Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 20.09.2011 17:12:59 vasta tsitaadiga

smurfar kirjutas:

Prose: i5 2400 158.00 €
Emaplaat: Intel BLKDH67BLB3 H67 79.90 €
Videokaart: Sapphire HD6870 165.00 €
Mälud: G.Skill F3-10666CL9D-8GBXL 8GB 41.00 €
Kõvaketas: Samsung F3 1TB 47.00 €
Optiline: Samsung SH-222AB 14.25 €
Toide: CHIEFTEC APS-500S 500W 44.90 €
Korpus: Cooler Master Elite 350 26.50 €
Arvuti komplekteerimine: 19.00 €

Hetkehind kokku: 595.55 €

terve päev ise jõudnud vaadata ringi ja i5-2400 vs i3-2100 väga suur vahe ei olnud, et
i3-2100 on parem lahendus.

ja kui vaadata amd x2 565 BE jõudlust vs i3-2100 siis ka väga erilist vahet ei ole, et
parim build koos monitoriga oleks selline:

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 22:42:12 vasta tsitaadiga

Oleks veel kaks küsimust:

1) Kui lisada i5 prose vms, siis kuidagi saaks komplekti konfigureerida nii, et ei ületaks umbes 450 EUR (vaatasin just BF3 nõudeid, kus maxil oli vaja dual-coret), või kas üldse?
2) Kas arvutile lisaks mingit jahtutust ei ole vaja muretseda?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 23:17:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
kui vaadata amd x2 565 BE jõudlust vs i3-2100 siis ka väga erilist vahet ei ole

Vaata uuesti, või viska oma allikas siia, sest mina ei ole veel näinud kohta, kus mõni x2 oleks i3-2100`ga samaväärne!
Sandy on ikka küllaltki üle sellest!
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 20.09.2011 23:48:25 vasta tsitaadiga

duxdery kirjutas:
tsitaat:
kui vaadata amd x2 565 BE jõudlust vs i3-2100 siis ka väga erilist vahet ei ole

Vaata uuesti, või viska oma allikas siia, sest mina ei ole veel näinud kohta, kus mõni x2 oleks i3-2100`ga samaväärne!
Sandy on ikka küllaltki üle sellest!

Hetkel vaatan siin ka igasuguseid ülevaateid ning tundub, et i3-2100 on mänguri jaoks alustala. AMD puhul konkurenti ei ole (bang for buck lahtris)
kogu krempel läheb kuill 100€ kallimaks, kuid ilmselt on tulemust kuhjaga rohkem.

Küsimus ongi lõpuks siis selles, et milline emaplaat võtta?

kas ülivõimas, kuna ivy läheb ka s1155le peale või siis võtta kõige odavam vahetus ning kui aasta-kahe pärast vaja ivyle üle minna, võtta uus prose koos emaplaadiga?

EDIT:
kusjuures, pole mõtet jalgratast leiutada:D

http://www.bit-tech.net/hardware/buyers-guide/2011/09/01/pc-hardware-buyer-s-guide-september-2011/2

   Affordable All-Rounder
   
CPU   Intel i3-2100 3.1GHz   £90
Motherboard   MSI P67A-G45 (B3)   £85
Memory   4GB 1,600MHz DDR3   £25
Graphics Card   Nvidia GeForce GTX 460 1GB   £120
PSU   Enermax Pro 82+ EPR525AWT II   £75
CPU Cooler   Arctic Cooling Freezer 7 Pro   £15
Case   Antec One Hundred   £40
Optical drive   SATA DVD-RW   £15
Storage   1TB SATA 3Gbps   £35
Overall Price:   £500

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 17:37:24 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Oleks veel kaks küsimust:

1) Kui lisada i5 prose vms, siis kuidagi saaks komplekti konfigureerida nii, et ei ületaks umbes 450 EUR (vaatasin just BF3 nõudeid, kus maxil oli vaja dual-coret), või kas üldse?
2) Kas arvutile lisaks mingit jahtutust ei ole vaja muretseda?


Upin veidike
Samuti veel ka lisaküsimus veel tulnud juurde: 3) Kas HD6850 on HD6790-st parem? (AK-s veidike üle 10 EUR kallim).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2011 17:47:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

3) Kas HD6850 on HD6790-st parem?

