Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rage märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 14:17:52 vasta tsitaadiga

borderlands wannabe pela....
anyways misasi see gpu transcode on ja miks graafika ni jube on, ainult selle teeb teravamaks ka kuhu vaatad, mis veidike häirib tegelt.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 14:24:19 vasta tsitaadiga

Proovisin praegu COOP ja MP. Päris head on, kui nad parandaksid need graafika probleemid oleks supper mäng, ainult MP võiks olla ka ilma autodeta.
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 15:02:41 vasta tsitaadiga

ehk päts toob parandused sisse + saab siis ka graafika valikuid muuta. Osad kohad näevad jubedamad välja kui Doom 3'es icon_biggrin.gif

... pilved on kah taevasse maalitud. Kenad on jah kohati aga mis sest pildist ikka vaadata. Reaal ajas liikuvaid pilvi + udu - suitsu efekt õhus on kõvasti lahedam. Näiteks need .-> http://www.upload.ee/image/1716357/ManiaPlanet.jpg (reaal ajas muutuvad, liikuvad pilved)

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 15:33:41 vasta tsitaadiga

kuidas relvasi auto peale osta ? tegin võidusõidu ja ostsin tüübi käest mingeid relvi ka aga ikka ei näita et oleks , linnas see sheriffi värk
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 08.10.2011 15:41:23 vasta tsitaadiga

Et autot upgradeda pead palju sõitma,ehk ostsid relva teisele autole ja hetkel sõidad sellega millele ei ostnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 03:29:42 vasta tsitaadiga

Aidake pimedat icon_biggrin.gif Kuhu peab minema missionis "Enter the well in wellspring". Otsisin seest, otsisin väljast aga ei leia. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 06:25:22 vasta tsitaadiga

apelsin16, Wellspringis üle tee Majori kontorist icon_razz.gif

edit: Ja läbi mäng mul saigi.. 12h kokku gameplayd, kõiksugu sidequestid tegin ka ära omastarust... meh. Lugu oleks võinud ikka kordades parem olla ning suurem avatud maailm.. Borderlands on mäekõrguselt üle sellest.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 11:46:50 vasta tsitaadiga

Esimene patch väljas. Tundub lightweight, põhiliselt konsooli commandid torgatud optionite alla.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 14:34:44 vasta tsitaadiga

Patch #1 uuendused siis
Spoiler Spoiler Spoiler


e.
Patch peal ja tekstuuride jama on lahenenud thumbs_up.gif
Vsync peal, Texture Cache "Large" ja AA 8x ning hd4850 fps piirajas koguaeg.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 09.10.2011 14:49:13 vasta tsitaadiga

Carmack: We do not see the PC as the leading platform for games icon_lol.gif
_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 14:53:42 vasta tsitaadiga

Carmack: Developing RAGE for consoles was a big mistake icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.10.2011 15:01:14 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
Carmack: We do not see the PC as the leading platform for games icon_lol.gif
SinineSiil kirjutas:
Carmack: Developing RAGE for consoles was a big mistake icon_lol.gif
Üks-sama intervjuu, kaks erinevat järeldust. Kõik sõltub sõnumi tõlgendajast icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 09.10.2011 15:15:22 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mafia kirjutas:
Carmack: We do not see the PC as the leading platform for games icon_lol.gif
SinineSiil kirjutas:
Carmack: Developing RAGE for consoles was a big mistake icon_lol.gif
Üks-sama intervjuu, kaks erinevat järeldust. Kõik sõltub sõnumi tõlgendajast icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Tra see mees peaks küll otsima omale teise töö kui leiab probleeme ainult teistes ...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 16:00:57 vasta tsitaadiga

keegi teab kus asub siuke tüüp nagu JK Stalls? peaks asuma race väravate juures aga no pole
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 16:26:20 vasta tsitaadiga

Krt ei lae mul rageconfig faili miskipärast. Ükskõik mis ma sinna sisse panen on tekstuurid ikka kadunud.
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 16:46:52 vasta tsitaadiga

ok update1 päris hea..suvalised crashid on kadunud ning texture popingut eriti pole enam. natuke siiski on.
kuid mustad kastid tekivad lambist vahepeal:(
http://dl.dropbox.com/u/28788188/Screenshot-222.png

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 18:28:14 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
Mafia kirjutas:
Carmack: We do not see the PC as the leading platform for games icon_lol.gif
SinineSiil kirjutas:
Carmack: Developing RAGE for consoles was a big mistake icon_lol.gif
Üks-sama intervjuu, kaks erinevat järeldust. Kõik sõltub sõnumi tõlgendajast icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler


Tra see mees peaks küll otsima omale teise töö kui leiab probleeme ainult teistes ...


