Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 12:21:44 vasta tsitaadiga

eile proovisin ka konsooli ära (ps3). KDR tuli alla 0.2 icon_biggrin.gif Kuigi ma nii koba ei tohiks ikka olla, sest Killzone 2-s on see alati 1+. 30 fps ei tundunud üldse läg. Sujuvalt jooksis. Pleistal enam seda ilmselt ei torgi, pc imo parem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 05.10.2011 12:24:55 vasta tsitaadiga

Sai kah kevadel peale 10 aastat arvutiga FPS-de mängimist PS3 peale üle mindud. Esimene shooter mäng PS3-l sai olema Metal gear 4 (ilma aim assistita) ja olgem ausad šokk oli suur icon_eek.gif Täielik invaliidi tunne oli tõesti aga samas, kuu-paar mängimist ja võin tõdeda, et mängin sama hästi kui enamus teisigi, sest eks nemadki peavad ju puldiga mängima; tingimused on kõigile võrdsed. Üldiselt harjub puldiga kiiresti ära.
Kas igatsen arvuti aegasid taga? Ei! Põhjus: seal on profid liiga profid ja tahes tahtmata tekib tunne, et kasutatakse Aimbote kuigi tõenäoliselt seda ei tehta.
Sai vanat COD:UO Eesti mõistes tipp tasemel palju aastaid mängitud, aga 180 kraadised ümberpöördega hüppelt headshotid clan waridel ei mahtunud mulle mitte kuidagi pähe. PS3-ga mängides selliseid asju ei kohta ja säästad hoopis selle arvelt oma närve.

Graafika kohta ütleks nii, et saad seda mille eest ka maksad. Tahad head graafikat võrreldes konsoolidega BF3-s? Köhi pappi ja mitte vähe, sest arvuti, mis seda võimaldaks maksab konsoolist mõned korrad rohkem. Konsoolide kasuks räägib võibolla ainult see, et tõukad konsooli kasvõi 50 tollise teleka taha ja naudid suurt pilti kasvõi teisest toa otsast.

Sul mõne sõbra juures konsooliga mängimist pole võimalik proovida? See oleks vast kõige õigem tegu enne ostmist.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 12:27:46 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
ottf, ei vaidle vastu, et klaver+hiir on parem, aga käpradi käes pole sellest kasu icon_smile.gif

Käpardi käes on puldist ka sama palju kasu ju...
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 05.10.2011 12:57:54 vasta tsitaadiga

Nooo alati saab pc peal puldi osta ju kui tõesti kraanajuhi mängimise himu nii suur on...aga teiste vastu kes klavi ja hiirega mängivad...njaa
_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 13:40:18 vasta tsitaadiga

kiriE kirjutas:

Sai vanat COD:UO Eesti mõistes tipp tasemel palju aastaid mängitud, aga 180 kraadised ümberpöördega hüppelt headshotid clan waridel ei mahtunud mulle mitte kuidagi pähe. PS3-ga mängides selliseid asju ei kohta ja säästad hoopis selle arvelt oma närve.t.


See 360 noscope on just rohkem konsoolikate teema. Mängi veidi rohkem, näiteks COD seeriat xkasti peal või kuskil saad näha mis ulme killid tulevad aim assistiga.

_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiriE
HV kasutaja
kiriE

liitunud: 20.07.2003




sõnum 05.10.2011 13:48:37 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
kiriE kirjutas:

Sai vanat COD:UO Eesti mõistes tipp tasemel palju aastaid mängitud, aga 180 kraadised ümberpöördega hüppelt headshotid clan waridel ei mahtunud mulle mitte kuidagi pähe. PS3-ga mängides selliseid asju ei kohta ja säästad hoopis selle arvelt oma närve.t.


See 360 noscope on just rohkem konsoolikate teema. Mängi veidi rohkem, näiteks COD seeriat xkasti peal või kuskil saad näha mis ulme killid tulevad aim assistiga.


