Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 17:43:37 vasta tsitaadiga

Eile töötas peale update, nüüd enam ei saa sisse. Samas US kontoga saab sisse...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 19:41:22 vasta tsitaadiga

euroopa ps veebisait väidab psn olevat "partially available". ju siis miskit teoksil.
http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/Currently-the-PSN-is-going-through-a-period-of-unplanned/td-p/13621301
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 21.09.2011 20:12:10 vasta tsitaadiga

Ei saa kahjuks ka US kontole sisse, nii et see ei ole ainult EU kontode probleem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 21.09.2011 20:24:17 vasta tsitaadiga

võrk maas jah,päeval lasi alles sisse ,nüüd sise logides mõtleb ja viskab kirja,et sisselogimine aegus(8002A308)on ka usa konto ja sinna samamoodi ei lase
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 21.09.2011 20:40:09 vasta tsitaadiga

Facebooki järgi kõlab nagu rünnaku moodi jälle. Unexpected.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sub05
HV vaatleja
sub05

liitunud: 17.05.2008




sõnum 21.09.2011 22:19:35 vasta tsitaadiga

Twitterist

@PlayStationEU PlayStation Blog EU
Current indications are that we'll be restoring PlayStation Network services in approx. two hours. We appreciate your patience.

00:00 peaks tagasi olema
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 22.09.2011 00:03:00 vasta tsitaadiga

On kellelgi garantiiremondiga seoses kogemust,et kaua tavaliselt see parandamine aega võtab neil,endal saab paari päeva pärast kuu aega täis.Kas peaks helistama,et miks nii kaua läheb või on see normaalne aeg?
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 01:17:55 vasta tsitaadiga

Mul läks kah vist ükskord mingi kuu aega vms sellega. Aga kindlasti helista ja tunne huvi, et kaugel on ja mis toimub jne. Mul oli nii et lubati 2 nädalaga korda teha, läks üle kuu aja tiba ja selle eest anti mulle tasuta mäng icon_biggrin.gif Pole paha.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 08:11:47 vasta tsitaadiga

osad v2idavad, et psn oli maas just t2nu neile


Link
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 22.09.2011 10:34:00 vasta tsitaadiga

Krt ma ei suuda hetkel ostsustada kas võtta PS3 või Xbox360 ...
Omalajal oli ps3 ja siis need alguse mängud olid kohutavad....
Mis seis hetkel mängudega on ... et ps3 vs xbox360 exclusives?
PS3 eelis vist GT5, God of War ja Uncharted ... nud killzone vast pelaks ka ....
Xbox360 torkab pähe gears of war ja forza hetkel ...
Või on kuskil mingi tabel? Nõks googeldasin aga päris head vastust ei saanud.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 10:57:12 vasta tsitaadiga

-FoX-, PS3 vs X360 teema olemas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=461584
Iseasi palju seal "väärt" infot on...
P.S "Omalajal oli ps3 ja siis need alguse mängud olid kohutavad." icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 18:50:21 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Nikson kirjutas:
Nikson kirjutas:
Täna siis pandi teele. Näis kas ja kui palju juurde peab maksma.

Käes ja esimene mängiminegi tehtud. Olen igatahes rahul. Chattimist küll veel proovinud pole.
Tellisin Soome ja õnneks ei pidanud midagi juurde maksma. Ehk oli see tänu sellele, et pakile oli väärtuseks kirjutatud 20$ + veel GIFT.

Paistab et Soome jõudis kiiremini, mul pandi samal päeval teele, aga Eesti Posti poolt ei mingit teadet siiani.


Sain täna enda Sony juhtmevabad kõrvaklapid ka kätte VG+-ist ja infoks et mingeid lisatasusid ei lisandunud thumbs_up.gif

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 18:58:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sain täna enda Sony juhtmevabad kõrvaklapid ka kätte VG+-ist ja infoks et mingeid lisatasusid ei lisandunud

Rääkige nüüd keegi klapidest endist ka icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:26:22 vasta tsitaadiga

Mind ka väga huvitavad need klapid, mõned küsimused kah: kuida kvaliteet ja heli on? Surround heli on korralik? & kuidas bassi suhe on? Ning kas mängust tulevat heli on võimalik otse klappidest kuulda?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:45:51 vasta tsitaadiga

watafakkk... pay to play used games online??????? ULME.... Kus krt nad ära ütlevad, kes kasutatud mängu mängib?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:50:15 vasta tsitaadiga