Aga loomulikult icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 18:26:16 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Siim159 kirjutas:
Oleks veel kaks küsimust:

1) Kui lisada i5 prose vms, siis kuidagi saaks komplekti konfigureerida nii, et ei ületaks umbes 450 EUR (vaatasin just BF3 nõudeid, kus maxil oli vaja dual-coret), või kas üldse?
2) Kas arvutile lisaks mingit jahtutust ei ole vaja muretseda?


Upin veidike
Samuti veel ka lisaküsimus veel tulnud juurde: 3) Kas HD6850 on HD6790-st parem? (AK-s veidike üle 10 EUR kallim).


Vastus esimesele küsimusele. Seal pole midagi väga konfigureerida enam, kõik asjad on suht odavamd asjad mis võtta oli. Lisa see sinna kompotti ja vaata mis hind tuleb:
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/i5+2400/Intel-Core-i5-2400-uad-Cores-4-Threads-310-GHz-Turbo-6-MB-Cache-32-nm-LGA1155-103663
Arvuti töötamiseks pole mingit jahutust juurte vaja, kõik on olemas.
AKs hetkel väga kallid need HD6790 kaardid.
Isegi hinnavahe 20€ juures on HD6850 parem valik thumbs_up.gif
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 20:20:24 vasta tsitaadiga

Tänud, aga jah, i5 lisades ei saa vist tõesti nii odavalt kogu kompotti kätte, kui ma soovinud olen. Eks jääb see, mis sa välja pakkusid eelmisel leheküljel ning videoks võtan 6850. Loodetavasti saan sellega ära mängitud uuemaaja mängud ning tulevikus saan juppe ka ju vahetada.
Aǵa ehk on pakkuda mõnda ilusat ja kvaliteetset korpust ka ~kuni 30 EUR (muidugi mida soodsam, seda parem icon_biggrin.gif Pmst väga suurt ilu ka vaja pole, kuna arvuti hakkab olema arvatavasti laua all või kuskil). Hetkel ma vaatanud näiteks Cooler Master Elite 350 (26.5€), kuid ma ei tea.... Kas see liiga suur ei tundu? Ehk leiab midagi paremat?

Tänan
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 20:25:13 vasta tsitaadiga

alla 30€ eesti ei saa midagi korraliku, 35 on coolermaster elite 430 ja 40+ on compucase RC66 or something
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 20:42:29 vasta tsitaadiga

Kas see mulle selline liig ei tundu vms? Igasugused erinevad kinnituskohad muudeks lisavidinateks jms, mida minul küll plaanis lisada pole.

//Samuti kas LauriTed pakutud emaplaat ka kindlasti täiesti korralik ja kvaliteetne sellise hinnaga? http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid15/MSI-MB-H61-S1155-MITX-H61I-E35-B3-MSI-117659 Või siis saadavad umbes samas hinnapiiris mõni ehk veidike paremgi?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 20:56:55 vasta tsitaadiga

Ära seda emaplaati küll võta. Sellel pole videokaardi pesa. Minu viga, pean tunnistama.
Selline ehk siis oleks sobiv: http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 21:21:36 vasta tsitaadiga

Selge.
Saatsin ka AK-le kirja ära (ehk saab ka veel mõned prosed soodustustki). Korpuseks jätsin siis Cool Master 350 Elite - kärab mulle küll.

Tänud abi eest igatahes.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 21.09.2011 21:55:07 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Oleks veel kaks küsimust:

1) Kui lisada i5 prose vms, siis kuidagi saaks komplekti konfigureerida nii, et ei ületaks umbes 450 EUR (vaatasin just BF3 nõudeid, kus maxil oli vaja dual-coret), või kas üldse?
2) Kas arvutile lisaks mingit jahtutust ei ole vaja muretseda?

Upin veidike
Samuti veel ka lisaküsimus veel tulnud juurde: 3) Kas HD6850 on HD6790-st parem? (AK-s veidike üle 10 EUR kallim).


Saab ka i5 prose ja 6850 videokaardiga ~450 EUR komplekti.