Uudiste peakirjad eksitavad, tegelikult pole ta kumbagi süüdistanud.

Ütles, et tootearenduse protsessi tuleb parandada ning 6 aastat mängu arendada oli viga.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 18:38:20 vasta tsitaadiga

Kust seda patchi saab? Esmase otsinguga ei leidnud.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.10.2011 18:42:02 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Kust seda patchi saab? Esmase otsinguga ei leidnud.
Steam automaagiliselt ei tirinud ära?
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 19:00:32 vasta tsitaadiga

Mul on mäng ilma steamita peal.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 19:24:18 vasta tsitaadiga

LauriTed kirjutas:
Mul on mäng ilma steamita peal.

RAGE on steamworks mäng. Ilma steamita tähendab, et sul on piraat.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.10.2011 19:52:02 vasta tsitaadiga

peale patchi läksid tekstuurid justkui s1temaks. icon_neutral.gif thumbs_down.gif texture cache jms kõik mis seal on, on põhjas valikutest + rageconfig.cfg on 8k peale sätitud kõik asjad
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 20:21:40 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
peale patchi läksid tekstuurid justkui s1temaks. icon_neutral.gif thumbs_down.gif texture cache jms kõik mis seal on, on põhjas valikutest + rageconfig.cfg on 8k peale sätitud kõik asjad


Seda see patch teeb. Pira ftw, ei mingit automaatselt peale surutud patchi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 09.10.2011 20:28:57 vasta tsitaadiga

Scart, mis see pira siia puutub?
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 20:31:37 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Scart, mis see pira siia puutub?


Steam surub sulle jõuga selle uuenduse peale ja nüüd lakud panni icon_razz.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 21:31:35 vasta tsitaadiga


_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2011 21:39:02 vasta tsitaadiga

See ei sticki peaaegu kunagi. Mis oli eriti vahva Dead Islandi puhul, kui neli tundi mäng lihtsalt ei töötanud tänu katkisele updatele icon_razz1.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgitspins
HV vaatleja
omgitspins

liitunud: 01.03.2009




sõnum 10.10.2011 05:02:36 vasta tsitaadiga

vägev, mul rage ei tuvasta videokaarti ära ja seega jookseb mingi 0.00001 fpsi, msi r5830
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 10.10.2011 13:21:01 vasta tsitaadiga

Need kes 8k tekstuurid panid, oskavad ehk öelda kas 1G mäluga video ka seda välja veab?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.10.2011 13:58:35 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Need kes 8k tekstuurid panid, oskavad ehk öelda kas 1G mäluga video ka seda välja veab?
Vabalt. Teist nägugi ei tee. FPS raudselt 60 peal lukus. Aga... peale patchi, mul on kuri kahtlus, et cvar'id ei toimi enam päris nii, nagu enne.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.10.2011 14:03:05 vasta tsitaadiga

jääb siiski küsimus:
Mida seal on rohkem (18gb+patch) vs just cause 2 (4 gb)
viimases on päris suur kaart ning peaks mainima ,et pilt on just cause 2s ilusam kui need "actual screenshot" pildid siin teemas?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 14:03:41 vasta tsitaadiga

njah mina paremaks ei saa icon_sad.gif
black texture vidinad ajavad suht närvi. texture poping nüüd palju väiksem update1'ga
jookseb ka suht smooth v.a. kui recordin...uut prose vaja vist icon_razz1.gif
soundi unustasin ka recordida korralikult. mikri peal oli ja suht vaikselt on kuulda aint.

saaks nüüd sellest black textureist lahti, olekstäitsa mängitav

Link

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.10.2011 14:27:42 vasta tsitaadiga

