|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
20.09.2011 17:12:59
|
|
|
terve päev ise jõudnud vaadata ringi ja i5-2400 vs i3-2100 väga suur vahe ei olnud, et
i3-2100 on parem lahendus.
ja kui vaadata amd x2 565 BE jõudlust vs i3-2100 siis ka väga erilist vahet ei ole, et
parim build koos monitoriga oleks selline:
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
20.09.2011 22:42:12
|
|
|
Oleks veel kaks küsimust:
1) Kui lisada i5 prose vms, siis kuidagi saaks komplekti konfigureerida nii, et ei ületaks umbes 450 EUR (vaatasin just BF3 nõudeid, kus maxil oli vaja dual-coret), või kas üldse?
2) Kas arvutile lisaks mingit jahtutust ei ole vaja muretseda?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
20.09.2011 23:17:57
|
|
|
| tsitaat: |
| kui vaadata amd x2 565 BE jõudlust vs i3-2100 siis ka väga erilist vahet ei ole |
Vaata uuesti, või viska oma allikas siia, sest mina ei ole veel näinud kohta, kus mõni x2 oleks i3-2100`ga samaväärne!
Sandy on ikka küllaltki üle sellest!
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
20.09.2011 23:48:25
|
|
|
| duxdery kirjutas: |
| tsitaat: |
| kui vaadata amd x2 565 BE jõudlust vs i3-2100 siis ka väga erilist vahet ei ole |
Vaata uuesti, või viska oma allikas siia, sest mina ei ole veel näinud kohta, kus mõni x2 oleks i3-2100`ga samaväärne!
Sandy on ikka küllaltki üle sellest! |
Hetkel vaatan siin ka igasuguseid ülevaateid ning tundub, et i3-2100 on mänguri jaoks alustala. AMD puhul konkurenti ei ole (bang for buck lahtris)
kogu krempel läheb kuill 100€ kallimaks, kuid ilmselt on tulemust kuhjaga rohkem.
Küsimus ongi lõpuks siis selles, et milline emaplaat võtta?
kas ülivõimas, kuna ivy läheb ka s1155le peale või siis võtta kõige odavam vahetus ning kui aasta-kahe pärast vaja ivyle üle minna, võtta uus prose koos emaplaadiga?
EDIT:
kusjuures, pole mõtet jalgratast leiutada:D
http://www.bit-tech.net/hardware/buyers-guide/2011/09/01/pc-hardware-buyer-s-guide-september-2011/2
Affordable All-Rounder
CPU Intel i3-2100 3.1GHz £90
Motherboard MSI P67A-G45 (B3) £85
Memory 4GB 1,600MHz DDR3 £25
Graphics Card Nvidia GeForce GTX 460 1GB £120
PSU Enermax Pro 82+ EPR525AWT II £75
CPU Cooler Arctic Cooling Freezer 7 Pro £15
Case Antec One Hundred £40
Optical drive SATA DVD-RW £15
Storage 1TB SATA 3Gbps £35
Overall Price: £500
|
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.09.2011 17:37:24
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Oleks veel kaks küsimust:
1) Kui lisada i5 prose vms, siis kuidagi saaks komplekti konfigureerida nii, et ei ületaks umbes 450 EUR (vaatasin just BF3 nõudeid, kus maxil oli vaja dual-coret), või kas üldse?
2) Kas arvutile lisaks mingit jahtutust ei ole vaja muretseda? |
Upin veidike
Samuti veel ka lisaküsimus veel tulnud juurde: 3) Kas HD6850 on HD6790-st parem? (AK-s veidike üle 10 EUR kallim).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
21.09.2011 18:26:16
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Siim159 kirjutas: |
Oleks veel kaks küsimust:
1) Kui lisada i5 prose vms, siis kuidagi saaks komplekti konfigureerida nii, et ei ületaks umbes 450 EUR (vaatasin just BF3 nõudeid, kus maxil oli vaja dual-coret), või kas üldse?
