Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 136, 137, 138  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 02.10.2011 13:21:59 vasta tsitaadiga

Teinekord võiks nad oma uuendusi ikka seeria tipust, ehk DHD-st alustada. Muidugi, kui üldse tuleb sellele värskendus...
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 02.10.2011 17:24:50 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
striker13 kirjutas:
Eks väide ole väide...

Selline lause ka, et "tundub, et kestab kauem", pole eriline näitaja. Eks see juhend, kuidas käituda, ole kuskil ROM'is sees, kes neid muudavad ja ehitavad, nad vast teavad.

Kas oled ise proovinud? Mina olen ja tundub mõjutavat. Parim on seda testida, jälgides ööseks jõude jäetud telefoni aku taset.
Ja seda soovitavad mõned ROMide kokkuklopsijad.

Läbi testitud ja sees/väljas vahet pole. 1-2% läheb ööga mõlemat pidi, kuna öösiti ei helistata. Sensor aktiveerub kui kõne sisse tuleb.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2011 19:00:48 vasta tsitaadiga

RvD, Suht ühte masti Desire S-ga, mõned asjad on ühel paremad, mõned teisel.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003




sõnum 02.10.2011 21:34:25 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
RvD, Suht ühte masti Desire S-ga, mõned asjad on ühel paremad, mõned teisel.

Lisaks on HD ju jupp aega vanem.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002




sõnum 03.10.2011 08:51:39 vasta tsitaadiga

Mudel võib ju vanem olla, kuid hind endiselt kõrgem ning olgugi tehnilised näitajad üpris sarnased, siis suurema ekraaniga isendid on reeglina kõrgemale positsioneeritud.
Enivei, loodetavasti saab uuenduse, mul ei ole huvi miskite kolmandate osapoolte bugiste romidega möllata.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 03.10.2011 09:35:19 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
MultiUser kirjutas:
striker13 kirjutas:
Eks väide ole väide...

Selline lause ka, et "tundub, et kestab kauem", pole eriline näitaja. Eks see juhend, kuidas käituda, ole kuskil ROM'is sees, kes neid muudavad ja ehitavad, nad vast teavad.

Kas oled ise proovinud? Mina olen ja tundub mõjutavat. Parim on seda testida, jälgides ööseks jõude jäetud telefoni aku taset.
Ja seda soovitavad mõned ROMide kokkuklopsijad.

Läbi testitud ja sees/väljas vahet pole. 1-2% läheb ööga mõlemat pidi, kuna öösiti ei helistata. Sensor aktiveerub kui kõne sisse tuleb.

Tundub, et viimaste ROMidega on asi muutunud. Proovisin ise kah, jälgisin paar ööd. Ja ei ole enam vahet näha. Varem oli see ilmselge. Positiivne muutus icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 03.10.2011 16:10:57 vasta tsitaadiga

Desirel peal CM7 ja ext4 aga teeb ikka imlikke trikke, ehk siis kõne algused kaovad ära kuskile.... olen erinevaid radioid proovinud ja ikka nagu sama kala... ei tea mis teema on. Mingit muud ROM-i keegi soovitab äkki mis oleks stabiilne ja ext 4 vajaks ning stock hboodiga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 03.10.2011 16:27:17 vasta tsitaadiga

Oxygen! Sa vist proovisid seda juba või ei? Muljed?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 03.10.2011 18:57:33 vasta tsitaadiga

ei ole seda proovinud, kas see Oxygen muidu A2SD või appe vaja ikka eraldi appiga liigutada ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.10.2011 19:46:01 vasta tsitaadiga

kas CM-l on ka d2ext olemas? Praegune ROM suht uimane ja kopa ette visanud, otsin nüüd midagi kiiremat. MIUI't proovisin, aga sellel polnud busyboxi (vist) küljes, vähemalt titanium ei pääsenud root-i õigustele ligi.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTeCH
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2007




sõnum 03.10.2011 22:16:49 vasta tsitaadiga

Selline probleem- kui keegi helistab võtan vastu, teine pool ei kuule mind aint sahin, lülitan kõlari peale kuuleb mind. Olen samast mures ka välismaistelt lehtedelt lugenud hetkel probleem esinenud ainult ühele inimesele helistades. On kellelgi lahendust? Peal originaal soft uusim mida software update pakub telefoni menüüst.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 03.10.2011 22:20:07 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas CM-l on ka d2ext olemas? Praegune ROM suht uimane ja kopa ette visanud, otsin nüüd midagi kiiremat. MIUI't proovisin, aga sellel polnud busyboxi (vist) küljes, vähemalt titanium ei pääsenud root-i õigustele ligi.

Küljes pole jah enam viimastel versioonidel, aga market abiks icon_wink.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 03.10.2011 22:53:39 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
striker13 kirjutas:
kas CM-l on ka d2ext olemas? Praegune ROM suht uimane ja kopa ette visanud, otsin nüüd midagi kiiremat. MIUI't proovisin, aga sellel polnud busyboxi (vist) küljes, vähemalt titanium ei pääsenud root-i õigustele ligi.

