|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
01.10.2011 22:23:00
|
|
|
Siim, samas kataloogis kirjutad näiteks bash install-esteid-ubuntu.sh
või
chmod +x install-esteid-ubuntu.sh
./install-esteid-ubuntu.sh
Edit: Oleks vist pidanud allapoole kerima ja vana asja mitte meelde tuletama.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrtchy
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011
|
09.10.2011 10:10:14
|
|
|
| kes on nii tore ja laenab mulle ubuntu install plaati tallinnas? 53023148
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
09.10.2011 10:47:37
|
|
|
| scrtchy kirjutas: |
| kes on nii tore ja laenab mulle ubuntu install plaati tallinnas? 53023148 |
Kui tingimata plaati tahad, ära mu targutusi edasi loe.
Kui sul on pulgalt buutiv masin, tõmba parem 11.04 iso ja paigalda see Unetbootiniga või mõne muu programmiga pulgale. Mahub kenasti 1 GB pulgale. Määra arvuti stardil biosest USB-lt buutima ja järgi juhtnööre. USB pulgalt toimub nii paigaldus kui ka LiveUSB kasutamine kordades kiiremalt kui CD-lt.
Ubuntu
http://www.ubuntu.com/download/ubuntu/download
Unetbootin
http://unetbootin.sourceforge.net/
Unustasin mainida, et 11.10 lõppversioon ilmub 13.10.2011, nii et võiksid Ubuntu muretsemisega veel mõned päevad oodata
viimati muutis harakas 09.10.2011 23:56:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.10.2011 21:26:57
|
|
|
11.10 on väljas ja juba küsib, et kas soovid uuendamist. Peaks veel vist ootama?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
14.10.2011 21:57:32
|
|
|
| udusiil kirjutas: |
| 11.10 on väljas ja juba küsib, et kas soovid uuendamist. Peaks veel vist ootama? |
Mida ootama?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.10.2011 22:07:51
|
|
|
Kui stabiilne asi on ka, mingeid vigu ka esineb, või tasub upgrade tegemine end ära? Kui pädev on üle neti uuendamine üldse?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
15.10.2011 13:09:35
|
|
|
| udusiil kirjutas: |
Kui stabiilne asi on ka, mingeid vigu ka esineb, või tasub upgrade tegemine end ära? Kui pädev on üle neti uuendamine üldse?
 |
no kui välja lastakse siis peaks stabiilne olema.. enne seda olid ju beta testid jms ka.
mina kunagi uuendasin ubuntu 7.04 pealt iga versiooniga kuni 11.04 peale - siiani samad konfid ja /home partitsioon kasutusel. mingeid kalasid ei ole tekkinud.
siis kolisin minti peale üle
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.10.2011 13:25:16
|
|
|
Kas on mõistlik üle neti uuendada või tirin ISO ja upgraden plaadilt?
Pole sellist asja ennem teinud. A peaks vist ikka ootama- ID-kaardi soft peaks ka olemas olema 11.10-le, enne kui uuendan.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
15.10.2011 13:46:26
|
|
|
pole vaja mingit plaati
update-manager -d
ja läheb
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
15.10.2011 14:04:42
|
|
|
| Pole mingit vahet, kas üle neti või plaadiga. Üle neti saad isegi veel uuemad pakid ja ei pea teist korda uuendama, kui midagi vahepeal veel muudetud on. ID-kaardi tarkvara töötab tõenäoliselt vana ka edasi.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
15.10.2011 15:42:22
|
|
|
Olid mõned põhjused, miks üle paari aasta jälle puhast Kubuntu installi oli vaja uuendamise asemel teha.
