Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 72, 73, 74  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
veixv
HV veteran
veixv

liitunud: 12.05.2006




sõnum 26.09.2011 08:15:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi siin, kellel kasutusel vanem mini pro saab öelda, kas marketis näitab kahte appi. Foursquare ja Elioni "minu tv" Mul tuttav räägib nagu oleks probleeme nende ja mõningate appide leidmisega veel..
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 350
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi130
HV vaatleja

liitunud: 13.11.2004




sõnum 26.09.2011 14:15:14 vasta tsitaadiga

veixv kirjutas:
Kas keegi siin, kellel kasutusel vanem mini pro saab öelda, kas marketis näitab kahte appi. Foursquare ja Elioni "minu tv" Mul tuttav räägib nagu oleks probleeme nende ja mõningate appide leidmisega veel..


Kasutan vanemat mini prod ning vaatasin järgi, et nende appide leidmisega probleeme küll ei ole.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ka1do
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005




sõnum 26.09.2011 14:40:50 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Olen kuu aega kasutanud xperia mini pro-t (ei ole x10) ja klapi ülemine ots kinnises asendis kergelt nihkub küll. Samas sellise ekraani suuruse poolest ilma klapita hakkama saamine suht ebamugav.
Kuna see mul esimene nutitelefon (android) telefon üldse, siis ei kurda. Üleminek SE K810i - SE Xperia mini pro-le on igati mõstlikuks kujunenud.

Kusjuures kõige imelikum oli alguses üldse kontakti valimine ja helistamine. Ei olnud harjunud et kõne tegemiseks tuleb lihtsalt numbrit vajutada kontakti nime all. Jäin nagu otsima kohta helista, kõne vms. Seega oli esimene kasutamis päev suht keeruline. Eriti kui oli vaja kiiresti mõnd funktsiooni kasutada, tekkis küll peata olek. Et mis
Spoiler Spoiler Spoiler
ma seda otsima pean. Aga kui juba mõned korrad sai läbi tehtud, siis läks asi ladusalt.

Asi mis mind praegu häirib on kehvem levi pidamine. Üleval servas tuleb tihti kollane ! märk, kirjaga ("teenus ee emt pole saadaval, ainult hädaabi kõned vms tekst") Pole täheldanud et kõnet segaks aga levi pulkasid tol hetkel ei näita tõesti. Vana telefoniga sellist asja naljalt ei juhtunud. Suht lühiajaline nähe ja telefoni mitte liigutades tuleb levi suht kohe tagasi, aga ikkagi teeb tähelepanelikuks selline tõmblemine.

Kaua sul aku muidu vastu peab? Mul kuskil 2 päeva sellise mõistliku kasutamise juures.
Muidu tundub igati mõistlik telefon, kuigi x8 istub käes mugavamalt ja on kaalult kergem.
Ühtegi normaalset kotti pole kahjuks leidnud veel ainult.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 26.09.2011 18:51:19 vasta tsitaadiga

Ka1do, ütleme jah 2p minimaalselt peab vastu küll. Kui väga hullusti koormata saab ka poole päevaga. Rekord on seni 4 öö päeva, mis on saavutatud väga kulusäästliku mõtlemisega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 27.09.2011 11:48:04 vasta tsitaadiga

Minu mini pro kogemus ütleb et üle poole päeva laadimata hakkama ei saa (14h ca max)... Uurisin et wifi enablemine peaks aitama (kuna sunnik tahab pidevalt 3G kaudu suhelda) eks vaatab kas saan akuiga pikemaks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soca
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2010




sõnum 27.09.2011 12:10:02 vasta tsitaadiga

Tervist! Olen ka nüüd sis uue mini-pro omanik nädal aega olnud. Esimene android minu jaoks, eelmine telefon oli 6 aastat vana w810 ja jõhker areng on ikka vahepeal toimunud(nääitab seda ka see et läks paar päeva aega enne kui välja nuputasin kuidas lugusi peale saada arvutist icon_lol.gif ). Väga super telefon minu arust mini-pro: kiire, hea väike, puutetundlikus hea ning qwerty klaviatuur on ikka väga super, väga hea on smsi saata või sis netis käia sellega. Ainukeseks miinuseks tooks välja aku aga nagu lugenud ja uurinud siin olen siis olen aru saanud, et uutel nutiföönidel peabki aku 2-3 päeva vastu, vana w810 aku pidaski peale 6 aastat kasutust rohkem vastu.

