eile proovisin ka konsooli ära (ps3). KDR tuli alla 0.2 Kuigi ma nii koba ei tohiks ikka olla, sest Killzone 2-s on see alati 1+. 30 fps ei tundunud üldse läg. Sujuvalt jooksis. Pleistal enam seda ilmselt ei torgi, pc imo parem.
Sai kah kevadel peale 10 aastat arvutiga FPS-de mängimist PS3 peale üle mindud. Esimene shooter mäng PS3-l sai olema Metal gear 4 (ilma aim assistita) ja olgem ausad šokk oli suur Täielik invaliidi tunne oli tõesti aga samas, kuu-paar mängimist ja võin tõdeda, et mängin sama hästi kui enamus teisigi, sest eks nemadki peavad ju puldiga mängima; tingimused on kõigile võrdsed. Üldiselt harjub puldiga kiiresti ära.
Kas igatsen arvuti aegasid taga? Ei! Põhjus: seal on profid liiga profid ja tahes tahtmata tekib tunne, et kasutatakse Aimbote kuigi tõenäoliselt seda ei tehta.
Sai vanat COD:UO Eesti mõistes tipp tasemel palju aastaid mängitud, aga 180 kraadised ümberpöördega hüppelt headshotid clan waridel ei mahtunud mulle mitte kuidagi pähe. PS3-ga mängides selliseid asju ei kohta ja säästad hoopis selle arvelt oma närve.
Graafika kohta ütleks nii, et saad seda mille eest ka maksad. Tahad head graafikat võrreldes konsoolidega BF3-s? Köhi pappi ja mitte vähe, sest arvuti, mis seda võimaldaks maksab konsoolist mõned korrad rohkem. Konsoolide kasuks räägib võibolla ainult see, et tõukad konsooli kasvõi 50 tollise teleka taha ja naudid suurt pilti kasvõi teisest toa otsast.
Sul mõne sõbra juures konsooliga mängimist pole võimalik proovida? See oleks vast kõige õigem tegu enne ostmist.
Nooo alati saab pc peal puldi osta ju kui tõesti kraanajuhi mängimise himu nii suur on...aga teiste vastu kes klavi ja hiirega mängivad...njaa _________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Sai vanat COD:UO Eesti mõistes tipp tasemel palju aastaid mängitud, aga 180 kraadised ümberpöördega hüppelt headshotid clan waridel ei mahtunud mulle mitte kuidagi pähe. PS3-ga mängides selliseid asju ei kohta ja säästad hoopis selle arvelt oma närve.t.
See 360 noscope on just rohkem konsoolikate teema. Mängi veidi rohkem, näiteks COD seeriat xkasti peal või kuskil saad näha mis ulme killid tulevad aim assistiga. _________________ >OSTA ÕLUT
Sai vanat COD:UO Eesti mõistes tipp tasemel palju aastaid mängitud, aga 180 kraadised ümberpöördega hüppelt headshotid clan waridel ei mahtunud mulle mitte kuidagi pähe. PS3-ga mängides selliseid asju ei kohta ja säästad hoopis selle arvelt oma närve.t.
See 360 noscope on just rohkem konsoolikate teema. Mängi veidi rohkem, näiteks COD seeriat xkasti peal või kuskil saad näha mis ulme killid tulevad aim assistiga.
Ei vaidle vastu kuna kogemus puudub. Metal Gear Solid 4 mängin ainult serverites kus aim assist on maha võetud. Loodan, et BF3 on võimalik samamoodi mängida (ehk saab valida severeid, kus sihtimise abi on eemaldatud). Vastasel juhul hakkan oma kindlas ostu soovis tõsiselt kahtlema.
kui see on korraga raudis olijate kohta, siis tõsi.
kui üldise mängijatebaasi kohta, siis mitte.
mis BC2 ajast silma hakkas, siis PS3 oli kolmest (360, PS3, PC) kõige täiskasvalikum. Teiste kohta internetist muud ei leidnudki kui ainult hala kuidas kõik kämbivad, keegi objektive ei täida, adminnid kikivad kui teda 3 korda oled ära tapnud jne. Selliseid muresid ei ole PS3 peal lihtsalt. Uskumatu, aga tõsi.
Kui sa pole competitive mängija, vaid tahad oma lõbuks õhtuti veidi mängida, ning suudad ennast ümber harjutada puldiga, siis on PS3 igati OK valik.
PS: küsides seda PC alateemas, saad loomulikult vastu vahtimist "PC FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" mine uuri sama asja konsooliteemast, võid saada asjalikumaid soovitusi. kuigi jah, aktiivsemad loevad mõlemit.
jules, Kas siis Xboxi BC2-es saab ka teisi välja kikkida? Muidu jah, ise olen PS3-el asja mänginud ja väga rahul olen olnud, mitte mingeid häkkereid, või idusi, kes kick'vad paremad mängijad välja, pole.