2) Kas arvutile lisaks mingit jahtutust ei ole vaja muretseda? |
Upin veidike
Samuti veel ka lisaküsimus veel tulnud juurde: 3) Kas HD6850 on HD6790-st parem? (AK-s veidike üle 10 EUR kallim). |
Vastus esimesele küsimusele. Seal pole midagi väga konfigureerida enam, kõik asjad on suht odavamd asjad mis võtta oli. Lisa see sinna kompotti ja vaata mis hind tuleb:
http://arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/i5+2400/Intel-Core-i5-2400-uad-Cores-4-Threads-310-GHz-Turbo-6-MB-Cache-32-nm-LGA1155-103663
Arvuti töötamiseks pole mingit jahutust juurte vaja, kõik on olemas.
AKs hetkel väga kallid need HD6790 kaardid.
Isegi hinnavahe 20€ juures on HD6850 parem valik
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.09.2011 20:20:24
|
|
|
Tänud, aga jah, i5 lisades ei saa vist tõesti nii odavalt kogu kompotti kätte, kui ma soovinud olen. Eks jääb see, mis sa välja pakkusid eelmisel leheküljel ning videoks võtan 6850. Loodetavasti saan sellega ära mängitud uuemaaja mängud ning tulevikus saan juppe ka ju vahetada.
Aǵa ehk on pakkuda mõnda ilusat ja kvaliteetset korpust ka ~kuni 30 EUR (muidugi mida soodsam, seda parem Pmst väga suurt ilu ka vaja pole, kuna arvuti hakkab olema arvatavasti laua all või kuskil). Hetkel ma vaatanud näiteks Cooler Master Elite 350 (26.5€), kuid ma ei tea.... Kas see liiga suur ei tundu? Ehk leiab midagi paremat?
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
21.09.2011 20:25:13
|
|
|
| alla 30€ eesti ei saa midagi korraliku, 35 on coolermaster elite 430 ja 40+ on compucase RC66 or something
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.09.2011 21:21:36
|
|
|
Selge.
Saatsin ka AK-le kirja ära (ehk saab ka veel mõned prosed soodustustki). Korpuseks jätsin siis Cool Master 350 Elite - kärab mulle küll.
Tänud abi eest igatahes.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
21.09.2011 22:06:54
|
|
|
Aga kas muidu oleks mõtet üldse mul võtta praegu i5? Sinu komplekt (i5-ga) tõesti on eelmisest komplektist, mis LauriTed kokku pani vaid mõned eurod kallimad (kui võtta see odavam i5 prose), kuid kas ka korpus ning sellega kaasnev toitekas, kuna see tundub ikka päris odav olevat?
Kas uuemaaja mängudes oles väga tunda i5 ja i3 erinevust?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
21.09.2011 23:00:07
|
|
|
i5 2xxx seeria on praegu mängudes üks parima jõudlusega protsessoreid: i3-ga võrreldes 4 tuuma vs 2 tuuma ikkagi. Mina ostaks võimaluse korral i5. Aga selle JNC korpuse ja toiteka kohta võib öelda lihtsalt: tont teda teab! Nominaalselt on võimsust küll ja küll, garantii kehtib ju samuti.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
22.09.2011 15:05:33
|
|
|
Hey
See tundub päris asjalik kooslus tegelikult.
-14.25 dvd lugeja
-19 komplekteerimine
Kas keegi veel viitsib kommentaare jagada?
Ilmselt ostan autocad/f1 2011 jaoks ära.
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.09.2011 19:00:26
|
|
|
soovitage toidet, profiilis olevale masinale, €75 paneks alustuseks, a võib pakkuda nt. 75 budgetis, samas pakkuda ka parima hinna/kval. suhtega toidet sellisele kastile. modular'i tahaks.
(650W vast)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.09.2011 13:00:07
|
|
|
WäntWõll, mul just seesama CHIEFTEC ütles lambist üles, peale aastast kasutamist.. Hetkel AK garantiis, mõtlesin, et kui uut annavad, et, kas tasub võtta sama enam, mis suvalise hetke pealt täiesti üles ütles. Kusjuures ilma kärsahaisuta, koormuseta jne. suht idles (a'la skype, winamp jms. pudipadi login screeni peal.)...
Seasonic'uid vaatasin garantiisse viies kal,maderfaking seksikad.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
23.09.2011 17:22:06
|
|
|
Mina töökindlust ei tea, vaatana omadusi.
