagree.
<Too late!>
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 10.10.2011 20:34:30 vasta tsitaadiga

Tundub täielik mööda lask. See pole enam Hitman, see on mingi derpified conviction koopia. Kahju! Viimane tõeliselt hea hitman oli Blood Money. Camoon milleks mingi eagle vision, ega ma nii DERP pole ,et ei suuda jälgida kuhu valvurid liiguvad. Läbi seinte nägemine, what... agumented?

Ära proovin ma ta ilmselt kindlasti aga jah... icon_neutral.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2011 20:35:00 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Tundub täielik mööda lask. See pole enam Hitman, see on mingi derpified conviction koopia. Kahju! Viimane tõeliselt hea hitman oli Blood Money. Camoon milleks mingi eagle vision, ega ma nii DERP pole ,et ei suuda jälgida kuhu valvurid liiguvad. Läbi seinte nägemine, what... agumented?

Ära proovin ma ta ilmselt kindlasti aga jah... icon_neutral.gif
sa oled DERP
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 10.10.2011 21:50:45 vasta tsitaadiga

Jällegi üks hea seeria ära rikutud.
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.10.2011 22:05:47 vasta tsitaadiga

hull materdamine käib, kui keegi pole veel ise mänginud
täielik absurditeater - tahaks näha seda meest, kes siin hullult mängu kiruvad ja ise mängu pärast ei pira

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 10.10.2011 23:40:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
hull materdamine käib, kui keegi pole veel ise mänginud
täielik absurditeater - tahaks näha seda meest, kes siin hullult mängu kiruvad ja ise mängu pärast ei pira
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.10.2011 13:58:12 vasta tsitaadiga

Ma arvan et neid asju mille üle te siin vingute saab sisse/välja lülitada nagu alati on Hitmani seeriates olnud,see on su enda asi kas sa kasutad neid või ei kasuta

Spoiler Spoiler Spoiler


võib-olla on see siin olnud aga kordasin üle kes pole teemat lugenud. Kui ma õigesti nüüd aru sain siis on võimalik neid kasutada või mitte kasutada icon_rolleyes.gif Enda lemmikud olid Contracts ja Blood Money mida sai päris mitu korda läbi tehtud ja pean tunnistama et vaikselt hiilides ja n.ö neid õnnetusi lavastada oli ikka suht raske minule .Arvan et see uus Hitman tuleb sama vägev ja ei jõua ära oodata icon_cool.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 11.10.2011 21:01:37 vasta tsitaadiga

Tundub hea, ongi põhjus arvutit uuendada veidi. Mina igatahes võtan hea meelega need muudatused vastu. Kane and Lynch meeldis vägagi ja see tundub ka realistlik.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 09:40:28 vasta tsitaadiga

Suht herp derp 12 aastastele kergeks tehtud mäng jälle. Normal, ma mäletan kuidas eelmistes hitmanides pidi vaeva nägema, nüüd ei pea enam üheski mängus vaeva nägema. MÕTTETU
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 14:59:24 vasta tsitaadiga

ma ka ei saa aru sellest mängu kergemaks tegemistest... a vb on ni , et ise saad vanemaks ja siis vaatad et mängud lähevad kergemaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sten260
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2009




sõnum 12.10.2011 15:10:01 vasta tsitaadiga

ehm mis hitman see hullult skilli tahtis? vb asi oli selles et siis olime ise suht põngerjad?

denis28: thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 17:02:16 vasta tsitaadiga

Sitta ei ole vaja katsuda, et sitt ära tunda icon_biggrin.gif Kui katsud, siis saavad käed sitaseks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 18:37:32 vasta tsitaadiga

kino tõesti ,et mingi gameplay jupi järgi kogu mängu sisu ära otsustatakse .
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 19:18:50 vasta tsitaadiga

mxr, üsna selgelt on ju näha, milline stiil ja üldine ülesehitus on... icon_rolleyes.gif
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 12.10.2011 21:13:06 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
mxr, üsna selgelt on ju näha, milline stiil ja üldine ülesehitus on... icon_rolleyes.gif

Kui näiteks Blood Money demo (sisaldas esimest missiooni) põhjal tervet mängu hinnata, siis ma ütleks, et tegemist on üsna lineaarse käkiga, kus suurt vabadust otsustada ja liikuda ei ole. Ometi ju mäng ise on midagi muud.