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?
Aitäh!
Nagu oligi arvata see on ikka nii, et kellele tütar, kellele ema. Kui PS3 on ikka suht mängitav, vajab vaid harjumist, siis pigem kisub sinna PS3 poole, sest €300 eest saab kaasa ka liikumisanduri, mille oleks hea lapsele pihku anda ja Blue-Ray mängijat läheb ka varem-hiljem vaja. Tiitritega DivX'e õnneks oskab TV pulgalt maha ise maha mängida.
Tänan kõiki oma seisukohti avaldamast.
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist.
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist.
Kõikide relvadega suurema distantsiga kuulid langevad rohkem ju, longrange snaiper oled pead mingi 3-4cm üles poole sihtima.
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist.
Kõikide relvadega suurema distantsiga kuulid langevad rohkem ju, longrange snaiper oled pead mingi 3-4cm üles poole sihtima.
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist.
Kõikide relvadega suurema distantsiga kuulid langevad rohkem ju, longrange snaiper oled pead mingi 3-4cm üles poole sihtima.
gravity
See ei ole Crysis aka arkaade
see oli BC2-s juba.. BF2 ei ole kindel, aga BF2:PR oli ka
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena icon_biggrin.gif Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist. icon_question.gif
enne hakkasin postitama just
Bullet drop metro mapil
Ma olen BF seerial ikka vahel silma peal hoidnud aga tõsisemalt ja pikemal pole sellesse veel süvenenud.
Igastahes sooviks siis kohalike BF gurude kes ka BF3 põhjalikumalt tunnevad, et ehk saaks näpunäiteid, info lehekülgi jne.
Alates gameplay tippidest ning relvade effektiivsusest(ehk mingeid tabeleid mis kirjeldaksid erinevaid lisade ja relvade kombinatsioone jne) lõpetades tehniliste soovitustega, ala mouse sätted jm.
Kasulikku info eest oleksin äärmiselt tänulik.
Lisaks kas on plaanis või juba olemas ka kohalikud klannid kellega ühineda võiks, et tiimitööd teha?
Paar küsimust ka beta kohta veel, et kas ka teistel esineb mängu kokku jooksmist, ala viskab pildi mustaks ja heli jääb loopi kuid 3-näpu puudutus ja proge sulgemine toimivad, kuid on ka harvemaid juhuseid kus terve arvuti kiilub ja aitab vaid hardcore resa?
mis sa ei oska googlet või bf-i oma foorumeid kasutada? youtube jne...
tegu on ikkagi katkise betaga ja ma usun, et vara on veel teabmis tiimi värki ajada.
Hakkasin just mõtlema seda, et hetkel tellitud mäng koos plaadi jms. jamaga, aga kas sellel on mõtet ? Kui mäng hakkab käima ainult läbi Battellog'i ja mängusisest menüüd ei ole, nagu konsoolidel, siis on plaadist sama palju kasu, kui ainult key'st, mida kasutad Origin'is. Kas keegi teab midagi selle kohta ?!
no hallloo... mis aastal veel oli plaadist midagi kasu? siis kui quake 2 oli?
anyway ju seod kõik kontoga ja patchi tõmbad netist, muidugi ei ole füüsilisel mõtet enam. Mõnel on lihtalt kiiks, et tahab karbi riiulisse panna ja plaadi suuretoa lambi otsa niidiga rippuma sättida
no hallloo... mis aastal veel oli plaadist midagi kasu? siis kui quake 2 oli?
anyway ju seod kõik kontoga ja patchi tõmbad netist, muidugi ei ole füüsilisel mõtet enam. Mõnel on lihtalt kiiks, et tahab karbi riiulisse panna ja plaadi suuretoa lambi otsa niidiga rippuma sättida
Jep, ainuke põhjus veel miks plaate ostetakse võib olla aeglane DL kiirus , plaadiga pole mängu ennast vaja tõmmata , ainult pätse hiljem..
mis sa ei oska googlet või bf-i oma foorumeid kasutada? youtube jne...
tegu on ikkagi katkise betaga ja ma usun, et vara on veel teabmis tiimi värki ajada.
Kartsingi et selliseid kommentaare tuleb...