Kust sa saad garantii, et ostetud 50€ kallim seasonic juba koju viies ei tööta?
Loto nagu ikka ja ükski asi poe igavene.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart77
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2011
|
25.09.2011 18:56:07
|
|
|
Palun abi 3D monitori valimisel . Arvutikeskusest jäid silma kaks isendit
1.http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID13/SAMSUNG-MONITOR-LCD-23-T23A750-W-LED-LT23A750EX-EN-SAMSUNG-129653
2.http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID13/LG-MONITOR-LCD-23-W-LED-DM2350D-PZ-LG-129559
Soov oleks seda kasutada eeskätt 3D mängude ja ka filmide jaoks. Plaanin osta ka Nvidia geforce 3D vison prillid, samas vaatasin, et mõlema monitoriga tulevad omad prillid kaasa. Või saab Nvidia prille kasutada vaid nende kodulehel olevate soovituslike monitoride puhul. Jutt sai pikk ja segane, aga ehk oskab keegi siiski anda soovitusi. Tänud ette.[/url]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
25.09.2011 20:12:53
|
|
|
| seasonicu ülesütlemise tõenäosuse protsent vist siiski väiksem kui chieftecil
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
26.09.2011 12:13:04
|
|
|
Keegi võiks soovitada nüüd miskit videokaarti, millega saaks F1 2011 puhtalt (40+ fps võidusõidu jaoks vaja vist)
1920x1080 resol medium sätetega mängida.
Eelistatud variant on odavaim kaart, ei pea olema dx11 modes.
arvuti:
plate: msi 880GM-E41 am3
prose: amd x2 560
mälu: g.skill 4gb 1600mhz
kaart: sapphire hd6450 1gb gddr3
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LauriTed
HV Guru
liitunud: 06.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 254 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
231 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
28.09.2011 10:50:35
|
|
|
Tere!
Mis vahe sellel akul ja sellel akul?
V-o järgmine küsimus on vales kohas, aga mida arvate taastaud akudest? Kas keegi Eestis tegeleb ja kus?
Tänan.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pukspuu
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2004
|
28.09.2011 15:18:51
|
|
|
Tere.
Palun abi,kes müüb Delli varuosi,peale Shop-It.Vaja oleks E4300 veebikaamerat.Nendel ei ole,ega saa tellida.
Asjaga natuke kiire ka.Tuleb pikem reis.
Tänud ette.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
29.09.2011 11:58:09
|
|
|
| pukspuu, elahest nt.. peaks ca nädalaga kohal olema kui inglismaalt
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddy11
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2006
|
03.10.2011 19:44:46
|
|
|
Tere,
Palun pange mulle kokku arvuti umbes 450€ väärtuses.
Soovid oleks mängida ja plaate kõrvetada Xboxile(ei pea mingi super hardcore burner olema,lihtsalt et hästi saaks Double Layer DVDsid burnida ja et see oleks veidi keskmisest parem võib-olla)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddy11
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2006
|
03.10.2011 21:43:24
|
|
|
| Kas see hind sisaldab arvuti kojutoomist ka või pean ise järele minema arvutikeskusesse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
03.10.2011 21:47:16
|
|
|
Tuuakse kulleriga tasuta uksetaha ikka
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddy11
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2006
|
03.10.2011 22:07:32
|
|
|
| Aga nagu ma loen siis,on korpus ilma toiteplokita.Mida see tähendama peaks?Kuhu nad selle toiteploki mahutavad kui korpus ilma selleta on?(Sorri,ei ole eriti tark selle koha pealt)..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
03.10.2011 22:10:38
|
|
|
Osadel korpustel on kohe toiteplokk kaasas (preinstalled). Sellel korpsel tuleb aga juurde osta..
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddy11
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2006
|
03.10.2011 22:11:51
|
|
|
| Okei,aitäh sulle mees.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.10.2011 14:04:41
|
|
|
Miks ta ei peaks, normaalne
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
05.10.2011 15:51:51
|
|
|
Täitsa OK kast jah.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hundrey
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2011
|
10.10.2011 08:29:19
|
|
|
| Plaanis siis 5e aasta vanune kast välja vahetada ja plaanis siis osta sama kast mis pakuti välja selles https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=511359 teemas. Aga kuna korpust hetkel pole saadaval, siis ehk oskabki keegi midagi selle asemele soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsard
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2006
|
10.10.2011 14:25:51
|
|
|
Tere,
palun abi juppide ostul. Ei ole uuemate jubinatega eriti kursis.