Panevad kohustusliku regamise peale, mis seal keerulist on.
Täna veel pole antud meetodit kasutusel aga "eula"-s kirjas ja viivad sisse millal tahavad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:52:30 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, See juba NFS HP-st peal. Online Pass vms. muidugi täis idiootsus.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:56:26 vasta tsitaadiga

doh.gif

mänguga on kaasas kood. kasutad, saad MP mängida. ei kasuta, ei saa mängida. ostad kasutatud mängu, millel on juba aktiveeritud, ostad koodi juurde kui pead vajalikuks.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 22.09.2011 20:22:55 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
tann84 kirjutas:
Nikson kirjutas:
Nikson kirjutas:
Täna siis pandi teele. Näis kas ja kui palju juurde peab maksma.

Käes ja esimene mängiminegi tehtud. Olen igatahes rahul. Chattimist küll veel proovinud pole.
Tellisin Soome ja õnneks ei pidanud midagi juurde maksma. Ehk oli see tänu sellele, et pakile oli väärtuseks kirjutatud 20$ + veel GIFT.

Paistab et Soome jõudis kiiremini, mul pandi samal päeval teele, aga Eesti Posti poolt ei mingit teadet siiani.


Sain täna enda Sony juhtmevabad kõrvaklapid ka kätte VG+-ist ja infoks et mingeid lisatasusid ei lisandunud thumbs_up.gif


Tänud kasutajale tann84 kelle kiire informatsiooni tulemusena on minulgi klapid käes, unboxing jne.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2011 20:01:41 vasta tsitaadiga

Kui ma tahan vidzone tööle saada, siis, kas alustuseks teen uk konto ja neti seadete alt valin custom, siis valin wireless, IP jätan automatic, ülejäänud jätan default'ina automatic kuni jõuan proxy serverina kus valin "use" ja siis sisestan proxy aadressi.
Kui keegi siit kasutab Vidzone'i ehk oskab aidata ja soovitada mõnd toimivat proxy serverit.
Oleks väga tänulik icon_smile.gif

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 25.09.2011 01:08:44 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Mind ka väga huvitavad need klapid, mõned küsimused kah: kuida kvaliteet ja heli on? Surround heli on korralik? & kuidas bassi suhe on? Ning kas mängust tulevat heli on võimalik otse klappidest kuulda?

Mängu heli tuleb jah klappidest. Mitmikmängus chattimise ajal on võimalik reguleerida, et kumb heli tugevamalt tuleb, kas mängu või teise mängija jutt. Helitugevuse reguleerimine toimub klappidele asetatud nuppude abil.
Heli koha pealt ei oska küll midagi halba öelda. Olen nüüd mitu õhtut mänginud klappidega. Aku on paar õhtut vastu pidanud, siis tahab laadimist. Mäletan, et ega headsetil ka eriti kauem vastu pidanud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 11:43:31 vasta tsitaadiga

Kas neid klappe Euroopa turule ei tule nii pea? Palju kokku maksma läks kaugemalt tellimine? Ja kas surround sound töötab ainult mängudega ja filmidega mitte?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 11:58:03 vasta tsitaadiga

madboy kirjutas:
Kas neid klappe Euroopa turule ei tule nii pea? Palju kokku maksma läks kaugemalt tellimine? Ja kas surround sound töötab ainult mängudega ja filmidega mitte?

Mina guugeldades Euroopa turule reliisimise kuupäeva ei leidnud. VG+-ist tellides läksid mul klapid 99.99 CAD + postikulu 7,49 CAD. Surround on ainult mängudel. Aga niisama filme vaadates ja muusikat kuulates
on heli samuti väga puhas ja detailne ja piisava bassiga.

_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 13:54:12 vasta tsitaadiga

Veel klappide kohta küsimus, et kas onlines mängida saab lihtsalt teised mängijad hääletuks ka panna, et ei pea nende mula kannatama kui ei taha?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 25.09.2011 15:11:10 vasta tsitaadiga

madboy kirjutas:
Veel klappide kohta küsimus, et kas onlines mängida saab lihtsalt teised mängijad hääletuks ka panna, et ei pea nende mula kannatama kui ei taha?

