Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  F1 2011 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 21:40:57 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Ega ei saa jamada jah, muidu panevad veel vangimajja kah.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 22:05:42 vasta tsitaadiga

tundub, et välja lastakse jälle selline poolpidune asi ja pärast hakatakse lappima,
gg Codemastas
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 22:17:05 vasta tsitaadiga

nesta, ja mulle tundub, et kõiki ülevaadete saite makstakse kinni icon_biggrin.gif
Ei tegelt kokkuvõtvalt on ikkagi hea mänguga tegu, lihtsalt see SC on ikka suhteliselt pointless nagu auto pit. Rikuvad mänguelamust üpris palju.

Kuidas üldse pitti tulla kui sul on penalty ja sul on näiteks samasse tsooni paigutatud enda pit, või siis sul on tiib katki? Monaco videos tahtsin läbisõidu karistust tulla kandma aga hakati tiiba vahetama icon_eek.gif et noh, kas kusagil saan tiimile öelda ka ikka, et mida teha tahan? Raudselt mingi nupust saab valida seda? Väga kahtlane

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 19.09.2011 22:21:10 vasta tsitaadiga

kuidas sa seal esimeses SC videos siis selle Di Resta tagant ära said lõpuks? restart ?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 19.09.2011 22:23:21 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
nesta, ja mulle tundub, et kõiki ülevaadete saite makstakse kinni icon_biggrin.gif
Ei tegelt kokkuvõtvalt on ikkagi hea mänguga tegu, lihtsalt see SC on ikka suhteliselt pointless nagu auto pit. Rikuvad mänguelamust üpris palju.

Kuidas üldse pitti tulla kui sul on penalty ja sul on näiteks samasse tsooni paigutatud enda pit, või siis sul on tiib katki? Monaco videos tahtsin läbisõidu karistust tulla kandma aga hakati tiiba vahetama icon_eek.gif et noh, kas kusagil saan tiimile öelda ka ikka, et mida teha tahan? Raudselt mingi nupust saab valida seda? Väga kahtlane


Kas selles pole seda mängusisest Quick Menud, kus saad sõidu ajal valida mis rehve tahad, et alla pannakse jne? Loogiline oleks, et kuskil seal see peituks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 22:24:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, Kui ülevaadet teed, siis proovi ise esimesel kohal olla kui SC välja tuleb thumbs_up.gif Aga minu arust kõige hullem viga 2010-s oli Ghost AI, pidevalt poksi minnes sõitsid nad minust läbi ja kord oli ka nii, et poksist tuli välja ja tolknes pool ringi minu ees ghostina. Kas see asi on ära parandatud?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack Vegas
HV kasutaja
Jack Vegas

liitunud: 18.09.2011




sõnum 19.09.2011 22:32:29 vasta tsitaadiga

Nagu jää peal sõidaksid. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2011 22:40:02 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
kuidas sa seal esimeses SC videos siis selle Di Resta tagant ära said lõpuks? restart ?


Huvitav, et seda polegi keegi küsinud varem icon_biggrin.gif
Aga jah, restart ainult aitas kuna sepp ei liikunudki kusagile ja kui sa oled juba minuti maha jäänud tänu sellele teistest siis mida sa ikka teed?
Õnneks oli see esimene ring ja test, krt kui selline asi viimastel ringidel juhtuma peaks kus oled esiviisikus näiteks oma HRT-ga....

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 20.09.2011 00:03:53 vasta tsitaadiga

Iseenesest tuleb tegelt päris korralik mänguisu peale:P

Hoolimata sellest, et SC võrdlemisi ebaõnnestunud on.
Ehk seekord suudavad ka fännid miskised modid valmis teha, mis peaksid elamust parandama.