1) Prose, emaplaat, mälud. Võiks olla suht odav, kellama ei hakka, peamine et oleks töökindel ja stabiilne. Ise plaanisin E6700 prose, aga emaplaati ei oska valida. Mälud ma saan aru peaks tulema ddr2 mitte ddr3? Usun et üle 4GB pole vaja. Uuendan venna masinat, kes peamiselt netti kasutab, aga tahab et masin oleks kiirem kui hetkel Athlon 3000+ pakub. Hinnapiiri otseselt ei ole, ise arvestasin u 150-200€.
2) Tööarvuti. Selleks oleks kõiki jubinaid vaja, sh kuvar vähemalt 19 tolli (ilmselt võiks olla 21-tolline wide ja mitteläikiv), optiline seade, 1 kõvaketas (mitte ssd). Hiire ja klaveri vaatan ise. Kasutatav proge peamiselt autocad 2d (võiks võimaldada ka 3d jooksutamist) + ms office värgid. Proseks mõtlesin sama mis eelmises lõigus (E6700), 4tuumalist ilmselt pole vaja. 4GB mälu. Klokkima ei hakka. Hinnapiiri ei oska öelda, aga jupid võiks olla ikka väheke odavama otsa poole.
Põhimõtteliselt saan hakkama kõige muuga välja arvatud prose-emaplaat-mälud rubriik. Aga kõik soovitused on teretulnud.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
10.10.2011 15:03:51
|
|
|
| Ritsard kirjutas: |
Tere,
palun abi juppide ostul. Ei ole uuemate jubinatega eriti kursis.
1) Prose, emaplaat, mälud. Võiks olla suht odav, kellama ei hakka, peamine et oleks töökindel ja stabiilne. Ise plaanisin E6700 prose, aga emaplaati ei oska valida. Mälud ma saan aru peaks tulema ddr2 mitte ddr3? Usun et üle 4GB pole vaja. Uuendan venna masinat, kes peamiselt netti kasutab, aga tahab et masin oleks kiirem kui hetkel Athlon 3000+ pakub. Hinnapiiri otseselt ei ole, ise arvestasin u 150-200€. |
INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
Hind kokku: 167.05 EUR
Tavaliseks netiarvutiks võid rahumeeli ka odavama Intel Pentium Dual Core G620 2.60GHz/ 3MB/ Box (BX80623G620) S1155 57.95 EUR http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/Intel-Pentium-Dual-Core-G620-260GHz-3MB-Box-BX80623G620-S1155-118505 protsessori võtta (muud jupid samad), aga jõudluselt on i3-2100 parim valik.
| Ritsard kirjutas: |
2) Tööarvuti. Selleks oleks kõiki jubinaid vaja, sh kuvar vähemalt 19 tolli (ilmselt võiks olla 21-tolline wide ja mitteläikiv), optiline seade, 1 kõvaketas (mitte ssd). Hiire ja klaveri vaatan ise. Kasutatav proge peamiselt autocad 2d (võiks võimaldada ka 3d jooksutamist) + ms office värgid. Proseks mõtlesin sama mis eelmises lõigus (E6700), 4tuumalist ilmselt pole vaja. 4GB mälu. Klokkima ei hakka. Hinnapiiri ei oska öelda, aga jupid võiks olla ikka väheke odavama otsa poole. |
INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
WD HDD SATA 500GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD5000AAKX 35.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
GIGABYTE Radeon HD6670 1GB DDR3 PCI-E 2.1 GV-R667OC-1GI 70.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/GIGABYTE-Radeon-HD6670-1GB-DDR3-PCI-E-21-GV-R667OC-1GI-122382
CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS GPA-500S8 26.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
Cooler Master Elite 350, Midl tower, with 120mm rear fan, black w/o PSU, mATX / ATX 26.50 EUR
link
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
VIEWSONIC VA2248 FULL HD LED 21.5'' 16:9 VGA DVI VA2248-LED 115.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-22-diagonaal236/Superhinnaga-monitor-VIEWSONIC-VA2248-FULL-HD-LED-215-169-VGA-DVI-VA2248-LED-115269
Hind kokku: 455.05 EUR
Üldiselt kõlbaks integreeritud HD2000 video tööarvutisse ka niisama, aga 3D jaoks on eraldi videokaart parem valik.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ritsard
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2006
|
10.10.2011 15:39:42
|
|
|
| Suur tänu Troll!