NeroEST, Ho Ho seda mitu korda seletand. Rage's on kõik textuurid unikaalsed, iga viimne kui üks, iga pind koosneb ühest suurest textuurist, ehk puudub tiling, eem, tileing, mis iganes, ehk siis selline asi, et ühel pinnal kasutatakse ühte ruudukest mitu korda, sellist asja pole. Välja näebki mäng sellepärast nii jama, et ühte 8k textuuri on venitatud üle suurte pindade, mis tähendab seda, et virtuaalne dpi, ehk nö puntki tihedus on väga väike. Kuna iga objekt omab unikaalset textuuri siis peabki mängu suurus selline ulmeline olema, võrreldes teiste mängudega, millel maailm vb palju suurem, aga kus näiteks 1000 puud on ühe ja sama textuuriga ülelöödud, mis tähendab, et sellel väiksemal mängul on puude jaoks näiteks 1 textuur ja ragel 1000 puu jaoks 1000 textuuri, ehk siis ragel kulub puude jaoks 1000 korda rohkem ruumi, kui tollel väiksemal mängul.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 14:30:45 vasta tsitaadiga

Saan täna enda ülevaate valmis mängust..
Suurim pettumus on ilmselt kehv story ja üsna väike avatud maailm thumbs_down.gif ja noh muidugi sadadel inimestel suured probleemid mänguga icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2011 14:32:24 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Välja näebki mäng sellepärast nii jama, et ühte 8k textuuri on venitatud üle suurte pindade, mis tähendab seda, et virtuaalne dpi, ehk nö puntki tihedus on väga väike
... ning venitama pidi seetõttu, et XB peale ei lubatud Carmac'il mängu välja anda >3 plaadi peal ning samuti keelati ära releaseda mängu selliselt, et muudel platformidel tekstuurikvaliteet kõrgem oleks. Ainus lootus on, et mingi hetk tuleb PC'le "DLC" kus on normaalse kvaliteediga kama ja mitte see soga mis praegu.

Muidu olge "õnnelikud" et asi niigi hea välja näeb. Originaalis pidi seal tulema 5 kaarti praeguse 2 asemel kuid konsoolide limiteerituse tõttu oldi sunnitud kogu värki kordades väiksema maa-ala peale kokku suruma et tekstuurid päris läbuks kätte ära ei läheks.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 14:59:30 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
... ning venitama pidi seetõttu, et XB peale ei lubatud Carmac'il mängu välja anda >3 plaadi peal ning samuti keelati ära releaseda mängu selliselt, et muudel platformidel tekstuurikvaliteet kõrgem oleks. Ainus lootus on, et mingi hetk tuleb PC'le "DLC" kus on normaalse kvaliteediga kama ja mitte see soga mis praegu.

Päris huvitav lugu see MS'i 3 plaadi piirang, kas sul mingit info allikat kah jagada on?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2011 14:59:50 vasta tsitaadiga

Sellest on korduvalt siin ja mujal teemades räägitud. Kammi Carmac'i twitterit kui ei usu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.10.2011 15:24:36 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
mis tähendab, et sellel väiksemal mängul on puude jaoks näiteks 1 textuur ja ragel 1000 puu jaoks 1000 textuuri, ehk siis ragel kulub puude jaoks 1000 korda rohkem ruumi, kui tollel väiksemal mängul.

Huvitav lahendus developeride poolt.

Ütle, kas sulle meenub üks mäng kus sind on häirinud, et 1000 puud kasutavad ühte textuuri?
Minule ei meenu ühtegi näiteks.

Graafikast teeb ilusa graafika kui tekstuurilt tekstuurile üleminekud on sujuvad ja juures on palju eyecandit, valgusvihud, õhus liuglev tolm, maast ülespaisatud tolm, lendlevad puulehed, vedelev praht, sunflares etc. Tilulilu teeb graafikast hea graafika.
Kui kasutada lihtsalt mingeid megasuperhüper kõrgeid tekstuure, siis on kokkuvõttes pilt palju koledam ju...