Intel Core i5 2400/ Quad Cores/ 4 Threads/ 3.10 GHz/ Turbo / 6 MB Cache / 32 nm / LGA1155 158.00 EUR
link
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 45.75 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
SAMSUNG HDD SATA 500GB 7200RPM 3GB/S/16MB HD502HJ 32.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/SAMSUNG-HDD-SATA-500GB-7200RPM-3GB-S-16MB-HD502HJ-SAMSUNG-115417
SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 PCIE16 11180-00-20R 137.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511
JNC CASE MIDITOWER ATX 500W P4/BLACK RJA-N320 JNC 26.10 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused35/JNC-CASE-MIDITOWER-ATX-500W-P4-BLACK-RJA-N320-JNC-115629
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.25 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
Arvuti komplekteerimine. 19.00
link

Hind kokku: 451.00 icon_wink.gif

Üks euro läks üle. icon_biggrin.gif Kui see on kriitiline, siis võta i5 2310 prose, see on 8 eurot odavam: link

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 22:06:54 vasta tsitaadiga

Aga kas muidu oleks mõtet üldse mul võtta praegu i5? Sinu komplekt (i5-ga) tõesti on eelmisest komplektist, mis LauriTed kokku pani vaid mõned eurod kallimad (kui võtta see odavam i5 prose), kuid kas ka korpus ning sellega kaasnev toitekas, kuna see tundub ikka päris odav olevat?
Kas uuemaaja mängudes oles väga tunda i5 ja i3 erinevust?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 21.09.2011 23:00:07 vasta tsitaadiga

i5 2xxx seeria on praegu mängudes üks parima jõudlusega protsessoreid: i3-ga võrreldes 4 tuuma vs 2 tuuma ikkagi. Mina ostaks võimaluse korral i5. Aga selle JNC korpuse ja toiteka kohta võib öelda lihtsalt: tont teda teab! icon_biggrin.gif Nominaalselt on võimsust küll ja küll, garantii kehtib ju samuti.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 22.09.2011 15:05:33 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:


Saab ka i5 prose ja 6850 videokaardiga ~450 EUR komplekti.

Intel Core i5 2400/ Quad Cores/ 4 Threads/ 3.10 GHz/ Turbo / 6 MB Cache / 32 nm / LGA1155 158.00 EUR
link
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 45.75 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
SAMSUNG HDD SATA 500GB 7200RPM 3GB/S/16MB HD502HJ 32.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/SAMSUNG-HDD-SATA-500GB-7200RPM-3GB-S-16MB-HD502HJ-SAMSUNG-115417
SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 PCIE16 11180-00-20R 137.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511
JNC CASE MIDITOWER ATX 500W P4/BLACK RJA-N320 JNC 26.10 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused35/JNC-CASE-MIDITOWER-ATX-500W-P4-BLACK-RJA-N320-JNC-115629
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.25 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
Arvuti komplekteerimine. 19.00
link

Hind kokku: 451.00 icon_wink.gif

Hey
See tundub päris asjalik kooslus tegelikult.
-14.25 dvd lugeja
-19 komplekteerimine

Kas keegi veel viitsib kommentaare jagada?
Ilmselt ostan autocad/f1 2011 jaoks ära.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:00:26 vasta tsitaadiga

soovitage toidet, profiilis olevale masinale, €75 paneks alustuseks, a võib pakkuda nt. 75 budgetis, samas pakkuda ka parima hinna/kval. suhtega toidet sellisele kastile. modular'i tahaks.

(650W vast)

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:43:00 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/seasonic+560/SeaSonic-X-series-Modular-560W-92-Gold-117254 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2011 19:54:49 vasta tsitaadiga

Täiestgi respekteeritav soodsam PSU.
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-600W-650W174/CHIEFTEC-PSU-650W-14CM-ATX12-80-CABMAN-BPS-650C-59546
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 13:00:07 vasta tsitaadiga

WäntWõll, mul just seesama CHIEFTEC ütles lambist üles, peale aastast kasutamist.. Hetkel AK garantiis, mõtlesin, et kui uut annavad, et, kas tasub võtta sama enam, mis suvalise hetke pealt täiesti üles ütles. Kusjuures ilma kärsahaisuta, koormuseta jne. suht idles (a'la skype, winamp jms. pudipadi login screeni peal.)...