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siitsealt
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2011
|
10.10.2011 17:35:32
|
|
|
Tere ,
Mõtte on osta üks lauaarvuti mängimise jaoks, umbes 400-600 euri eest ,aga kuna ma mingi eriline tehnika huviline pole ja seal HinnaVaatluse leheküljel on nii palju eri valikuid ja kõik tundub peaaegu sama mulle ,et ehk saaksite aitada. Ma ei mõtle juppitest kokku pandud vaid juba komplekti. Kui mingi 400 eurine on peaaegu sama ,mis mingi 600 eurine siis võtaks ikkagi selle 400 ,Seetõttu just küsingi teie targemate käest ,et vahel on odavamad just paremad kui need kallid ,et neile tasuta raha pole mõtet anda
Just mängimiseks .Aga kui sellel 600 euril on näiteks lisa asjad nagu monitor ja sellised asjad kaasas oleks teine asi juba. Ma Vaatasin tund aega 400-600 euri maksvaid lehekülgi ja sattusin aina suuremasse segatusse
Ega juppitest arvutit järelmaksule võtta ju ei sa?
Oleks väga tänulik kui saaks teilt soovitusi !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
10.10.2011 17:42:25
|
|
|
tasub võtta juppidest kokkupandud komplekt koos komplekteerimisega.. ehk siis sinuni jõuab kast nagu kast ikka, peaks olema ka järelmaksuga võimalik niipidi.
oota nüüd ainult mihkleid, kes komplekti kokku panevad.. parameetrid paigas igatahes 400-600 euri, mängimiseks ja kui 600 poole, siis monitoriga.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siitsealt
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2011
|
10.10.2011 17:47:49
|
|
|
| Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
10.10.2011 18:57:02
|
|
|
| siitsealt kirjutas: |
| Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta. |
Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri?
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siitsealt
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2011
|
10.10.2011 19:06:26
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| siitsealt kirjutas: |
| Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta. |
Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri? |
Tarkvara pole vaja ,kuid kui hiir ja kalviatuur on halba ei tee ,kuid endal on need olemas ,aga peab välja vahetama niikunii ,mängimiseks mõeldud klaviatuur ehk ,kuid pea suund on ikka kastil. Monitoor on ,aga ega ta mingi kõige uuem mudel pole. 19" peaks vist LED olema ,ei tea.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Troll
HV Guru

liitunud: 01.06.2002
|
10.10.2011 19:18:33
|
|
|
| siitsealt kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| siitsealt kirjutas: |
| Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta. |
Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri? |
Tarkvara pole vaja ,kuid kui hiir ja kalviatuur on halba ei tee ,kuid endal on need olemas ,aga peab välja vahetama niikunii ,mängimiseks mõeldud klaviatuur ehk ,kuid pea suund on ikka kastil. Monitoor on ,aga ega ta mingi kõige uuem mudel pole. 19" peaks vist LED olema ,ei tea. |
INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
WD HDD SATA 500GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD5000AAKX 35.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 PCIE16 11180-00-20R 137.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511
Xigmatek Asgard Midi-Tower - black 34.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused-Ilma-toiteplokita-ATX-korpused178/Xigmatek-Asgard-Midi-Tower-black-92913
CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS GPA-500S8 26.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
VIEWSONIC VA2248 FULL HD LED 21.5'' 16:9 VGA DVI VA2248-LED 115.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-22-diagonaal236/Superhinnaga-monitor-VIEWSONIC-VA2248-FULL-HD-LED-215-169-VGA-DVI-VA2248-LED-115269
Hind kokku: 549.35 EUR
Panin komplekti kokku Arvutikeskuse hinnakirja järgi. Kliki järjest linkidele ja lisa jupid Ostukorvi, hiljem vajuta "Vormista tellimus" ja siis avaneb võimalus järelmaksu taotleda. Klaviatuur ja hiir vali ise sobivad välja ja lisa Ostukorvi, neid on nii palju valikus, igaüks leiab ise meeldiva.