Oskab keegi head music playerit soovitada ja ka mingit pildistamis appi? Tõmbasin Fxcamera appi ja see ka päris hea, saab polaroidi teha pluss veel igast teisi ägedaid pilte kuid mõtlesin, et äkki keegi kes siin androidi juba pikemalt kasutand on teab mingit paremat soovitada? ja võib veel soovitada mingeid lahe ja häid asju mida tõmmata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.09.2011 12:55:22 vasta tsitaadiga

connor kirjutas:
Minu mini pro kogemus ütleb et üle poole päeva laadimata hakkama ei saa (14h ca max)... Uurisin et wifi enablemine peaks aitama (kuna sunnik tahab pidevalt 3G kaudu suhelda) eks vaatab kas saan akuiga pikemaks.


Kui sa niisama mobiilandmesidet sees hoiad, siis erilist kestvust ei tasugi loota akult.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004




sõnum 27.09.2011 16:14:22 vasta tsitaadiga

X10 Mini koos CM6'ga ei taha MMSe vastu võtta. Kuidas parandada?
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 02.10.2011 13:31:40 vasta tsitaadiga

on siin kedagi, kes oma x10 mini (pro) on uue mini (pro) vastu vahetanud? mõlgutan mõtteid selles suunas, kuid ray ahvatleb parema aku ja kaameraga, kuigi uus mini pro oma kompaktsuses on ülimalt meelejärgi... olen kohe kimbatuses icon_redface.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 04.10.2011 23:52:01 vasta tsitaadiga

Olen mõelnud, kuid asi jääb finantsi taha. Ray kohta võin öelda, et isa just ostis selle endale ja kurda mis telefon:D Mõnus, õhuke, hea kaameraga, aku isegi peab nats ja üldiselt mõnus vaheldus kopsakatele suurtele nutitelfidele:D
_________________
Teeme iga pühapäev Eestimaist Live Dj-show'd 19:00 FB Lives, checki siit..
Facebook.com/WRoMD
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 10.10.2011 08:28:11 vasta tsitaadiga

Kui ma tahan panna taustapilti tavalisele X10le, siis ta alati tahab cropida. Kuidas teha nii, et ta ei lõikaks seda ja pilt jääks õige suurusega enam-vähem ekraanile. Tahaks tüdruku pilti panna, aga see lõikab ja zoomib niimodi välja, et põhimõtteliselt ainult nägu on keset ekraani ning pole eriti terav ka. Aitäh!
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.10.2011 08:46:41 vasta tsitaadiga

960x854 reso või siis sama AR peab olema, et ilusti sobiks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 10.10.2011 09:17:54 vasta tsitaadiga

Mis on AR? Siis pean otsima suurema resolutsiooniga pildid ka vist. Need mis valikus olid, nendel on küljed lühemad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.10.2011 14:48:40 vasta tsitaadiga

aspect ratio. Külgsuhe siis.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 10.10.2011 17:34:38 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on resolutsioon ju piltidel pigem ikka nt 960x720. Kas kuidagi nii ei saa, et oleks kaetud ainult see esimene slide, mitte ta ei laotaks seda üle kolme või kuidas ta teeb. Praegu ta tahab panna ikka mingit ruudu kujulist pilti ja kuidagi nii zuumitud on see. Aga kuidagi peaks olema võimalik ju panna ka tavapärase suurusega pilti, mis jääks ilus vaadata?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.10.2011 17:40:39 vasta tsitaadiga

"tava" reso juures topiks telefon siis seda ju topelt ühte otsa icon_razz.gif
Ilmselt softis määratud see pilt nö liikuma nende avalehtedega.

Mingist custom softis vist on see muudetav?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreas123
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 10.10.2011 17:43:55 vasta tsitaadiga

Ma mõtlen seda, et kui ta ei laotaks seda üle kolme screeni, mis siis oleks selle resolutsioon?
Ma ei saa hästi aru ja seda faili ei saa enam tõmmata ka, aga kas see pole asi, mida mul vaja läheks?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1173338&highlight=wallpaper+size
Kahjuks on sealne download kahjuks surnud..