Seasonic'uid vaatasin garantiisse viies kal,maderfaking seksikad.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2011 17:22:06 vasta tsitaadiga

Mina töökindlust ei tea, vaatana omadusi.
Kust sa saad garantii, et ostetud 50€ kallim seasonic juba koju viies ei tööta?
Loto nagu ikka ja ükski asi poe igavene.
icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart77
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2011




sõnum 25.09.2011 18:56:07 vasta tsitaadiga

Palun abi 3D monitori valimisel . Arvutikeskusest jäid silma kaks isendit
1.http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID13/SAMSUNG-MONITOR-LCD-23-T23A750-W-LED-LT23A750EX-EN-SAMSUNG-129653
2.http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID13/LG-MONITOR-LCD-23-W-LED-DM2350D-PZ-LG-129559
Soov oleks seda kasutada eeskätt 3D mängude ja ka filmide jaoks. Plaanin osta ka Nvidia geforce 3D vison prillid, samas vaatasin, et mõlema monitoriga tulevad omad prillid kaasa. Või saab Nvidia prille kasutada vaid nende kodulehel olevate soovituslike monitoride puhul. Jutt sai pikk ja segane, aga ehk oskab keegi siiski anda soovitusi. Tänud ette.[/url]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2011 20:12:53 vasta tsitaadiga

seasonicu ülesütlemise tõenäosuse protsent vist siiski väiksem kui chieftecil
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 26.09.2011 12:13:04 vasta tsitaadiga

Keegi võiks soovitada nüüd miskit videokaarti, millega saaks F1 2011 puhtalt (40+ fps võidusõidu jaoks vaja vist)
1920x1080 resol medium sätetega mängida.
Eelistatud variant on odavaim kaart, ei pea olema dx11 modes.
arvuti:
plate: msi 880GM-E41 am3
prose: amd x2 560
mälu: g.skill 4gb 1600mhz
kaart: sapphire hd6450 1gb gddr3

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LauriTed
HV Guru

liitunud: 06.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2011 13:55:34 vasta tsitaadiga

HD6790 : http://www.galador.ee/catalog/product/114555-cgax-67924-1gb-club3d-hd6790-pci-e
Kui on alles siis foorumist võid HD6850 sama hinna eest ära napsata: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=508974&highlight=6850
Midagi paremat ei ole eriti mõtet vaadatagi kuna kahe tuumaline protsessor seab juba omad piirangud.
Kommentaarid: 254 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 231
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 28.09.2011 10:50:35 vasta tsitaadiga

Tere!

Mis vahe sellel akul ja sellel akul?

V-o järgmine küsimus on vales kohas, aga mida arvate taastaud akudest? Kas keegi Eestis tegeleb ja kus?

Tänan.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pukspuu
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2004




sõnum 28.09.2011 15:18:51 vasta tsitaadiga

Tere.
Palun abi,kes müüb Delli varuosi,peale Shop-It.Vaja oleks E4300 veebikaamerat.Nendel ei ole,ega saa tellida.
Asjaga natuke kiire ka.Tuleb pikem reis.
Tänud ette.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 29.09.2011 11:58:09 vasta tsitaadiga

pukspuu, elahest nt.. peaks ca nädalaga kohal olema kui inglismaalt
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddy11
HV vaatleja
eddy11

liitunud: 31.12.2006




sõnum 03.10.2011 19:44:46 vasta tsitaadiga

Tere,
Palun pange mulle kokku arvuti umbes 450€ väärtuses.
Soovid oleks mängida ja plaate kõrvetada Xboxile(ei pea mingi super hardcore burner olema,lihtsalt et hästi saaks Double Layer DVDsid burnida ja et see oleks veidi keskmisest parem võib-olla)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 21:33:05 vasta tsitaadiga

eddy11,

Prose: i3 2100 99.90 €
Emaplaat: Gigabyte GA-H61M-S2 50.55 €
Videokaart: Sapphire HD6850 137.00 €
Mälu: Kingston 4GB 1333MHz 18.90 €
Kõvaketas: WD Caviar Blue 500GB 35.50 €
Optiline: Samsung SH-222AB 14.50 €
Toiteplokk: Fortron FSP HEXA 400W 34.45 €
Korpus: Xigmatek Asgard 34.90 €
Arvuti komplekteerimine 19.00 €
Hetkehind kokku: 444.70 €