_________________ TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!! |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siitsealt
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2011
|
10.10.2011 19:33:44
|
|
|
| Troll kirjutas: |
| siitsealt kirjutas: |
| Troll kirjutas: |
| siitsealt kirjutas: |
| Kui juppitest kokkupandud oleks ja saaks järelmaksuga siis poleks vahet jah ,aga kui ei saa siis tuleb ikka lihtsald 1ks komplekt mille saab järelmaksuga võtta. |
Kas sul on vaja ka Windowsi, hiirt, klaviatuuri? |
Tarkvara pole vaja ,kuid kui hiir ja kalviatuur on halba ei tee ,kuid endal on need olemas ,aga peab välja vahetama niikunii ,mängimiseks mõeldud klaviatuur ehk ,kuid pea suund on ikka kastil. Monitoor on ,aga ega ta mingi kõige uuem mudel pole. 19" peaks vist LED olema ,ei tea. |
INTEL CORE I3 2100 3.1GHz 3M S1155 BX80623I32100 SR05C BOX 102.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Protsessorid-CPU-LGA-1155-protsessorid197/INTEL-CORE-I3-2100-31GHz-3M-S1155-BX80623I32100-SR05C-BOX-109997
MSI MB H61 S1155 MATX/H61M-P21 B3 MSI 46.15 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Emaplaadid-LGA-1155-emaplaadid198/MSI-MB-H61-S1155-MATX-H61M-P21-B3-MSI-115525
Kingston 4GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM KVR1333D3N9/4GBK 18.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Malud-lauaarvutile-DDR3-malud-lauaarvutile165/4GB-1333MHZ-DDR3-NON-ECC-CL9-DIMM-KVR1333D3N9-4GBK-98206
WD HDD SATA 500GB 7200RPM 6GB/S/16MB WD5000AAKX 35.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Lauaarvuti-kovakettad93/WD-HDD-SATA-500GB-7200RPM-6GB-S-16MB-WD5000AAKX-97710
SAPPHIRE HD6850 1GB GDDR5 PCIE16 11180-00-20R 137.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA31/SAPPHIRE-HD6850-1GB-GDDR5-PCIE16-11180-00-20R-90511
Xigmatek Asgard Midi-Tower - black 34.90 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Korpused-Ilma-toiteplokita-korpused-Ilma-toiteplokita-ATX-korpused178/Xigmatek-Asgard-Midi-Tower-black-92913
CHIEFTEC GPA PSU 500W 12CM ATX2.3 80PLUS GPA-500S8 26.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU-PSU-500W-550W173/CHIEFTEC-GPA-PSU-500W-12CM-ATX23-80PLUS-GPA-500S8-108638
SAMSUNG SH-222AB/BEBE DVD-RW/ 22x DVD+R/ SATA 14.50 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-CD-DVD-Blu-Ray14/SAMSUNG-SH-222AB-BEBE-DVD-RW-22x-DVD-R-SATA-116647
VIEWSONIC VA2248 FULL HD LED 21.5'' 16:9 VGA DVI VA2248-LED 115.00 EUR
http://www.arvutikeskus.ee/est/TOOTEKATALOOG/MONITORID-kuni-22-diagonaal236/Superhinnaga-monitor-VIEWSONIC-VA2248-FULL-HD-LED-215-169-VGA-DVI-VA2248-LED-115269
Hind kokku: 549.35 EUR
Panin komplekti kokku Arvutikeskuse hinnakirja järgi. Kliki järjest linkidele ja lisa jupid Ostukorvi, hiljem vajuta "Vormista tellimus" ja siis avaneb võimalus järelmaksu taotleda. Klaviatuur ja hiir vali ise sobivad välja ja lisa Ostukorvi, neid on nii palju valikus, igaüks leiab ise meeldiva. |
Kuidas selline mänge vastu võtab?
Uuemad mängud jookseks ikka puhtald?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|