Ning kui ma õigesti aru saan, siis arutamise all olev gameplay video on pärit E3'lt. On väga naiivne arvata, et nad hakkavad seal 2 tundi Silent Assassini ratingut tegema. Sellisel üritusel tulebki rahvale välku ja pauku näidata. Arendajad on ise öelnud, et missioone saab ka selles mängus teha mitut moodi. Instincti saab ka välja lülitada, milles probleem on? Kadedus ronib peale, et 12-aastased herpaderpid samale mängule oma räpased casualikäed külge panevad?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 01:20:13 vasta tsitaadiga

Mulle täiega se video meeldis, need teijad tunduvad ühed vähesed veel keda huvitab atmosfääri loomine, SUPER! Pole mingi igav kollane karbihunnik kopp.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 22:23:55 vasta tsitaadiga

seda videot siin ei märganud...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2011 18:32:35 vasta tsitaadiga

Kommenteeritud versioon eelmisest trailerist. Väidetavalt on tegelt ikka rohkem võimalusi, kuidas seda läbi teha.

http://www.gametrailers.com/video/run-for-hitman-absolution/723534

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 19:28:58 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2011-11-21-another-hitman-game-announced

Veel üks tulekul.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 22:02:21 vasta tsitaadiga

Raisad ei vasta kah, kas on uus voice actor(ilmselt on, sest Bateson ütles, et tema kõnedele ei vastata) ja kes see on.. Ilmselt tahab mingi uus ärimees sebida sinna hollywoodis tuntud hääli .. ja siis samad pärast ka 2. filmi toppida okse.gif

BOYCOTT THIS SHIT !


Link


http://www.davidbateson.dk/
tsitaat:
Square Enix
rohkem pole vaja teada. Juba see osa tundub suht perses olevat.. ma ei kujuta ette, mis järgmisega saab icon_biggrin.gif



viimati muutis Velociraptor 21.11.2011 22:15:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.11.2011 22:05:52 vasta tsitaadiga

mõttetutel alustel boikoti õhutamine, mingi hääle pärast, hui snim
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2011 22:25:26 vasta tsitaadiga

Nojah, kui eemaldada inimene, kes on algusest peale oma unikaalse häälega 47-le voice actingut teinud ja kelle järgi tegelane tehtud on(vaata ise pilte ja võrdle) ilma mingit seletust toomata.. siis väga thumbs_down.gif Eks sa võid ju osta asja .. igal ühel oma arvamus. Mina hakkan seda vaikselt levitama kah icon_rolleyes.gif Kes on sama arvamusel liituvad, teised mitte.. nii lihtne ongi. icon_smile.gif
See mäng pidi ju dialoogi rohkem kah tulema..
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonathan19
HV kasutaja
jonathan19

liitunud: 13.11.2011




sõnum 23.11.2011 20:42:09 vasta tsitaadiga

hitman on elu, võiks juba välja tulla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 11.12.2011 05:39:11 vasta tsitaadiga

Tundub videost et Diana sai siis lõplikult kuuli ei tea kuhu see mängu seeria sedasi jõuab kui kõik tegeleased järjest maha võetakse.

Link


keegi pani tähele et 1:04 on 47l mingi imelik laik triipkoodi peal. Või on see veel üks kloonitud "vend" ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 05:57:01 vasta tsitaadiga

Mingu piixu ausalt..
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 13:04:50 vasta tsitaadiga

Millest järeldus, et tegemist on üldse Dianaga?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.12.2011 13:34:56 vasta tsitaadiga

DrZ, kui mängu pärast lähed närvi siis soovitaks kuskile pöörduda, Tartus näiteks raja 31
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 13:54:57 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Tundub videost et Diana sai siis lõplikult kuuli ei tea kuhu see mängu seeria sedasi jõuab kui kõik tegeleased järjest maha võetakse.

Link


keegi pani tähele et 1:04 on 47l mingi imelik laik triipkoodi peal. Või on see veel üks kloonitud "vend" ?

Tundus, nagu oleks mingi plaaster sellel triipkoodil peal.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 11.12.2011 14:11:44 vasta tsitaadiga

Ärge paanitsege!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 14:37:30 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
DrZ, kui mängu pärast lähed närvi siis soovitaks kuskile pöörduda, Tartus näiteks raja 31

Närvi? Lihtsalt ütlesin, et mingu piixu icon_rolleyes.gif Rikuvad ära mu lemmik franchise, mida ma olen alati esile tõstnud, kui mängu, mille devid et ei lähe kerget teed pidi, et võimalikult "accesible" olla icon_rolleyes.gif I guess i was wrong thumbs_down.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 11.12.2011 17:18:45 vasta tsitaadiga

DrZ, ALLL BLAME TAKES CONSOLE!!!
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 17:30:27 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
DrZ, ALLL BLAME TAKES CONSOLE!!!

Mingi määral kindlasti, pigem on asi Square Enixis icon_lol.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 11.12.2011 17:32:43 vasta tsitaadiga

Kuna mäng pole SINU tehtud siis pole siin midagi rikkuda.pead tänulik olema kui tuleb mäng selline nagu tahad.
Mängutegija teeb pela ikka oma äranägemise järgi arvestades küll fännide soove kuid jäädes kindlaks oma nägemusele.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2011 17:47:51 vasta tsitaadiga

Mängutegija teeb mängu kirjastaja tahtmise järgi mitte enda. icon_exclaim.gif Tänapäev selline ju on. icon_sad.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 11.12.2011 18:33:26 vasta tsitaadiga

No jah on seegi õige kuid kel ei meeldi siis alati on võimalus ju ise teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.