Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 08.10.2011 16:11:01 vasta tsitaadiga

Tere
Sai üle kuu aja PS3 käima pandud ning mure järgmine: ca 30min töötab korralikult, ning siis hakkab iga natukse aja tagant pilti tagant ära viskama, mõneks sekundiks, siis töötab edasi. Mida aeg edasi seda tihedamini. Tundub, et nö. külmalt töötab korralikult, kuid kui hakkab soojaks minema, siis hakkab pihta. Tundub nagu kaoks signaal ps3e ja teleka vahelt korraks ära.
Oskab keegi midagi sellest arvata?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 08.10.2011 17:19:58 vasta tsitaadiga

Loaded kirjutas:
Tere
Sai üle kuu aja PS3 käima pandud ning mure järgmine: ca 30min töötab korralikult, ning siis hakkab iga natukse aja tagant pilti tagant ära viskama, mõneks sekundiks, siis töötab edasi. Mida aeg edasi seda tihedamini. Tundub, et nö. külmalt töötab korralikult, kuid kui hakkab soojaks minema, siis hakkab pihta. Tundub nagu kaoks signaal ps3e ja teleka vahelt korraks ära.
Oskab keegi midagi sellest arvata?


Sõbra tuttaval oli kunagi midagi analoogset,viis remonti aga mis seal tehti ei tea aga igatahes 1600 krooni läks maksma ja töötab siiani.

_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 08.10.2011 17:55:43 vasta tsitaadiga

Mis PS3ga teha kui tööle minnes tuleb alla 1 sekundiks kollane tuli ja siis hakkab punane tuli vilkuma? Vahetasin termopasta ära aga ikkagist ei lähe tööle.. Järgmine nädalavahetus üks tuttav kes on varem ps3dega tegelenud üle ja kui ikka korda ei saa siis kas keegi siit fixida oskab tallinnas ja mis hinna eest?
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 08.10.2011 19:10:43 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Mis PS3ga teha kui tööle minnes tuleb alla 1 sekundiks kollane tuli ja siis hakkab punane tuli vilkuma? Vahetasin termopasta ära aga ikkagist ei lähe tööle.. Järgmine nädalavahetus üks tuttav kes on varem ps3dega tegelenud üle ja kui ikka korda ei saa siis kas keegi siit fixida oskab tallinnas ja mis hinna eest?

YLOD selle nimi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 08:49:17 vasta tsitaadiga

ristokru kirjutas:
Tere.

Selline küsimus,et kuidas peaks olema ühendatud omavahel Denon ressiiver ja PS3 Vanem mudel. Kas ,et saaks õige heli oli vaja panna Bitstream või linera PCM?
Nimelt mängude heli pole nüüd küll 5.1 nagu peaks.


optilisega bitstream. hdmi puhul vast linear pcm.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 09.10.2011 20:03:29 vasta tsitaadiga

Nikson kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
Mis PS3ga teha kui tööle minnes tuleb alla 1 sekundiks kollane tuli ja siis hakkab punane tuli vilkuma? Vahetasin termopasta ära aga ikkagist ei lähe tööle.. Järgmine nädalavahetus üks tuttav kes on varem ps3dega tegelenud üle ja kui ikka korda ei saa siis kas keegi siit fixida oskab tallinnas ja mis hinna eest?

YLOD selle nimi.

Mul on YLOD olnud ja minuteada ei olnud see selline, oh well..

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 20:31:56 vasta tsitaadiga

mul oli ka ning selline oligi (piiksus ka veel sinna juurde).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 09.10.2011 21:19:43 vasta tsitaadiga

Okei, mul oli YLOD mingi 2~ aastat tagasi ehk väga ei mäleta.. Aga jah kui odavalt siin foorumis YLOD fixi tehtaks?
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 10.10.2011 15:32:40 vasta tsitaadiga

kas 80GB Ps3 tasub omale sebida ? mis on selle plussid ja miinused,oskab keegi vastata ? icon_rolleyes.gif
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 10.10.2011 16:20:00 vasta tsitaadiga