Googlest uurides on päris paljud selle asja pärast pahased, aga lahendust ei suuda välja leida. Võib-olla kellelgi oleks sportlik huvi seda ka uurida. icon_smile.gif


viimati muutis andreas123 10.10.2011 17:46:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 10.10.2011 17:46:13 vasta tsitaadiga

Eks ikka saab, tuleb mõne pilditöötlus-programmiga jebida natuke. Ka pikliku pildi saab korralikult ruudu sees ära paigutada.
Kõige lihtsam oleks vast resize teha.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005




sõnum 11.10.2011 06:17:58 vasta tsitaadiga

andreas123 kirjutas:
Ma mõtlen seda, et kui ta ei laotaks seda üle kolme screeni, mis siis oleks selle resolutsioon?
Ma ei saa hästi aru ja seda faili ei saa enam tõmmata ka, aga kas see pole asi, mida mul vaja läheks?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1173338&highlight=wallpaper+size
Kahjuks on sealne download kahjuks surnud..

Googlest uurides on päris paljud selle asja pärast pahased, aga lahendust ei suuda välja leida. Võib-olla kellelgi oleks sportlik huvi seda ka uurida. icon_smile.gif

480x854 ?

endal kasutusel "launcherpro" (tasuta) ja sellel on võimalik wallpaperi scrollimine disableda, ADW launcheril oli vist kah selline funktsioon olemas...

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.10.2011 10:03:12 vasta tsitaadiga

Sain oma Xperia X10i rootitud, paras brainfuck ikka.. pärast avastasin, et on ka mingi "SuperOneClick" root olemas icon_lol.gif
anyway, nüüd mõtlen mis ROM peale vägistada, soovitusi ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.10.2011 14:59:48 vasta tsitaadiga

Kas sellele viimasele ametlikule softile on X10 ka mingi oneclick ikka?
Pole pikka aega jälginud seda enam..

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2011 13:43:51 vasta tsitaadiga

Tasub veel Xperia Mini`t osta, uut telefoni oleks nagu tarvis ja samas "finantsid laulavad romanssi" ... icon_rolleyes.gif
Symbian nagu enam väga ei tõmba...(antud platvorm hakkab lihtsalt vaikselt välja surema) icon_neutral.gif
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2011 14:06:13 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Tasub veel Xperia Mini`t osta, uut telefoni oleks nagu tarvis ja samas "finantsid laulavad romanssi" ... icon_rolleyes.gif
Symbian nagu enam väga ei tõmba...(antud platvorm hakkab lihtsalt vaikselt välja surema) icon_neutral.gif

Kui jutt käib Xperia Minist, mitte X10 Minist, siis miks ka mitte, tundub asjalik luts olema. Disain on super ja sisu ka hea icon_smile.gif
Edu! icon_wink.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connor
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2003




sõnum 12.10.2011 14:07:13 vasta tsitaadiga

Minul probleeme akukestvusega enam pole. Ilmselt vahepeal oli mingi protsess lõhkuma hakanud ja tõmbas aku sõltumata käitlusest ca 14h tühjaks kusjuures näha seda akukasutuses ei olnud. Pärast restarti peab telefon tavakasutuses rahulikult 2 päeva vastu.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.10.2011 14:09:07 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
Etz kirjutas:
Tasub veel Xperia Mini`t osta, uut telefoni oleks nagu tarvis ja samas "finantsid laulavad romanssi" ... icon_rolleyes.gif
Symbian nagu enam väga ei tõmba...(antud platvorm hakkab lihtsalt vaikselt välja surema) icon_neutral.gif

Kui jutt käib Xperia Minist, mitte X10 Minist, siis miks ka mitte, tundub asjalik luts olema. Disain on super ja sisu ka hea icon_smile.gif
Edu! icon_wink.gif


Just nimelt Minist mitte, "X10 põlvkonnast", saaks lihtsalt ~200€ uue kätte... pole hetkel paraku rahaga väga priisata, samas droid kuluks ära icon_wink.gif
GSMarena review jättis igatahes suht viisaka mulje antud aparaadist... icon_rolleyes.gif

Vana telefon (Nokia 5800XM) on hakanud trikitama, seega pikalt nagu valida kah aega pole icon_sad.gif


viimati muutis Etz 12.10.2011 14:09:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 72, 73, 74  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.