Aga need ning mulle endale ette jäänud naginad puudutavad ilmselt üsna väikest hulka kasutajatest, esiteks oli LVMi tõttu tegu Alternate meediaga (tegelikult oleks saanud ilmselt hakkama ka tavalise live-installeriga, aga see selleks). Teiseks hakkas see installer suvalistest kohtades, aga alati esimese 5 minuti jooksul, end põhjalikult kinni jooksutama. Peale natukest katsetamist osutus pahaks lükkeks wireless läbi RT2500 käima tõmmata, peale selle sammu vahele jätmist probleeme ei olnud (peale installi töötab jälle kõik kenasti). Ja kui lõpuks meelde tuli, et kastis teeb paraleeli eraldi kaart, millega toimetamiskes on moodulile vaja parameetreid anda, hakkas ka printimine tööle.
Kui id-kaardinduseks esteid, siis nende PPAs on 11.10 pakid juba olemas, nii palju kui proovisin, näis firefox 7.1-ga täiesti toimivat (Swedi ident ja allkiri ning eesti.ee ident).
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
15.10.2011 17:39:31
|
|
|
Tekkis selline probleem LUbuntuga, et kui kasutada ruuterist tulevat kaablit, siis yhendust ei looda. Proovisin ise network-manageri wired yhendust luua aga ei midagi, samas Arch linuxi all oli selline tore k2sk nagu dhcp* ja said yhenduse k2sitsi luua.
_________________ Piilu siia, progreja!
Vajad abi Node.JS-ga ?
Võta ühendust ! |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
15.10.2011 21:00:21
|
|
|
| lehm2 kirjutas: |
| kui kasutada ruuterist tulevat kaablit, siis yhendust ei looda. Proovisin ise network-manageri wired yhendust luua |
Minul oli estobuntu 11.06 sarnane jama.
Network-manageris wired ühenduse juures pidin MAC aadressi ära kustutama.
Mingil põhjusel üritas selle MAC pealt DHCP küsida, aga see MAC hoopis varasema ruuteri oma.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scrtchy
HV vaatleja

liitunud: 19.01.2011
|
16.10.2011 16:58:01
|
|
|
kellelgi netipulgaga on probleeme olnud ? Ubuntu 10.4 on siis ...
Mina oma emt netipulka tööle ei saa .
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
16.10.2011 20:27:49
|
|
|
| scrtchy kirjutas: |
kellelgi netipulgaga on probleeme olnud ? Ubuntu 10.4 on siis ...
Mina oma emt netipulka tööle ei saa .  |
lükka 11.04 peale või mint 11 ja töötab automaatselt ilma juramata.
muidu vanemate versioonidega vaja usb-modeswitch teha ja veel igasugust keberniiti.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
19.10.2011 20:51:22
|
|
|
Selline küsimus, et on võrgukaart, millel tootja firma Linuxi tüüreleid ei jaga, aga kiibi tootnud firma tüürelid on olemas. Kuidas jõuga need tüürelid käima suruda võrgukaardil?
Ütleb: lshw - network unclaimed ja lsmod näitab tüürel on olemas.
Sama asi Windoosa all töötab - kasutades kiibitootja tüüreleid.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
20.10.2011 09:40:15
|
|
|
räägi siis nimedest ka juba kui küsid.
google'st peaks kasu olema tavaliselt
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.10.2011 13:35:10
|
|
|
Mingit vahet Unityl ja Gnome3-l ka on? Unity hakkab vaikselt närve sööma. Piltidelt paistab sarnane, aga tegelikult?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
illukas
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2006
|
22.10.2011 13:54:11
|
|
|
| udusiil kirjutas: |
| Mingit vahet Unityl ja Gnome3-l ka on? Unity hakkab vaikselt närve sööma. Piltidelt paistab sarnane, aga tegelikult? |
gnome3 on ikka rohkem gnomelikum kui see unity
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
22.10.2011 13:54:51
|
|
|
| udusiil kirjutas: |
| Mingit vahet Unityl ja Gnome3-l ka on? Unity hakkab vaikselt närve sööma. Piltidelt paistab sarnane, aga tegelikult? |
erinev ikka. proovi järgi.
mulle isiklikult ei meeldi kumbki.
