selle asemel et võtta Dx ning moderniseerida seda tänapäeva tehnoloogiaga ja parandama seda mis oli valesti või puudulik.
Sisu ja plot on ju siiski Dx (kuigi nagu mainisin võiks kohati sügavam olla), probleem on gameplay mehaanikas mis on Dx'ist kaugel.
Tuleb kuidagi tuttav ette. Tead kes veel sama asjaga hakkama sai?
Mis see gameplay DX'ist kaugel on? Samamoodi oli hiilimine seal eelistatud (see on põhiasi, mida kõik rõhutavad). _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
kolmas läbimängimine ja ikka avastan üksikuid uusi asju detroit tundub palju kodusem ka, väga lihtne orienteeruda juba
ise hiilimist üldse ei kasuta, notin pigem kõik järjest ühe kuuli kaupa ära
rastaman, Sama siin.Teisel läbimängimisel avastasin kogu aeg uusi lähenemisi ja ligipääsuvõimalusi
Palju neid võimalus on siis? Ei ole küll teist korda mänginud, aga esimesel korral käisin enda arust kõik kohad läbi kuhu minna sai. Nt kui oli ühte kohta 4 sissepääsu (a'la ventilatsioon, sein puru lüüa, hackida ja eest uksest minna) siis käisin ikka kõik läbi. Või on tõesti neid võimalusi nii palju, et ka teisel korral avastab neid koguaeg juurde?
rastaman, Sama siin.Teisel läbimängimisel avastasin kogu aeg uusi lähenemisi ja ligipääsuvõimalusi
Palju neid võimalus on siis? Ei ole küll teist korda mänginud, aga esimesel korral käisin enda arust kõik kohad läbi kuhu minna sai. Nt kui oli ühte kohta 4 sissepääsu (a'la ventilatsioon, sein puru lüüa, hackida ja eest uksest minna) siis käisin ikka kõik läbi. Või on tõesti neid võimalusi nii palju, et ka teisel korral avastab neid koguaeg juurde?
tomorrow, mis täpselt takistab kõik need 4 teed läbi käimast?
Stoori.Nagu ma ütlesin save-reloadiga saab enamuse läbi ka esimese korraga aga mitte kõike.
Stoori on tihtipeale nii, et esimese korraga valid mingi valiku siis teised valikud kaovad teatud maalt ära.
soovitaks see speech augmentation vms ka ära panna kohe alguses, saab muud juttu kuulata
praegu avastasin, et vist esimene kord kui mujale lennates tuleb see pomm kahjutuks teha ja seal istub üks valgetes tööriietes neeger, kui temaga rääkida siis ta saadab pärast su kontori arvutisse meili kus kutsub kokku saama, ja peale temaga kokku saamist saab korteris asuvast poest allahindlust
tomorrow, mis täpselt takistab kõik need 4 teed läbi käimast?
Stoori.Nagu ma ütlesin save-reloadiga saab enamuse läbi ka esimese korraga aga mitte kõike.
Stoori on tihtipeale nii, et esimese korraga valid mingi valiku siis teised valikud kaovad teatud maalt ära.
Nt lähed mängu alguses ja killid DRB territooriumil kõik ära, siis mitut sidequesti ei õnnestu teha.
Jama ajad. Kõik saab ilusasti läbi käia. _________________ i like my sugar with coffe and cream
tomorrow, mis täpselt takistab kõik need 4 teed läbi käimast?
Stoori.Nagu ma ütlesin save-reloadiga saab enamuse läbi ka esimese korraga aga mitte kõike.
Stoori on tihtipeale nii, et esimese korraga valid mingi valiku siis teised valikud kaovad teatud maalt ära.
Nt lähed mängu alguses ja killid DRB territooriumil kõik ära, siis mitut sidequesti ei õnnestu teha.
Jama ajad. Kõik saab ilusasti läbi käia.
Saab jah - aga mitte esimese korraga ja samal ajal save-reload kasutamata
Ühtlasi tasuks uusim Patch peale lasta.
Uuendab 1.1.622.0 pealt 1.2.630.0 peale.
Fixes:
*We have addressed various issues that can occur for players that would result in ‘stuttering’.
*Stutters that are the result of graphics driver shader processing are now removed or significantly reduced.
*Stutters that are the result of data streaming have been removed or significantly reduced.
*Performance has been improved and made more stable on dual-core systems. This could previously also result in stuttering.
*Fixed issue where some players couldn’t complete the Motherly Ties side quest.
*Fixed an issue where doors in Omega Ranch sometimes wouldn’t open.
*The TYM medical card should no longer fall through the table if an NPC’s body comes into contact with the card. Players already stuck in this area will need to revert to a previous save before the card fell through.
*Occasional hangs for some players during video-playback have been fixed.