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddy11
HV vaatleja
eddy11

liitunud: 31.12.2006




sõnum 03.10.2011 21:43:24 vasta tsitaadiga

Kas see hind sisaldab arvuti kojutoomist ka või pean ise järele minema arvutikeskusesse?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 21:47:16 vasta tsitaadiga

Tuuakse kulleriga tasuta uksetaha ikka thumbs_up.gif
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddy11
HV vaatleja
eddy11

liitunud: 31.12.2006




sõnum 03.10.2011 22:07:32 vasta tsitaadiga

Aga nagu ma loen siis,on korpus ilma toiteplokita.Mida see tähendama peaks?Kuhu nad selle toiteploki mahutavad kui korpus ilma selleta on?(Sorri,ei ole eriti tark selle koha pealt)..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2011 22:10:38 vasta tsitaadiga

Osadel korpustel on kohe toiteplokk kaasas (preinstalled). Sellel korpsel tuleb aga juurde osta..
_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddy11
HV vaatleja
eddy11

liitunud: 31.12.2006




sõnum 03.10.2011 22:11:51 vasta tsitaadiga

Okei,aitäh sulle mees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 05.10.2011 12:59:28 vasta tsitaadiga

Selle teema jätkuks:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=511249

Selline kast. peaks OK olema?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 14:04:41 vasta tsitaadiga

Miks ta ei peaks, normaalne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2011 15:51:51 vasta tsitaadiga

Täitsa OK kast jah.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hundrey
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011




sõnum 10.10.2011 08:29:19 vasta tsitaadiga

Plaanis siis 5e aasta vanune kast välja vahetada ja plaanis siis osta sama kast mis pakuti välja selles https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=511359 teemas. Aga kuna korpust hetkel pole saadaval, siis ehk oskabki keegi midagi selle asemele soovitada?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.10.2011 08:54:11 vasta tsitaadiga

Hundrey kirjutas:
Plaanis siis 5e aasta vanune kast välja vahetada ja plaanis siis osta sama kast mis pakuti välja selles https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=511359 teemas. Aga kuna korpust hetkel pole saadaval, siis ehk oskabki keegi midagi selle asemele soovitada?
link
Tegelikult oleks kasulikum osta eraldi korralik toiteplokk, näiteks see: http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638 ning sinna juured mõni odav ilma toiteplokita korpus. Hind läheb küll veidi kallimaks, aga nii on kindlam.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 14:25:51 vasta tsitaadiga

Tere,

palun abi juppide ostul. Ei ole uuemate jubinatega eriti kursis.

1) Prose, emaplaat, mälud. Võiks olla suht odav, kellama ei hakka, peamine et oleks töökindel ja stabiilne. Ise plaanisin E6700 prose, aga emaplaati ei oska valida. Mälud ma saan aru peaks tulema ddr2 mitte ddr3? Usun et üle 4GB pole vaja. Uuendan venna masinat, kes peamiselt netti kasutab, aga tahab et masin oleks kiirem kui hetkel Athlon 3000+ pakub. Hinnapiiri otseselt ei ole, ise arvestasin u 150-200€.

2) Tööarvuti. Selleks oleks kõiki jubinaid vaja, sh kuvar vähemalt 19 tolli (ilmselt võiks olla 21-tolline wide ja mitteläikiv), optiline seade, 1 kõvaketas (mitte ssd). Hiire ja klaveri vaatan ise. Kasutatav proge peamiselt autocad 2d (võiks võimaldada ka 3d jooksutamist) + ms office värgid. Proseks mõtlesin sama mis eelmises lõigus (E6700), 4tuumalist ilmselt pole vaja. 4GB mälu. Klokkima ei hakka. Hinnapiiri ei oska öelda, aga jupid võiks olla ikka väheke odavama otsa poole.

Põhimõtteliselt saan hakkama kõige muuga välja arvatud prose-emaplaat-mälud rubriik. Aga kõik soovitused on teretulnud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.10.2011 15:03:51 vasta tsitaadiga

Ritsard kirjutas:
Tere,

palun abi juppide ostul. Ei ole uuemate jubinatega eriti kursis.