Ei vaidle vastu kuna kogemus puudub. Metal Gear Solid 4 mängin ainult serverites kus aim assist on maha võetud. Loodan, et BF3 on võimalik samamoodi mängida (ehk saab valida severeid, kus sihtimise abi on eemaldatud). Vastasel juhul hakkan oma kindlas ostu soovis tõsiselt kahtlema.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 14:20:07 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
Vähem mängijaid


kui see on korraga raudis olijate kohta, siis tõsi.
kui üldise mängijatebaasi kohta, siis mitte.

mis BC2 ajast silma hakkas, siis PS3 oli kolmest (360, PS3, PC) kõige täiskasvalikum. Teiste kohta internetist muud ei leidnudki kui ainult hala kuidas kõik kämbivad, keegi objektive ei täida, adminnid kikivad kui teda 3 korda oled ära tapnud jne. Selliseid muresid ei ole PS3 peal lihtsalt. Uskumatu, aga tõsi.

Kui sa pole competitive mängija, vaid tahad oma lõbuks õhtuti veidi mängida, ning suudad ennast ümber harjutada puldiga, siis on PS3 igati OK valik.

PS: küsides seda PC alateemas, saad loomulikult vastu vahtimist "PC FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" mine uuri sama asja konsooliteemast, võid saada asjalikumaid soovitusi. kuigi jah, aktiivsemad loevad mõlemit.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 14:39:56 vasta tsitaadiga

jules, Kas siis Xboxi BC2-es saab ka teisi välja kikkida? Muidu jah, ise olen PS3-el asja mänginud ja väga rahul olen olnud, mitte mingeid häkkereid, või idusi, kes kick'vad paremad mängijad välja, pole.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.10.2011 14:42:46 vasta tsitaadiga

invension kirjutas:
Hakkab looma! beer_yum.gif
Battlelog võiks jääda küll kui selline aga server browser võiks küll nagu bc2-s olla...
Pmts kui netti pole siis ei saa SP-d ka pelada?


tsitaat:
bobby6k34 said:
well Bazajaytee, may I ask if there will be a way for us to play singleplayer when battlelog goes down in the final release?

I would hate to get a hour to play to have it taken away because battlelog is down for maintenance


I will add it to my FAQ list but yes, you can play SP when Battlelog is down.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 14:45:47 vasta tsitaadiga

rocky-b, kiki koht oli PC jaoks ikka. 360 niisama teada tuntud eelpuberteetide pigev vingumine. icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 05.10.2011 14:49:00 vasta tsitaadiga

konsooli peal voip-i ka ei ole? chattida ka ei saa..
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeroj
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2002




sõnum 05.10.2011 14:51:43 vasta tsitaadiga

eeroj kirjutas:
Peagi vaja osta riistvara, et Battlefield 3 mängida. Et uusi osi arvutisse hankida, tuli mõte, et äkki ostaks hoopis PlayStation'i. Siit aga minu küsimus, et kuidas on PS3'ga mängida, kui eelnevalt on selleks kasutatud vaid arvutit? Eelkõige silmas pidades Battlefield seeriat? Seal ju sihtimiseks hiire töö eluliselt oluline... no ma ei kujuta lihtsalt PS3'ga mängimist ette. On see väga valus üleminek, ega ei kao mängu reaalsustunne mingite auto-aim'ga?

Aitäh!

Nagu oligi arvata see on ikka nii, et kellele tütar, kellele ema. Kui PS3 on ikka suht mängitav, vajab vaid harjumist, siis pigem kisub sinna PS3 poole, sest €300 eest saab kaasa ka liikumisanduri, mille oleks hea lapsele pihku anda ja Blue-Ray mängijat läheb ka varem-hiljem vaja. Tiitritega DivX'e õnneks oskab TV pulgalt maha ise maha mängida.
Tänan kõiki oma seisukohti avaldamast.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 05.10.2011 15:01:43 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:
konsooli peal voip-i ka ei ole? chattida ka ei saa..