*A crash on startup when running DX11 on a single-core CPU has been fixed.
*An issue causing Eyefinity setups to not be correctly detected for some players has been fixed.
*Fixed an issue where the HUD would get permanently disabled for some players.
*Fixed certain issues that caused the mouse cursor to be able to leave the game-screen on multi-monitor setups.
*Fixed an issue that caused the mouse cursor to not be visible in-game when the user has mouse trails enabled in Windows. We still recommend disabling mouse trails for a smoother in-game mouse cursor.
*Fixed issue where ammo count for collected guns is incorrect when Adams weapon is augmented.
*In DX9 mode:
*Fixed error message for some users when trying to use FXAA Medium or FXAA Low anti aliasing modes.
*Fixed shadow-mapping ‘lines’ on some graphics hardware when using anisotropic filtering.
Feature Additions:
*The Enter and Numpad-Enter keys can now be bound to game actions in the keyboard control menu.
*Intro logos can now be skipped on all but the first run of the game.
*Added windowed mode.
*Selectable in the menu, and can be toggled between windowed, fullscreen, and fullscreen windowed using ALT-ENTER.
*Added an option to change the text language of the game. This setting only changes the text language, the audio is controlled by the language option in Steam.
The focus on takedowns as the most rewarding way of dealing with enemies, coupled with their gratuitous and easy nature to perform, tells of a developer so in love with one game mechanic or idea that it didn't stop to consider the effects of the change would be on the rest of the game.
tsitaat:
Moreover, the XP system leads to an unhappy snowball effect for certain types of players. While it's a good idea to reward those who explore, Human Revolution does so so often, and so disproportionately, that those who invest in certain skills early on will find themselves literally drowning in upgrade points by the game's end. I do not exaggerate when I say that my stealthy character was missing all of about 6 potential upgrades by game's end, whereas my action-hero lunkhead version of Jensen was missing much closer to 30. Even though action-hero Jensen could complete the game just fine owing to his huge arsenal, there were some very real limitations left over in his character build, gaps in his play-style that couldn't be filled and had to be worked around. Stealthy Jensen had no such problem - not only could he sneak, but he was actually just as versatile and powerful as action-hero Jensen because his incredible excess of XP had allowed him to purchase just about every upgrade. In the end, there was really no distinction between the two characters, save for the way I decided to envision their personalities
tsitaat:
Augmentation and the incredible advantages it gives to people is a strong theme throughout Human Revolution, yet it's rare for Adam Jensen to ever really exhibit that ability - sure, he can cloak, and fall from great heights, but very few augmentations feel like they truly expand the fundamental capabilities of him as an individual. For all the discussion of posthumanism, there's very little post- to be found in Adam Jensen
Üllatavalt hea:
tsitaat:
During my third play-through, rather than negotiate or allow the terrorist to escape, I tried something else: I fired a tranquilizer dart at him immediately upon drawing my weapon. Rather than watch the hostage die as the temporarily-invulnerable terrorist executed her, as I'd expect in so many other games, instead he simply fell over unconscious. Not only did the hostage live, but so did the terrorist; later, I encountered him held in prison, and even later in the game, he ambushed me after escaping the prison.
- A specific issue that caused performance degradation for some DX9 players in the 1.2.630 patch has been fixed.
o We are still evaluating further measures to counter stuttering and plan to have a further update for this in another patch.
- Crashes when examining quest items have been fixed.
- Some issues related to switching between fullscreen and windowed mode have been fixed.
- Additional fixes have been made for the TYM medical card. The current fix should also allow users that already have the problem in their savegame to pick up the card again.
- ‘Russian’ text language option now shows up correctly regardless of current text language.
- An issue that may cause the game to have stability issues on certain RAID setups may have been addressed. Even with this patch, if you have a RAID setup, please ensure you have the latest drivers for your controller.
kui tal auge ei ole siis miks tal statistika kõrval jookseb nagu oleks augid peal... _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
igatahes üpris nõme,et jäetakse täis mängust tükikesi välja ,et neid pärast DLCdena maha müüa
Eks ta ole. Ise olen selle pärast põhimõtteliselt loobunud uute mängude ostmisest. Witcher 2 oli erandiks, sest teadsin, et niikuinii tulevad DLC-d tasuta patchi. Üldiselt ostan juba aastaid alles GOTY reliise.
Deus Ex: Human Revolution DLC add-on The Missing Link launches on 18th October, developer Eidos Montreal has announced.
According to a post on the studio's Twitter feed, it will cost 1200 Microsoft Points on Xbox Live Arcade or $14.99 on PC and PlayStation Network. We're confirming UK prices now.
wow pool mängu hinda sisuliselt... see peaks siis väga matsakas, pikk, sisukas ja hea "dlc" olema _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Eurogamer: What exactly are we getting with this DLC?