õnneks mint 12 tuleb 2 töölaua valikuga: gnome 3 ja mate desktop(gnome 2.x fork)
saan oma vana head tuttavat keskkonda edasi kasutada veel
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
22.10.2011 22:33:21
|
|
|
| udusiil kirjutas: |
| Mingit vahet Unityl ja Gnome3-l ka on? Unity hakkab vaikselt närve sööma. Piltidelt paistab sarnane, aga tegelikult? |
Unity ei meeldi veel, kuigi viimane on juba parem, ehk mõne aja pärast pole vigagi. Tegelikult aitab seegi, kui mittevajalikud programmid eemaldada, pilt kohe selgem.
Gnome3 armastan kirglikult .
Maitse asi, aga Gnome3 vastab minu ammusele ettekujutusele hästikasutatavast töölauast.
Asjadel on kalduvus muutuda. Kunagi aastaid tagasi olin KDE fänn, kes Gnomest ei tahtnud kuuldagi, nüüd kasutan erinevatel linuxitel ainult Gnome
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
22.10.2011 23:14:03
|
|
|
| harakas kirjutas: |
| udusiil kirjutas: |
| Mingit vahet Unityl ja Gnome3-l ka on? Unity hakkab vaikselt närve sööma. Piltidelt paistab sarnane, aga tegelikult? |
Unity ei meeldi veel, kuigi viimane on juba parem, ehk mõne aja pärast pole vigagi. Tegelikult aitab seegi, kui mittevajalikud programmid eemaldada, pilt kohe selgem.
Gnome3 armastan kirglikult .
Maitse asi, aga Gnome3 vastab minu ammusele ettekujutusele hästikasutatavast töölauast.
Asjadel on kalduvus muutuda. Kunagi aastaid tagasi olin KDE fänn, kes Gnomest ei tahtnud kuuldagi, nüüd kasutan erinevatel linuxitel ainult Gnome |
hmm...
Sellise jutu peale tuli kohe mõte gnome 3-e proovida.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
23.10.2011 00:18:52
|
|
|
| Kui keeruline on kasutada ubuntuga "tv out" -i? Videokaart on ise muidu radeon 9600pro.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
23.10.2011 03:06:23
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Kui keeruline on kasutada ubuntuga "tv out" -i? Videokaart on ise muidu radeon 9600pro. |
e-ee ...
mis mõttes kui keeruline?
No driveri kompileerimise ajad on möödas - nüüd käivad asjad hoopis niipidi, et buntulistel töötab kõik out of box ja windoozal hakkad midagi sikutama-paigaldama,
Ja kui buntu ka restricted driver'i leiab, antakse sellest sulle teada ja tehakse ettepaneks too paigaldada ...
tglt ei saa päris hästi küsimusest aru - kui tekib probleem, siis küsi midagi konkreetselt.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
23.10.2011 18:17:33
|
|
|
Sry, küsisin liiga pinnapealselt. Isa(kes pole arvutiga väga kodus) tahab filme vaadata läbi tv. Softi paigaldamisega saan tõenäoliselt ise hakkama, aga edasi mind tal kõrval ei ole. Ehk siis see tv out sisse ja välja lülitamine. Ise pole olnud proovida võimalust kaabli puudumise tõttu. Samas kui lülitamine tahab suuremat seiklemist menüüdes ja seadetes või hoopis terminalis, jääb asi ära. Ideaalis oleks väike on/off nupuke "taskbar" il.
Tänades..
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
23.10.2011 19:04:26
|
|
|
Hiir logitech rx250, kuidas saada tööle rulliga edasi ja tagasi liikumine(rulli paremale või vasakule liigutada). Netis jube mugav
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
23.10.2011 20:23:23
|
|
|
JOKKER666, saab küll nii, kui ära seadistada. Üldine pilt peaks niisama minema ja filmide pildi saab ühe käsuga ümber suunata.