Ma saan küll "omadega" suhelda. Headset kõrva külge ja räägi palju jõuad...ma ei tea, mis konsooli sa silmas pead.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markxy10
HV kasutaja
Markxy10

liitunud: 27.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 15:20:04 vasta tsitaadiga

keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena icon_biggrin.gif Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist. icon_question.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katamaraan
HV vaatleja
Katamaraan

liitunud: 24.12.2010




sõnum 05.10.2011 15:30:00 vasta tsitaadiga

Markxy10 kirjutas:
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena icon_biggrin.gif Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist. icon_question.gif


Kõikide relvadega suurema distantsiga kuulid langevad rohkem ju, longrange snaiper oled pead mingi 3-4cm üles poole sihtima. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 15:45:01 vasta tsitaadiga

Katamaraan kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena icon_biggrin.gif Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist. icon_question.gif


Kõikide relvadega suurema distantsiga kuulid langevad rohkem ju, longrange snaiper oled pead mingi 3-4cm üles poole sihtima. icon_rolleyes.gif

gravity icon_idea.gif

See ei ole Crysis aka arkaade icon_lol.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 05.10.2011 15:45:46 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Katamaraan kirjutas:
Markxy10 kirjutas:
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena icon_biggrin.gif Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist. icon_question.gif


Kõikide relvadega suurema distantsiga kuulid langevad rohkem ju, longrange snaiper oled pead mingi 3-4cm üles poole sihtima. icon_rolleyes.gif

gravity icon_idea.gif

See ei ole Crysis aka arkaade icon_lol.gif


see oli BC2-s juba.. BF2 ei ole kindel, aga BF2:PR oli ka
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkeltt
HV vaatleja
mihkeltt

liitunud: 06.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 16:03:38 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:
see oli BC2-s juba.. BF2 ei ole kindel, aga BF2:PR oli ka

BF2-s on sniperil kindlasti bullet drop olemas, sama ka tanki mürsul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 16:13:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:
keegi märganud, et automaadi kuulid langevad? (pikemal distansil hakkab alla kukkuma) Minu jaoks tuli see üllatusena icon_biggrin.gif Märkasin seda Holo sightiga HK 416-ga. Üksiklaskudega tuleb ilusti tracer välja. Vb on sellel midagi supressoriga pistmist. icon_question.gif


enne hakkasin postitama just
Bullet drop metro mapil

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 16:34:03 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Ma olen BF seerial ikka vahel silma peal hoidnud aga tõsisemalt ja pikemal pole sellesse veel süvenenud.

Igastahes sooviks siis kohalike BF gurude kes ka BF3 põhjalikumalt tunnevad, et ehk saaks näpunäiteid, info lehekülgi jne.
Alates gameplay tippidest ning relvade effektiivsusest(ehk mingeid tabeleid mis kirjeldaksid erinevaid lisade ja relvade kombinatsioone jne) lõpetades tehniliste soovitustega, ala mouse sätted jm.

Kasulikku info eest oleksin äärmiselt tänulik. thumbs_up.gif

Lisaks kas on plaanis või juba olemas ka kohalikud klannid kellega ühineda võiks, et tiimitööd teha?

Paar küsimust ka beta kohta veel, et kas ka teistel esineb mängu kokku jooksmist, ala viskab pildi mustaks ja heli jääb loopi kuid 3-näpu puudutus ja proge sulgemine toimivad, kuid on ka harvemaid juhuseid kus terve arvuti kiilub ja aitab vaid hardcore resa?