LauriMae kirjutas:
kas 80GB Ps3 tasub omale sebida ? mis on selle plussid ja miinused,oskab keegi vastata ? icon_rolleyes.gif


Sebida tasub alati, iseasi mis hinnaga. =)

Plussid/miinused võrreldes millega ?? näiteks pesumasinaga on, et saad mänge mängida, filme vaadata, muusikat kuulata jne. icon_rolleyes.gif


Ainukeseks märkimisväärseks vaheks on, et kui on NTSC konsool saad ka PS2 mänge mängida selle peal. (4 front USB pesa kah ehk)

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 18:52:15 vasta tsitaadiga

andke keegi n6u, kuhu tasux teha oma psn account? kas uk v6i soome, hetkel on tehtud usa oma, a tahaks m6ningaid asju osta siis uk v6i soome tundub parem olema, samas kuidas oleks v6imalik oma usa account 2ra kustutada? kas psn accoundi kustutamisega kaovad ka kettalt saved vms?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2011 18:54:34 vasta tsitaadiga

minake, UK kontole pead PSN kaarte kuskilt netist tellima; FIN omale saad nt. Euronics'ist osta icon_wink.gif
P.S miks sa oma vana/USA konto ära tahad kustutada icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 19:03:36 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
minake, UK kontole pead PSN kaarte kuskilt netist tellima; FIN omale saad nt. Euronics'ist osta icon_wink.gif
P.S miks sa oma vana/USA konto ära tahad kustutada icon_rolleyes.gif


hmm, mulle ei meeldi accoundi nimi icon_rolleyes.gif

a nagu ma arusaan siis oma krediitkaarti seal kasutada ei saa yheski vaid tuleb osta see psn kaart?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 19:22:14 vasta tsitaadiga

Paypal ei sobi?
Ise ei ole PSN-i ostnud aga XBL jaoks kõlbab kenasti icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2011 19:50:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

a nagu ma arusaan siis oma krediitkaarti seal kasutada ei saa yheski vaid tuleb osta see psn kaart?

Jah
WäntWõll, PayPal tugi puudub, kuigi sellest on aastaid räägitud...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 19:51:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WäntWõll, PayPal tugi puudub, kuigi sellest on aastaid räägitud...

siis on sux jah icon_neutral.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriMae
HV kasutaja

liitunud: 30.01.2011




sõnum 10.10.2011 21:13:51 vasta tsitaadiga

kas Ps3 80GB mudelid tekkis just see YLOD error ? vmis ?
_________________
The best revenge is massive success.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2011 21:16:37 vasta tsitaadiga

LauriMae kirjutas:
kas Ps3 80GB mudelid tekkis just see YLOD error ? vmis ?

Igal PS3 mudelil on teoreetiline YLOD'i võimalus icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 21:18:23 vasta tsitaadiga

Õigel ajal tuleb enda PS3 maha müüa,et teine saaks endale YLODi ja siis uus garantiiga asemele osta
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SPAAACE
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 21:57:15 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
minake, UK kontole pead PSN kaarte kuskilt netist tellima; FIN omale saad nt. Euronics'ist osta icon_wink.gif
P.S miks sa oma vana/USA konto ära tahad kustutada icon_rolleyes.gif


konsoolipood.eu'st saab UK ja US PSN kaarte ka osta.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp55
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2011




sõnum 11.10.2011 10:45:44 vasta tsitaadiga

Tekkis ka selline küsimus selle PSN kaardi pihta. Mul endal Fin konto, aga kui see kaart osta kas siis see aadress mis kontol on peab ka reaalselt olemas olema?
Kuskilt nagu on körva jäänud et osad need kaardid ei pruugi tööle hakata kui mingi suva nimi adre kohale pandud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cheetahh
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2008




sõnum 11.10.2011 12:00:46 vasta tsitaadiga

Minul on UK konto, aadress on seal Eesti oma sisse pandud (välja arvatud riik, mis on siis UK) ja kõik PSN kaardid mida kasutanud olen töötavad. Täpselt sama jutt sõbral Soome kontoga.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp55
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2011




sõnum 11.10.2011 12:14:37 vasta tsitaadiga

cheetahh kirjutas:
Minul on UK konto, aadress on seal Eesti oma sisse pandud (välja arvatud riik, mis on siis UK) ja kõik PSN kaardid mida kasutanud olen töötavad. Täpselt sama jutt sõbral Soome kontoga.