Lukksepp, kunagi sai sama asja kasutatud. Kui õigesti meeles, siis seda võimaldas xbindkeys.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
23.10.2011 20:46:18
|
|
|
Riivo kus ma sellise asja leian, alles alustasin linuxi kasutust
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
23.10.2011 21:44:23
|
|
|
tegin terminalis siis nii nagu kästud oli, luua xbindkeysrc fail aga ma ei leia seda faili kuifagi üless, kuhu siis oleks vaja copyda
| tsitaat: |
# Mouse Buttons
"xvkbd -xsendevent -text "\[XF86Back]""
m:0x0 + b:8
"xvkbd -xsendevent -text "\[XF86Forward]""
m:0x0 + b:9
|
On mul õigus? Krt findiga ka ei õnnestunud leida
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
23.10.2011 21:58:37
|
|
|
See fail tuleb ise luua.
-e
Peab asuma teine su kodukataloogis.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Skorzeny
HV kasutaja
liitunud: 13.01.2005
|
24.10.2011 15:47:15
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
Sry, küsisin liiga pinnapealselt. Isa(kes pole arvutiga väga kodus) tahab filme vaadata läbi tv. Softi paigaldamisega saan tõenäoliselt ise hakkama, aga edasi mind tal kõrval ei ole. Ehk siis see tv out sisse ja välja lülitamine. Ise pole olnud proovida võimalust kaabli puudumise tõttu. Samas kui lülitamine tahab suuremat seiklemist menüüdes ja seadetes või hoopis terminalis, jääb asi ära. Ideaalis oleks väike on/off nupuke "taskbar" il.
Tänades.. |
Ei tohiks probleeme olla.Asi küll eri graafikakaartidega veidi erinev, aga üldiselt nii, et jah, jubina, millega teist monitori sisse-välja lülitatakse, saab panna paneelile, ühenduse peaks ära tundma automaatselt(vähemalt on nii HDMI'ga) ja kui asi juba kord (näiteks sinu poolt) korda tehtud, pole mingit probleemi.
Tänapäeva buntu juba nii tark, et kui näiteks pole teist monitori (telekat) vaja ja välja lülitada ei oska, siis lihtsalt tõmbad kaabli tagant ja kõik - ja ka vastupidi - ühendad kaabli taha, buntu saab aru, et teine monitor olemas ja saab vilme vaadata.Nii et asi võrdlemisi lollikindel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
24.10.2011 22:16:26
|
|
|
| Lukksepp kirjutas: |
tegin terminalis siis nii nagu kästud oli, luua xbindkeysrc fail aga ma ei leia seda faili kuifagi üless, kuhu siis oleks vaja copyda
| tsitaat: |
# Mouse Buttons
"xvkbd -xsendevent -text "\[XF86Back]""
m:0x0 + b:8
"xvkbd -xsendevent -text "\[XF86Forward]""
m:0x0 + b:9
|
On mul õigus? Krt findiga ka ei õnnestunud leida  |
Terminali
| xbindkeys --defaults > $HOME/.xbindkeysrc |
ja see fail tekib. Muudad ära, xbindkeys käima ja peaks töötama. Nuppude numbrite vaatamiseks xev.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
25.10.2011 19:36:25
|
|
|
Tervist, selline väike probleem varem sai vaadata ETV-d läbi VLC nüüd enam ei saa. Error järgmine, võibolla on url muutunud ehk keegi saab vaadata läbi wiresharki kas liiklus käib läbi sama aadressi ?
VLC is unable to open the MRL 'rtmp://193.40.133.138/live/etv'. Check the log for details.