Siiski sooviks infot...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.10.2011 16:40:07 vasta tsitaadiga

mis sa ei oska googlet või bf-i oma foorumeid kasutada? youtube jne...
tegu on ikkagi katkise betaga ja ma usun, et vara on veel teabmis tiimi värki ajada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 16:40:40 vasta tsitaadiga

Hakkasin just mõtlema seda, et hetkel tellitud mäng koos plaadi jms. jamaga, aga kas sellel on mõtet ? Kui mäng hakkab käima ainult läbi Battellog'i ja mängusisest menüüd ei ole, nagu konsoolidel, siis on plaadist sama palju kasu, kui ainult key'st, mida kasutad Origin'is. Kas keegi teab midagi selle kohta ?!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.10.2011 16:44:20 vasta tsitaadiga

no hallloo... mis aastal veel oli plaadist midagi kasu? icon_biggrin.gif siis kui quake 2 oli?

anyway ju seod kõik kontoga ja patchi tõmbad netist, muidugi ei ole füüsilisel mõtet enam. Mõnel on lihtalt kiiks, et tahab karbi riiulisse panna ja plaadi suuretoa lambi otsa niidiga rippuma sättida
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Katamaraan
HV vaatleja
Katamaraan

liitunud: 24.12.2010




sõnum 05.10.2011 17:02:35 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
no hallloo... mis aastal veel oli plaadist midagi kasu? icon_biggrin.gif siis kui quake 2 oli?

anyway ju seod kõik kontoga ja patchi tõmbad netist, muidugi ei ole füüsilisel mõtet enam. Mõnel on lihtalt kiiks, et tahab karbi riiulisse panna ja plaadi suuretoa lambi otsa niidiga rippuma sättida

Jep, ainuke põhjus veel miks plaate ostetakse võib olla aeglane DL kiirus , plaadiga pole mängu ennast vaja tõmmata , ainult pätse hiljem..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 17:02:50 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas nad topivad Origini installeri ka plaadile?
Lugesin, et BF3 Singleplayer ei peaks vajama netiühendust, aga Origin ju ometigi vajab ning BF3 mängimiseks on vajalik Origin. Väikene vastuolu?
http://deltagamer.com/17963/battlelog-not-required-for-battlefields-singleplayer

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 17:05:02 vasta tsitaadiga

ottf kirjutas:
mis sa ei oska googlet või bf-i oma foorumeid kasutada? youtube jne...
tegu on ikkagi katkise betaga ja ma usun, et vara on veel teabmis tiimi värki ajada.


Kartsingi et selliseid kommentaare tuleb...
Foorum ongi selleks et arutada/küsida mingi probleemi kohta. Kuna siin ma eeldan on peale rantimise ka inimesi kes jagavad rohkem biiti BF3 kohta ning tunnevad ja teavad erinevaid BF3 seotuid foorumeid paremini kui mina siis miks ei võiks seda infot jagada või on eestlaslik kadedus nii suur et ega teist inimestei tasu aidata, hea nähvata et kasuta google-it. Jah ma kasutasin google-it ja youtube ja surfan foorumites kuid ma olen 100% kindel et kindlasti leidub siin neid kes seda plaju rohkem teevad. Kindlasti on mitmeid näpunäiteid milleni jõudmiseks võib minna mul määramatu hulk aega kuid samas on kellelegi siin foorumis kusagilt X kohast juba ette sattunud ning miks ei võiks siis seda infot jagada.
Isiklikult ei näe inimeste aitamises probeelmi ja natukese oma aja rakendamises nende inimeste aitamiseks kui mul on see võimalus ja teave selleks.

Imo võiks enamuse selle solgi asemel mis siin niisama välja pritsitakse hoopis arukat infot jagada või on seda liialt palju tahetud. NB! kõik seda kindlasti ei tee seega vabandust üldistuse pärast.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 17:15:24 vasta tsitaadiga

Huh, ei teagi mida teha icon_razz.gif Tuleb vist siis pre-order tühistada ja pigem võtta zypsy käest üks key icon_smile.gif Hinna vahe on siiski suht suur...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ottf
HV veteran

liitunud: 29.11.2005




sõnum 05.10.2011 17:46:43 vasta tsitaadiga

Kromosoom kirjutas:
Huh, ei teagi mida teha icon_razz.gif Tuleb vist siis pre-order tühistada ja pigem võtta zypsy käest üks key icon_smile.gif Hinna vahe on siiski suht suur...


ofc võta digitaalne variant.