Küljes pole jah enam viimastel versioonidel, aga market abiks icon_wink.gif


marketis kohe see olemas? icon_eek.gif peab uurima

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2011 07:29:19 vasta tsitaadiga

Nii eile viskas Desire stock 2.3 üle ja lasin MIUI-XJ-i peale. Algul see rootimine hirmutas küll, aga Revolutionary-ga sai asi 20 minutiga tehtud + 10 min uue ROM-i peale laskmiseks ja telefon nagu uus kohe. Nüüd vist ei saa jälle paar kuud rahulikult olla, peab näppima kogu aeg icon_smile.gif Tänu A2SD+ tuli ka sisemälu natuke juurde, mitte küll meeletult, aga samade appidega on kuskil +70mb juures. Silmailu on muidugi kuhjaga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 04.10.2011 16:29:48 vasta tsitaadiga

Kas see MIUI mingi eripära, et ei lase üle 3G marketist asju tõmmata... proovisin mingit 57kb suurust asja tõmmata ja ütleb, et liiga suur, kasuta wifit. Kuskilt ei leia mingit settingut kah kust seda muuta saaks, või on marketis selline asi sees hoopis?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m2ka
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2007




sõnum 04.10.2011 18:01:01 vasta tsitaadiga

Kiire guugeldamine andis vastuseks, et tuleb seadetest muuta, vb ei vaadanud sa marketi seadete alla?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 04.10.2011 18:13:00 vasta tsitaadiga

Marketil pole mingeid erilisi seadeid, omast arust olen nagu kõik kohad läbi vaadanud, ei leia. Kas seal mingit täpsemat juhist polnud mis leidsid?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 04.10.2011 18:14:35 vasta tsitaadiga

striker13, tundub, et MIUI teema. Ma igasugu asju igasugu kohtadest tõmband, k.a. 3G'ga marketist. Mul stock rom ka.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005




sõnum 04.10.2011 18:22:20 vasta tsitaadiga

tundub et leidsin ülesse vea. Olin pannud kuskil download via wifi'le linnukese, arvasin, et see tähendab lihtsalt seda, et kui wifi ühenduses, kasutab seda, tegelikkuses sundis kasutama ainult wifit.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 05.10.2011 17:36:39 vasta tsitaadiga

Nii Desire peal oxygen ka proovitud ja vigurdas ka see mul millegipärast, kõnede algused kadusid kuskile ära ja kui ekraani lukust lahti tegin, siis kohe ei saanud ekraane lapata ei reageerinud nagu alati kohe puudutusele. Ei tea mis jama. Taastasin recoveryst STOCK seaded ja kõik toimib kenasti ka kõnede algused on olemas ilusti. Kas mõnda sense custom romi keegi soovitaks, mis oleks stock 2.3.3 tehtud vms. need igasugused muud on küll siit küll sealt minumeelest mingisuguse kiiksuga... või on minu Desire kiiksuga
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lampisjalg
HV vaatleja

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2011 09:27:15 vasta tsitaadiga

Meremees1 kirjutas:
Nii Desire peal oxygen ka proovitud ja vigurdas ka see mul millegipärast, kõnede algused kadusid kuskile ära ja kui ekraani lukust lahti tegin, siis kohe ei saanud ekraane lapata ei reageerinud nagu alati kohe puudutusele. Ei tea mis jama. Taastasin recoveryst STOCK seaded ja kõik toimib kenasti ka kõnede algused on olemas ilusti. Kas mõnda sense custom romi keegi soovitaks, mis oleks stock 2.3.3 tehtud vms. need igasugused muud on küll siit küll sealt minumeelest mingisuguse kiiksuga... või on minu Desire kiiksuga


Uuri sellist asja:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1045824
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meremees1
HV kasutaja
Meremees1

liitunud: 18.11.2007




sõnum 09.10.2011 10:25:13 vasta tsitaadiga

millegipärast see Supernova jooksutas mu Desire päris kokku (Force close android jne.) korra lülitas poole kõne pealt telefoni üldse välja. Tegin enne flashimist küll full wipe aga ei kujuta ette miks ta nii tegi. Teist korda flashida ei viitsinud enam. Mingisugune stock GB rom oli veel desirele kunagi XDA foorumis leidsin aga nime ei mäleta ja enam ei ole leidnud ka. Vahepeal oli kasutuses nüüd stock rom ja seaded ja kõik toimis loomulikult laitmatult väljaarvatud akukasutus mis on palju suurem ikka kui Oxygen, CM7, LeeDroid puhul näiteks. Kui pikema akukestvusega harjunud siis enam ei taha väga seda "akuröövlit" kasutada. Aga neid ROM-e on palju mida proovida veel ehk leiab midagi meelepärast lõpuks. Nukker on ikka vaadata, millised seadistusvõimalused ja lisad on custom ROM-del (CM7) võrreldes stockiga, mis on minumeelest täitsa plank. Ei tea kuidas need insenerid mõtlevad kui nutitelefoni teevad, et ei suuda siis tõesti teha stock seades juba sellisena et saab absoluutselt kõike seadistada nii nagu parasjagu pähe tuleb.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shadow25
HV vaatleja
Shadow25

liitunud: 21.11.2010




sõnum 09.10.2011 12:47:39 vasta tsitaadiga

Meremees1, sa võiks Oxygeni uuesti proovida. Minul sinu varem mainitud probleeme sellega pole olnud. Aga mul pole ka kõige uuem väljalase, on 2.2.2. Sa proovisid uuemat? Ehk tollel mingi bug.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2011 12:00:01 vasta tsitaadiga

Mind häirib, et menüü ja internetis teksti kerimine toimub mu Desire'l jõnksutades. Selline värin on sees koguaeg kui kerin midagi, liikumine ei ole sujuv nagu näiteks iPhonel.
Ma arvan, et see ongi vist normaalne, aga kas selle parandamiseks midagi teha pole? Softivahetus? Või tulebki sujuva menüü jaoks iPhone osta? icon_smile.gif
Hetkel stock 2.2
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.10.2011 12:12:46 vasta tsitaadiga

sujuva menüü jaoks lase peale oxygeni romm. Mahult ~4x väiksemad, kui tavalised rommid, üliclean, puhas, ilma liigse nännita.

Variant on proovida ka laucner prod, see muudab teeb ka asja kiiremaks.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  HTC Desire (HD, Z, S) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 136, 137, 138  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.