// EDIT sain aadressi wiresharkiga kätte rtmp://194.36.162.51/live/etv
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
27.10.2011 12:17:15
|
|
|
| lehm2, ega sa teiste eesti kanalite aadresse ei raatsi jagada?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lehm2
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.09.2004
|
27.10.2011 21:25:48
|
|
|
| mahfiaz kirjutas: |
| lehm2, ega sa teiste eesti kanalite aadresse ei raatsi jagada? |
Teistel kanalitel selline asi puudub, ainult võimalik jälgida arhiivi kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
29.10.2011 09:34:47
|
|
|
| lehm2 kirjutas: |
| mahfiaz kirjutas: |
| lehm2, ega sa teiste eesti kanalite aadresse ei raatsi jagada? |
Teistel kanalitel selline asi puudub, ainult võimalik jälgida arhiivi kaudu.  |
ETV2 on ka veel rtmp://194.36.162.51/live/etv2 aga kommertskanaleid pole jah.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mahfiaz
HV kasutaja
liitunud: 03.11.2005
|
31.10.2011 01:06:29
|
|
|
Aitäh, näitab küll
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
10.11.2011 14:00:07
|
|
|
| Kas keegi on Ubuntu all tööle saanud sellise infrapunajubina nagu Actisys act-ir4000us?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.11.2011 13:00:52
|
|
|
Miks ei ole Linuxile sama head failimanageri kui Windowsi all Total Commander? Hea, et on olemas WINE...
Ehk oskab keegi midagi sama head failimanageri soovitada?
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
13.11.2011 13:24:04
|
|
|
...
viimati muutis number 28.05.2013 10:47:42, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
13.11.2011 14:10:57
|
|
|
| dpz kirjutas: |
| udusiil kirjutas: |
Miks ei ole Linuxile sama head failimanageri kui Windowsi all Total Commander? Hea, et on olemas WINE...
Ehk oskab keegi midagi sama head failimanageri soovitada? |
Krusader? |
Krusader sõltub mitmetest KDE pakkidest, mida muul juhul ehk vaja poleks. Keegi on teinud ühe blogi posti 10 erineva alternatiiviga.
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
13.11.2011 14:39:38
|
|
|
...
viimati muutis number 13.03.2012 03:21:44, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
13.11.2011 16:22:09
|
|
|
| Miks need vanakooli failimanagerid paremad on, kui näiteks Dolphin?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HHE
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2006
|
13.11.2011 16:32:03
|
|
|
Wine ei ole filemanager!
_________________ PSN: vonHeix |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
13.11.2011 16:57:50
|
|
|
| HHE kirjutas: |
| Wine ei ole filemanager! |
udusiil teab seda ka , ta lihtsalt proovib jooksutada Total Commanderit üle Wine'i, kuna ei leidnud ise paremat alternatiivi.
Riivo aga andis väga hea viite.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.11.2011 17:45:35
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
| Miks need vanakooli failimanagerid paremad on, kui näiteks Dolphin? |
Võimekus, suutlikkus teha palju vajalikke toiminguid ilma ziljonit lisaprogrammi kasutamata, lihtsalt lisades vajalikud pluginad TC kodukalt. Tabbed failide ja kaustade brausimine ning tabide lukustamine kiirendab oluliselt enimkasutatavate kaustade kasutamist.
| Dogbert kirjutas: |
| HHE kirjutas: |
| Wine ei ole filemanager! |
udusiil teab seda ka , ta lihtsalt proovib jooksutada Total Commanderit üle Wine'i, kuna ei leidnud ise paremat alternatiivi.
Riivo aga andis väga hea viite. |
Tean jah
Küsimus tekkis, kui minu hallatava kodulehe FTP-sse ühenduda soovisin ja GNOME Commanderis "ühenda" nupule vajutades otsustas GC sulguda. Ja seda korduvalt.
Hetkel TC läbi WINE vähemalt töötab stabiilselt, lollusi ei tee.
Aga eks ma vaatan neid managere ning proovin järgi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
15.11.2011 01:25:21
|
|
|
| Kas on võimalik Ubuntus mingi eesti keelse spelleriga tekstifail üle käia? Täiesti tavaline tekstifail.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lewis
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005
|
15.11.2011 06:44:35
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
| Kas on võimalik Ubuntus mingi eesti keelse spelleriga tekstifail üle käia? Täiesti tavaline tekstifail. |
Sellest siin ehk on abi http://www.filosoft.ee/
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|