Killerwave kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


tead selliseid kes tahavad, et neile pudru suhu pannakse on päris palju icon_biggrin.gif ära solvu nüüd... lihtalt näe ise ka ennem natukene vaeva ja saad täiesti obvious küsimustele vastused 10x kiiremini.
muidugi ma ei tea relvade exact dammi praegu, paljud ei tea.. miks ei tea? mäng pole väljaski ju veel ning mingit infot pole avalikustatud.

usumind, et inimesed teavad praegu samapalju kui sina icon_biggrin.gif ja kui midagi kasulikku kuskilt lekib küll siis siit leiad ka
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:03:52 vasta tsitaadiga

Tegin ühe video kiirelt:

Link
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Munapea
HV vaatleja

liitunud: 24.07.2009




sõnum 05.10.2011 18:04:50 vasta tsitaadiga

Ma saan kahtlaselt tihti one shottitud. Ja mitte mingi snaiprirelva läbi, vaid tavaliselt SMGd, rifled ( UMP, M416 etc).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:11:54 vasta tsitaadiga

Munapea kirjutas:
Ma saan kahtlaselt tihti one shottitud. Ja mitte mingi snaiprirelva läbi, vaid tavaliselt SMGd, rifled ( UMP, M416 etc).

Sama värk minuga, jooksen ja järsku AK maha võtnud 1 laksuga.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hempadonok
HV kasutaja
hempadonok

liitunud: 11.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:13:23 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Nojah enamus ajal mul Afterburner taustal monitoorimas, sama ka mitte 100% iga kord, seega seal peab veeel miskit olema. icon_rolleyes.gif

Taustal või mitte, PB läheb AB-ga konflikti ikkagi.
tsitaat:
New protected MMIO IOCTLs allow MSI Afterburner to hide all low-level access to hardware much deeper into the driver, into separate kernel address space, where it cannot be accessed by unsafe user mode applications like Punkbuster. Protected MMIO can be enabled by editing configuration file and setting MMIOUserMode to 0 (it is set to 1 by default).

See peaks siis toimima kui sul AB 2.2.0 beta 8. Mul pole igastahes enam freezi esinenud.
Relvade damage jms kohta on beta põhjal suht pointless tabeleid koostada, BC2s kasutatud single-shot-repeat makrot enam ei saa kasutada.
Betas ei saa ka hiire lisanuppe mappida, seega pole ka selles osas midagi soovitada.

_________________
Hommik on õhtust kainem ...Aegopodium!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:15:37 vasta tsitaadiga

EstBeast, Alphat pole lubatud ju filmida icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:22:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
EstBeast, Alphat pole lubatud ju filmida icon_biggrin.gif

look, who is talking..... icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:32:50 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Munapea kirjutas:
Ma saan kahtlaselt tihti one shottitud. Ja mitte mingi snaiprirelva läbi, vaid tavaliselt SMGd, rifled ( UMP, M416 etc).

Sama värk minuga, jooksen ja järsku AK maha võtnud 1 laksuga.

http://www.vg247.com/2011/10/01/dice-lists-changes-coming-to-battlefield-3-thanks-to-beta-feedback/ kirjutas:
Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 18:54:50 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Lovvi kirjutas:
Munapea kirjutas:
Ma saan kahtlaselt tihti one shottitud. Ja mitte mingi snaiprirelva läbi, vaid tavaliselt SMGd, rifled ( UMP, M416 etc).

Sama värk minuga, jooksen ja järsku AK maha võtnud 1 laksuga.

http://www.vg247.com/2011/10/01/dice-lists-changes-coming-to-battlefield-3-thanks-to-beta-feedback/ kirjutas:
Fixed a bug where shooting at a moving enemy could cause more than the intended amount of damage.


