|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
08.10.2011 16:11:01
|
|
|
Tere
Sai üle kuu aja PS3 käima pandud ning mure järgmine: ca 30min töötab korralikult, ning siis hakkab iga natukse aja tagant pilti tagant ära viskama, mõneks sekundiks, siis töötab edasi. Mida aeg edasi seda tihedamini. Tundub, et nö. külmalt töötab korralikult, kuid kui hakkab soojaks minema, siis hakkab pihta. Tundub nagu kaoks signaal ps3e ja teleka vahelt korraks ära.
Oskab keegi midagi sellest arvata?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karmalaks
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2011
|
08.10.2011 17:19:58
|
|
|
| Loaded kirjutas: |
Tere
Sai üle kuu aja PS3 käima pandud ning mure järgmine: ca 30min töötab korralikult, ning siis hakkab iga natukse aja tagant pilti tagant ära viskama, mõneks sekundiks, siis töötab edasi. Mida aeg edasi seda tihedamini. Tundub, et nö. külmalt töötab korralikult, kuid kui hakkab soojaks minema, siis hakkab pihta. Tundub nagu kaoks signaal ps3e ja teleka vahelt korraks ära.
Oskab keegi midagi sellest arvata? |
Sõbra tuttaval oli kunagi midagi analoogset,viis remonti aga mis seal tehti ei tea aga igatahes 1600 krooni läks maksma ja töötab siiani.
_________________ Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
08.10.2011 17:55:43
|
|
|
Mis PS3ga teha kui tööle minnes tuleb alla 1 sekundiks kollane tuli ja siis hakkab punane tuli vilkuma? Vahetasin termopasta ära aga ikkagist ei lähe tööle.. Järgmine nädalavahetus üks tuttav kes on varem ps3dega tegelenud üle ja kui ikka korda ei saa siis kas keegi siit fixida oskab tallinnas ja mis hinna eest?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
08.10.2011 19:10:43
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| Mis PS3ga teha kui tööle minnes tuleb alla 1 sekundiks kollane tuli ja siis hakkab punane tuli vilkuma? Vahetasin termopasta ära aga ikkagist ei lähe tööle.. Järgmine nädalavahetus üks tuttav kes on varem ps3dega tegelenud üle ja kui ikka korda ei saa siis kas keegi siit fixida oskab tallinnas ja mis hinna eest? |
YLOD selle nimi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
09.10.2011 08:49:17
|
|
|
| ristokru kirjutas: |
Tere.
Selline küsimus,et kuidas peaks olema ühendatud omavahel Denon ressiiver ja PS3 Vanem mudel. Kas ,et saaks õige heli oli vaja panna Bitstream või linera PCM?
Nimelt mängude heli pole nüüd küll 5.1 nagu peaks. |
optilisega bitstream. hdmi puhul vast linear pcm.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
09.10.2011 20:03:29
|
|
|
| Nikson kirjutas: |
| NekoRobin kirjutas: |
| Mis PS3ga teha kui tööle minnes tuleb alla 1 sekundiks kollane tuli ja siis hakkab punane tuli vilkuma? Vahetasin termopasta ära aga ikkagist ei lähe tööle.. Järgmine nädalavahetus üks tuttav kes on varem ps3dega tegelenud üle ja kui ikka korda ei saa siis kas keegi siit fixida oskab tallinnas ja mis hinna eest? |
YLOD selle nimi. |
Mul on YLOD olnud ja minuteada ei olnud see selline, oh well..
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
09.10.2011 20:31:56
|
|
|
| mul oli ka ning selline oligi (piiksus ka veel sinna juurde).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
09.10.2011 21:19:43
|
|
|
Okei, mul oli YLOD mingi 2~ aastat tagasi ehk väga ei mäleta.. Aga jah kui odavalt siin foorumis YLOD fixi tehtaks?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
|
10.10.2011 15:32:40
|
|
|
kas 80GB Ps3 tasub omale sebida ? mis on selle plussid ja miinused,oskab keegi vastata ?
_________________ The best revenge is massive success. |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
10.10.2011 16:20:00
|
|
|
| LauriMae kirjutas: |
kas 80GB Ps3 tasub omale sebida ? mis on selle plussid ja miinused,oskab keegi vastata ?  |
Sebida tasub alati, iseasi mis hinnaga. =)
Plussid/miinused võrreldes millega ?? näiteks pesumasinaga on, et saad mänge mängida, filme vaadata, muusikat kuulata jne.