1) Prose, emaplaat, mälud. Võiks olla suht odav, kellama ei hakka, peamine et oleks töökindel ja stabiilne. Ise plaanisin E6700 prose, aga emaplaati ei oska valida. Mälud ma saan aru peaks tulema ddr2 mitte ddr3? Usun et üle 4GB pole vaja. Uuendan venna masinat, kes peamiselt netti kasutab, aga tahab et masin oleks kiirem kui hetkel Athlon 3000+ pakub. Hinnapiiri otseselt ei ole, ise arvestasin u 150-200€.

INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206

Hind kokku: 167.05 EUR

Tavaliseks netiarvutiks võid rahumeeli ka odavama Intel Pentium Dual Core G620 2.60GHz/ 3MB/ Box (BX80623G620) S1155 57.95 EUR http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/Intel-Pentium-Dual-Core-G620-260GHz-3MB-Box-BX80623G620-S1155-118505 protsessori võtta (muud jupid samad), aga jõudluselt on i3-2100 parim valik.

Ritsard kirjutas:

2) Tööarvuti. Selleks oleks kõiki jubinaid vaja, sh kuvar vähemalt 19 tolli (ilmselt võiks olla 21-tolline wide ja mitteläikiv), optiline seade, 1 kõvaketas (mitte ssd). Hiire ja klaveri vaatan ise. Kasutatav proge peamiselt autocad 2d (võiks võimaldada ka 3d jooksutamist) + ms office värgid. Proseks mõtlesin sama mis eelmises lõigus (E6700), 4tuumalist ilmselt pole vaja. 4GB mälu. Klokkima ei hakka. Hinnapiiri ei oska öelda, aga jupid võiks olla ikka väheke odavama otsa poole.

INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
WD HDD SATA 500GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD5000AAKX 35.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
GIGABYTE Radeon HD6670 1GB DDR3 PCI-E 2.1 GV-R667OC-1GI 70.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/GIGABYTE-Radeon-HD6670-1GB-DDR3-PCI-E-21-GV-R667OC-1GI-122382
CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS GPA-500S8 26.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
Cooler Master Elite 350, Midl tower, with 120mm rear fan, black w/o PSU, mATX / ATX 26.50 EUR
link
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
VIEWSONIC VA2248 FULL HD LED 21.5'' 16:9 VGA DVI VA2248-LED 115.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-22-diagonaal236/Superhinnaga-monitor-VIEWSONIC-VA2248-FULL-HD-LED-215-169-VGA-DVI-VA2248-LED-115269

Hind kokku: 455.05 EUR

Üldiselt kõlbaks integreeritud HD2000 video tööarvutisse ka niisama, aga 3D jaoks on eraldi videokaart parem valik.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ritsard
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 15:39:42 vasta tsitaadiga

Suur tänu Troll!
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siitsealt
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 10.10.2011 17:35:32 vasta tsitaadiga

Tere ,
Mõtte on osta üks lauaarvuti mängimise jaoks, umbes 400-600 euri eest ,aga kuna ma mingi eriline tehnika huviline pole ja seal HinnaVaatluse leheküljel on nii palju eri valikuid ja kõik tundub peaaegu sama mulle ,et ehk saaksite aitada. Ma ei mõtle juppitest kokku pandud vaid juba komplekti. Kui mingi 400 eurine on peaaegu sama ,mis mingi 600 eurine siis võtaks ikkagi selle 400 icon_biggrin.gif ,Seetõttu just küsingi teie targemate käest ,et vahel on odavamad just paremad kui need kallid ,et neile tasuta raha pole mõtet anda icon_biggrin.gif
Just mängimiseks .Aga kui sellel 600 euril on näiteks lisa asjad nagu monitor ja sellised asjad kaasas oleks teine asi juba. Ma Vaatasin tund aega 400-600 euri maksvaid lehekülgi ja sattusin aina suuremasse segatusse icon_biggrin.gif
Ega juppitest arvutit järelmaksule võtta ju ei sa? icon_question.gif

Oleks väga tänulik kui saaks teilt soovitusi !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2011 17:42:25 vasta tsitaadiga

tasub võtta juppidest kokkupandud komplekt koos komplekteerimisega.. ehk siis sinuni jõuab kast nagu kast ikka, peaks olema ka järelmaksuga võimalik niipidi.

oota nüüd ainult mihkleid, kes komplekti kokku panevad.. parameetrid paigas igatahes 400-600 euri, mängimiseks ja kui 600 poole, siis monitoriga.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siitsealt
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 10.10.2011 17:47:49 vasta tsitaadiga

Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.10.2011 18:57:02 vasta tsitaadiga

siitsealt kirjutas:
Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta.

Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri?

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siitsealt
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 10.10.2011 19:06:26 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
siitsealt kirjutas:
Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta.

Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri?


Tarkvara pole vaja ,kuid kui hiir ja kalviatuur on halba ei tee ,kuid endal on need olemas ,aga peab välja vahetama niikunii ,mängimiseks mõeldud klaviatuur ehk ,kuid pea suund on ikka kastil. Monitoor on ,aga ega ta mingi kõige uuem mudel pole. 19" peaks vist LED olema ,ei tea.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 10.10.2011 19:18:33 vasta tsitaadiga

siitsealt kirjutas:
Troll kirjutas:
siitsealt kirjutas:
Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta.

Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri?


Tarkvara pole vaja ,kuid kui hiir ja kalviatuur on halba ei tee ,kuid endal on need olemas ,aga peab välja vahetama niikunii ,mängimiseks mõeldud klaviatuur ehk ,kuid pea suund on ikka kastil. Monitoor on ,aga ega ta mingi kõige uuem mudel pole. 19" peaks vist LED olema ,ei tea.

INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
WD HDD SATA 500GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD5000AAKX 35.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 PCIE16 11180-00-20R 137.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511
Xigmatek Asgard Midi-Tower - black 34.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused-Ilma-toiteplokita-ATX-korpused178/Xigmatek-Asgard-Midi-Tower-black-92913
CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS GPA-500S8 26.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
VIEWSONIC VA2248 FULL HD LED 21.5'' 16:9 VGA DVI VA2248-LED 115.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-22-diagonaal236/Superhinnaga-monitor-VIEWSONIC-VA2248-FULL-HD-LED-215-169-VGA-DVI-VA2248-LED-115269

Hind kokku: 549.35 EUR

Panin komplekti kokku Arvutikeskuse hinnakirja järgi. Kliki järjest linkidele ja lisa jupid Ostukorvi, hiljem vajuta "Vormista tellimus" ja siis avaneb võimalus järelmaksu taotleda. Klaviatuur ja hiir vali ise sobivad välja ja lisa Ostukorvi, neid on nii palju valikus, igaüks leiab ise meeldiva.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siitsealt
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2011




sõnum 10.10.2011 19:33:44 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
siitsealt kirjutas:
Troll kirjutas:
siitsealt kirjutas:
Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta.

Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri?


Tarkvara pole vaja ,kuid kui hiir ja kalviatuur on halba ei tee ,kuid endal on need olemas ,aga peab välja vahetama niikunii ,mängimiseks mõeldud klaviatuur ehk ,kuid pea suund on ikka kastil. Monitoor on ,aga ega ta mingi kõige uuem mudel pole. 19" peaks vist LED olema ,ei tea.

INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
WD HDD SATA 500GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD5000AAKX 35.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 PCIE16 11180-00-20R 137.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511
Xigmatek Asgard Midi-Tower - black 34.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused-Ilma-toiteplokita-ATX-korpused178/Xigmatek-Asgard-Midi-Tower-black-92913
CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS GPA-500S8 26.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
VIEWSONIC VA2248 FULL HD LED 21.5'' 16:9 VGA DVI VA2248-LED 115.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-22-diagonaal236/Superhinnaga-monitor-VIEWSONIC-VA2248-FULL-HD-LED-215-169-VGA-DVI-VA2248-LED-115269

Hind kokku: 549.35 EUR

Panin komplekti kokku Arvutikeskuse hinnakirja järgi. Kliki järjest linkidele ja lisa jupid Ostukorvi, hiljem vajuta "Vormista tellimus" ja siis avaneb võimalus järelmaksu taotleda. Klaviatuur ja hiir vali ise sobivad välja ja lisa Ostukorvi, neid on nii palju valikus, igaüks leiab ise meeldiva.


Kuidas selline mänge vastu võtab?
Uuemad mängud jookseks ikka puhtald?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.