Põhimõtteliselt saab, sest selleks on nupp mis laseb jagada suhet mängu heli ja chati heli vahel. Emba kumba tahad, saad nulli lükata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SPAAACE
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 16:06:57 vasta tsitaadiga

Ostan teisipäeval endale PS3m Slim 320gb ja Episode From Liberty City. PS3me pulti tuleb ka laadida, eks? Saatsin Arvutikeskusesse kirja, et mis konsooliga kaasa tuleb, sain vastuseks et üks pult, AV (vms) kaabel ning õpetused.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 16:09:14 vasta tsitaadiga

SPAAACE, Nii ongi ja soovitan kindlasti HDMI kaabli osta. ( oleneb, mis telekas sul on )
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 16:27:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

PS3me pulti tuleb ka laadida, eks?

Ära muretse, kaasa tuleb ka kasutusjuhend icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 16:28:31 vasta tsitaadiga

SPAAACE, voolukaabel ja puldi laadimise kaabel on ka kaasas.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SPAAACE
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 17:30:49 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

PS3me pulti tuleb ka laadida, eks?

Ära muretse, kaasa tuleb ka kasutusjuhend icon_wink.gif


Sa nii naljakas. Ma tahtsin teada, et kas see laadimise juhe tuleb kaasa.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 30.09.2011 18:48:25 vasta tsitaadiga

Oskab keegi kommenteerida: alla aasta vana PS3 ei käivitu enam korraga. Vajutan power buttonile, süttib roheline tuli, kuid roheline tuli põleb paar sekundit ja siis kustub ära. ei mingit kollast, ega punast tuld blinkimas, et indikeerida, mis mureks.

Lugesin natukene, et võimalik on, et jamab, kas keegi tegeleb PS3 remondiga siin foorumis, oskab midagis soovitada?

Garantiiga on nati kahtlane, kuna 3.55 CFW peal ja ma ei tahaks kas sellest ilma jääda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2011 21:08:59 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Oskab keegi kommenteerida: alla aasta vana PS3 ei käivitu enam korraga. Vajutan power buttonile, süttib roheline tuli, kuid roheline tuli põleb paar sekundit ja siis kustub ära. ei mingit kollast, ega punast tuld blinkimas, et indikeerida, mis mureks.

Lugesin natukene, et võimalik on, et jamab, kas keegi tegeleb PS3 remondiga siin foorumis, oskab midagis soovitada?

Garantiiga on nati kahtlane, kuna 3.55 CFW peal ja ma ei tahaks kas sellest ilma jääda.


v6id ju siia p66rduda, 2kki nad oskavad sind su mures aidata. http://konsoolipood.eu/service/hinnakiri.php
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 15:32:50 vasta tsitaadiga

Toimumas on suur Trophy võistlus.
http://ps3.planet.ee/viewtopic.php?f=13&t=2065

Võtke osa, sponsoreerige jne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 15:35:14 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Oskab keegi kommenteerida: alla aasta vana PS3 ei käivitu enam korraga. Vajutan power buttonile, süttib roheline tuli, kuid roheline tuli põleb paar sekundit ja siis kustub ära. ei mingit kollast, ega punast tuld blinkimas, et indikeerida, mis mureks.

Lugesin natukene, et võimalik on, et jamab, kas keegi tegeleb PS3 remondiga siin foorumis, oskab midagis soovitada?

Garantiiga on nati kahtlane, kuna 3.55 CFW peal ja ma ei tahaks kas sellest ilma jääda.


ärge tegelege piraatlusega, kasutage ametlikku softi
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SPAAACE
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2011 18:01:52 vasta tsitaadiga

PSN maas vms? Tahan kasutajat netis teha, aga tuleb mingi error, et serverid on maas vms, kolmandat päeva juba.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2011 14:06:52 vasta tsitaadiga

oleks vaja OFW 3.55-t, vaatasin netis ringi, enamus kohtadest on maha kraabitud miskip2rast, on 2kki kellelgi vedelemas kettal ja saaks kuhugi riputada?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 13:00:13 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
Toimumas on suur Trophy võistlus.
http://ps3.planet.ee/viewtopic.php?f=13&t=2065

Võtke osa, sponsoreerige jne.

icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 14:41:44 vasta tsitaadiga


Link


Juhuks, kui veel näinud pole. Tohutult parem, kui igasugused Butlerid ja muud jobud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 17:10:19 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif kõige eepilisem commercial mida ma näinud olen.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.10.2011 18:14:19 vasta tsitaadiga

Vedasin pleissi teisele korrusele vana 28" crt taha, ja ega ausalt öeldes väga kehv pilt ei olegi nagu tavaks on rääkida. Normaalselt 3m kauguselt vaadates täitsa mängitav. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2011 21:32:38 vasta tsitaadiga

Sain ka Sony klapid kätte icon_smile.gif Esmamulje on 5+
VGPst tellisin, eelmise nädala alguses pandi teele ja täna käes. Ei ühtegi lisakulutust lisaks.
Samuti pakil väärtus 20$ ja märgitud kingitusena icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuri orav
HV kasutaja
kuri orav

liitunud: 19.10.2010




sõnum 07.10.2011 11:46:12 vasta tsitaadiga

Kuidas need klapid arvutiga läbi saavad?
_________________
“Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.” -- Terry Pratchett
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 12:29:28 vasta tsitaadiga

Korra sai proovitud, siis sai hästi. Muusikat veel küll ei kuulanud vaid sai sarja vaadatud.
Mulle meeldib, et peas istuvad väga hästi. Vanade klappidega järjest ei suutnud üle poole tunnni olla.
Kvaliteet tundub väga hea olevat. Arvutiga ühendamine on sama lihtne nagu PSiga, vastuvõtja USB pessa
ja ongi valmis.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 12:39:05 vasta tsitaadiga

madboy kirjutas:
Korra sai proovitud, siis sai hästi. Muusikat veel küll ei kuulanud vaid sai sarja vaadatud.
Mulle meeldib, et peas istuvad väga hästi. Vanade klappidega järjest ei suutnud üle poole tunnni olla.
Kvaliteet tundub väga hea olevat. Arvutiga ühendamine on sama lihtne nagu PSiga, vastuvõtja USB pessa
ja ongi valmis.


millised klapid ostsid?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 12:57:41 vasta tsitaadiga

PS3e foorum siis ikka PS3 klapid icon_smile.gif
PS3 Wireless Stereo Headset.
Mulle isiklikult arvatavasti meeldib üks asi mida ma veel ei jõudnud proovida icon_smile.gif
Ehk onlines mängides saab klappide pealt teiste mängijate mölina kinni keerata.
Eks mingi õhtu jõuab veel katsetada ja siis saab teada kas ka mõni miinus on.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 13:14:10 vasta tsitaadiga

madboy kirjutas:
Sain ka Sony klapid kätte icon_smile.gif Esmamulje on 5+
VGPst tellisin, eelmise nädala alguses pandi teele ja täna käes. Ei ühtegi lisakulutust lisaks.
Samuti pakil väärtus 20$ ja märgitud kingitusena icon_biggrin.gif


mis imekoht see VGP on?

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstBeast
HV veteran
EstBeast

liitunud: 04.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 13:18:34 vasta tsitaadiga

roostevaba, Videogames+, asub kanadas kui ma ei eksi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 6 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madboy
HV kasutaja
madboy

liitunud: 02.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 13:27:09 vasta tsitaadiga

EstBeast kirjutas:
roostevaba, Videogames+, asub kanadas kui ma ei eksi.


Just nii thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2011 13:33:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis imekoht see VGP on?

http://www.videogamesplus.ca/
tsitaat:

Kuidas need klapid arvutiga läbi saavad?

Kuuldavasti kui komplekti USB dongle ühendada arvuti taha, millel ei ole helikaarti, siis see toimib nagu helikaart thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristokru
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2011 16:10:01 vasta tsitaadiga

Tere.

Selline küsimus,et kuidas peaks olema ühendatud omavahel Denon ressiiver ja PS3 Vanem mudel. Kas ,et saaks õige heli oli vaja panna Bitstream või linera PCM?
Nimelt mängude heli pole nüüd küll 5.1 nagu peaks.

_________________
Müüa kõiksuguseid mööblitarvikuid.
FB: Autoinglid- Premium püsivahatamine/poleerimine/keraamika/mobiilne pesu.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 376, 377, 378 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.