Ainukeseks märkimisväärseks vaheks on, et kui on NTSC konsool saad ka PS2 mänge mängida selle peal. (4 front USB pesa kah ehk)
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.10.2011 18:52:15
|
|
|
| andke keegi n6u, kuhu tasux teha oma psn account? kas uk v6i soome, hetkel on tehtud usa oma, a tahaks m6ningaid asju osta siis uk v6i soome tundub parem olema, samas kuidas oleks v6imalik oma usa account 2ra kustutada? kas psn accoundi kustutamisega kaovad ka kettalt saved vms?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.10.2011 18:54:34
|
|
|
minake, UK kontole pead PSN kaarte kuskilt netist tellima; FIN omale saad nt. Euronics'ist osta
P.S miks sa oma vana/USA konto ära tahad kustutada
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
10.10.2011 19:03:36
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
minake, UK kontole pead PSN kaarte kuskilt netist tellima; FIN omale saad nt. Euronics'ist osta
P.S miks sa oma vana/USA konto ära tahad kustutada  |
hmm, mulle ei meeldi accoundi nimi
a nagu ma arusaan siis oma krediitkaarti seal kasutada ei saa yheski vaid tuleb osta see psn kaart?
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.10.2011 19:22:14
|
|
|
Paypal ei sobi?
Ise ei ole PSN-i ostnud aga XBL jaoks kõlbab kenasti
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.10.2011 19:50:12
|
|
|
| tsitaat: |
a nagu ma arusaan siis oma krediitkaarti seal kasutada ei saa yheski vaid tuleb osta see psn kaart?
|
Jah
WäntWõll, PayPal tugi puudub, kuigi sellest on aastaid räägitud...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
10.10.2011 19:51:41
|
|
|
| tsitaat: |
WäntWõll, PayPal tugi puudub, kuigi sellest on aastaid räägitud...
|
siis on sux jah
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriMae
HV kasutaja
liitunud: 30.01.2011
|
10.10.2011 21:13:51
|
|
|
kas Ps3 80GB mudelid tekkis just see YLOD error ? vmis ?
_________________ The best revenge is massive success. |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
10.10.2011 21:16:37
|
|
|
| LauriMae kirjutas: |
| kas Ps3 80GB mudelid tekkis just see YLOD error ? vmis ? |
Igal PS3 mudelil on teoreetiline YLOD'i võimalus
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
10.10.2011 21:18:23
|
|
|
| Õigel ajal tuleb enda PS3 maha müüa,et teine saaks endale YLODi ja siis uus garantiiga asemele osta
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SPAAACE
HV vaatleja
liitunud: 30.09.2011
|
10.10.2011 21:57:15
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
minake, UK kontole pead PSN kaarte kuskilt netist tellima; FIN omale saad nt. Euronics'ist osta
P.S miks sa oma vana/USA konto ära tahad kustutada  |
konsoolipood.eu'st saab UK ja US PSN kaarte ka osta.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp55
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2011
|
11.10.2011 10:45:44
|
|
|
Tekkis ka selline küsimus selle PSN kaardi pihta. Mul endal Fin konto, aga kui see kaart osta kas siis see aadress mis kontol on peab ka reaalselt olemas olema?
Kuskilt nagu on körva jäänud et osad need kaardid ei pruugi tööle hakata kui mingi suva nimi adre kohale pandud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cheetahh
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2008
|
11.10.2011 12:00:46
|
|
|
| Minul on UK konto, aadress on seal Eesti oma sisse pandud (välja arvatud riik, mis on siis UK) ja kõik PSN kaardid mida kasutanud olen töötavad. Täpselt sama jutt sõbral Soome kontoga.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp55
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2011
|
11.10.2011 12:14:37
|
|
|
| cheetahh kirjutas: |
| Minul on UK konto, aadress on seal Eesti oma sisse pandud (välja arvatud riik, mis on siis UK) ja kõik PSN kaardid mida kasutanud olen töötavad. Täpselt sama jutt sõbral Soome kontoga. |
selge siis töttan poodi soome kaardi järele
|
|
| tagasi üles |
|
 |
minake
HV veteran

liitunud: 08.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
11.10.2011 15:57:28
|
|
|
ega tark inimene ei vaatagi kaupluste hindu vaid tellib mujalt
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
12.10.2011 12:37:44
|
|
|
Jackinthex, millal need kunagi huvitavad olid?
Lihtne bruteforce millega õnnestus 0,1% kontodele ligipääs saada. Mis lukustati ka koheselt Sony poolt. Nii et üsna .
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
13.10.2011 15:53:08
|
|
|
Keegi tallinnas PS3 ylod fixib nii, et kõvakettal jääb kraam alles? Ja mis hinna eest?