selge siis töttan poodi soome kaardi järele icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 12:20:07 vasta tsitaadiga

OnOff saatis lehe koju, et tulge meile, meil on ps3-e m2ngud 50% pysikundedele soodsamalt, l2xin nende kodulehele huvip2rast uurima ja mis silma hakkas see oli ikka paras ulme.

http://www.onoff.com/online/ee/inet.nsf/vProd/9907A?opendocument&markID=40-16-30 109 euri

http://www.amazon.co.uk/EA-Sports-Active-2-PS3/dp/B003SE6TXM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1318324097&sr=8-1 alates 10 naela + transa.

iroonia asja juures on veel see, et lehes on kirjas, hinnagarantii ja nii soodsaid hindu pole varem n2htud.

Tean, et see vana teema, a selline asi ikka on paras r66vimine p2ise p2eva ajal.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2011 15:57:28 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif ega tark inimene ei vaatagi kaupluste hindu vaid tellib mujalt
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2011 12:33:08 vasta tsitaadiga

http://psx-scene.com/forums/content/psn-warnings-security-breach-1559/
Need uudised hakkavad vist juba igavaks muutuma.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 12.10.2011 12:37:44 vasta tsitaadiga

Jackinthex, millal need kunagi huvitavad olid?

Lihtne bruteforce millega õnnestus 0,1% kontodele ligipääs saada. Mis lukustati ka koheselt Sony poolt. Nii et üsna gives.gif .
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.10.2011 15:53:08 vasta tsitaadiga

Keegi tallinnas PS3 ylod fixib nii, et kõvakettal jääb kraam alles? Ja mis hinna eest?
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 13.10.2011 16:08:29 vasta tsitaadiga

NekoRobin kirjutas:
Keegi tallinnas PS3 ylod fixib nii, et kõvakettal jääb kraam alles? Ja mis hinna eest?


Kui ylod on, siis jääb kõvakettal kraam alles niikuinii. Aga soovitan peale parandamist teha kettast koopia ja hakata uue konsooli peale mõtlema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.10.2011 16:36:39 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
NekoRobin kirjutas:
Keegi tallinnas PS3 ylod fixib nii, et kõvakettal jääb kraam alles? Ja mis hinna eest?


Kui ylod on, siis jääb kõvakettal kraam alles niikuinii. Aga soovitan peale parandamist teha kettast koopia ja hakata uue konsooli peale mõtlema.

Koopia kavatsen nkn. teha.. Eks siis mõtlen slimi peale juba kuid ennem kavatsen uue arvuti osta kindlasti.
Ega ma seda konsooli just väga ei hoidnud ka. Ei vahetanud kordagi termopastat 3-4~ aasta jooksul kui see mul olnud on ja lahti ei teinud kordagi, et seest puhastada.. (ainult tolmuimejaga ventide juurest)

Aga jah, kui keegi tallinnas oskab YLODi fixida siis pm. icon_arrow.gif

_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lamp55
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2011




sõnum 13.10.2011 16:42:59 vasta tsitaadiga

Lihtsalt huvi pärast küsin et kas kellelgi PS3 Slim-iga ka YLOD tekkinud on?
_________________
PSN: Kupitz55
Egas möistus ei hüüa tulles.
www.japanparts.ee autovaruosade müük
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2011 17:20:28 vasta tsitaadiga

NekoRobin, mis PS3 versioon sul oli?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NekoRobin
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2008




sõnum 13.10.2011 17:22:55 vasta tsitaadiga

60GB mis mängis PS2 mänge
_________________
M: Heavenly Sword, Eternal Sonata (PS3), Legaia 2: Dual saga, Blazblue Continuum Shift (Limited Edition, PS3), Golden Sun: The Lost Age, Final Fantasy X-2
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2011 11:05:33 vasta tsitaadiga