Platoon, mis uisutad muidu:P Pane siis miskinegi traction controll peale, mõni mees oma suure driftishõuga ülemiste platsil uisutab ka vähem kui sina vormeliga rajal^^

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 20.09.2011 00:09:17 vasta tsitaadiga

Loodame et lõppproduktis on see SC jama plaasterdatud. Krt, oli see nüüd aasta 93 või 94 kus Indy-s oli juba korralik SC sisse ehitatud ja ilma scriptimata. Täitsa masendav kus sepad ei viitsi lihtsalt natuke vaeva näha. Day One ostuks hetkel kindalsti ei lähe, järelturult hiljem saab ilmselt soetatud.

tsitaat:
Platoon, mis uisutad muidu:P Pane siis miskinegi traction controll peale, mõni mees oma suure driftishõuga ülemiste platsil uisutab ka vähem kui sina vormeliga rajal^^


TC on nõrkadele.... icon_razz1.gif /ironic tag

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person


viimati muutis StarLight 20.09.2011 00:18:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 20.09.2011 00:11:56 vasta tsitaadiga

TC on klaviatuuriga mängijatele
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cromaclear
HV kasutaja
Cromaclear

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.09.2011 00:21:40 vasta tsitaadiga

Mart352 kirjutas:
Kus kohast kõige odavamalt osta saab?
HV järgi 34,19€ http://www.gamestar.ee/pood/konsool/pc/voidusoit/4742699000676

game.co.uk-s polegi PC versiooni icon_confused.gif

http://www.progames.ee/product_info.php/products_id/144309?osCsid=f18d95eca65f4680cb62e7e1c4586078 Eeltellimisega 34.19€

_________________
BF3 platoon : http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655240976803519/
BF3 nick : KrisRhazta
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 02:01:40 vasta tsitaadiga

NeroEST, nagu videos rääkisin siis mingi kolmas ring üldse, mis seal sõitsin kui qualy ringi tegin. Hetk enne video tegemist siis tegin ka paar ringi aga otsustasin, et teen uue võtte parem icon_razz.gif Proovi siis sama aega sõita kui mängu kätte saad icon_biggrin.gif 3 ringi aega. Võta abid maha, default seades RB, heavy rain ja kvalifikatsioonis sõida oma ringid icon_razz.gif (ürita üks Timo Glock ka omale ideaal trajektoorile ette saada icon_biggrin.gif)
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
and995
HV kasutaja
and995

liitunud: 30.04.2010




sõnum 20.09.2011 06:33:39 vasta tsitaadiga

Tanel, kas sa võiksid meile ka seda codemasters'i kirja näidata? Huvi pärast loeks isegi, mille kallal nad vinguvad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 07:17:35 vasta tsitaadiga

Üks asi jäi videos kripeldama, miks sa meile seda head 4-nda koha quali ringi ei näidanud..... abid-värgid olid peal jah!? icon_biggrin.gif
Sorry mees.... aga ma arvasin et sa ikka oskad sõita ka aga nendes viimastes oled küll täielik käpard. Arenguruumi on sitaks.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2011 07:40:32 vasta tsitaadiga

Austraalia videos sõitis küll kenasti abid maas kokpitis.Aeg oli kah norm.Nii, et sõita oskab ärge muretsege selle pärast.
Lihtsalt TC Off ja Heavy Rain on kõige hullem kombinatsioon.Isegi Alain Boistonil (TeamVVV) oli oma videos paras tegu, et auto tagaosa kontrolli all hoida.Eelnevalt postitasin selle vide kuidas ta tegi Suzuka rajal võrdluse.Isegi suht lauget kurvi ei võta TC Off välja täisgaasiga icon_neutral.gif .Ja see oli veel kuiva ilmaga icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2011 19:32:58 vasta tsitaadiga

Jep ma juba modin siin vaikselt.Ülesehituselt väga sarnane 2010-le.
Peab veel testima kas kõik 2010 mod toolid töötavad sellega.

Suurus 10.1GB kettal icon_eek.gif
Kuigi jah videokaust on ligi 1,5GB (suure osa võtavad videod mis oma traileris taustaks jooksevad.Ehk siis konkreetse raja läbimise video auto pardakaamerast).