Foorum ongi selleks et arutada/küsida mingi probleemi kohta. Kuna siin ma eeldan on peale rantimise ka inimesi kes jagavad rohkem biiti BF3 kohta ning tunnevad ja teavad erinevaid BF3 seotuid foorumeid paremini kui mina siis miks ei võiks seda infot jagada või on eestlaslik kadedus nii suur et ega teist inimestei tasu aidata, hea nähvata et kasuta google-it. Jah ma kasutasin google-it ja youtube ja surfan foorumites kuid ma olen 100% kindel et kindlasti leidub siin neid kes seda plaju rohkem teevad. Kindlasti on mitmeid näpunäiteid milleni jõudmiseks võib minna mul määramatu hulk aega kuid samas on kellelegi siin foorumis kusagilt X kohast juba ette sattunud ning miks ei võiks siis seda infot jagada.
Isiklikult ei näe inimeste aitamises probeelmi ja natukese oma aja rakendamises nende inimeste aitamiseks kui mul on see võimalus ja teave selleks.
Imo võiks enamuse selle solgi asemel mis siin niisama välja pritsitakse hoopis arukat infot jagada või on seda liialt palju tahetud. NB! kõik seda kindlasti ei tee seega vabandust üldistuse pärast.
Huh, ei teagi mida teha Tuleb vist siis pre-order tühistada ja pigem võtta zypsy käest üks key Hinna vahe on siiski suht suur...
ofc võta digitaalne variant.
Killerwave kirjutas:
Spoiler
ottf kirjutas:
mis sa ei oska googlet või bf-i oma foorumeid kasutada? youtube jne...
tegu on ikkagi katkise betaga ja ma usun, et vara on veel teabmis tiimi värki ajada.
Kartsingi et selliseid kommentaare tuleb...
Foorum ongi selleks et arutada/küsida mingi probleemi kohta. Kuna siin ma eeldan on peale rantimise ka inimesi kes jagavad rohkem biiti BF3 kohta ning tunnevad ja teavad erinevaid BF3 seotuid foorumeid paremini kui mina siis miks ei võiks seda infot jagada või on eestlaslik kadedus nii suur et ega teist inimestei tasu aidata, hea nähvata et kasuta google-it. Jah ma kasutasin google-it ja youtube ja surfan foorumites kuid ma olen 100% kindel et kindlasti leidub siin neid kes seda plaju rohkem teevad. Kindlasti on mitmeid näpunäiteid milleni jõudmiseks võib minna mul määramatu hulk aega kuid samas on kellelegi siin foorumis kusagilt X kohast juba ette sattunud ning miks ei võiks siis seda infot jagada.
Isiklikult ei näe inimeste aitamises probeelmi ja natukese oma aja rakendamises nende inimeste aitamiseks kui mul on see võimalus ja teave selleks.
Imo võiks enamuse selle solgi asemel mis siin niisama välja pritsitakse hoopis arukat infot jagada või on seda liialt palju tahetud. NB! kõik seda kindlasti ei tee seega vabandust üldistuse pärast.
tead selliseid kes tahavad, et neile pudru suhu pannakse on päris palju ära solvu nüüd... lihtalt näe ise ka ennem natukene vaeva ja saad täiesti obvious küsimustele vastused 10x kiiremini.
muidugi ma ei tea relvade exact dammi praegu, paljud ei tea.. miks ei tea? mäng pole väljaski ju veel ning mingit infot pole avalikustatud.
usumind, et inimesed teavad praegu samapalju kui sina ja kui midagi kasulikku kuskilt lekib küll siis siit leiad ka
Nojah enamus ajal mul Afterburner taustal monitoorimas, sama ka mitte 100% iga kord, seega seal peab veeel miskit olema.
Taustal või mitte, PB läheb AB-ga konflikti ikkagi.
tsitaat:
New protected MMIO IOCTLs allow MSI Afterburner to hide all low-level access to hardware much deeper into the driver, into separate kernel address space, where it cannot be accessed by unsafe user mode applications like Punkbuster. Protected MMIO can be enabled by editing configuration file and setting MMIOUserMode to 0 (it is set to 1 by default).
See peaks siis toimima kui sul AB 2.2.0 beta 8. Mul pole igastahes enam freezi esinenud.
Relvade damage jms kohta on beta põhjal suht pointless tabeleid koostada, BC2s kasutatud single-shot-repeat makrot enam ei saa kasutada.
Betas ei saa ka hiire lisanuppe mappida, seega pole ka selles osas midagi soovitada. _________________ ★Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Ma küll UMPiga kedagi veel laksust maha pole saand, alati 4-6 laksu enne kui vend kukub. Aga praegu sain kikki, sest tulin alati seljatagant ja andsin nuga
Ma küll UMPiga kedagi veel laksust maha pole saand, alati 4-6 laksu enne kui vend kukub. Aga praegu sain kikki, sest tulin alati seljatagant ja andsin nuga
surijale tundub, et ta sureb 1st lasust. See on mängu probleem ja mitte ainult UMP puhul.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.