Hmm, miks Team Fortress 2-e sisselogimine ei õnnestu?! icon_smile.gif Poiss on päris mures juba icon_biggrin.gif
_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sheik
HV vaatleja
Sheik

liitunud: 27.06.2005




sõnum 16.10.2011 03:39:24 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi teisel ka muutub NAT Type 2 ise mingi hetk Type 3-eks?
Kõik ip-d ja muu on mul õiged aga täna jälle moondus 3ks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:06:09 vasta tsitaadiga

Ei ole juhtund.
Kas EU psn kaardid on kõik riigiga seotud? UK kaart soome all ei tööta?
Kus saaks onlines soome 20.- kaarti?

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 15:57:28 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ei ole juhtund.
Kas EU psn kaardid on kõik riigiga seotud? UK kaart soome all ei tööta?
Kus saaks onlines soome 20.- kaarti?


UK kaart ei toimi, sest seal on vääring teine.
http://www.konsoolipood.eu/index.php/soome-psn-20-eurone-kinkekaart.html
http://www.progames.ee/product_info.php/cPath/90_62/products_id/125618?osCsid=753c52e134d3b976a96b77f17c193418

icon_smile.gif US kaardi eest võtab konsoolipood ikka hea kopika vahelt okse.gif
Ise sain ebayst 10 minutiga kätte ja maksin 2 doltsi rohkem icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.10.2011 15:58:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

UK kaart soome all ei tööta?

Muidugi ei tööta - valuuta ju teine...
P.S Tallinnas neid kohti ju hulgim, kust PSN euro kaart osta + saad tasuta plastikkarbi tagavaraks (vahel postiga ikka ühtteist juhtub) icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:00:01 vasta tsitaadiga

Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:01:33 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata...


€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad... icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:02:40 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:05:05 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:
iir kirjutas:
Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata...


€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad... icon_smile.gif


minuteada ei toimi saksa kaart soome kontoga...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:10:51 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
roostevaba kirjutas:
iir kirjutas:
Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata...


€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad... icon_smile.gif


minuteada ei toimi saksa kaart soome kontoga...

Jap, üsna kindlasti mitte.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 16:20:54 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
roostevaba kirjutas:
iir kirjutas:
Aga saksa kaart toimib soome kontoga? Lihtsam vist solarisest läbi hüpata...


€ kaart on € kaart. Vahet pole ju, kust ostad... icon_smile.gif


minuteada ei toimi saksa kaart soome kontoga...


Ok, sorry. My bad. Pole € kaartidega kursis, kasutan $ kontot icon_smile.gif

Muideks, kuidas US ja Soome hinnavahe on? Märgatav?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 17.10.2011 16:48:13 vasta tsitaadiga

Kanada ja UK hinnavahe on küll märgatav. Näiteks resident evil 4 hind Kanadas 20$ ehk 14.4 euri ja Uk-s 16£ ehk 18.3 euri. Soome poes peaks olema 20 euri selle hinnaks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:41:55 vasta tsitaadiga

roostevaba kirjutas:

Muideks, kuidas US ja Soome hinnavahe on? Märgatav?


Hinnad enamasti sama numbriga kuid ühel on $ ja teisel € märk taga. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2011 18:46:43 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif arvatakse vist ,et dollari ja euro kurss on 1:1
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2011 10:21:01 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
icon_biggrin.gif arvatakse vist ,et dollari ja euro kurss on 1:1


Kle, seda on näha jah. Itunesi lood on ju ka kalkuleeritud 1$=1€ :/

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 19.10.2011 19:04:48 vasta tsitaadiga

Kas tänane Store uuendus on juba kellegini jõudnud?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2011 21:02:25 vasta tsitaadiga

Mul oli juba eile öösel update olemas. 9 demo ja paar mängu ka.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 377, 378, 379 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.