Mängida veel ei saa, sest puudub teatud asi icon_smile.gif

Lõppversioon jah:
tsitaat:
File: F1_2011.exe
CRC-32: f59b9820
MD4: e8659c4b05fc46074f906e3ab25d8a1d
MD5: d37cbe5f92746da77aab882d7acb7321
SHA-1: bf2c8f0e160533231f312caab6e9f43f72356f08


Versioon 1.0.0.0

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846


viimati muutis Tomorrow 20.09.2011 19:39:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
and995
HV kasutaja
and995

liitunud: 30.04.2010




sõnum 20.09.2011 19:38:39 vasta tsitaadiga

Tanel, mida codemasters sulle täpselt kirjutas, kui see saladus pole?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 20:27:04 vasta tsitaadiga

NOniiiii, kuivav joon on märjal rajal PC peal olemas thumbs_up.gif just äsja nägin icon_biggrin.gif ilus thumbs_up.gif Kõrvale kaldusin oli päris hairy moment icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2011 21:12:32 vasta tsitaadiga

Suutsin juba importida India ja Nürburgringi rajad F1 2010-sse icon_biggrin.gif
Hetkel on veel objektid,puud,hooned jms konvertimata aga sõita juba saab icon_razz.gif

Paar work in progress pilti:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.09.2011 21:20:42 vasta tsitaadiga

Ei tea, aks see 2011 versioon jookseb vähe sujuvamalt ,kui 2010 oli.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2011 21:35:44 vasta tsitaadiga

Niikaua kuni te ootate oma mängu postitan siia kõik lood mis on ametlikul soundtrackil:

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

The Quemists - Planet Terror / Ei leidnud seda YT-st icon_confused.gif
The Quemists - Tropicana / Ei leidnud seda YT-st icon_confused.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Laulude nimed sain Credits videofailist:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 21:36:19 vasta tsitaadiga

Kas sul on väga igav?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 21:56:30 vasta tsitaadiga

Oh, tahtsingi just teada, et mis lood siis selle aasta mängus on thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2011 21:58:00 vasta tsitaadiga

Kuulasin läbi.Sama jama OST mis eelmine aasta.Ainult 1-2 lugu mida tasub 2 korda kuulata icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 22:06:30 vasta tsitaadiga

Küsin ikkagi veelkord, kas keegi on siit tellind võib seda usaldada?

karuke kirjutas:
On usaldusväärne koht?

aff198 kirjutas:
http://www.cjs-cdkeys.com/products/Formula-1-2011-%28F1-2011%29-CD-Key-Activation-Code-%252d-SCANNED-IMAGE.html

€18.13
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2011 22:56:37 vasta tsitaadiga

Valisin karjääri jaoks Intermediate taseme aga nüüd koguaeg esimene icon_lol.gif Mäleta, et enn eoli Proffesional ja siis oli jube raske icon_biggrin.gif veider. Peab korra uuesti järgi proovima selle Pro taseme ja Legendi.. hea, et iga karjääri sõidu ajal saad taset muuta.

Kõige juram asi, et pean alati F2 kaks korda vajutama ja laskma ajal nulli joosta kui tahan teist Practicet ja R&D objectivit täitma hakata...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.09.2011 23:53:31 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Kõige juram asi, et pean alati F2 kaks korda vajutama ja laskma ajal nulli joosta kui tahan teist Practicet ja R&D objectivit täitma hakata...

Kas siis skip to P2/P3/Q/R valikut pole?.Ei pea ju aega kerima, et järgmisse sessiooni saada.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 05:20:27 vasta tsitaadiga

Mul väga hull asi.. nimelt lampi ühel hetkel võib heli katkeda, sõit jääb normaalseks aga kui lõpetad muutub kõik hullult aeglaseks, 5fps... ja loading screen nüüd mingi 2minti ees olnud.. käib ragin läbi klappide ja kogu moos.
Keegi veel sellist asja kogenud?
Pidin 5ringi ilma helita sõitma icon_biggrin.gif ja, et naaber pahane pole pidin veel ilma FF-ta sõitma icon_biggrin.gif PÄRIS HULLUD viimased ringid olid vaikuses ilma FF-ta sõita icon_biggrin.gif

edit: normal... terve sõidu pean uuesti tegema icon_mad.gif thumbs_down.gif
Rapture helidriverid olid peal, panen software nüüd..