See UMP on jube. Praegu ühes raundis juba 3 korda laksust maha võtnud!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 19:02:31 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
EstBeast, Alphat pole lubatud ju filmida icon_biggrin.gif

look, who is talking..... icon_lol.gif


Sa midagi asjalikku ka kunagi räägid? icon_rolleyes.gif hülgemöla igalpool..

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 19:08:38 vasta tsitaadiga

ot:
PlatoonSgtElias kirjutas:
võtas-uxu kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
EstBeast, Alphat pole lubatud ju filmida icon_biggrin.gif

look, who is talking..... icon_lol.gif


Sa midagi asjalikku ka kunagi räägid? icon_rolleyes.gif hülgemöla igalpool..

mis, astusin lillele varbapeale jälle või?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 19:09:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See UMP on jube. Praegu ühes raundis juba 3 korda laksust maha võtnud!

Sama asja kogenud, ei saanudki algul aru et misasja.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 19:12:05 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Tegin ühe video kiirelt:

Link

Hea thumbs_up.gif Meeldis väga icon_smile.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 19:27:12 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

See UMP on jube. Praegu ühes raundis juba 3 korda laksust maha võtnud!

Sama asja kogenud, ei saanudki algul aru et misasja.

Mingit discussioni linki pole visata, kus arutatakse kui bug see "bug" on? Sest ma saan 90% oma killidest jooksvaid mehi UMP-iga maha võttes icon_lol.gif
Kui asi ongi alati 1-shot-kill liikuva mehe puhul ja seda nerfitakse mingi 1-pide-mehe-kohta, siis läheb mu mängustiil ikka väga hapuks.

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 20:13:03 vasta tsitaadiga

UMP on OP pea igas mängus mis siin imestada icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.10.2011 20:18:04 vasta tsitaadiga

oot kumbapidi see nüüd on - tulistad jooksvat meest või pead ise joostes kedagi tulistama?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 05.10.2011 20:27:47 vasta tsitaadiga

Ma küll UMPiga kedagi veel laksust maha pole saand, alati 4-6 laksu enne kui vend kukub. Aga praegu sain kikki, sest tulin alati seljatagant ja andsin nuga
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.10.2011 20:36:04 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Ma küll UMPiga kedagi veel laksust maha pole saand, alati 4-6 laksu enne kui vend kukub. Aga praegu sain kikki, sest tulin alati seljatagant ja andsin nuga


surijale tundub, et ta sureb 1st lasust. See on mängu probleem ja mitte ainult UMP puhul.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 05.10.2011 21:31:59 vasta tsitaadiga

Feispuukist saab ka BF3 soetada icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuid ainult US
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bush
Kreisi kasutaja
bush

liitunud: 14.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 23:07:58 vasta tsitaadiga

http://bf3blog.com/2011/10/battlefield-3-back-to-karkand-weapons/
_________________
>OSTA ÕLUT
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 23:11:51 vasta tsitaadiga

bush kirjutas:
http://bf3blog.com/2011/10/battlefield-3-back-to-karkand-weapons/

.... aga kui tava versioon mängust osta, siis tulevad lõpuks need relvad ka ju "välja" icon_question.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 23:17:18 vasta tsitaadiga

võtas-uxu kirjutas:
bush kirjutas:
http://bf3blog.com/2011/10/battlefield-3-back-to-karkand-weapons/

.... aga kui tava versioon mängust osta, siis tulevad lõpuks need relvad ka ju "välja" icon_question.gif


Umbes kuu pärast mängu release, saavad tava versiooni omanikud selle DLC osta!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 23:19:27 vasta tsitaadiga

Oi kui hea uudis, SVU'd küll ei saa, aga TYPE88 thumbs_up.gif See peaks vist parem olema, kui SVD/MK11?! Muidugi on MG36 ka hea.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.