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
13.10.2011 16:08:29
|
|
|
| NekoRobin kirjutas: |
| Keegi tallinnas PS3 ylod fixib nii, et kõvakettal jääb kraam alles? Ja mis hinna eest? |
Kui ylod on, siis jääb kõvakettal kraam alles niikuinii. Aga soovitan peale parandamist teha kettast koopia ja hakata uue konsooli peale mõtlema.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
13.10.2011 16:36:39
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| NekoRobin kirjutas: |
| Keegi tallinnas PS3 ylod fixib nii, et kõvakettal jääb kraam alles? Ja mis hinna eest? |
Kui ylod on, siis jääb kõvakettal kraam alles niikuinii. Aga soovitan peale parandamist teha kettast koopia ja hakata uue konsooli peale mõtlema. |
Koopia kavatsen nkn. teha.. Eks siis mõtlen slimi peale juba kuid ennem kavatsen uue arvuti osta kindlasti.
Ega ma seda konsooli just väga ei hoidnud ka. Ei vahetanud kordagi termopastat 3-4~ aasta jooksul kui see mul olnud on ja lahti ei teinud kordagi, et seest puhastada.. (ainult tolmuimejaga ventide juurest)
Aga jah, kui keegi tallinnas oskab YLODi fixida siis pm.
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lamp55
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2011
|
13.10.2011 16:42:59
|
|
|
Lihtsalt huvi pärast küsin et kas kellelgi PS3 Slim-iga ka YLOD tekkinud on?
_________________ PSN: Kupitz55
Egas möistus ei hüüa tulles.
www.japanparts.ee autovaruosade müük |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
13.10.2011 17:20:28
|
|
|
| NekoRobin, mis PS3 versioon sul oli?
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NekoRobin
HV kasutaja
liitunud: 19.02.2008
|
13.10.2011 17:22:55
|
|
|
60GB mis mängis PS2 mänge
_________________ M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2 |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
14.10.2011 11:05:33
|
|
|
Hmm, miks Team Fortress 2-e sisselogimine ei õnnestu?! Poiss on päris mures juba
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sheik
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2005
|
16.10.2011 03:39:24
|
|
|
Kas kellelgi teisel ka muutub NAT Type 2 ise mingi hetk Type 3-eks?
Kõik ip-d ja muu on mul õiged aga täna jälle moondus 3ks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.10.2011 15:06:09
|
|
|
Ei ole juhtund.
Kas EU psn kaardid on kõik riigiga seotud? UK kaart soome all ei tööta?
Kus saaks onlines soome 20.- kaarti?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.10.2011 15:58:16
|
|
|
| tsitaat: |
UK kaart soome all ei tööta?
|
Muidugi ei tööta - valuuta ju teine...
P.S Tallinnas neid kohti ju hulgim, kust PSN euro kaart osta + saad tasuta plastikkarbi tagavaraks (vahel postiga ikka ühtteist juhtub)
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.10.2011 16:00:01
|
|
|
Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
17.10.2011 16:01:33
|
|
|
| iir kirjutas: |
| Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata... |
€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad...
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.10.2011 16:02:40
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
17.10.2011 16:05:05
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata... |
€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad...  |
minuteada ei toimi saksa kaart soome kontoga...
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
17.10.2011 16:10:51
|
|
|
| aise kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata... |
€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad...  |
minuteada ei toimi saksa kaart soome kontoga... |
Jap, üsna kindlasti mitte.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
17.10.2011 16:20:54
|
|
|
| aise kirjutas: |
| roostevaba kirjutas: |
| iir kirjutas: |
| Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata... |
€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad...  |
minuteada ei toimi saksa kaart soome kontoga... |
Ok, sorry. My bad. Pole € kaartidega kursis, kasutan $ kontot
Muideks, kuidas US ja Soome hinnavahe on? Märgatav?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sub05
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2008
|
17.10.2011 16:48:13
|
|
|
| Kanada ja UK hinnavahe on küll märgatav. Näiteks resident evil 4 hind Kanadas 20$ ehk 14.4 euri ja Uk-s 16£ ehk 18.3 euri. Soome poes peaks olema 20 euri selle hinnaks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
17.10.2011 18:41:55
|
|
|
| roostevaba kirjutas: |
Muideks, kuidas US ja Soome hinnavahe on? Märgatav? |
Hinnad enamasti sama numbriga kuid ühel on $ ja teisel € märk taga.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
17.10.2011 18:46:43
|
|
|
arvatakse vist ,et dollari ja euro kurss on 1:1
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
18.10.2011 10:21:01
|
|
|
| firemark kirjutas: |
arvatakse vist ,et dollari ja euro kurss on 1:1 |
Kle, seda on näha jah. Itunesi lood on ju ka kalkuleeritud 1$=1€ :/
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weasel
HV Guru

liitunud: 27.08.2003
|
19.10.2011 19:04:48
|
|
|
Kas tänane Store uuendus on juba kellegini jõudnud?
_________________ PSN: weaselEST |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstBeast
HV veteran

liitunud: 04.12.2008
|
19.10.2011 21:02:25
|
|
|
| Mul oli juba eile öösel update olemas. 9 demo ja paar mängu ka.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
6 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|