edit2: mitu korda juba, ja just lõpus icon_mad.gif siis kui üle finishi jookseb, nüüd jooksis mäng üldse peale krabinat kokku, dont send error..


edit3: Tegin 20% Monacot, mingi 3ringi oli vist veel järel, vaatasin, et Webber 30sekki maas, pohh, panen superpehmed alla eksole thumbs_up.gif Teen mõne rekord aja.. valin siis omast arust nooltega õiged rehvid, lähen pitti, alla pannakse vahepealsed icon_lol.gif mida hekki noh, vaatasin hiljem, et kui vajutad G27 peal noole klahvi siis tuleb eraldi menüü kus iga noole suund on erinev rehv icon_biggrin.gif bljaaaa, peale poolt ringi hakkas juba blisterdama icon_lol.gif Lõpuks liuglesin seina thumbs_up.gif

Tegin teist korda taas sõidu ja siis läks kõik kenasti aga lõpp oli karvane icon_biggrin.gif Mingi 4 kurvi enne lõppu hakkas mootor vägaaa kahtlaseid hääli tegema icon_biggrin.gif kütus oli otsakorral... Vormel hakkas jõnksuma ja edasi väga ei liikunud... Kui teete 20% rada ja kütate seda täie rauaga siis mingi 4ringi enne lõppu soovitan kütuse omadust muuta tiba icon_razz.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
masterc
HV vaatleja
masterc

liitunud: 17.02.2009




sõnum 21.09.2011 05:30:27 vasta tsitaadiga

Kas asi on vaart ostmist?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 06:29:18 vasta tsitaadiga

masterc, Kui F1 huvitab siis kindlasti.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2011 07:57:43 vasta tsitaadiga

F1 2011 Brazil 20% Grand Prix
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 08:08:08 vasta tsitaadiga

tomorrow, naljaks on see, et sepp teeb pidevalt igasugu võidusõidu mängudest ülevaateid aga sõidab T-Cam viewst icon_lol.gif icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 11:37:12 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, so?
väga hea tunnetuse saab ju T-Cam'i või hood-cam'iga.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 11:45:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
tomorrow, naljaks on see, et sepp teeb pidevalt igasugu võidusõidu mängudest ülevaateid aga sõidab T-Cam viewst icon_lol.gif icon_biggrin.gif


Ei saa aru mis vahet sel on, mis vaatega keegi sõidab! icon_rolleyes.gif Igaüks sõidab niimoodi kuidas tal parem on/meeldib. Eelkõige on ta mängur, kellele meeldib võidusõidu mänge mängida ja kui ta nii saab parema elamuse kätte, siis tõesti ei näe mingit probleemi! icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 12:50:34 vasta tsitaadiga

Vahva, keegi häkkis mu HV kontosse sisse ajavahemikus 08-12.30.. IP teada saan siis politseisse kah minek.

Igaljuhul:

Terve Monaco sõit 20%
Lõpus sai peaaegu kütus otsa.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 12:57:29 vasta tsitaadiga

HV oli maas enamuse sellest ajast icon_razz.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasutaja01
Kreisi kasutaja
kasutaja01

liitunud: 09.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 14:06:05 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Vahva, keegi häkkis mu HV kontosse sisse ajavahemikus 08-12.30.. IP teada saan siis politseisse kah minek.

OT:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2011 14:14:14 vasta tsitaadiga

Nüüd mänginud umbes poolteist tundi ja saan muljeid jagada:

*Time Trialis ringi lõikamisel saab väikse lõikamise puhul ajalisa mitte ei kustutata tervet ringi ära.
*Auto sätetest on kadunud Ballast Distribution icon_confused.gif
*Auto sätetes on kohad vahetanud Camber Front ja Camber Rear väärtuste maksimum ja miinimummäärad.
*GP sätetest on kadunud 30% ja 40% sõidu võimalus.Hüppab kohe 20% --> 50% thumbs_down.gif
*DRS on sõidus suht mõttetu.Kahe 50% sõidu jooksul (Spa ja Monza) möödusin ma DRS abil ainult kahest autost kummalgi rajal.
*AI on tugev (Legend raskusastmel mängin).
*Väike bug Spa rajal.Boksist väljudes ei lülitanud automaatselt tagasi T-CAM vaate peale.Pidin seda käsitsi tegema.
*Kollase ringiga Soft kestab sõidus umbes 5-7 ringi.Valge ringiga Medium umbes 7-10 ringi.Teise rehve pole veel proovinud.Mäng ise hindab kulumist konservatiivselt: 5 ja 7 vastavalt.Tegelikult peab kauem.
*Default setupid on seekord isegi asjalikud icon_eek.gif .Importisin oma 2010 Spa setupi ja def setup oli sellest kiirem thumbs_up.gif
*Minimapi saab panna kas Off/Mini/Full ja Static või Dynamic.Paraku Full-Static näeb välja nagu suur udukogu (low res tekstuurid yeah thumbs_up.gif )
*KERS on lahe thumbs_up.gif
*Sõidu ajal saab vaadata kuidas kütusekasutus on.Kui näitab +1 siis tähendab ühe ekstra ringi jagu on kütust.Kui Optimal, siis normis.Kui Warning vms (ei näinud seda ise), siis kriitiline.

Aga üldiselt meeldib.Juhitavus hakkab käppa saama aga kurve ei julge veel väga rünnata icon_smile.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 14:32:46 vasta tsitaadiga

Kas see PIT bug on ära parandatud ühes VV videos vaatasin, et vend kaotas ikka päris mitu head kohta nagu kuna ei lastud välja.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.09.2011 14:34:22 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Kas see PIT bug on ära parandatud ühes VV videos vaatasin, et vend kaotas ikka päris mitu head kohta nagu kuna ei lastud välja.

Kaotasin jah paar kohta siin seal aga mul oli auto pit praegu sees.Eks ma proovin kuidas manuaaliga on.Mingit hullu ootamist mul küll ei olnud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 15:04:37 vasta tsitaadiga

Ise küsin, ise vastan, selle foorumi teema kohaselt ei tasuks sealt osta.

http://forums.whirlpool.net.au/archive/1359264

karuke kirjutas:
Küsin ikkagi veelkord, kas keegi on siit tellind võib seda usaldada?

karuke kirjutas:
On usaldusväärne koht?

aff198 kirjutas:
http://www.cjs-cdkeys.com/products/Formula-1-2011-%28F1-2011%29-CD-Key-Activation-Code-%252d-SCANNED-IMAGE.html

€18.13
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 21.09.2011 15:06:35 vasta tsitaadiga

Tundub, et PC graafika on tunduvalt parem kui konsoolidel, aga no mis sa hädaga teed.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 21.09.2011 15:19:40 vasta tsitaadiga

nii peabki
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 15:39:05 vasta tsitaadiga

Ultra peal võiks graafika küll ilusam olla.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 21.09.2011 16:08:58 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
tomorrow, naljaks on see, et sepp teeb pidevalt igasugu võidusõidu mängudest ülevaateid aga sõidab T-Cam viewst icon_lol.gif icon_biggrin.gif

naljakas on see, et sa arvad, et seestvaade nüüd mingi "prooode värk" on.
Imo vormelimängu jaoks parema tunnetuse annab T-cam kui seestvaade...

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iBean
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2011




sõnum 21.09.2011 16:21:05 vasta tsitaadiga

Tanel, väike soovitus sulle. Tee video oma emakeeles ning vajadusel pane tõlge alla inglise keelde
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 21.09.2011 16:24:22 vasta tsitaadiga

Naljaks on, kui codem mängudes räägitakse tunnetusest.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2011 16:44:20 vasta tsitaadiga

keegi teab rohtu ntdll.dll errorile?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 21.09.2011 16:46:32 vasta tsitaadiga

tunnetus tekib kõigega. pole vaja päris tühja ka lahmida ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  F1 2011 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.