Marce-Andre Dufort: You will get some technical improvements. We reworked the post-process, shaders, lighting and stuff like that, since we weren't really happy with what we had on the core game. We worked a lot on that. It is about five hours long, give or take.
... tea kas nüüd suudetakse ka lisada efekt, et lombist peegelduvad vastu ehitised mis kõrval on või pannakse ikka et igas koopas on üks ja sama ehitis lombis... nagu mingi "portal" oleks mis näitab ühte kohta
deus ex 1 suudeti... tea mis sellel mootoril siis häda on et enam ei suudeta lihtsamaid efekte teha. Sutsu rikkus visuaalse stiili ära kui iga kord kenas graafilises disainis vaatasid vastu igas peegelduses mingi üks sama jura + tegelase ruumis olev peegel ei omanud kah peegel pilti. In short -> ootaks elementaarsete efektide lisamist vastukaaluks igasugu mõttetutele "post über protsessing 1111!!!! aawwwesome shader thingy" jurale.
Kui hea on eks võtab ligi... raudslet mingi aja möödudes tuleb mingi "ale" asjale kah. _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Eurogamer: What exactly are we getting with this DLC?
Marce-Andre Dufort: You will get some technical improvements. We reworked the post-process, shaders, lighting and stuff like that, since we weren't really happy with what we had on the core game. We worked a lot on that. It is about five hours long, give or take.
see we worked on the graphical details peaks olema puhtalt nopay patch _________________ ☠
Sain ka siis mänguga lõpuks ühele poole. Story oli hea ja üldiselt mäng meeldis, kuid tooks välja mõned asjad, mis ikka päris palju häirisid.
1) hand to hand combat põhineb täielikult nendel lühikestel klippidel. Oleks võinud ikka olla nii, et saad ise võidelda või näiteks selja tagant vastase haardesse võtta (a'la Hitman).
2) selleks, et maksimaalselt exp'i saada, pead non-lethal lähenemist kasutama. See tähendab, et kaob ära valiku võimalus, kuidas olukorrale läheneda (vähemalt minu puhul, kuna eelistan alati optimaalset lähenemist). Selle asemel oleks võinud vastased lihtsalt tugevamaks teha, või lethal relvad nõrgemaks.
3) häkkimine on tüütu ja põhineb õnnel. Oleks võinud olla mingi minigame, kus on vaja oskust, mitte õnne. Ning jällegi, selleks, et maksimaalselt exp'i saada, pead kõik võimalikud asjad ära häkkima.
optimaalne lähenemine ei olnud non-lethal. headshotid olid tunduvalt efektiivsemad.
häkkimine ongi minigame ju ja skillist (ning klikkimiskiirusest) sõltub omajagu _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Häkkimise õnn seisnes selles, et vahet pole, kas oli Stealth või mitte upgrade'itud, siis detection oli ikka nii lampi kui veel sai.
Ei jõua juba Missing Link'i ära oodata _________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Varasemad arvamused eriti ei muutunud aga nüüd siis kokkuvõtvalt
Positiivne:
1. Hengsha oli meeldiv vaheldus, mõnus suur koht, huvitavad sidequestid, kena taust, mitte päris HK aga väga õiges suunas
2. Pikk, eriti tänapäeva standardeid arvestades
3. Cover toimis, va. mõningad juhud kus ei saand ümber nurga vaadata kuigi oleks pidanud, ja lahtiste uste külge vist kah coverdada ei saand
4. Explorimist oli normaalselt, kuigi oleks oodanud ka mingit huvitavamat leidu mitte ainult nodi (mingi backstory näiteks)
5. NPC'de idle dialoogi oli päris palju, ei hakanud kordama nagu enamustes mängudes
6. Peale mõninga cutscene "crashi" bugge ei leidnud
7. Dx'i feeling oli olemas
8. Jään DLC'd ootama
Negatiivne:
1. Kergeim mäng elus mida ma raskeima tasemega olen proovinud, Auge vist jäi 7 puudu (ehk kui mängid stealth'i oled uber juba poole mängu pealt), ammost puudu ei tulnud (crossbow'd paistis kõige vähem olevat, typhoone jäi 30 alles)
2. Bossid - palju räägitud aga põhjusega, totaalne kamarajura ja kui esimene kõrvale jätta siis teised said enamasti mõne sekundiga läbi mis oli nende disainimiseks läinud aja päris korralik raiskamine
3. E-mailid, raamatud ja pocket secretaried olid igavad. Hunnik nigeeria spam-maile (tore vaadata et vennad 16 aastat tulevikus ikka veel samat formaati kasutavad) ja väikseid pragamisi kuidas mingi vend jälle koodi ära unustas. Paar viidet Everetile, Manderley'le ja Dx'i tegelastele oli kah õnneks.