Ehk siis tegelikult ju kui 1 teksuuri 1000 korda kasutamine annab parema tulemuse välja, miks raisata aega ja ressurssi 1000 tekstuuri loomisele?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.10.2011 16:06:06 vasta tsitaadiga

NeroEST, mingi ho ho ja carmacki fetish. ja veel seda, et mingisugune tilulilu küll pasku tekstuure ei kompenseeri. see on fakt.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.10.2011 16:07:25 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
NeroEST, mingi ho ho ja carmacki fetish. ja veel seda, et mingisugune tilulilu küll pasku tekstuure ei kompenseeri. see on fakt.


ot:
f1 2011 tänu tilulilule on 1024x768 low low low minu jaoks väga ilusa graafikaga mäng.
fallout 3 mingi megahüper high res texture packidega 1920x1080 resol nägi ka hullem välja imo.

_________________
Winter is coming...


viimati muutis NeroEST 10.10.2011 16:13:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 16:07:45 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
NeroEST, mingi ho ho ja carmacki fetish. ja veel seda, et mingisugune tilulilu küll pasku tekstuure ei kompenseeri. see on fakt.


Megatexture on lihtsalt oma ajast ees. Ja Rage'i hoiab tagasi ainult konsool.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.10.2011 16:12:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Megatexture on lihtsalt oma ajast ees. Ja Rage'i hoiab tagasi ainult konsool.
ja hdd maht. selleks, et megatexture end õigustaks, peaksid ka HDD'd 10x kasvu tegema.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2011 16:12:54 vasta tsitaadiga

HDD'del on ruumi enam kui piisavalt Rage'i jaoks, lihtsalt mitte konsoolides kasutatavatel variantidel.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.10.2011 16:15:36 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
HDD'del on ruumi enam kui piisavalt Rage'i jaoks, lihtsalt mitte konsoolides kasutatavatel variantidel.
ei soovi c.a. 10% ketta mahtu ühe mängu alla panna. põmst nad võiks siis ju 3TB mängu ka teha, sest PC HDD'le mahub ju vabalt ära. arvutiga muudki teha, kui rage mängida.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 16:28:26 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
ja hdd maht. selleks, et megatexture end õigustaks, peaksid ka HDD'd 10x kasvu tegema.


RAGE oleks 150 giga optimaalselt. Ma ei näe probleemi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.10.2011 16:32:21 vasta tsitaadiga

Scart, ma ei näe probleemi, kui HDD'd oleksid suurusjärk 10TB, mitte 1TB. Ega tõesti pole probleemi, kui ainult rage mängid, siis võib vabalt see 150GB ühe mängu all tiksuda, aga muud ka veel vaja teha, siis see suht katastroof + muud mängud + muusika + video edit.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.10.2011 16:35:38 vasta tsitaadiga

Mul mängumasinas peale lastud kogu steami ~200 mängu ja võtab see lõbu suts alla TB. Töömasinas muu kama jaoks veel mõned terad. Olukorras, kus 2T saab kätte ~60€ eest ei ole nagu eriti mõtet vinguda.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Strom
HV vaatleja
Strom

liitunud: 11.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 16:37:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Sellest on korduvalt siin ja mujal teemades räägitud. Kammi Carmac'i twitterit kui ei usu.

Lugesin terve selle teema siin uuesti läbi ja ei näe mingit viidet. Samuti lugesin Carmacki twitter feedi uuesti läbi alates juunist ja ei leidnud midagi. Siis surkisin googles ringi, tulemuseta. Äkki aitad mind ikka hädast välja ja jagad oma allikat, kasvõi privaatselt?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 10.10.2011 16:50:23 vasta tsitaadiga

kunagi pc mängude puhul oli täiesti norm, et ainult 2 mängu peale mahubki.
tänapäeval kui on developeritel võimalus, et ei peaks optimeerima ei tea mitte millegi pärast siis ulutakse, et uauauauauau liiga palju ruumi võtab icon_biggrin.gif

sellesse tellisesse mis kraana pulti haldab muidugi loogiliselt võttes midagi peale ei mahu, kuidas saakski

ärge vinguge ja laske juba lõpuks ometi carmackil mängu arendada mitte mingi saia jaoks söödavaks teha

mina pean teie telliste pärast kannatama, no krt.. ilma teie si....käkita oleks tõenäoliselt praegu ragel korralikud dedicated serverid ja vähemalt võimalik 32 keisi mapp täiesti sodiks lasta.

on veel küsimusi?

consolerage icon_lol.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 17:09:34 vasta tsitaadiga

vahepeal tundub graafika ikka hämmstavalt kena tegelt ... icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Rage mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.