4. Poleks arvand et seda ütlen aga hackimist oli liiga palju: uksed, aknad, sahtlid, seifid ja million arvutit. Törts üle pingutatud. Paljuski ka rõhutab seda see et kõik asjad käivad ühte moodi (st. kõik on hackitav, oleks lähenemisel rohkem vaheldust ei oleks vast nii väga tüütama)
5. Lõpp - bleh
6. AI - jama: seotud ühe alaga mis tähendab et ala äärel olles nad teatud uksest läbi ei tulnud, unustasid kiiresti, view-cone oli keset kere seega nägid sind vahepeal mingi väga x nurga alt, kui suva venda pähe lasid kaugelt ja ta ellu jäi teadsid samal hetkel ka kõik sõbrad kus sa täpselt oled jne.
7. Peale Hengsha ja ka algus Hub'i olid teised kohad kõik kuidagi maru sarnase maiguga (ja väga mitmeid Dx'i tsenaariume), midagi nigu meeldejäävat ei olnudki. Võibolla sellepärast et kohad suht väiksed ja sind kiiresti siseruumidesse suunatakse.
8. Sidequesti vastused kui NPC juurde tagasi läksid ajasid närvi. Iga kord räägitakse moraal maha kui tähtis on ikka ülessanne ära teha ja sinu vastus on lihtsalt "complete quest" selle asemel et ütelda "rahune maha idioot, juba tehtud"
9. Augmentatsioonid - Pooled olid maru igavad (liiga palju Hack- auge, kogu see radari augide ja timerite jama mis üldse siia mängu ei sobinud. Jooksmise omad mis 2.5 sec'i lisavad jne.) Poole peal ei teadnud enam mida võtta.
10. Mõned asjad ei jooksnud ajaliselt kokku: Plasma ja laser rifle juba olemas ? Ja efektiivsemad kui Dx'is ? Hengsha sugune linn ainult 16 aastat tulevikus, maru futuristlik selle jaoks, mitmed teisedki asjad tundusid futuristlikumad kui Dx'is kus tehnoloogia palju kaugemal oli. Jensen oli liiga üllatunud asjade peale mida ta just paar minutit enne lugenud oli, oleks võind kasutada seda, mõnda asja teadsid ise pikalt ette, imelik vaadata kuida Jensen maru üllatunud oli. (või oli neil kah mingi eks-politseiniku nali?)
Üldiselt võib rahule jääda, game of the year siiski ei ole, selleks on liiga palju vales suunas teemasi sisse aretatud. Aga mõte on õige.
Järgmine kord vähem konsooli, vähem 8 aastastele ja törts vähem kommertsi ning ongi õige asi olemas.
Kruvi, ringi exploremisest sai backstoryt minu mäletamist mööda tublisti lugeda.
olenevalt kasutusest jäi ammot küll väheks. ma jooksin võimalikult kaugele upgradetud püstoliga ringi ja kasutasin esimene pool mängu praktiliselt ainult seda. arvestades ka inventory ruumi piiranguid, teiseks mängu pooleks mul ammot ei jäänud ja enam seda ei leidnud ka, pidi muudele relvadele ümber kolima. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kruvi, ringi exploremisest sai backstoryt minu mäletamist mööda tublisti lugeda.
olenevalt kasutusest jäi ammot küll väheks. ma jooksin võimalikult kaugele upgradetud püstoliga ringi ja kasutasin esimene pool mängu praktiliselt ainult seda. arvestades ka inventory ruumi piiranguid, teiseks mängu pooleks mul ammot ei jäänud ja enam seda ei leidnud ka, pidi muudele relvadele ümber kolima.
Backstory all mõtlesin teisi lugusi ja mitte otseselt põhi stoory'ga seotud asju, näiteks Dx'is oli HK uppunud tunnel, vee baasis oli eraldi kõrvalteema, läbi mailide oli erinevaid teisi kõrval teemasi, notepad'id ei olnud ainult koodide jaoks jne.
HR'ist ei mäleta ühtki huvitavat raamatut ega kõrval-lugusi.
Püstoli ammo hakkas endal kah lõpu poole otsa saama aga mingi paar pakki vist jäi ikka alles. Enamasti tegin ikka stealthy takedowne (sain hea endingu, mis tähendab et mängu arvestuse järgi ma järelikult väga vist ei tapnud kedagi kuigi pea-aegu kõik relvad sai ära katkestatud)
hea ending? kas ending sõltus kuidagi hea-halb? mina küll ei märganud.
memodest ja asjadest tuli muud välja küll. kogu see droogide sarifi hq-st väljasmugeldamine näiteks kasvõi. paljud access coded olid ka üsna laheda kirjavahetuse sees. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.